Powiększ Farouk, Biosilk, Hydrating Conditioner (Odżywka głęboko nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych)

Zgłaszająca osoba: k-n

Odżywka zawiera proteiny naturalnego jedwabiu, wyciągi roślinne oraz witaminę E, która wnika do wewnątrz włosów odbudowując ich strukturę. Kosmetyk nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, intensywnie nawilża. W rezultacie włosy są miękkie, lśniące a przede wszystkim silnie nawilżone.

Skład: Water, Ceterayl Alkohol, Dicetyldimotrium chloride, Ceteraeth-20, Stearyl Alkohol, Mineral Oil, Acetamide MEA, Hydrolyzed Barley Protein, Sorbitol, Sodium Cocyl Collagen Amino Acid, Cocoyl Sarcosine, Wheat Germ Acid, Triticum Vulgare Germ Oil, Linolenic Acid, Linoleic Acid, Sulfur, Polysorbate 80, Oleth-10, Simmondsia Chinenis (jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Cythomethicone, Dimethiconol, Rosa California Flower Water, Sodium PCA, Panthenol, Triticum Vulgare (Wheat) Gluten, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyldimonium Chloride, Sympythum Officinale Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Menthia Piperita (pepermint) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Salvia Sclarea Extract, Hydrolyzed Silk, Phytantriol, Polysilicone-15, Olea Europaea Fruit Oil, Mentha Piperita Oil, Menthol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolino Ne, Methylisothiazoline, Parfum, Hexyl, Cinnamic Aldehyde, Benzyl Benzoate, Linalool, Gamma Methyl Ionone, Citronellol, Lilial, Hydroxy Citronellol, Geraniol, Eugenol (25.06.2009)

Cena: 11zł / 50ml; 44zł / 350ml
/pa/

• nie wiem
  • ja nie wiem jak jest z ta odżywka
    raz działa
    raz plącze ?!
    w wiekszości ma same minusy
    -plącze włosy choc od świeta wygładza
    -nie wydajna -cena regularna okropna gdyby nie promocja to bym jej nie kupiła

+to tylko zapach typowo fryzjerski który lubie

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić ofelia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Włosy są po niej miękkie, dobrze się rozczesują, poza tym jest bardzo wydajna, ale:

- nie zauważyłam odżywienia,
    - cena wydaje mi się wygórowana.

Wrócę do niej jeśli nie znajdę nic lepszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sol604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę oczekiwałam czegoś więcej
  • Używając tej odżywki nie stwierdziłam regeneracji ani stałego nawilżania moich włosów. Jest przyjemna, po jej użyciu kosmki były miękksze ale bez rewelacji. Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego a znam tańsze i lepsze odżywki.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić adziaaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoita
  • PLUSY:

- zupełnie nie obciąża włosów, jest niezwykle lekka, a większość odżywek moje włosy obciąża więc wielki plus za to,

- skutecznie nawilża włosy, sprawia że stają się miękkie i wygładzone,

- jest bardzo uniwersalna, ,myślę że nadaje się do większości włosów, choć dla bardzo suchych włosów nie będzie zbyt pomocna bo nie ma właściwości odżywczych,

- jest dosyć wydajna,

- gładka, lekka konsystencja,

- bardzo dużo naturalnych roślinnych wyciągów w składzie i ogółem, naturalny skład.

MINUSY:

- brak właściwości odżywczych,

- dosyć droga, to dobry produkt ale cena jest zawyżona.

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Uratowała mi włosy
  • Świetna odżywka warta swojej ceny.
    Dopiero po niej moje włosy wróciły do dobrego stanu po różnych eksperymentach z farbowaniem i stylizacją. Były już w bardzo kiepskim stanie- suche i sianowate. Włoski stały się cięższe, miękkie, błyszczące, nie puszyły się. Odżywka zregenerowała je i przede wszystkim nawilżyła i wygładziła. Efekt ten nie zniknął zaraz po skończeniu się odżywki. Po czym wnioskuję, że na prawde poprawiła ich kondycję. I jeszcze ten zapach...
    Do zauważalnej poprawy wystarczyło jedno duże opakowanie, kupione w dodatku w promocji. Ale biorąc pod uwagę efekty, nawet standardowa cena nie jest odstraszająca.
    Dawno nie widziałam innej udżywki, która miałaby tak bogaty skład w estrakty i proteiny.
    I chociaż teraz główie staram się używać ekologicznych odżywek do włosów, bądź co najmniej tych bez silikonów i parabenów, myślę, że z sentymentu do niej wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Rosea za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna regeneracja włosów
  • Miałam włosy zmasakrowane i totalnie przesyszone nieustannym baleyage'm i prostowaniem. Fryzjerka przy każdej wizycie mówiła mi o jedwabiu, ale jakoś nie wierzyłam. Jak już było naprawdę źle z moimi włosami, stwierdziłam, że niech będzie - spróbuję tego jedwabiu.
    Już przy pierwszym użyciu - rewelacja!! Nawilżenie od pierwszego razu, coś niesamowitego. Włosy miękkie, świetnie się układają, są gładkie, pięknie pachną.

+ świetne nawilżenie i regeneracja włosów
    + włosy odżyły
    + zapach
    + konsystencja - gęsta, a nie obciąża włosów
    + miękkie, gładkie włosy
    + dobra cena
    + wydajny

Brak minusów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić niebieskooka_blondynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAAAAAAAK !!! ))
  • Gdybym miała wybrac jaki jeden kosmetyk zabrac na bezludna wyspe, to bylby wlasnie ten DD Nie zartuje. Makijaz, makijazem.. Ale to przepięknie pachnące, gładkie i miękkie w dotychu włosy sprawiają, że czuję się piękna )))) ZDecydowanie polecam i stosuję już od daaawna bardzo. Zazwyczaj kupuje kilka sztuk hurtem jak trafiam na przecenę )

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 12 małych

Chcesz pochwalić Karolina8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • fryzjerka poleciła mi biosilk poniewaz moje włosy są suche a końcówki rozdwojone . kupiłam w sklepie 15ml za 10 zł . no nic próbowalam i próbowala i jedynie co to pomogło mi w tym ze rozdwojone końcówki znikły . a włosy stały sie coraz bardziej suche ! nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić policzdo3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Super odżywka, to właśnie dzięki niej udało mi się \'okiełznać\' moje długie, łamliwe i przesuszone włosy. Dodatkowo używałam też jedwabiu tej firmy, po pół roku moje włosy odzyskały blask. Niektóre osoby, mogą powiedzieć "Po pół roku?! Stanowczo za długo!" ale włosy niestety tyle czasu się regenerują, po miesiącu nie staną się nagle oh! i ah!

Plusy:
    - nawilża
    - ułatwia nakładanie
    - przyjemny zapach
    - bardzo wydajna
    - nie obciąża włosów (jeśli nakłada się odpowiednią ilość)
    - włosy są po niej bardziej miękkie

Minusy:
    - dosyć droga...

Uwielbiam tą odżywkę i jest to moim zdaniem najlepsza jaką kiedykolwiek miałam, i spośród marki Biosilk, i spośród innych. Na efekty długo się czeka, ale warto!Używam tego produktu od: maj 2010 - wrzesień 2010Ilość zużytych opakowań: 1 dużę

Chcesz pochwalić Cupcake Kuzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest warta swojej ceny
  • Kupiłam odzywkę 350ml za ok. 20 zł na Allegro i jak na taka cene uwazam, ze jest nawet niezla.
    Niestety jej normalna cena oscyluje pomiedzy 45-50 zl, wiec uwazam, ze jej jakosc jest nieadekwatna do tej ceny.
    Produkt jest troche przereklamowany, producent obiecuje gwiazdki z nieba przedstawiajac ten fryzjerski kosmetyk wysoko ponad drogeryjnymi i czyni z niego ideal.
    Uzywalam wielu odzywek zarowno drogeryjnych jak i fryzjerskich oraz tych ze sklepow ziolowych i bywaly lepsze niz Biosilk.
    Odzywka ta jest niestety malo wydajna, trzeba nalozyc spora warstwe produktu aby skutek byl zadowalajacy.
    Biosilk nie sprawdzil sie u mnie jako odzywka do stosowania po kazdym myciu wlosow, poniewaz trzeba bylo ja trzymac ok godziny aby uzyskac pozadany efekt - a to bylo dosc niewygodne.
    Uzywam jej raz na jakis czas do regeneracji. Ostatnio strasznie zmatowil mi wlosy szampon Gliss Kur plyny jedwab, do tego dolozyly sie przesadnie uzywane odzywki w sprayu.
    Po zastosowaniu grubej wartswy Biosilku na wlosy i trzymaniu go pod czepkiem i recznikiem ok 60 min, wlosy odzyskaly zycie, niewiarygodny blask i gladkosc.
    Niestety wlosy jak sie pierzyły tak się pierzą, a przeciez ten specyfik mial temu przeciwdzialac...
    Zapach jest troche chemiczny i dlugo utrzymuje sie na wlosach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij