Powiększ Ziaja Med, Trądzik Różowaty, Kuracja Łagodząca Zmiany Trądzikowe, Krem redukujący podrażnienia

Zgłaszająca osoba: nawarah

Krem redukujący podrażnienia w kuracji na trądzik różowaty to preparat działający silnie łagodząco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę zarówno z objawami trądziku, jak i do skóry ze zmianami naczyniowymi. Lekka emulsja nawilżająca z wykorzystaniem Eco-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Niska ochrona przeciwsłoneczna SPF6.
Substancje aktywne kremu działają na mechanizm powstawania trądziku różowatego (trokserutyna i escyna).
Profilaktyka teleangiektazji:
- wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową,
- obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych,
- działa rozjaśniająco na naskórek.
Redukcja zmian trądzikowych:
- hamując aktywność 5 a - reduktazy redukuje wydzielanie sebum,
- skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym,
- zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych.
Kompensacja:
- zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV,
- daje wyraźny efekt łagodzenia podrażnień,
- nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.
Substancje aktywne:
trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), modyfikowana skrobia, kompleks proteinowo-cynkowy, fotostabilne filtry UVA i UVB, czysta escyna, alantoina.

Skład: Aqua (Water), Octocrylene, Octyldodecanol, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyl Methoxydibenzonylmethane, Cetearyl Glucoside*, Cetearyl Alcohol*, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Coco-Glycerides*, Elaeis Guineensis (Palm) Oli*, Glyceryl Stearate Citrate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Troxerutin, Allantoin, Saccharomyces/Zinc Ferment, Panthenol, Escin, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Propylparaben, Diazolidinyl Urea
* - surowiec ECO-certyfikowany

/bw/

• geniusz
  • Genialny krem dla cery z trądzikiem różowatym, lub naczynkowej. Jeśli macie uczucie gorąca na twarzy (pogoda, alkohol, menstruacja, stres) to ten krem jest jak chłodzący okład. Nakładam go na twarz, szyję i dekolt i już po 3 dniach stosowania rano i wieczorem moja buzia uspokoiła się i przybrała normalnego koloru. Wyciszyły mi się wszelkie krostki (szyja i dekolt, który był wysiany szorstkimi grudkami), szorstkość policzków (grudki) zmalała, a cera jest nawilżona. Mam cerę mieszaną, w kier. normalnej, więc takie nawilżenie mi wystarcza, ale obawiam się , że skóra przesuszona może domagać się dodatkowego nawilżenia. Krem nie matuje, ale planuję kupić jeszcze krem z kuracji anty trądzikowej (antybakteryjne i przeciwłojotokowe działanie) i jakoś logicznie rozplanować pielęgnacje tymi kremami.

Jak go stosuję:
    Na umytą żelem skórę, przetartą płynem micelarnym z biedry nakładam na wieczór większą warstwę, a rano mniejszą.

Chyba kupię jakieś opakowania na zapas, bo to jak leczy moją cerę jest nie do opisania

Chcesz pochwalić mrymrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • PLUSY:
    - cena
    - konsystencja
    - krem nadaje się pod makijaż
    - dobrze nawilża
    - łagodzi podrażnienia
    - redukuje zaczerwienienia
    - redukuje niedoskonałości

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • początkowo byłam zawiedziona - zmniejszał rumień zaraz po nałożeniu, ale po kilku minutach ten znów się pojawiał. Po 2 tygodniach policzki stały się dużo jaśniejsze, a po miesiącu zaczerwienienie pojawia się tylko po większym wysiłku.
    Nie pomaga zwalczyć istniejących wyprysków, ale zapobiega nowym. Jest tani i wydajny. Dodatkowo nawilża skórę.

Na minus - niski filtr i ciężka dostępność, apteki często wolą mieć w ofercie droższe produkty.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogorszył stan cery
  • Po 4 miesiącach używania kremu, cera się pogorszyła, zaczeła swędzić, wysuszyła się. Nie zauważyłam poprawy w jakimkolwiek miejscu z trądzikiem.

Zalety:
    - cena

Wady:
    - brak widocznego działania
    - pogorszenie stanu cery przed zastosowaniem kuracji
    - w trakcie kuracji, skóra stała się napięta i swedząca

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić MorDor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem poznałam jakieś 2 lata temu. Wykorzystałam go wtedy do końca i byłam bardzo zadowolona. Jednak szybko o nim zapomniałam, bo ciągle szukałam czegoś nowego.
    Wróciłam do niego tydzień temu można by rzec przypadkiem, gdyż w aptece internetowej, w której składałam zamówienie, ten krem był w promocji.

Jest na prawdę dobry.
    Nawilża, ale nie sprawia, że skóra jest tłusta.
    Łagodzi podrażnienia (moim problemem są czerwone policzki) od razu.
    No i łagodzi trądzik.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

Chcesz pochwalić _Schmetterling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatnie łagodzi
  • Zakupiłam go, by złagodzić przebarwienia na skórze. Początkowo nie widziałam różnicy, ale po ok. połowie opakowania plamy zmalały.
    Jego dużym plusem jest lekka konsystencja i dobre wchłanianie. Nie ma z nim problemu rolowania się na skórze. Nie pozostaje po nim tłusta warstwa. Jego zapach nie drażni.
    Nie oczekiwałam po nim zmatowienia na cały dzień, ani doprowadzenia mojej skóry do stanu idealnego jak z obrazka. Potrzebowałam produktu, który nawilży i złagodzi skórę, wyrówna jej koloryt i ograniczy choć trochę wypryski. Miał też być dobrą bazą pod makijaż.
    Gdybym oceniała go po paru dniach stosowania, pewnie nie wiedziałabym co napisać, bo nie widziałam różnicy przed/po. Jednak teraz po zużyciu całego opakowania mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Ka Myk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Polecony mi przez panią w aptece. Ja akurat mam trądzik pospolity, ale na policzkach występuje coś w rodzaju zaczerwienienia i jakby popękanych naczynek - krem mi nie pomógł na to, przeciwnie, wystąpiły mi po nim krostki.
    Jedynie nawilżył mi skórę koło nosa, mocno przesuszoną.
    Konsystencja ok, dla mnie jedynie na wieczór, bo jest dosyć tłusty.

Używam tego produktu od: parę tygodni temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Rysia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Zacznę od tego że nie wiem czy mam trądzik różowaty - jeden dermatolog stwierdził że tak, drugi że nie. Mam jednak zaczerwienione policzki i dużo małych, płytkich wyprysków. Liczyłam że ten krem nieco zredukuje zaczerwienienie. Na mojej cerze nie zrobił jednak nic - ani nie pomógł,ani nie zaszkodził. Ot, zwykły kremik nawilżający do codziennego stosowania, na pewno nie dla skóry ze specjalnymi potrzebami.

Używam tego produktu od: używałam około rok temu

Chcesz pochwalić Black Dhalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie, sprawdza się.
  • Używam tego produktu dopiero od ok. 3 tygodni. Kupiłam go za 12zł. Od dawna mam problem z moją cerą. Na policzkach mam zaczerwienienie, które nigdy nie maleje, wręcz rośnie. Na czole pojawiają się wypryski, które po stosowaniu innych kosmetyków nie łagodniały. Po otwarciu i zastosowaniu kremu, zostałam mile zaskoczona. Krem ma fajną konsystencję, praktycznie nie ma zapachu, jest bardzo wydajny. Po użyciu kremu rano, twarz mi się świeciła, ale wystarczyło odczekać 5 minut i spokojnie mogłam nakładać podkład. Na wieczór również stosowałam krem, rano moja cera była nawilżona. Po około tygodniu zauważyłam,że zaczerwienie delikatnie się rozjaśnia, nowe wypryski się nie pojawiają, obecne robią się coraz mniejsze. Chwilę temu zakupiłam w aptece za 12zł żel myjący również z ziaji. Mam nadzieję,że również spełni moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygdniu
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam dopiero 1/4 kremu

Chcesz pochwalić Studentka_torun za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno
  • Na mnie kosmetyk w ogóle nie podziałał.
    Naczynka dalej są widoczne.
    Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia.
    Co więcej twarz po użyciu tego cuda jest podrażniona.

Jest to nie do przyjęcia dlatego muszę pozbyć się kosmetyku który robi mi krzywdę.

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na początek - pewniak
  • Trądzik różowaty brzmi jak wyrok.
    Nie miałam wcześniej problemów z cerą a tu nagle po odstawieniu antykoncepcji bum. Moja skóra oszalała. Myślałam, że uczuliły mnie nowe kosmetyki. Niestety diagnoza to trądzik różowaty.
    Ale jakoś żyję, dobra dieta, maści i leki robią swoje.
    Co do kremów - ceny kremów na tą dolegliwość potrafią być wygórowane..
    Problem to nie tylko nadwrażliwe naczynka ale także łojotok, trądzik - w moim przypadku grudki.
    Od kremu przestałam oczekiwać cudów. Ma mi pomagać a nie leczyć.
    Jego głównym zadaniem jest złagodzenie zaczerwienień i zmień trądzikowych, nawilżenie i ochrona przeciwsłoneczna.

Ziaja MED kupiłam przypadkiem jako mój pierwszy tego typu krem robiąc zamówienie na DOZ. Kosztował około 15zł ale wiem, że można kupić go już za 10zł.
    Początkowo używałam na dzień
    - za mało nawilżał, trzeba było nałożyć tonę kremu. Do przesuszonej skóry na pewno się nie nadaje.
    - zbyt mała ochrona przeciwsłoneczna SPF 6 to jakiś żart.
    -ładna tubka
    -żółty kolorek
    -brak zapachu
    -pod makijaż niezbyt się nadawał, za mało nawilżał

Potem kupiłam sobie inny krem na dzień a postanowiłam zużyć Ziaję na noc - to był strzał w 10!

Po wieczornym demakijażu nakładam ten krem, cienką warstwę moja skóra nie jest teraz sucha. Przy nakładaniu tego typu kremów na tego typu cere :P mogą pojwić się zaczerwienienia które potem schodzą.
    Kładę się spać i wstaję w wygładzona, złagodzoną buzią Nie ma zaczerwienienia, jest rozjaśniona, napięta, nawet nawilżona.

Mam jeszcze do spróbowania kilka kremów z wyższej półki cenowej. Ale Ziaja to taki pewniak - za 10zł widać efekty - zwłaszcza działa na rumień ale na grudki działa także łagodząco.

Na początek polecam spróbować - zawsze można jak ja zużyć jako krem na noc

krem jest dość wydajny. Wciąż go mam ale nie używałam regularnie.

Używam tego produktu od: od grudnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić hellojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Cenię go za to, ze nie powoduje nowych krostek, ale do ideału mu daleko. Po pierwsze, nie nadaje się do stosowania na dzień, ani pod pokład (świeci się). Natomiast na noc wolę połączenie: kremik z kwasem i na to Cetaphil.

Zalety:
    -nieźle nawilża
    -delikatny
    -nie zapycha
    -nie powoduje wykwitów na skórze
    -łagodzi
    -cena

Wady
    -parabeny w składzie
    -świecenie: nie jest to krem na dzień (a na noc są lepsze od niego)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paintedblack7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • satysfakcja 100%
  • Właśnie kupiłam drugie opakowanie.

-krem zalecza mi czerwone grudki
    - przy regularnym stosowaniu nie wyskakują mi nowe
    -super nawilża moją mega suchą skórę
    -skóra jest uspokojona, nie czerwieni się
    -eliminuje swędzenie
    -nie ma zapachu
    -super cena ok.12zł
    -jest wydajny

Nie nadaje się do okolic oczu, bo bardzo szczypią i łzawią!!

POLECAM !!!
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 2

Chcesz pochwalić reniabster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocne B+
  • Z trądzikiem różowatym borykam sie od blisko 8 lat. Stosowałem do tej pory zgodnie z wytycznymi lekarza dermatologa, kwas azelainowy, metronidazol, paletę antybiotyków, zabiegi złuszczające etc. Lekką ręką na kuracje poszło już kilkanaście tysięcy złotych. Mając dobre doświadczenia z ziają w przeszłości kupiłem ten krem, po 2 tygodniach dal pierwsze oznaki działania, mianowicie, rozjaśnił mi przebarwienia, grudki zrobiły się delikatnie mniejsze i delikatniejsze. a cera wygląda zdrowiej. Do hitu brakuje mu jeszcze sporo, ale za te cene ten krem bije wszystkie apteczne produkty na głowe.

Zestawienie plusów i minusów:
    + Wygładza skóre
    + Ma ładny zapach (prozaiczny powód, ale jakże miły)
    + Dobrze zgrywa sie z kwasem bornym
    + Łagodzi podrażnienia
    + Konsystencja jest w sam raz, pozwala na dokładną aplikacje produktu

- Nawilża w niewielkim stopniu
    - Stosunkowo mało wydajny
    - Po aplikacji zostawia hydrofobową warstwe lipidów i stabilizatora
    - Niestety, nie wchłania sie do matu

Ogólnie rzecz ujmując, polecam. Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego pełnowymiarowego opakowania

Chcesz pochwalić funcom za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem, łagodzi zmiany trądzikowe jednak ich nie leczy.
  • Dobry krem, stosuję go dość często, prawie co dziennie. Nadaje się i na dzień i na noc, łagodzi zmiany trądzikowe, są mniej zaczerwienione, przyśpiesza gojenie, dobrze nawilża.
    Jednak niestety nie leczy trądziku i to jest jego jedyny jednak dość duży minus.
    Polecam dla osób z małymi problemami. Właśnie kończy mi się kolejne opakowanie i zamierzam kupić następne Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: ok 3

Chcesz pochwalić elastel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Kuracja łagodząca okazała się być najzwyklejszym średnio nawilżającym kremem do twarzy, który nie spowodował w żadnym, nawet najmniejszym stopniu poprawy stanu mojej cery. Gdybym potrzebowała tylko lekkiego kremu na lato byłabym z niego zadowolona. Świetnie nadawał się pod makijaż, skóra po nim się nie świeciła. Gdy robiło się zimniej dodawałam do niego odrobimy Cataphilu i nawilżenie było okej.

Gdybym jednak potrzebowała lekkiego kremu na lato to nie kupiłabym kremu redukującego podrażnienia z kuracji łagodzącej zmiany trądzikowe. Zużyć zużyłam, bo krzywdy mi nie zrobił. Teraz TriAcneal pokazuje mi co to znaczy działać na pryszcze, więc wiem, że można.

Chcesz pochwalić ksoska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt za niewielką cenę
  • Mam skórę bardzo problematyczną. Mieszana ze skłonnością do podrażnień, a do tego łojotokowe zapalenie skóry powracające raz na jakiś czas. Używałam droższych kremów, ale nie byłam do żadnego przekonana na tyle, by kupić go ponownie. Do tego mam zamiar często wracać.

Plusy:
    - niska cena
    - wygładza skórę
    - redukuje zaczerwienienia i podrażnienia
    - można spokojnie używać pod podkład
    - nie pojawiają mi się wypryski
    - skóra nie świeci mi się i nie przetłuszcza jak wcześniej

Brak minusów Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić dziewczynka z zapałkami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla cery
  • Moja mieszana, skłonna do wyprysków skóra oszalała. Po zastosowaniu pewnego głęboko nawilżającego kremu z masłem kakaowym (i niestety parafiną na 3 miejscu w składzie, co niestety przeoczyłam oczarowana pięknym opakowaniem i wyrobionym przez wiele lat zaufaniem do marki) cera zareagowała rumieniem, wypryskami i wysuszeniem. Przerażona udałam się do apteki gdzie polecono mi ten krem. Bez większych problemów, po kilku dniach poradził sobie z suchą, łuszczącą się skórą i zaczerwienieniem, z wypryskami walczę do tej pory, ale na nie również wydaje się pomagać.

Działanie:
    +rozjaśnia zmiany trądzikowe
    +bardzo szybko redukuje zaczerwienienia
    +nawilża
    +nie zapycha
    +nie uczula
    +działa normalizująco

Konsystencja:
    dość gęsty, żółtawy, treściwy krem

tuba, dość higieniczne rozwiązanie

Cena:
    około 13 złotych, jest wart każdej złotówki

Dostępność:
    dobra
    w aptekach, salonach ziaja dla ciebie, jak również w sklepach internetowych

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Chcesz pochwalić uwaga gryze za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia moje wymagania
  • Jestem podczas terapii Izotekiem. Buzie miałam zawsze bardzo tłustą, teraz jest ona przesuszona, podrażniona i mocno "wysypana" (przez Izotek). Dermatolog poradziła stosowanie kremów mocno nawilżających jak np Cethapil. Niestety mimo przesuszenia cethapil mnie zapychał, był ciężki, absolutnie mi nie odpowiadał. Przetestowałam jeszcze parę ciężkich kremów np z iwostinu czy la roch posay, ale żadnego nie używałam dłużej niż tydzień;/ Naszczęscie za sprawą znajomej przedstawicielki Ziaji dostałam kilkanaście próbek tego kremu. Jak dla mnie na ten moment jest IDEALNY. Nawilża a nie natłuszcza, całkowicie hipoalergiczny, żadnego zapychania czy obciążania buzi, mało tego wszystkie zmiany które mam na skórze bardzo wycisza i uspokaja/rozjaśnia. Jestem bardzo zadowolona, pozostane przy nim na pewno do końca kuracji. A co będzie po to zależy już od tego jaki będzie stan mojej buzi.

Używam tego produktu od: tyg
    Ilość zużytych opakowań: 4 próbki

Chcesz pochwalić AlexSandra3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupuję co jakiś czas
  • Jest to dobry krem na co dzień, jeżeli używamy wysuszających podkładów. Pod lekkimi się nieco waży.
    Wybitnie nie nawilża cery, która jest podrażniona podczas kuracji retinoidami. Używam go w sezonie jesień-zima, ale zimą nie spisuje się na medal, bo tak jak napisałam, nie nawilża zbyt mocno.
    Średnio radzi sobie z rumieniem.
    Najważniejsze, że jednak nie zapycha i jest takim bezpiecznym kremem.

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • W moim przypadku krem spełniał swoją rolę - łagodził i rozjaśniał skórę. To dwa duże plusy Kolejną zaletą jest opakowanie- higieniczna tubka.
    Krem ma treściwą konsystencję, wchłania się pozostawiając "film" (nie jest to mat), jednak mnie to nie przeszkadzało, ponieważ sprawdzał się pod makijaż. Krem nie powodował u mnie nadmiernego "świecenia się", nie wysuszał skóry.
    Wadą jest dla mnie skład, np. obecnośc parabenów, octocrylenu. A że nie lubię kiedy produkt który "noszę" na twarzy cały dzień zawiera parabeny, nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: używałam go przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1, niepełne

Chcesz pochwalić FashionFarm za czytelną i pomocną recenzję?
  • brakuje tylko wyższego filtra
  • Do tej pory próbowałam wielu kremów przeznaczonych do cery z trądzikiem różowatym (czy tych z dolnej czy z górnej półki). Dla mojej cery - wrażliwej i skłonnej do podrażnień - jest to najlepszy krem jaki znalazłam. Dobrze się rozsmarowywuje, nie uczula, nie wałkuje się pod makijażem, łagodzi drobne podrażnienia, a do tego wszystkiego jest tani. Brakuje mu tylko wyższego filtra i byłby dla mnie idealny.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 zużyte

Chcesz pochwalić eva211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden krem do wszystkiego?
  • MOJA CERA: normalna w kierunku mieszanej('zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych'), wrażliwa('daje wyraźny efekt łagodzenia podrażnień' 'nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę'), naczynkowa('obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych') i z drobnymi zmianami alergicznymi, czasem wyskoczy jakaś niespodzianka('skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym').

No i co no, ideał by się wydawało Troszeczkę mu jednak do niego NIESTETY brakuje.

+ dobrze nawilża
    + koi/łagodzi podrażnienia
    + wygładza buzię
    + niedrogi
    + mega wydajny
    + łatwo dostępny
    + chyba rzeczywiście krostek zarówno alergicznych jak i "normalych" jest troszkę mniej

- niski filtr
    - nie zauważyłam wybitnej ochrony przed pękaniem naczynek i jakiegoś wzmocnienia
    - PARABEN, wrażliwcy i alergicy tego zdecydowanie nie lubią
    - poza tym zostawia film Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić karis1502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę wspaniały.
  • Po kosmetyk ten sięgnęłam, gdy rozpoczęłam intensywne leczenie trądziku, a także miałam wyraźne blizny, które ukrywałam makijażem. W pewnym momencie, od stosowania antybiotyku i wysokiej dawki witaminy PP, pojawił się kolejny problem - nadwrażliwość cery. Było to w liceum, gdzie na co dzień zmagałam się ze stresem, we wcześniejsze wakacje mocniej sie opalałam... rumieńce często mi się pojawiały, chwilami nawet gdy się nie denerwałam, ani nie piłam czy nie jadłam niczego niepożądanego (cynamon, pieprz, przyprawy ostre czy korzenne, gorące). W dodatku bardzo mnie piekło...

I w tejże oto mojej osobistej tragedii najlepiej spisał się krem ZIAJI :
    - wspaniale radził sobie z tymi wybuchami czerwoności na moich policzkach, brodzie i nosie - było naprawdę ciężko chwilami, a krem dawał niezwykłe ukojenie; zarumienienie znikało, buzia bladła...
    - w połączeniu z moim trądzikiem: obawą, że nieodpowiedni specyfik może pogorszyć sprawę, ten się sprawdził- bynajmniej nie pogorszył sytuacji.
    - był jednak trochę ciężki - buzia się po nim widocznie świeciła ;(. Czasami mieszałam go z kremem Biodermy do łojotoku-mocno matującego i wtedy efekt był dobry
    - ale za to jest bezpiecznym kosemtykiem .

A oprócz tego w bardzo niskiej cenie. Kupiłam go za 11 zł, podczas gdy ów z Biodermy na promocji był 3 razy droższy.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku, starczył na 3-5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 standartowe

Chcesz pochwalić sylviader za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia swojej roli
  • Moja cera - wręcz książkowo idealna do tego kremu. Trochę wyprysków co jakiś czas, podrażnienia, zaczerwienione policzki. Natrafiłam na ten krem w Superpharmie za ok 11 zł - cena bardzo przystępna.
    Na początku byłam nastawiona bardzo pozytywnie do tego kremu, na prawdę chciałam żeby przede wszystkim obkurczył moje widoczne naczynka, co do redukcji wyprysków już nie przykładałam wagi bo nie jest ich znowu już tak dużo. Ale do rzeczy:
    Krem ma przyjemną konsystencję, cytrynowy kolor, zapachu właściwie nie ma. Opakowanie jest ok, wygląd też niczego sobie - estetyczny i miły na oka. Ładnie się wchłania, nadaje pod makijaż - współpracuje i z drogimi (Max Factor) jak i z tanimi (Vipera) podkładami. Smarowałam nim buźkę od jakieś 3 czy 4 miesięcy - opakowanie mam już na wykończeniu, także mogę ocenić efekty, a raczej ich brak..
    Plusy:
    Nie podrażnia, nie zapychał mojej skóry, ładnie się wtapiał, specjalnie nie przetłuszczał mojej buzi. Wydaje mi się że trochę zmniejszył wypryski - ale jak już napisałam to nie był mój priorytet.
    Wady:
    Niestety, żadnego działania na obkurczenie naczynek nie zauważyłam. Mam jasną karnację z tendencją właśnie do widocznych czerwonych rumieńcy, myślałam że ten krem na to pomoże, ale niestety, najważniejszego zadania nie spełnił.

Podsumowanie: Jeśli szukacie zwykłego kremu, który nie zrobi mam krzywdy i będzie miał minimalną ochronę SPF6 to polecam. Jednak jeśli chcecie zmniejszyć widoczność naczynek a przy okazji wyciszyć wypryski niestety u mnie się nie sprawdził. Za nie zrobienie mi krzywdy i lekką niwelację wyprysków daję 2,5, ale i tak naciągane..Więcej dobrego zrobił dla mnie bambino

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić mietowa_czekoladka za czytelną i pomocną recenzję?