L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant

Powiększ L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant

Zgłaszająca osoba: velouria

Produkt, który pozwoli pozbyć się niechcianego koloru włosów, rozjaśni naturalną czerń, brąz, kasztan pod blondy, jak również poradzi sobie z włosami farbowanymi trwale. Zawiera odżywkę pielęgnacyjną z nutri ceramidami, odbudowującymi uszkodzoną strukturę włosa po dekoloryzacji.

Cena: 44 zł
/in/

• Pozytywnie zaskoczył!
  • Włosy malowałam przez kilka lat na ciemne brązy, aż końcu zapragnęłam wrócić do swojego naturalnego koloru, czyli ciemnego blondu. Zaintrygowały mnie opinie na temat produktu. Oczywiście długo rozważałam użycie go na włosach, gdyż są one podatne na uszkodzenia. Czytając opinie skupiałam się tylko na tych pozytywnych, i jak się okazało produkt również zaskoczył mnie pozytywnie! Dekoloryzator ściągnął z włosów ciemny brąz i uzyskałam rudy kolor włosów. Włosy minimalnie zniszczone, dokładnie tak jak po farbowaniu zwykłą farbą. A ponieważ walczę o swój blond planuję po raz kolejny użyć dekoloryzatora za jakiś miesiąc, kiedy kolor miedziany mi wypłowieje(po dekoloryzacji pomalowałam włosy na zbliżony do tego co miałam na włosach, by wyrównać kolor). Postaram się wrzucić kolejną recenzję, miejmy nadzieje, że produkt drugi raz również pozytywnie zaskoczy.

Używam tego produktu od: Użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić cela04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE DO CZARNYCH FARBOWANYCH PRZEZ WIELE LAT WŁOSÓW!
  • Skuszona recenzjami tego produktu postanowiłam rozjaśnić moje farbowane przez wiele lat na ciemny brąz włosy (jak wiadomo ciemny brąz wychodzi praktycznie jak czarny). Nie spodziewałam się cudów, nie marzyłam o blondzie ale chciałam żeby rozjaśniły się chociaż do brązu czy ciemnego brązu. Nakładałam produkt według instrukcji najpierw na końce i środek a dopiero na ostatnie pół godziny na odrost. Efekt był taki, że odrost i końcówki są ciemnorude natomiast środek włosów prawie nietknięty... Niestety włosy widocznie się zniszczyły, nie są bardzo zniszczone ale kondycja zdecydowanie jest gorsza. Gdyby rzeczywiście włosy zostały rozjaśnione chociaż do ciemnego brązu to przebolałabym to pogorszenie kondycji ale w tym przypadku jestem rozczarowana...
    Dziewczyny, jeżeli farbujecie włosy od wielu lat na czarny to nie radzę stosować tego produktu bo będziecie zawiedzione.
    Jedną gwiazdkę mogę przyznać za wydajność bo na moje włosy dość gęste za ramiona spokojnie wystarczyło jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Chcesz pochwalić madziaraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja jestem zachwycona!!!
  • rewelacyjny produkt. z włosów w kolorze "brązo-fiolet" stałam się blondynką w 45 minut. Produkt bardzo ładnie "pozbył" się fatalnego koloru włosów. Po czym nałożyłam farbę loreal Prodigy 5 w odcieniu miedzianego brązu. Włosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera włosy mi nie wypadły, nie są suche. naprawdę polecam ten produkt, a w dodatku zużyłam jedynie pół opakowania !

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić rudziutka126 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Dokładnie wczoraj zachęcona pozytywnymi opiniami własnie tutaj na wizażu przeprowadziłam proces dekoloryzacji. Był to mój drugi zabieg deko (pierwszy wykonałam u fryzjera) schodzę z koloru czarnego do ładnego naturalnego brązu. Po pierwszej deko w sumie nie było zauważalnych zmian, może ewentualnie jakies 10 cm od czubka głowy.
    Po użyciu Loreala mam już brązik. Nadal nie jest to spełnienie moich marzen ale jest ok. Końcówki pozostały czarne ale reszta dobrze się rozjaśniła na taki rudawy kolor ale mnie akurat to satysfakcjonowało bo chciałam tylko brązu. Na koniec wzięłam farbkę Wellatonu mleczna czekolada wymieszałam z półowką średniego brązu i mam! Jeśli chodzi o stan włosów po zabiegu to mogę powiedzieć, ze żadnych większych zniszczeń nie zauważyłam jednak dodam, ze moje włosy sa gęste i grube.

Plusy:

- wydajność
    - zapach mało drażniący
    - odzywka
    - nie zauważyłam, aby włosy po tym procesie były w gorszym stanie niż przed

Minusy:
    - niestety nie rozjaśniły włosów w całości i równomiernie i liczyłam na większy efekt ale schodząc z czerni to i tak jest ok.Używam tego produktu od: raz Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Katiusza26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK tak i jeszcze raz jestem na TAK!
  • Witam. Przez 6 lat rozjaśniałam włosy aby być blondynką. Coś mnie podkusiło pół roku temu żeby jednak spróbować się przefarbować na brąz. Tak jak pomyślałam tak zrobiłam. Użyłam którejś z farb loreala bądź garniera w odcieniu brązu. Powtórzyłam tę koloryzację kilka razy jeszcze przez te pół roku aż znów zachciało mi się być blondynką. Odkryłam dekoloryzator Loreala. Na początku obawiałam się jego użycia ponieważ miałam dość zniszczone włosy ale mimo wszystko zaryzykowałam. Po pierwsze moje drogie. Dekoloryzator nakładamy najpierw na połowę włosów zaczynając od końcówek. (tam można obficiej dać kremu dek.) ja osobiście trzymałam na włosach ok 35min. po czym na dosłownie 10 min nałożyłam na czubek głowy (tam najszybciej łapią farby i rozjaśniacze ponieważ jest wyższa temperatura od skory głowy.) Miałam już spory odrost a naturalny moj kolor to ciemny blond. Tak więc chwyciło szybko i po chwili widziałam już dość jasny kolor. Ogółem trzymałam dekoloryzator ok 50min. łącznie. Po umyciu nałozyłam dołączoną maskę. Po wysuszeniu włosów o dziwo były puszyste i miękkie. Byłam w szoku że ani się nie pokruszyły bardzo ani nie były gumowe. Byłam szczęśliwa ponieważ teraz wystarczyło podkurować je ok 2 tygodnie maskami i laminowaniem za pomocą żelatyny ( na umytą lekko oszuszoną głowę nakładamy mieszankę 3 łyżek gorącej wody, 2 łyżek żelatyny w proszku, 4 łyżek maski do włosów i kilka kropli olejku do włosów. Najlepiej rozmieszać to wszystko w małym słoiczku. Zaznaczam najpierw rozpuśćcie żelatynę w wodzie a potem dodajcie resztę która wymieniłam. Taką miksturę trzymamy ok 40min i zmywamy. To naturalne proteiny więc włosy nie będą się puszyć będą miekkie i elastyczne). Po dwóch tygodniach udalam się do fryzjerki która nałożyła mi pasemka(dużo cieniutkich). I gotowe Nałożyłam później farbę Loreal Preference kolor nr 102 bardzo jasny blond perłowy i jestem znów blondynką Szczęśliwą jak nie wiem co Osobiście uważam że jeśli umiejętnie użyjemy tego dekoloryzatora efekt będzie super. Zdjęcia poniżej pokażą wam etapy mojego rozjaśniania.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zrobieTOsama za czytelną i pomocną recenzję?
  • 100% satysfakcji
  • oto moja przygoda z dekolorem..
    po zafarbowaniu brązem l'oreala mojego baleyage z bardzo jasnych i ciemnych pasemek, zobaczyłam na włosach głęboką czerń - zdrętwiałam, gdy odzyskałam zimną krew, zaczęłam poszukiwać informacji jak pozbyć się koloru.. i znalazłam je tutaj
    szybko w domku powitałam to cudo i nie zawahałam się go użyć
    środek został kupiony w Naturze za 48,50
    jest rewelacyjny, pięknie ściągnął kolor na wściekle rudo-pomarańczowy ;-) nie zniszczył mi włosów, aplikacja jest czytelna i bezproblemowa, jak najbardziej wart swojej ceny
    mogę z czystym sumieniem polecić go do pozbycia się niechcianego koloru

Używam tego produktu od: pierwszy raz

Chcesz pochwalić ediria za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM, POLECAM, POLECAM!
  • W wieku 16 lat zafarbiwalam swoje naturalnie ciemno blond włosy na czarno, po 2 latach pragnelam powrotu do blondu... jednak proba rozjasniania przyniosla straszna kleske - wlosy się kruszyly i sie urywaly, byly jak siano od samej nasady i co najlepsze, nie doszlam do blondu. Prawda - za szybkie tempo narzucilam Wtedy zafarbowalam wlosy na braz i tak farbowalam do teraz, braz coś z poziomu 4 z rudym refleksem. Ostatnio jak wlosy mi odrosly, i zauwazylam ze sa w dosc dobrym stanie, postanowilam znowu zaczac kombinowac.. gdyz nienawidzilam tego ciemnego brazu. Dluzo sie wachalam az w koncu zakupilam dekoloryzator loreala. Stwierdzilam ze raz kozie smierc.. wole sprobowac i nawet poniesc porazke, niz sie sobie nie podobac. Z tego brazu, rozjasnilo mi na jasny miedziany kolor. Wlosy sa w kondycji praktycznie takiej jakiej byly, odrobinie przesuszone, ale to jest kwestia miesiaca kuracji maskami do wlosow.. koncowki super, nie spalone, nie rozdwojone. Włosy gladkie i blyszczace. Poziom rozjasnienia mnie poprostu zszokował. Dla osob w wlosami farbowanymi brazami... jest niesamowity. POLECAM!Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 2 całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
  • strata pieniędzy
  • chciałam zejść z koloru czarnego chociaż do ciemnego brązu, ale nic a nic nie ruszyło oprócz oczywiście odrostów. Szkoda kasy, dużo tańsza byłaby kąpiel rozjaśniająca i przypuszczam skuteczniejsza. Włosy wcale nie zniszczone, mogę nawet rzec, że o dziwo w lepszym stanie bez użycia odżywki...

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić betika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowczo mówię nie.
  • Miałam włosy 2/3 jasno rude, a resztę ciemnobrązowe. Miałam włosy już wcześniej dekoloryzowane, i byłam zadowolona , bo kolorem wyjściowym był czarny. Kupiłam eclair clair z nadzieją że chociaż pozbędę się tych ciemnych końcówek i już będę mogła nałożyć na rudość chociaż jakiś ciemny blond. Niestety, nałożyłam preparat jak w instrukcji. Po spłukaniu przeżyłam szok- 3 cm odrostu blond z przebłyskiem rudego, reszty nic a nic nie ruszyło! Włosy suche jak siano, wypadło mi ich bardzo dużo, jedynym plusem jest odżywka dołączona do tego- włosy od razu po niej są pozornie nie zniszczone. Natomiast po wysuszeniu widać jak są popalone.... Odradzam kupno tego produktu. nie jest warty swojej ceny :/

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić CherryCher za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa, ale coś za coś
  • Z natury jestem szatynką, od lat przyciemniam włosy do czerni bądź ciemnego brązu. Testowałam już "profesjonalne" dekolory ( pewnie też recenzowałam) - ściągały ciemną farbę do rudości, ale włosy ciemniały - czy to same z siebie czy po nałożeniu innej farby ( tak, tak nałożenie jasnego blondu na rude włosy po dekolorze dawało - czerń).

Testowałam też zwykłe rozjaśniacze typu drogeryjna Joanna - owszem, efekt rozjaśnienia był, a stan włosów - zal.pl

Po eksperymentach wróciłam do czerni, ciemnego brązu, lecz...kobieta zmienną jest - i padło na Eclair.

Eclair dostępny bez problemu w Naturze, niecałe 50 zł. Stosowanie- stopień trudności na poziomie zwykłej farby. Nie bawiłam się w nakładanie osobno na odrosty, osobno na ciemniejsze końce - całość za jednym zamachem. A efekty:

Nakładając na całe włosy " za jednym zamachem" nie liczyłam na jednolity kolor i taki też był - odrosty jasnorudy blond, srodek jasnorudy, konce - rudy. Spektakularne rozjaśnienie - intensywniejsze niż po dekolorach Renne Blanche czy Chantal. Wbrew pozorom - efekt dość naturalny.

Stan włosów po zabiegu: odżywka dołączona do produktu daje efekt super gładkich i jedwabistych włosów. Pozornie (!!!) włosy w lepszym stanie niż przed zabiegiem.

Nakładanie farby na zdekolorowane włosy - jak najbardziej ok - karmelowa czekolada nałozona na te jasno rude włosy dała efekt karmelowej czekolady, a nie hebanowej czerni.

A minusy - nie łudźmy się, Eclair to ulepszony rozjaśniacz - nie pali tak, jak te zwyklaki, ale stan włosów nie będzie idealny - moje były dość mocno przesuszone ( ale nie spalone!) i musiałam je sporo skrócić.

Mimo tego - polecam - to dość inwazyjny zabieg, pozostawi jakiś tam ślad zniszczeń na naszej czyprynie, ale przynajmniej jest skuteczny

Używam tego produktu od: 1 zabieg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anetka832 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij