Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik
Produkt dostępny w 43 sklepach. Cena już od 9,79 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, lsohexadecane, Polysorbate 80, Saccharamyces/Zinc Ferment, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Polyacrylate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Vaccinium Myrtillus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Allantoin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (23.04.2009)

Cena: 12,50zł / 50ml
/pa/

• Nic specjalnego
  • Do walki z trądzikiem nie polecam, bo nie ma żadnej poprawy. Nawilża skórę, ma dość dobrą konsystencję, ale nic poza tym. Nie wnosi nic nowego i dobrego w wygląd naszej skóry no i przede wszystkim nie redukuje trądziku - a to miało być jego głównym zadaniem.

Chcesz pochwalić osieckaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Nawilżenie bez przetłuszczenia
  • Krem redukujący trądzik Ziaja jest jednym z moich ulubionych kosmetyków - nawilża skórę nie powodując przetłuszczenia. Początkowo byłam nim bardzo zawiedziona - po nałożeniu na niego makijażu cera zdawała się tłusta, a podkład dawał wrażenie ciężkiego. Okazało się jednak, że jest w tym wyłącznie moja wina. Stosowałam za dużą ilość kremu. Obecnie wklepuję w twarz dosłownie "ziarnko groszku" rano i wieczorem. Dzięki temu moja twarz jest doskonale nawilżona.
    Niestety - nie zauważyłam szczególnej poprawy w kwestii trądziku. Rano nie budzę się z wypryskami, jednak już drugie opakowanie kremu nie redukuje w znaczący sposób problemów skórnych. Mimo tego zdecydowanie go polecam.

+ przyjemna konsystencja
    + szybko się wchłania
    + ekonomiczne opakowanie (produkt starcza na dwa miesiące, jeśli używamy "ziarnka groszku" )
    + niska cena
    + bezzapachowy
    + nie powoduje podrażnień
    + zapobiega porannym krostkom
    + nie powoduje wrażenia pocenia na twarzy, jak w przypadku tłustych kremów

- jeśli nałożymy go za dużo na twarzy pojawia się uczucie ciężkości

Ilość zużytych opakowań: 2, 50ml

Chcesz pochwalić Gebcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować...
  • Krem ma żelową, dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o błękitnym zabarwieniu. Z racji składu lepi się, dlatego też potrzebuje więcej czasu do pełnego wchłonięcia się. Zostawia delikatnie tłustą warstewkę, aczkolwiek łatwą do usunięcia tonikiem lub płynem do demakijażu. Krem z pewnością zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku. Dodatkowo odświeża i nawilża. Co więcej, dodaje cerze blasku, wyrównuje jej koloryt. Nie eliminuje w pełni wyprysków, zaskórników czy blizn potrądzikowych, jednakże pomaga w ich leczeniu. Całkowicie bezzapachowy. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1: 50 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie szkodzi nie pomaga
  • Nie spodziewałam się niczego rewelacyjnego po ziaji, kupiłam jednak z ciekawości. Nie jest to żaden rewelacyjny krem na miarę effaclar duo+, ale całkiem dobrze spisuje się jako krem na noc dla tłustej skóry. Jego plusem jest to że nie pogorszył stanu mojej skóry ale stosowany solo również jej nie poprawił. Stosowany w duecie z jakimś lepszym kremem antytrądzikowym spisuje się całkiem ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tylko szkoda, że nie pachnie...
  • Krem dostaje ode mnie prawie maksymalną ocenę, a to tylko dlatego, że nie pachnie. Lubuję się w pięknych zapachach albo chociaż w ogóle w "jakichś" zapachach, tymczasem ten jest jałowy, przy codziennym rytuale nakładania kremu to ważne, zapach mnie kusi i chętniej idę do łazienki, mimo zmęczenia.
    Zdziwiła mnie konsystencja kremu, wszak ma redukować łojotok, a jest on tłusty, praktycznie jak wazelina. Cóż, kompletnie mi to nie przeszkadza, bo na szczęście nie zatyka porów i działa nieźle, ale jeśli ktoś nie wierzy w jego działanie, może się już na samym początku zrazić.
    Kremu używałam przez jakieś 2 miesiące na noc i muszę przyznać, że jest świetny, zredukowałam jakiekolwiek moje wypryski i nie pozwolił pojawić się nowym, tak więc aktualnie pryszczy nie mam, sebum jest zdecydowanie mniej, więc ogólnie żyje mi się po nim lepiej.
    Przy jego niskiej cenie wydaje się być cudem kosmetycznym, naprawdę mocno polecam.

Minusy:
    -absolutny brak zapachu.

Cechy neutralne:
    -opakowanie jest ok.

Plusy:
    -konsystencja, która początkowo dziwi, ale potem, kiedy się do niej przyzwyczaimy jest super, gładko sunie po twrazy,
    -szybko się wchłania,
    -redukuje wypryski,
    -nie pozwala pojawić się następnym,
    -redukuje wydzielanie sebum,
    -bardzo tani.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Działa tylko i wyłącznie z połączeniem żelu oraz toniku z tej samej serii. Kiedyś używałam samego żelu, później toniku i na końcu kremu. Nie było żadnych efektów. Teraz po wielu próbach zwalczenia trądziku z powrotem złapałam za tą serię kosmetyków i po regularnym stosowaniu rano i wieczorem widać efekty ! Cena przestępna , wydajność nadąża za tonikiem i żelem. POLECAM z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alex1612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły bez zapachu krem
  • Krem nie zrobił nic z obietnic producenta.
    Nie zredukował trądziku, nie zmiejszył przetłuszczania cery, nie nawilżył.
    Krem nie podrażnił mojej cery ani okolic oczu.
    Nie ma zapachu.
    Wchłania się szybko, idealnie nadawał się pod makijaż.

Jedynym plusem jest to że nie powodował powstawania nowych zmian oraz nie wzmożył przetłuszczania się skóry.
    A także wygodna i higieniczna tubka.

Zużyłam cały w ciągu 3 -4 miesięcy.
    Szkoda, że nic nie zdziałał na trądzik i na przetłuszczanie, mimo iż nie mam dużego problemu z cerą.
    Ale i dobrze, że nie pogorszył stanu cery.

Nie wiem czy kupię go ponownie, może kiedyś tak bo jest dość tani i można dostać go w prawie każdej aptece.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LolaBunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepiej mi się żyło bez niego
  • Pokładałam spore nadzieje w tym kremie, bo moja skóra miała gorszy okres i potrzebowała ratunku. Ogólnie cerę mam dość problematyczną, więc chciałam sprawdzić jak ten krem na mnie zadziała.
    Zadziałał źle ;<
    Choć zapowiadało się w miare dobrze, to po jakimś tygodniu zaczęłam wyczuwać na czole okropne podskórne guzy w przypadku których nawet uniesienie brwi sprawia ból. Odstawiłam krem i się uspokoiło.
    Może komuś pomaga ale u mnie narobił więcej szkód niż pożytku

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Mana_Mana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Bardzo sympatyczny krem.

+ Cena.
    + DOstępność.
    + KOnsystencja, która nie pozostawia tłustego filmu.
    + Działanie - rzeczywiście ogranicza rozwój niedoskonałości, o czym się boleśnie przekonałam po zaprzestaniu stosowania go.
    + Zapach.
    + Wydajność.
    + Polska marka.

Minusów nie zauważam.

Używam tego produktu od: lipiec 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej oraz problem z trądzikiem. Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam go kupić. Zapłaciłam za niego w aptece coś ok. 14 zł.
    Plusy:
    + nawilża
    + konsystencja
    + wydajność
    + cena
    + skład
    + kolor
    Minusy:
    - zostawia tłusty film
    - nie widzę poprawy, jeśli chodzi o trądzik

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FearOfTheDark za czytelną i pomocną recenzję?