Guerlain, Parure Extreme (Podkład wodoodporny)

Powiększ Guerlain, Parure Extreme (Podkład wodoodporny)

Zgłaszająca osoba: Anjouka

Podkład wodoodporny o przedłużonej trwałości (do 8 godzin), który nie pozostawia śladów. Zawiera wyciąg z rożeńca tybetańskiego, który energizuje i uspokaja oraz dwa polimery o właściwościach matujących i regulujących produkcję sebum.
Posiada faktor SPF 25.

Cena: ok. 189zł / 30ml
/mw/

• Perfekcyjny
  • Podkład zakupiłam podczas promocji -30% w Mario około 4 miesiące temu, oczywiście pod wpływem zachwytów Wizażanek Kosztował mnie 150zł (po zniżce).

Mam bardzo problematyczną cerę. Wypryski ( czerwone diody pragnące być w centrum uwagi to moja specjalność) plus kaszka z zaskórników na policzkach. Dodatkowo przesuszenia (tuż koło tych wyprysków, więc nijak tego pozbyć się nie da, tzw. full service), zaczerwienienia i czasem, jak Bóg da, to i naczynka. Potrzebowałam czegoś, co ukryje to ustrojstwo, ale też nie obciąży mi cery i nie spowoduje zmasowanego ataku. Stwierdziłam, że Guerlain może się nadać. No i tak się stało, ale do konkretów.

Kolor: mój to 02, chyba najbardziej standardowy wśród Polek, żółtek, bez różowych tonów. Gama kolorystyczna bardzo kuleje, jeśli porównać kolorystykę maca czy bobbi brown, a cena przecież zdecydowanie wyższa (cena regularna to, o zgrozo, 220 zł).

Trwałość: i tu brawa. ŻADEN podkład na mojej sfatygowanej życiem buzi nie utrzymywał się tak długo ( na drugim miejscu plasuje się MUFE HD). Trzyma się spokojnie 8-10 godzin, oczywiście przypudrowany sypańcem (u mnie akurat Chanel, wart uwagi, jeśli już tak offtopuję )

Wykończenie: cudne. Delikatne rozświetlenie, cera wygląda zdrowo i promiennie (pytanie, czy taka cera jak moja może tak wyglądać, otóż okazuje się, że owszem). Krycie jest bardzo zadowalające. Wszystko pięknie zakrywa, przygasa (wiadomo, że nie zakryje nam kompletnie całego inwentarza), w połączeniu z korektorem, bez wahania wychodzę z domu A propos korektora, to świetnie współpracuje z różnymi konsystencjami, od bardzo ciężkich, kremowych, po lekkie, płynne.

Relacja cena-działanie: Reasumując, podkład ślicznie kryje, ma lekką, wodnistą konsystencję, co bardzo ułatwia aplikację, delikatnie rozświetla. Jest długotrwały, nie zapycha, fajnie współpracuje z innymi kosmetykami. Uważam, że warto dać nawet te 220 zł, ja jestem w pełni usatysfakcjonowana i już zawsze będzie stał na mojej toaletce Jeżeli tak śliczny efekt daje na problematycznej cerze, to jaki daje na zdrowej, prostszej w obsłudze buzi?! Strach się bać Polecam wszystkim

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carollinnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedno wielkie nieporozumienie...
  • Pomimo, że Parure Extreme zbiera tak skrajne opinie, miałam nadzieję, ze znajdę się w grupie zachwyconych i zdobyłam dużą, 5ml próbkę w kolorze 03.
    Zaraz po aplikacji sądziłam, ze wszystko będzie OK - podkład ma raczej rzadką konsystencję, dobrze się rozprowadzał, ładnie, delikatnie pachniał i co najważniejsze bardzo dobrze wyglądał na buzi. Twarz była, gładka, satynowa, kolor bardzo ładnie stapial się z moja skórą. Wykończony sypkim Cliniquiem i moim ulubionym różowym różem Chanel wyglądał bardzo ładnie. Z takim oto starannym i estetycznym makijażem poszłam rano do pracy. Czar prysł już po około dwóch godzinach, kiedy po raz pierwszy spojrzałam do lustra... Przede wszystkim juz wówczas podkład zaczął się utleniac i juz wówczas był znacznie ciemniejszy niż po aplikacji. Z godziny na godzinę było co raz gorzej. Twarz zaczęła się świecić w strefie T i był to błysk wyjątkowo nieestetyczny. Podkład wlazil w pory, podkreślał najdrobniejsze linie, a twarz z każdą chwila wyglądała na bardziej zmęczoną. Nie pomagały bibułki ani próby reanimacji makijażu pudrem. Pod koniec dnia pracy wyglądałam strasznie - staro, nieswiezo, tragicznie!
    Podjęłam jeszcze trzy próby zaprzyjaznienia się z Parure Extreme - wszystkie kiedy nie musiałam wychodzić z domu
    Kombinowalam z różnymi bazami, kremami i pudrami. Za każdym razem efekt był ten sam - straszna powolna metamorfoza gładkiej świeżej buzi w starą, zmęczoną gebe...
    Brrr... Nigdy więcej. Chciałam jeszcze spróbować Linguerie, ale po tej traumie z Parure Extreme boję sie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 5ml próbka

Chcesz pochwalić Rosewood za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • GUERLAIN PARURE EXTREME
    Zdecydowane NIE dla niego.

Mam cerę mieszaną z tendencją do niemiłych niespodzianek i zaskórników. Czasem moja cera jest piękna, ale są dni gdy naprawdę nie mam się czym chwalić. W poszukiwaniach podkładu idealnego postanowiłam spróbować coś z wysokopółkowych kosmetyków. Rezultat? W moim przypadku to kompletna porażka. Niedosyć, że podkład kosztuje 235 zł, to na dodatek działa jak taki za 30 zł. Według mnie porównywalny efekt daje podkład z firmy essence za niecałe 20 zł. Na pewno oczekiwałam po tym podkładzie nieskazitelnej cery, a on tym bardziej podkreślił suche skórki. Plusem jest ekskluzywne opakowanie i fakt, że IDEALNIE stapia się ze skórą. Nie widać, że ma się podkład na buźce, ale to znaczy, że nic „większego” nie ukrywa. Dodatkowy plus to fakt, że absolutnie nie brudzi ubrań, co jest ważne.
    Niestety produkt nie wygładza buźki, nie ma efektu „wow”, podkreśla suche skórki, a zaskórników dostatecznie nie kryje, też je podkreśla. Nie nadaje cerze blasku, powiedziałabym ,że robi ją „tępą” – daje efekt sztucznego matu, tworzy skorupę i wysusza.
    Naprawdę nigdy więcej nie kupię już z tej firmy, choćby nie wiem jakie pochlebne rzeczy o niej mówiono. Pierwszy produkt tej „ekskluzywnej” firmy i taki zawód  za 235 zł miałabym ok. 10 innych podkładów dających taki sam efekt.

Chcesz pochwalić Subtelna55 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • Gorszy od MaxFactora
  • Mam szczęście ze często takie kosmetyki( droższe ) znosi mi z drogerii chłopak ( dzięki Michas) bo serce by mi pękło na tyle droooogich bubli trafiłam przez ostatnie 2 mies.
    W poszukiwaniu idealnego podkładu kryjacego na since po operacji trafiłam i na ten podkład.

Od Clarinsa Everlasting gorszy, od estee lauder DW, DW light i Maximum Cover, gorszy od Max Factor Lasting performance ( 45 zł!!!) gorszy.

Dla kogo? Dla osób potrzebujących czegoś na cały dzień i nie mających skóry wrażliwej za to skłonną do przetłuszczania.
    Zacznę od plusów ;
    - super krycie
    - bardzo ładne estetyczne opakowanie.
    - nie budzi

Minusy;
    - osadza sie w porach których nie mam wydosznych.
    - wyglada nienaturalnie, najbardziej ze wszystkich wymienionych podkreśla to co na cerę nieładne.
    - miałam dyskomfort w noszeniu go, czułam go skóra była nieprzyjemne napięta.
    - po 3 h wysechl na skorupe.

Wiem ze ja miałam w ostatnim czasie wyjątkowe oczekiwania ale skoro Max Factor dało nałożyć sie ładnie to chyba 4 ( prawie)X droższy podkład tez powinnam moc.

Nie polubilismy sie.Używam tego produktu od: 2miesIlość zużytych opakowań: Z 12 użyć

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • duże rozczarowanie
  • Kupiłam ten podkład zachęcona opiniami o jego wyglądzie, luksusowości. Zakup okazał się jednak wielkim rozczarowaniem. Na mojej skórze nie sprawdził się w ogóle. Śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z gorszych podkładów jakie stosowałam. Próbowałam się z nim zgrać na różne sposoby, ale w końcu go oddałam.

Minusy:
    - bardzo wysoka cena
    - brak jasnych kolorów ( najjaśniejszy był dla mnie za ciemny)
    - przesusza skórę
    - tworzy suchą skorupę na twarzy
    - dziwna faktura, miałam uczucie jakbym smarowała się piaskiem
    - ciemnieje z czasem
    - potęguje zmęczenie skóry i daje niezdrowy wygląd
    - nie kryje, znika plamami

Plusy:
    - ładne opakowanie

Zdecydowanie nie dla mojej skóry.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić motylanoga za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Niestety musze trochę ponarzekać.
    Jestem bardzo rozczarowana tym produktem. Pierwszy raz po zakupie użyłam go jadąc w dłuższą podróż. Po 3 godzinach w pociągu postanowiłam sprawdzić jak wygląda moja twarz, spodziewałams ię miłego zaskoczenia, a spotkało mnie bolesne rozczarowanie: twarz wyglądała 10 lat starzej. Po podkłądzie oczekuję, że twarz będzie wyglądała świezo i zdrowo- ten nie daje takiego efektu. Matowienie równiez pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie stosunek ceny do jakości wysoce nieadekwatny.
    Fakt, że oczekiwania względem tego produktu miałam duże może stąd tak wielkie rozczarowanie. No i nauczka dla mnie żeby następnym razem nie ryzykować zakupu podkładu beż wcześniejszego przetestowania na próbkach.
    Na plus oczywiście opakowanie ale wolałabym pochwalić się ładną cerą, a nie zawartością kosmetyczki.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kontra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podkład jaki do tej pory miałam
  • Jestem posiadaczką cery tłustej ze skłonnością do wyprysków. Próbowałam już wiele podkładów ale żaden się u mnie nie sprawdził w więcej niż 70 %. Jak tylko mialam przypływ gotówki odrazu zakupiłam ten podkład, oczekiwałam chyba po nim cudu i jak tylko przyszła paczka odrazu otworzylam i wysmarowałam buźkę no i co ? myśle nie no ok ale mnie nie powalił za taką cenę oczekiwałam czegoś lepszego, jednak z każdym dniem go coraz bardziej doceniłam. Miałam go używać tylko na jakieś wyjścia ale używałam codzień nie był dla mnie jakiś cięzki. Jakiś miesiąc temu skończył mi się niestety i mówiłam sobie poszukam czegoś tanszego, lecz tak wysypało moją buzię po zmianie podkładu, że zbieram kasiorę i kupuje go ponownie. Słyszałam też duzo dobrego go podkładzie Laura Mercier Silk Creme jednak póki co zostanę przy tym

Plusy
    +wydajność(starczył mi na 3 miesiące codzienniego używania)
    +wytrzymały tak jak obiecuje producent
    +ładne opakowanie
    +bez zapachu
    +wysoki filtr
    +wodoodporny
    +ładny wygląd buźki

Minus
    - Jedynym minusem jest tylko cena zbyt wysoka jednak jak na taki efekt......

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić fantazja000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Pierwszy podkład, który w pełni spełnił moje wszelkie wymagania. Długo się trzyma. Ma średnie do mocnego krycia. Przy nałożeniu bardzo małej ilości można stworzyć nawet małe krycie. Bardzo wydajny. W moim przypadku pół pompki wystarczy na pokrycie całej twarzy. Wyrównuje koloryt(na czym mi najbardziej zależało!), wygładza i matuje. Ma wykończenie satynowe, przez co skóra wygląda zdrowo i matowo- ale w nie w sztuczny sposób z efektem płaskiej maski. Idealny. Jedyny podkład, po którym po nałożeniu jednorazowo pudru rano, makijaż nie wymaga poprawek, a skóra pozostaje matowa. Polecam dla cery naczynkowej, normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami skórnymi. Dla suchej może być zbyt ciężki. Sama mam mieszaną, naczynkową i jestem zachwycona.

Chcesz pochwalić mashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak porażka
  • Bardzo długo mierzyłam się z tym podkładem, za każdym razem mając nadzieję, że jednak się myliłam, że będzie lepiej. Ale niestety - na mojej cerze totalnie się nie sprawdził.
    Plusy:
    - przepiękny zapach,
    - faktycznie jest trwały,
    - przez pierwsze dwie godziny ładnie stapia się z cerą i wtedy twarz wygląda korzystnie.....niestety tylko przez chwilę
    Wady:
    - jak dla mnie zbyt wodnista konsystencja, co powoduje dośc problematyczne nakładanie go na twarz,
    - kolor po pewnym czasie ciemnieje,
    - przede wszystkim strasznie wysusza,
    - po kilku godzinach na mojej twarzy robi się masakra, tzn. podkład podkreśla zmarszczki, wszystkie niedoskonałości, twarz wygląda jakby była zmęczona, stara,
    - do tego wszystkiego dochodzi cena,
    Na mojej skórze niestety się nie sprawdził, na pewno do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla osób przed 25 rokiem życia z bardzo tłustą cerą,niewymagającą mocnego krycia.
  • Jest to bardzo doby produkt niestety wysusza nawet tłustą skórę.W tym załamaniu na brodzie ściągał mi skórę w związku z czym powstawały tam takie mini żaluzje,malutkie kreseczki,których nigdy wcześniej nie miałam i nie mam.Podkład jest wodnisty i trzeba się napracować,żeby otworzyć tą butelkę i wyciągnąć znaczną ilość produktu,której pompka nie jest w stanie wycisnąć,gdy zaczyna się kończyć.
    Plusy:
    -pięknie pachnie
    -rhodiola w składzie
    -wysoki filtr
    -piękna butelka
    -naturalne odcienie
    Minusy:
    - cena
    - wydajność
    - wysusza skórę

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić Alegoria86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecanki cacanki
  • Po przeczytaniu wszystkich pochlebnych opinii postanowiłam wypróbować to cudo. Na początku sprawiał wrażenie dobrego podkładu, nie rewelacyjnego ale naprawdę porządnego. Po paru dniach zaczęłam zauważać jego wady. Po pierwsze absolutnie nie jest wodoodporny. Biegmąc do autobusu spadło mi na twarz kilka kropel deszczu. W tych miejscach na twarzy zrobiły mi się jaśniejsze plamki, taj jakby podkład stamtąd zniknął. Nie zdarzyło mi się to z żadnym innym do tej pory, a żaden inny nie miał miana wodoodpornego. Po drugie ciemnieje po paru godzinach i bardzo marnie kryje. Cena jest zbyt wygórowana i wiele tańszych podkładów radzi sobie o niebo lepiej. Mam cerę mieszaną z niewielkimi niespodziankami.
    Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kRoPkA 81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mile zaskoczona
  • Kupiłam ten podkład na specjalną okazję i tak już ze mną pozostał na codzień Plusy ładny mat bez uczucia ściągniętej twarzy jakie daje mi np. Dior Nude i Double Wear EL.n* przyjeny, niedrażniący zapach ( jestem alergikiem i wiele zapachów mnie drażni)n* bardzo długo się utrzymuje - dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, wiele podkładów znika z mojej twarzy po 3 godzinach, ten przy odpowiednio nawilżonej twarzy zostaje na bardzo długo.***- oczywiście prawie każdy podkład nałożony na przesuszoną, odwodnioną buźkę, zniknie. Nasza skóra pochłania wszystko co możliwe, żeby się czymś pożywić.* podkład starczył mi na 5 miesięcy codziennego używania, przy czym ja nie używałam bardzooo dużo, około 1-2 pompek.* ładne, poręczne opakowanie, mimo szkła, udało mi się praaawie wszystko zużyć* pompka działała bez problemu od początku do końca* kolor nie zmienia się w ciągu dnia* świetny na deszcz - wystarczy chusteczką ściągnąć wodę, podkład zostaje nienaruszony na twarzy.* nie wysuszaMinusy cena* konsystencja - troszkę kleista, niektórzy mogą mieć problem z naniesieniem na twarz. Ja osobiście rozprowadzałam go palcami. Najpierw lekko rozgrzewałam podkład w dłoniach i szybko nanosiłam na twarz. trwało to dosownie minutę a efekt był świetny.* nie kryje wszyskich niedoskonałości

Chcesz pochwalić Patisue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nie dla mnie
  • Od kilku lat jestem wierna niezawodnemu DW Estee Lauder, ale czasem przyznam zdarza mi się zrobić " skok w bok" z innym podkładem. Parure zachwycała się moja kolezanka, na jej twarzy rzeczywiscie wyglądał dobrze, więc postanowiłam poprosić o próbkę w Sephorze, aby wypróbować to zachwalane cudo. Na pierwszy rzut oka- wszystko wyglądało dobrze, kolor dopasowany do mojej karnacji, lekka, delikatna konsystencja i śliczny zapach róż. Rozprowadzał się bezproblemowo, dobrze wtapiał, " nie odstawał od twarzy". Problemy zaczęły się później- okazało się, że imho podkład za słabo kryje- w zasadzie on tylko wyrównuje koloryt cery, o pokryciu różnych niespodzianek, naczynek czy piegów nie ma mowy. Niestety, także nie matuje Pomimo przypudrowania pudrem sypkim- po 2 godzinach świeciłam się, a strefa T błyszczała niczym latarnia. Słabo tez utrzymuje się na twarzy- po 6 godzinach, gdy zmywałam podkład płynem micelarnym- wacik był niemal czysty, stąd wniosek, że Parure zwyczajnie się ulotnił Dodatkowym minusem jest to, ze nieestetycznie ciemnieje na twarzy.
    Reasumując- podkład nie dla mnie, ja go na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: duża próbka z sephory

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Parure w wielkim mieście
  • Nabyłam ten podkład w ciemno, bez sprawdzania po nieudanym romansie z Color Clone HR i muzyka na nowo zaczęła grać
    Nadaje bardzo przyjemny kolor, ale nie kryje mocno. Prawdą jest, że po nałożeniu palcami krycie jest większe, ale Dermablend nie oczekujcie. Moim zdaniem nie dla osób z chcących dużo ukryć. To dla kogo? Dla kogoś kogo nie interesują przelotne miłostki: idealnie nawilża, nie wysusza i nie natłuszcza, ale musi się go dobrze traktować czyli... PĘDZLEM.
    Polecam HAKURO

Chcesz pochwalić Noyra za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie moj faworyt
  • używałam mnóstwo podkładów,ale zazwyczaj po jakims czasie prawie nic z nich nie zostawalo, albo mazal sie i brzydko wygladal. ten podklad poznalam dzieki probce,ktora otrzymalam kiedys przy zakupach w perfumerii. odrazu mi sie spodobal, mocno kryje, pieknie pachnie, nie rozmazuje sie i przetrwa naprawde wiele godzin. juz nigdy go nie zamienie na zaden inny podklad. uzywam odcienia 02,moze jedynym minusem podkladu jest wysoka cena bo obecnie w sephorze kosztuje ok 240zl. ale on jest warty kazdych pieniadzy

Chcesz pochwalić MissOulalala za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie kiepski....
  • Podkład nie dla cery mieszanej lub tłustej. Przynajmniej nie dla mojej. Kryje słabo, najjaśniejszy odcień jest jakiś różowy,szybko moja cera sie po nim świeci. Do tego jest drogi. To wszystko nie pasuje do siebie. Nie wiem czy ja trafiłam na jakiś bubel perfumeryjny? Nie polecam....

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma lepszego podkładu na rynku
  • Kocham podkłady, miałam wszystkie w tym (estee lauder double wear, givenchy photo perfexion, guerlain -wszystkie, diora)..
    Najlepszy bo:
    -utrzymuje się najdłużej
    -nie pozostawia smug
    Minusy, kolor 01 muszę sprowadzać z azji;/ Latem 02 ok
    Pierwszą butelkę chciałam reklamować przez konsystencję, naszczęście zgubiłam paragon..

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Chcesz pochwalić beetree za czytelną i pomocną recenzję?
  • NUMER 1
  • Jak dla mnie jest to na chwilę obecną podkład numer 1.
    Idealnie stapia się z moją suchą skórą, jest trwały, dobrze kryje ale nie robi maski - długo utrzymuje sie na twarzy!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakicie 2

Chcesz pochwalić Maggy321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie dla mnie
  • zakupilam ten podklad bo zasugerowalam sie opiniami na KWC, pomyslalam ze skoro tyle osob go chwali wiec warto wybrobowac... Dosc ze dobrano mi w sklepie lekko za ciemny kolor to jeszcze nie spelnil do konca swoich zapewnianych zalet ...
    + jest trwaly, nawet po kapieli w jacuzzi podklad nadal jest ale wiadomo nie w idealnym stanie
    + kryje

- strasznie ciezko go rozsmarowac na twarzy by nie wystapil efekt maski, trzeba to zrobic szybko i sprawnie bo nie ma mowy o poprawkach
    - po uzyciu kremu nawilzajacego pod podklad, kosmetyk sie roluje

Nie jestes z niego do konca zadowolona (mozliwe ze przez ten zbyt ciemny kolorek) uzywam go ale preferuje inny ktory zakupilam na drugi dzien po wyprobowalam tego.

Rada: warto najpierw wyprobowac probke i sprawdzic na wlasnej skorze czy kosmetyk bedzie okey, niz leciec do sklepu i kupowac odrazu cale opakowanie. Kazda ma inna cere i dla kazdej dobre jest co innego .

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Chcesz pochwalić diamenciara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar...
  • Najpierw używała go moja mama pootem japowiemjednymsłowemkoszmar. Dastałyśmy z mamą strasznego uczulenia po nim słabo kryje tworzy efekt maski i nie jest wogóle trwały a codopiero wodoodporny. Nie polecam i w dodatku nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/6

Chcesz pochwalić AnnaGord za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Zwyczajny
  • Mam skórę mieszaną, niestety podkład uwydatniał suche skórki skóra niemiłosiernie się błyszczała.
    + ładnie się rozprowadzał
    + krycie
    + wysokie SPF
    + nie zapychał
    +/- trwałość
    - opakowanie (pompka - uniemożliwia zużycie produktu do końca)
    - cena troszkę za wysoka
    - wybór jasnych kolorów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nejlt za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, lekki i naturalny
  • Witam,

podkład Guerlain, Parure Extreme jest idealny, uzywam nr 03 i musze przyznac, że jeszcze żaden podkład nie stapiał sie tak z moja skórą. Odejmuję mu jedynie pól gwaizdki za to, ze nie matowi idealnie mojej cery (jeszcze się taki nie znalazł). Niewatpiliwe jest to luksus i czuc to od pierwszego nalozenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić natus1203 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy podkład dla cery mieszanej
  • Najlepszy podkład jakiego dotychczas używałam!

Wcześniej ideałem był double wear ale okazał się trochę za ciężki, więc postanowiłam szukać dalej.

Podkład niesamowicie stapia się ze skórą, nie tworząc efektu maski, a jednocześnie idealnie kryjąc.

Mimo mojej mieszanej cery, nie spływa po całym dniu pracy jak niektóre podkłady. Oczywiście tak czy inaczej muszę użyć bibułki matującej ale raz dziennie nie jest to problemem.

Gorąco polecam, bo mimo tego że ma swoją cenę, starcza na długo i daje naprawdę niesamowity efekt na skórze.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić ahnes123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co Mój Ideał
  • Tak - kryje
    Tak - jest trwały
    Tak - nie wysusza
    Tak - nie przetłuszcza
    Tak - cera wygląda naprawdę fajnie i zdrowo

Stosowałam już mnóstwo najróżniejszych podkladów, tanszych marek, ale większość to te z "górnej półki". Jak dla mnie ten jest najlepszy. Idzie jednak lato i bedzie trzeba poszukać czegoś lżejszego.

Używam tego produktu od: grudzień 2011

Chcesz pochwalić kamiluwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, kryjący i wydajny
  • Mam cerę mieszaną z różnymi niedoskonałościami, zawsze wybierałam cięższe i bardziej kryjące podkłady, które tylko nasilały moje objawy. Kupiłam Parure Extreme, znacznie lżejszy i nieco rozświetlający. Cudowna zmiana!

Plusy:
    -lekki, ale kryjący, nie robiący maski
    -rozświetlający, ale również lekko matujący
    - długo trzymający się na twarzy
    - wysoki filtr SPF 25!!!
    - śliczny i elegancki flakonik

Minusem może być cena, ale lepiej dołożyć i "podarować sobie odrobinę luksusu" .
    Idealny dla cery normalnej. Ja mam mieszaną i w lecie troche za bardzo sie świeciłam. W pozostałą część roku byłam bardzo zadowolona.

Polecam gorąco! Nie znalazłam do tej pory niczego lepszego!

Używam tego produktu od: 8 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić rcatherine za czytelną i pomocną recenzję?