Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Powiększ Lefrosch, Pilarix, Krem przeciw rogowaceniu skóry

Zgłaszająca osoba: shooya

Plarix krem to nowoczesny preparat skutecznie zapobiegający nadmiernemu rogowaceniu skóry. Poprzez zwiększenie nawilżenia warstwy rogowej naskórka przyspiesza procesy regeneracji skóry w przebiegu wielu dermatoz, działa przeciwzapalnie.
Zalecany w przypadkach rogowacenia okołomieszkowego, po depilacji, wyprysku w fazie nadmiernego łuszczenia, przewlekłej suchości skóry, jako środek przyspieszający regenerację skóry między okresami sterydoterapii zewnętrznej.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na kwas salicylowy lub pozostałe składniki kremu, ciąża, okres karmienia piersią, wiek poniżej 12 roku życia, niewydolność nerek lub wątroby. Nie stosować w przypadku bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych zakażeń skóry. Nie stosować kremu na błony śluzowe, wargi, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu.
Zawiera:
- kwas salicylowy 2 % - ułatwia oddzielanie się
nawarstwionych rogowaceń naskórka
- mocznik 20% - silnie nawilża, zwiększa elastyczność
warstwy rogowej naskórka
- panthenol - działa kojąco, przeciwzapalnie
w przypadkach podrażnień, niezależnie od przyczyny
- alantoinę - przyspiesza regenerację skóry chorobowo
zmienionej, podrażnionej, biologicznie uszkodzonej

Cena: 19,50zł / 100ml
/bw/

• Działa!
  • Jest to jeden z tych kosmetyków, którego efekty działania nie stanowią jedynie siły sugestii, efektu placebo etc. To naprawdę działa i to widać, czuć już po dwóch zastosowaniach. Najlepsze efekty widziałam na pośladkach, łokciach i zewnętrznej części ramion. Działanie jest nieporównywalnie lepsze od nawet specjalistycznych balsamów do ciała. Zapach jest przyjemny, szybko się ulatnia. Konsystencja gęsta, przez co jest troszkę niewydajny. Cena do przeżycia. Polecam!

Chcesz pochwalić Sheenaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Przyłączam się do zachwytów. Ten krem stał się także moim wybawcą, gdy myślałam, że już nic nie pomoże mojej skórze. Pojawiło się u mnie rogowacenie okołomieszkowe na nogach, niesamowicie palące i bolące krostki, grudki i ranki. Nie byłam w stanie nawet dotknąć mojej skóry, a wszystkie preparaty tylko pogarszały sytuację. Ten krem ma same plusy:

+ dobrze się rozprowadza, jest wydajny, wystarczy niewielka ilość
    + łagodzi, koi i nawilża długotrwale
    + goi ranki
    + eliminuje problem wrastania włosków po depilacji
    + przy codziennym regularnym stosowaniu już po paru dniach stan skóry się poprawił, po około miesiącu miałam tylko pojedyncze krostki
    + po 4 miesiącach (1 op. wystarczyło na 2 miesiące) problem rogowacenia całkowicie zniknął! teraz używam tylko balsamów nawilżających i problem nie powrócił
    + niska cena za taką jakość w porównaniu z innymi tego typu produktami aptecznymi

Podsumowując: krem na długi czas wyleczył moją skórę, w tym momencie jestem już 2 miesiące po odstawieniu kremu i nadal mam skórę normalną bez problemu przesuszenia i rogowacenia.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje wybawienie
  • Cierpię na rogowacenie okołomieszkowe - problem najbardziej dotknął moje uda, skórę na biodrach i ramionach.

Długo czytałam o tym kremie i bałam sie, że i na mnie nie podziała.

Przyznaję, że nie stosowałam go tak jak należy (codziennie). Co dwa dni robiłam pilling lub szorowałam sie gąbką, a następnie nakładałam owy krem na nogi i kładłam sie spać.

Mimo to, efekty widzę, a dopiero kończe pierwsze opakowanie. Brzydkie krosty w wierzchu ud znikneły bardzo szybko, na spodniej stronie ud, nadal są ślady i pojedyńcze krostki, ale zwalczam je pillingami.

*Skóra jest mięciutka
    *Krem pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia
    *Krosty "znikają" - łatwiej się ich pozbywać przez złuszczanie skóry, która jest zmiękczona mocznikiem

-trzeba uważać żeby nie nakładać na miejsca podrażnione
    - jest trochę mało wydajny, ale jestem gotowa kupować tubke co miesiąc - warto

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Chcesz pochwalić vicious_parsley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co niezastapiony
  • Już jakiś czas dokuczają mi małe, ale jakże upierdliwe krostki na ramionach - zwłaszcza zimą. Moja dermatolog przepisała mi właśnie Pilarix. Po kilku aplikacjach nie byłam zachwycona, ale po prawie 4 tygodniowej kuracji moja skóra jest gładka i w znacznie lepszej kondycji. Krem spełnił swoje zadanie.

Kremu używam codziennie i przy takiej częstotliwości używania (a smaruję tylko ramiona) jest średniowydajny. Poza tym niektórych może denerwować to, że jak się go za dużo nałoży, schodzi ze skóry i zostawia takie resztki jak gumka do ścierania.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity !
  • Kupiłam go w aptee przez przypadek, chciałam coś nawilżającego po goleniu i dostałam to. Wtedy pdkryłam cudowne działanie tego leku. JEst wspaniały na moje krostki na ramionach, suche łokcie i kolana, szorstkie pięty i miejsca delikatne na golenie. Pożegnałam się z krostkami po goleniu i nieprzyjemną skórą !

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić aqua95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • produkt godny polecenia!
  • Świetny produkt na różne dolegliwości skóry.

Ja stosowałam go na podrażnienia skóry po depilacji i wrastające włoski radził sobie naprawdę doskonale !

+ Bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: paru lat

Chcesz pochwalić Primerose 5227 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię !
  • Stosuję go głównie do stóp,czasami do rąk na noc.
    -odżywia,
    -nawilża,
    -wygładza,
    -przyjemnie pachnie,jak dla mnie
    Staram się kupować w promocyjnych cenach.
    Cieszę się,że go odkryłam ...

Ilość zużytych opakowań: 4 x 100ml

Chcesz pochwalić _Effa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda , że mało wydajny.
  • Krem z mocznikiem bardzo dobrze wpływa na moje stopy. Nawilża i wygładza. Zapach nieco cytrusowy nie przeszkadza. Niestety cena w odniesieniu do jakości nie jest atrakcyjna. I za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martka72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mogę bez niego żyć
  • Zapobiega czerwonym krostom po depilacji bikini maszynką i wrastaniu włosów. Za to go po prostu kocham, bo to pierwsze skuteczne rozwiązanie, którego poszukiwałam pewnie z 7 lat.
    Dodatkowym plusem jest nawilżenie. -> czasami smaruje nim sobie łydki, jak mam wyjątkowo suche.

Na pewno śmiało można go polecić wszystkim, którzy zmagają się z krostkami w różnych, dziwnych miejscach. Np. jak ramiona, pośladki, łyski, uda. Sama nie sprawdzałam, ale jeśli działa na okolice bikini po goleniu, to podziała na wszystko.

Cena jak najbardziej na plus, bo zagraniczne odpowiedniki są dużo droższe.
    Raczej wydajnyUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić GRUone za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony
  • Wspaniały krem, nie wiem jak żyłam bez niego wcześniej. Zmagam się z okropnymi szorstkimi krostkami głownie na ramionach, ale tez na udach i pośladkach. Regularnie stosowany cudownie wygladza skórę w tych miejscach. Krostki znikają, nowe pojawiają się znacznie rzadziej. Zazwyczaj używam 2-3 dni, potem 1 lub 2 dni przerwy. Dodatkowy bardzo ładnie nawilża moją super suchą skórę na łydkach. Zdarzyło mi się też użyć go na twarz i fajnie nawilżył, ale takie coś to raz na parę dni. Czasem stosuję też po depilacji na okolice bikini aby nie robiły mi się krostki i też dobrze działa. Bardzo dobrze działa na łokcie, na jednym nawet zmiejszył mi lekko bliznę, która wcale nie jest świeża.
    Konsystencja jest gęsta, tępa ale to dość typowe dla kremów z mocznikiem. Wchłania się dobrze, do matu, nie zostawia tłustej warstwy.
    Raz na samym początku stosowania krem sprawił mi niemiłą niespodziankę, bo zadziałał bardzo silnie na skórę dłoni, zwłazcza po wewnętrzej stronie i skóra niesamowicie mi się zaczęła łuszczyć, wyglądało to strasznie. Dla moich dłoni jest zbyt silny. Dlatego teraz po użyciu myję ręce i wszystko jest ok.
    Cena może nie najniższa, ale często można kupić go w promocji, osttanio upolowałam dwa w cenie jednego więc wyszło 10 zł za sztukę to już jest ok. Używam tego produktu od: ok 3 m-cyIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić SoBitterSoSweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Nie różnic się za bardzo od kremów drogeryjnych

Plusy:
    -dobrze nawilża
    -dobra konsystencja
    -dobry skład
    -trochę przyśpiesza regenerację naskórka

Minusy:
    -jeśli się nałoży za dużo zostawia okruchy jak po gumce do mazania
    -zapach
    -cena
    -średnio działa na szorstką skórę pięt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK dla zrogowaceń na kolanach i kostkach!
  • Ja nabawiłam się zrogowaceń na kolanach i kostkach u nóg głownie przez zabawę z moim synkiem. Wyglądało to okropnie - z daleka jak wielkie siniaki, a z bliska jak skóra słonia! Po nieudolnych próbach z kremami nawilżającymi i peelingami moja pani kosmetolog poradziła mi użyć preparatu z mocznikiem (bo doskonale rozmiękcza naskórek). Poszłam do apteki no i zdecydowałam się na Pilarix. Stosowałam go regularnie przez 2 tygodnie rano i wieczorem i efekt był super - skóra zaczęła schodzić i łuszczyć się, teraz w końcu mogę chodzić w krótkich spodenkach i spódniczkach, tyle że idzie jesień i niewiele pozostało tych ciepłych dni :P Jeśli chodzi o zaczerwienienia po depilacji to osobiście polecam zabiegi fotoepilacji. Działa rewelacyjnie i już nie mam tego kopotu.

Chcesz pochwalić Kamka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie na plus
  • Niedawno zakupiłam depilator. Przed pierwszym użyciem czytałam wiele opinii o tej metodzie depilacji i wszystkie kobietki wspominały o problemie krostek oraz brzydko wrastających włosków. Na forum przeczytałam, że niektórym z Was pomaga ten oto krem, więc zakupiłam go - czysto profilaktycznie.

Zaczęłam stosowanie kremu po pierwszej depilacji łydek i pach. Łydki smaruję codziennie, zazwyczaj wieczorem po kąpieli no i jak do tej pory nie zauważyłam wrastających włosków, więc na razie (odpukać) krem się spisuje...chociaż prawda jest taka, że nie wiem czy problem wrastającego owłosienia w ogóle mnie dotyczy, bo zaczęłam używać kremu profilaktycznie...

Dużego plusa ten krem ma u mnie za to, że po pierwszej depilacji uleczył moją podrażnioną skórę pod pachami.
    Nie byłam przyzwyczajona do używania depilatora, moja skóra okazała się baaaardzo wrażliwa i pod pachami pojawiły się okropne czerwone krostki, malutkie krwiaczki i podrażnienia. Wyglądało to fatalnie.
    Pilarix rozprawił się z tym szybciutko. Po dwóch dniach po podrażnieniach nie było śladu.

Stosuję go nadal - na łydkach codziennie, a pod paszkami przez kilka dni po depilacji-przynajmniej do czasu gdy moja skóra przyzwyczai się do nowej metody depilacji i przestanie tak histerycznie reagować

Cena - jak na produkt apteczny może być (zapłaciłam około 16 zł).

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić endorfinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • co tu dużo mówić :P krem po prostu na mnie nie działa
    mam duży problem z wrastającymi włoskami i używałam go 2 razy dziennie, aż do skończzenia opakowania, tak jak zalecał producent, ale stan nóg się nie zmienił i dalej po depilacji włoski wrastały

biorąc pod uwagę cenę tego kremu, raczej mała szansa, że do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić KateKl91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAAAAAAK!
  • Miałam bardzo duży problem, ze skórą nóg, po goleniu rosły mi straszne czerwone piekące kropki, które wyglądały przeokropnie. Nie pomagały mi żadne balsamy, zmieniałam też coraz to inne maszynki do golenia także pianki do golenia itd. NIC NIE POMAGAŁO! A tu nagle oglądając pewną dziewczynę na YT, zobaczyłam o to ten krem, o którym mówila, natychmiast pobiegłam do apteki i kupiłam ! i nie żałuje bo jest ekstra! Kropki zeszły mi prawie wszystkie a problem z wrastającymi włoskami też znikł, praktycznie całkiem. Jestem na prawdę zadowolona a męczyłam się kilka dobrych lat. No ale... jak każdy produkt, ten też ma wady, jest mało ekonomiczny przy codziennym stosowaniu 100ml produktu wystarczy mi na ok. 3 tyg, kolejny minus to taki, że gdy nie smaruje się nim chociaż z 2-3 dni problem krostek i wrastających włosków wraca. No ale coż jak mus to mus

Ilość zużytych opakowań: Oszczędzam jak moge jestem w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić RissRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem jak na tego typu kosmetyk nie jest drogi i w dodatku jest wydajny. Pachnie jak produkty apteczne. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona i wygładzona. Poza tym przyczynił się do prawie całkowitej likwidacji chropowatej skóry na ramionach z czym do tej pory inne kremy sobie nie poradziły.

Używam tego produktu od: Miesiąca 1
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie pozbyłam się problemu z wrastającymi włoskami
  • Niezastąpiony, gdy ma się problem z wrastającymi włoskami po depilacji.
    Skóra staje się gładka, bez skaz.
    Dość wydajne opakowania.
    Akceptowalna cena

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić MartuchaP za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijaki
  • Krem kupiłam zachęcona opiniami w czasie zaostrzenia objawów atopowego zapalenia skóry na suchą i łuszczącą się skórę ciała i twarzy jednak okazał się zwyczajnym kremem nawilżającym.
    Plus za to że nawilżenie utrzymuje się na średnim poziomie więc chociaż mogę tak go zużyć. Jednak ma dziwną konsystencję niby całkiem szybko się wchłąnia choć nie w 100% bo zostawia warstwę ochronną. Skóra po aplikacji robi się jakaś taka matowa,tępa gdzieś po godzinie to ustęuje ale mimo wszystko nie zachęca. Skóra jest tylko trochę bardziej nawilżona ale długotrwałych efektów nie widzę.
    Obecnie gdy atopowe zapalenie daje mi odpocząć krem służy jako balsam do ciała i nawet teraz nie działa zdecyddowanie lepiej a szkoda bo miałam spore oczekiwania.

Używam tego produktu od: 6mies

Chcesz pochwalić monisiaczek22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma rewelacyjnego działania
  • Kupiłam go głównie do leczenia krostek na nogach związanych ze złym rogowaceniem.Niestety nie widzę efektów, mimo,że skład ma dobry i powinien pomóc.Co więcej, powychodziło mi nawet więcej takich małych krosteczek .Krem nie wchłania się zbyt dobrze, ale to akurat mi nie przeszkadza.Jedyny jego plus to faktycznie chyba nawilża.Nie jest wart swojej ceny- nie spełnia swojej funkcji.Zawiodłam się.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziala !!
  • Jest to tanszy odpowiedni svr 30. Rownie dobrze dziala na mojej skorze, ktora niestety trapi problem rogowacenia okolomieszkowego . Peeling kawowy i Pilarix dzialaja cuda . Skora jest gladka, swietnie nawilzona, elastyczna i wyglada zdrowo !!! Za ta cene jak najbardziej polecam kazdemu bo spelnia obietnice producenta!

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte drugie juz zakupione

Chcesz pochwalić alegna96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę znaleźć nic lepszego
  • Opisuję ten krem z perspektywy osoby cierpiącej na rogowacenie przymieszkowe. I mam tu na myśli zmaganie się od wielu lat z tym paskudztwem na rękach i udach. Moja skóra w ogóle mnie nie lubi i jak dotąd nic jej długotrwale nie pomogło. Pilarix jest na razie najlepszym produktem jaki znalazłam, ale regularnie wypróbowuję coś nowego w nadziei, że zadziała lepiej.
    Krem jest dość drogi jak na swoją niską wydajność. Warto wypatrywać go w promocjach w sieciowych aptekach (udało mi się kilka razy kupić po 14zł). Widzę, że kilka osób pisze, że Pilarix ma zapach. Chyba jestem już do niego tak przyzwyczajona, że nic nie czuję. Moim zdaniem krem jest właśnie niemal bezzapachowy.
    A teraz działanie. Pilarixu używam dwa razy dziennie, rano i wieczorem na ręce i nogi. Dodatkowo w środku dnia używam Squamaxu i wieczorem używam ostrego peelingu do ciała. I właśnie po takim peelingu, na całkowicie mokrą skórę nakładam Pilarix. Moim zdaniem działa wtedy lepiej niż nakładany tylko na suchą skórę. Poza tym używam też zwykłych, drogeryjnych balsamów do ciała i widzę, że są potrzebne. Ale zawsze nakładam je na sam koniec, gdy kremy z mocznikiem już się wchłoną.
    Żeby zauważyć prawdziwe działanie Pilarixu należy używać go regularnie. U siebie obserwuję zmniejszenie krostek, zmiękczenie skóry i delikatną poprawę jej kolorytu. Szału nie ma, ale jest lepiej niż przy używaniu innych kremów tego typu i dużo lepiej niż przy używaniu tylko balsamów nawilżających.
    Borykam się też z wrastającymi włoskami na łydkach i bliznach po tych wrośnięciach. Nie będę czarować, mi w tym przypadku Pilarix nie pomógł, ale i tak smaruję nim łydki. Łudzę się, że może przy bardzo długotrwałym używaniu, zobaczę poprawę.

Ogólnie krem działa i będę go kupować dopóki nie znajdę czegoś skuteczniejszego. Warto spróbować i szybko się nie poddawać.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomógł mi!
  • mialam (i w sumie do tej pory co jakiś czas mam) duże problemy z dłońmi, skóra, zwłaszcza od mrozu była bardzo sucha, szorstka, czasem aż pękała, dłonie były całe czerwone i poza bólem/pieczeniem pozostawała kwestia estetyki - bardzo brzydko to wyglądało.
    wtedy koleżanka poleciła mi ten krem, zaczęłam go stosować regularnie, mniej więcej 3-4 razy dziennie je smarowałam. po każdym posmarowaniu od razu była różnica na plus (chociaż ręce początkowo piekły, ale były w agonalnym stanie, więc się nie dziwię). Po około 2 tygodniach, może nawet mniej, martwa, zrogowaciała skóra zaczęła się łuszczyć, odchodzić płatkami, tak gdzieś przez 5dni, aż w końcu ukazały się piękne, zdrowe dłonie! naprawdę, jestem bardzo wdzięczna temu kremowi. żadne inne drogeryjne środki nie pomagały.
    zapach - nie jest najpiękniejszy, dość intensywny, ale idzie się przyzwyczaić
    konsystencja - tłusta, można przesadzić z ilością, a wtedy ciężko się wchłania (brudzi ubrania! dlatego trzeba uważać, żeby nie dotknąć rękami spodni itp, najpierw je porządnie umyć lub przetrzeć)

ogólnie jestem bardzo zadowolona, produkt jest wydajny, używałam go w sporych ilościach na początku, i do tej pory mam gdzieś niecałą połowę, teraz narazie przystopowałam, ponieważ moje dłonie chwilowo się uspokoiły gorąco polecam ten produkt

Używam tego produktu od: ok 2-3mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Znalazłam wzmianki o kosmetyku tutaj na forum i postanowiłam przetestować. Mam problem z rogowaceniem okołomieszkowym w dość nietypowym miejscu i marzę o tym, by się tego pozbyć. Szczęście w nieszczęściu jest to niewielki obszar zlokalizowany tylko w jednym miejscu. Tak czy siak, po zakupie tego kremu oczekiwałam cudów. Cudu może nie było, efekt również nie jest widoczny od razu, ale przy regularnym stosowaniu (ja stosuję codziennie po wyjściu z prysznica) są widoczne zmiany na lepsze. Stosuję produkt od jakiegoś miesiąca, dlatego mam nadzieję, że poprawa będzie jeszcze znaczniejsza z upływem czasu. Problem całkowicie nie zniknął, ale krem na pewno pomógł. Efekt zdecydowanie lepszy, niż zwykłe kremy nawilżające, nawet te z górnych półek. Niestety, nie wygląda mi na wydajny. Zużywam go dość mało, a opakowanie wydaje się prawie puste.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Wiązałam z tym kremem na prawdę ogromne nadzieje ale w ogóle nie zmienił stanu mojej skóry. Większość opinii (i to bardzo dobrych) widzę, ze jest od osób które borykały się z rogowaceniem okołomieszkowym moim problemem jednak jest mega sucha skóra na kostkach i stóp, ja to nazywam "skóra słonia" choć pani dermatolog pociesza mnie, ze az tak źle to nie jest. W każdym razie łatwo sobie wyobrazić jak te moje kostki wyglądają. Krem poleciła mi pani dermatolog która jest nieomylna, zawsze potrafi mnie wyleczyć ze wszystkiego z czym do niej idę, ten krem jednak nie pomógł, z moja skóra nie zrobił dosłownie nic, bedę wytrwale wcierać tą resztkę którą jeszcze mam i może kupię 2 tubkę bo już na prawdę nie wiem jak to zwalczyć, ten krem był moja ostatnią deską ratunku, żadne sklepowe balsamy czy maści nic nie dawały, witamina A też nic, no i ten krem tez niestety mam nadzieje, ze przy 2 tubce moja opinia na temat tej maści się radykalnie zmieni.

Ja mam jakąś nową wersję tego kremu, załączam zdjęcie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pilarix+Ziaja Pro Peeling bardzo mocny= Koniec z wrastającymi włosami !
  • Bardzo długo szukałam róznych cudownych sposobów na wrastające włosy w okolicach bikini i na łydkach.
    Po przeczytaniu wielu pozytywnych opini na kwc
    zdecydowałam się kupić pilarix.
    Do pilarixu dokupiłam piling ziaja pro i jestem pod ogromnym wrażeniem ich połączonego działania.
    Po pierwszym użyciu skóra gładka i miła w dotyku, a włoski odsłoniły się na tyle,że można było je spokojnie wydłubać. Myślę,że do całkowitego wyleczenia będzie potrzebne ok2-3 tygodni.

Plusy:
    -dobrze się rozprowadza
    -nie zostawia tłustego filmu na skórze
    -łagodzi skórę(po depilacji,lub pilingu)
    -fajny zapach
    -skutecznie pocienia naskórek (sprawdzone na piętach i przy wrastająych włoskach)
    -bardzo dobrze nawilża

Minusy:
    -cena 20zł/100ml to trochę sporo, ale nie żałuję
    wydanych pieniędzy

Z pewnościąkupię jeszcze ten krem,gdy zużyję obecny.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Laurowa za czytelną i pomocną recenzję?