Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Powiększ Inglot, AMC, Eyeliner Gel

Zgłaszająca osoba: Sculpture

Eyeliner w postaci żelu zamknięty w okrągłym pudełeczku. Wodoodporny, bardzo trwały. Dostępny w wielu odcieniach.

Skład: Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Polyethylene, Phenyl Trimethicone, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol [+/-(May contain): Boron Nitride, Lauroyl Lysine, Polyperfluoropolymethylis opropyl Ether, Yellow 5 Lake (CI19140, Blue 1 Lake (CI 42090), carmine (CI 75470), Ultramarines (CI 77007), Black 2 (CI 77266), Chromoum Hydroxide Green (CI 77289), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ferric Ammonium Ferrocyanide (CI 77510), Manganese Violet (CI 77742), Titanium Dioxide (CI 78891). (21.05.2011)

Cena: 34 zł / 5,5 g
/s/

• Mieszane odczucia
  • Używam tego eyelinera w kolorze czarnym.

Kupując ten eyeliner pani doradziła mi zakup do kompletu skośnego pędzelka o numerze 31T (Inglot).
    Zacznę więc od tego, że maluję kreski eyelinerem codziennie od 5 lat i poniekąd mam już jakąś "wprawę" a tym pędzelkiem nie byłam w stanie narysować idealnej cienkiej kreski, bo był zbyt szeroki.

Co do samego eyelinera dla mnie średni.

Zalety:
    * Intensywny odcień, mocno napigmentowany
    * Przy odpowiednim pędzelku, niezbyt trudny w aplikacji
    * Raz jeszcze przy odpowiednim pędzelku można nim stworzyć idealną kręskę
    * Utrzymuje się dość długo

Wady:
    * odbija się na górnej powiece, pomimo zastosowania bazy pod cienie i pudru matującego
    *na mnie nie sprawdził się jako eyeliner wodoodporny, a jedynie o przedłużonej trwałości
    * po kilku godzinach delikatnie się rozmazuje
    * 2 -3 miesiącach używania, konieczny jest zakup "Duraline" Inglota, ponieważ konsystencja eyelinera staję się zbyt sucha i kolor blednie

Oddałam go mamie i ona jest z niego zadowolona. Więc być może jego trwałość zależy od skóry i trybu życia. A opinia od oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nie do końca zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kikate za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• świetny
  • Dotychczas najlepszy jakiego używałam.
    Mój kolor to czarna czerń czyli 77.
    Bardzo trwały, wodoodporny, nie rozmazuje się i nie ma obaw, że będziemy wyglądać jak klown. Ale wymaga użycia bardzo dobrego pędzelka.
    Czasami wydaje się bardziej wyschnięty i twardszy, a czasmi jest bardzo żelowy i plastyczny. To chyba kwestia temperatury.
    Efekt WOW.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić indoosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, nie idealny
  • plusy:
    + intensywna czerń
    + kremowa konsystencja, masełkowata
    + bardzo dobrze się nakłada, łatwo uzyskać ostrą krawędź
    + duża ilość produktu w opakowaniu
    + bardzo wydajny, wystarczy maciupeńka ilość
    + w porównaniu z innymi eyelinerami kremowymi/żelowymi to najtrwalszy jaki próbowałam (nie było ich wiele)

minusy:
    - szybko trzeba nim malować, bo zasycha na pędzelku i niestety leciutko zasycha już w opakowaniu, nie jest tak mięciutki jak na początku
    - jak moje powieki mają zły dzień, czyli są mega tłuste (mimo bazy i kilku warstw cieni) to po około dwóch godzinach już odbija się na moich opadających powiekach

Polecam raczej dla maniaczek kresek, im szybciej się go zużyje tym lepiej. No i jeżeli masz nietłuste powieki to powinien się trzymać lepiej niż u mnie

Używam tego produktu od: prawie cztery miesiące
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marieilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt nie idealny, potrzeba dużo wprawy
  • Mimo iż nie jestem do końca zadowolona z tego kosmetyku to i tak pozostaje w ścisłej czołówce w moim rankingu ze względu na jego trwałość.

Zalety:
    - trwałość
    - bardzo dobra pigmentacja, głęboka czerń
    - dostępność
    - wodoodporny

Wady:
    - z czasem robi się twardy, toporny
    - aplikacja wymaga dużej wprawy
    - ciężko go zmyć z powieki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odbija się na górnej powiece.
  • Używam eyelinera codziennie bez wyjątku. Dla mnie to podstawowy kosmetyk. Mam tłuste, lekko opadające powieki.
    Od dawna już "polowałam" na jakiś eyeliner w żelu i zdecydowałam się na Inglota. (czerwony i czarny)

-/+ konsystencja dobra tylko na początku, z czasem robią się grudy, wysycha, staje się toporny
    -/+ aplikacja wymaga wprawy i przyzwyczajenia się do produktu ale mi nie sprawiała problemu.
    + pigmentacja zarąbista. głęboka czerń naprawde mnie satysfakcjonowała, a czerwień jest ostra. Duzy plus.
    + dostępność
    - cena. jak dla mnie za tą jakość cena za wysoka.
    - eyeliner (głownie czarny) okropnie odpijał mi się na górnej powiece. Nie bylo dnia zebym do domu z zajęć nie wracała z efektem ksero. I to głownie zdecydowało o mojej ocenie.

Dla mnie eyeliner powinien być trwały i być tam gdzie go zaaplikowałam a nie, żeby mi sie sam przemieszczał i rozmazywał po powiece.

Jak zwykle po nieudanym zakupie nowego eyelinera pokornie, z opuszczoną głową wróciłam do starego z którym nic sę nie dzieje. Tylko głupia ja, nie moge się powstrzymać przed kupowaniem czegoś nowego :c

Używam tego produktu od: rok czasu leży na pólce
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić milena1851 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny do usunięcia, nie dla uczących się
  • Kupiłam ten czarny eyeliner, bo Pani w Inglocie zrobiła mi nim obłędną kreskę, a ja potrzebowałam takiego produktu. Wraz z nim kupiłam odpowiedni pędzelek 31T. Pierwsze schody zaczęły się kiedy zaczęłam go zmywać wieczorem. Tragedia, 5-6 wacików z płynem do produktów wodoodpornych na jedno oko. Produkt się mazał niemiłosiernie, a rano i tak była czarna obwódka, kolejne waciki i tarcie, brrr. Kolejne schody-aplikacja. Trzeba mieć wprawioną rękę, eyeliner bardzo szybko zastyga i ma mowy o poprawkach. Trzeba zmywać i kolejne 5 wacików i to tarcie okolic oczu. Częste tarcie przynajmniej u mnie powoduje podrażnienie skóry pod oczami. Męczyłam się z nim jakieś 4 dni, kilkakrotne zmywanie tak mi podrażniło oko, że zrobił mi się suchy strupek. Teraz jedynie tłusty Alantan łagodzi zapalenie. Fakt to bardzo trwały kosmetyk, ale męczarnie żeby go usunąć kompletnie go dyskwalifikują i nie jest to kosmetyk dla osób, które są początkujące i chcą się nauczyć robić kreski. Plus za trwałość i głęboką czerń, cała reszta do bani.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy, najbardziej trwały
  • Spośród wszystkich eyelinerów w zelu które miałam ten jest najbardziej niezawodny, nie rozmażą go żadne łzy, na makijaże ślubne najlepszy, nie schodzi z linii wodnej.

Plusy
    +trwałość
    +wydajny
    +bardzo bardzo trwały, zmywa go tylko płyn dwufazowy
    +super do kreski i na linię wodną

Minusy
    -z czasem zasycha, ale kropla duraline i już jest idealny
    -przez to że jest dość szybko schnący i się nie maże to ciężko użyć go jako bazy na całe powieki przy ciemniejszym makijażu, trudno go rozblendować

Przy nim trwałość eyelinera w słoiczku Maybelline może się schować naprawdę jest nie do zdarcia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ani_ta_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne kolory ale niedopracowany kosmetyk
  • Plusy

-jeśli jest świeży ma ciekawą konsystencję, trudną do zdefiniowania jest raczej mało żelowa, ale dobrze rozprowadza sie na oku cienkim pendzelkiem
    - swietne kolory - polecam szczególnie żółty, turkusowy, jano różowy
    -trwały - nie kruszy się
    -świetnie podbija cienie do powiek

Wady :
    - bardzo szybko wysycha w opakowaniu -po 3 miesiącach staje się po prostu twardy jak skała
    - wymaga sprawnej ręki podczas malowania- bardzo szybko zastyga na powiece, co uniemożliwa poprawki

Polecam do letniego makijażu - zwłaszcza nr 81, 82, 72, 84

Moim zdanie producent powinien pomyśleć o zmniejszeniu pojmności i jednoczesnym obniżeniu ceny. A tak ponad połowa opakowania zastyga w głaz

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam ani jednego całego, ponieważ wszystkie 4 wyschły

Chcesz pochwalić whatislove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Jest to bez wątpienia, najlepszy eyeliner jakiego używałam.
    Plusy:
    -trwałość
    -głęboki, czarny kolor
    - rzeczywista wodoodporność, a nie jak to często bywa, jedynie z nazwy
    -bardzo ładne wykończenie
    -aksamitna konsystencja

Minusy:
    -czasem ma tendencje do odbijania się na powiece
    -jest to kosmetyk wymagający dobrego pędzelka i wprawy, ponieważ ciężko wykonuje się poprawki.

Bez wątpienia wart swojej ceny

Chcesz pochwalić Nitrozoamina za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Mam kolor czarny.
    Jest to głęboki odcień czerni,o lekko satynowym wykończeniu,co mi bardzo odpowiada,

Początkowo bardzo mnie wkurzał bo ewidentnie odbijał się na powiece,ale jakimś sposobem po kilku użyciach problem zniknął...

Lubię go,dobrze się nim pracuje,doskonale się trzyma na powiece,od rana do późnego wieczora tkwi na oku nienaruszony,a ponadto jest wydajny.
    Bez problemu się rozciera,z tym że oczywiście trzeba to robić szybko po aplikacji.

Płynem dwufazowym zmywa się bezproblemowo.

W kolekcji Inglota jest wiele ciekawych kolorów,które warto wypróbować,więc z pewnością się na któryś skusze.

Podsumowując - mimo zniechęcających początków,szczerze polecam,uważam że jest o wiele lepszy niż np.żelowy eyeliner maybeline,i spokojnie mogę go porównać do kultowego eyelinera od Bobbi Brown.
    Świetny produkt w bardzo przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?