Naturado, Masło do ciała na bazie karite i oleju malinowego

Naturado, Masło do ciała na bazie karite i oleju malinowego

Masło przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy i rąk o działaniu ochronnym i regenerującym. Oparte na 3 składnikach - maśle Karite, oleju z pestek malin i olejkach eterycznych. Wzmacnia, chroni i nawilża skórę podczas codziennej pielęgnacji.
Produkt certyfikowany BIO.

Mój KWC do pielęgnacji ciała

Nie przepadam za balsamami do ciała. Trafiłam w końcu na produkt który się nie wylewa, nie wchłania godzinami, nie pachnie zbyt \"nachalnie\", nie jest naładowany wypełniaczami, parabenami itd. Skład jest naturalny, prosty.Obawiałam się, czy nie będzie zbyt twarde (nie przepadam za klasycznym karite kupowanym na wagę-może nie trafiłam na dobre), a tu miła niespodzianka: produkt ma rzeczywiście konsystencję miękkiego masełka, lekko się wyjmuje, bardzo szybko \"topi\" w dłoniach, idealnie wchłania. Zapach jest bardzo delikatny, subtelnie malinowo-kremowy. Jakiś czas temu na skórze dłoni pojawiły mi się zmiany atopowe, które wyleczyłam właśnie tym masełkiem (nic innego nie pomagało) Kilka aplikacji i pozbyłam się swędzących plam! Opakowanie estetyczne, poręczne. Produkt bardzo wydajny, co mnie cieszy..bo przy aplikacji na całe ciało tak szybko się nie kończy:-)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

super nawilżacz

Witam produkt ten kupiłam w sklepie Biolandera i jestem zachwycona - super nawilżacz. Konsystencja bardzo gęsta - jak masło wyjęte z lodówki. Należy rozgrzać w ręce i dopiero smarować ciało. Ja używam go do wszystkiego: twarzy, ciała, biustu, rak - polecam jest bardzo wydajny