Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Powiększ Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Zgłaszająca osoba: shooya

Plarix krem to nowoczesny preparat skutecznie zapobiegający nadmiernemu rogowaceniu skóry. Poprzez zwiększenie nawilżenia warstwy rogowej naskórka przyspiesza procesy regeneracji skóry w przebiegu wielu dermatoz, działa przeciwzapalnie.
Zalecany w przypadkach rogowacenia okołomieszkowego, po depilacji, wyprysku w fazie nadmiernego łuszczenia, przewlekłej suchości skóry, jako środek przyspieszający regenerację skóry między okresami sterydoterapii zewnętrznej.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na kwas salicylowy lub pozostałe składniki kremu, ciąża, okres karmienia piersią, wiek poniżej 12 roku życia, niewydolność nerek lub wątroby. Nie stosować w przypadku bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych zakażeń skóry. Nie stosować kremu na błony śluzowe, wargi, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu.
Zawiera:
- kwas salicylowy 2 % - ułatwia oddzielanie się
nawarstwionych rogowaceń naskórka
- mocznik 20% - silnie nawilża, zwiększa elastyczność
warstwy rogowej naskórka
- panthenol - działa kojąco, przeciwzapalnie
w przypadkach podrażnień, niezależnie od przyczyny
- alantoinę - przyspiesza regenerację skóry chorobowo
zmienionej, podrażnionej, biologicznie uszkodzonej

Cena: 19,50zł / 100ml
/bw/

• Mój ulubieniec
  • To jest mój ulubieniec. Dzięki niemu zminimalizowałam wrastanie włosów. Używam go od przeszło 3 lat i jest to jak narazie jedyny kosmetyk który działa który faktycznie tonizuje skórę. Jeśli ktoś ma problemy z wypryskami po depilacji, wrastaniem włosów polecam ten produkt!
    Ma swoje minusy, oczywiście- to że jest drogi a jest go mało. Że jest mało wydajny, trochę zbyt lepki i pozostawia tą lepkośc na długo. Ale działanie przebija wszystkie minusy. Szukam czasem innych mocznikowych ale ten jest naj, naj. Polecam spórbować.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry krem. Wszystkie zapewnienia producenta są spelnione. Trzeba stosować regularnie, ale efekty są.

Byłby moim hitem gdzyby nie zapach, ktory mi przeszkadza mocno, mimo to używam, bo działa.

Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Pomógł mi z:
    - rogowaceniem okołomieszkowym na przedramionach,które zwykle uspokaja się tylko w lecie,
    -wyprysku przy nadmiernym łuszczeniu na dłoniach (ostatnio z zimy na wiosnę)
    -przy złuszczaniu skóry na stopach i okciach

Tak to już mam,że skóra nie złuszcza się u mnie idealnie. Co prawda nie muszę balsamowac skóry zawsze po kąpieli,ale za to są takie okresy gdy złazi (np.na łokciach) ze mnie jak z węża,albo tworzy sie wyprysk(np. na dłoniach) z powodu zbyt intensywnego złuszczania.
    Tutaj pojawia się rozwiązanie ktre teraz lezy obok mojego laptopa Wystarczy kilka dni i potem prewencyjnie żeby nie drapać i nie przeklinać na zchodzenie skóry.
    Dodatkowo jest wybawieniem dla moich stóp,które żeby wygladały jako-tako musiałam pumeksować 3razy w tygodniu, robic delikatny peeling raz w tygodniu,a na codzień intensywnie nawilzać- teraz wystarczy sam krem co dzień lub co dwa-trzy dni jeśli głębiej i więcej go wmasuję.
    Jedyny minus to to,że znika mi tak szybko :3

Ilość zużytych opakowań: dwa-trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MuffinBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny krem po depilacji
  • Kupiłam Pilarix głównie, aby używać go po depilacji woskiem pach i w moim przypadku sprawdził się świetnie. Żadnych zaczerwienień ani wyprysków pod pachami

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 150 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić testerka02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej POLECAM
  • Aktualnie jestem w trakcie drugiego opakowania, a efekty są zniewalające. Od jakiegoś czasu na ramionach miałam bardzo szorstką skórę- słabo nawilżona i wysuszona przez min. solarium, Pani dermatolog poleciła mi ten krem i po kilku dniach odczuwałam różnicę, w tej chwili krem PILARIX wygładził moją skórę idealnie! Używałam wielu kremów nawilżających i wygładzających jednak z tym nie może się równać żaden inny! Cena jest naprawdę niska 20zł za kosmetyk, który naprawdę działa. POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1duże

Chcesz pochwalić ChosQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyłączam się do zachwytów
  • jak w tytule

polecam i podpisuję pod zachwytami nad tym kremem,
    naprawdę WARTO...

no ale moja recenzja jest byt lakoniczna więc rozwijam myśl:

- jak dla mnie, pachnie ładnie,
    - niweluje wrastanie włosków po depilacji,
    - doskonale nawilża, nogi - gładź,
    - wg mnie dość wydajny,
    - w miarę dostępny - apteki, superpfarm,
    - cena w stosunku do działania i wydajności adekwatna

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić luboczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Jest to jeden z tych kosmetyków, którego efekty działania nie stanowią jedynie siły sugestii, efektu placebo etc. To naprawdę działa i to widać, czuć już po dwóch zastosowaniach. Najlepsze efekty widziałam na pośladkach, łokciach i zewnętrznej części ramion. Działanie jest nieporównywalnie lepsze od nawet specjalistycznych balsamów do ciała. Zapach jest przyjemny, szybko się ulatnia. Konsystencja gęsta, przez co jest troszkę niewydajny. Cena do przeżycia. Polecam!

Chcesz pochwalić Sheenaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Przyłączam się do zachwytów. Ten krem stał się także moim wybawcą, gdy myślałam, że już nic nie pomoże mojej skórze. Pojawiło się u mnie rogowacenie okołomieszkowe na nogach, niesamowicie palące i bolące krostki, grudki i ranki. Nie byłam w stanie nawet dotknąć mojej skóry, a wszystkie preparaty tylko pogarszały sytuację. Ten krem ma same plusy:

+ dobrze się rozprowadza, jest wydajny, wystarczy niewielka ilość
    + łagodzi, koi i nawilża długotrwale
    + goi ranki
    + eliminuje problem wrastania włosków po depilacji
    + przy codziennym regularnym stosowaniu już po paru dniach stan skóry się poprawił, po około miesiącu miałam tylko pojedyncze krostki
    + po 4 miesiącach (1 op. wystarczyło na 2 miesiące) problem rogowacenia całkowicie zniknął! teraz używam tylko balsamów nawilżających i problem nie powrócił
    + niska cena za taką jakość w porównaniu z innymi tego typu produktami aptecznymi

Podsumowując: krem na długi czas wyleczył moją skórę, w tym momencie jestem już 2 miesiące po odstawieniu kremu i nadal mam skórę normalną bez problemu przesuszenia i rogowacenia.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje wybawienie
  • Cierpię na rogowacenie okołomieszkowe - problem najbardziej dotknął moje uda, skórę na biodrach i ramionach.

Długo czytałam o tym kremie i bałam sie, że i na mnie nie podziała.

Przyznaję, że nie stosowałam go tak jak należy (codziennie). Co dwa dni robiłam pilling lub szorowałam sie gąbką, a następnie nakładałam owy krem na nogi i kładłam sie spać.

Mimo to, efekty widzę, a dopiero kończe pierwsze opakowanie. Brzydkie krosty w wierzchu ud znikneły bardzo szybko, na spodniej stronie ud, nadal są ślady i pojedyńcze krostki, ale zwalczam je pillingami.

*Skóra jest mięciutka
    *Krem pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia
    *Krosty "znikają" - łatwiej się ich pozbywać przez złuszczanie skóry, która jest zmiękczona mocznikiem

-trzeba uważać żeby nie nakładać na miejsca podrażnione
    - jest trochę mało wydajny, ale jestem gotowa kupować tubke co miesiąc - warto

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Chcesz pochwalić vicious_parsley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co niezastapiony
  • Już jakiś czas dokuczają mi małe, ale jakże upierdliwe krostki na ramionach - zwłaszcza zimą. Moja dermatolog przepisała mi właśnie Pilarix. Po kilku aplikacjach nie byłam zachwycona, ale po prawie 4 tygodniowej kuracji moja skóra jest gładka i w znacznie lepszej kondycji. Krem spełnił swoje zadanie.

Kremu używam codziennie i przy takiej częstotliwości używania (a smaruję tylko ramiona) jest średniowydajny. Poza tym niektórych może denerwować to, że jak się go za dużo nałoży, schodzi ze skóry i zostawia takie resztki jak gumka do ścierania.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij