Powiększ L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Treatment Serum regenerujące do włosów bardzo uwrażliwionych

Zgłaszająca osoba: lil coco

Serum absolut repair to "absolutna broń" do regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów.

Dzięki technologii Neofibrine, na którą składają się:

- ceramid, aby wzmocnić włókno włosa

- składnik wzmacniający i uwydatniający połysk oraz wygładzający włókno włosa

- filtr UV

włosy są odbudowane i chronione.

Rezultatem są gładkie, jednolite włosy na całej długości, jedwabiste w dotyku i ochrona przed rozdwajaniem się końcówek.

/bw/

• Szału nie ma.
  • Jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji jest ok - ułatwia rozczesywanie, nawilża końcówki, ale to byłoby na tyle.. Nie robi wielkiego "wow", nie wygładza specjalnie włosów i raczej nie regeneruje. Pachnie pięknie i jest raczej wydajny, ale co również ważne - nie obciąża, jak na emulsję naprawdę lekki. Można używać go na mokre i suche włosy co też jest zaletą.
    Na raczej średnie działanie zdecydowanie za drogi, można znaleźć tańsze i lepsze serum.

Chcesz pochwalić langvsta za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie kupie więcej
  • Kupiłam bo chciałam mieć jakieś dobre serum na końcówki i to latem. Niestety już od dłuższego czasu stoi na półce w łazience. Od czasu do czasu używam , ale efektu WOW to on na moich włosach nie czyni. Sądziłam ze Loreal i te serum nadadzą połysk moim włosom a mam wrażenie że obojętnie ile bym nie nałożyła są tłuste i przyklapnięte. Wcale lepiej włosy mi się po nim nie rozczesuja. Po prostu zbędny gadżet i wywalone pieniądze. Wole olejki naturalne niż Lorealowskie serum.

Chcesz pochwalić Kumpela_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie regenerujący.
  • Ten kosmetyk jest tym czego szukałam na moje niesforne końcówki. Nie pomagały dobre maski, odżywki, inne olekjki, produkty wygładające - końcówki żyły swoim, postrzępionym życiem. Doprowadzało mnie to do szału. I wreszcie dzięki Wizażankom odkryłam ten olejek. Jest niesamowity, już po pierwszym użyciu oniemiałam. Piradził sobie koncertowo z moimi włosami. Wygładził z czasem odżwił, zregenerował i zdyscyplinował końcówki. Stosuję go systematycznie po każdym myciu włosów. Trzeba dawkować go umiarkowanie, bo inaczej obciąży. Jest szalenie wydajny. Mam go prawie miesiąc, a ubytku nie widzę. Olejek ma pojemność aż 50 ml. Kupiłam go na Iperfumy za 32 zł , bo w moim salonie jest po 75 zł- rozbój. Zdecydowanie POLECAM!!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO
  • Niestety... Moim zdaniem bardzo duży niewypał. Moje zniszczone włosy po stosowaniu serum przez 3 tygodnie stały się jeszcze bardziej... zniszczone! Na szczęśćie szybko zregenerowałam je innymi kosmetykami, ale konieczne było PODCIĘCIE!!!

-cena... spodziewałam się czegoś lepszego
    -wysuszyło mi końcówki
    -włosy szorstkie, nieprzyjemne w dotyku
    -wówczas miałam czarne włosy i pojawiły mi się białe kulki na końcówkach a wcześniej ich nie było
    -na głowie puch, głowa jak król lew...
    -końcówki zaczęły odpadać, łamać się

Radziłabym uważać... Szczególnie przy cienkich, falowanych/kręconych włosach, które lubią puszyć się przy deszczowej pogodzie.

Używam tego produktu od: ok 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż połowa butelki

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam każdemu kto ma suche i zniszczone włosy!
  • Podczas wizyty u fryzjera, stylista doradził mi to serum, by odbudować zniszczone włosy po suszarce/lokówce. Jestem bardzo zadowolona. Jest to drogi produkt, ale wart swojej ceny!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić alexk91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Używam tego od miesiąca co dwa dni. I moje suche, łamliwe i puchowate włosy zaczęły się zmieniać. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tego moim włosom było trzeba. Produkt działa już po pierwszym użyciu. Zachęcam do jego zakupu bo po mimo jego ceny jest to świetny kosmetyk.

Zalety:
    -Efekty są natychmiastowe!!
    -Fajnie się rozprowadza
    -Włosy nie są tłuste
    -Pomimo ceny warto zainwestować

BRAK WAD!!
    Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecały cm z opakowania

Chcesz pochwalić nasia1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC upieksza moje wlosy nadaje matowi polysk !!!
  • mam tego rodzaju produktow prawie z 10
    ten robi najwiekszy efekt na moich wlosach
    od razu po zastosowaniu na suchych umytych wlosach wydobywa z nich polysk

co prawda 1 mycie i koniec slicznego efektu
    ale nie znalazlam nic innego aby efekt pozostal lub odzywil moje wlosy

sklad przeraza chemia i sztucznymi skladnikami

ale to dziala

wlosy sa blyszczace sliskie sliczne

nie matowia sie na 2 dzien

wiem to sa te zle silikony ale coz one dzialaja
    wiec stosuje nie codziennie tylko jak zalezy mi na blysku

slicznie pachnie

u mnie sie wymywa dobrze

polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny w każdym calu
  • Kolejny produkt do włosów z L'Oreal znów mnie pozytywnie zaskakuje Zmnakomicie odżywia i nabłyszcza włosy. Kazda fryzura staje się o wiele prostsza do ułożenia.
    Serum jest gęste i baardzo wydajne.
    Niestety troszkę kosztuje w sklepach, ale ja zawsze kupuje ten produkt na allegro w bardziej atrakcyjnych cenach

Ogólnie jestem jak najbardziej ZA !

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • pielęgnuje i upiększa
  • umówmy się; na zniszczone i rozdwojone końcówki jest tylko jedno satysfakcjonujące rozwiązanie : nożyczki fryzjera. Z powyższym trudno mi ocenić właściwości naprawcze i odbudowujące tego serum, natomiast uwielbiam go za to w jaki sposób pielęgnuje i upiększa moją czuprynkę .
    Trzy krople wtarte w wilgotne jeszcze włosy sprawiają, że są lśniące, miękkie, rozczesują się bez problemu i (co najważniejsze) włosy układają się cudnie, jak po żadnym innym specyfiku tego rodzaju.
    Przy tym jest wydajny i rozsądny cenowo. Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić magdalenakm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena nieadekwatna do jakości
  • Serum L'oreal Absolut Repair bardzo ułatwia rozczesywanie moich kręconych włosów i je wygładza. Są ujarzmione po jego zastosowaniu.

Buteleczka jest szklana i solidnie zrobiona. Posiada wygodny dozownik za pomocą którego możemy wydobyć małą ilość produktu i zużyć go do samego dna. Ładnie się prezentuje na półce.

Koniec zalet .

Nie przeciwdziała rozdwajaniu i na dłuższą metę nie chroni oraz nie nawilża, tym bardziej, że zawiera już na 3 miejscu (po silikonach) alkohol denaturowany. Tuz za nim na 4 miejscu jest benzyl salicylate, czyli jedynie konserwant/zapach.

Serum to jest drogie, a oprócz wygładzenia moich włosów nic więcej pozytywnego nie robiło. Niestety ich nie zabezpieczało, bo włosy dalej się rozdwajały. Wiadomo taki kosmetyk nie naprawi, nie odżywi włosów, ale ma je zabezpieczać, a Absolut Repair sobie z tym zadniem nie poradzilo.

Skład Serum L'oreal Professionnel Absolut Repair:
    Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol denat., Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Alpha-Isomethyl ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Citronellol, Limonene, Parfum / Fragrance

Używam tego produktu od: 2011

Chcesz pochwalić lexmax za czytelną i pomocną recenzję?