Powiększ Helena Rubinstein, Lash Queen Feline Blacks Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: aaliyah83

Macara Lash Queen Feline Blacks nadaje spojrzeniu efekt glamour, oferując kobietom piękną ozdobę oczu w postaci gęstych rzęs. Nowa mascara Heleny Rubinstein gwarantuje hipnotyzujące kocie spojrzenie pełne magnetycznego uroku. Lash Queen podkreśla oczy znakomicie uwydatniając i rzeźbiąc rzęsy. Włoski rzęs dopasowując się do szczoteczki zostają otulone tuszem i precyzyjnie rozdzielone. Dostępny w 3 kolorach.

Cena: 130zł / 7g
/pa/

• efect ksero
  • Długo się wahałam, czy kupić, bo mam swój ulubiony lash power i zawsze żałuję, jak wybiorę cos innego. I stało się.
    Kupiłam licząc na bardzo dobry produkt uznanej firmy kosmetycznej. I co? I nic.

Zacznę od plusów:
    + ładne, estetyczne i porzadne, metalowe opakowanie
    + dosyć dziwna, spłaszczona szczoteczka, która jednak pieknie wyczesuję i wydłuża rzęsy
    + pogrubienie średnie, ale dla mnie to plus, bo wolę dłuuugie, naturalne rzęsy
    + zapach neutralny
    + nie podrażnia, nie uczula, nie osypuje się
    + super się zmywał płynem micelarnym i nie podrażnia przy tym oczu

+ daje bardzo ładny efekt długich, podkręconych i czarnych rzęs
    + nie usztywnia rzęs

i teraz MINUSY:
    - rozmazuje się i kseruje pod brwiami - co z tego, że mam piękny makijaż, jak po kilku godzinach wyglądam przekomicznie i wulgarnie. niestety, ale są tusze za 20 PLNów, które spisują się znacznie lepiej i dlatego ja dziękuję.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1/8 op

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Barzdo dobry tusz
  • bardzo dobry tusz dla moich oczu ktore sa bardzo wrazliwe.
    Trzyma sie idealnie caly dzien, a moj dzien jestt bardzo intensywny.wieczorem zawsze chodze na silownie mam cala spocona twarz a tusz trzyma sie idealnie, nie kruszy sie nie splywa.
    probowalam jeszcze kilku rodzaji tuszy heleny wszystkie byly mega fajne ale ten zdaje egzamin bezblednie i zawsze do niego wracam.
    goraco polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić jachim85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z moich ulubionych
  • Sama zawsze do niego wracam, a koleżanki przekonuje żeby dały temu rewelacyjnemu tuszowi szanse. Bardzo pogrubia i wydłuża- zdecydowanie daje efekt teatralnych rzęs. Nie osypuje się, nie rozmazuje. Ma prostą, ale bardzo dobrą szczoteczkę. Przypomina mi trochę Eyes To Kill Armaniego. A- i oczywiście piękna, głęboka czerń! Warty swojej ceny.

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Rudziaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmarnowane pieniądze...
  • Zwiedziona świetnymi recenzjami na wizaż.pl i youtube kupiłam ten tusz. Spodziewałam się super rezultatu, a tu nic...lipa. Mam dość długie rzęsy, ale po użyciu tej maskary wydają się jakby było ich mniej a nie więcej. Jedyny plus to dobre rozczesanie i brak sklejonych rzęs - to trzeba przyznać tej maskarze lecz poza tym jedynym plusem same minusy - nie wydłuża, nie pogrubia ani nie podkręca. Nigdy więcej jej nie kupię. Za tą cenę mogłam mieć dwa dobre i sprawdzone tusze. No cóż...

Chcesz pochwalić makra21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warta swojej ceny...
  • Maskara ta długo za mną chodziła. Wreszcie dostałam ją na urodziny od siostry w zestawie z płynem do demakijażu i kredką. Bardzo się cieszę, że sama nie wydałam na nią ani złotówki, ponieważ byłby to pieniądze wyrzucone w błoto. Generalnie nie jestem fanką wysokopółkowych maskar. Jedynie Diora faktycznie są świetne, wszystkie inne, których miałam okazje używać okazywały się przeciętne. Jedyne co miały lepsze od tych za 30 zł to opakowanie. Masakra HR niestety do nich należy.
    Mam krótkie i proste rzęsy. Od tuszu nie wymagam za wiele, musi podkreślać rzęsy i wydłużać, przy tym się nie kruszyć. Co do tego tuszu to niestety jedyny warunek który spełnia to dobre wydłużenie. Kruszy się niemiłosiernie, a czasem rozmazuje. Zawsze, ale to zawsze używam zalotki przed pomalowaniem rzęs, ta masakra jest tak ciężka (nakładam 1 warstwę), że rzęsy od razu opadają. Beznadzieja. Maskara jest na prawdę tragiczna. Podsumowując:
    +wydłuża
    +ładne opakowanie
    +wygodna szczoteczka
    - kruszy się już po 2 h
    - rzęsy po podkręceniu zalotką opadają
    - skleja rzęsy
    Ogólnie nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowicie do przyjęcia
  • Nie do końca zaspokaja moje potrzeby, ale jest całkiem przyzwoitym tuszem, godnym polecenia.

Plusy:
    + ładnie rozdziela rzęsy
    + nie uczula

Minusy:
    - cena
    - zbyt delikatny efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liberi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Tusz jest idealny, mam geste, dlugie rzęsy więc każda mascara się sprawdza. Natomiast ta jest idealna, duza szczoteczka, głęboka czerń, tusz się nie osupuje, nie robi grudek. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić jacqueline88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • The Best
  • Dla mnie to jest KWC!
    Używałam Max Factor 2000 calorie (kilka lat, ilość opakowań: ok 6), Estee Lauder Mascara Lash XL (ilość opakowań: 4, Mam również zakupiony Max Factor Clump Defy - nic szczególnego, Revlin Grow Luscious - nic szczególnego. Oprócz tego Ol*** i Avon, coś z chanel, ale nie pamiętam już co to było i wiele innych których nie pamiętam.

Dla mnie HR jest czymś niesamowitym. Ma przecudowną matową czerń.

Aplikacja jest specyficzna bo dość szybko zasycha: czyli jedno oko - raz, jedno oko - dwa, a następnie drugie oko - raz, drogie oko - dwa

Plusy:
    + nie kruszy się, nie rozmywa;
    + pomimo że nie jest wodoodporny to kilka większych "potoków" przetrwał bez zastrzeżeń;
    + nie odbija na powiece
    + szybko zasycha
    + nie pachnie
    + matowa czerń (!)
    + łatwa aplikacja, przyjemna szczoteczka
    + efektowne opakowanie
    + nie ma absolutnie żadnego negatywnego wpływu na moje rzęsy
    + nie uczula mnie, a mnie wszystko uczula
    + wydajny, zużywam jedno opakowanie rocznie, przy codziennym tuszowaniu , więc pewnie wystarczy mi do swojego terminu przydatności )

Minusy:
    - BRAK!

Dla mnie wart absolutnie każdej wydanej złotówki

Z tańszych kosmetyków spokojnie można porównać go do Maybelline, Colossal Volum' Expres Mabelline nie ma tak spektakularnej czerni, wolniej zasycha, nie jest tak matowa jak HR, to taki tusz na co dzień, HR na większe wyjścia.

I love, love, love tusz HR!

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić imodin za czytelną i pomocną recenzję?
  • kruszy się
  • Pierwsze wrażenie po użyciu było rewelacyjne-pięknie podkreślone rzęsy,rozdzielone,nie posklejane,wydłużone,pogrubione-piękna oprawa oka.
    Problem pojawił się po kilku,kiedy spojrzywszy w lustro,dostrzegłam czarny pyłek,czy wręcz okruszki,pod oczami....
    Ta maskara strasznie się kruszy!A w upalne dni wręcz spływa w dół nieestetycznymi smugami....
    Więc tak jak rzęsy wyglądają po nim świetnie,tak czarna obwódka wokół oka psuje ten efekt z kretesem!
    Niestety dałam mu wiele szans,ale każdorazowo zachowywał się tak samo,więc szybko trafił do śmieci......

Używam tego produktu od: używałam ok 1,5 roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1niezużyte opakowanie

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia oczekiwania
  • Kupiłam skuszona ładnym opakowaniem

Tusz jest naprawdę dobry i robi to, co obiecuje producent. Mam rzęsy krótkie ale gęste. Ten tusz znakomicie je wydłuża bez zbędnego machania szczoteczka i stylizacji - po prostu nakładam go i efekt jest od razu widoczny. Pogrubienie też jest, podkrecenie również widoczne.

Jest dość trwały, rzadko zdarzało mi się go rozmazac ale jeśli już to faktycznie w sytuacjach wyjatkowych jak wilgoć czy 12 godzin przed komputerem, w upale.

Jest bardzo przyjemny i godny polecenia choć uważam że podobną jakość można znalezc też na półce maybelline

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Fay8686 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Tusz kosztuje masakryczne pieniądze, których po prostu nie jest wart. Ale to niby ta wyższa półka.
    Czy spełnia obietnice?
    Pogrubienie - nie do końca, jakiejś porażającej objętości nie zauważyłam.
    Podkręcenie - owszem, ale przez pierwsze 2 min po nałożeniu, potem rzęsy jeśli są w miarę długie po prostu się prostują.

Ogromnym minusem dla mnie jest to, że tusz się rozmazuje! I to bardzo szybko. Mniej więcej po godzinie robi mi się panda, przy pełnym makijażu z bazą pudrem itp. itd. Co do tej pory nie miało miejsca przy innych tuszach. A jeśli w ogóle ubieram go na gołą skórę to panda jest i na górnej i na dolnej powiece...

Jak dla mnie zmarnowane pieniądze.

Chcesz pochwalić ZombieMom za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jetem zachwycona
  • Jako ze nie mam w uk dostepu do tej firmy to podczas wakacji w barcelonie bardzo chcialam cos wybrobowac.Zdecydowalam sie na ten tusz skuszona slicznym opakowaniem i szczoteczka.Zaplacilam ponad 30 euro czyli jak za tusz do rzes calkiem sporo.Zaskoczylo mnie ze tusz juz od samego poczatku ma dosyc sucha konsystencje(napewno nie byl otwierany).Jestem nieco rozczarowana tym co sam rzes potrafi zrobic na naszych rzesach czyli niewiele.Jest to wg mnie tusz glownie pogrubiajacy i robi to dosc dobrze,nie wydluza,nie podkreca,co najwyzej dobrze rozdziela nam rzesy.Nie robi jednak takiego wow jakiego spodziewalam sie po tuszu za ta cene Jesli chodzi o trwalosc nie zdaza mu sie kruszyc w ciagu dnia za co plus. Mimo suchawej konsystencji po 6 mcach od otwarcia nadal jestem w stanie nim sie pomalowac.Ogolnie tusz jest w porzadku na codzien ale nic specjalnego.

Używam tego produktu od: ok pol roku

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE POLECAM !
  • Jest to mój ulubiony tusz do rzęs! Pięknie maluje ! Posiadam bardzo jasne rzęsy ze względu na jasną karnację i rzadko trafiam na tusz który jest w stanie całkowicie pokryć moje 'białe rzęsy'. Ten jednak spełnił moje najważniejsze wymaganie.
    +dobrze kryje
    +rewelacyjna szczoteczka
    +pieknie wydluza i pogrubia rzesy
    +nie kruszy się
    +nie rozmazuje się
    -kiepska wydajność

Według mnie jest to jedyna zauważalna wada, ale pomimo tego serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Chcesz pochwalić darka96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Dostałam miniaturę tego tuszu do zakupów w perfumerii. Liczyłam na szałowy efekt, a niestety się rozczarowałam. Mam dosyć gęste, ale cienkie rzesy i w moim przypadku tusz niewiele robi. Faktycznie rewelacyjnie je rozdzielił (szczoteczka jest naprawdę udana), lekko wydłużył i nic poza tym. Nie zauważyłam ani pogrubienia, ani podkręcenia... Dodatkowo czerń była dla mnie za mało intensywna (mam bardzo ciemną oprawe oczu).

Lepiej sprawdza się jako baza pod inny tusz, ja stosowałam go np. pod High Lenghts Clinique i wówczas miałam naprawdę super pomalowane rzęsy.
    Solo jednak robi niewiele, a cena jest wysoka..

Nie polecam, chyba, że ktoś lubi jednoczesnie delikatny makijaż rzęs i luksusowe tusze.

Chcesz pochwalić snowqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Moich rzęs na pewno nie pogrubił ale za to bardzo ładnie je wydłużył, bez grudek i sklejonych rzęs. Wytrzymał bez osypywania i ścierania od wczesnego ranka aż do późnego wieczoru.
    Fajna szczoteczka bez udziwnienień, wygodna w aplikacji.
    Co ważne, czesto w ciągu dnia tusze powoduja u mnie pieczenie i łzawienie oczu, tutaj na szczęście tego nie było.
    A złote opakowanie w panterkę w bardzo bardzo solidnej formie jest na szóstkę z plusem, można w ramkę oprawić i podziwiać Używam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić adaskowa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Dobry, ale nie idealny
  • Tusz kupiłam będąc skuszona promocją i prześlicznym opakowaniem. Jestem z niego zadowolona, chociaż ma niewielkie wady.

Plusy:
    -ładnie rozdziela rzęsy
    -wydłuża
    -naprawdę mocno podkręca
    -wytrzymuje cały dzień
    -wygodna szczoteczka
    -cudne opakowanie!

Minusy:
    -niestety w moim przypadku słabo pogrubia
    -musi troszkę zgęstnieć
    -wysoka cena

Porównując go do MaxFactor False Lash Effect, Lash Queen pozostaje krok z tyłu. Cena o wiele wyższa, a działanie porównywalne.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xbix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale wcale nie lepszy niż np. Sensique za kilka zł
  • Dostałam w prezencie, nie wiem, czy sama bym się zdecydowała.

Ten tusz zachowuje się dość dziwnie. Kiedy go dostałam, był świetny - nie sklejał rzęs, wystarczyło pomalować rzęsy raz. Trzymał się prawie cały dzień, zdarzało mu się osypywać.

Potem nagle coś mu się odmieniło. Zaczął się osypywać prawie natychmiast po nałożeniu, szczypał, bo dostawał się do oka, reszta spływała ze łzami. Miałam zamiar go wyrzucić, ale było mi szkoda, więc został.

Ostatnio coś mnie podkusiło i użyłam go znowu. I co? Znowu się dobrze trzyma i nie osypuje. Podrażnia, ale po kilku godzinach dopiero. Zmywa się przyzwoicie.

Jest w porządku, znowu go używam, ale szczerze powiem, że lepsza jest wodoodporna limitka Sensique albo Wonder Lash Oriflame. Serio.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odrobina luksusu
  • Miałam ten tusz dwa lata temu, kiedy miałam istną manię pięknych rzęs. Pierwsze co przykuło moją uwagę to cudowne opakowanie. Nie mogłam oderwać wzroku. Cena trochę mnie odstrszyła, ale zaryzykowałam. Szczoteczka przypadla mi do gustu ponieważ byla klasyczna a nie jakas udziwniona. Latwo nia wymodelowac rzesy zarówno gorne i dolne.Efekt jest jak by to powiedzieć " ładny i elegancki ". Jeśli komuś zależy na mega efekcje to polecam Helene Rubinstein EKSTRAVAGANZA. Ta to dopiero robi cuda z rzęsami.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 calutkie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę, szału nie ma
  • Tusz jako tako bardzo dobry.

Na plus:
    - wydłuża i podkręca rzęsy,
    - szybko schnie,
    - nie uczula,
    - nie sypie się,
    - super opakowanie,
    - miła szczoteczka.

Na minus:
    - po paru godzinach odbija się na powiekach,
    - cena ciut za wysoka.

Możliwe, że kupię go ponownie, ale teraz szukać będę jakiegoś tańszego odpowiednika.

Ilość zużytych opakowań: całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KarenKrk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny, tylko z rzęsami radzi sobie średnio.
  • Jako maniaczka ładnych opakowań upolowałam ten tusz po kilku miesiącach przymierzania się do zakupu. Udało mi się przy okazji dużych zakupów na zagranicznym portalu internetowym dostać go po "niskiej"- jak na produkt od Heleny Rubinstein- cenie ok. 90 zł.
    Więc oto mam, cacko w poręcznym, metalowym opakowaniu w panterkę. Szczoteczka- klasyczna, nie za gruba.
    Poprzednio- prawie równolegle- używałam Wonder Perfect od Clarins. I byłam w miarę zadowolona. Porównując- ten tusz tak naprawdę niewiele robi z rzęsami. Niestety. Nieco je wydłuża. Plusem jest to, że nie skleja i nie robi pandy. Ale ani nie pogrubia, ani nie podkręca.
    Bez rewelacji, za taką cenę. Nie polecam.

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz ale jest jego tańszy odpowiednik
  • Produkt kupiłam czytając recenzję, oraz z poleceń paru znajomych. Tusz na prawdę świetnie się spisuję, rzęsy tylko po jednej aplikacji tuszu są pięknie rozczesane, pogrubione i podkręcone.

Jak napisałam w tytule jego tańszy odpowiedznik to Maybelline Colossal Smoky Eyes. Jeśli jeszcze kiedykolwiek zdaży się okazja kupienia go po przecenie bądź gdy dostanę zniżkę to będzie mój

Jeśli chodzi o produkt to jedyne co mogę mu zażucić to oczywiście cena

Używam tego produktu od: marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: w użyciu

Chcesz pochwalić gossiiia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moje rzęsy są długie, ale raczej cienkie. Zależy mi na wyrazistym, teatralnym efekcie po nałożeniu maskary.

Plusy:
    - fantastycznie rozczesuje,
    -mocno pogrubia- najlepszy efekt przy nakładaniu warstw praktycznie jedna po drugiej (bez czekania aż pierwsza obeschnie),
    -piękny odcień czerni, ale polecam także brąz- daje odrobinę lżejszy i delikatniejszy efekt,
    -wydajny- jedo opakowanie stacza na ok. 3 msc.-zazwczaj tusz zuzywalam w 5-6 tygodni

Minusy:
    - przy mocnym, wieczorowym makijażu lubi się okruszyć
    -cenaUżywam tego produktu od: Niecały rokIlość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe- 2 czarne i 1 brązowy

Podsumowując, nie jest idealny, ale nie znalazłam lepszego.

Chcesz pochwalić joanHolloway za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry tusz, ale nie za tą cenę
  • Bardzo porządy tusz do rzęs.
    przyjemna w użytkowaniu szczoteczka.
    głęboka czerń.
    rzęsy ładnie rozdzielone, wydłużone, masywniejsze.
    nie osypuje się.
    ALE:
    trzeba nabrać wprawy żeby ładnie wyglądał.
    trudno mi malować drugą warstwę tuszu - szczoteczka jakby tępo przesuwała się po wyschniętych rzęsach i pozostawia wtedy grudki. najlepiej sprawdza się, gdy drugą warstwę kładę na jeszcze nie do końca wyschniętą - pierwszą.
    cena jest kosmiczna. za taką kwotę tusz powinien być doskonały - a nie jest.
    znam wiele 10 razy tańszych i lepszych maskar.

Chcesz pochwalić kosmita77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni...
  • Tusz wyróżnia się tym, że przedłuża rzęsy, osiadając na ich końcach oraz widocznie je pogrubia (oczywiście efekt utrzymuje się do zmycia). Co do podkręcenia, to u siebie zauważyłam, że właśnie nie podkręca, tylko nadaje efekt naturalnych rzęs, nie 'unosi' ich. Mimo wszystkich swoich walorów, wolę inne, tańsze tusze, które równie dobrze podkreślają rzęsy lub wręcz działają bardziej spektakularnie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katjowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie doskonały
  • To najlepszy tusz jakegoi do tej pory uzywalam. A uzywalam i drogeryjne i wysokopółkowe. Pięknie się aplikuje, mocna czerń, szybko wysycha, nie skleja rzęs, ale... osypuje się pod koniec dnia mimo iż nie trę oczu i jest świeży.
    Mam nadzieję, że znajdę swój tusz doskonały. Jeśli nie, zostanę przy panterkowej helenceUżywam tego produktu od: 5 latIlość zużytych opakowań: Nie liczyłam

Chcesz pochwalić Imbruglia za czytelną i pomocną recenzję?