Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, lsohexadecane, Polysorbate 80, Saccharamyces/Zinc Ferment, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Polyacrylate, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Vaccinium Myrtillus Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Allantoin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (23.04.2009)

Cena: 12,50zł / 50ml
/pa/

• OK
  • Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej oraz problem z trądzikiem. Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam go kupić. Zapłaciłam za niego w aptece coś ok. 14 zł.
    Plusy:
    + nawilża
    + konsystencja
    + wydajność
    + cena
    + skład
    + kolor
    Minusy:
    - zostawia tłusty film
    - nie widzę poprawy, jeśli chodzi o trądzik

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FearOfTheDark za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przyzwoity krem
  • Kiedyś do zakupów w aptece pani dorzuciła mi garść próbek, między innymi kilka tego kremu. Wydał mi się całkiem fajny więc kupiłam pełnowymiarowe opakowanie. Krem okazał się całkiem fajny.

Plusy:
    + opakowanie - wolę kremy w tubkach niż słoiczkach, wygodnie się z niego dozowało ilość kremu,
    + brak zapachu - im mniej "chemicznych umilaczy" tym lepiej,
    + szybko się wchłaniał,
    + całkiem fajnie spisywał się pod makijażem (używałam go na dzień),
    + nie przesuszał skóry,
    + cena - 12 zł to niewiele za całkiem fajny produkt,
    + dostępność,
    + nawilżał, choć mógłby bardziej, jednak zdecydowanie nie przesuszał,
    + zauważyłam, że zmiany po czerwonych nieprzyjaciołach wygajały się szybciej.

Minusów stricte nie widzę.
    Ciężko mi jednak ocenić, czy zapobiegał powstawaniu trądziku, bo jego stosowanie nałożyło mi się z rozpoczęciem brania antykoncepcji hormonalnej i sporym stresem, więc moja skóra wariowała bez opamiętania. Podejrzewam jednak, że bez niego mogłoby być jeszcze gorzej.

Obecnie się skończył i sięgnęłam po coś innego, jednak nie wykluczam, że kiedyś mogłabym go kupić jeszcze raz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ell_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Fajnie nawilża.
    Nie podrażnia.
    Szybko się wchłania.
    Mniejsze wypryski przy regularnym stosowaniu znikają.
    Jest praktycznie bezzapachowy, to plus.
    Nie zostawia "tłustego filmu".
    Nadaje się pod makijaż.
    Jednak na dzień do skóry tłustej bym nie polecała, fajnie żeby nakładany był na noc, lepszy efekt.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić rebelliouss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów nie ma
  • Ogólnie nie jest zły, ale cudów też bym się nie spodziewała. Dobry dla skóry z drobnymi niedoskonałościami, z poważniejszymi problemami sobie nie poradzi. Dosyć wydajny. Faktycznie nawilża, jest bardzo lekki. Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów jeśli chodzi o złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Można go kupić w każdej aptece i to za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić cud nie kobieta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia dla skór z niedoskonałościami
  • Krem z serii Ziaja Med bardzo pozytywnie mnie zaskoczył jak na tak niską cenę. Bardzo dobrze sobie radzi z niedoskonałościami,a przy dłuższym stosowaniu niweluje powstawanie nowych. Łagodzi również istniejące stany zapalne, a do tego wszystkiego bardzo ładnie nawilża buzię.

+redukuje powstawanie niedoskonałości
    +ogranicza wydzielanie sebum
    +łagodzi stany zapalne
    +nawilża skórę
    +daje jej poczucie świeżości
    +porownywalny do kremów o wiele droższych ze swojej kategorii
    +nie roluje się
    +idealny również jako baza pod podkład
    +cena

- jak dla mnie nie ma minusów w tym kremie

Ilość zużytych opakowań: 5 całych tubek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marjadis za czytelną i pomocną recenzję?
  • WARTE
  • Jestem bardzo zadowolony z działania kremu na nie

doskonałą cerę którą posiadam.

Na poprawę czekałem około dwóch miesięcy na początku

byłem rozczarowany ale nie poddałem się, systematycznie

stosowałem preparat i opłaciło się!

Krem nawilża nie powoduje ciągnięcia skóry uczucia maski

Używam tego produktu od: 2 MIESIACE
    Ilość zużytych opakowań: DWA

Chcesz pochwalić DAWIDDIWAD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kremik godny uwagi
  • Potrzebowałam dobrego kremu na noc który nawilży moją skórę ale również dobrze zmatowi. Polecono mi ten i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona.

+ lekki,
    + nie pozostawia tłustego filmu,
    + szybko się wchłania,
    + dobrze nawilża,
    + cena,
    + dostępność,
    + brak parafiny w składzie.

- brak!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet niezły
  • Kupując zestaw antybakteryjny bardziej zależało mi na toniku i żelu, jednak z kremu też jestem zadowolona. Używam go głównie przy wyskakujących niespodziankach, a stosowany razem z resztą pomaga szybko pozbyć sie nieprzyjaciół. Możliwe, że przy regularnym stosowaniu pomoże osobom z większymi problemami trądzikowymi i łojotokiem. Ogólnie przydatny.

Ilość zużytych opakowań: cieżko powiedzieć

Chcesz pochwalić co_typiara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Krem zaczęłam stosować przypadkiem- znalazłam u mamy, a akurat nie było nic innego pod ręka.
    Moja cera jest dość specyficzna- mam wągry, błyszczący nos, czoło, miejscami wypryski, a do tego jest miejscami- a szczególnie pod ustami- przesuszona. Miejscami przebarwiona, czerwone plamki itp.
    Krem mnie zaskoczył:
    +jest lekki
    +dobrze i szybko się wchłania
    +używany jako baza pod makijaż też się świetnie sprawdza
    +usuwa przebarwienia, cera ma jednolity kolor
    +przy regularnym używaniu zmniejszenie wyprysków, krostek
    +nawilża
    +największy plus dla mnie- nie piecze, nie szczypie mnie twarz po nim ( a niestety często mi się to zdarza po innych kremach)
    +przystępna cena
    +wydajny

minusów nie widzę żadnych. No może mogłaby być otwierana tubka, a nie odkręcana :P

Używam tego produktu od: 6 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić siekierrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy
  • Uzywalam go bardzo dlugo, chyba z rok jak nie wiecej i wystarczylo mi jedno opakowanie. Na moja cere nie byl jakos super, znam lepsze, ale kiedys mi wystarczal
    + estetyczne opakowanie
    - dlugo sie wchlania
    - pozostawia wrazenie tlusej warstwy na skorze
    + cena i dostepnosc
    + mniej wypryskow
    - po odstawieniu wszystko sie nawraca
    Takze, jak dla mnie przecietny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić wesola_rzezucha za czytelną i pomocną recenzję?