Powiększ Estee Lauder, DayWear Plus Multi Protection Tinted Moisturizer SPF 15 (Tonujący krem na dzień)

Zgłaszająca osoba: ama1005

Lekki krem koloryzujący. Dostępny w czterech odcieniach. Ma za zadanie chronić, nawilżać, kryć drobne doskonałości i wyrównać koloryt cery. Formuła jest delikatna, transparentna, doskonale nawilżająca. W składzie znalazły się antyoksydanty a także cząsteczki optycznie wygładzające, odbijające światło.

/ma/

• Rozczarowanie- tynk na twarzy
  • Bardzo rozczarował mnie ten kosmetyk tym bardziej, że dużo kosztuje. Brak komfortu użytkowania sprawił, że nie mam ochoty sprawdzić jego pielęgnacyjnych właściwosci. Generalnie daje efekt kremu na dzień wymieszanego z gestym cieżkim podkładem. Zacznę od minusów, gdyz tych jest więcej.

Minusy:
    - prawdą jest, że kryje drobne niedoskonałości ale tylko dlatego że jest cieżki , toporny, twarz wygląda jak pokryta cementem. Podkład nakładam tylko punktowo, cala twarz utrwalam lekkim pudrem sypkim lub meteorami Guerlain a mimo to wyglądam jak tapeciara. Po kilku godzinach tak wytapetowana skóra wygląda na zmęczoną i postarzałą. Osobiście wolę formuły transparentne, niewidoczne.
    - krem jest cieżki, skóra wygląda jak posmarowana czymś tłustym, bez zmatowania pudrem nie można się pokazać ludziom. Po zmatowieniu lekkim pudrem efekt tynku na twarzy. Wg mnie nie nadaje się do tłustej skóry, nawet skóra mieszana zaczyna się świecic nad wyraz szybko,
    - nie nawilża - mojej skóry wogóle
    - nie z auważyłam efektu pielęgnacji
    - bardzo drogi kosmetyk biorąc pod uwagę efekt jaki uzyskujemy. Podana w opisie cena jest nieaktualna. Ja płaciłam w Douglasie ponad 200zł .

Plusy:
    + podobno pielegnuje skórę .
    +- estetyczna tubka - hmm
    + ma filtr.

Podsumowując - znam lepsze kremy tonujące, za 25% jego ceny, posiadające równiez składniki pielęgnujące ,ale ktorych nie widać na twarzy - np krem tonujacy Galenic, Nuxe- żel Teint Ultra Prodigieux czy chociażby krem tonujacy Guerlain Teraccotta za 190 zł . Makijaż wykonany konkurencją jest niewidoczny- efekt nagiej, zdrowej skóry. Jestem wielbicielką kremów tonujących, wypróbowałam ich całe multum z każdej półki cenowej.
    Day Wear Tinted przegrywa w przedbiegach z konkurencją a jest z nich wszystkich najdrozszy. Kosztował dużo więc szkoda mi go schować do szuflady. Będę uzywać w dni kiedy nie zalezy mi na dobrym wyglądzie.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi.
  • PLUSY
    - bardzo dobrze nawilża
    - wygładza
    - jest delikatny
    - subtelny zapach (jakby ogórkowy)

MINUSY
    - bardzo drogi
    - mało wydajny
    - niczego nie kryje
    - nie matuje

Używam tego produktu od: 2009

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • nie dla mieszanej
  • Na początku plusy: to zapach - bardzo lubię, świezy, letni, konsystencja miła, zelowata, łatwo się wchłania i na tym koniec.

Minusy: kolor - jest za ciemny, na mojej twarzy robi się bardzo intensywny, myślałam, że będzie się dopasowywał do koloru cery, podkreśli ją delikatnym brązem a tu rozczarowanie.
    Krem owszem ładnie się wchłania ale kilka minut po aplikacji zaczynam się intensywnie świecić, on bardzo nasila produkcję sebum. Mam cerę mieszaną, policzki raczej normalne, po uzyciu tego kremu robią się tłuste, nie mówiąc o strefie T - tu tragedia.

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za takie pieniądze
  • Kupiłam ten produkt ze względu na niesamowita promocję "dwa w cenie jednego". Jeśli chodzi o tą firmę mam naprawdę mieszane uczucia. Niektóre produkty wielbię innych nie mogę znieść, ale że nadarzyła się taka okazja, żal było nie skorzystać.
    Jeśli chodzi o zapach - dla mnie jest beznadziejny i nie do zniesienia, ale jest to kwestia gustu ;-)) produkt jest rzeczywiście bardzo lekki, fajnie się wchłania, ale cóż z tego skoro twarz świeci się po nim jak za przeproszeniem "psu jajca". Po max godzinie już trzeba używać bibułek i pudru i tak w kółko.
    Produkt jest przeciętny, zwłaszcza, że nie jest tani - spodziewałam się czegoś o wiele lepszego za taką cenę

Używam tego produktu od: styczeń 2011
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szt.

Chcesz pochwalić maaaartynkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko on!
  • Dla mnie rewelacja, spełnia wszystkie obietnice producenta. Lekki, idealnie sie wchlania, skóra promienieje, żadnych niespodzianek po dłuzszym stosowaniu, wydajny, piekny zapach. Nie podraznia oczu. Cena przystepna.

Używam tego produktu od:pół roku

Chcesz pochwalić ptasioras za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Po pierwsze: nie wiem, czy kupię ponownie. Nie dlatego, że jest kiepski, ale dlatego, że nie jest aż tak dobry, jak powinien być za tą cenę. Zacznę od plusów: miło pachnie, nawilża, ma filtry. Nadaje jednolity koloryt, lekko opalony "blask". Poza tym skóra mocno się świeci; bez pudru się nie obejdzie. No i mam wrażenie, że jasny kolor jest bardzo ciemny, pomarańczowy. Poza tym jednak jest ok. No i b. wydajny-za to ogromny plus.

Używam tego produktu od:siedmiu miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić migota za czytelną i pomocną recenzję?
  • not
  • a ja nie polecam,nic nie robi jak za taką kasę!! chodziło mi głównie na wyrównaniu koloru,niestety nawet tu się nie sprawdził. poza tym mam cerę mieszaną chodziło mi na ukryciu blasku,wręcz ją rozświetlił i sprawił,że świeciła się mocniej,marniutko jak dla mnie.

Używam tego produktu od:nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań:minimalnie 1

Chcesz pochwalić juustyna17193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Uzależniłam się od tego kosmetyku, bardzo poprawiła mi się cera od kiedy go używam zamiast podkładu. Jest promienna, jakby muśnięta słońcem. Nawilżona. Krem ładnie pachnie. Polecam!!Używam tego produktu od: 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

Chcesz pochwalić Paula31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki kremik ale efekt jest
  • Mam fajną, raczej ładną cerę ale ze zmęczenia, zimy i niedosypiana zrobiła się nieco ziemista- sińce pod oczami i te sprawy Chciałam ją ujednolicić, ożywić ale bez efektu tapety (tym bardziej, że nigdy nie używam żadnych fluidów, pudrów, podkładów itp) i żeby buzia była dalej "z wyrazem" nie maska. Dodatkowo dobrze by było gdyby to coś nawilżało a przynajmniej nie wysuszało
    I znalazłam recencje nt właśnie tego kremu EL. Najpierw testowałam próbki odcieni 1 i 2.
    Wybrałam 02- dla mojej średniej buzi (dość ciemna ale bez przesady) idealny- nie przyciemnia i nie rozjaśnia a o to chodziło.
    Ma dobrą konsystencję (dośc rzadką ale bez przesady), lekko nawilża (ja mam suchą skórę więc mi nie wystarcza ale dla normalnej mógłby wystarczyć), jest wydajny.
    Aha- no i raczej trwały na buzi choć zaznaczam, że porównania raczej nie mam (dlatego daję 4 gwiazdki):P

Cena odstrasza.

EDIT!!! 21.10.2010 - po wypróbowaniu o NIEBO TAŃSZEGO VERY ME- Peach me perfect Oriflame odejmuję gwiazdki ! Do tego- ten krem EL zaczyna jakoś podśmiardywać (nie jest zepsuty czy przeterminowany)- takim chemicznym ogórkiem.

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Kupiłam ten krem zachęcona opniniami na wizazu. Mam lekko sucha cere bezproblemowa (poza sincami pod oczami). Nie lubie podkladow gdyz niestety uwidaczniaja zmarszczki i zawsze widac, ze masz cos na twarzy. Dla mnie ten krem jest idealny. Cera jest swieza i ladnie wyglada. Na kremik stosuje jeszcze puder zeby zmatowic twarz, do tego tusz do rzes i jest super. Zdecydowanie go polecam. Cena w tej chwili kształtuje się chyba na poziomie 160-180zł, ale jest on bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Gosia_wrocek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Bardzo dobry na lato
  • Stosowałam od czerwca do września - jestem zadowolona.Ładnie wyrównuje kolor ,nawilża , troszkę matuje.Na lato bardzo dobry , wtedy nie stosuję podkładu, zużyłam około połowę tubki , mam nadzieję że druga połowa wytrzyma bez zmian i będę mogła ją wykorzystać już na wiosnę. Teraz stosuję krem o"konkretniejszym" działaniu i podkład.

Używam tego produktu od:w lecie
    Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EWA56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • majstersztyk
  • Tak, tak, tak!

Idealny krem na dzień. przepięknie rozświetla cerę, skóra jest wypoczęta, no i ten zapach! boski ogórkowy zapach co rano zawsze pomaga dobrze rozpocząć dzień!

krem tonuje, matuje, ale oczywiście nie radzi sobie z niedoskonałościami skóry. polecam trochę podkładu na niego.

absolutnie wart swojej ceny! KWC!

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić olgaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak !
  • Bardzo dobry produkt. Pierwsze wrażenie: zapach! ogórkowy! Świeży, niesamowity. Po nałożeniu cera jest pięknie rozświetlona, zdrowsza, , wygląda bardzo świeżo. Nie kryje, w końcu to krem tonujący, więc wystarczy korektor, ja czasem nakładam odrobinę podkładu. Nie jest tylko kolorem sam w sobie, czuć, że nawilża skórę, odżywia. Polecam z czystym sumieniem!

Nie wiem czy kupię go ponownie, gdyż jest drogi, 180 zl to lekkie wyrzuty sumienia w moim przypadku Ale na pewno starczy na długo.

Używam tego produktu odd 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izoola za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesamowity
  • Prawdopodobnie nigdy nie sprobowalabym tego kosmetyku, gdyby nie powakacyjna opalenizna, ktorej nie chcialam absolutnie zatuszowac podkladem. postanowilam wiec znalezc cos lzejszego. Eureka! Udalo sie.Koniec z przesuszona cera, luszczaca sie skora na nosie, ktora moj dobry skadinad Forever Diora i tak lubil podkreslac. Mam wrazenie,ze po dluuuuuuuugim dniu moja cera wyglada zdrowiej, o niebo bardziej swiezo, po zastosowaniu tylko tego kremu rano, niz po aplikacji jakiegokolwiek standardowego podkladu. Po kilku miesiacach widze ciagle same plusy, poczawszy od ogorkowo-bambusowego zapachu, jedwabistej konsystencji, koloru, ktory ozywia cere,nawilzenia. Swietnie wspolgra z transparentnym pudrem i korektorem. Dla mojej mieszanej, wrazliwej cery WYBAWIENIE

Używam tego produktu od: maja 2009

Chcesz pochwalić olazmarsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • Gdy na dworze skwar...gdy chce wyrownac koloryt,gdy jestem zabiegana....i gdy chce szybko zrobic makijaz zawsze on!!!!kazda odmiana tego kremu(jest tez do twarzy pielegnacyjny nez koloru,lotion lub wyrownujacy koloryt naturalny skory) jest bardzo dobry,szczegolnie dla osob majacych mieszana cereserdecznie polecammoj juz na zawsze!!!!!!

Używam tego produktu od:3
    Ilość zużytych opakowań:2lata

Chcesz pochwalić Poziomka333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojej cery
  • Ja nie moge tego kremu uzywac. Liczylam na to ze omine moja nielubiana triade - osobne kladzenie kremu-podkladu-pudru i ten krem wydawal sie idealnym rozwiazaniem. Probowalam uzywac i latem i zima, niestety w kazdej porze roku mam po nim wypryski w strefie T, wiec grzeje polke...

Używam tego produktu od: czerwca ub. roku

Chcesz pochwalić ozania za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Dostałam kiedyś w Sephorze próbkę tego kremiku i od razu się w nim zakochałam. Mam odcień 03- idealny dla średnich karnacji. Po zastosowaniu tego kremiku twarz ma ładny koloryt, wygląda na świeżą i wypoczęta oraz nie błyszczy się (mam cere mieszaną). Dużym plusem jest również wydajnosć kremu oraz odświeżający ogórkowy zapach Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić buzichocho za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie rewelacja
  • Zacznę może od tego, że maluję się sporadycznie, cerę mam raczej kapryśną a moje problemy z nią zaczęły się po chemii - nie mogę używać fluidów ponieważ zostawiają mi na buzi okropne plamy, suche skórki a przetestowałam ich sporo. Musiałam szukać więc czegoś zastępczego. Ten kremik tonujący okazał się strzaałem w 10!!
    Buzia zyskuje ładny, jednolity koloryt, nie świeci się, nie wysusza-nareszcie nie mam suchych skórek, kremik nawilża i jednocześnie pielęgnuje, nie zostawia plam, utrzymuje się dość długo.
    Fajna konsystencja, świetnie się rozprowadza, dobrze wchłania ale jednocześnie jest wydajny i jak dla mnie bardzo przyjemnie pachnie.
    Z uwagi na to, że nie mogę się opalać i mam raczej jasną cerę używam 02.
    Same superlatywy.
    Polecam jak najbardziej - u nie w kosmetyczce jest numerem 1.
    Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić ulakar za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem
  • długo zastanawiałam się nad kupnem kremu tonującego, nie lubiłam mieć maski na twarzy po podkładzie najpierw przetestowałam krem diora jednak moja mieszana cera świeciła się po godzinie, no i pozostawiał smugi. zdecydowałam się więc na estee lauder i to był świetny wybór, same plusy:
    * długo się "trzyma"
    * wyrównuje kolor skóry
    * twarz jest świeża i promienna
    * ładnie pachnie ogórkiem
    * jest bardzo wydajny ( jedna tubka starczyła mi na 5 miesięcy)

nie pokrywa większych niedoskonałości, ja stosuję na krem puder mineralny

naprawdę polecam))

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Chcesz pochwalić anjjja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!!!
  • Długo nie mogłam się zdecydować na zakup. Najpierw używałam kilku próbek podobnego kosmetykuEL (Sheer Tint) - tego o kolorze szaryk, który pod wpływem masazu i rozcierania na twarzy robił sie delikatnie brązwoy, ale w zasadzie nie uzyyskiwałam oczekiwanego efektu... lekko bązowil, bardziej matowił skórę czego ja nie za bardzo lubię. Nie cierpię byc matowa jak papier.
    W końcu w Douglasie wzięłam 2 próbki tego kosmetyku (tego w tubce) - odcienie: 02 i 03.
    Nie jestem opalona na twarzy, od czasu do czasu zajrzę do solarium, ale nie wyglądam jakbym wróciła z wakacji - i o dziwo odcienia 02 prawie na zauważyłam na twarzy choć w sklepie przy sztucznym świetle wydał mi się korzystniejszy. Po nieprzespanej nocy ahahaha zdecydowałam sie na zakup 03. Przez wiele dni myślałam, że jednak jes za ciemny i wydawało mi sie ze ludzie patrza na mnie jak na indianina hahaha, ale bylo to tylko podswiadome i błędne myślenie.
    Wiele osób komplementowało moją cerę, ładnie i delikatnie brązową. Wszyscy nie mogli nadziwić się, że komsetyk moze dać tak naturalny i śliczny odcień i efekt.
    Ja nakładam ten kremik na wcześniej nakremowana twarz, praktycznie tuż po nałożeniue kremu zeby poprzednik nie zdążył się do końca wchłonąć. Krem ten staje się półprzezroczysty na twarzy ale odcien pozostaje. Fkt ze potrafi ubrudzić ubranie no ale jakim cudem mialby tego nie zrobic. Rozporowadza się rewelacyjnie, ładnie pachnie, nie błyszczy sie na twarzy... jednym słowem rewelacja. na stałe zagosci w mojej kosmetyczce. Nie szukam juz nic innego, to jest w tej kategorii moj KWC.

Chcesz pochwalić justapo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato KWC
  • Zgłosiłam więc ocenie
    Ten krem jest idealny!nawilża , chroni, wyrównuje koloryt skóry, twarz wygląda na wypoczętą, świeżą, jest to krem , który upiększa ale zarazem dba o cerę. Na lato idealny, mam cerę mieszaną, ale nie zauważyłam by potęgował błyszczenie , wręcz mam wrażenie , że troszkę matuje, ale cera pozostaje rozświetlona. Zimą niestety muszę używać treściwszych preparatów. Duży plus to również to, że ie trzeba się martwic o złe nałożenie kremu czy też to że spłynie itd. wydajny, polecam!

Używam tego produktu od:1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić ama1005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Krem kupiłam po zużyciu dwóch próbek. Zdecydowałam się na odcień 02, choć próbki (druga 01) były niemal identycznie pod względem koloru. Jak to dobrze, że mam zasadę, że po próbkach nie wystawiam recenzji... I tak zdecydowałam się na zakup ale krem z próbki wałkował się i kolor wchodził w pory, śrendnio fajnie to wyglądało. Natomiast krem pełnowymiarowy praktycznie się nie wałkuje, choć na brodzie minimalnie, a o wchodzeniu w pory nie ma mowy. W zasadzie wszystkie recenzje poniżej zawierają to co sama myślę o tym produkcie. Nie używam i nie znoszę podkładu na twarzy, a to jest świetna alternatywa. Krem wyrównuje koloryt i wygładza, twarz naprawdę wyglada ładnie i świeżo. Jest leciutki, a zarazem ma filtry. Jakby stworzony dla mojej kapryśnej mieszanej cery. Nic a nic mi się nie świeci przez cały dzień, nie zapycha. Sądziłam że nic z SPF nie spisze się tak idealnie pod względem błyszczenia. Jetsem bardzo zadowolona. Używam go na zmianę z Avene Hydrance. Nie jest to podkład, więc niespodzianek nie kryje. Jest bardzo bardzo naturalny, ledwo zauważam kolor, poprostu najdaje skórze ładnego wygladu. Polecam. Zapach pasuje mi, mimo że powinien i chyba jest identyczny z klasycznym day wear, jednak o wiele mniej mnie drażni. Wydaję mi się, że tu ogórek jest o wiele mniej intensywny. Na plus zasługuje fakt, że po otwaricu tuby krem można używać go 24 miesiące, a nie 12. Wydajny.EDIT: przy drugim opakowaniu nie było już tyle ochów i achów, zmęczyłam ten krem, odkryłam Clinique TINT i niestety musiałam zmniejszyć ocenę.Używam tego produktu od:kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej tuby

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawiodłam się!
  • Produkt ten poleciła mi przyjaciółka. Biorąc pod uwagę, że podkładów w ogóle nie używam, to ten krem wydawał mi się idealną alternatywą do zakrycia drobnych niedoskonałości i wyrównanie kolorytu cery. I nie zawiodłam się. Krem jest lekki, bardzo szybko się wchłania, ładnie pachnie, idealnie się rozprowadza, jest wydajny, wyrównuje koloryt cery, i zakrywa drobne niedoskonałości. Jestem nim zachwycona! W ogóle go nie czuję, nie ma efektu maski i nie muszę obawiać się, że zejdzie gdy dotknę dłonią twarz lub się lekko spocę. Po nałożeniu tego kremu nakładam na twarz sypki puder Clinique - efekt murowany
    Jedyny minus to dość wysoka cena.

Chcesz pochwalić fiku_miku za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Podkładów nie używam w ogóle, ale, jesli chce sobie wyrównac koloryt - stosuje ten własnie krem tonujący. Mam kolor 02, light medium - i on idealnie pasuje do mojej karnacji Nie jest zbyt jasny ani za ciemny, nie tworzy plam, nie odcina sie od mojej skóry, wytrzymuje wiele godzin...Stosuje solo albo z korektorem Rubinstein albo z pudrami - jak mi wygodnie. Nie natłuszcza, nie nabłyszcza, nie wysusza skóry. W odróznieniu od podkładów - pozwala mi wycierac nos bez brudzenia chusteczki czy dotykac twarzy bez obawy, że cos zetre. Po prostu wtapia sie w skórę. Ma filtry jakie takie, przyjemny, ogórkowy zapach ( jak krem z serii Day wear Plus), nakłada sie łatwo i przyjemnie no i jest bardzo wydajny. Wad nie znalazłam

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij