Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Powiększ Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Zgłaszająca osoba: Sculpture

Eyeliner w postaci żelu zamknięty w okrągłym pudełeczku. Wodoodporny, bardzo trwały. Dostępny w wielu odcieniach.

Skład: Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol [+/-(May contain): Boron Nitride, Lauroyl Lysine, Polyperfluoropolymethylis opropyl Ether, Yellow 5 Lake (CI19140, Blue 1 Lake (CI 42090), carmine (CI 75470), Ultramarines (CI 77007), Black 2 (CI 77266), Chromoum Hydroxide Green (CI 77289), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ferric Ammonium Ferrocyanide (CI 77510), Manganese Violet (CI 77742), Titanium Dioxide (CI 78891). (21.05.2011)

Cena: 34 zł / 5,5 g
/s/

• Nie polecam
  • Byłam zaskoczona jakością eyelinera, po firmie spodziewałam się czeeeegoś o wiele lepszego. Chociaż akceptowalnego.
    -niewygodnie się go nakłada - po prostu, za szybko zasycha (nie spotkałam się z czymś takim nigdy wcześniej)
    - rozmazuje się
    - trwałość to w sumie kpina za 34zł, bo wystarczy 5min (po wcześniejszym dodatkowym "egzystowaniu" z zamkniętymi oczami coby sobie wysechł) żeby kruszył się, rozmazywał
    - po godzinie czy dwóch, eyeliner ściera się przy najlżejszym dotknięciu palcem

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić Agavve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ALE nie dla początkujących
  • Od razu mówię, że nie jestem ekspertem w eyelinerach, ale być może dzięki temu będę mogła dodać w miarę obiektywną opinię.

Uważam, że produkt sam w sobie jest świetny.
    Ma super konsystencję, piękny ciemny kolor, nakłada się go bardzo miękko - kreska sama się prowadzi na oku.

ALE!

Trzeba uważać. Szybko zastyga na oku i potem ciężko jest zrobić poprawkę bez rozmazania na plamę. Zmywanie kreski jest nie lada wyzwaniem, przez co można nieźle sobie podrażnić skórę pocieraniem. A i tak nad rzęsami zawsze zostaje jakaś cieniutka czarna linia. Mnie akurat to tak bardzo nie przeszkadzało, bo dzięki temu miałam lekko bardziej wyraźne oko i bez typowej kreski, ale jeśli ktoś chce mieć czyściutką powiekę, no to musi faktycznie znaleźć odpowiedni środek do zmycia tego eyelinera.

Nie jestem wprawiona zbyt w kreski, więc szybko odstawiłam go do rzadszego użytku i... wysechł na kamień.!! Na szczęście udało mi się go odratować dodając do niego bazę i trochę silikonu i w sumie ma teraz taką puchatą konsystencję, ale nadal jest czarny jak smoła i gęsty.

Reasunując:

PLUSY:

+kolor
    +fajna konsystencja (kreska sama płynie po oku)
    +trwałość (a mam dość "tłustą powiekę", eyeliner nie spływał, a już na pewno nie wykruszał
    +bardzo wydajny! ja go zużyłam naprawdę w minimalnej ilości (używałam go 1-2 razy w tygodniu przez parę miesięcy)
    -szybko schnie na oku

MINUSY:
    -szybko zamienia się w kamień (można go uratować, ale przecież to nie o to chodzi)
    -BARDZO ciężki do zmycia
    -cena (mógłby kosztować ciut mniej) - choć jest wydajny, więc myślę, że za taką cenę w kosmetyk na tak długi czas opłaca się jednak zainwestować

Generalnie nie polecam osobom zaczynającym swoją przygodę z eyelinerem. Można się szybko zniechęcić (tak jak ja się zniechęciłam) właśnie przez to, że jeśli coś nie wyjdzie w kresce, to w przypadku tego eyelinera trudno to poprawić - domalować tak, ale zmazać no to trzeba faktycznie się szybko uwinąć z tym.

Używam tego produktu od: zakupiony rok temu, używany krótko
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić problematiq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam za duże oczekiwania i trochę się zawiodłam
  • Niby wszystko jest ok, ale...

- Nie do zdarcia! Kłóciła bym się z tą opinią. Mam tłuste powieki i po jakiś 3 godzinach się rozmazuje, a że jest mocno na pigmentowany to trudno go naprawić (podmazać)

- Kolor ma cudowny, w ogóle nie traci na głębi.

- Cena trochę mnie zwiodła, myślałam że jak zapłacę więcej to będę bardziej zadowolona, a tu guzik... Jestem tak zadowolona jak z płynnego eyelinera za 15 zł

- Ciężko się go zmywa, muszę domywać się olejami, bo płyn nie daje rady :P

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eni014 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarny, niewzruszony ideał
  • Ten eyeliner Inglota jest moim ideałem od jakiegoś roku. Jest nie do zdarcia, nawet przy moich tłustych powiekach. Do po wyschnięciu jest nadal czarny, a nie jak w przypadku większości eyelinerów - szary. Starcza na bardzo długo. Wysycha - to fakt. Bez duraline ani rusz, ale i tak nie mam w planach zmiany na inny.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić FurFur_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • +kolor,
    +trwałość,
    +opakowanie,
    +wydajność
    +cena

-po jakimś czasie niestety wysycha,ale można sobie z tym jakoś radzić,
    -demakijaż, strasznie ciężko go usunąć z powieki

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić katt_y za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Trwałość ma bardzo dobrą. Kolor jest intensywny, jednolity, ładnie się trzyma, nie odbija się na powiece, dobrze się rozprowadza. Ciężko zrobić poprawki. Jest bardzo upierdliwy przy demakijażu, trzeba się trochę napracować, by dokładnie go zmyć. Mam w dwóch odcieniach- czerwieni i różu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko ocenić.
  • Byłam malowana tym linerem(kolor czarny) przez wizażystkę i kreska wyglądała super: wyraźna, mocna, trwała. Byłam zachwycona tym cudem więc też zakupiłam.
    Albo nie umiem go rozprowadzać, albo trafiłam na trefny egzemplarz - wysycha już na pędzlu przez to ciężko się rozprowadza. Jeśli już uda się go nałożyć to jest ok - wyraźny kolor, bardzo wytrzymały (ale nie wiem czy faktycznie wodoodporny) i wydajny (mały słoiczek wystarczy na parę miesięcy). Plusem też jest dostępność w różnych soczystych kolorach.

Używam tego produktu od: 3miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (5.5g) - nie całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • To cudo jest wieczne!
    Nie dość, że jest mega wytrzymały, czasmami muszę poświęcaćwiele czasu żeby go zmyć z oczu to jeszcze do tego pieknie rozprowaca się po powiece.

+ trwałość;
    + nie odbja się na powiece górnej tak jak większośc linerów;
    + intensywny odcień;
    + tego typu cuda nakłada się pędzelkiem dzięki czemu można sobie pozwolić na na prawdę delkitaną cienką kreskę;
    + wydajność ( należy pamiętać, że jeśli się nam zeschnie wystarczy uzyć duraline, który rozcieńcza żel);
    + cena.

Szczerze nie dostrzegam żadnych minusów.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 0, małe

Chcesz pochwalić Pani Mortadela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo
  • Może mam wygórowane oczekiwania po Bobbi Brown, ale ten eyeliner to najgorszy kosmetyk tego typu jakiego kiedykolwiek używałam.
    Oceniam kolor biały. Może to kwestia barwników i inne kolory sprawdzają się lepiej. Białego nie bierzcie nawet za darmo. Chyba lepszy byłby korektor ze sklepu papierniczego.
    Nakładanie tego kosmetyku to męczarnia. Zero poślizgu, więc nie ma co marzyć o namalowaniu kreski jednym płynnym ruchem. Kryje marnie, więc trzeba dokładać kolejne warstwy, które rozmazują poprzednie. Długo schnie na oku i odbija się. Gdy już zaschnie, zamienia się w obrzydliwą skorupę. I najgorsze ze wszystkiego - zmywanie tego obrzydliwstwa. Nie ma co nawet próbować podchodzić do tego z płynem micelarnym albo innym delikatnym zmywaczem do oczu. Próbowałam wszystkich kosmetyków do demakijażu jakie miałam w domu i nic. Przez kolejne dwa dni musiałam chodzić z resztkami eyelinera między rzęsami; pomogła dopiero wizyta na basenie.
    Dałam mu jeszcze dwie szanse. Było tylko gorzej.

Po 2 miesiącach w szczelnie zakręconym słoiczku zasechł na wiór. Jeśli ktoś koniecznie chce go używać, musi kupić inglotowy specyfik do zapobiegający zasychaniu za drugie tyle co eyeliner. Naprawdę lepiej dołożyć trochę do BB.

Używam tego produktu od: 3 nieudane podejścia
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • Jak dla mnie najlepszy eyeliner z tych które kiedykolwiek testowałam. Pierwszy raz kupiłam go rok temu w grudniu, teraz czyli rok później kupiłam kolejne opakowanie ale nie dlatego, że mi go zabrakło ale dlatego, że po prostu wysechł, nie dziwie się, jednak był już stary i praktycznie codziennie otwierany. Jest bardzo dobry, łatwo się go nakłada, dokupiłam od razu pędzelek 31T w Inglocie. Pozostaje na oczach baaaardzo długo, nie raz jak zdarzało mi się go nie zmyć na noc po jakiejś imprezie rano jeszcze znajdował się na powiekach. Jest bardzo wytrzymały i ogółem go polecam.

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić bicka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij