Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, lsohexadecane, Polysorbate 80, Saccharamyces/Zinc Ferment, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Polyacrylate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Vaccinium Myrtillus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Allantoin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (23.04.2009)

Cena: 12,50zł / 50ml
/pa/

• nie, nie, nie
  • Krem używam z żelem z tej samej serii w aptece kosztował 12zł. Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej z trądzikiem i zaskórnikami, po 1.5 miesiąca stosowania nie zauważyłam żadnej różnicy w kondycji mojej skóry, a szkoda, bo po tylu pozytywnych opiniach oczekiwałam od niego czegokolwiek na plus dla mojej cery.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga
  • Mam problem z cerą jest mieszana i znalezienie dobrego kremu do mojej twarzy graniczy z cudem gdyż jest ona bardzo problematyczna. W aptece znalazłam ten krem, do kupna zachęciła mnie bardzo niska cena i obietnice producenta. Nie zawiodłam się! Po pierwszym zastosowaniu zobaczyłam różnice. Cera znacznie poprawiona! Rzeczywiście redukuje wypryski! Po długim stosowaniu odstawiłam na jakiś czas ten krem i zauważyłam że na mojej twarzy zaczęły pojawiać się stany zapalne, co oznacza że trzeba stosować ten produkt regularnie i nie porzucać go a będziemy cieszyć się piękną cerą
    W skrócie:
    +brak zaczerwienienia
    +poprawa kondycji skóry
    +działania
    + nieskazitelna cera
    Minusy
    - po odstawieniu produktu problem nawraca
    - wolno się wchłania
    - po nałożeniu może nam się zdawać że świecimy się jak choinka jednak po wchłonięciu się kremu następuje delikatny mat
    - dostępność

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić MochaLatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetyny
  • Lekki krem, który szybko się wchłania. Świetny jako baza pod makijaż. Ładnie łagodzi i uspokaja skórę skłonną do wyprysków.
    Używałam go latem i sprawdził się znakomicie - nie obciążył mi skóry, a przy tym ładnie nawilżał. Po użyciu tego kremu miałam wrażenie odświeżonej skóry.
    Cena niewysoka, a krem moim zdaniem jest bardzo wydajny.

Podsumowując: bardzo fajny, lekki krem

Używam tego produktu od: cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Kate219 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • + wydajny
    + nie podrażnia skóry
    + nie zapycha
    + łagodzi, wycisza zmiany trądzikowe
    + całkiem przyzwoicie nawilża

- kiepsko się wchłania, pozostawia lekki film

Ogólnie to całkiem dobry krem. Przy niewielkim trądziku powinien się świetnie sprawdzić. Odejmuję pół gwiazdki za wchłanianie. Mogę go używać, tylko gdy nigdzie nie wychodzę i nie nakładam makijażu, a na noc zdecydowanie za słabo nawilża.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry
  • Ładnie nawliża skórę,jednak po kilku godzinach czuć że łoju już jest za dużo. Po ok. 2,5mc używania skóra się przyzwyczaiła i miałam wrażenie że pogarsza u mnie sytuację z trądzikiem.Był to mój pierwszy krem nawlizający przy trądziku,jest dobry i tani,jednak nie dla wymagającej skóry i nie dla zaawansowanych zmian.

Używam tego produktu od: 3 mc

Chcesz pochwalić biala_fryza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Próbki Ziaji dostałam od Pani dermatolog. Początkowo podchodziłam do kremu sceptycznie - w końcu krem był dość tani, a o firmie słyszałam różne opinie.
    Okazał się strzałem w dziesiątkę! Zdecydowanie wygładza skórę twarzy, ma przyjemną konsystencję (za to przestraszyłam się zielonego koloru, który bardziej przypomina maseczkę ). Ogranicza powstawanie niedoskonałości i trądziku.
    Niestety jest dość tłustawy i zostawia lekki film, który po jakimś czasie się wchłania - jest na to sposób - ja aplikuję Ziaję na noc, a na dzień stosuję lekki krem (w moim przypadku La Roche Posay, Effaclar Duo).
    Jest wydajny (przy codziennym stosowaniu na noc wystarcza na ok. 3-4 miesiące), cena bajecznie niska, dostępny w każdej aptece i drogerii.

Nie pozostaje mi nic innego jak polecić jego wypróbowanie!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka-kilkanaście

Chcesz pochwalić malva* za czytelną i pomocną recenzję?
  • TEN KREM NIE DZIAŁA!
  • Ten krem po prostu nie działa, niespełnia obietnic producenta niestety.
    Moja cera świeci się bardziej, jest zanieczyszczona a pory są znów widoczne, wypryszczyło mnie :/
    Nie polecam. Plus to jedynie cena, reszta jest fikcją. Bielenda pharm jest kosmetykiem z tej samej półki cenowej a działa rewelacyjnie!

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: prawie koniec pierwszego i ostatniego!

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skóra szybko się do niego prxyzwyczaiła
  • Pierwsze opakowanie tego kremu wspominam bardzo dobrze. Miał mega dobre działanie.

Plusy:
    Szybko zredukował trądzik.
    Nawilżał.
    Bogota konsystencja.

I to chyba tyle.

Minusy:
    Nie matował.
    Pozostawiał tłustą warstwę.
    Nie dla cer tłustych.

Drugie opakowanie było straszne. Śmierdział alkoholem. Strasznie podrażniał. Był do D.

Już go nie lubię i nigdy więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziaja jak to Ziaja
  • Kremik ogólnie rzecz biorąc jest świetny, choć do tłustej cery nadaje się średnio.
    Minusy:

-jeśli posiadasz skóre tłustą to pamiętaj że mimo tego że krem świetnie sie wchłonie i poprawi skórę to używany pod makijaż nie zmieni wydzielania nadmiernej ilości sebum w strefie T

Plusy:
    + cena
    + nie zapycha porów, a nawet przy używaniu razem z żelem z tej serii będzie pory oczyszczał
    + dla skóry alergicznej
    + całkiem fajnie się sprawdza jako baza nawilżająca pod makijaż

+/- to jego wydajność, używam go 2 razy dziennie, starcza na 2 czasem 3 miesiące

Ziaja ma fajne i nie drogie kosmetyki, firma jest dla mnie hitem już od bardzo dawna

Chcesz pochwalić el_popo za czytelną i pomocną recenzję?
  • na cerę z niewielkimi problemami
  • To mój pierwszy, bardziej specjalistyczny produkt do mojej problematycznej cery. Podpisuję się rękoma i nogami pod plusami wymienionymi przez poprzednie recenzentki - nie podrażnia, przyjemnie pachnie, lekko matuje, nawilża (sporadycznie trzeba mu pomóc silniejszym "nawilżaczem" przy ściągającym oczyszczaniu), dobrze znosi makijaż i ograniczył wyłażenie wągrów. No i cena na studencką kieszeń!

Należy jednak zastrzec, że ten krem nie zdziała cudów, jeśli chodzi o trądzikowe grudki czy cysty. Może wspomóc w walce z takimi "pierdółkami" z którymi nie opłaca się iśc do dermatologa.

Myślę, że kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ThatsWhatISaid za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij