Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, lsohexadecane, Polysorbate 80, Saccharamyces/Zinc Ferment, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Polyacrylate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Vaccinium Myrtillus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Allantoin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (23.04.2009)

Cena: 12,50zł / 50ml
/pa/

• Godny polecenia
  • Mam mieszaną cerę, skłonną do trądziku i świecącą się w strefie T. Używam tego produktu dopiero od niedawna, jednak już widzę pierwsze efekty. Po pierwsze: buzia faktycznie mniej się świeci; nawet w ciągu dnia nie występuje efekt świecącego czoła, z czym miałam problem. Po drugie: faktycznie przyspiesza złuszczanie, co jest pozytywne ze względu na
    - spłycenie blizn potrądzikowych i
    - usuwanie martwego naskórka; a jak wiadomo u osób z tłustą cerą jest to szczególnie ważne, bo nie dochodzi do zapychania mieszków włosowych i tym samym do powstawania kolejnych wyprysków

Podsumowując:
    + zmniejsza wydzielanie sebum
    + przyspiesza złuszczanie naskórka
    + naprawdę redukuje powstawanie trądziku
    + nie uczula, nie podrażnia
    + nie wysusza skóry
    + ma delikatny, ledwie wyczuwalny zapach
    + nadaje się pod podkład
    + polski produkt, dobra cena

Minusy:
    - efekt złuszczenia widać szczególnie po nałożeniu podkładu - żeby zapobiec ciapkom fluidowym należy zastosować peeling; dla osób z trądzikowym problemem - najlepiej enzymatyczny

Po pierwszej aplikacji byłam trochę sceptycznie nastawiona - krem z początku wydaje się dość ciężki i może wywierać wrażenie zapychającego. Nic bardziej mylnego. Polecam wklepywać delikatnie krem w skórę opuszkami palców. Ja stosuję go rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: stosuję jeszcze pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić EveSophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem!
  • Nigdy nie miałam idealnej cery, ale ostatniej zimy jej stan znacznie się pogorszył. Nie wiedziałam za bardzo, co z tym zrobić, bo nigdy nie używałam jakichś wyszukanych kremów, tylko jakieś zwykłe nivea soft itp. Zaczęłam grzebać w internecie i najpierw zaopatrzyłam się w krem Avene przeciw niedoskonałościom, ale krem ten był na tyle silny, że mogłam go stosować tylko na noc a poza tym musiałam sobie często robić od niego przerwy, bo po kilku dniach stosowania oprócz widocznych efektów, uraczył mnie także schodzącą z twarzy skórą... Ale do rzeczy. Potrzebowałam czegoś na dzień pod makijaż i na noc, kiedy nie dawałam już rady używać Avene. Na ten krem w sumie natrafiłam przypadkiem. Opinie miał różne, ale pomyślałam, że za 10zł warto go wypróbować (dla porównania, Avene kosztował ok 50zł). I tu pojawił się problem - w żadnej z aptek go nie było. Znalazłam go natomiast na allegro i mimo że z przesyłką kosztował mnie nieco więcej, to zaryzykowałam i nie żałuję!

Krem jest koloru niebieskiego, wpadający w morski. Widać od razu, że jest to produkt apteczny. Ma również lekko apteczny zapach, ale mi to nie przeszkadza. Stosując go moja cera się "uspokoiła", nie miałam już porannych niespodzianek w postaci wysypu zaskórników (moją zmorą są te przy dolnych konturach twarzy, przy szyi). Te które już miałam widocznie zmniejszay się już po kilku zastosowaniach kremu. Wągry były mniej widoczne, chociaż w walce z nimi zbytnio nie pomógł, ale w sumie producent tego nie obiecywał, więc nie ma się do czego doczepiać

Rzeczą, której nie lubię w tym kremie jest to, że bardzo długo się wchłania i czasami, kiedy za krótko odczekam i nałożę podkład zbyt wcześnie, moja twarz sie torchę świeci. Ale to jest do wypracowania Drugim małym minusem jest to, że ciężko wydobyć końcówke kosmetyku z opakowania, ale przy tylu zaletach tego kremu na te minusy można przymknąć oko

Ogólnie - świetny krem za niewielkie pieniądze!

Chcesz pochwalić paulis16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Działanie tego kremu określiłabym mianem: poprawny. Nie szkodzi, ale i nie daje specjalnych efektów.
    (Stosowałam razem z tonikiem z tej samej serii)

Plusy:
    + nie zapycha
    + delikatnie nawilża
    + nie pogarsza sprawy
    + ma przyjemną konsystencję i łatwo się nakłada
    + dość szybko się wchłania
    + ma całkiem przyjemny skład
    + jest wydajny
    + jest tani
    + polska firma
    + podoba mi się design

Minusy:
    - nie redukuje trądziku
    - nie zapobiega / nie pomaga przy wypryskach, zaskórnikach
    - nie matujeUżywam tego produktu od: sierpień 2013Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szmyrk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości. Krem poleciła mi koleżanka ponad rok temu i od tego czasu nie rozstaję się z nim
    W moim przypadku dobrze radzi sobie z drobnymi wypryskami, nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnienia.
    Używam go głównie na noc, aby spokojnie mógł rozprawić się z moimi niedoskonałościami. Poza tym, ze względu na moją mieszaną cerę z tendencją do świecenia się, raczej nie sprawdziłby się w ciągu dnia.
    Zapach przyjemny, raczej delikatny.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydajny i dobrze się rozprowadza
  • Hej Ja też stosowałam ten krem. Bardzo wysusza w okolicach nosa i brwi. Złuszcza się skóra i może to powoduje, że spłyca blizny po trądziku. Ja dodatkowo stosuje krem wybielający również z Ziaja i jestem zadowolona.

barbasia330 gdzie zakupiłaś zestaw 3 produktów Ziaja za 24zl?
    Myślę, że wraz z tonikiem i żelem efekt byłby jeszcze lepszy

Chcesz pochwalić patrycjagro za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Krzywdy nie robi
  • + Przystępna cena, rodzimy producent.
    + + Lekka konsystencja, brak zapachu.
    + + + Nie zapycha, nie podrażnia oczu, nie wysusza, nie pozostawia tłustej warstwy.
    + + + + Otula skórę aksamitną kołderką, nawilża, łagodzi, nadaje się pod makijaż.
    - Nie zauważyłam działania przeciwtrądzikowego ani ograniczonej produkcji sebum.

Mam cerę mieszaną.

Używam tego produktu od: 2 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 1 / 50 ml

Chcesz pochwalić Malla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie za dyche, kupujta!
  • Jak zwykle slynne "tanie, nie znaczy gorsze".

Lapami i girami trzymalam sie iwostinu purritin, niepotrzebnie. Toz obok czyhala ziaja, ach... milosc od pierwszego

Pragne polecic nabycie tego kremu w zestawie promocyjnym wraz z zelem do mycia i tonikiem tej samej serii za marne 24zl.

NAJWAZNIEJSZE:
    + pryszczy wylazi znacznie mniej, w koncu! alleluja!
    + koniec z bolesnymi czerwonymi bulwami trwajacymi na licu okragly tydzien
    + koniec z upierdliwymi pryszczami na bokach policzkow
    + koniec z wysypka na czole
    Potem:
    + delikatny mat
    + pilnuje przez caly dzien by twarz nie zrobila sie tlusta
    + delikatnie nawilza
    + absolutnie nie wysusza, nie poglebia lojotoku
    + szybko sie wchlania
    + nie klei sie i nie swieci
    + wygladza
    + idealny pod tapete
    + nie zapycha porow
    + uniweralny na dzien i na noc
    + taniocha
    + prawieze bezzapachowy
    + krem ma kolor mietowy

Brak zarzutow.

POLECAM w 100%.
    Moze osoby niezadowolone uzywaly sam krem bez zelu? Kto wie, w zestawie najlepiej, wieksza skutecznosc. Krem nie zrobi cudow jesli zel do mycia jest zly.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze , 50ml.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbasia330 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie!
  • zacheca cena oraz to że krem jest na wypryski... bzdura!! nigdy wiecej go nie kupie.
    wysusza skore.
    pojawiaja sie nowe wypryski, co najgorsze ROPNE.
    świeci sie skóra ;/
    plusów nie zauważyłam...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić niebnieska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • nie mam nic do zarzucenia. może dlatego że nie wierzę żeby jakikolwiek krem mógł zredukować trądzik. za to zauważyłam przy jego stosowaniu redukcje wydzielanego sebum,skóra jest matowa przez długi czas ale i nawilżona. lekka,przyjemna konsystencja szybko sie wchłania i nie zapycha. u mnie bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. dodatkowym plusem jest niska cena. jestem zadowolona

Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy

Chcesz pochwalić feromonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam go od kilku lat i moje problemy z trądzikiem wyraźnie się zmniejszyły.

Nawilża, matuje i zmniejsza zaczerwienienia.

Długo używałam droższych kosmetyków jednak żaden z nich nie działał tak dobrze jak ten.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje odkrycie roku
  • Dla mnie jest od zamiennikiem La Roche-Posay Effeclar Duo.

+ tani
    + ma lekką konsystencję
    + nie zapycha porów
    + lekko matuje
    + pozostawia skórę miękką
    + szybko się wchłania
    + ma neutralny zapach
    + redukuje trądzik
    + nie jest testowany za zwierzętach

Mam cerę mieszaną, raczej bezproblemową. Drobne pryszcze pojawiają się u mnie tylko podczas miesiączek. Ten krem radzi sobie z nimi idealnie. Nie wiem jak działa na skórze z licznymi niedoskonałościami. Jeżeli takiej nie macie, bez wahania go kupujcie! Wcześnie stosowałam drogie kremy i uważam, że w niczym im nie ustępuje, a jest kilka razy tańczy.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Nathalie_W za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani tak ani nie.
  • Nie mam dużego problemu z trądzikiem więc postanowiłam kupić ten krem z nadzieją, że pomoże mi pozbyć się tego co od czasu do czasu pojawia się na mojej twarzy oraz uspokoi mi cerę.
    PLUSY:
    +cena
    +lekka konsystencja
    +lekkie nawilżenie- niweluje efekt ściągnięcia skóry po oczyszczeniu żelem
    +nadaje się pod podkład
    +nie zapycha
    MINUSY:
    -nie pomaga w walce z trądzikiem
    -nie zauważyłam żadnego działania antybakteryjnego
    -nie zmniejsza wydzielania sebum

Krem ani nie pomaga ani nie szkodzi. Nie kupię ponownie, ponieważ na rynku kosmetycznym jest duży wybór kosmetyków nawilżających oraz takich, które jednak pomagają zredukować problem skórne. Szukam dalej ideału

Chcesz pochwalić altriana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Krem ten nie jest ani zły ani dobry. Po prostu kolejny przeciętniak wśród dziesiątek kremów. Do jego zakupu głównie zachęciło mnie to, że jest dostępny tylko w aptekach. Myślałam, że jednak będzie się wyróżniał jakimś lepszym działaniem przeciwtrądzikowym. No niestety nie, ale kilka zalet ma.
    Plusy:
    + fajna konsystencja,
    +bezzapachowy,
    + nie podrażnia skóry, nie zapycha porów,
    + idealny pod podkład, nie roluje się,
    + tani.
    Minusy:
    - brak jakiegokolwiek działania przeciwtrądzikowego,
    - długo się wchłania,
    - nie eliminuje się świecenia skóry.
    Nie wiem czy kupię go ponownie. Chyba raczej będę dalej eksperymentować i szukać mojego ideału.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa, ale nie szkodzi
  • Krem w poleciła mi pani aptekarz i zachęcona niską ceną kupiłam go.
    Działanie adekwatne do ceny. Niestety mam cerę ze skłonnością do trądziku i po naprawdę długim stosowaniu nie zauważyłam jakiejś znaczącej poprawy. Nie jest też tak, że nie działa w ogóle, dość ładnie matowi i nadaje się jako krem pod makijaż. No i najważniejsze, że nie spowodował wysypu, ani nie podrażnia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Followill za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być jako dopełnienie w kuracji.
  • Krem kupiłam ze 2 miesiące temu w celu ulepszenia swojej kuracji antybakteryjnej.

+ lekka, przyjemna konsystencja, krem może się sprawdzić pod makijaż;
    + dość szybko się wchłania;
    + ma lekko wyczuwalny zapach, nie jest on jednak odrzucający
    + nie wysusza skóry, lekko ją nawilża;
    + dobre, higieniczne opakowanie, jednak wolałabym inne rozwiązanie niż zakrętka;

+/- dostępność - tak jak każdy inny produkt typu Ziaja Med, wszystko zależy od tego, gdzie mieszkamy

- minus, który jest bardzo istotny: w porównaniu do żelu z tej serii nie wypada jakoś rewelacyjnie pod względem antybakteryjnym i nie zauważyłam większej różnicy w porównaniu do czasów gdy używałam kremów z innych serii

Być może jeszcze kiedyś skuszę się na ten krem, jednak na okres zimowy zastąpię go czymś innym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Conchita20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie..
  • Jestem zadzwiona działaniem tego kremu! Nie przepadam za kosmetykami Ziaja ale ten krem pozytywnie mnie zaskoczył. Nie traktuję go jako kremu matującego ani w ogóle jako kremu na dzień pod makijaż. Uzywam go jako kremu leczącego. Zauważyłam, ze mimo przerażająco długiego skłądu (zawsze mówi się, zeby wystrzegać się długaśnych składów) to naprawdę działanie ma super. Krem wdidcznie zmnisza różne niespoodzianki, zmniejsza przetłuszczanie skóry, w sposób widoczny pozytywnie na nią wpływa.
    Smaruję nim czoło i problematyczne miesjca, np brodę, plecki i naprawdę nie mogę nic złego na niego powiedzieć wręcz przeciwnie,
    Krem nie wsiąka tak całkiem aż do matowej skóry ale nie jest też problematyczny. Nie wysusza..

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Essentiales za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie. Nie. Nie.
  • Zdecydowałam się na ten krem, bo uwielbiam inne produkty Ziaji. Ale ten krem to porażka. Mam cerę z problemami: zaskórniki, krostki, wypryski. Po paru zastosowaniach było niby lepiej: krostki były mniejsze, jakby się zatrzymywały w rozwoju. A potem masakra...zrobiło mi się całe mnóstwo podskórnych bolących krostek, totalny wysyp. Nie dokończyłam opakowania, które szybko wylądowało w koszu. Niby na początku nowej kuracji powinno się pogorszyć, żeby już później było dobrze, ale to już było przegięcie. Na szczęście wizyta u kosmetyczki i dwu i pół godzinne oczyszczanie zniwelowało fatalne efekty tego kremu.
    Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Em29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZIAJA, to jest TO!
  • Na początku byłam bardzo zadowolona, po dłuższym stosowaniu, cera "wróciła do normy" czyli starego stanu. Nie szkodzi, ale i nie pomaga w niczym. Na całe szczęście nie kosztuje dużo.

+cena
    +dostępność
    + rozjaśnienie cery
    + wydajność
    +nie podrażnia
    +wchłanianie

+/- zahamowanie powstawania nowych wyprysków (spektakularnej zmiany nie zauważyłam, lekką jak na razie, dobre i to )
    +/-nawilżenie

Uważam, że za taką cenę, jest to kosmetyk wart szczególnej uwagi! Pozostawia cerę bardzo przyjemną w dotyku, łagodzi, a do tego rozjaśnia.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pisze wierszowankę Anka
  • Ziaji kremik, piękna sprawa
    moją cerę teraz zbawia
    kiedyś tłusta, zapryszczona
    dziś wygląda jak nie ona

czyste pory, mniej wyprysków
    chociaż tłusta - mimo wszystko
    minus gwiazdka za tę tłustość
    szkoda mi, gdy patrzę w lustro

czasem tylko przed okresem
    przegra Ziaji krem z kretesem
    zdarza się i to wybaczam
    także czwórkę mu zaznaczam
    pożegnałam - jemu dzięki
    wieloletnie skórne męki

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 13 pochwał. Chcesz pochwalić zainspirowanaann za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY KREM NA DZIEŃ
  • Bardzo delikatny krem na dzień pod makijaż.

ZALETY:
    +delikatny
    +dobrze nawilża
    +nie przetłuszcza cery
    +idealny pod makijaż
    +troszkę ograniczył wydzielanie mojego łoju
    +wydany

WADY:
    - nie widzę żeby redukował mi trądzik

Używam tego produktu od: 6 miesięcy ( co dziennie)

Chcesz pochwalić _mala_czarna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły krem na dzień, dobry pod makijaż, nie pomoże jednak w walce z niedoskonałościami.
  • Mam bardzo problematyczną cerę. Jest mieszana, przetłuszcza się dość mocno na czole, ale jednocześnie jest też sucha, łatwo się wysusza choćby przez nieodpowiednie kosmetyki czy czynniki atmosferyczne, jest wrażliwa, skłonna do podrażnień. Mam bardzo widoczne, rozszerzone i zanieczyszczone pory i prawie wszystko mnie zapycha! Mam też trądzik, najprawdopodobniej hormonalny, na mojej twarzy jest sporo drobnych krostek/ grudek, pojawiają się też pojedyńcze duże, czerwone i bolące gule. Liczyłam na to, że ten krem poprawi trochę stan mojej cery, jednak nie popisał się... Oto niezaprzeczalne plusy tego kremu:

+ bardzo lekka, beztłuszczowa konsystencja przypominająca żel, ma jasny zielony kolor;
    + dobrze się rozprowadza po skórze, krem nie jest toporny lecz" śliski";
    + szybko się wchłania, nie pozostawia irytującej klejącej czy tłustej warstwy;
    + idealnie nadaje się pod makijaż, podkłady dobrze się na nim rozprowadzają i trzymają;
    + można go stosować w okolicach oczu- nie podrażnia ich;
    + nie wysusza i nie podrażnia mojej wrażliwej cery;
    + ma neutralny, ledwo wyczuwalny zapach;
    + jest polskim produktem nietestowanym na zwierzętach;
    + kosztuje niewiele- około 10- 12 złotych, to dobra cena dla nastolatków czy studentów;
    + dostępny w większości aptek;
    + ma higieniczne opakowanie, łatwo wydobyć z niego odpowiednią ilość kremu;
    + jest wydajny- używam go codziennie na dzień od dwóch misięcy i właśnie zaczyna się kończyć;

* Jak ten oto" Krem redukujący trądzik" wpłynął na moją cerę?
    Po nałożeniu tego kremu( a na niego podkładu, korektora i pudru...) skóra jest gładsza, miła w dotyku, wręcz" aksamitna", sprawia wrażenie nawilżonej, choć krem nawilża raczej słabo, na noc używam innego mocniej nawilżającego kremu, żeby zadbać o nawilżenie skóry, ale grunt, że ten krem" antytrądzikowy" jej nie wysuszył i nie podrażnił. Nie powiedziałabym, że ten krem matuje jakoś specjalnie czy ogranicza łojotok, ale przynajmniej nie nasila błyszczenia skóry, twarz mi się po kilku godzinach od nakremowania i nałożenia podkładu trochę błyszczy, ale tragedii nie ma. Jednak jak już napisałam- moim zdaniem nie reguluje problemów z łojotokiem. Nie zauważyłam żeby zwężał pory czy zmniejszał powstawanie zaskórników, co obiecuje na opakowaniu producent, jak miałam rozszerzone pory tak mam nadal i zaskórniki też. Działania natybakteryjnego też nie zauważam, krosty i tak pojawiają się na mojej twarzy, nie ma ich w jakiejś zatrważającej ilości ale jednak są, głównie dręczą mnie takie małe grudki w sporej ilości i ten krem nie zredukował ich. Mam tylko wrażenie, że łagodził troche te wielkie bolące krosty, jeśli jakaś czasem się pojawiła to po użyciu tego kremu nie była tak mocno zaogniona. Nie zauważyłam porawy kolorutu cery. Nie podoba mi się, że krem zawiera w swoim składzie silikony, nie jestem specjalistą w dziedzinie chemii kosmetycznej, ale one chyba nie są najlepszymi składnikami dla cery trądzikowej, mam wrażenie, że skóra nie może przez nie oddychać, obawiam się, że ten krem lekko mnie zapchał, ale pena nie jestem.

Posumowując powiem, że jest to najzwyklejszy w świecie krem na dzień, pod makijaż w sam raz, ale nie ma żadnego wpływu na cerę taka jak moją, czyli przetłuszczającą się, skłonną do zapychania, z różnego rodzaju zmianami trądzikowymi. Nie spodziewałam się, że zlikwiduje wszystkie moje problemy skórne, ale jednak liczyłam na jakąś małą poprawę, tymczasem krem nie zdziałał nic specjalnego.
    Ot zwykły krem na dzień( szkoda, że nie ma żadnych filtrów), który raczej w walce z trądzikiem nie pomoże. Ja nie kupię go więcej i polecam go jedynie osobom mającym bardzo małe problemy z przetłuszczaniem czy sporadycznym pojawianiem się niedoskonałości .Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Średni !
  • Kupiłam zachęcona opiniami na KWC jednak so zastosowaniu nie odczułam żadnej poprawy a cere mam mieszana . Dalej się błyszczy i sebum też się nie zmniejszylo. Na pewno już nie kupię tego produktu będę szukać dalej

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić epall za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie szkodzi i nie pomaga
  • Kupiłam go , gdy miałam problemy ze swoją tłustą(nie trądzikową) cerą. Krem nie reguluje pracy gruczołów łojowych, to pewne, używam go od miesiąca(wraz z żelem oczyszczającym) i jak cera się tłuściła tak się tłuści. Co jednak mam mu za dobre: nawilża, łagodzi, nie szkodzi, nie zapycha. Na noc..idealny!Nie spełnia obietnic z opakowania, szkoda, ale przynajmniej nie szkodzi. Kupię go pewnie jes zcze.

Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Świetny produkt dla osób z cerą trądzikową! Naprawde mega!
    PLUSY:
    + redukcja trądziku
    + fajna konsystencja
    + lekki
    + nawilża i odżywia cere
    + idealny pod podkład
    + cena warta uwagi
    + łatwa dostępność
    Żadnych minusów! Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić laskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • No cóż... Kremik doskonale nawilża, skóra wygląda po nim o wiele lepiej, redukuje zaczerwienienia, żeby jakoś spektakularnie redukował pryszcze to niestety nie, średnio sobie z tym radzi. Cena dość przystępna, w miarę wydajny, ale strasznie denerwuje mnie opakowanie z którego zawsze wychodziło mi więcej niż trzeba.

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Justytka1990 za czytelną i pomocną recenzję?