Powiększ L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Treatment Serum regenerujące do włosów bardzo uwrażliwionych

Zgłaszająca osoba: lil coco

Serum absolut repair to "absolutna broń" do regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów.
Dzięki technologii Neofibrine, na którą składają się:
- ceramid, aby wzmocnić włókno włosa
- składnik wzmacniający i uwydatniający połysk oraz wygładzający włókno włosa
- filtr UV
włosy są odbudowane i chronione.
Rezultatem są gładkie, jednolite włosy na całej długości, jedwabiste w dotyku i ochrona przed rozdwajaniem się końcówek.

/bw/

• Absolutnie regenerujący.
  • Ten kosmetyk jest tym czego szukałam na moje niesforne końcówki. Nie pomagały dobre maski, odżywki, inne olekjki, produkty wygładające - końcówki żyły swoim, postrzępionym życiem. Doprowadzało mnie to do szału. I wreszcie dzięki Wizażankom odkryłam ten olejek. Jest niesamowity, już po pierwszym użyciu oniemiałam. Piradził sobie koncertowo z moimi włosami. Wygładził z czasem odżwił, zregenerował i zdyscyplinował końcówki. Stosuję go systematycznie po każdym myciu włosów. Trzeba dawkować go umiarkowanie, bo inaczej obciąży. Jest szalenie wydajny. Mam go prawie miesiąc, a ubytku nie widzę. Olejek ma pojemność aż 50 ml. Kupiłam go na Iperfumy za 32 zł , bo w moim salonie jest po 75 zł- rozbój. Zdecydowanie POLECAM!!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO
  • Niestety... Moim zdaniem bardzo duży niewypał. Moje zniszczone włosy po stosowaniu serum przez 3 tygodnie stały się jeszcze bardziej... zniszczone! Na szczęśćie szybko zregenerowałam je innymi kosmetykami, ale konieczne było PODCIĘCIE!!!

-cena... spodziewałam się czegoś lepszego
    -wysuszyło mi końcówki
    -włosy szorstkie, nieprzyjemne w dotyku
    -wówczas miałam czarne włosy i pojawiły mi się białe kulki na końcówkach a wcześniej ich nie było
    -na głowie puch, głowa jak król lew...
    -końcówki zaczęły odpadać, łamać się

Radziłabym uważać... Szczególnie przy cienkich, falowanych/kręconych włosach, które lubią puszyć się przy deszczowej pogodzie.

Używam tego produktu od: ok 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż połowa butelki

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu kto ma suche i zniszczone włosy!
  • Podczas wizyty u fryzjera, stylista doradził mi to serum, by odbudować zniszczone włosy po suszarce/lokówce. Jestem bardzo zadowolona. Jest to drogi produkt, ale wart swojej ceny!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić alexk91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Używam tego od miesiąca co dwa dni. I moje suche, łamliwe i puchowate włosy zaczęły się zmieniać. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tego moim włosom było trzeba. Produkt działa już po pierwszym użyciu. Zachęcam do jego zakupu bo po mimo jego ceny jest to świetny kosmetyk.

Zalety:
    -Efekty są natychmiastowe!!
    -Fajnie się rozprowadza
    -Włosy nie są tłuste
    -Pomimo ceny warto zainwestować

BRAK WAD!!
    Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecały cm z opakowania

Chcesz pochwalić nasia1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC upieksza moje wlosy nadaje matowi polysk !!!
  • mam tego rodzaju produktow prawie z 10
    ten robi najwiekszy efekt na moich wlosach
    od razu po zastosowaniu na suchych umytych wlosach wydobywa z nich polysk

co prawda 1 mycie i koniec slicznego efektu
    ale nie znalazlam nic innego aby efekt pozostal lub odzywil moje wlosy

sklad przeraza chemia i sztucznymi skladnikami

ale to dziala

wlosy sa blyszczace sliskie sliczne

nie matowia sie na 2 dzien

wiem to sa te zle silikony ale coz one dzialaja
    wiec stosuje nie codziennie tylko jak zalezy mi na blysku

slicznie pachnie

u mnie sie wymywa dobrze

polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny w każdym calu
  • Kolejny produkt do włosów z L'Oreal znów mnie pozytywnie zaskakuje Zmnakomicie odżywia i nabłyszcza włosy. Kazda fryzura staje się o wiele prostsza do ułożenia.
    Serum jest gęste i baardzo wydajne.
    Niestety troszkę kosztuje w sklepach, ale ja zawsze kupuje ten produkt na allegro w bardziej atrakcyjnych cenach

Ogólnie jestem jak najbardziej ZA !

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • pielęgnuje i upiększa
  • umówmy się; na zniszczone i rozdwojone końcówki jest tylko jedno satysfakcjonujące rozwiązanie : nożyczki fryzjera. Z powyższym trudno mi ocenić właściwości naprawcze i odbudowujące tego serum, natomiast uwielbiam go za to w jaki sposób pielęgnuje i upiększa moją czuprynkę .
    Trzy krople wtarte w wilgotne jeszcze włosy sprawiają, że są lśniące, miękkie, rozczesują się bez problemu i (co najważniejsze) włosy układają się cudnie, jak po żadnym innym specyfiku tego rodzaju.
    Przy tym jest wydajny i rozsądny cenowo. Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić magdalenakm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena nieadekwatna do jakości
  • Serum L'oreal Absolut Repair bardzo ułatwia rozczesywanie moich kręconych włosów i je wygładza. Są ujarzmione po jego zastosowaniu.

Buteleczka jest szklana i solidnie zrobiona. Posiada wygodny dozownik za pomocą którego możemy wydobyć małą ilość produktu i zużyć go do samego dna. Ładnie się prezentuje na półce.

Koniec zalet .

Nie przeciwdziała rozdwajaniu i na dłuższą metę nie chroni oraz nie nawilża, tym bardziej, że zawiera już na 3 miejscu (po silikonach) alkohol denaturowany. Tuz za nim na 4 miejscu jest benzyl salicylate, czyli jedynie konserwant/zapach.

Serum to jest drogie, a oprócz wygładzenia moich włosów nic więcej pozytywnego nie robiło. Niestety ich nie zabezpieczało, bo włosy dalej się rozdwajały. Wiadomo taki kosmetyk nie naprawi, nie odżywi włosów, ale ma je zabezpieczać, a Absolut Repair sobie z tym zadniem nie poradzilo.

Skład Serum L'oreal Professionnel Absolut Repair:
    Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol denat., Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Alpha-Isomethyl ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Citronellol, Limonene, Parfum / Fragrance

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić lexmax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie regeneruje, a producent twierdzi, że powinno, jednak już sam skład temu przeczy.
  • Używam tego serum (Absolut Repair Cellular), wymieniłam sie za inne z siostrą, której to nieodpowiadało (przetłuszczało jej włosy, twierdziła, że napusza, ma włosy farbowane na ciemny kolor, troszkę zniszczone).
    Ja mam wlosy rozjaśniane, suche-zniszczone od rozjasniania, prostowania (nie rozjasniam juz od prawie roku i próbuje je zregenerować,).

Użyłam jej serum na wypróbowanie, byłam ciekawa czy rzeczywiście takie kiepskie i moje odczucia były całkiem inne, plusy:

-piękny zapach! Delikatny, taki subtelny, ale świeży! Utrzymuje się przez cały dzień słabnąc, ale delikatna woń "zadbanego, fryzjerskiego włosa" wyczuwalna jest przez cały czas
    -opakowanie, wygodne, zgrabne
    -POMKA! dozuje ODPOWEDNIĄ ILOŚĆ PRODUKTU! pierwsze kliknięcie nie przetłuszcza moich włosów, jak uważam, że chce je jeszcze potraktowac większą ilościa serum, dozuje kolejną porcję produktu (ja na moje wlosy daję 3 porcję, dwie dozy na wilgotne włosy i jedną dozę na ułożone juz i suche włosy)
    -moim zdaniem świetnie się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki, a dając świetny poślizg
    -włosy rzeczywiście są bardziej gładkie
    -bardziej sypkie
    -bardziej błyszczące
    -bardziej miękkie
    -wyglądają na zdrowsze
    -nie puszą się!

Dla mnie BOMBA i jak widac nie zauważyłam minusów, najwyraźniej jest to rzeczywiście serum dla bardzo zniszczonych włosów.

Jedynym minusem jest skład...sam silikon, zero odżywiaczy typu olej arganowy.
    Mimo wszystko oddałam siostrze moje serum za to serum, bo mój włos naprawdę lepiej z nim wygląda, a od odżywiania mam maski, poza tym silikon chroni włosy, dermatolog powiedziała, żebym unikała parabenów a nie silikonów, bo silikon nawilża i chroni i jets ok w odpowiedniej ilości, także nie każdy jest antysilikonowym maniakiem w dzisiejszych czasach, nawet jesli to lekarz.
    I pozwoliłam sobie na silikonowe serum, łudzę się, że faktycznie może ochroni włosy przed rozdwajaniem się jak twierdzi producent...zobaczymy, może akurat urosną...i przestaną się łamać w 100% (po masce Joico, Davines włosy mam w lepszym stanie).

Wydajne, cena średnia, na allegro tanio, ma aż 50 ml!
    Ja swój olejek Joico 25 ml kupiłam za 40 zł (równiez baaardzo wydajne), czy Mila (prawdopodobnie to niska półka) 30 ml za 20 zł, a tutaj mamy 50 ml za 40 zł i to kolejny udany olejek (z każdego z wymienionych byłam zadowolona, ale staram się nie uzywac jednego olejku przez dłuższy czas, żeby włos się nie przyzwyczaił i w moim odczuciu 100 ml samego olejku to dużo za dużo).

Polecam dla poprawy wyglądu zniszczonych włosów, za regenerację ręki sobie uciąć nie dam.

Edit: 25.03.2013 r

Edytuję i odejmuję gwiazdkę, bo ma to być serum do bardzo zniszczonych włosów, a :

-nie regeneruje (ale mimo wszystko lubiłam, bo nadawało świetny wygląd włosom zniszczonym)
    -przy dłuższym używaniu przesusza...

Za to przesuszenie odejmuję gwiazdkę, a nawet półtorej gwiazdki.
    Serum do bardzo zniszczonych włosów nie powinno przesuszac, bo one same w sobie są już suche.

Raz na jakiś czas ok, ale do częstej pielęgnacji się nie nadaje, bo wcale nie pielęgnuje, zresztą skład mówi sam za siebie, nie ma co pielęgnować.

Wolę jednak zainwestować w coś co i nadaje ładny wygląd i nie szkodzi włosom przy regularnym stosowaniu, a są takie kosemtyki.

Używam tego produktu od: ok mies
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski produkt
  • Kupiłam w pakiecie wraz z innymi "cudownymi" środkami loreal, które miały za zadanie odbudować moje włosy. Dla mnie ten produkt to porażka, zamiast nawilżać końcówki totalnie je wysuszył, włosy są sianowane, matowe i bez połysku, o wiele lepiej sprawdzały się tańsze kosmetyki. Po kilkunastu zastosowaniach serum wylądowało w śmietniku. Produkt nie jest wart swojej ceny, na pewno nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić femme13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na umiarkowanie zniszczone włosy działa
  • Od razu zaznaczę, że nie mam bardzo zniszczonych włosów, miewam przesuszone od suszarki i to serum zapobiega temu bradzo dobrze.
    Stosuję je zamiast odżywki, np. po basenie, bo buteleczka mała z dozownikiem, nic się nie wyleje, poza tym wydajne, nie obciąża włosów, lepiej się rozczesują.
    Odejmuję gwiazdkę za cenę, mogła by być niższa...

W działaniu podobne do jedwabiu, więc nie wiem czy kupię kolejne opakowanie...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaczmareczka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Będe szukac dalej
  • Gdy ma się mocno zniszczone , rozdwojone włosy od kosmetyków nie mozemy wymagać , ze w cudowny sposob uzdrowią nasze włosy. Takie zone zniszc włosy trzeba po prostu sciąc.
    Dlatego kupujac ten olejek nie wymagałam cudów.
    Jak dla mnie jest przeciętny. Nakładam go jedynie na koncówki , bo jest dosc obciązajacy.
    W sumie nie zauważam roznicy w moich włosach, bo zastasowaniu tego produktu. Będe szukac czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowaanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ivyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozorne nawilżenie
  • Serum stosowałam dość długo. Poleciła mi je fryzjerka. Początkowo byłam zachwycona. Zdecydowanie mniej rozdwojonych końcówek, sianowate włosy fajnie okiełznane, delikatne fale podkeślone, włosy pięknie nawilżone... pozornie.

Gdy serum się skończyło, włosy natychmiast stały się znów sianowate i suche. Kupiłam więc kolejne serum. I tak było do czasu, gdy zauważyłam, że moje włosy przestały się kręcić, są jakieś bez życia, oklapnięte i wydaje się być ich dużo mniej. Moja fryzjeka też to zauważyła, tak więc doszłyśmy do wniosku, ze może to kwestia hormonów, może jeszcze czegoś innego...

Ale w końcu postanowiłam odstawić stosowanie serum na jakiś czas. Włosy natychmiast znów stały się sianowate, ale tym razem wyglądały naprawdę okropnie - suche, sterczące, proste, słabe. Owszem, końcówki nie były rozdwojone, ale stan włosów fatalny. Tak naprawdę wychodzę dopiero na prostą używając kosmetyków bez silikonów, które faktycznie nawilżają, a nie cieszą oko pozornie nawilżonymi i zdrowymi włosami.

Zalety serum:
    - zabezpiecza końcówki włosów,
    - pomaga okiełznać puszące się, suche włosy, nadaje im ładny wygląd, wygładza,
    - bardzo wydajne.

Wady:
    - działa pozornie, nie regeneruje, nie nawilża,
    - wysusza.

Używam tego produktu od: ok. 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: pięć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eruane za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Bardzo dobre serum. Włosy są po nim lśniące i wyglądają dużo lepiej. Uwielbiam kręcić sobie włosy, grzywkę traktuję prostownicą także moje włosy po pewnym czasie potrzebują czegoś co im pomoże przetrwać trudne chwile... Uwielbiam zapach tego serum. Pierwsze opakowanie kupiłam u fryzjera no i cena była taka sobie, drugie już na allegro i tam cena jest przyzwoita. Używam go po myciu , czasem na suche włosy i sprawdza się bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić TiareFlower za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządne
  • Bardzo fajne serum. Nakładam na wilgotne włosy przed użyciemm suszarki. Po nim są sypkie, błyszczące i lepiej się układają. Bardzo lekka konstystencja nieobciążająca włosów. Przyjemny zapach. Minusów nie widzę
    \n
    \nWydajne, przy codziennim stosowaniu po 1-2 pompki spokojnie wystarcza na prawie 3 miesiące ( przy włosach o długości do ramion)

Chcesz pochwalić innocencee za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Ten produkt jest jak dla mnie całkiem niezły, ale może dla tego, że nie spodziewałam się cudów. Mam bardzo wrażliwe włosy, które pod wpływem suszarki i prostownicy szybko się niszczą. To oczywiste, że nie naprawi już rozdwojonych końcówek, ale:
    -zabezpiecza włosy prze rozdwajaniem się (nie jest to oczywiście 100% zabezpieczenie, jednak zauważyłam że mniej się rozdwajają)
    - dobrze nabłyszcza
    - nie obciąża(jeśli oczywiście się zbytnio nie przesadzi z ilością, ja zużywam jednorazowo cztery porcje produktu i wmasowuję go nie tylko w końcówki)
    - wygładza włosy
    -a przedewszystki sprawia, że stają się miękkie i lśniące (nawet gdy używam słabej odrzywki)
    Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie (50ml)

Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • silikonowy
  • Jak widac w skladzie to glownie silikony, ktore daja efekt pozornego "zdrowego" wlosa.

Ja stosowalam na calej dlugosci wlosow, i musze przyznac, ze efekt byl ok - latwiej sie te wlosy suszylo i prostowalo i byly bardziej sliskie.
    wiec jesli chodzi o efekt to jest na plus, natomiast za ten sklad to wielki minus. Plus cena...

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji.
  • Na mnie ten kosmetyk nieszczególnie działa. Końcówki być może mniej się rozdwajają, ale w dalszym ciągu są suche i sianowate, nawet może bardziej niż bez używania tego specyfiku. Po jedwabiu np. moje włosy są duzo bardziej miękkie, a po tym serum są nadal suche. Ja zakupiłam go na promocji, ale wiem, że poza promocją jest jeszcze droższy, także nie warty swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

Chcesz pochwalić whitechocolateraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale bez zachwytu
  • Zacznę od tego, że po stosowaniu jedwabiu i jemu podobnych produktów na zniszczone końcówki przez pewien czas byłam źle nastawiona do próbowania odżywek bez spłukiwania. Wszelkie nawet niewielkie ilości serum różnych firm obciążały i sklejały mi włosy nawet gdy stosowałam je odrobinę na końce końców Wreszcie pod wpływem zakupowego szaleństwa skusiłam się na wydanie większej sumy na to serum i...
    \n
    \n+ Wydajny - stosuje już cztery miesiące przy stosowaniu co drugi dzień
    \n+ Zapach - mnie nie przeszkadza
    \n+ Faktycznie wygładza końcówki, są przy tym błyszczące i miękkie
    \n+ Zapobiega rozdwajaniu
    \n - Cena
    \n - Nie regeneruje, końcówki się nie rozdwajają, ale nadal są zniszczone
    \n
    \n Tak więc, dobry, bo nie obciąża i pomaga na rozdwojenie, ale po serum za taką cenę spodziewałam się naprawdę wiele lepszych efektów regeneracyjnych.
    \n+

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ArcanusElf za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Moje włosy są rozjaśnione i dość suche dlatego zakupiłam to serum żeby trochę poprawić ich kondycję i zawiodłam się. Nie widzę żadnej poprawy w wyglądzie włosów według mnie serum nie ma żadnej właściwości regenerującej . Kosmetyk owszem ładnie pachnie i w pierwszym momencie po nałożeniu końcówki wyglądają na gładsze jednak efekt nie utrzymuje się. Za tą cenę spodziewałam się czegoś znacznie skuteczniejszego .

Chcesz pochwalić mozz2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Super, super, super. Nawilża, włosy się błyszcza i pięknie pachnie. W połączeniu z pozostałymi produktami z serii Absolut Repair potrafi zdziałać cuda ze zniszczonymi włosami!

Chcesz pochwalić kiniolek6 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • odkrycie roku
  • Ogolnie zrobilam sie w balona bo kupilam to cudo w sklepei fryzjerskim za 52 zl, a na necie mozna to nabyc za 29,90, ale bede pamietac na przyszlosc. Sluchajcie, te serum to same ahy i ohy. Fajny zapach takiej oliwki dzieciecej pomieszanej z meskim perfumam-super. Bardzo wydajna. Mam wlosy do ramion, geste, grube i wystarcza dwie pompki ,aby wygladzic koncowki i rozcesac palcami wlosy. Taka dawka nie obciaza ich, nie skleja. Wlosy po tym specyfiku pieknie pachna, sa blyszczace a koncowki nawilzone juz po pierwszym uzyciu. Jestem zauroczona. Produkt zagosci u mnie na stale.

Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Wszystkie jedwabie się chowają
    Serum jest bardzo przyjemne, zapach ładny, nienachlany a efekt cudowny! Moje długie do pasa, zmęczone, wysuszone farbowaniem i prostowaniem włosy potrzebowały ekspresowego nawilżenia i regeneracji.
    Używam go po każdym myciu na wilgotne włosy i po wysuszeniu na same końcówki, włosy wyglądają pięknie, jak z reklamy.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić Trusiakowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma nieziemski zapach...
  • Pięknie pachnie, ujażmia niesforne końcówki, chroni przed puszeniem i włosy po niej są po prostu cudowne!
    Dozownik nie dopuszcza do nadużycia produktu, jest bardzo wydajna!
    Żaden jedwab do włosów się z nią nie może równać.
    Włosy po jej użyciu są jak z reklamy!

Uwaga ma tłustawą konsystencję, więc jedna dawka na wlosy do ramion starcza!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić olivka196 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny na końcowki
  • Używam go na końcówki, czasami wgniatam w resztę włosów, niechętnie, bo boję się obciążenia, chociaż mam na dłoniach małą ilość (jedna pompka), która jest za duża na same końcóweczki. Co ciekawe przy tej ilości prepatatu nie obciąża, a przecież to olejek.
    Mam włosy delikatne i cieńkie, bardzo łatwo je obciążyć.
    Odkąd używam tego olejku końcówki się nie rozdwajają - a takie było jego przeznaczenie, poleciła mi go fryzjerka.
    Jest bardzo wydajny, używam już 3 miesiące codziennie na mokre włosy i ubyła niespełna 1/3 opakowania. Zapach nienachalny.
    Produkt godny polecenia!

Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?