Powiększ Helena Rubinstein, Lash Queen Feline Blacks Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: aaliyah83

Macara Lash Queen Feline Blacks nadaje spojrzeniu efekt glamour, oferując kobietom piękną ozdobę oczu w postaci gęstych rzęs. Nowa mascara Heleny Rubinstein gwarantuje hipnotyzujące kocie spojrzenie pełne magnetycznego uroku. Lash Queen podkreśla oczy znakomicie uwydatniając i rzeźbiąc rzęsy. Włoski rzęs dopasowując się do szczoteczki zostają otulone tuszem i precyzyjnie rozdzielone. Dostępny w 3 kolorach.

Cena: 130zł / 7g
/pa/

• Nic specjalnego
  • Tusz dla kobiet, które oczekują naturalnego efektu. Ja lubię efekt spektakularny, dlatego tusz nie spełnił moich wymagań Moim zdaniem nie jest warty swojej ceny, wołałabym kupić 2000 calorii za 20 zł, który daje lepszy efekt. Jak dla mnie jedynym plusem jest bardzo ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: zużyte całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kkorabik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt pandy
  • Dotychczas wierna byłam innemu tuszowi HR, a mianowicie Lash Queen Fatal Blacks (popularny Pytonek), który sprawdzał się u mnie bardzo dobrze, jednak raz dałam się namówić sprzedawczyni Sephory na zakup Lash Queen Feline Blacks, co niestety okazało się błędem.

Plusy
    + Tusz, jak wszystkie maskary od HR mieści się w bardzo ładnym, estetycznym, dobyrm jakościowo opakowaniu.
    + wygodna w użyciu szczotka, która świetnie radzi sobie z rozczesywaniem rzęs - tusz ich nie skleja
    + tusz nie uczulał mnie (a mam bardzo wrażliwe oczy), nie miałam problemów z jego zmywaniem
    + efekt, który pozostawia na rzęsach jest świetny - rzęsy są mocno wydłużone, pogrubione (bez sklejania), podkreślone. Kolor to idealna, głęboka czerń.

Minusy:
    - trwałość tusz już po 2-3 godzinach od nałożenia zaczyna się mocno kruszyć i osypywać. Efekt pandy, niezależnie od warunków pogodowych murowany. Niestety to dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach.
    - szybko wysycha - minęło 1,5 miesiąca od zakupu i tusz był zbyt suchy, aby go stosować.

Generalnie produkt byłby bardzo fajny, gdyby nie to osypywanie i rozmazywanie. Podoba mi się efekt jaki zostawia na rzęsach, ale ciągłe zaglądanie w lusterko, żeby sprawdzić czy nie mam czarnych śladów pod oczami, było mocno męczące i denerwujące.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

Chcesz pochwalić vilandre za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA!
  • Używam tego tuszu już od pięciu lat i nie spotkałam się do tej pory z lepszym produktem.

Plusy:
    *Ma porządne metalowe opakowanie
    *Ładnie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy
    *Nie daje zbyt dużego efektu pogrubienia, ale dzięki temu rzęsy wyglądają naturalnie
    *Rzęsy po nałożeniu maskary nie są sztywne
    *Ma neutralny niedrażniący zapach
    *Długo się utrzymuje i nie osypuje

Minusik jedynie za to że za szybko wysycha w opakowaniu - maksymalna trwałość to 1,5 miesiąca... trochę krótko jak za taką cenę

I kupię następną!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić MartynaMolenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • efect ksero
  • Długo się wahałam, czy kupić, bo mam swój ulubiony lash power i zawsze żałuję, jak wybiorę cos innego. I stało się.
    Kupiłam licząc na bardzo dobry produkt uznanej firmy kosmetycznej. I co? I nic.

Zacznę od plusów:
    + ładne, estetyczne i porzadne, metalowe opakowanie
    + dosyć dziwna, spłaszczona szczoteczka, która jednak pieknie wyczesuję i wydłuża rzęsy
    + pogrubienie średnie, ale dla mnie to plus, bo wolę dłuuugie, naturalne rzęsy
    + zapach neutralny
    + nie podrażnia, nie uczula, nie osypuje się
    + super się zmywał płynem micelarnym i nie podrażnia przy tym oczu

+ daje bardzo ładny efekt długich, podkręconych i czarnych rzęs
    + nie usztywnia rzęs

i teraz MINUSY:
    - rozmazuje się i kseruje pod brwiami - co z tego, że mam piękny makijaż, jak po kilku godzinach wyglądam przekomicznie i wulgarnie. niestety, ale są tusze za 20 PLNów, które spisują się znacznie lepiej i dlatego ja dziękuję.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1/8 op

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Barzdo dobry tusz
  • bardzo dobry tusz dla moich oczu ktore sa bardzo wrazliwe.
    Trzyma sie idealnie caly dzien, a moj dzien jestt bardzo intensywny.wieczorem zawsze chodze na silownie mam cala spocona twarz a tusz trzyma sie idealnie, nie kruszy sie nie splywa.
    probowalam jeszcze kilku rodzaji tuszy heleny wszystkie byly mega fajne ale ten zdaje egzamin bezblednie i zawsze do niego wracam.
    goraco polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić jachim85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z moich ulubionych
  • Sama zawsze do niego wracam, a koleżanki przekonuje żeby dały temu rewelacyjnemu tuszowi szanse. Bardzo pogrubia i wydłuża- zdecydowanie daje efekt teatralnych rzęs. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Ma prostą, ale bardzo dobrą szczoteczkę. Przypomina mi trochę Eyes To Kill Armaniego. A- i oczywiście piękna, głęboka czerń! Warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Rudziaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmarnowane pieniądze...
  • Zwiedziona świetnymi recenzjami na wizaż.pl i youtube kupiłam ten tusz. Spodziewałam się super rezultatu, a tu nic...lipa. Mam dość długie rzęsy, ale po użyciu tej maskary wydają się jakby było ich mniej a nie więcej. Jedyny plus to dobre rozczesanie i brak sklejonych rzęs - to trzeba przyznać tej maskarze lecz poza tym jedynym plusem same minusy - nie wydłuża, nie pogrubia ani nie podkręca. Nigdy więcej jej nie kupię. Za tą cenę mogłam mieć dwa dobre i sprawdzone tusze. No cóż...

Chcesz pochwalić makra21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warta swojej ceny...
  • Maskara ta długo za mną chodziła. Wreszcie dostałam ją na urodziny od siostry w zestawie z płynem do demakijażu i kredką. Bardzo się cieszę, że sama nie wydałam na nią ani złotówki, ponieważ byłby to pieniądze wyrzucone w błoto. Generalnie nie jestem fanką wysokopółkowych maskar. Jedynie Diora faktycznie są świetne, wszystkie inne, których miałam okazje używać okazywały się przeciętne. Jedyne co miały lepsze od tych za 30 zł to opakowanie. Masakra HR niestety do nich należy.
    Mam krótkie i proste rzęsy. Od tuszu nie wymagam za wiele, musi podkreślać rzęsy i wydłużać, przy tym się nie kruszyć. Co do tego tuszu to niestety jedyny warunek który spełnia to dobre wydłużenie. Kruszy się niemiłosiernie, a czasem rozmazuje. Zawsze, ale to zawsze używam zalotki przed pomalowaniem rzęs, ta masakra jest tak ciężka (nakładam 1 warstwę), że rzęsy od razu opadają. Beznadzieja. Maskara jest na prawdę tragiczna. Podsumowując:
    +wydłuża
    +ładne opakowanie
    +wygodna szczoteczka
    - kruszy się już po 2 h
    - rzęsy po podkręceniu zalotką opadają
    - skleja rzęsy
    Ogólnie nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowicie do przyjęcia
  • Nie do końca zaspokaja moje potrzeby, ale jest całkiem przyzwoitym tuszem, godnym polecenia.

Plusy:
    + ładnie rozdziela rzęsy
    + nie uczula

Minusy:
    - cena
    - zbyt delikatny efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liberi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Tusz jest idealny, mam geste, dlugie rzęsy więc każda mascara się sprawdza. Natomiast ta jest idealna, duza szczoteczka, głęboka czerń, tusz się nie osupuje, nie robi grudek. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić jacqueline88 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij