Bebe (Young Care), Soforthilfe Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka ochronna `Intensywna Pielegnacja`)

Pojemność 4,9 g

Szminka Bebe Young Care Intensywna Pielęgnacja szybko przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Zawiera witaminę E, cynk i aloes
Nowa formuła, w której pantenol zastąpiono sokiem z aloesu, działa na 3 sposoby:
- pomaga ukoić i zregenerować usta i sprawia, że szybko odzyskują miękkość i gładkość
- pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia ust i chroni je przed wysuszaniem
- chroni usta dzięki ochronnemu filtrowi SPF 6
Sztyft jest bezbarwny, nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów. Tolerancja potwierdzona dermatologicznie

Ok

Pomadka w standardowym opakowaniu dla pomadki. Jest bardzo wydajna. Po zastosowaniu od razu czuć ulgę w mocno spierzchnietych ustach, pomadka nawilża, regeneruje. Nie zjada się po chwili tylko tworzy warstwę ochronną.

Oj bardzo na tak

Pomadka w standardowym i wygodnym opakowaniu. Zapach to raczej bardzo delikatny ma. Świetnie rozprowadza się na ustach.

Pamadka po zastosowaniu tworzy film ochronny, nie lepiący się.

Usta po zastosowaniu są nawilżone, odżywione gładkie i miękkie.

Produkt wydajny.

Kupuję ❤

Pomadki BEBE używam zamiennie z Nivea. Sztyft jest w turkusowo morskim opakowaniu. Zawiera w składzie witaminę E, cynk i aloes. Posiada filtr SPF 6, który chroni usta przed promieniowaniem słonecznym. Pomadka dobrze nawilża usta. Wygładza, natłuszcza. Koi i chroni przed mrozem lub w trakcie opalania. Nadaje się pod kolorową pomadkę.

Poprawny "Średniaczek"

Pomadka nawilża przeciętnie, a jest to jej główna funkcja – najistotniejsza dla ust.
Pachnie... niemal nie pachnie, ale uczucie jest przyjemne - świeżo – przeciętnie.
Pozostawia subtelny, delikatny srebrzysty film - ale bez połysku potwierdzającego nawilżenie.
Sztyfcik jest twardy i niezbyt wilgotny – należy użyć go często i trzeć dość mocno, żeby w ogóle poczuć jakikolwiek efekt nawilżenia ust.
Hm...
To nie jest zła pomadka, i choć w swoich opiniach nie kieruję się nigdy – w każdym bądź razie nie do końca, Cudzymi recenzjami, ale kiedy zerkam na wpisy Pań Wizażanek pod produktem – nie pojmuję zachwytów.
Istnieje wiele lepszych, lepiej nawilżających i pielęgnujących usta pomadek o podobnych cenach.
To "Średniaczek", więc szczerze nie mogę go polecić, ale przy braku wyboru – nie odradzałabym radykalnie

Moje ulubione klasyki!

Pomadki Bebe Young Care to moje ulubione pomadki chyba z wszystkich dostępnych na rynku, niezależnie od pory roku, bo nawet zimą dają sobie radę z moimi ustami.

OPAKOWANIE:
Pomadka jest w klasycznym opakowaniu-sztyfcie o przyjemnym dla oka miękkim miętowym kolorze. Plastik przeciętnej wytrzymałości, przy większym upadku z pewnością pęknie.

PRODUKT:
Pomadka nie jest ani za tłusta, ani za lekka w konsystencji, nie osadza się w kącikach ust, a to mój częsty problem przy pomadkach generalnie.
Przyjemny, nienachalny zapach.
Dobre nawilżenie ust, nie pierzchną, nie wysychają, nie pękają.
Dobra również na podratowanie już kiepskiego ich stanu.
Cena niska a dostepność szeroka.

Cóż powiedzieć więcej, polecam!

Spodziewałam się czegoś lepszego.

Gdy kupiłam tę pomadkę, nie byłam podczas kuracji izotekiem, ale miałam jak zawsze suche usta. Czytając opis, sądziłam, że będzie naprawdę dobra. Okazała się być jednak najgorszą jaką stosowałam.
Kolor pomadki jest biały, a pomadka również taki kolor pozostawia na ustach, co wygląda źle. Bebe ma płaską końcówkę, co się często zdarza w tego typu kosmetykach, ale jest też duża, więc słabo się dopasowywuje do kształtu ust. Nawilżenie w moim przypadku było zerowe, a stan ust nawet się odrobinę nie poprawił. Miałam uczucie, że pomadka się w ogóle nie wchłania i zostaje po prostu tłusta warstwa na ustach. Opakowanie jest nawet duże, ale lubiło się samoistnie otwierać, cena przystępna w stosunku do opakowania. Zapach chyba był w porządku, ale posmak był sztuczny.

Najlepsza

Ponieważ nie cierpię przesuszonych ust,często sięgam po pomadkę ochronną. Przerobiłam ich naprawdę wiele,a ta szczególnie przypadła mi do gustu.Spełnia funkcję nalilżenia,regeneracj,dodatkowo zawiera ochronny filtr SPF 6,cynk,wit E i aloes.Po nałożeniu usta są gładkie i mięciutkie.Nie trzeba jej często nakładać gdyż nawet po 2,3 godzinach nadal czuć ją na ustach.Nakładana na usta przed snem jest na nich ,aż do rana.Jest bezzapachowa,nie nadaje ustom połysku i nie zjada się szybko. Jestem bardzo zadowolona i pewnie zostanę przy niej na długo.

Zimowa - ulubiona :)

Kupiłam tę pomadkę gdy szukałam czegoś odżywczego na zimę. Jest bardzo dobra, dałabym jej mocne 4 gwiazdki. Przede wszystkim ładnie się rozprowadza, natychmiastowo wytwarza ochronną powłokę. Jednocześnie jest dosyć gęsta i gdy mam suche skórki na ustach to czasem po prostu ją widać. Ale jej zdecydowaną zaletą jest to, że stosując tę pomadkę czuję że moje usta są po prostu bezpieczne. Nie ma ona zapachu, nie ma koloru, ale ma "to coś". Czyli wszystko co powinna mieć pomadka ochronna ;) Jest wydajna, stosuję już około 3 miesiące i myślę ze wystarczy na drugie tyle. A używam jej 1-2 razy dziennie. Cena jest bardzo dobra, ja kupiłam ją na [promocji, ale normalnie przy takiej wydajności też się opłaca. Polecam serdecznie jeśli szukasz czegoś co ochroni toje usta zimą.

Moja ulubiona i niezastąpiona pomadka ochronna

Pomadki do ust goszczą u mnie głównie zimą i jesienią, kiedy mroźne powietrze oraz zimny wiatr niekorzystnie wpływają na ich stan. Również - choć nieco rzadziej - sięgam po szminki pielęgnujące także wiosną i latem, kiedy promienie słoneczne zbyt mocno podrażnią moje usta. Generalnie pomadka ochronna, to produkt absolutnie niezbędny w mojej kosmetyczce. Choć nie używam jej codziennie, a bardziej sporadycznie, zawsze muszę mieć ją przy sobie - tak na wszelki wypadek. Jak to mówią - "przezorny zawsze ubezpieczony" (>‿◠)✌ .

Na pomadkę Bebe Young Care trafiłam przypadkiem, poszukując szybko czegoś ochronnego do ust, długo się nie zastanawiając, ani specjalnie nie wczytując w skład produktu udałam się z nim do kasy. Nie sugerujcie się słowem "young" w nazwie produktu ( ˘ ³˘), pomadka jest uniwersalna i zaopiekuje się ustami osoby, w każdym wieku.

Opakowanie pomadki jest koloru jasno niebieskiego, a szata graficzna bardzo skromna, aczkolwiek wygląda profesjonalnie i przyciąga uwagę. Chyba wszystkie opakowania szminek Bebe wyglądają tak samo - różnią się jedynie kolorem, po czym możemy szybko zdefiniować ich właściwości. Pomadka znajduje się w klasycznym, białym, wykręcanym i okrągłym pojemniku, którą zamyka się plastikową pokrywką. Produkt łatwo się otwiera, jest lekki i nie otwiera się samoistnie w torebce czy kieszeni.

Najważniejsze jednak, że pomadka działa i rzeczywiście przynosi ulgę spierzchniętym i podrażnionym ustom. Dobrze nawilża, choć zostawia na ustach bardzo lekką, nie klejącą i nieco błyszczącą powłokę, która chroni je przed wiatrem, mrozem czy słońcem. Dla mnie super, że pomadka nie wchłania się całkowicie przez co dodatkowo chroni je przed wysuszeniem. Genialne jest to, że produkt wcale tak łatwo się nie ściera i naprawdę długo się na ustach utrzymuje - nie odbijemy jej z pierwszym łykiem kawy na szklance ☕, również całkiem dobrze szminka radzi sobie na basenie. Oczywiście nie jest to jakaś super trwałość - co to, to nie - jednak w porównaniu do innych pomadek ochronnych wypada naprawdę super. Szminka przynosi natychmiastową ulgę podrażnionym ustom, a przy regularnym stosowaniu regeneruje i przywraca im miękkość oraz gładkość. Uspakaja czerwone i piekące wargi, zostawia ochronną warstwę na skórze, dobrze sobie radzi z opryszczkami. Pomadka posiada ochronę przed promieniowaniem UVB w postaci filtra SPF 6, który w przypadku ust myślę, że w zupełności wystarcza.

Pomadka "Intensywna Pielegnacja" jest bezzapachowa, nie zostawia na ustach żadnego koloru, jest bezbarwna, a dodatkowo zawiera witaminę E, cynk i aloes. Kosmetyk jest bardzo przydatny, uniwersalny i niezwykle wydajny. Bardzo dobrze chroni moje usta, jednak myślę, że w przypadku większych problemów i mocnego przesuszenia może być za słaba.

przereklamowana

Spodziewałam się czytając opis, że pomadka będzie dobrze natłuszczać i dobrze się wchłaniać. Niestety, ale tłustości w ogóle w niej nie ma i trzeba mocno ścisnąć wargi, by poczuć, że coś zostało. Po kilku użyciach mocno się złamała. Rozczarowanie totalne...

Przy bardzo suchych ustach-nie

Kiedys używalam pomadek Bebe, ale znalazlam swojego ulubienca i żadko kiedy obecnie zmieniam pomadki nawilzajace, bo po prostu nie spelniaja moich oczekiwan. Ale mój ulubieniec sie skonczyl i potrzebowalam szybko czegos co ukoi moje usta. Traf chcial, ze maz kupil wlasnie ta pomadke. Niestety na moje przesuszone wrecz pekajace usta jest zbyt slaba a do tego bardzo szybko schodzi z ust. Mam tez wrazenie ze zostawiaja dziwną biala warstwe na ustach. Absolutnie wole juz klasyczna Bebe od tej. Nawet mój maz nie chcial jej uzywac.

świetna

Pomadka jest naprawdę godna polecenia na suche wysuszone słońcem usta u mnie zdziałała cuda. Dodatkowym plusem jest, że po nałożeniu bardzo ładnie wygląda na ustach nie błyszczy się jakoś bardzo się czego nie lubię wygląda bardziej jak balsam. Usta nabierają ładniejszego kształtu przez odżywienie które jest natychmiastowe i długotrwale balsam czuje na ustach jeszcze przez trzy godziny wiec nie muszę często go dozować. wzięłam na szybko w sklepie a okazał się perełką super