Powiększ Bebe Young Care, Soforthilfe Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka ochronna `Intensywna Pielegnacja`)

Zgłaszająca osoba: n89

Szminka Bebe Young Care Intensywna Pielęgnacja szybko przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Działa na 3 sposoby:
- specjalna formuła z wysoką zawartością pantenolu i cynku pomaga ukoić i zregenerować wysuszone usta i sprawia, że odzyskują miękkość i gładkość
- formuła wzbogacona witaminą E pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem
- filtr ochronny SPF 6 chroni usta przed szkodliwym wpływem promieniowania UV
Sztyft jest bezbarwny, nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Polydecene, Synthtic Wax, Polyglyceryl-3 Disostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Disteardimonium Hectorite, Tocopheryl Acetate, Hydrated Silica, Alcohol, Panthenol, Zinc Oxide (19.01.2011.)

Cena: 7zł / 4,9g
/e/

• Niezła.
  • Zwykle kupuję klasyczną pomadkę i jestem z niej bardzo zadowolona.
    Tą kupiłam kiedy miałam wyjątkowo popękane i spierzchnięte usta. Myślałam, że będzie woow, że efekt będzie spektakularny, ale w sumie w moim odczuciu okazała się nawet odrobinę gorsza od wersji klasycznej.
    Czegoś jej brakuje. Czegoś co nie pozwala jej doścignąć wersji klasycznej. Jeżeli chodzi o te wzmocnione właściwości regenerujące szczerze powiem nie zauważyłam ich specjalnie. Kupuję ją wtedy gdy nie ma w sklepie wersji klasycznej.

Używam tego produktu od: 5 może 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • O, tak!
  • Zwykle kupuję i bardzo cenię pomadkę różaną, ale ciekawa byłam tej, i odkryłam bardzo fajny kosmetyk Miłe dla oka energetycznie niebieskie opakowanie kryje jakość bebe - konsystencja pomadki twarda, sucha, dopiero przy kontakcie z ustami mięknie. Nie kruszy się, można bez problemów zużyć do końca.
    Rzeczywiście czułam, że usta są dobrze wypielęgnowane, nie pękają, nie łuszczy się naskórek, i to w chłodne i nieprzyjazne miesiące: luty - marzec. Pomadka natłuszcza poza tym, bez lepkości, chroni przed warunkami pogodowymi. Usta wyglądają ładnie bez kosmetyków kolorowych. Używałam jej obsesyjnie, i szkoda że się skończyła. Na pewno będę do niej wracać

Chcesz pochwalić _Matilde_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Pomadka nie regeneruje ust, jedynie chroni je w niesprzyjających warunkach, za słabo nawilża.

Zalety:
    +opakowanie (estetyczne, mocne, samo się nie otwiera)
    +zapach (bardzo delikatny)
    +wydajność
    +konsystencja
    +ochrania usta
    +nawilża, ale tylko odrobinę

Wady:
    -nie regeneruje spierzchnietych ust
    -zdecydowania za słabo nawilża

Pomadka mogłaby lepiej odzywiać wargi, a tego nie robi.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie najlepsza ochrona dla moich ust
  • Dawniej miałam nieustanie spierzchnięte, wysuszone i popękane usta, co oprócz nieestetycznego wyglądu powodowało ból i krwawienia. Próbowałam wszelkich pomadek nawilżających, ochronnych, aptecznych maści, wazelin i olejków - niestety nic nie działało. Ta pomadka kupiona w akcie desperacji okazała się strzałem w 10

+ bardzo dobrze nawilża usta
    + pozostawia lekki, mleczny kolor ust <3
    + ma ładny, delikatny zapach
    + długo utrzymuje się na ustach (nawet po wypiciu kawy)
    + dobrze chroni przed wiatrem
    + jest dostępna w każdej dorgerii i ma dobrą cenę
    + jest dość twarda (nie roztapia się nawet gdy jest ciepło)
    + starcza na długo, nawet przy maxymalnej częstotliwości stosowania

minusów brak!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić keth za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Moje usta są suche i w czasie zimy, nie mogę nawet w jednym dniu zapomnieć o ich nawilżaniu bo od razu widac suche skórki. Może dla tych co nie mają żadnego problemu z nawilżeniem ust, pomadka okaże się dobra, jednak producent obiecywał intensywną pielęgnację... inne pomadki, które tego nie obiecywały lepiej się sprawdziły niż ta. Nawilżenie ust jest bardzo krótkotrwałe - do pierwszego kubka herbaty. Po godzinie usta są suche jak wcześniej. Smaruje usta 3x w ciągu dnia by dało jakikolwiek efekt

Plusy:
    - dostępność

Minusy:
    - nawilża, ale krótkotrwale
    - nie sprawdza się na ustach, które potrzebują intensywnej pielęgnacji

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś ma w składzie, co podrażnia
  • Pomadka z Bebe - firmy, na którą, dzięki wersji słonecznej, patrzę przychylniej.
    Na tej wersji się nie zawiodłam.
    Cóż, na pewno nie jest to produkt dla ust bardzo suchych, zniszczonych, oberwanych, spierzchniętych - na pewno pomadka nie poprawi znacząco takiego stanu rzeczy.
    Dla ust wymagających jedynie lekkiego naprężenia, nawilżenia, wygładzenia, odżywienia - sprawdza się znakomicie.

[+] śliczny kolor, opakowanie
    [+] lekko wygładza usta, nie nadając im nieestetycznego, brokatowego połysku - błyszczą się naturalnie, niemal niezauważalnie
    [+] usta są lekko odżywione, na szybko sprowadzone do ładu
    [+] fajnie, że ma filtr
    [+] pomadka się nie łamie, ma dobrą konsystencję, nie jest zbyt miękka
    [+] wchłania się nie za szybko, nie za późno
    [+] fajnie, że ma jakis tam filtr UV
    [+] zapach jest niewyczuwalny, to dobrze, bo nie zajeżdża sztyftem ani jakąś inną chemiczną substancją
    [+] poręczne opakowanko

[POTĘŻNY MINUS] ma coś w składzie, co mi podrażniło usta, bo spuchły, wyskoczyły na nich bąble i miejscowe zaczerwienienia
    [-] zostawia białe smugi na ustach, zlepia je i pozostaje na zgięciach
    [-] nie poprawia długotrwale stanu ust
    [-] w dni zimowe nie stanowi wystarczającej ochrony przed mrozem i wiatrem
    [-] mogłaby być odrobinę tańszaUżywam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • Może być.
  • Kupiłam skuszona obietnicami idealnie zregenerowanych ust.

Jednak producent nie do końca wywiązał się z obietnic.

Mam usta bardzo suche, wiecznie muszę je nawilżać. Pomadka dobrze się nakłada, aczkolwiek uważam, że jest trochę za twarda. Nawilżenie jest ok,ale pomadka szybko znika z ust, co powoduje, że znów trzeba ją nakładać.

Wg mnie ona natłuszcza, a nie nawilża. A to wielka różnica.

Raczej nie skuszę się ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra na suche usta!
  • Bardzo dobry na suche i popękane usta!
    Łagodzi i nawilża!
    Już tak na prawdę po kilku godzinach można poczuć różnicę.
    Nie stosuje go codziennie, tylko kiedy moje usta jej bardzo potrzebują.
    Świetna cena i bardzo dobra jakość!

Jednym słowem jak dla mnie najlepszy ratunek na suche i popękane usta!
    Warto kupić!

Chcesz pochwalić zebraa8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska
  • Pokładała w tym sztyfcie wielkie nadzieje, niestety żadna z obietnic producenta nie została spełniona.
    Jej wielkim minusem, co dla mnie kompletnie dyskwalifikuje produkt tego typu to brak nawilżenia. Nie ważne ile go nałożę, po godzinie moje usta są suche jak wiór. Nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych ani ochronnych, ot taki zwyczajny bazarkowy balsam. Nie kupię ponownie, bo nie widzę w nim żadnego zastosowania, szkoda czasu i pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Chcesz pochwalić rita_hayworth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam przypadkiem, poleciła mi ją pani w aptece. Miałam strasznie przesuszone usta, na które nic nie działało. Pomadka Bebe zregenerowała je w 2 dni!
    Jestem nią zachwycona i pozytywnie zaskoczona, bo nigdy nie lubiłam pomadek tej firmy. Ta jest genialna - idealnie natłuszcza, nawilża, chroni w zimowe dni. Pielęgnuje usta, wyraźnie poprawia ich wygląd, łagodzi podrażnienia, niweluje suchość. Jest po prostu ideałem

Chcesz pochwalić visionAM za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij