Powiększ Bebe Young Care, Soforthilfe Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka ochronna `Intensywna Pielegnacja`)

Zgłaszająca osoba: n89

Szminka Bebe Young Care Intensywna Pielęgnacja szybko przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Działa na 3 sposoby:
- specjalna formuła z wysoką zawartością pantenolu i cynku pomaga ukoić i zregenerować wysuszone usta i sprawia, że odzyskują miękkość i gładkość
- formuła wzbogacona witaminą E pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem
- filtr ochronny SPF 6 chroni usta przed szkodliwym wpływem promieniowania UV
Sztyft jest bezbarwny, nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthtic Wax, Polyglyceryl-3 Disostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate, Hydrated Silica, Alcohol, Panthenol, Zinc Oxide (19.01.2011.)

Cena: 7zł / 4,9g
/e/

• Nie bardzo
  • Mam ją od wielu lat i nie mogę jej zużyć, bo prawie nie działa!

+ natłuszcza
    + przystępna cena
    + bezbarwna
    + bez zapachu
    + wydajność - aż za duża, chcę aby się wreszcie skończyła

- nie nawilża
    - nie odżywia
    - nie regenruje mocno wysuszonych ust
    - bardzo sztywna, twarda
    - trudna aplikacja z powodu jej konsystencji

Nie lubię jej. Nie używam jej więcej i nie będę używać. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Pomadka bardzo przyjemna - nie mam jej nic do zarzucenia. Używam jej wymiennie z innymi, spisuje się w porządku, nawilża moje usta, które czasami pierzchną po zimowym spacerze

Plusy:
    - nawilżenie
    - brak zapachu
    - brak koloru
    - przystępna cena

Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie zauważyłam jakieś znacznej poprawy moich ust .
  • Pomadkę ochronną stosuję od 4 miesięcy . Niestety po takim czasie powinnam zauważyć chociaż minimalną poprawę swoich ust . Niestety . Być może za krótko ją jeszcze stosuję .

Wady ;
    Czuć na ustach ''ciężar ''pomadki
    Bardzo powoli się wchłania
    Nie zauważyłam jakieś diametralnej poprawy

Zalety
    Na pewno cena
    Nie uczula jak na razie

Stosuje od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jak na razie pierwsze opakowanie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kasia 40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam!
  • Moje usta od dłuższego czasu było mocno spierzchnięte i suche. Nie mogłam się malować kolorowymi pomadkami bo okropnie to wyglądało Żadne specjalne kremy czy pomadki nie pomagały. Nie spodziewałam się i po tej cudów skoro nawet specjalne kosmetyki z apteki nie pomogły, chciałam tylko nawilżyć czymś usta by nie zrywać skórek. Jakież było moje zaskoczenie po miesiącu używania jej ! Moje usta są nie do poznania ! Szkoda, że nie zrobiłam zdjęć przed i po :P

+działanie! : po miesiącu używania pomadki dzień w dzień, zero śladu po suchych i spierzchniętych ustach, żadne skórki nie odstają !
    +usta są gładkie i miękkie
    +świetnie nawilża
    +wydajna
    +cena w porównaniu do efektu jest śmiesznie niska
    +dostępność
    +nie uczula, nie podrażnia
    +ładne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić chocolatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostaje na ustach
  • Nic specjalnego. Problem z moimi ustami polega na tym, że dosyć mocno łuszczy mi się na nich naskórek, przez co nie mogę używać kolorowych pomadek. Szukam czegoś co pozowli mi pozbyć się tego problemu i pomadka bebe na pewno nie kwalifikuje się jako dobre remedium.

Największe wady:
    - zostaje na ustach
    - nie nawilża
    - nie wchłania się (zazwyczaj szybciej ją "zjadam" )

i tyle.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Szlomit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutko
  • Pomadkę dostałam od koleżanki już jakiś czas temu, ale dopiero teraz wzięłam się za nią. Używam jej rano przed wyjściem do szkoły oraz na wieczór zanim udam się spać.

Cóż mogę napisać tutaj, skoro pomadka nie posiada ani działania ochronnego ani nawilżającego? Nałożona na usta nie robi nic, oprócz tego, że jest. Gdy mam ją nałożoną w drodze do szkoły mogę marzyć o ochronie, zwłaszcza gdy wiatr zrobił się mroźny i podrażnia moją skórę. Zresztą, nie daje rady nawet w domowych warunkach- usta są wysuszone i tylko oblepione pomadką.

Bezbarwna, bezzapachowa, łatwo dostępna- i co z tego? Filtr tak niski, że nie wiem czy w ogóle jakoś realnie działa. Jedynie dla lekkiego połysku ust można jej użyć.

Używam tego produktu od: Listopada 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła.
  • Zwykle kupuję klasyczną pomadkę i jestem z niej bardzo zadowolona.
    Tą kupiłam kiedy miałam wyjątkowo popękane i spierzchnięte usta. Myślałam, że będzie woow, że efekt będzie spektakularny, ale w sumie w moim odczuciu okazała się nawet odrobinę gorsza od wersji klasycznej.
    Czegoś jej brakuje. Czegoś co nie pozwala jej doścignąć wersji klasycznej. Jeżeli chodzi o te wzmocnione właściwości regenerujące szczerze powiem nie zauważyłam ich specjalnie. Kupuję ją wtedy gdy nie ma w sklepie wersji klasycznej.

Używam tego produktu od: 5 może 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • O, tak!
  • Zwykle kupuję i bardzo cenię pomadkę różaną, ale ciekawa byłam tej, i odkryłam bardzo fajny kosmetyk Miłe dla oka energetycznie niebieskie opakowanie kryje jakość bebe - konsystencja pomadki twarda, sucha, dopiero przy kontakcie z ustami mięknie. Nie kruszy się, można bez problemów zużyć do końca.
    Rzeczywiście czułam, że usta są dobrze wypielęgnowane, nie pękają, nie łuszczy się naskórek, i to w chłodne i nieprzyjazne miesiące: luty - marzec. Pomadka natłuszcza poza tym, bez lepkości, chroni przed warunkami pogodowymi. Usta wyglądają ładnie bez kosmetyków kolorowych. Używałam jej obsesyjnie, i szkoda że się skończyła. Na pewno będę do niej wracać

Chcesz pochwalić _Matilde_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Pomadka nie regeneruje ust, jedynie chroni je w niesprzyjających warunkach, za słabo nawilża.

Zalety:
    +opakowanie (estetyczne, mocne, samo się nie otwiera)
    +zapach (bardzo delikatny)
    +wydajność
    +konsystencja
    +ochrania usta
    +nawilża, ale tylko odrobinę

Wady:
    -nie regeneruje spierzchnietych ust
    -zdecydowania za słabo nawilża

Pomadka mogłaby lepiej odzywiać wargi, a tego nie robi.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie najlepsza ochrona dla moich ust
  • Dawniej miałam nieustanie spierzchnięte, wysuszone i popękane usta, co oprócz nieestetycznego wyglądu powodowało ból i krwawienia. Próbowałam wszelkich pomadek nawilżających, ochronnych, aptecznych maści, wazelin i olejków - niestety nic nie działało. Ta pomadka kupiona w akcie desperacji okazała się strzałem w 10

+ bardzo dobrze nawilża usta
    + pozostawia lekki, mleczny kolor ust <3
    + ma ładny, delikatny zapach
    + długo utrzymuje się na ustach (nawet po wypiciu kawy)
    + dobrze chroni przed wiatrem
    + jest dostępna w każdej dorgerii i ma dobrą cenę
    + jest dość twarda (nie roztapia się nawet gdy jest ciepło)
    + starcza na długo, nawet przy maxymalnej częstotliwości stosowania

minusów brak!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić keth za czytelną i pomocną recenzję?