Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Zgłaszająca osoba: karinam6

Aktywny kremo-żel bez kompozycji zapachowej, który hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka i ogranicza rozwój bakterii. Działa łagodząco na nadmiernie wrażliwą skórę, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.
Substancje aktywne: prowitamina B5 (D-panthenol), kwas salicylowy w nano-sferach , kwas oleanolowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, 3% kompleksu proteinowo-cynkowego

Skład: Aqua (Water), Saccharamyces/Zinc Ferment, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Enantia Chlorantha (Bark) Extract, Oleanolic Acid, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Sodium Polyacrylate, Salicilic Acid, Glyceryl Stereate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Zea Mays (Corn) Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Corn Starch Octenylsuccinate, Allantoin, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxide, CI 42090 (FD&C Blue No.1). (19.05.2012)

Cena: 10,50zł / 15ml
/pa/

• Całkiem, całkiem
  • Zakup w ciemno. Z reguły ciężko trafić mi na dobry produkt pomagający w walce z trądzikiem - taki punktowy reduktor zawsze się przydaje.

Ten reduktor jest tani, wydajny (jest go na kilka miesięcy użytkowania, a może nawet na rok), niweluje zmiany trądzikowe - wysusza i goi. Przy aplikacji kilka razy dziennie, potrafi naprawdę pomóc. W profilaktyce nie najlepszy, jednak nie po to on jest.

Będę szukać dalej mojego idealnego reduktora trądziku, jednak ten produkt jest całkiem dobry, godny polecenia, bezpieczny wybór.

Ilość zużytych opakowań: Mniej więcej w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kapelutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dlugo takiego wypatrywałam
  • Kupiłam ten żel z polecenia przez przyjaciółkę. Mam naaaaaprawdę ciężką do ujarzmienia cerę, a żel Ziaji mi pomógł!
    Nakladam go na całą twarz przez pięć dni i potem robię pięć dni przerwy. I tak w kółko. Naprawdę dobrze działa, a co najważniejsze (szczególnie w moim przypadku) nie podrażnia!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić aniusx90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • E tam
  • Zero jakiegokolwiek działania. Nawet nie ma co wypisywać zalet.

A , przepraszam. Jest jeden :
    Wydajny, za to pół gwiazdki.
    I to chyba tyle.

Wady:
    W ogóle nie działa. Nieudany zakup.

Nie ma co się rozpisywać.

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry reduktor punktowy
  • Podeszłam do niego bardzo sceptycznie, myślałam, że nie zadziała. Bardzo się cieszę, że się jednak pomyliłam. Hamuje świeże wypryski i wysusza już powstałe. Na pewno kupię następne opakowanie.

Chcesz pochwalić patrycja358 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na pojedyncze wypryski
  • Zdziwiłam się tyloma negatywnymi opiniami. Osobiście uwielbiam kosmetyki z Ziaji, choć nie wszystkie współgrają z moją wrażliwą cerą.

Ten punktowy reduktor trądziku przyśpiesza gojenie się pojedynczych wyprysków, ładnie wysusza, zazwyczaj po nocy taki wyprysk znika .

Dlatego polecam- może nie zadziała każdemu, ale przy takiej cenie można zaryzykować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt do powstających wyprysków, pomoże osobom z lekkim trądzikiem
  • Reduktor stoi sobie u mnie na półce i czeka na zużycie; potrafi wstrzymać rozwój krostki, nic poza tym.

Plusy:
    + Konsystencja żelu jest ok, szybko się wchłania.
    + Odpowiada mi to że jest bez zapachu.
    Minusy:
    - Niestety istniejące "pryszcze" są raczej nie podatne, można za to zahamować rozwój powstającego wyprysku.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte, 1 w trakcie

Chcesz pochwalić jasper_112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO.
  • Kupiłam go kiedy w sklepie zabrakło kremu z tej serii i cóż tu dalej pisać. Kompletnie się zawiodłam. Żadnego działanie. Jest nijaki, długo się wchłania i ściera. Nie redukuje trądziku w żadnym stopniu. Zero działania antybakteryjnego ani dezynfekcji.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić xClaudiaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Nie działa. Nie zaobserwowałam żadnych zmian po nałożeniu reduktora. Nie wysuszył, nie zaleczył, nie zdezynfekował, żadnego działania. Dobrze, że jego cena nie była kosmiczna. Z całym szacunkiem dla ziaji ten produkt to pomyłka.

Używam tego produktu od: zalega w szufladzie już 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić paulak1210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • bardzo dobrze sprawdził się na moich wypryskach fajnie je wysusza. Najlepiej działa kiedy zastosujemy go jeszcze przed pojawieniem sie całego wyprysku na bolace zaczerwienione miejsce bo wtedy nastepnego dnia juz nie ma po znim sladu. ale niezle sobie radzi takze z tym juz "rozwinietymi"

+działanie jest naprawde dobre
    +cena mysle ze nie jest jakos wygorowana
    +dostepnosc ja kupuje w super-pharm
    +bardzo poreczne opakowanie
    +konfortowa aplikacja

+\- wydajność

W połaczeniu z cała seria ideał

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić benia920 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Co tu dużo gadać. Ten reduktor pryszczy po prostu nie działa w najmniejszym nawet stopniu. ani na konkterne wywalone już na wierzch pryszcze (nie wysusza, nie dezynfekuje) ani na te podskórne krosty (nie powodował u mnie wchłonięcia się zmniejszenia guli czy coś) Na szczęcie krosty wyskakują mi rzadko, bo tym to się poratowac nie można. dobrze że był tani bo ten zakup to zmarnowane 10zł. to już lepiej spirytus salicylowy działa.

Ilość zużytych opakowań: niecała jedna tubeczka

Chcesz pochwalić goha80 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij