Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywny kremo-żel bez kompozycji zapachowej, który hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka i ogranicza rozwój bakterii. Działa łagodząco na nadmiernie wrażliwą skórę, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.
Substancje aktywne: prowitamina B5 (D-panthenol), kwas salicylowy w nano-sferach , kwas oleanolowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, 3% kompleksu proteinowo-cynkowego

Skład: Aqua (Water), Saccharamyces/Zinc Ferment, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Polyacrylate, Salicilic Acid, Glyceryl Stereate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Zea Mays (Corn) Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Corn Starch Octenylsuccinate, Allantoin, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (19.05.2012)

Cena: 10,50zł / 15ml
/pa/

• Dobry produkt do powstających wyprysków, pomoże osobom z lekkim trądzikiem
  • Reduktor stoi sobie u mnie na półce i czeka na zużycie; potrafi wstrzymać rozwój krostki, nic poza tym.

Plusy:
    + Konsystencja żelu jest ok, szybko się wchłania.
    + Odpowiada mi to że jest bez zapachu.
    Minusy:
    - Niestety istniejące "pryszcze" są raczej nie podatne, można za to zahamować rozwój powstającego wyprysku.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte, 1 w trakcie

Chcesz pochwalić jasper_112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO.
  • Kupiłam go kiedy w sklepie zabrakło kremu z tej serii i cóż tu dalej pisać. Kompletnie się zawiodłam. Żadnego działanie. Jest nijaki, długo się wchłania i ściera. Nie redukuje trądziku w żadnym stopniu. Zero działania antybakteryjnego ani dezynfekcji.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić xClaudiaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Nie działa. Nie zaobserwowałam żadnych zmian po nałożeniu reduktora. Nie wysuszył, nie zaleczył, nie zdezynfekował, żadnego działania. Dobrze, że jego cena nie była kosmiczna. Z całym szacunkiem dla ziaji ten produkt to pomyłka.

Używam tego produktu od: zalega w szufladzie już 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić paulak1210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • bardzo dobrze sprawdził się na moich wypryskach fajnie je wysusza. Najlepiej działa kiedy zastosujemy go jeszcze przed pojawieniem sie całego wyprysku na bolace zaczerwienione miejsce bo wtedy nastepnego dnia juz nie ma po znim sladu. ale niezle sobie radzi takze z tym juz "rozwinietymi"

+działanie jest naprawde dobre
    +cena mysle ze nie jest jakos wygorowana
    +dostepnosc ja kupuje w super-pharm
    +bardzo poreczne opakowanie
    +konfortowa aplikacja

+\- wydajność

W połaczeniu z cała seria ideał

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić benia920 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Co tu dużo gadać. Ten reduktor pryszczy po prostu nie działa w najmniejszym nawet stopniu. ani na konkterne wywalone już na wierzch pryszcze (nie wysusza, nie dezynfekuje) ani na te podskórne krosty (nie powodował u mnie wchłonięcia się zmniejszenia guli czy coś) Na szczęcie krosty wyskakują mi rzadko, bo tym to się poratowac nie można. dobrze że był tani bo ten zakup to zmarnowane 10zł. to już lepiej spirytus salicylowy działa.

Ilość zużytych opakowań: niecała jedna tubeczka

Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, daje radę
  • Reduktor działa na moje wypryski tylko wtedy gdy one zaczynają wychodzić, czyli gdy pojawia się charakterystyczny ból i zaczerwienienie, gdy jest już biała końcówka nie pomaga... Nakładam na noc i pryszcz albo znika albo się zmniejsza i nie wychodzi tylko po kilku dniach sie "rozpływa". Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić KatherineGrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprostu nie działa
  • Długo zastanawiałam się nad oceną tego produktu. Bardzo lubię Ziaje i wszystkie produkty z tej serii uważam za bardzo udane jednak na tym ogromnie się zawiodłam. Stosuje żel do mycia twarzy, tonik i krem z tej serii więc postanowiłam wypróbować także i ten preparat. Niestety nie robi on zupełnie nic. Mam co do niego strasznie mieszane uczucia. Jego plusy to:

+estetyczne opakowanie
    +dobry skład
    +przystępna cena
    +łagodność

I stąd taka ocena . Ale co z tego skoro nie nadaje się do celu w jakim został stworzony. Poza tym (jak z reszta niestety cała serię Ziaja Med) dość ciężko go dostać. Na prawdę nie wiem co o nim myśleć. Może na kogoś podziała ale na pewno nie na mnie.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 1 miesiąc jakieś 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić RomantiQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Używałam wielu rożnych preparatów punktowych i ten muszę przyznać z bólem serca (bo lubię ziaje) jest najgorszy ze wszystkich, Po pierwsze jest zielonkawy, i dla niektórych nie jest to problem ale dla mnie tak. Wolno schnie i nie widzę zbyt dużego efektu jego stosowania. Ogólnie wole inne żele i do niego raczej nie wrócę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić dooorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko ok, ale raczej zbędny
  • + Ładny zapach
    + Nieco redukuje wydzielanie sebum i punktowo coś tam działa na krosty

- Duża ilość produktu zostaje w opakowaniu
    - Nie zauważyłam jakiegoś fenomenalnego działania

Fajnie było, ale się skończyło. Wyrzucone pieniądze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WolaWola za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Kupiłam go z myślą o zmiejszaniu , a po kolejnym użyciu usuwaniu niedoskonałości. Jednak po nałożeniu żelu , długo czeka się aż on wyschnie ,a gdy już to nastąpi tworzy się biała cienka "skorupka" , która po jakimś czasie odpada lub można ją zdrapać, z wypryskami nic się nie dzieje.

PLUSY
    +opakowanie
    +cena

MINUSY
    -działanie
    -zapach
    -długo wysycha
    -wydajność

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: całe

Chcesz pochwalić smajllx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię jeszcze, ale obym nie musiała go potrzebować
  • Kupiłam ten reduktor przez pomyłkę, nie sprawdziłam przy aptekarce nazwy na opakowaniu, zaufałam jej, że podaje mi 'Krem redukujący trądzik' z tej serii (który btw jest moim KWC).

Niedopatrzenie sprawiło, że mogłam przetestowac ten produkt i muszę przyznać, że akurat moje problemy rozwiązuje.

Nakładam go czasem punktowo na dana wypukłość ,
    czasem miejscowo na dany zgrożony obszar (dekolt, łopatki)

+ nie wysusza mojej skóry
    + zalecza drobne stany zapalne
    + gulkom nie daje się bardziej powiekszyć
    + niektóre krostki cofie w ciągu 5-6 godzin (!)
    + szybko zastyga, widocznie niweluje zaczerwieninie swoja subtelną 'zielonością'
    + oczywiście nie zapycha porów skóry, nie podrażnia
    + ma dobry skład, wiele pozycji identycznyc ze wspominanym wyżej kremem
    + konsystencja gęsta/żelowa, zielona, bezzapachowa
    + zgrabna tubka z dozującym dziubkiem (jak Effaclar K czy Asa,Acnefan)
    + ubytek produktu widać pod ostre światło
    + cena do 10zł, dostępny w aptekach
    + Nie Testowany Na Zwierzętach

Najbardziej pomocny gdy coś nam się dopiero rozwija, ale przy pryszczolu zapalnym napewno pomoże chociażby obkurczyć drania, zlikwidować zaczerwinienie miejscowe.

Kupie jesli będę potrzebować, na razie krem z tej serii skuteczni chroni mnie przed wszelkimi wypukłościami

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyca
  • Dla mnie właściwie bezużyteczny. Spodziewałam się efektów po nocy, niestety... Używam, bo nie chcę wyrzucić do kosza, a mam jeszcze duuużo.
    Nie wiem, może powinnam dbać, bo krostka wiecznie była nim pokryta? Szkoda, że jest zielony, bo moim zdaniem przez to nie nadaje się na dzień.

Chcesz pochwalić patti0202 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie..
  • Nie dla mnie ani mojej cery. Mam dużo krostek na czole i parę większych po boku twarzy. Używałam go właśnie na ten bok. Strasznie wysuszył moją skórę i wywołał jeszcze większą infekcję. Zawiodłam się na Ziaji. Byłam skłonna do kupienia kremu, ale boję się co będę miała z twarzą. ;<
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić agrafka003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia swojego zadania
  • Moje odczucia są podobne do innych recenzentek. Lubię firmę Ziaja, ufam specyfikom- zwłaszcza s serii med, która jest rewelacyjnym odpowiednikiem droższych aptecznych marek.. ale ten reduktor nie robi kompletnie nic. Fakt, może dlatego, ze moje pryszcze (pojedyncze, głównie na brodzie wyskakujące raz na jakiś czas) są już uodpornione, i mało co na nie działa.. ale liczyłam, ze ukochana ziajka pomoże. Na próżno, niestety.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić magicmeadow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka :/
  • Nic nie robi. Nakładam wieczorem punktowo na pryszcze, a rano budzę się i niestety krostki są w niezmienionym stanie. Dawałam mu już tyle razy szansę, ale widać nie wykorzystał jej. Na mnie nie działa. Nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić $ylwu$ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie,raczej nie
  • cóż jak dla mnie nic nie robi! mimo że bardzo lubie produktu ziaji to nie tym razem bardzo mi przykro.co tu komentowac jak zadnych rezultatów nie daje.
    dokoncze to opakowanko na pewno wiecej nie kupie

Używam tego produktu od: 2 mies

Chcesz pochwalić Midnight1892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam.
  • Kupiłam go już jakiś czas temu. Dałam za niego 6,50 zł w aptece. Pomyślałam, że to żadne pieniądze a na pewno nie zaszkodzi mojej skórze, bo toleruje produkty z ziaji (jestem alergikiem). I nie pomyliłam się ! Ten reduktor jest rewelacyjny. Ostatnio wyszło mi sporo pryszczy na nosie ! Smarowałam pryszcze tym reduktorem 2 razy dziennie i na noc, a na następny dzień nie było już połowy. A to co o nim sądzę:
    + ładny zapach
    + nie zapycha porów
    + po kilku użyciach widoczna zmiana
    + wydajny
    + cena

minusów nie zauważyłam. kończy mi się zawartość, więc kupię jeszcze na jedno i więcej. Dajesz za niego nie dużo, a działa więcej niż załóżmy taki garnier roll-on, który kosztuje 20 zł ;/

Więc zdecydowanie polecam !!

Ilość zużytych opakowań: 1 i 3/4

Chcesz pochwalić kajus_555 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • i tak i nie
  • Miałam wrażenie że nic nie robi, taki kolejny gadżet. Na pryszcze które już są nie działa, przynajmniej nie zauważyłam żeby działał. Jednak ostatnio poczułam że wyłazi mi wielki pryszcz(taki głeboki) i kiedy smarowalam się tym żelem pryszcz nie wyszedł, i przepadł Więc może jednak coś w nim jest, ale trzeba go używać jeszcze zanim się coś pojawi. Można spróbować, jest tani, wydajny, nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Mam odczucia podobne do poprzedniczki. Moim zdaniem on nic nie robi, nic! Niewydajny, nie redukuje trądziku. Producent obiecuje gruszki na wierzbie. Dobrze, że nie kosztował wiele.

Używam tego produktu od: pół rokiu temu

Chcesz pochwalić Fuzukatsu za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie polecam.
  • Jak w tytule- raczej nie mogę polecić tego kosmetyku- jego działanie jest bardzo słabo zauważalne. Jedyne co robi, to TROCHĘ wysusza, ale to TROCHĘ za mało
    Trądziku nie zredukuje, na pojedyncze zmiany nie działa, o wiele lepiej spisuje się najzwyklejszy w świecie cynamon
    Do tego niewydajny.
    Pod koniec opakowania trudno go wydobyć.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: marzec 2010

Chcesz pochwalić catttt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jestem zachwycona działaniem tego produktu. Mógłby być tylko nieco silniejszy w tym działaniu (mam na myśli jego "reduktorską" funkcję ;-)).
    Nie wysusza i nie podrażnia skóry, jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Można go nabyć w dobrej cenie, za to trudno go upolować
    Bardzo się cieszę, że doczekaliśmy się takiego DOBREGO, POLSKIEGO produktu. Zresztą cała ta seria jest bardzo dobra.

Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepszy niż clinique!
  • Do czasu kupna tego produktu używałam podobnego preparatu z clinique, który bardzo mi pomagał, tylko po dłuższym stosowaniu jednak wysuszał moją skórę. Słyszałam, że ten produkt jest łagodniejszy, dlatego się na niego skusiłam. Okazał się lepszy od clinique ponieważ: jest dużo łagodniejszy, w ogóle nie wysusza skóry, ma przyjemniejszy zapach i konsystencję, a pozbywa się zmian trądzikowych równie szybko (oczywiście trzeba się wstrzelić w dobry moment, czyli w pierwszą fazę powstawania "niespodzianki" ). Wszystkie te zalety sprawiają, że nie mam ochoty przepłacać i na pewno ten produkt kupię ponownie, a nie clinique (ten drugi polecam dla osób z tłustą cerą, nieprzesuszoną, jest bardzo skuteczny).Używam tego produktu od: ok. 1,5 mies.

Chcesz pochwalić nngg za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ^^
  • mam trądzik głównie podskórny, tak więc na twarzy pojawiają mi się paskudne czerwone, bolące gulki. Zazwyczaj musiałam męczyć się z nimi po kilka dni,kiedy bolały i nie dawały się wycisnąć, potem dusiło się je po trochę, a potem następnych kilka dni lekko odropione nie bolały, ale nadal szpeciły... i tak dalej. To cudeńko używane dwa razy dziennie pomaga wyeliminować wielkiego syfa w dwa-trzy dni, co jak dla mnie jest ogromnym sukcesem i to bez konieczności duszenia... jak czuję, że coś mi się robi - smaruję, ładnie się złuszcza i znika w ogóle cała seria jest super!

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić turbiniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mojej skórze podpasował. Bardzo dobrze redukuje różne wypryski (w tym ropne), nie powodując podrażnienia ani zbytniego wysuszenia. Wypryski goją się, a te dopiero powstające - znikają. Konsystencja i aplikator - OK, cena mogłaby być ciut niższa (zapłaciłam za niego około 8.50zł)i opakowanie mogłoby być większe.

Używam tego produktu od miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić vivvien za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best
  • Polecam!
    Długo szukałam produktu który będzie odpowiedni na małe wybryki mojej skóry na twarzy. Produkt jest rewelacyjny. Stosuję go rano i wieczorem- jeśli mam "obcego" , czasami w ciągu dnia nawet na makijaż ( puder, podkład).
    Polecam stosowanie: na czystą cerę nałóż reduktor (nawet w większej ilości) poczekaj aż wyschnie a następnie zrób makijaż.
    Warto też wspomnieć, że po inwazyjnym wyciskaniu i posmarowaniu miejsca reduktorem nie pojawiają się już w tym miejscu ropne buły.

Plusy:
    działa
    szybko schnie
    wydajny
    tani
    zapobiega rozsiewaniu "obcych"
    widocznie zmniejsza obrzęk

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (ciągle)

Chcesz pochwalić Katika83 za czytelną i pomocną recenzję?