Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywny kremo-żel bez kompozycji zapachowej, który hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka i ogranicza rozwój bakterii. Działa łagodząco na nadmiernie wrażliwą skórę, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.
Substancje aktywne: prowitamina B5 (D-panthenol), kwas salicylowy w nano-sferach , kwas oleanolowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, 3% kompleksu proteinowo-cynkowego

Skład: Aqua (Water), Saccharamyces/Zinc Ferment, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Polyacrylate, Salicilic Acid, Glyceryl Stereate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Zea Mays (Corn) Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Corn Starch Octenylsuccinate, Allantoin, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (19.05.2012)

Cena: 10,50zł / 15ml
/pa/

• Całkiem dobry
  • Kupiłam go jakiś miesiąc temu,
    Plusy:
    + wydajny
    + tani
    + bezzapachowy
    + dobrze się nakłada i wchłania
    +/- dość skuteczny, choć na początku działał lepiej (skóra szybko stała się odporna)

Na pojedyńcze wypryski sprawdza się całkiem dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić yukiiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!!!
  • Od pierwszego użycia tego kosmetyku skóra wyraźnie się zmieniła. Stosuje go od kilku miesięcy i przebarwienia po trądziku zniknęły praktycznie całkiem! Nie mówiąc już o tym, że jeśli widzę, że mi wyskakuje jakiś nieprzyjemny "gość" to wystarczy posmarować go nim na noc, a rano nie ma śladu! świetny kosmetyk, a przede wszystkim tani! Za taką jakość cena jest po prostu śmieszna...

Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić par1s za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja uwazam ze spisuje sie swietnie
  • Bardzo przyjemny zel punktowy.
    Rzem z La Roche Posay tworza duet nie do pokonania!
    wystarczy wieczorem posmarowac miejsce z niedoskonaloscia byz rano obudzic sie w duzo lepszym nastroju i stanie
    Moim zdaniem same plusy:
    tani
    wydajny
    skuteczny
    Czego chciec wiecej?
    zaznaczam ze moje wypryski pojawiaja sie niezbyt czesto i w niezbyt duzych ilosciach jednak pozostaja ze mna na dlugo -tzn. chcialyby pozostac
    Walcze z nimi dzielnie-ta mala tubeczka bardzo mi w tym pomaga!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Kupilam go baaaardzo dawno, uzywalam go zawsze dopoki nie znalazlam czegos lepszego, a mimo to nadal jeszcze go mam
    + wydajnosc
    + fajne opakowanie
    + konsystencja, taka zelowata
    +/- na poczatku pomagalo, ale pozniej moja twarz stala sie bardziej odporna na niego
    + cena
    + dostepnosc
    Kupic, go juz nie kupie, bo mam lepsze preparaty, ale moge polecic.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić wesola_rzezucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przynajmniej nie wydałam za dużo
  • Mój ulubiony ( ale niestety drogi ) reduktor trądziku skończył się akurat w momencie zmasowanego ataku wyprysków. Pobiegłam do sklepu i wyszłam z nowiutkim kosmetykiem. Byłam pewna, że zrobi coś dobrego dla mojej twarzy. Byłam.
    Plusów jest wiele. Za przyjazną cenę kupimy ładne i wygodne opakowanie, brak intensywnego zapachu i szybkie wchłanianie.
    Chciałabym, żeby do tej wyliczanki trafił też pełen entuzjazmu okrzyk "działa znakomicie!". Niestety, w moim przypadku byłoby to okropne kłamstwo, ponieważ produkt nie zrobił zupełnie nic. Wielkie i smutne zero skutków.
    Powinnam się cieszyć, że preparat nie wywołał żadnych negatywnych efektów C:

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić HistorycznyNerd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Punktor spełnił swoje zadanie jak najbardziej...
  • Punktor kupiła mi moja mama, dołączyła też tonik z tej samej serii.
    Używam go w taki sposób :
    najpierw dokładnie myję twarz wodą. Następnie po osuszeniu przemywam ją dokładnie tonikiem ziaja med
    kiedy już twarz jest oczyszczona nakładam na zmiany trądzikowe punktorem preparat.

Takie działanie powtarzam rano i wieczorem.

Po tygodniu na twarzy pojawiają się efekty... Twarz staje się oczyszczona i pozbawiona wyprysków.
    Moja cera wymaga dużo. Oprócz standardowego trądziku są też na niej wągry...
    Cała kuracja świetnie sobie z nimi radzi. Mimo wszystko uważam że to jest głównie zasada punktora.

Plusy i minusy :

+ wydajny
    + wspaniała końcówka równomiernie rozprowadzająca preparat.
    + niezwykłe działanie
    + dosyć szybkie i TRWAŁE EFEKTY
    + Tani
    + Nie podrażnia
    + Brak drażniącego zapachu, inaczej niż w przypadku na ogół dostępnych produktów na rynku.
    + nie wywołuje (u mnie) alergii
    + ciekawa konsystencja, rzadka nie ,,ściekająca" z twarzy.

==========================

Minusów nie znalazłam nawet głęboko wczytując się w skład...

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić adgaMagda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez fajerwerków.
  • Od dłuższego czasu szukam i szukam produktu, który poradziby sobie z moimi punktowymi krostkami wyskakującymi co jakiś czas. Tym razem nadeszła pora na Ziaję - przyznam że miałam nadzieje co do tego produktu, bo lubię ich firmę, a krem z tej samej serii to dla mnie hit. Niestety się zawiodłam...

+ Opakowanie, poręczne i proste w użytkowaniu, posiada fajny "dzióbek", małe, lekkie i wygodne
    + Niska cena
    + Nie śmierdzi, w zasadzie ja żadnego zapachu nie czuję
    + Jest nawet wydajny
    + Nie przesusza skóry wokół zmian, nie uczula, żadnych efektów ubocznych stosowania

- Niestety nie zauważyłam wielkiego działania tego produktu, nawet smarując nim zmianę co 2h dziennie nie wychodząc z domu, i to dość sporymi warstwami, potrzebował 3-4 dni żeby pryszcz zaczął znikać... dla mnie to stanowczo za długo. Nałożony na noc nie robi dla odmiany totalnie nic.

Rozczarowałam się. Niby cośtam działa, ale potrzebuje na to dość sporo czasu no i trzeba go sporo i często nakładać. W innym wypadku niestety nic nie robi z pryszczem, a takie przecież było założenie... Nie wiem czy kupię ponownie, może jeśli będę w wielkiej potrzebie to owszem. Ale stanowczo to nie jest coś z efektem "WOW" i nie należy sobie robić zbyt dużych nadziei, więc ja szukam dalej.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Zakup w ciemno. Z reguły ciężko trafić mi na dobry produkt pomagający w walce z trądzikiem - taki punktowy reduktor zawsze się przydaje.

Ten reduktor jest tani, wydajny (jest go na kilka miesięcy użytkowania, a może nawet na rok), niweluje zmiany trądzikowe - wysusza i goi. Przy aplikacji kilka razy dziennie, potrafi naprawdę pomóc. W profilaktyce nie najlepszy, jednak nie po to on jest.

Będę szukać dalej mojego idealnego reduktora trądziku, jednak ten produkt jest całkiem dobry, godny polecenia, bezpieczny wybór.

Ilość zużytych opakowań: Mniej więcej w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kapelutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dlugo takiego wypatrywałam
  • Kupiłam ten żel z polecenia przez przyjaciółkę. Mam naaaaaprawdę ciężką do ujarzmienia cerę, a żel Ziaji mi pomógł!
    Nakladam go na całą twarz przez pięć dni i potem robię pięć dni przerwy. I tak w kółko. Naprawdę dobrze działa, a co najważniejsze (szczególnie w moim przypadku) nie podrażnia!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniusx90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • E tam
  • Zero jakiegokolwiek działania. Nawet nie ma co wypisywać zalet.

A , przepraszam. Jest jeden :
    Wydajny, za to pół gwiazdki.
    I to chyba tyle.

Wady:
    W ogóle nie działa. Nieudany zakup.

Nie ma co się rozpisywać.

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?