Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Powiększ Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Zgłaszająca osoba: Sculpture

Eyeliner w postaci żelu zamknięty w okrągłym pudełeczku. Wodoodporny, bardzo trwały. Dostępny w wielu odcieniach.

Skład: Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol [+/-(May contain): Boron Nitride, Lauroyl Lysine, Polyperfluoropolymethylis opropyl Ether, Yellow 5 Lake (CI19140, Blue 1 Lake (CI 42090), carmine (CI 75470), Ultramarines (CI 77007), Black 2 (CI 77266), Chromoum Hydroxide Green (CI 77289), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ferric Ammonium Ferrocyanide (CI 77510), Manganese Violet (CI 77742), Titanium Dioxide (CI 78891). (21.05.2011)

Cena: 34 zł / 5,5 g
/s/

• Swietny eyeliner
  • Kupiłam eyeliner w kolorze 74 jest to taki ciemny fiolet..trochę bakłażanowy idealny na jesień Eyeliner ma świetną konsystencje taką kremową wręcz, idealnie rysuje kreske,jest bardzo trwały, wodoodporny nie odbija się tylko zastyga na mat.Plusem jest dosc duza pojemnosc produktu przez co starczy na długo ponieważ wystarczy go naprawde niewiele by narysowac kreskiKuszą mnie jeszcze inne kolory i pewnie się zaopatrze w jakiś jeszcze.Ogólnie szczerze polecam bo są warte zakupu. Gdy stają sie suche w opakowaniu polecam kroplę duraline i bedzie jak nowy

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

wrastające włoski

• upierdliwy, ale te kolory...
  • Kolory piękne, ja mam kobalt. Piękny, matowy o mokrym wykończeniu. Wygląda naprawdę super. Niestety jeż też upierdliwy. Nie wiadomo czym go nakładać i wymaga przy tym pracy i wprawnej ręki. Używam eyelinerów już z 10 lat i praktycznie codziennie, natomiast ten czasami wyjdzie lepiej, czasami gorzej. Sukcesem jest jak uda mi sie namalować podobne kreski na 2 oczach 😆

Plusy:
    Kolor, kolor, kolor. Mazy mi sie marsala, ale nie wiem czy Inglotowi też

Mocny, nasycony

Fajny mokry połysk

Plus/ minus

Mam go ponad rok i stwardnial, ale nie na kamien jak np. Avon. Po rozgrzebaniu skorupki w środku jest miększy i daje się użyc.

Wady:

Ciężko się zmywa

Malowanie jest uperdliwe

I ewentualnie wspomniane trwardnienie

Z czarnym kolorem na codzien nie chcialoby mi sie meczyc, ale kolory raz na tydzien- jestem na tak z uwagi na efekt koncowy

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko jeden minus....
  • Ach gdyby nie to że szybko zmienia konsystęscje (w gęstną, tępą) i zasycha w słoiczku to byłby idealny! Niestety nie przepadam za ratowaniem się Duralinem dlatego jest to dla mnie poważny minus...

A teraz czas za pozytywy:
    Mam chyba z 12 kolorów tych żeli, kolory są rewelacyjne, mega nasycone, matowe, uwielbiam zabawę z nimi, makijaże wyglądają obłędnie Bardzo trwałe! Owszem trzeba pracować nimi dość szybko bo zasychają na pędzelku... Ja zawsze mam przygotowany wacik - jedna połowa nasączona 2fazowym płynem a druga płynem miceralnym. Jak tylko kosmetyk zaschnie na pędzelku najpierw wycieram w 2fazowym płynem a później zdejmuję 'tłustą warstwe' płynem miceralnym i dalej śmigam

Nie wiem czemu ale tylko ciemno brązowy eyeliner mi nie zaschnął w słoiczku i praktycznie cały mogłam zużyć!

Ilość zużytych opakowań: hmm może z 12

Chcesz pochwalić Badbadkitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • było blisko, ale nie.
  • Mam do niego bardzo mieszane uczucia. Jednocześnie Kocham i Nienawidze, i ciągle czuję że to nie jest ten eyeliner...

OPAKOWANIE:
    mały słoiczek z czarnym wieczkiem, odporne na uszkodzenia i pęknięcia.

KOSMETYK:

Jest to żel, bardzo mocno napigmentowany, w moim przypadku kolor czarny, bez zapachu.

ZALETY

-zdecydowanie trwałość na powiece. W moim przypadku trzymał się do upadłego bez większych "wpadek" z rozcieraniem.
    -na samym początku bardzo dobrze nim sie pracuje ale...

WADY:
    - bardzo szybko schnie, i trzeba ratowac sie duralinem.
    - właściwie produkt tylko dla wprawionej osoby, i pod żadnym pozorem nigdzie nie spieszącej się. poprawki mogą trwać wieki przez nadmierne przyczepianie sie do skóry.

No i rozdarta jestem, bo jednocześnie ten eyeliner jest trwały i ma świetną głebię koloru, ale jednocześnie nie jest dla mnie komfortowy, i przy stosowaniu go muszę bawic sie w sapera...

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić La Volpe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Używam tego eyelinera w kolorze czarnym.

Kupując ten eyeliner pani doradziła mi zakup do kompletu skośnego pędzelka o numerze 31T (Inglot).
    Zacznę więc od tego, że maluję kreski eyelinerem codziennie od 5 lat i poniekąd mam już jakąś "wprawę" a tym pędzelkiem nie byłam w stanie narysować idealnej cienkiej kreski, bo był zbyt szeroki.

Co do samego eyelinera dla mnie średni.

Zalety:
    * Intensywny odcień, mocno napigmentowany
    * Przy odpowiednim pędzelku, niezbyt trudny w aplikacji
    * Raz jeszcze przy odpowiednim pędzelku można nim stworzyć idealną kręskę
    * Utrzymuje się dość długo

Wady:
    * odbija się na górnej powiece, pomimo zastosowania bazy pod cienie i pudru matującego
    *na mnie nie sprawdził się jako eyeliner wodoodporny, a jedynie o przedłużonej trwałości
    * po kilku godzinach delikatnie się rozmazuje
    * 2 -3 miesiącach używania, konieczny jest zakup "Duraline" Inglota, ponieważ konsystencja eyelinera staję się zbyt sucha i kolor blednie

Oddałam go mamie i ona jest z niego zadowolona. Więc być może jego trwałość zależy od skóry i trybu życia. A opinia od oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nie do końca zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kikate za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Dotychczas najlepszy jakiego używałam.
    Mój kolor to czarna czerń czyli 77.
    Bardzo trwały, wodoodporny, nie rozmazuje się i nie ma obaw, że będziemy wyglądać jak klown. Ale wymaga użycia bardzo dobrego pędzelka.
    Czasami wydaje się bardziej wyschnięty i twardszy, a czasmi jest bardzo żelowy i plastyczny. To chyba kwestia temperatury.
    Efekt WOW.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, nie idealny
  • plusy:
    + intensywna czerń
    + kremowa konsystencja, masełkowata
    + bardzo dobrze się nakłada, łatwo uzyskać ostrą krawędź
    + duża ilość produktu w opakowaniu
    + bardzo wydajny, wystarczy maciupeńka ilość
    + w porównaniu z innymi eyelinerami kremowymi/żelowymi to najtrwalszy jaki próbowałam (nie było ich wiele)

minusy:
    - szybko trzeba nim malować, bo zasycha na pędzelku i niestety leciutko zasycha już w opakowaniu, nie jest tak mięciutki jak na początku
    - jak moje powieki mają zły dzień, czyli są mega tłuste (mimo bazy i kilku warstw cieni) to po około dwóch godzinach już odbija się na moich opadających powiekach

Polecam raczej dla maniaczek kresek, im szybciej się go zużyje tym lepiej. No i jeżeli masz nietłuste powieki to powinien się trzymać lepiej niż u mnie

Używam tego produktu od: prawie cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marieilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt nie idealny, potrzeba dużo wprawy
  • Mimo iż nie jestem do końca zadowolona z tego kosmetyku to i tak pozostaje w ścisłej czołówce w moim rankingu ze względu na jego trwałość.

Zalety:
    - trwałość
    - bardzo dobra pigmentacja, głęboka czerń
    - dostępność
    - wodoodporny

Wady:
    - z czasem robi się twardy, toporny
    - aplikacja wymaga dużej wprawy
    - ciężko go zmyć z powieki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odbija się na górnej powiece.
  • Używam eyelinera codziennie bez wyjątku. Dla mnie to podstawowy kosmetyk. Mam tłuste, lekko opadające powieki.
    Od dawna już "polowałam" na jakiś eyeliner w żelu i zdecydowałam się na Inglota. (czerwony i czarny)

-/+ konsystencja dobra tylko na początku, z czasem robią się grudy, wysycha, staje się toporny
    -/+ aplikacja wymaga wprawy i przyzwyczajenia się do produktu ale mi nie sprawiała problemu.
    + pigmentacja zarąbista. głęboka czerń naprawde mnie satysfakcjonowała, a czerwień jest ostra. Duzy plus.
    + dostępność
    - cena. jak dla mnie za tą jakość cena za wysoka.
    - eyeliner (głownie czarny) okropnie odpijał mi się na górnej powiece. Nie bylo dnia zebym do domu z zajęć nie wracała z efektem ksero. I to głownie zdecydowało o mojej ocenie.

Dla mnie eyeliner powinien być trwały i być tam gdzie go zaaplikowałam a nie, żeby mi sie sam przemieszczał i rozmazywał po powiece.

Jak zwykle po nieudanym zakupie nowego eyelinera pokornie, z opuszczoną głową wróciłam do starego z którym nic sę nie dzieje. Tylko głupia ja, nie moge się powstrzymać przed kupowaniem czegoś nowego :c

Używam tego produktu od: rok czasu leży na pólce
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić milena1851 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny do usunięcia, nie dla uczących się
  • Kupiłam ten czarny eyeliner, bo Pani w Inglocie zrobiła mi nim obłędną kreskę, a ja potrzebowałam takiego produktu. Wraz z nim kupiłam odpowiedni pędzelek 31T. Pierwsze schody zaczęły się kiedy zaczęłam go zmywać wieczorem. Tragedia, 5-6 wacików z płynem do produktów wodoodpornych na jedno oko. Produkt się mazał niemiłosiernie, a rano i tak była czarna obwódka, kolejne waciki i tarcie, brrr. Kolejne schody-aplikacja. Trzeba mieć wprawioną rękę, eyeliner bardzo szybko zastyga i ma mowy o poprawkach. Trzeba zmywać i kolejne 5 wacików i to tarcie okolic oczu. Częste tarcie przynajmniej u mnie powoduje podrażnienie skóry pod oczami. Męczyłam się z nim jakieś 4 dni, kilkakrotne zmywanie tak mi podrażniło oko, że zrobił mi się suchy strupek. Teraz jedynie tłusty Alantan łagodzi zapalenie. Fakt to bardzo trwały kosmetyk, ale męczarnie żeby go usunąć kompletnie go dyskwalifikują i nie jest to kosmetyk dla osób, które są początkujące i chcą się nauczyć robić kreski. Plus za trwałość i głęboką czerń, cała reszta do bani.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?