Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Powiększ Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Zgłaszająca osoba: Sculpture

Eyeliner w postaci żelu zamknięty w okrągłym pudełeczku. Wodoodporny, bardzo trwały. Dostępny w wielu odcieniach.

Skład: Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol [+/-(May contain): Boron Nitride, Lauroyl Lysine, Polyperfluoropolymethylis opropyl Ether, Yellow 5 Lake (CI19140, Blue 1 Lake (CI 42090), carmine (CI 75470), Ultramarines (CI 77007), Black 2 (CI 77266), Chromoum Hydroxide Green (CI 77289), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ferric Ammonium Ferrocyanide (CI 77510), Manganese Violet (CI 77742), Titanium Dioxide (CI 78891). (21.05.2011)

Cena: 34 zł / 5,5 g
/s/

• piękne kolory ale niedopracowany kosmetyk
  • Plusy

-jeśli jest świeży ma ciekawą konsystencję, trudną do zdefiniowania jest raczej mało żelowa, ale dobrze rozprowadza sie na oku cienkim pendzelkiem
    - swietne kolory - polecam szczególnie żółty, turkusowy, jano różowy
    -trwały - nie kruszy się
    -świetnie podbija cienie do powiek

Wady :
    - bardzo szybko wysycha w opakowaniu -po 3 miesiącach staje się po prostu twardy jak skała
    - wymaga sprawnej ręki podczas malowania- bardzo szybko zastyga na powiece, co uniemożliwa poprawki

Polecam do letniego makijażu - zwłaszcza nr 81, 82, 72, 84

Moim zdanie producent powinien pomyśleć o zmniejszeniu pojmności i jednoczesnym obniżeniu ceny. A tak ponad połowa opakowania zastyga w głaz

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam ani jednego całego, ponieważ wszystkie 4 wyschły

Chcesz pochwalić whatislove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Jest to bez wątpienia, najlepszy eyeliner jakiego używałam.
    Plusy:
    -trwałość
    -głęboki, czarny kolor
    - rzeczywista wodoodporność, a nie jak to często bywa, jedynie z nazwy
    -bardzo ładne wykończenie
    -aksamitna konsystencja

Minusy:
    -czasem ma tendencje do odbijania się na powiece
    -jest to kosmetyk wymagający dobrego pędzelka i wprawy, ponieważ ciężko wykonuje się poprawki.

Bez wątpienia wart swojej ceny

Chcesz pochwalić Nitrozoamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Mam kolor czarny.
    Jest to głęboki odcień czerni,o lekko satynowym wykończeniu,co mi bardzo odpowiada,

Początkowo bardzo mnie wkurzał bo ewidentnie odbijał się na powiece,ale jakimś sposobem po kilku użyciach problem zniknął...

Lubię go,dobrze się nim pracuje,doskonale się trzyma na powiece,od rana do późnego wieczora tkwi na oku nienaruszony,a ponadto jest wydajny.
    Bez problemu się rozciera,z tym że oczywiście trzeba to robić szybko po aplikacji.

Płynem dwufazowym zmywa się bezproblemowo.

W kolekcji Inglota jest wiele ciekawych kolorów,które warto wypróbować,więc z pewnością się na któryś skusze.

Podsumowując - mimo zniechęcających początków,szczerze polecam,uważam że jest o wiele lepszy niż np.żelowy eyeliner maybeline,i spokojnie mogę go porównać do kultowego eyelinera od Bobbi Brown.
    Świetny produkt w bardzo przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złoty - nie polecam
  • Zakup "na szybko" i mimo że nie wydałam fortuny żałuję tych pieniędzy. Potrzebowalam złotego eyelinera i ten był pierwszym, który wpadł mi w oko. Fatalnie się go rozprowadza, tworzy grudy, kiedy udało mi się zrobic kreskę, odeszłam 2 kroki od lustra i okazało się, ze jest prawie nie widoczna. Jedynym jefo zastosowaniem może byc rozgrzanie w palcavh i nałożenie jako cień, wygląda dobrze, niestety szybko się roluje i tworzy nieestetyczne kreski w załamaniach. Jednym słowem - klapa.

Ilość zużytych opakowań: jedno, rozpoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MarieAntonett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Byłam zaskoczona jakością eyelinera, po firmie spodziewałam się czeeeegoś o wiele lepszego. Chociaż akceptowalnego.
    -niewygodnie się go nakłada - po prostu, za szybko zasycha (nie spotkałam się z czymś takim nigdy wcześniej)
    - rozmazuje się
    - trwałość to w sumie kpina za 34zł, bo wystarczy 5min (po wcześniejszym dodatkowym "egzystowaniu" z zamkniętymi oczami coby sobie wysechł) żeby kruszył się, rozmazywał
    - po godzinie czy dwóch, eyeliner ściera się przy najlżejszym dotknięciu palcem

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić Agavve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ALE nie dla początkujących
  • Od razu mówię, że nie jestem ekspertem w eyelinerach, ale być może dzięki temu będę mogła dodać w miarę obiektywną opinię.

Uważam, że produkt sam w sobie jest świetny.
    Ma super konsystencję, piękny ciemny kolor, nakłada się go bardzo miękko - kreska sama się prowadzi na oku.

ALE!

Trzeba uważać. Szybko zastyga na oku i potem ciężko jest zrobić poprawkę bez rozmazania na plamę. Zmywanie kreski jest nie lada wyzwaniem, przez co można nieźle sobie podrażnić skórę pocieraniem. A i tak nad rzęsami zawsze zostaje jakaś cieniutka czarna linia. Mnie akurat to tak bardzo nie przeszkadzało, bo dzięki temu miałam lekko bardziej wyraźne oko i bez typowej kreski, ale jeśli ktoś chce mieć czyściutką powiekę, no to musi faktycznie znaleźć odpowiedni środek do zmycia tego eyelinera.

Nie jestem wprawiona zbyt w kreski, więc szybko odstawiłam go do rzadszego użytku i... wysechł na kamień.!! Na szczęście udało mi się go odratować dodając do niego bazę i trochę silikonu i w sumie ma teraz taką puchatą konsystencję, ale nadal jest czarny jak smoła i gęsty.

Reasunując:

PLUSY:

+kolor
    +fajna konsystencja (kreska sama płynie po oku)
    +trwałość (a mam dość "tłustą powiekę", eyeliner nie spływał, a już na pewno nie wykruszał
    +bardzo wydajny! ja go zużyłam naprawdę w minimalnej ilości (używałam go 1-2 razy w tygodniu przez parę miesięcy)
    -szybko schnie na oku

MINUSY:
    -szybko zamienia się w kamień (można go uratować, ale przecież to nie o to chodzi)
    -BARDZO ciężki do zmycia
    -cena (mógłby kosztować ciut mniej) - choć jest wydajny, więc myślę, że za taką cenę w kosmetyk na tak długi czas opłaca się jednak zainwestować

Generalnie nie polecam osobom zaczynającym swoją przygodę z eyelinerem. Można się szybko zniechęcić (tak jak ja się zniechęciłam) właśnie przez to, że jeśli coś nie wyjdzie w kresce, to w przypadku tego eyelinera trudno to poprawić - domalować tak, ale zmazać no to trzeba faktycznie się szybko uwinąć z tym.

Używam tego produktu od: zakupiony rok temu, używany krótko
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić problematiq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nie dla początkujących
  • Eyeliner na pewno nie dla początkujących.
    Początkowo jak go kupiłam to bardzo się niepolubiliśmy. Ciężko się nim pracuje, szybko zastyga.
    Niepoddałam i znalazłąm sposób na ten eyeliner to DURALINE z Inglota. Z kroplą tego produktu eyeliner jest cudowny. Dużo ławiej się go nakłada z większą precyzją i przede wszystkim jest bardziej trwały

Niepodważalnymi plusami są:
    + Piękna głęboka czerń która nie traci na intensywności.
    + Trwałość jednak z tym jest różnie. Jeśli używam na moje tłuste powieki samego to po 3 godzinach może się rozetrzeć jednak z dodatkiem Duraline nic go nie rusza

Minusy:
    - Ciężko się go zmywa, jednak to chyba normalna sytuacja przy kosmetykach tak trwałych. Zwykły płyn micelarny nie daje sobie rady ale łatwo można się domyć olejami Chyba że używamy płynu micelarnego z Biodermy wtedy nie ma problemu on sobie z nim radzi

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte opakowanie

Chcesz pochwalić eni014 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarny, niewzruszony ideał
  • Ten eyeliner Inglota jest moim ideałem od jakiegoś roku. Jest nie do zdarcia, nawet przy moich tłustych powiekach. Do po wyschnięciu jest nadal czarny, a nie jak w przypadku większości eyelinerów - szary. Starcza na bardzo długo. Wysycha - to fakt. Bez duraline ani rusz, ale i tak nie mam w planach zmiany na inny.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić FurFur_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • +kolor,
    +trwałość,
    +opakowanie,
    +wydajność
    +cena

-po jakimś czasie niestety wysycha,ale można sobie z tym jakoś radzić,
    -demakijaż, strasznie ciężko go usunąć z powieki

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić katt_y za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Trwałość ma bardzo dobrą. Kolor jest intensywny, jednolity, ładnie się trzyma, nie odbija się na powiece, dobrze się rozprowadza. Ciężko zrobić poprawki. Jest bardzo upierdliwy przy demakijażu, trzeba się trochę napracować, by dokładnie go zmyć. Mam w dwóch odcieniach- czerwieni i różu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij