L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Treatment Serum regenerujące do włosów bardzo uwrażliwionych

Serum absolut repair to "absolutna broń" do regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów.

Dzięki technologii Neofibrine, na którą składają się:

- ceramid, aby wzmocnić włókno włosa

- składnik wzmacniający i uwydatniający połysk oraz wygładzający włókno włosa

- filtr UV

włosy są odbudowane i chronione.

Rezultatem są gładkie, jednolite włosy na całej długości, jedwabiste w dotyku i ochrona przed rozdwajaniem się końcówek.

Cena: 62zł / 50ml

/bw/

Idealny w każdym calu ;)

Kolejny produkt do włosów z L\'Oreal znów mnie pozytywnie zaskakuje;) Zmnakomicie odżywia i nabłyszcza włosy. Kazda fryzura staje się o wiele prostsza do ułożenia.
Serum jest gęste i baardzo wydajne.
Niestety troszkę kosztuje w sklepach, ale ja zawsze kupuje ten produkt na allegro w bardziej atrakcyjnych cenach;)

Ogólnie jestem jak najbardziej ZA !:)

Ilość zużytych opakowań: około 5

Drogi i mocno średni

Jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji jest ok - ułatwia rozczesywanie, trochę nawilża końcówki, ale to byłoby na tyle.. Nie robi wielkiego "wow", nie wygładza specjalnie włosów i raczej nie regeneruje, no i ten alcohol denat na pierwszym miejscu w składzie.. Pachnie pięknie i jest raczej wydajny, ale co również ważne - nie obciąża, jak na emulsję naprawdę lekki. Można używać go na mokre i suche włosy co też jest zaletą.
Na raczej średnie działanie zdecydowanie za drogi, można znaleźć tańsze i lepsze serum.

Po jakimś czasie po prostu je odstawiłam bo był zbędny na moich włosach i chyba używa go teraz moja mama, dla mocno zniszczonych włosów będzie za słaby.
Myślę, że może być dobry, gdy używamy szamponu i odzywki z tej serii, w pojedynkę jestem na nie.

Nie kupie więcej

Kupiłam bo chciałam mieć jakieś dobre serum na końcówki i to latem. Niestety już od dłuższego czasu stoi na półce w łazience. Od czasu do czasu używam , ale efektu WOW to on na moich włosach nie czyni. Sądziłam ze Loreal i te serum nadadzą połysk moim włosom a mam wrażenie że obojętnie ile bym nie nałożyła są tłuste i przyklapnięte. Wcale lepiej włosy mi się po nim nie rozczesuja. Po prostu zbędny gadżet i wywalone pieniądze. Wole olejki naturalne niż Lorealowskie serum.

Absolutnie regenerujący.

Ten kosmetyk jest tym czego szukałam na moje niesforne końcówki. Nie pomagały dobre maski, odżywki, inne olekjki, produkty wygładające - końcówki żyły swoim, postrzępionym życiem. Doprowadzało mnie to do szału. I wreszcie dzięki Wizażankom odkryłam ten olejek. Jest niesamowity, już po pierwszym użyciu oniemiałam. Piradził sobie koncertowo z moimi włosami. Wygładził z czasem odżwił, zregenerował i zdyscyplinował końcówki. Stosuję go systematycznie po każdym myciu włosów. Trzeba dawkować go umiarkowanie, bo inaczej obciąży. Jest szalenie wydajny. Mam go prawie miesiąc, a ubytku nie widzę. Olejek ma pojemność aż 50 ml. Kupiłam go na Iperfumy za 32 zł , bo w moim salonie jest po 75 zł- rozbój. Zdecydowanie POLECAM!!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

DNO :(

Niestety... Moim zdaniem bardzo duży niewypał. Moje zniszczone włosy po stosowaniu serum przez 3 tygodnie stały się jeszcze bardziej... zniszczone! Na szczęśćie szybko zregenerowałam je innymi kosmetykami, ale konieczne było PODCIĘCIE!!!

-cena... spodziewałam się czegoś lepszego
-wysuszyło mi końcówki
-włosy szorstkie, nieprzyjemne w dotyku
-wówczas miałam czarne włosy i pojawiły mi się białe kulki na końcówkach :( a wcześniej ich nie było
-na głowie puch, głowa jak król lew...
-końcówki zaczęły odpadać, łamać się

Radziłabym uważać... Szczególnie przy cienkich, falowanych/kręconych włosach, które lubią puszyć się przy deszczowej pogodzie.

Używam tego produktu od: ok 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż połowa butelki

Polecam każdemu kto ma suche i zniszczone włosy!

Podczas wizyty u fryzjera, stylista doradził mi to serum, by odbudować zniszczone włosy po suszarce/lokówce. Jestem bardzo zadowolona. Jest to drogi produkt, ale wart swojej ceny!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jeden

To jest to

Używam tego od miesiąca co dwa dni. I moje suche, łamliwe i puchowate włosy zaczęły się zmieniać. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tego moim włosom było trzeba. Produkt działa już po pierwszym użyciu. Zachęcam do jego zakupu bo po mimo jego ceny jest to świetny kosmetyk.

Zalety:
-Efekty są natychmiastowe!!
-Fajnie się rozprowadza
-Włosy nie są tłuste
-Pomimo ceny warto zainwestować

BRAK WAD!!
Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecały cm z opakowania

moj KWC upieksza moje wlosy nadaje matowi polysk !!!

mam tego rodzaju produktow prawie z 10
ten robi najwiekszy efekt na moich wlosach
od razu po zastosowaniu na suchych umytych wlosach wydobywa z nich polysk

co prawda 1 mycie i koniec slicznego efektu
ale nie znalazlam nic innego aby efekt pozostal lub odzywil moje wlosy

sklad przeraza chemia i sztucznymi skladnikami

ale to dziala

wlosy sa blyszczace sliskie sliczne

nie matowia sie na 2 dzien

wiem to sa te zle silikony ale coz one dzialaja
wiec stosuje nie codziennie tylko jak zalezy mi na blysku

slicznie pachnie

u mnie sie wymywa dobrze

polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

pielęgnuje i upiększa

umówmy się; na zniszczone i rozdwojone końcówki jest tylko jedno satysfakcjonujące rozwiązanie : nożyczki fryzjera. Z powyższym trudno mi ocenić właściwości naprawcze i odbudowujące tego serum, natomiast uwielbiam go za to w jaki sposób pielęgnuje i upiększa moją czuprynkę .
Trzy krople wtarte w wilgotne jeszcze włosy sprawiają, że są lśniące, miękkie, rozczesują się bez problemu i (co najważniejsze) włosy układają się cudnie, jak po żadnym innym specyfiku tego rodzaju.
Przy tym jest wydajny i rozsądny cenowo.

Cena nieadekwatna do jakości

Serum L\'oreal Absolut Repair bardzo ułatwia rozczesywanie moich kręconych włosów i je wygładza. Są ujarzmione po jego zastosowaniu.

Buteleczka jest szklana i solidnie zrobiona. Posiada wygodny dozownik za pomocą którego możemy wydobyć małą ilość produktu i zużyć go do samego dna. Ładnie się prezentuje na półce.

Koniec zalet :).

Nie przeciwdziała rozdwajaniu i na dłuższą metę nie chroni oraz nie nawilża, tym bardziej, że zawiera już na 3 miejscu (po silikonach) alkohol denaturowany. Tuz za nim na 4 miejscu jest benzyl salicylate, czyli jedynie konserwant/zapach.

Serum to jest drogie, a oprócz wygładzenia moich włosów nic więcej pozytywnego nie robiło. Niestety ich nie zabezpieczało, bo włosy dalej się rozdwajały. Wiadomo taki kosmetyk nie naprawi, nie odżywi włosów, ale ma je zabezpieczać, a Absolut Repair sobie z tym zadniem nie poradzilo.

Skład Serum L\'oreal Professionnel Absolut Repair:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol denat., Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Alpha-Isomethyl ionone, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Citronellol, Limonene, Parfum / Fragrance

Używam tego produktu od: 2011

Nie regeneruje, a producent twierdzi, że powinno, jednak już sam skład temu przeczy.

Używam tego serum (Absolut Repair Cellular), wymieniłam sie za inne z siostrą, której to nieodpowiadało (przetłuszczało jej włosy, twierdziła, że napusza, ma włosy farbowane na ciemny kolor, troszkę zniszczone).
Ja mam wlosy rozjaśniane, suche-zniszczone od rozjasniania, prostowania (nie rozjasniam juz od prawie roku i próbuje je zregenerować,).

Użyłam jej serum na wypróbowanie, byłam ciekawa czy rzeczywiście takie kiepskie i moje odczucia były całkiem inne, plusy:

-piękny zapach! Delikatny, taki subtelny, ale świeży! Utrzymuje się przez cały dzień słabnąc, ale delikatna woń "zadbanego, fryzjerskiego włosa" wyczuwalna jest przez cały czas
-opakowanie, wygodne, zgrabne
-POMKA! dozuje ODPOWEDNIĄ ILOŚĆ PRODUKTU! pierwsze kliknięcie nie przetłuszcza moich włosów, jak uważam, że chce je jeszcze potraktowac większą ilościa serum, dozuje kolejną porcję produktu (ja na moje wlosy daję 3 porcję, dwie dozy na wilgotne włosy i jedną dozę na ułożone juz i suche włosy)
-moim zdaniem świetnie się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki, a dając świetny poślizg
-włosy rzeczywiście są bardziej gładkie
-bardziej sypkie
-bardziej błyszczące
-bardziej miękkie
-wyglądają na zdrowsze
-nie puszą się!

Dla mnie BOMBA i jak widac nie zauważyłam minusów, najwyraźniej jest to rzeczywiście serum dla bardzo zniszczonych włosów.

Jedynym minusem jest skład...sam silikon, zero odżywiaczy typu olej arganowy.
Mimo wszystko oddałam siostrze moje serum za to serum, bo mój włos naprawdę lepiej z nim wygląda, a od odżywiania mam maski, poza tym silikon chroni włosy, dermatolog powiedziała, żebym unikała parabenów a nie silikonów, bo silikon nawilża i chroni i jets ok w odpowiedniej ilości, także nie każdy jest antysilikonowym maniakiem w dzisiejszych czasach, nawet jesli to lekarz.
I pozwoliłam sobie na silikonowe serum, łudzę się, że faktycznie może ochroni włosy przed rozdwajaniem się jak twierdzi producent...zobaczymy, może akurat urosną...i przestaną się łamać w 100% (po masce Joico, Davines włosy mam w lepszym stanie).

Wydajne, cena średnia, na allegro tanio, ma aż 50 ml!
Ja swój olejek Joico 25 ml kupiłam za 40 zł (równiez baaardzo wydajne), czy Mila (prawdopodobnie to niska półka) 30 ml za 20 zł, a tutaj mamy 50 ml za 40 zł i to kolejny udany olejek (z każdego z wymienionych byłam zadowolona, ale staram się nie uzywac jednego olejku przez dłuższy czas, żeby włos się nie przyzwyczaił i w moim odczuciu 100 ml samego olejku to dużo za dużo).

Polecam dla poprawy wyglądu zniszczonych włosów, za regenerację ręki sobie uciąć nie dam.

Edit: 25.03.2013 r

Edytuję i odejmuję gwiazdkę, bo ma to być serum do bardzo zniszczonych włosów, a :

-nie regeneruje (ale mimo wszystko lubiłam, bo nadawało świetny wygląd włosom zniszczonym)
-przy dłuższym używaniu przesusza...

Za to przesuszenie odejmuję gwiazdkę, a nawet półtorej gwiazdki.
Serum do bardzo zniszczonych włosów nie powinno przesuszac, bo one same w sobie są już suche.

Raz na jakiś czas ok, ale do częstej pielęgnacji się nie nadaje, bo wcale nie pielęgnuje, zresztą skład mówi sam za siebie, nie ma co pielęgnować.

Wolę jednak zainwestować w coś co i nadaje ładny wygląd i nie szkodzi włosom przy regularnym stosowaniu, a są takie kosemtyki.

Używam tego produktu od: ok mies
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

kiepski produkt

Kupiłam w pakiecie wraz z innymi "cudownymi" środkami loreal, które miały za zadanie odbudować moje włosy. Dla mnie ten produkt to porażka, zamiast nawilżać końcówki totalnie je wysuszył, włosy są sianowane, matowe i bez połysku, o wiele lepiej sprawdzały się tańsze kosmetyki. Po kilkunastu zastosowaniach serum wylądowało w śmietniku. Produkt nie jest wart swojej ceny, na pewno nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Na umiarkowanie zniszczone włosy działa

Od razu zaznaczę, że nie mam bardzo zniszczonych włosów, miewam przesuszone od suszarki i to serum zapobiega temu bradzo dobrze.
Stosuję je zamiast odżywki, np. po basenie, bo buteleczka mała z dozownikiem, nic się nie wyleje, poza tym wydajne, nie obciąża włosów, lepiej się rozczesują.
Odejmuję gwiazdkę za cenę, mogła by być niższa...

W działaniu podobne do jedwabiu, więc nie wiem czy kupię kolejne opakowanie...