Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywny kremo-żel bez kompozycji zapachowej, który hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka i ogranicza rozwój bakterii. Działa łagodząco na nadmiernie wrażliwą skórę, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.
Substancje aktywne: prowitamina B5 (D-panthenol), kwas salicylowy w nano-sferach , kwas oleanolowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, 3% kompleksu proteinowo-cynkowego

Skład: Aqua (Water), Saccharamyces/Zinc Ferment, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Polyacrylate, Salicilic Acid, Glyceryl Stereate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Zea Mays (Corn) Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Corn Starch Octenylsuccinate, Allantoin, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (19.05.2012)

Cena: 10,50zł / 15ml
/pa/

• Punktor spełnił swoje zadanie jak najbardziej...
  • Punktor kupiła mi moja mama, dołączyła też tonik z tej samej serii.
    Używam go w taki sposób :
    najpierw dokładnie myję twarz wodą. Następnie po osuszeniu przemywam ją dokładnie tonikiem ziaja med
    kiedy już twarz jest oczyszczona nakładam na zmiany trądzikowe punktorem preparat.

Takie działanie powtarzam rano i wieczorem.

Po tygodniu na twarzy pojawiają się efekty... Twarz staje się oczyszczona i pozbawiona wyprysków.
    Moja cera wymaga dużo. Oprócz standardowego trądziku są też na niej wągry...
    Cała kuracja świetnie sobie z nimi radzi. Mimo wszystko uważam że to jest głównie zasada punktora.

Plusy i minusy :

+ wydajny
    + wspaniała końcówka równomiernie rozprowadzająca preparat.
    + niezwykłe działanie
    + dosyć szybkie i TRWAŁE EFEKTY
    + Tani
    + Nie podrażnia
    + Brak drażniącego zapachu, inaczej niż w przypadku na ogół dostępnych produktów na rynku.
    + nie wywołuje (u mnie) alergii
    + ciekawa konsystencja, rzadka nie ,,ściekająca" z twarzy.

==========================

Minusów nie znalazłam nawet głęboko wczytując się w skład...

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić adgaMagda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez fajerwerków.
  • Od dłuższego czasu szukam i szukam produktu, który poradziby sobie z moimi punktowymi krostkami wyskakującymi co jakiś czas. Tym razem nadeszła pora na Ziaję - przyznam że miałam nadzieje co do tego produktu, bo lubię ich firmę, a krem z tej samej serii to dla mnie hit. Niestety się zawiodłam...

+ Opakowanie, poręczne i proste w użytkowaniu, posiada fajny "dzióbek", małe, lekkie i wygodne
    + Niska cena
    + Nie śmierdzi, w zasadzie ja żadnego zapachu nie czuję
    + Jest nawet wydajny
    + Nie przesusza skóry wokół zmian, nie uczula, żadnych efektów ubocznych stosowania

- Niestety nie zauważyłam wielkiego działania tego produktu, nawet smarując nim zmianę co 2h dziennie nie wychodząc z domu, i to dość sporymi warstwami, potrzebował 3-4 dni żeby pryszcz zaczął znikać... dla mnie to stanowczo za długo. Nałożony na noc nie robi dla odmiany totalnie nic.

Rozczarowałam się. Niby cośtam działa, ale potrzebuje na to dość sporo czasu no i trzeba go sporo i często nakładać. W innym wypadku niestety nic nie robi z pryszczem, a takie przecież było założenie... Nie wiem czy kupię ponownie, może jeśli będę w wielkiej potrzebie to owszem. Ale stanowczo to nie jest coś z efektem "WOW" i nie należy sobie robić zbyt dużych nadziei, więc ja szukam dalej.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Zakup w ciemno. Z reguły ciężko trafić mi na dobry produkt pomagający w walce z trądzikiem - taki punktowy reduktor zawsze się przydaje.

Ten reduktor jest tani, wydajny (jest go na kilka miesięcy użytkowania, a może nawet na rok), niweluje zmiany trądzikowe - wysusza i goi. Przy aplikacji kilka razy dziennie, potrafi naprawdę pomóc. W profilaktyce nie najlepszy, jednak nie po to on jest.

Będę szukać dalej mojego idealnego reduktora trądziku, jednak ten produkt jest całkiem dobry, godny polecenia, bezpieczny wybór.

Ilość zużytych opakowań: Mniej więcej w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kapelutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dlugo takiego wypatrywałam
  • Kupiłam ten żel z polecenia przez przyjaciółkę. Mam naaaaaprawdę ciężką do ujarzmienia cerę, a żel Ziaji mi pomógł!
    Nakladam go na całą twarz przez pięć dni i potem robię pięć dni przerwy. I tak w kółko. Naprawdę dobrze działa, a co najważniejsze (szczególnie w moim przypadku) nie podrażnia!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniusx90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • E tam
  • Zero jakiegokolwiek działania. Nawet nie ma co wypisywać zalet.

A , przepraszam. Jest jeden :
    Wydajny, za to pół gwiazdki.
    I to chyba tyle.

Wady:
    W ogóle nie działa. Nieudany zakup.

Nie ma co się rozpisywać.

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry reduktor punktowy
  • Podeszłam do niego bardzo sceptycznie, myślałam, że nie zadziała. Bardzo się cieszę, że się jednak pomyliłam. Hamuje świeże wypryski i wysusza już powstałe. Na pewno kupię następne opakowanie.

Chcesz pochwalić patrycja358 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na pojedyncze wypryski
  • Zdziwiłam się tyloma negatywnymi opiniami. Osobiście uwielbiam kosmetyki z Ziaji, choć nie wszystkie współgrają z moją wrażliwą cerą.

Ten punktowy reduktor trądziku przyśpiesza gojenie się pojedynczych wyprysków, ładnie wysusza, zazwyczaj po nocy taki wyprysk znika .

Dlatego polecam- może nie zadziała każdemu, ale przy takiej cenie można zaryzykować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt do powstających wyprysków, pomoże osobom z lekkim trądzikiem
  • Reduktor stoi sobie u mnie na półce i czeka na zużycie; potrafi wstrzymać rozwój krostki, nic poza tym.

Plusy:
    + Konsystencja żelu jest ok, szybko się wchłania.
    + Odpowiada mi to że jest bez zapachu.
    Minusy:
    - Niestety istniejące "pryszcze" są raczej nie podatne, można za to zahamować rozwój powstającego wyprysku.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte, 1 w trakcie

Chcesz pochwalić jasper_112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO.
  • Kupiłam go kiedy w sklepie zabrakło kremu z tej serii i cóż tu dalej pisać. Kompletnie się zawiodłam. Żadnego działanie. Jest nijaki, długo się wchłania i ściera. Nie redukuje trądziku w żadnym stopniu. Zero działania antybakteryjnego ani dezynfekcji.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić xClaudiaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Nie działa. Nie zaobserwowałam żadnych zmian po nałożeniu reduktora. Nie wysuszył, nie zaleczył, nie zdezynfekował, żadnego działania. Dobrze, że jego cena nie była kosmiczna. Z całym szacunkiem dla ziaji ten produkt to pomyłka.

Używam tego produktu od: zalega w szufladzie już 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić paulak1210 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij