Adidas, for women, Daily scrub (Peelingujący żel pod prysznic)

Adidas, for women, Daily scrub (Peelingujący żel pod prysznic)

Peelingujący żel po prysznic adidas dla kobiet. Zawiera mikroperełki delikatnie usuwające martwy naskórek. Kremowa formuła sprawi, że Twoja skóra zyska zdrowy, promienny wygląd. Nie zawiera mydła, przetestowany dermatologicznie, do częstego stosowania.

polecam, warto spróbować

Żelu używam ok. 2 lat i bardzo sobie go chwalę. Ma kremową, peelingową konsystencję, która nie wysusza, nie podrażnia, a skutecznie usuwa martwy naskórek i oczyszcza skórę. Bardzo lubię jego zapach – jest delikatny, przyjemny i świeży. Warto wypróbować jeśli szuka się czegoś pomiędzy mocnym peelingiem, a kremowym żelem – ten jest idealnie pomiędzy.

+wydajność
+niska cena
+dostępność
+działanie

Przyzwoity, ładnie pachnie

Szczerze mówiąc, to nie lubię żeli pod prysznic, które równocześnie spełniają funkcję peelingu. Nie lubię ponieważ żel to żel a peeling to peeling :)

Ten dostałam, więc szkoda mi było go wyrzucić.

Żel dobrze myje, dobrze się pieni (zawiera SLS), posiada drobinki niewielkiej wielkości, które nie bardzo drapią. Drobinki są tak drobne i jest ich tak mało, że chyba bardziej drapie moja gąbka.

Konsystencja dobra, butelka poręczna z dobrym otwieraniem.

Jeśli ktoś lubuje się w gruboziarnistych zdzierakach, to raczej nie skieruję go do tego produktu. Jeśli ktoś szuka codziennej, delikatnej i ładnie pachnącej pielęgnacji, to dobrze trafił.

Kupić ponownie? Raczej nie kupię, ale dobrze, że sobie przetestowałam kolejny kosmetyk.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Wciąż jeszcze można go kupić,ja miałam go nie tak dawno temu.Nie wiem jak w polsce,ale tu w anglii wciąż widuję go w sklepach.Bardzo przyjemny żel z dodatkiem delikatnych ścierających drobin do codziennego użycia.Nie jest bardzo mocny i tylko delikatnie ściera martwy naskórek.Ma przyjemną kremową konsystencje:)Może być używany jako typowy żel pod prysznic,pieni się przyzwoicie.Nie wysusza skóry,choć nie ma żadnych właściwości nawilżających to skóra po jego użyciu jest wyraźnie miększa i gładsza.Do tego wspaniale pachnie.Chętnie kupię ponownie..

Prezent od koleżanki.

Dostałam go wiele lat temu od koleżanki w prezencie na urodziny.
Już po pierwszym użyciu kosmetyk przypadł mi do gustu. Delikatny zapach. Dobrze pieniący się. Wydajny.
Nie ma wg. mnie żadnych wad.

I tak i nie

Mój mąż to ,, zapaleniec " żeli z adidasa dla mężczyzn.... jak i on tak i szwgier , namiętnie wylewają żele na gąbeczki których później nie sposób wypłukać ..... tak czy owak pachnie wszystko ... cała łazienka , skóra chłopców , włosy chłopców , gąbki, pumeksy , szczotki .... wszystko .... To wielki plus .... PODKREŚLAM słowo pachnie - nie śmierdzi ...nie mam na myśli -mocny szczuczny smród ... nic z tych żeczy zapachy naprawdę fajnie się unoszą ale ....o każdym musze opowiedzieć z osobna ......
________________________________

Wiec ... ja też kupiłam ten różowy .... i .... zapach mnie męczy . Niby jest świeży ,ale bardzo szybko mi się znudził... może 3 prysznice i dodawałam go do wiaderka z mopem .... zapach po prostu mnie dusił .
.... Niby uwielbiam słodkie i mocne zapachy ...ale ten był tandetny .... nie chcę nikogo urazić , jednak dla mnie to kicz pod logiem z adidasa .... A scrub ? Dla mnie to słowo na butelce to kpina .... parę ,,kuleczek" na całe opakowanie .....

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - do mycia klatki schodowej

uczula!

Kupiłam ten żel zachęcona świetną ceną-i na począku wszystko było super. Bardzo przyjemny zapach, delikatnie peelingujące drobinki-ani za grube, ani za delikatne-byłam zachwycona. Świetna konsystencja, wydajność... Wszystko było super-zastanawiałam się tylko skąd moje uczulenie na ciele-swędzące krostki, i wysuszona skóra. Problem wyjaśnił się, kiedy musiałam na tydzień wyjechać-i nie wzięłam tego żelu ze sobą (używałam w tym czasie delikatnego żelku dla dzieci). I wszystkie niespodzianki poznikały-skóra znów była gładka, nawilżona, delikatna.
Po powrocie wystarczyło jedno umycie tym żelem-i znów wysyp różnych paskudztw!
No i wylądował w koszu...
Nie wiem czy uczula każdego-ja mam skłonność do alergii, i u mnie ewidentnie się nie sprawdził-ale gdyby usunięto z niego ten uczulacz, bardzo chętnie wróciłabym do tego produktu, bo do codziennej pielęgnacji bardzo mi odpowiadała taka forma!

Ulubiony pod prysznicem :)

Co prawda kupuję teraz żel w nowym opakowaniu, ale poza wyglądem zewnetrznym niewiele się zmienił :)
Uwielbiam go za zapach - tak jakby mleczny, ale z dodatkiem czegoś jeszcze... Po myciu nie mogę się oprzeć, żeby nie wąchać swojej skóry :D
Małe drobinki, dla mnie w sam raz, nie lubię za bardzo mocnych peelingów, ten jest delikatny, ale czuję po nim przyjemne wygładzenie skóry.
Nie wiem czy nawilża, bo nie mam z tym problemów i nie zwracam zbytnio uwagi, poza tym używam na zmianę z innymi żelami.
Mógłby się trochę bardziej pienić, żeby mieć dużo piany trzeba niestety zużyć sporo produktu.
Kupuję w tesco, dość często są w promocji po 5,99, także za tą cenę wybaczam mu mankament średniej wydajności:)

Używam tego produktu od: lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 250 ml

Całkiem miły:)

Jako, że zimą moja skóra jest sucha, a nie zawsze mam siłę i czas nakładać balsam to szukam czegoś co nie zawiera mydła.
\\\\nNo i znalazłam to.
\\\\nŻel ten kupiłam za prawie 9 zł.
\\\\nFajnie pachnie-delikatnie, trochę jak jakiś miły balsam do ciała. Mi nieco kojarzył się z mleczkiem do ciała i wiśniami.
\\\\nKonsystencja jest miła, drobinki są wyczuwalne, nie jest ich ani mało ani dużo.
\\\\nDobrze myje skórę, wygładza ją.
\\\\nDobrze się też spłukuje.
\\\\nNie wysusza skóry, zostawia ją miękką i miłą w dotyku.
\\\\nJedyne co jest tu kiepskie to wydajność-na jedno mycie już trzeba sporo zużyć, całe opakowanie starczyło mi na niecałe 1,5 miesiąca...

Żel jak żel.

Szału nie robił.
Fajnie delikatnie pachniał, dobrze mył, drobinki były przyjemne, nie za ostre, ale wyczuwalne.
Opakowanie stare podobało mi się chyba bardziej, niż to obecne, ale nowe z kolei lepiej leży w dłoni.
Wydajność żelu była (i nadal jest) raczej średnia, cena przy tej wydajności nieadekwatna.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

ot, sportowy przyjemniak.

Kupiłam go w zestawie z dezodorantem, nie znając zapachu.

Mam wrażenie, że wszystkie produkty firmowane przez Adidas trzymają równy, niezły poziom. Żel spełnia swoje zadanie, choć drobinki nie bardzo się przydają - nie zastępują prawdziwego peelingu. Przyjemnie pachnie, w sportowym kobiecym stylu, nie wysusza skóry. Opakowanie praktyczne, chociaż nieładne.

Niczym mnie nie urzekł.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

wspaniały scrub

niezwykle kremowa konsystencja i delikatny zapach.
wydajny
dobrze oczyszcza skore
dodatkowy plus za ekonomiczne opakowanie, ktore nie wyslizguje sie z dloni

Ilość zużytych opakowań: 2opakowania

Świetny :)

Kupiłam jakiś czas temu w promocji z antyperspirantem i jestem z tego żelu bardzo zadowolona :)

-Świetnie pieni się, duużo piany :D co lubię
-dobrze działa jako delikatny peeling,
-fajny zapach, mi bardzo przypadł do gustu
-jest wydajny, tani i łatwo dostępny.
-Nie wysusza skóry.

Spełnia moje oczekiwania :)

Poznałam, pokochałam ;)

Taki niepozorny, a tak przypadł mi do gustu;)
Jeden z moich hitów kosmetycznych !

Zalety
+zawartość mikroperełek wygładzających skórę
+ dokładne usuwanie martwego naskórka
+ pozostawianie skory odżywionej i gładkiej
+ cudny zapach
+ wygodne opakowanie, które nie wyślizga się z ręki w czasie mycia

Wady
- nie ma wad ;)

Ilość zużytych opakowań: trzy