L'Oreal, Elseve Re-Nutrition, Odżywka w kremie do włosów suchych i wysuszonych

Powiększ L'Oreal, Elseve Re-Nutrition, Odżywka w kremie do włosów suchych i wysuszonych

Zgłaszająca osoba: szugarbejb

Odżywka intensywnie odżywia włosy, nadaje im sprężystość, elastyczność, kształt oraz jedwabistość. Włosy stają się miękkie, lekkie i błyszczące. Wzbogacona w Mleczko Królewskie, bardzo rzadki składnik naturalny, który dostarcza włóknom włosa skoncentrowaną dawkę niezbędnych składników odżywczych (węglowodany, lipidy, bialka, aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe), bez obciążania. Dzięki czemu włókno włosa natychmiast odzyskuje sprężystość, niczym zregenerowane. Ultrarozpływająca się konsystencja łączy kremowość balsamu z lekkością wody.

Skład: Aqua/ Water, Cyclopentasiloxane, Myristyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Divinyldimethicone/ Dimethicone Copolymer, Cl 19140/ Yellow 5, Cl 15985/ Yellow 6, Dodecene, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Safflower Glucoside, PPG- 1 Trideceth- 6, Arginine, Polyquaternium- 37, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, Buthylphenyl Methylpropional, Lauryl PEG/ PPG-18/ 18 Methicone, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Royal Jelly/ Royal Jelly Extract, Parfum/ Fragrance. (F.I.L. C29603/ 1) (27.01.2009)

/pa/

• A ja myślę że jest całkiem fajna
  • Kupiłam ją za funta bez żadnych konsultacji z wizażem.Mówiąc szczerze widziałam tą odżywkę pierwszy raz w życiu,nigdy nie widziałam jej w normalnej drogeryjnej sprzedaży Pewnie po przeczytaniu tyle negatywnych opinii bym po nią nie sięgneła,a jestem naprawdę bardzo z jej działania zadowolona.Wizualnie bardzo ładna,przykuwa wzrok.Bardzo przyjemnie pachnie mlekiem i miodem,co naprawdę uwielbiam.Ma bardzo przyjemną konsystencję i kolor Co do działania na włosy naprawdę po jej zastosowaniu widzę różnicę.Moje włosy aktualnie są w naprawdę złej kondycji i potrzebowałam czegoś co mocno je odzywki i przedewszystkim wygładzi.Ta odżywka właśnie to robi! Włosy po jej użyciu są gładsze,pełniejsze blasku,łatwiej się rozczesują.Odkąd jej używam mam wrażenie że wypada mi mniej włosów.Do tego włosy przepięknie po niej pachną.Myślę że na jednym opakowaniu się nie skończy.Polecam..

Używam tego produktu od: ok 2-3 tygodnie

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Moim zdaniem odżywka równie dobra jak szampon, nawilża bardzo przesuszone włosy, nie splątuje, nie przetłuszcza, nie obciąża. Do tego cudownie pachnie i jest na prawdę wydajna.
    Nawet po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam jakiegoś negatywnego działania.

Ilość zużytych opakowań: +/- 5

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrzucone pieniądze
  • Kupiłąm tą odżywkę, bo wcześniej miałam rewelacyjną maskę do włosów z tej linii, i chciałam żeby te kosmetyki wzajemnie sie uzupełniały. Jednak tak jak maska jest dla mnie idealna, to ta odżywka to całkowita porażka Po użyciu tego kosmetyku moje suche i zniszczone włosy wyglądają jeszcze gorzej. Zostaje na nich jakaś tłusta gumowata warstwa. Nawet podczas układania włosów na dłoniach osadza sie nieprzyjemny film, i trzeba myć ręce.
    Próbowałam używac raz więcej raz mniej mniej kosmetyku, czasem naprawdę mało ale efekt zawsze był ten sam: kosmyki opadały smętnie, wyglądały na tłuste i brudne, trudne do ułożenia
    Jedyną zaletą preparatu jest zapach i konsystencja, i na tym lista atutów się kończy

Odzywka stoi na półce nieużywana i pewnie powędruje do kosza, bo do niczego sie nie nadaje

Chcesz pochwalić lenamadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • - jako jedyna odżywka nie obciąża mi włosów
    - ma megaaaa śliczny zapach mmmm...
    - włosy są po niej miękkie i puszyste
    - ponadto po zastosowaniu niej mam proste włosy jak po zastosowaniu prostownicy i chyba za to najbardziej ją lubie ;o
    - jest wydajna

Ilość zużytych opakowań: 3 szt

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna wielka pomyłka
  • Na początku napiszę, że jest to moja pierwsza recenzja na KWC. Często zaięgam porad innych dziewczyn przed zakupem kosmetyku, ale do tej pory na żadnym produkcie nie zawiodłam się aż tak, żeby musieć sie wyżalić
    \n
    \nProduktu nie da sie nazwać odżywką. Już w pierwszym kontakcie konsystencja jest cięzka i nieprzyjemna. Po nałożeniu na włosy wcale go nie czuję, natomiast po dwukrotnym spłukaniu i wysuszeniu włosy są ciężkie, niemiłe, klejace i niemiłosiernie przetłuszczone...
    \n
    \nPo zastostosowaniu tej odżywki konieczne jest kolejne mycie włosów, żeby choc trochę spłukać gluta z włosów...
    \n
    \nPocieszeniem jest nie duża cena, ale znam mnóstwo inncyh tańszych kosmetyków, które pielęgnują włosy i są przyjemne w użyciu.
    \n
    \nNie i jeszcze raz NIE !!!

Chcesz pochwalić olgsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • To ma być odżywka?
  • Odżywka jak sama nazwa wskazuje ma odżywiać włosy. Ten produkt tego nie robi. Nie dość, że sama aplikacja dla mnie jest mało komfortowa, bo 'krem' spływa z moich włosów i w ogóle nie czuję, że odżywka na nich jest, to po dokładnym (zaznaczam dokładnym) spłukaniu go , włosy są poprostu lepkie... :/ Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, że włosy nie dość, że obciążone to są jeszcze lepkie w dotyku.... Jeśli chodzi o rozczesywanie to odżywka nie ułatwia go ani trochę. Ogólnie bardzo kiepska, dostaje 1 plus za to, że włosy mimo, że lepkie to są troszke bardziej miękkie po jej zastosowaniu niż bez stosowania niczego. Ale czy to nie za mało?

Ilość zużytych opakowań: W trakcie używania pierwszego, ale nie skończę go, gdyż zmieniłam już odżywkę.

Chcesz pochwalić Nie a nawet tak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadła mi do gustu.
  • Odżywka, jak sama nazwa wskazuje, ma odżywiać włosy.
    Ta tego nie robi.
    Nie odżywia, nie nawilża i nie ułatwia rozczesywania.
    Włosy po jej użyciu rozczesują się tak, jak rozczesywałyby się po szamponie 2w1 za 3zł, po wysuszeniu są oklapnięte, a końcówki przesuszone.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia zadania
  • Kupiłam odżywke w zeszłym miesiącu, spodziewalam sie fajnych efektow po firmie elseve niestety sie rozczarowałam. Odzywka nie robi nic z moimi włosami, moge powiedziec ze ma same minusy
    -wlosy sie pusza
    - sa sianowate i niesforne
    - mam wrazenie ze bez jej uzycia moje wlosy wygladaja lepiej

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić cj_ania za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Kupiłam w komplecie z szamponem z tej samej serii i nie mogę powiedzieć, żebym się jakoś zawiodła. Mam bardzo problematyczne włosy - strasznie się plączą i łatwo niszczą, w dodatku wymagają silnego nawilżenia. Po tej odżywce zdecydowanie łatwiej było mi je rozczesać.
    No i plusik za śliczny zapach, uwielbiam Wydajność w normie.

Nie jest to żaden ewenement, dlatego więcej gwiazdek się nie należy - po prostu całkiem niezła odżywka w swojej kategorii cenowej.
    Będę szukała dalej, ale nie wykluczam powrotu do niej.

Chcesz pochwalić LaCamilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie, spodziewalam sie wiecej..
  • Moje wlosy nie sa zniszczone, wiadomo, trzeba uzywac jakies odzywki,zeby je odzywic, nawilzyc, upiekszyc.
    Odkrylam szampony Herbal Essences, ktore sprawiaja,ze wlosy sa bardzo puszyste i nie obciazone i po uzyciu tej odzywki mialam wrazenie,ze ten efekt nie byl juz tak wyrazisty Wydaje mi sie,ze w jakis sposob obciaza wlosy.. Moje wlosy wygladaly na lekko oklapniete Byc moze sekret w tym,zeby nakladac naprawde niewielkie ilosci? Choc mysle,ze duzo nie "walilam", jestem ostrozna w nakladaniu odzywek, nie zaczynam od nasady wlosow, itp.
    Skusilo mnie opakowanie, Loreal i wiele obietnic producenta. Pomyslalam,ze na pewno bedzie to dobra odzywka. Coz..
    Konsystencja mnie bardzo rozdraznila, toz to jakis ... zolty krem! Wyglada to dziwnie i dziwnie sie to wciera we wlosy. Jest to bardzo gesty krem, takie jak maja maski do wlosow. A maska to nie jest, wiec cos juz jest nie tak i mialam zle przeczucia,ze ciezko bedzie mi to zmyc...
    Niby dobrze sie splukuje, ale nadal czuc jej pozostalosci, co mi bardzo nie odpowiada szczegolnie,ze rano naprawde nie mam zbyt wiele czasu na plukanie wlosow
    Rzeczywiscie da sie wyczuc jakies tam wygladzenie i miekkosc, ale daje to wiekszosc tego typu kosmetykow.
    Zapach jakis jest ale minimalnie wyczuwalny, wiec nawet nie bede oceniac.
    Generalnie nie zostalam zachwycona ani zadowolona. Produkt pozostawia wiele do zyczenia.
    Co do rozczesania wlosow, to tez cudow nie bylo.
    Po prostu.. bardzo srednia... W jakis sposob obiaza wlosy, konsystencja jest "tepa" i zdecydowanie za kremowa/gesta, ktora uniemozliwia szybkie splukanie.
    Po prostu nie widze wiele plusow i za ta cene chyba lepiej sprobowac zoltej odzywki Loreala lub Gliss Kur.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: wiecej niz polowa

Chcesz pochwalić Ivi 1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Bardzo lubię odżywki Elseve, wszystkie które testowałam są godne polecenia.

Ma ładny zapach, wydajna, świetnie nawilża, nie obciąża, nadaje połysku, blasku, włosy po niej pięknie pachną, są miękkie, ładnie się układają.
    Ma taki mały minusik ode mnie, bo moje włosy bardzo się elektryzują zimą, więc jak dla mnie na duże mrozy sie nie nadaje.

Czegóż chcieć więcej?
    Godna uwagi.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 może 2

Chcesz pochwalić anttreee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Uwielbiam szampon z tej serii, odżywkę trochę mniej. Przede wszystkim jej zapach nie jest tak słodki jak w szamponie, co prawda nadal miodowy, ale już mniej smakowity, nieco syntetyczny. Konsystencja gęsta, bogata, kremowa, niestety słabo wyczuwalna we włosach – ma zdecydowanie mniejszy poślizg niż inne odżywki L'oreala, dlatego trudniej ustalić odpowiednią ilość i łatwiej przedawkować, a wtedy wiadomo, może przetłuścić włosy jeżeli mamy ku temu tendencję. Raczej unikam nakładania jej przy nasadzie.
    Stosowana z umiarem nadaje włosom miękkość, elastyczność, ułatwia układanie i rozczesywanie, trochę nabłyszcza. Ekspresowa, wystarczą jej 2-3 minuty. Dobrze się spłukuje, nie oblepia włosów, nie mam wrażenia, że coś w nich zostało.
    Z pewnością nie jest to produkt wydajny. W przypadku długich i gęstych włosów starcza na kilka-kilkanaście aplikacji.
    Generalnie przyjemna, choć mało spektakularna w działaniu. Można wypróbować.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydownie najgorsza odżywka jaką miałam do tej pory.
  • Ten produkt to jakieś totalne nieporozumienie... błyskawiczne rozczesywanie? Nic z tych rzeczy - włosów nie sposób rozczesać nie wyrywając przy tym dość sporej ich ilości, dodatkowo strasznie się puszą, są sztywne a na drugi dzień lepkie i przetłuszczone (zanim zaczęłam stosować tę odżywkę nie przetłuszczały się w tak błyskawicznym tempie) nie zauważyłam również by były odżywione lub w jakikolwiek inny sposób poprawił się ich stan. Jedynym plusem jest wspaniały zapach, szkoda tylko, że to powinno być akurat najmniej istotne.

Chcesz pochwalić santababiala za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • odżywka faktycznie nadała włosom pięknego blasku a dodatkowo były tak tak mięciutkie ale na tym koniec plusów nie odżywiła wcale włosów i obciążyła je

+ładny zapach
    +włosy są błyszczące i ładnie się rozczesują
    +gęsta konsystencja
    +cena
    +wygodne opakowanie

-nie odżywia włosów
    -obciąża je

generalnie ta odzywka nie pomogła moim włosom ale też (na szczescie) nie zaszkodziła im podsumowując można kupić ale są lepsze

Używam tego produktu od: używałam w zimie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nelly1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • stosowałam z szamponem Loreal Total Repair. myjąc włosy samym szamponem lepiej wyglądały niż z odżywką.

po zastosowaniu odżywki włosy wyglądy jak by były przetłuszczone, bez objętości. Odżywka ta chyba tylko nadaję się do włosów bardzo suchych i zniszczonych.

Używam tego produktu od: 3 mies

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Dlaczego ? Otóż dlatego, że odżywka wcale nie sprawia, że włosy są lśniące, miękkie i lekkie . Bardzo obciąża włosy. Za pierwszym stosowaniem zdenerwowałam sie, że w ogóle wydałam pieniądze na coś takiego. Wyglądałam jakbym z tydzień nie myła włosów. Za taką cenę można by było kupić coś o wieeele wiele lepszego. Jednak dałam mu jakąś tam szansę i zaczęłam używać na końcówki. I tu miłe zaskoczenie- nieco je zregenerował, przy prostowaniu moje zniszczone końcówki ( których nie chcę schlastać gdyż zapuszczam włosy ) nie były powykręcane w 10 różnych stron . i za to jakiekolwiek gwiazdki .

Chcesz pochwalić Beyourheart za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3=
  • Po pierwsze owo mleczko krolewskie, ktorym sie ta odżywka tak szczyci jest na przedostatnim miejscu w składzie(ilość znikoma), wiec watpię by mogło owo mleczko w jakis sposob odzywiać włosy

Wracając do recenzji, wymeczyłam właścnie 400ml butle tego cuda i odczucia mam bardzo mieszane.
    Po pierwsze zapach jest piękny, taki własnie miodowy, konsystecja gesta, kremowa co bardzo umila aplikację. Ja nie nakładałam tej odżywki na całej długośni wlosów by uniknąc obciązenia. Efekt po wyschnięciu włosów jest zadawalający- włosy sa mieksze, bardziej błyszczące i sprężyste- jest to najprawdopodobniej efekt silikonów którymi owa odżywka jest naszpikowana. No ale mimo wszystko nawet mi się pod tym wzgledem podoba.
    Za to ogromnym minusem jest fakt, że ta odżywka tak naprawde nie robi z włosami nic, nadal się mi rozdwajają, nie zauważyłam żadnej odbudowy w ich strukturze
    Podsumowując produkt daje tylko złudny efekt miękich czytaj oblepionych silikonem wlosów.

Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić szalonyrybok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest tak samo jak z szamponem
  • Sytuacja się powtarza, produkt jest tak samo przeciętny jak i szampon z tej serii. Moje włosy są przesuszone i bez połysku. Nie odżywia, nie nawilża, nie robi po prostu nic. Jedyny plus to zapach.Używam tego produktu od: jakiegoś miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić gwizaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłyśmy się.
  • Przeciętna.

+ ładny zapach

- obciąża
    - włosy chwilę po umyciu wyglądają na przetłuszczone
    - z nawilżeniem nie ma szału
    - włosy się plączą
    - z opakowania wylewa się za dużo odżywki

Nie polecam. Są lepsze odżywki w tej cenie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Chcesz pochwalić julia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Odżywka ma przepiękny zapach, ale w działaniu nic specjalnego nie zauważyłam.
    Plusy:
    +nawilża włosy
    +wygładza
    +włosy są błyszczące, łatwiej się rozczesują
    +ma fajna gęsta konsystencję
    +wydajna

Minusy
    -trochę obciąża włosy
    -w porównaniu do innych odżywek nic specjalnego nie robi.
    Zwykła odżywka.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • może i jest wydajna, nawilża trochę włosy, sprawia że sie mniej puszą, jednak obciąża je, ciężko się spłukuje, co dyskwalifikuje ją w moich oczach. niestety nie poprawia rownież stanu moich końcówek, zniszczonych suszeniem i prostowaniem
    bedę w dalszym ciągu poszukiwac mojego idealu wśród odżywek
    Używam tego produktu od: 8 m-cyI
    lość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić annaem55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego

• Plusy:
    *nawilża włosy
    *ułatwia rozczesywanie
    *włosy mocno się po nim błyszczą
    *szampon ładnie pachniał

Minusy:
    *obciąża włosy, więc szybciej się po nim przetłuszczają

Ogólnie, gdy stosuje się go razem z szamponem jest ok, ale trzeba codziennie myć włosy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kate nash za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ona działa!!
  • Mam suche i puszace sie wlosy.Odzywka na nie dziala w pozytywny sposob.Sa bardziej miekkie no i tak przecudnie pachna uwielbiam ten zapach,pusza sie wsumie nadal ale na puszenie sa inne kosmetyki np odzywki bez splukiwania.Jezeli nie poszuakm nic lepszego to wrocej do tej odzywki a naprawde zadko mi sie zdaza zeby kupowac 2 razy ten sam kosmetyk.Polecam wszystkim bo za niecale 10 zl mozna miec naprawde cudowne wlosy

Używam tego produktu od: kiedys tam
    Ilość zużytych opakowań: 1 to mniejsze chyba 200ml

Chcesz pochwalić odzywkadowlosow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Najlepszy z jakich korzystałam dotychczas. Razem z szamponem tworzą świetny zestaw. Włosy po umyciu są miękkie, delikatne, gładkie. Ładnie pachnie. Konsystencja odżywki dobrze skoncentrowana, nie trzeba nakładać jej dużo. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: od roku

Chcesz pochwalić Słońce-20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Bardzo dobra odżywka, świetnie nawilżą moje kręcone włosy, a wiadomo- przy takim rodzaju włosów łatwe to nie jest. Tak naprawdę odżywki typu nivea hair do kręconych czy pantene są do niczego, natomiast ta odżywka pomaga utrzymać włosy w dobrej formie. Słodko, fajnie pachnie, zapach utrzymuje sie na włosach po wysuszeniu. Włosy pos płukaniu są śliskie w dotyku, kiedy wyschną- są miękkie i po prostu sprawiają wrażenie zadbanych

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić panna lucy za czytelną i pomocną recenzję?