Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, lsohexadecane, Polysorbate 80, Saccharamyces/Zinc Ferment, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Polyacrylate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Vaccinium Myrtillus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Allantoin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (23.04.2009)

Cena: 12,50zł / 50ml
/pa/

• Cudów nie ma
  • Ogólnie nie jest zły, ale cudów też bym się nie spodziewała. Dobry dla skóry z drobnymi niedoskonałościami, z poważniejszymi problemami sobie nie poradzi. Dosyć wydajny. Faktycznie nawilża, jest bardzo lekki. Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów jeśli chodzi o złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Można go kupić w każdej aptece i to za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić cud nie kobieta za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Godny polecenia dla skór z niedoskonałościami
  • Krem z serii Ziaja Med bardzo pozytywnie mnie zaskoczył jak na tak niską cenę. Bardzo dobrze sobie radzi z niedoskonałościami,a przy dłuższym stosowaniu niweluje powstawanie nowych. Łagodzi również istniejące stany zapalne, a do tego wszystkiego bardzo ładnie nawilża buzię.

+redukuje powstawanie niedoskonałości
    +ogranicza wydzielanie sebum
    +łagodzi stany zapalne
    +nawilża skórę
    +daje jej poczucie świeżości
    +porownywalny do kremów o wiele droższych ze swojej kategorii
    +nie roluje się
    +idealny również jako baza pod podkład
    +cena

- jak dla mnie nie ma minusów w tym kremie

Ilość zużytych opakowań: 5 całych tubek

Chcesz pochwalić marjadis za czytelną i pomocną recenzję?
  • WARTE
  • Jestem bardzo zadowolony z działania kremu na nie

doskonałą cerę którą posiadam.

Na poprawę czekałem około dwóch miesięcy na początku

byłem rozczarowany ale nie poddałem się, systematycznie

stosowałem preparat i opłaciło się!

Krem nawilża nie powoduje ciągnięcia skóry uczucia maski

Używam tego produktu od: 2 MIESIACE
    Ilość zużytych opakowań: DWA

Chcesz pochwalić DAWIDDIWAD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kremik godny uwagi
  • Potrzebowałam dobrego kremu na noc który nawilży moją skórę ale również dobrze zmatowi. Polecono mi ten i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.

+ lekki,
    + nie pozostawia tłustego filmu,
    + szybko się wchłania,
    + dobrze nawilża,
    + cena,
    + dostępność,
    + brak parafiny w składzie.

- brak!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet niezły
  • Kupując zestaw antybakteryjny bardziej zależało mi na toniku i żelu, jednak z kremu też jestem zadowolona. Używam go głównie przy wyskakujących niespodziankach, a stosowany razem z resztą pomaga szybko pozbyć sie nieprzyjaciół. Możliwe, że przy regularnym stosowaniu pomoże osobom z większymi problemami trądzikowymi i łojotokiem. Ogólnie przydatny.

Ilość zużytych opakowań: cieżko powiedzieć

Chcesz pochwalić co_typiara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Krem zaczęłam stosować przypadkiem- znalazłam u mamy, a akurat nie było nic innego pod ręka.
    Moja cera jest dość specyficzna- mam wągry, błyszczący nos, czoło, miejscami wypryski, a do tego jest miejscami- a szczególnie pod ustami- przesuszona. Miejscami przebarwiona, czerwone plamki itp.
    Krem mnie zaskoczył:
    +jest lekki
    +dobrze i szybko się wchłania
    +używany jako baza pod makijaż też się świetnie sprawdza
    +usuwa przebarwienia, cera ma jednolity kolor
    +przy regularnym używaniu zmniejszenie wyprysków, krostek
    +nawilża
    +największy plus dla mnie- nie piecze, nie szczypie mnie twarz po nim ( a niestety często mi się to zdarza po innych kremach)
    +przystępna cena
    +wydajny

minusów nie widzę żadnych. No może mogłaby być otwierana tubka, a nie odkręcana :P

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy
  • Uzywalam go bardzo dlugo, chyba z rok jak nie wiecej i wystarczylo mi jedno opakowanie. Na moja cere nie byl jakos super, znam lepsze, ale kiedys mi wystarczal
    + estetyczne opakowanie
    - dlugo sie wchlania
    - pozostawia wrazenie tlusej warstwy na skorze
    + cena i dostepnosc
    + mniej wypryskow
    - po odstawieniu wszystko sie nawraca
    Takze, jak dla mnie przecietny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić wesola_rzezucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Fajna cena, zapach, konsystencja myslalam ze moze poprawic stan cery. Nic takiego.Zero doraznego dzialania, w zadnym stopniu nie zapobiega niedoskonaloscią , nie matuje, stan cery wydawal sie gorszy.
    Plus za cene i skład( ale co z tego skoro nie działa)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szachmat23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie
  • Krem używam z żelem z tej samej serii w aptece kosztował 12zł. Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej z trądzikiem i zaskórnikami, po 1.5 miesiąca stosowania nie zauważyłam żadnej różnicy w kondycji mojej skóry, a szkoda, bo po tylu pozytywnych opiniach oczekiwałam od niego czegokolwiek na plus dla mojej cery.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga
  • Mam problem z cerą jest mieszana i znalezienie dobrego kremu do mojej twarzy graniczy z cudem gdyż jest ona bardzo problematyczna. W aptece znalazłam ten krem, do kupna zachęciła mnie bardzo niska cena i obietnice producenta. Nie zawiodłam się! Po pierwszym zastosowaniu zobaczyłam różnice. Cera znacznie poprawiona! Rzeczywiście redukuje wypryski! Po długim stosowaniu odstawiłam na jakiś czas ten krem i zauważyłam że na mojej twarzy zaczęły pojawiać się stany zapalne, co oznacza że trzeba stosować ten produkt regularnie i nie porzucać go a będziemy cieszyć się piękną cerą
    W skrócie:
    +brak zaczerwienienia
    +poprawa kondycji skóry
    +działania
    + nieskazitelna cera
    Minusy
    - po odstawieniu produktu problem nawraca
    - wolno się wchłania
    - po nałożeniu może nam się zdawać że świecimy się jak choinka jednak po wchłonięciu się kremu następuje delikatny mat
    - dostępność

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić MochaLatte za czytelną i pomocną recenzję?