Powiększ Farouk, Biosilk, Hydrating Conditioner (Odżywka głęboko nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych)

Zgłaszająca osoba: k-n

Odżywka zawiera proteiny naturalnego jedwabiu, wyciągi roślinne oraz witaminę E, która wnika do wewnątrz włosów odbudowując ich strukturę. Kosmetyk nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, intensywnie nawilża. W rezultacie włosy są miękkie, lśniące a przede wszystkim silnie nawilżone.

Skład: Water, Ceterayl Alkohol, Dicetyldimotrium chloride, Ceteraeth-20, Stearyl Alkohol, Mineral Oil, Acetamide MEA, Hydrolyzed Barley Protein, Sorbitol, Sodium Cocyl Collagen Amino Acid, Cocoyl Sarcosine, Wheat Germ Acid, Triticum Vulgare Germ Oil, Linolenic Acid, Linoleic Acid, Sulfur, Polysorbate 80, Oleth-10, Simmondsia Chinenis (jojoba) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Cythomethicone, Dimethiconol, Rosa California Flower Water, Sodium PCA, Panthenol, Triticum Vulgare (Wheat) Gluten, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyldimonium Chloride, Sympythum Officinale Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Menthia Piperita (pepermint) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Salvia Sclarea Extract, Hydrolyzed Silk, Phytantriol, Polysilicone-15, Olea Europaea Fruit Oil, Mentha Piperita Oil, Menthol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolino Ne, Methylisothiazoline, Parfum, Hexyl, Cinnamic Aldehyde, Benzyl Benzoate, Linalool, Gamma Methyl Ionone, Citronellol, Lilial, Hydroxy Citronellol, Geraniol, Eugenol (25.06.2009)

Cena: 11zł / 50ml; 44zł / 350ml
/pa/

• nie wiem
  • ja nie wiem jak jest z ta odżywka
    raz działa
    raz plącze ?!
    w wiekszości ma same minusy
    -plącze włosy choc od świeta wygładza
    -nie wydajna -cena regularna okropna gdyby nie promocja to bym jej nie kupiła

+to tylko zapach typowo fryzjerski który lubie

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić ofelia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętna
  • Włosy są po niej miękkie, dobrze się rozczesują, poza tym jest bardzo wydajna, ale:

- nie zauważyłam odżywienia,
    - cena wydaje mi się wygórowana.

Wrócę do niej jeśli nie znajdę nic lepszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sol604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę oczekiwałam czegoś więcej
  • Używając tej odżywki nie stwierdziłam regeneracji ani stałego nawilżania moich włosów. Jest przyjemna, po jej użyciu kosmki były miękksze ale bez rewelacji. Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego a znam tańsze i lepsze odżywki.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić adziaaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoita
  • PLUSY:

- zupełnie nie obciąża włosów, jest niezwykle lekka, a większość odżywek moje włosy obciąża więc wielki plus za to,

- skutecznie nawilża włosy, sprawia że stają się miękkie i wygładzone,

- jest bardzo uniwersalna, ,myślę że nadaje się do większości włosów, choć dla bardzo suchych włosów nie będzie zbyt pomocna bo nie ma właściwości odżywczych,

- jest dosyć wydajna,

- gładka, lekka konsystencja,

- bardzo dużo naturalnych roślinnych wyciągów w składzie i ogółem, naturalny skład.

MINUSY:

- brak właściwości odżywczych,

- dosyć droga, to dobry produkt ale cena jest zawyżona.

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Uratowała mi włosy
  • Świetna odżywka warta swojej ceny.
    Dopiero po niej moje włosy wróciły do dobrego stanu po różnych eksperymentach z farbowaniem i stylizacją. Były już w bardzo kiepskim stanie- suche i sianowate. Włoski stały się cięższe, miękkie, błyszczące, nie puszyły się. Odżywka zregenerowała je i przede wszystkim nawilżyła i wygładziła. Efekt ten nie zniknął zaraz po skończeniu się odżywki. Po czym wnioskuję, że na prawde poprawiła ich kondycję. I jeszcze ten zapach...
    Do zauważalnej poprawy wystarczyło jedno duże opakowanie, kupione w dodatku w promocji. Ale biorąc pod uwagę efekty, nawet standardowa cena nie jest odstraszająca.
    Dawno nie widziałam innej udżywki, która miałaby tak bogaty skład w estrakty i proteiny.
    I chociaż teraz główie staram się używać ekologicznych odżywek do włosów, bądź co najmniej tych bez silikonów i parabenów, myślę, że z sentymentu do niej wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Rosea za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna regeneracja włosów
  • Miałam włosy zmasakrowane i totalnie przesyszone nieustannym baleyage'm i prostowaniem. Fryzjerka przy każdej wizycie mówiła mi o jedwabiu, ale jakoś nie wierzyłam. Jak już było naprawdę źle z moimi włosami, stwierdziłam, że niech będzie - spróbuję tego jedwabiu.
    Już przy pierwszym użyciu - rewelacja!! Nawilżenie od pierwszego razu, coś niesamowitego. Włosy miękkie, świetnie się układają, są gładkie, pięknie pachną.

+ świetne nawilżenie i regeneracja włosów
    + włosy odżyły
    + zapach
    + konsystencja - gęsta, a nie obciąża włosów
    + miękkie, gładkie włosy
    + dobra cena
    + wydajny

Brak minusów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić niebieskooka_blondynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAAAAAAAK !!! ))
  • Gdybym miała wybrac jaki jeden kosmetyk zabrac na bezludna wyspe, to bylby wlasnie ten DD Nie zartuje. Makijaz, makijazem.. Ale to przepięknie pachnące, gładkie i miękkie w dotychu włosy sprawiają, że czuję się piękna )))) ZDecydowanie polecam i stosuję już od daaawna bardzo. Zazwyczaj kupuje kilka sztuk hurtem jak trafiam na przecenę )

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 12 małych

Chcesz pochwalić Karolina8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • fryzjerka poleciła mi biosilk poniewaz moje włosy są suche a końcówki rozdwojone . kupiłam w sklepie 15ml za 10 zł . no nic próbowalam i próbowala i jedynie co to pomogło mi w tym ze rozdwojone końcówki znikły . a włosy stały sie coraz bardziej suche ! nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić policzdo3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Super odżywka, to właśnie dzięki niej udało mi się \'okiełznać\' moje długie, łamliwe i przesuszone włosy. Dodatkowo używałam też jedwabiu tej firmy, po pół roku moje włosy odzyskały blask. Niektóre osoby, mogą powiedzieć "Po pół roku?! Stanowczo za długo!" ale włosy niestety tyle czasu się regenerują, po miesiącu nie staną się nagle oh! i ah!

Plusy:
    - nawilża
    - ułatwia nakładanie
    - przyjemny zapach
    - bardzo wydajna
    - nie obciąża włosów (jeśli nakłada się odpowiednią ilość)
    - włosy są po niej bardziej miękkie

Minusy:
    - dosyć droga...

Uwielbiam tą odżywkę i jest to moim zdaniem najlepsza jaką kiedykolwiek miałam, i spośród marki Biosilk, i spośród innych. Na efekty długo się czeka, ale warto!Używam tego produktu od: maj 2010 - wrzesień 2010Ilość zużytych opakowań: 1 dużę

Chcesz pochwalić Cupcake Kuzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest warta swojej ceny
  • Kupiłam odzywkę 350ml za ok. 20 zł na Allegro i jak na taka cene uwazam, ze jest nawet niezla.
    Niestety jej normalna cena oscyluje pomiedzy 45-50 zl, wiec uwazam, ze jej jakosc jest nieadekwatna do tej ceny.
    Produkt jest troche przereklamowany, producent obiecuje gwiazdki z nieba przedstawiajac ten fryzjerski kosmetyk wysoko ponad drogeryjnymi i czyni z niego ideal.
    Uzywalam wielu odzywek zarowno drogeryjnych jak i fryzjerskich oraz tych ze sklepow ziolowych i bywaly lepsze niz Biosilk.
    Odzywka ta jest niestety malo wydajna, trzeba nalozyc spora warstwe produktu aby skutek byl zadowalajacy.
    Biosilk nie sprawdzil sie u mnie jako odzywka do stosowania po kazdym myciu wlosow, poniewaz trzeba bylo ja trzymac ok godziny aby uzyskac pozadany efekt - a to bylo dosc niewygodne.
    Uzywam jej raz na jakis czas do regeneracji. Ostatnio strasznie zmatowil mi wlosy szampon Gliss Kur plyny jedwab, do tego dolozyly sie przesadnie uzywane odzywki w sprayu.
    Po zastosowaniu grubej wartswy Biosilku na wlosy i trzymaniu go pod czepkiem i recznikiem ok 60 min, wlosy odzyskaly zycie, niewiarygodny blask i gladkosc.
    Niestety wlosy jak sie pierzyły tak się pierzą, a przeciez ten specyfik mial temu przeciwdzialac...
    Zapach jest troche chemiczny i dlugo utrzymuje sie na wlosach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Ja używałam ją jako maska po dekoloryzacji, gruba warstwa, foliowy czepek i ręcznik na głowę. Taki turban podgrzewałam ok. 3 minut suszarką, następnie nosiłam go co najmniej 30 minut.

Po spłukaniu odżywki (maski) ZAWSZE myłam włosy szamponem - dzięki temu nie miałam obciążonych włosów.

+ułatwia rozczesywanie
    +dobrze odżywiała moje włosy poddane dekoloryzacji
    +ma ładny zapach, włosy też ślicznie po niej pachniały
    +po jej zastosowaniu włosy były miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku, milutkie
    +wydajna
    +gęsta formuła, która bardzo mi osobiście odpowiadała.

- może przetłuszczać i obciążać włosy normalne
    -włosy mogą wyglądać na oklapnięte, dlatego trzeba ją spłukać a następnie głowę powtórnie umyć szamponem (trochę z tym zabawy)
    -czasochłonna aplikacja jeśli chce się jej używać jako maski, pod foliowy czepek

Ilość zużytych opakowań: 2 mniejsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu do d*py
  • Jeśli ktoś chce zmarnowania pieniędzy to może właśnie kupic ten kosmetyk.

-Niestety nie robi ona nic z moimi włosami, włosy jak były nienawilżone, tak są, co więcej - mam wrażenie że wręcz są wysuszone.
    -nieprzyjemne w dotyku włosy są po tym
    - straszliwie obciąża moje włosy
    - przetluszcza mi włosy
    - gdy nałożyłam trochę przy cebulkach włosów, to po prostu włosy miałam tak oklapnięte, jakbym ich z rok nie myła.

I NAJWIEKSZY MINUS - TAKA CENA A TAKA beznadziejna jakosc, szok!

NIE POLECAM! no chyba ze macie zdrowe włosy i sobie zobaczycie jak działa na zdrowych włosach,bo ten kosmetyk nic nie robi. tylko stoi na półce w łazience i się eksponuje.Używam tego produktu od: jakiegos czasu, nie pamietamIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić The_truth za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie!
  • Bardzo chciałam kupić tę odżywkę, ponieważ dłuższy czas używałam jedwabiu z tej firmy i byłam zachwycona efektami. W końcu się trafiło - przecena w super-pharm no i kupione. Nigdy bardziej się chyba nie rozczarowałam. Ta odżywka jest tak nieprzyjemna w użyciu, że musiałam w połowie opakowania zrobić przerwę i podkurować włosy czymś przyjemniejszym. najgorsze: po nałożeniu na włosy stają się one szorstkie... nieprzyjemne w dotyku :/ nie mogłam tego zdzierżyć. poza tym nie pieni się, nie myje. efektów nie widziałam. wg mnie nie warto inwestować w to pieniędzy, bardzo nieprzyjemne wspomnienia.
    Używam tego produktu od: pół roku temuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Hairstorm za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1208 raz(y)
  • Tylko nabłyszcza
  • Odżywkę kupiłam razem w zestawie z szamponem po korzystnej cenie.
    Mam włosy długie, cienkie i delikatne. Suche i zniszczone na końcach, stąd wybór padł na wypróbowanie Biosilka o takim przeznaczeniu.
    Poza walorami estetycznymi opakowania i zapachem w zasadzie w perspektywie długodystansowej nie robi nic. Mam porówanianie do odżywek : L\'oreal, Gliss Kur, Nivea, Pantene, Dove, YR

+ nabłyszcza włosy
    + przyjemny zapach

+/- przyjemny zapach
    +/- gęsta konsystencja
    +/- pojemność
    +/- nie ulatwia rozczesywania, gdyz plącze długie włosy

- plącze włosy
    - wogóle nie odżywia ani nie regeneruje, nawet nie nawilża
    - nie wydajna
    - cena nie adekwatna do jakości
    - przetłuszcza i obciąża

Podsumowując- moim zdaniem , tak jak cała seria Biosilk, nadaje sie tylko i wyłącznie do nabłyszczania. Zarówno szampon jak i odzywka w porównaniu z klasycznym Pantene wypada naprawdę słabo. I nie robi w zasadzie nic, co byśmy oczekiwaly od odżywki, nawet nawilżającej. Obciąza wiec nie nadaje sie do czestego stosowania, natomiast stosowana zamiennie z innymi odzywkami i szamponami w interwałach tygodniowych zapewne nie zrobiłaby krzywdy.

Niemniej jednak nie polecam, tym którym zależy na czyms wiecej niz tylko nabłyszczeniu.

Jej działanie jest wyłącznie doraźne.

Dwie gwiazdki tylko za nabłyszczenie i zapach.
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1x50ml

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla moich wlosow
  • dostalam ten produkt za pol ceny przy zakupie jedwabiu w plynie, ktory uwielbiam. Odzywka pieknie pachnie,ale niestety zupelnie nic nie zrobila z moimi wlosami..poza tym,ze przetluszczaly sie bardziej niz zwykle.

Używam tego produktu od: nie pamietam
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić shandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża i pięknie pachnie
  • Super odżywka. Spełnia swoje zadanie, idealnie nadaje się do włosów suchych, wygładza je. Jednak wg mnie nie powinno się jej zbyt długo stosować, ponieważ może doprowadzić do przetłuszczenia się włosów. No i ten piękny zapach.... ach....

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zuziak1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Uwielbiam jej zapach, po niej czuje się jakbym wyszła od fryzjera ma miłą konsystencję, po niej włosy są dobrze odżywione, wzmocnione i przede wszystkim delikatne. Jest mało wydajna niestety i trzeba jej dużo nabrać na włosy, jednak efekty są szybkie i zachwycające to jedna z odżywek do których lubię wracać.Używam tego produktu od: ponad rok Ilość zużytych opakowań: 4 szt

Chcesz pochwalić onaa00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Koło domu bedzie"
  • Ot, taka sobie mało wydajna odżyweczka. Jej konsystencja sprawia, że muszę wyciskać jej bardzo dużo, inaczej prawie w ogóle jej nie czuję.
    Co do nawilżania... chyba nie, przynajmniej ja tego nie widzę. Raczej nie polecam, jeśli ktoś się zastanawia, chyba, że koniecznie chce wypróbować. Na mnie nie działa raczej jakoś szczególnie.

Używam tego produktu od: końca pierwszej połowy stycznia, konkretniej od 14

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kierwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły, ale też nie jest numerem 1 .
  • Kupiłam go jakiś miesiąc temu. Na początku uzywania był wręcz doskonały do moich włosów (suchych i wiecznie puszących się). Sprawiał , że moje włosy były miękkie i gładkie, ale po jakiś 2 tygodniach używania strasznie zaczęły się przetłuszczac i na mojej głowie pojawił się łupież . w każdym bądź razie spodziewałam się czegoś lepszego po takiej cenie...

+plusy
    *przez pierwsze 2 tyg włosy były miękkie i gładkie;
    *łatwo rozczesywały mi się włosy;

-minusy
    *cena (!)
    *łupież (w moim przypadku)
    *po pewnym czasie używania strasznie obciążał włossy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ireth Yavetil za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża ale obciąza włosy
  • odzywka:
    - ma gesta konststencje
    -ułatwia rozczasywanie
    -nawilza włosy
    -wygładza
    -ma duza pojemnosc
    -rozsadana cena ,ja kupilam za 32zł
    Przy spłukiwaniu odzywki włosy sa bardzo sliskie,niestey ja mam cienkie włosy i ta odzywka sprwawia,ze szybciej sie przetłuszczaja

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić astra85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Zamówiłam odżywkę na allegro - w zestawie z szamponem. Chciałam przetestować, bo miałam dobre wspomnienia związane z jedwabiem Biosilk.

Zawiodłam się - odżywka nie pomaga włosom, natomiast znacznie je obciąża, sprawia,że są jeszcze bardziej sztywne. Kiepsko ułatwia rozczesywanie, włosy wcale nie są wygładzone. Odżywka tak jak i szampon jest mało wydajna.
    A opakowanie to koszmar- ta nakrętka to pomyłka.
    Plusem jest zapach.Używam tego produktu od: jakiś czas temu kupiłam jedno opakowanie w celu przetestowaniaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Namietne_Usta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...nigdy więcej...
  • Skusiłam się na magię jedwabiu, tak zachwalanego i co... bardzo mnie ten produkt rozczarował! Włosy po nim były klapnięte, jakby tłuste, nawet jak stosowałam go w mniejszych ilościach... nie jest to dla mnie dobra odżywka!

Używam tego produktu od: krótko
    Ilość zużytych opakowań: małe

Chcesz pochwalić mothcik za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Używałam razem z szamponem tej samej serii na włosy suche po farbowaniu, zniszczone codziennym suszeniem. Są to przeciętne produkty, po 3 mcach nie zauważyłam żadnej zmiany na mojej głowie.
    Minusy:
    - brak odpowiedniego nawilżenia
    - odzywka bardzo trudna w rozprowadzeniu
    - trzeba stosować odżywkę z umiarem, bo włosy mogą się zbić w przetłuszczone kępy pod nadmiarem. Jeżeli nałoży się za mało - brak efektu
    - nie jest wydajna
    Plus:
    - włosy były błyszczące.
    Ogólnie nie polecam, są lepsze na rynku i tańsze.

Używam tego produktu od: przez około 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić flawless za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych!
  • odżywka prawie idealna!
    sprawdza się przy zniszczonych włosach i rozdwojonych końcówkach.

intensywnie nawilża, ale nie obciąża.
    znacznie polepsza kondycje włosów.
    sprawia że wyglądają zdrowo, są wygładzone i ślicznie błyszczą.
    dodatkowy plus za wysoki komfort stosowania i piękny fryzjerski zapach.

minusem jest dla mnie cena, gdyż mam długie włosy i dość szybko zużywam odżywki, jednak hydrating conditioner jest całkiem wydajna i często można ją dostać w superpharm za połowę ceny

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 350 ml

Chcesz pochwalić shrimp za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • przereklamowana
  • Kupilam małą pojemnosc na sprobowanie i wiem, ze wiecej do tej odżwki nie wrócę. Bo ona nie daje żadnego dluzej trwającego efektu. Wlosy są po niej mniej suche niż były, ale stan ten utrzymuje się tylko przez kilka godzin od mycia, nastepnego dnia na nowo są suche i brzydko wyglądają. Odzywka ladnie pachnie, dobrze sie splukuje i na tym koniec jej zalet.
    Cena bardzo wysoka a jakosc gorsza od tanich odzywek czy poczciwej starej nafty.

Używam tego produktu od:3tyg
    Ilość zużytych opakowań:jedno male

Chcesz pochwalić Hawa za czytelną i pomocną recenzję?