Powiększ Bebe Young Care, Soforthilfe Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka ochronna `Intensywna Pielegnacja`)

Zgłaszająca osoba: n89

Szminka Bebe Young Care Intensywna Pielęgnacja szybko przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Działa na 3 sposoby:
- specjalna formuła z wysoką zawartością pantenolu i cynku pomaga ukoić i zregenerować wysuszone usta i sprawia, że odzyskują miękkość i gładkość
- formuła wzbogacona witaminą E pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem
- filtr ochronny SPF 6 chroni usta przed szkodliwym wpływem promieniowania UV
Sztyft jest bezbarwny, nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthtic Wax, Polyglyceryl-3 Disostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate, Hydrated Silica, Alcohol, Panthenol, Zinc Oxide (19.01.2011.)

Cena: 7zł / 4,9g
/e/

• Taka sobie
  • Pomadka nie regeneruje ust, jedynie chroni je w niesprzyjających warunkach, za słabo nawilża.

Zalety:
    +opakowanie (estetyczne, mocne, samo się nie otwiera)
    +zapach (bardzo delikatny)
    +wydajność
    +konsystencja
    +ochrania usta
    +nawilża, ale tylko odrobinę

Wady:
    -nie regeneruje spierzchnietych ust
    -zdecydowania za słabo nawilża

Pomadka mogłaby lepiej odzywiać wargi, a tego nie robi.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie najlepsza ochrona dla moich ust
  • Dawniej miałam nieustanie spierzchnięte, wysuszone i popękane usta, co oprócz nieestetycznego wyglądu powodowało ból i krwawienia. Próbowałam wszelkich pomadek nawilżających, ochronnych, aptecznych maści, wazelin i olejków - niestety nic nie działało. Ta pomadka kupiona w akcie desperacji okazała się strzałem w 10

+ bardzo dobrze nawilża usta
    + pozostawia lekki, mleczny kolor ust <3
    + ma ładny, delikatny zapach
    + długo utrzymuje się na ustach (nawet po wypiciu kawy)
    + dobrze chroni przed wiatrem
    + jest dostępna w każdej dorgerii i ma dobrą cenę
    + jest dość twarda (nie roztapia się nawet gdy jest ciepło)
    + starcza na długo, nawet przy maxymalnej częstotliwości stosowania

minusów brak!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić keth za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Moje usta są suche i w czasie zimy, nie mogę nawet w jednym dniu zapomnieć o ich nawilżaniu bo od razu widac suche skórki. Może dla tych co nie mają żadnego problemu z nawilżeniem ust, pomadka okaże się dobra, jednak producent obiecywał intensywną pielęgnację... inne pomadki, które tego nie obiecywały lepiej się sprawdziły niż ta. Nawilżenie ust jest bardzo krótkotrwałe - do pierwszego kubka herbaty. Po godzinie usta są suche jak wcześniej. Smaruje usta 3x w ciągu dnia by dało jakikolwiek efekt

Plusy:
    - dostępność

Minusy:
    - nawilża, ale krótkotrwale
    - nie sprawdza się na ustach, które potrzebują intensywnej pielęgnacji

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra dla mało wymagających
  • Pomadka z Bebe - firmy, na którą, dzięki wersji słonecznej, patrzę przychylniej.
    Na tej wersji się nie zawiodłam.
    Cóż, na pewno nie jest to produkt dla ust bardzo suchych, zniszczonych, oberwanych, spierzchniętych - na pewno pomadka nie poprawi znacząco takiego stanu rzeczy.
    Dla ust wymagających jedynie lekkiego naprężenia, nawilżenia, wygładzenia, odżywienia - sprawdza się znakomicie.

[+] śliczny kolor, opakowanie
    [+] lekko wygładza usta, nie nadając im nieestetycznego, brokatowego połysku - błyszczą się naturalnie, niemal niezauważalnie
    [+] usta są lekko odżywione, na szybko sprowadzone do ładu
    [+] fajnie, że ma filtr
    [+] pomadka się nie łamie, ma dobrą konsystencję, nie jest zbyt miękka
    [+] przyjemna aplikacja, nie trzeba używać siły, niekonieczne jest uważanie, żeby nie ukruszyć pomadki
    [+] wchłania się nie za szybko, nie za późno
    [+] nie zlepia ust
    [+] fajnie, że ma jakis tam filtr UV
    [+] zapach jest niewyczuwalny, to dobrze, bo nie zajeżdża sztyftem ani jakąś inną chemiczną substancją
    [+] nie pozostawia smug na ustach
    [+] poręczne opakowanko

[-] nie poprawia długotrwale stanu ust
    [-] w dni zimowe nie stanowi wystarczającej ochrony przed mrozem i wiatrem
    [-] mogłaby być odrobinę tańszaUżywam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 54 raz(y)
  • Może być.
  • Kupiłam skuszona obietnicami idealnie zregenerowanych ust.

Jednak producent nie do końca wywiązał się z obietnic.

Mam usta bardzo suche, wiecznie muszę je nawilżać. Pomadka dobrze się nakłada, aczkolwiek uważam, że jest trochę za twarda. Nawilżenie jest ok,ale pomadka szybko znika z ust, co powoduje, że znów trzeba ją nakładać.

Wg mnie ona natłuszcza, a nie nawilża. A to wielka różnica.

Raczej nie skuszę się ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra na suche usta!
  • Bardzo dobry na suche i popękane usta!
    Łagodzi i nawilża!
    Już tak na prawdę po kilku godzinach można poczuć różnicę.
    Nie stosuje go codziennie, tylko kiedy moje usta jej bardzo potrzebują.
    Świetna cena i bardzo dobra jakość!

Jednym słowem jak dla mnie najlepszy ratunek na suche i popękane usta!
    Warto kupić!

Chcesz pochwalić zebraa8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska
  • Pokładała w tym sztyfcie wielkie nadzieje, niestety żadna z obietnic producenta nie została spełniona.
    Jej wielkim minusem, co dla mnie kompletnie dyskwalifikuje produkt tego typu to brak nawilżenia. Nie ważne ile go nałożę, po godzinie moje usta są suche jak wiór. Nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych ani ochronnych, ot taki zwyczajny bazarkowy balsam. Nie kupię ponownie, bo nie widzę w nim żadnego zastosowania, szkoda czasu i pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Chcesz pochwalić rita_hayworth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam przypadkiem, poleciła mi ją pani w aptece. Miałam strasznie przesuszone usta, na które nic nie działało. Pomadka Bebe zregenerowała je w 2 dni!
    Jestem nią zachwycona i pozytywnie zaskoczona, bo nigdy nie lubiłam pomadek tej firmy. Ta jest genialna - idealnie natłuszcza, nawilża, chroni w zimowe dni. Pielęgnuje usta, wyraźnie poprawia ich wygląd, łagodzi podrażnienia, niweluje suchość. Jest po prostu ideałem

Chcesz pochwalić visionAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za dobra
  • No niestety, nie jestem tą pomadką zachwycona Jak na tak obiecujący opis widniejący na opakowaniu powinna działać dużo lepiej. Spodziewałam się dobrze natłuszczającej pomadki szybko i dobrze wchłaniającej się w usta, natomiast mam wrażenie, że jest ledwie lekko tłustawa i trzeba mocno ją przyciskać do warg, żeby w ogóle coś na nich zostało. Po kilku zastosowaniach złamała mi się u nasady, mimo że nigdy nie wysuwam pomadki do końca. Jestem raczej zawiedziona, bo czytałam wiele pozytywnych opinii o tym kosmetyku, tymczasem pomadka nie odbiega swoją jakością od innych dostępnych na rynku.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić Keleno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Bardzo dobra pomadka na suche, spierzchnięte usta. Doskonała pielęgnacja do ust w dobrej kondycji na co dzień. Po prostu niemalże idealna. Świetnie nawilża. Nawet jeśli usta mocno wyschną, bo np. przez cały dzień nie używało się żadnej ochrony, to następnego dnia po parokrotnym posmarowaniu skóra na ustach wraca do normy. Przy próbie zmywannia wodą idzie bardzo ciężko, więc jest to dobry zak moim zdaniem - nie jest podatna na ścieranie Zapach delikatny, niemalże niewyczuwalny. Jedyny minus, to to, że jak nałoży się jej za dużo, powstają dziwne białe ślady. Generalnie przy optymalnym nałożeniu wygląda trochę jak delikatny błyszczyk.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: na pewno powyżej 5

Chcesz pochwalić Her_Majestry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdziła się.
  • Pomadka jak pomadka - ma chronić usta przed pierzchnięciem, wiatrem, mrozem i słońcem (!)
    Funkcje swe pomadka bebe spełnia, byłam z niej całkiem zadowlona. Bezzapachowa, wygodnie się aplikuje, dlugo pozostaje na ustach, daje uczucie nawilżenia, aczkolwiek pomadka miała tendencję do deformowania się i łamania :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hailie21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza z rodziny pomadek Bebe
  • Zawiodłam się tą wersją pomadki bebe - dla przykładu uwielbiam niebieską klasyczną, i ta "intensywna pielęgnacja "nie dorównuje jej do pięt.

Sztyft jest strasznie niestabilny, łamie się i kruszy oraz ociera/obdziera o ścianki pomadki podczas wsuwania wysuwania.
    Sam mechanizm pomadki działa poprawnie i nie zacina się, opakowanie jest też wytrzymałe.

Niestety ale pomadka bieli - kiedy miałam bardzo spierzchnięte usta nakładałam ją grubą warstwą - pomadka nieestetycznie zbierała się w miejscach gdzie na ustach tworzyły się z przesuszenia skórki i zadziorki, zbierała się też w środkowej części ust i wyglądała jakby się zważyła, okropieństwo!

Nawilżenie ok, ale moim zdaniem pomadka wcale aż tak rewelacyjnie nie zalecza spierzchniętych ust - o wiele lepiej radzi sobie z tym klasyczna niebieska Bebe.

Nie posiada smaku, ani zapachu.

Poza tym ta wersja "intesywna pielęgnacja" jest droższa od innych pomadek z serii Bebe.

Niestety nie kupię jej więcej.

Używam tego produktu od: 3 miesęcy

Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taka intensywna terapia jak ją malują...
  • Zacznę od plusów tej pomadki: dobra cena, estetyczne opakowanie (napisy się trzymają w miejscu i nie ścierają ), wydajna, po nałożeniu usta są miękkie i delikatne, bezzapachowa i bezsmakowa
    Jedną gwiazdkę odejmuję bo niestety to nawilżenie nie utrzymuje się długo a jak już sie "zje" to co się wcześniej nałożyło usta robią się znów suche.
    Jednak przy regularnym stosowaniu (np co 2 h) może uleczyć spierzchnięte usta.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Inne Bebe są lepsze.
  • Mogłabym przysiąc, że obszerną recenzję tej wersji pomadki już tu kiedyś zamieszczałam, ale cóż... znowu coś w "magiczny" sposób zniknęło, jak zwykle - bez konkretnego powodu.

Pomadki Bebe są ze mną od lat. Wielu lat, bo już prawie 10. Większość z nich oceniam bardzo wysoko i mimo upływu długiego czasu stosowania nie dopatrzyłam się w nich wad. Baa, nawet mi się nie znudziły i każdy ich sztyft dosłownie wygrzebuję do ostatniej drobiny. Sprawdzają się zawsze i wszędzie. Świetna jest wg mnie klasyczna, różana i słoneczna. Trochę mniej lubię różową perłową.

Nie sięgnę już jednak po wersję Silky Vanilla i właśnie tę recenzowaną w tej chwili - Sensitive.

Do wersji Sensitive próbowałam się przekonać, próbowałam na wszelkie sposoby, ale niestety - nie podbiła ona mojego serca, bo na tle swoich 3 genialnych sióstr wypada po prostu bladziutko. Powiedziałabym nawet, że Sensitive to nie Bebe, to jakiś inny wytwór, do Bebe jej daleko.

Przede wszystkim, działanie nie jest dostateczne. Pomadka otula usta przyjemnym filmem, który wydaje się pielęgnujący i chroniący, ale to tylko takie wrażenie. W rzeczywistości pomadka nie nawilża, jedynie trochę ochrania, a gładki, przyjemny film z czasem zamienia się w jakieś kluchy, grudki (nawet je widać!), co nie jest przyjemne ani piękne. Zauważyłam też, że pomadka lubi się kruszyć i łamać, co nigdy nie zdarzyło mi sie w poprzednich wersjach. Sensitive nie posiada zapachu - to już rzecz gustu. Opakowanie proste, solidne - jak to w Bebe - lubię je.

nie działa jak należy, nie nawilża
    pozostawia grudki, okruchy na ustach
    kruszy się, łamie
    zawyżona cena jak za taką jakość

zapach neutral
    opakowanie
    wydajność

Przez ogólna sympatię do Bebe chciałabym wystawić Bebe Sensitive bardziej przychylną notę, ale nie mogę dać więcej niż 2 lub ewentualnie 2,5. W zestawieniu z klasyczną, różaną i słoneczną, Sensitive przegrywa z kretesem. Nie sięgnę już po nią skoro wspomniane 3 wersje praktycznie są bez wad, no i jakimś cudem są nawet tańsze. Wnioski są więc oczywiste.

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie czuję "intensywnej pielęgnacji"
  • Dla mnie jest to zwykła pomadka, nie czuję żeby jakoś specjalnie pielęgnowała usta, po prostu je nawilża i to wszystko. Jest bezzapachowa i nie ma konkretnego smaku - dla jednych może to być plusem, dla innych minusem, kwestia gustu. Na mrozy się raczej nie nadaje, jest za delikatna, nie zostawia wyraźnej warstwy ochronnej na ustach. Można ją stosować w domu lub w cieplejszej porze roku, gdyż nie jest ciężka i jakaś "lepiąca".

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie natłuszcza i nie chroni
  • paskudny tłuścioch który nie chroni i roluje sie na ustach, uzywałam zeszłej zimy i baaaardzo się zawiodłam, zwykły błyszczyk Chanela- kosmetyk z drobinkami kolorowy- był o niebo lepsza ochroną od mrozu i zimna niż ta wazelina w sztyfcie...

wielkie rozczarowanie, ostatecznie końcówka trafiła do kosza

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: nie zmęczyłam jednego

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Według mnie najlepsza z pomadek Bebe.
    Nie doszukałam się w niej minusów.
    +świetnie nawilża
    +ochrania
    +długo się utrzymuje
    +nie jest widoczna ( co w moim przypadku jest plusem )
    +neutralny zapach
    +przystępna cena
    Usta po niej są bardzo zadbane

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić ango678 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Sama się dziwię, czemu dopiero teraz dodaję tą recenzję. Produkt odkryłam ze 3 lata temu i od razu się w nim zakochałam. Fantastycznie nawilża, potrafi uratować bardzo spierzchnięte i popękane usta. Cena jest bardzo przyzwoita, tylko akurat tą intensive care ciężko dostać, ale dla chcącego nic trudnego Przyjemnie się ją aplikuje, a usta jeszcze kilka godzin są nawilżone, wydajna, zapach też okej.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mói Ideał
  • Jest to lepsza wersja Klasycznej pomadki Bebe (niebieskiej). Czasami, gdy tej nie ma w sklepie biorę inną, jednak zawsze wracam do tej jedynej.
    Idealnie nawilża, świetna na zimowe dni, zawsze i wszędzie ze mną

Używam tego produktu od: 2 lat może dłużej
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić swiergotka_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • + nawilża usta
    + cena,

- zapach mnie odstrasza,
    - nie pomaga na spierzchnięte usta,
    - szybko się łamie,
    - moje usta są tłuste i sklejone przez długi czas, dopiero po kilku godzinach czuć nawilżenie, a nie tłuszcz...

Używam tego produktu od: stycznia 2012 do kwietnia, później się złamało i było bez użytku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić camy90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobrze nawilża, jednak nie jest SOS
  • Całkiem dobrze nawilża usta, nadaje się na jesień, wiosnę lato, jednak wg mnie na zimę jest troszkę za słaba, z tego względu, że jest twardawa i ciężko ją rozsmarować na ustach, gdy jest zimno. Ogólnie całkiem niezła, jedanak nie zapewnia natrychmiastowej pomocy, jak zadeklarował producent.

Chcesz pochwalić millane za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 678 raz(y)
  • KILLER
  • Kiedyś używałam Bebe na kilogramy i było nam razem świetnie (przy czym zazwyczaj kupowałam tę niebieską klasyczną waniliową wersję). Wróciłam do tego turkusowego nieperfumowanego Bebe podczas ostatniej zimy przełom wiosny i cóż się okazało? Bebe doprowadziło moje gładkie, odporne, bezproblemowe usta do stanu wiórków kokosowych. Nie mogłam w to uwierzyć. Robiłam przerwy w używaniu, szukałam winowajców wśród innych kosmetyków (no ale niby jakich - szampon do włosów lub krem do stóp?). Niestety wszystkie drogi i wszystkie kolejne eksperymenty przeprowadzane w kilkudniowych odstępach - wiodły ku oczywistemu sprawcy. Tłumaczę to tym, że Bebe zawiera tlenek cynku, podobnie jak Nivea for Men, podobnie jak Bambino i rzeczywiście żaden z tych kosmetyków nie sprawdza się na moich ustach. Tlenek cynku lekko wysusza (dlatego jest fajny na krosty). Na usta jednak najwyraźniej NIE.

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BBRAT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilżający kosmetyk dla spierzchniętych ust
  • Moja mega sucha cera "pociąga" za sobą również niestety wiecznie suche, spierzchnięte usta. Na dłuższą metę nie pomaga nic, ani domowy miód ani kosmetyczne KWC jak Carmex czy Tisane. Z wszystkich balsamów i pomadek ochronnych jakie wypróbowałam (a było ich bardzooooo wiele) żadna nie nawilżała moich ust na dłużej niż kilkanaście minut.

Nie stosowałam nigdy pomadek ochronnych firmy bebe, jednak ta jest doskonała:
    - nawilża usta
    - pozostawia film, który zapobiega wysuszaniu przez całkiem długi czas
    - dla mnie bezsmakowa i bezzapachowa
    - dobra cena i wydajny produkt

Minusów nie znajduję.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy

Chcesz pochwalić anagallissa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • super
  • Pierwszy raz mam produkt Bebe i jestem bardzo zadowolona Bija na głowę Niveę czy Vichy

+ Dobrze nawilża,
    + leciutko natłuszcza usta,
    + chroni je bardzo dobrze przed wysychaniem i pierzchnięciem,
    + łagodzi podrażnienia,
    + ma bardzo delikatny i przyjemny zapach i smak
    + wydajna

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić ef0ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Usta jak jedwab :P
  • Bardzo dobra pomadka jak inne bebe

Plusy;

-swietne nawilza jak i natluszcza

-upieksza usta

-jest bez smakowa i bez zapachowa

-wydajna

-solidne opakowanie

-niska cena ja zaplacilam 4,50

Minusy;

-pekla mi na pol

Mysle ze pomadki bebe na dlugo zagoszcza w mojej kosmetyczce mimo wad.

Uwazam ze jest duzo lepsza od rozanej z bebe bo nie posiada tego niezbyt przyjemnego smaku i zapachu

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Koks17 za czytelną i pomocną recenzję?