Powiększ L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Treatment Serum regenerujące do włosów bardzo uwrażliwionych

Zgłaszająca osoba: lil coco

Serum absolut repair to "absolutna broń" do regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów.

Dzięki technologii Neofibrine, na którą składają się:

- ceramid, aby wzmocnić włókno włosa

- składnik wzmacniający i uwydatniający połysk oraz wygładzający włókno włosa

- filtr UV

włosy są odbudowane i chronione.

Rezultatem są gładkie, jednolite włosy na całej długości, jedwabiste w dotyku i ochrona przed rozdwajaniem się końcówek.

/bw/

• Absolutnie regenerujący.
  • Ten kosmetyk jest tym czego szukałam na moje niesforne końcówki. Nie pomagały dobre maski, odżywki, inne olekjki, produkty wygładające - końcówki żyły swoim, postrzępionym życiem. Doprowadzało mnie to do szału. I wreszcie dzięki Wizażankom odkryłam ten olejek. Jest niesamowity, już po pierwszym użyciu oniemiałam. Piradził sobie koncertowo z moimi włosami. Wygładził z czasem odżwił, zregenerował i zdyscyplinował końcówki. Stosuję go systematycznie po każdym myciu włosów. Trzeba dawkować go umiarkowanie, bo inaczej obciąży. Jest szalenie wydajny. Mam go prawie miesiąc, a ubytku nie widzę. Olejek ma pojemność aż 50 ml. Kupiłam go na Iperfumy za 32 zł , bo w moim salonie jest po 75 zł- rozbój. Zdecydowanie POLECAM!!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO
  • Niestety... Moim zdaniem bardzo duży niewypał. Moje zniszczone włosy po stosowaniu serum przez 3 tygodnie stały się jeszcze bardziej... zniszczone! Na szczęśćie szybko zregenerowałam je innymi kosmetykami, ale konieczne było PODCIĘCIE!!!

-cena... spodziewałam się czegoś lepszego
    -wysuszyło mi końcówki
    -włosy szorstkie, nieprzyjemne w dotyku
    -wówczas miałam czarne włosy i pojawiły mi się białe kulki na końcówkach a wcześniej ich nie było
    -na głowie puch, głowa jak król lew...
    -końcówki zaczęły odpadać, łamać się

Radziłabym uważać... Szczególnie przy cienkich, falowanych/kręconych włosach, które lubią puszyć się przy deszczowej pogodzie.

Używam tego produktu od: ok 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż połowa butelki

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu kto ma suche i zniszczone włosy!
  • Podczas wizyty u fryzjera, stylista doradził mi to serum, by odbudować zniszczone włosy po suszarce/lokówce. Jestem bardzo zadowolona. Jest to drogi produkt, ale wart swojej ceny!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić alexk91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Używam tego od miesiąca co dwa dni. I moje suche, łamliwe i puchowate włosy zaczęły się zmieniać. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tego moim włosom było trzeba. Produkt działa już po pierwszym użyciu. Zachęcam do jego zakupu bo po mimo jego ceny jest to świetny kosmetyk.

Zalety:
    -Efekty są natychmiastowe!!
    -Fajnie się rozprowadza
    -Włosy nie są tłuste
    -Pomimo ceny warto zainwestować

BRAK WAD!!
    Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecały cm z opakowania

Chcesz pochwalić nasia1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC upieksza moje wlosy nadaje matowi polysk !!!
  • mam tego rodzaju produktow prawie z 10
    ten robi najwiekszy efekt na moich wlosach
    od razu po zastosowaniu na suchych umytych wlosach wydobywa z nich polysk

co prawda 1 mycie i koniec slicznego efektu
    ale nie znalazlam nic innego aby efekt pozostal lub odzywil moje wlosy

sklad przeraza chemia i sztucznymi skladnikami

ale to dziala

wlosy sa blyszczace sliskie sliczne

nie matowia sie na 2 dzien

wiem to sa te zle silikony ale coz one dzialaja
    wiec stosuje nie codziennie tylko jak zalezy mi na blysku

slicznie pachnie

u mnie sie wymywa dobrze

polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny w każdym calu
  • Kolejny produkt do włosów z L'Oreal znów mnie pozytywnie zaskakuje Zmnakomicie odżywia i nabłyszcza włosy. Kazda fryzura staje się o wiele prostsza do ułożenia.
    Serum jest gęste i baardzo wydajne.
    Niestety troszkę kosztuje w sklepach, ale ja zawsze kupuje ten produkt na allegro w bardziej atrakcyjnych cenach

Ogólnie jestem jak najbardziej ZA !

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • pielęgnuje i upiększa
  • umówmy się; na zniszczone i rozdwojone końcówki jest tylko jedno satysfakcjonujące rozwiązanie : nożyczki fryzjera. Z powyższym trudno mi ocenić właściwości naprawcze i odbudowujące tego serum, natomiast uwielbiam go za to w jaki sposób pielęgnuje i upiększa moją czuprynkę .
    Trzy krople wtarte w wilgotne jeszcze włosy sprawiają, że są lśniące, miękkie, rozczesują się bez problemu i (co najważniejsze) włosy układają się cudnie, jak po żadnym innym specyfiku tego rodzaju.
    Przy tym jest wydajny i rozsądny cenowo. Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić magdalenakm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena nieadekwatna do jakości
  • Serum L'oreal Absolut Repair bardzo ułatwia rozczesywanie moich kręconych włosów i je wygładza. Są ujarzmione po jego zastosowaniu.

Buteleczka jest szklana i solidnie zrobiona. Posiada wygodny dozownik za pomocą którego możemy wydobyć małą ilość produktu i zużyć go do samego dna. Ładnie się prezentuje na półce.

Koniec zalet .

Nie przeciwdziała rozdwajaniu i na dłuższą metę nie chroni oraz nie nawilża, tym bardziej, że zawiera już na 3 miejscu (po silikonach) alkohol denaturowany. Tuz za nim na 4 miejscu jest benzyl salicylate, czyli jedynie konserwant/zapach.

Serum to jest drogie, a oprócz wygładzenia moich włosów nic więcej pozytywnego nie robiło. Niestety ich nie zabezpieczało, bo włosy dalej się rozdwajały. Wiadomo taki kosmetyk nie naprawi, nie odżywi włosów, ale ma je zabezpieczać, a Absolut Repair sobie z tym zadniem nie poradzilo.

Skład Serum L'oreal Professionnel Absolut Repair:
    Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol denat., Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Alpha-Isomethyl ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Citronellol, Limonene, Parfum / Fragrance

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić lexmax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie regeneruje, a producent twierdzi, że powinno, jednak już sam skład temu przeczy.
  • Używam tego serum (Absolut Repair Cellular), wymieniłam sie za inne z siostrą, której to nieodpowiadało (przetłuszczało jej włosy, twierdziła, że napusza, ma włosy farbowane na ciemny kolor, troszkę zniszczone).
    Ja mam wlosy rozjaśniane, suche-zniszczone od rozjasniania, prostowania (nie rozjasniam juz od prawie roku i próbuje je zregenerować,).

Użyłam jej serum na wypróbowanie, byłam ciekawa czy rzeczywiście takie kiepskie i moje odczucia były całkiem inne, plusy:

-piękny zapach! Delikatny, taki subtelny, ale świeży! Utrzymuje się przez cały dzień słabnąc, ale delikatna woń "zadbanego, fryzjerskiego włosa" wyczuwalna jest przez cały czas
    -opakowanie, wygodne, zgrabne
    -POMKA! dozuje ODPOWEDNIĄ ILOŚĆ PRODUKTU! pierwsze kliknięcie nie przetłuszcza moich włosów, jak uważam, że chce je jeszcze potraktowac większą ilościa serum, dozuje kolejną porcję produktu (ja na moje wlosy daję 3 porcję, dwie dozy na wilgotne włosy i jedną dozę na ułożone juz i suche włosy)
    -moim zdaniem świetnie się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki, a dając świetny poślizg
    -włosy rzeczywiście są bardziej gładkie
    -bardziej sypkie
    -bardziej błyszczące
    -bardziej miękkie
    -wyglądają na zdrowsze
    -nie puszą się!

Dla mnie BOMBA i jak widac nie zauważyłam minusów, najwyraźniej jest to rzeczywiście serum dla bardzo zniszczonych włosów.

Jedynym minusem jest skład...sam silikon, zero odżywiaczy typu olej arganowy.
    Mimo wszystko oddałam siostrze moje serum za to serum, bo mój włos naprawdę lepiej z nim wygląda, a od odżywiania mam maski, poza tym silikon chroni włosy, dermatolog powiedziała, żebym unikała parabenów a nie silikonów, bo silikon nawilża i chroni i jets ok w odpowiedniej ilości, także nie każdy jest antysilikonowym maniakiem w dzisiejszych czasach, nawet jesli to lekarz.
    I pozwoliłam sobie na silikonowe serum, łudzę się, że faktycznie może ochroni włosy przed rozdwajaniem się jak twierdzi producent...zobaczymy, może akurat urosną...i przestaną się łamać w 100% (po masce Joico, Davines włosy mam w lepszym stanie).

Wydajne, cena średnia, na allegro tanio, ma aż 50 ml!
    Ja swój olejek Joico 25 ml kupiłam za 40 zł (równiez baaardzo wydajne), czy Mila (prawdopodobnie to niska półka) 30 ml za 20 zł, a tutaj mamy 50 ml za 40 zł i to kolejny udany olejek (z każdego z wymienionych byłam zadowolona, ale staram się nie uzywac jednego olejku przez dłuższy czas, żeby włos się nie przyzwyczaił i w moim odczuciu 100 ml samego olejku to dużo za dużo).

Polecam dla poprawy wyglądu zniszczonych włosów, za regenerację ręki sobie uciąć nie dam.

Edit: 25.03.2013 r

Edytuję i odejmuję gwiazdkę, bo ma to być serum do bardzo zniszczonych włosów, a :

-nie regeneruje (ale mimo wszystko lubiłam, bo nadawało świetny wygląd włosom zniszczonym)
    -przy dłuższym używaniu przesusza...

Za to przesuszenie odejmuję gwiazdkę, a nawet półtorej gwiazdki.
    Serum do bardzo zniszczonych włosów nie powinno przesuszac, bo one same w sobie są już suche.

Raz na jakiś czas ok, ale do częstej pielęgnacji się nie nadaje, bo wcale nie pielęgnuje, zresztą skład mówi sam za siebie, nie ma co pielęgnować.

Wolę jednak zainwestować w coś co i nadaje ładny wygląd i nie szkodzi włosom przy regularnym stosowaniu, a są takie kosemtyki.

Używam tego produktu od: ok mies
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski produkt
  • Kupiłam w pakiecie wraz z innymi "cudownymi" środkami loreal, które miały za zadanie odbudować moje włosy. Dla mnie ten produkt to porażka, zamiast nawilżać końcówki totalnie je wysuszył, włosy są sianowane, matowe i bez połysku, o wiele lepiej sprawdzały się tańsze kosmetyki. Po kilkunastu zastosowaniach serum wylądowało w śmietniku. Produkt nie jest wart swojej ceny, na pewno nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić femme13 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij