Chanel, Exceptionnel, Intense Volume and Curl Mascara (Tusz pokręcający i pogrubiający)

Zniewalająca objętość. Zmysłowe podkręcenie. Sensacyjna trwałość. Opatentowana końcówka została opracowana z myślą o makijażu nawet najmniejszych rzęs. Trzy grzebyczki podkręcają i rozczesują rzęsy od nasady aż po same końce, nadając rzęsom objętość. Formuła maskary została wzbogacona w komplex Volumeplast, który powleka i mocno podkręca rzęsy.

Skład: Aqua (Water), Paraffin, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cera Alba (Beeswax), Acacia Senegal Gum Extract, Cera Carnauba (Carnauba Wax), Triethanolamine, VP/Hexadecene Copolymer, Hyroxyethylcellulose, Cellulose, Aminomethyl Propanediol, Phenoxyethanol, Silica, Butylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Polyquaternium-10, Cera Microcrystallina (Mirocrystalline Wax), Sodium Laureth-12 Sulfate, Synthetic Wax, Potassium Sorbate, EDTA, Dimethicone;

May Contain: CI 75470, CI 77007, CI 77163, CI 77288, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77510, CI 77742, CI 77891, Mica.

Cena: 28USD / 6g

/ma/

nie opłaca się w żadnym wypadku

Jak dobrze ,że to był prezent , a nie moja wtopa zakupowa ,bo chyba bym sobie chyba wszystkie rzęsiska ze złości wyrwała.Tusz nie spełnia swoich docelowych zadań w najmniejszym stopniu .Podkręca lepiej to zalotka ,a pogrubia samymi grudkami ,super...Ma dość gumową konsystencję i nie nie przesadzam próbując ściągnąć go z rzęs odrywał się jak guma , pierwszy raz z czymś podobnym się spotykam.Jedynym plusem jest szczoteczka ,która ze zwykłym tuszem z drogerii daje radę .

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nic specjalnego

posiadaczką tej właśnie maskary stałam się przypadkiem. dzień po ognisku, na którym moja koleżanka w stanie wskazującym postanowiła odpalić sobie papierosa od ogniska :D

w żalu oddała mi wszystkie swoje kosmetyki i przyrządy do rzęs, bo kojarzyły się jej z tym nieszczęsnym incydentem. :)

maskara jako taka nie jest zła, dobrze się trzyma, intensywna czerń.

jedynym, ale za to dużym minusem jest wydobywanie produktu z opakowania.

szczoteczka plastikowa w żaden sposób nie nabiera tuszu mimo, dość dużej zawartości opakowania.

tusz zasycha na szczoteczce i bardzo często bo nawet co 2-3 dni trzeba ją myć.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

Totalny bubel

Bardzo lubię tusze które nadają rzęsom naturalny wygląd i ten taki nadawał. Tusz był świetny przez jakieś 1,5 miesiąca niestety potem zaczął się kruszyć po jakiejś godzinie. Nie był on źle przetrzymywany, ani nie miał nadmiernego dostępu do powietrza.
+ ładny wygląd
+ dobrze rozczesująca rzęsy szczoteczka
- zbyt szybko ulega terminowi ważności
- kruszy się
- cena

Używam tego produktu od: Roku

najlepszy

na początku zaznaczę, że mi zależy zawsze na tuszu, który w miarę nakładania kolejnych warstw będzie sprawiał, że oko będzie bardziej podkreślone - od makijażu codziennego, lekkiego aż do nieco cięższego, wieczorowej look\'u.

ten chanel taki właśnie jest.

ale od początku: opakowanie - cudo, marzenie chyba każdej kobiety. minimalistyczne, eleganckie, klasa sama w sobie.

szczoteczka - taka jakie ja lubię, z włosia, gęsta, przy czym nie nabiera za dużo produktu. lekko wygięta. długość jak dla mnie super.

tusz jest bezzapachowy, pięknie czarny.

nie uczula i nie podrażnia.

nie osypuje się, nie kruszy, na moich oczach wytrzymuje spokojnie 16 godzin.

bardzo szybko i wygodnie się zmywa! nie pozostawia nic w oku ani poza nim.

tusz kupuję raz na 3 m-ce, używam praktycznie codziennie. nie wysycha po tym okresie, po prostu się kończy ;)

i na koniec samo działanie: mam rzęsy sztywne, średniej długości, dosyć gęste. ten tusz je przede wszystkim zmiękcza, rozczesuje i nie skleja. w niewielkim stopniu je wydłuża. jak dla mnie super. i jak już wspomniałam na samym początku - z każdą kolejną warstwą oko staje się wyraźniejsze, makijaż bardziej wieczorowy. jednak obce mi słynne \'owadzie nóżki\'.

polecam każdemu, kto ma wymagania przybliżone do moich.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bez rewelacji

Moim zdaniem naprawdę ŚREDNI kosmetyk.
Moim rzęsom dużo nie trzeba, wyglądają ok w praktycznie każdym tuszu, ale ten produkt podkreślał je minimalnie, nie pogrubiał ani nie wydłużał zadowalająco. Trwałość też średnia- kruszył się i osypywał pod koniec dnia.
Wiele drogeryjnych tuszy za cenę około 10 zł wygląda na moich rzęsach o niebo lepiej.

Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i starczy

koszmar

Czytając Wasze opinie przekonałam się, że mój egzemplarz wcale nie był feralny- wyschnięty, kompletnie nie nadawał się do użytku. Ba, nawet był wymieniany bo byłam przekonana, że trafiło mi się opakowanie przeterminowne. Nie dajcie się zwieść ten kosmetyk to bubel i to w cenie która pozwala nam przypuszczać, że zakosztujemy odrobinę luksusu...

Szczoteczka- grzebyczek całkiem ok. Opakowanie piękne, eleganckie, kwintesencja smaku, marzenie każdej kobiety. I to tyle z pozytywnych aspektów...

Tusz nie nadawał się do użytku więc nie mogę powiedzieć nic (!) o jego użytkowaniu.
Absolutnie nie polecam, szkoda pieniędzy i nerwów.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1, raz użyte

Szkoda gadać!

Tusz dostałam, całe szczęście, że nie musiałam za niego płacić.

Minusy:
- tusz był nowy, nieużywany, a już wyschnięty na wiór, sądziłam, że to może taka wada, tego konkretnego egzemplarza, ale nie! Moja mama też go dostała w prezencie gwiazdkowym ostatnio ( tak się składa, że mój tata przywozi trochę z Niemiec, nie było możliwości ostrzeżenia go) i był tak samo wyschniety na wiór,
- prawie już skamieniały tusz nie dał z siebie nic,
jedno wielkie nic, co tu pisać, nie pomalował, nie dał koloru, nie wydłużył, nie pogrubił, nie odżywił, -było widać, po dokładnym przyjżeniu się, że coś tam na tych rzęsach się znajduję, ale pytanie pozostało: CO?

Plusy:
- może to opakowanie?

Dziewczyny, dajcie se spokój z tym tuszem. Nie tykać się go! Bo można uszkodzić to piękne i jakże cenne w tym wypadku opakowanie...

Używam tego produktu od: kiedyś dane mi było go użyć raz,
Ilość zużytych opakowań: 1 użycie

szkoda kasy...

To był mój pierwszy tusz z górnej półki i takie rozczarowanie...
Tusz był do użytku przez ok 2 tygodnie, no może 3, a potem to już masakra... Okropnie zgęstniał i malowanie nim to była pomyłka.
Na początku efekt naprawdę był ładny, ale za tyle kasy to za mało.
Opakowanie fajne, takie klasyczne bez udziwnień i to chyba jedyna zaleta.

Teraz w ogóle boje się kupować tusze chanel :(

Używam tego produktu od: używałam rok temu przez miesiąc

pomyłka za 140 zł :(

Tusz to pomyłka która kosztowała mnie w Sephora 140 zł... I po miesiącu wysechł...Tusz ani nie podkręca, ani nie wydłuża... Nie robi nic po za tym że ciężko nakłada się go na całe rzęsy i ciężko zmywa.... Jedyne co dla mnie jest przydatne to szczoteczka którą sobie zostawiłam... Z innymi tuszami współgra idealnie :))

Używam tego produktu od: 1 ms

totalna pomyłka

Do zakupu tego tuszu namówiła mnie konsultantka w perfumerii w Stanach. Szukałam czegoś co da naturalny efekt i ładnie rozdzieli rzęsy. Nigdy nie byłam przekonana do grzebyków, ale postanowiłam spróbować. Szczoteczka ma 3 pasma grzebyków i 3 bardzo krótkich włosków, umieszczonych naprzemiennie.

Ten tusz to pomyłka i dziwię się, że Chanel wypuściło do sprzedaży takiego bubla. Jedyne co mi się w nim podoba to opakowanie, uważam, że jest najładniejsze ze wszystkich tuszy Chanel.
Co do tuszu, to ciężko go nałożyć, żeby był jakiś efekt, dobrze maluje rzęsy u nasady ale w moim przypadku nie zamalowywał końcówek rzęs i trzeba było się z nim "bawić". Bardzo szybko wysechł. Nie był wart pieniędzy, które za niego zapłaciłam.

Używam tego produktu od: oceniam tusz, którego używałam kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

NIE NIE NIE

Coś okropnego, skleja rzęsy, szybko wysycha i trudno go jakkolwiek rozprowadzić, to chyba najgorszy tusz jaki miałam, ale co poradzić. I co dodać więcej - jest okropny!

Najgorszy ze wszystkich które miałam

Nikomu nie poradze ten tusz. Kupiła w drogerii, nowy, a jest już jak wyschnięty, kruszy się strasznie. Nigdy nie miałam tak krótkich rzęs jak po tym...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc