Powiększ Ziaja Med, Trądzik Różowaty, Kuracja Łagodząca Zmiany Trądzikowe, Krem redukujący podrażnienia

Zgłaszająca osoba: nawarah

Krem redukujący podrażnienia w kuracji na trądzik różowaty to preparat działający silnie łagodząco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę zarówno z objawami trądziku, jak i do skóry ze zmianami naczyniowymi. Lekka emulsja nawilżająca z wykorzystaniem Eco-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Niska ochrona przeciwsłoneczna SPF6.
Substancje aktywne kremu działają na mechanizm powstawania trądziku różowatego (trokserutyna i escyna).
Profilaktyka teleangiektazji:
- wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową,
- obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych,
- działa rozjaśniająco na naskórek.
Redukcja zmian trądzikowych:
- hamując aktywność 5 a - reduktazy redukuje wydzielanie sebum,
- skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym,
- zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych.
Kompensacja:
- zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV,
- daje wyraźny efekt łagodzenia podrażnień,
- nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.
Substancje aktywne:
trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), modyfikowana skrobia, kompleks proteinowo-cynkowy, fotostabilne filtry UVA i UVB, czysta escyna, alantoina.

Skład: Aqua (Water), Octocrylene, Octyldodecanol, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyl Methoxydibenzonylmethane, Cetearyl Glucoside*, Cetearyl Alcohol*, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Coco-Glycerides*, Elaeis Guineensis (Palm) Oli*, Glyceryl Stearate Citrate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Troxerutin, Allantoin, Saccharomyces/Zinc Ferment, Panthenol, Escin, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Propylparaben, Diazolidinyl Urea
* - surowiec ECO-certyfikowany

/bw/

• geniusz
  • Genialny krem dla cery z trądzikiem różowatym, lub naczynkowej. Jeśli macie uczucie gorąca na twarzy (pogoda, alkohol, menstruacja, stres) to ten krem jest jak chłodzący okład. Nakładam go na twarz, szyję i dekolt i już po 3 dniach stosowania rano i wieczorem moja buzia uspokoiła się i przybrała normalnego koloru. Wyciszyły mi się wszelkie krostki (szyja i dekolt, który był wysiany szorstkimi grudkami), szorstkość policzków (grudki) zmalała, a cera jest nawilżona. Mam cerę mieszaną, w kier. normalnej, więc takie nawilżenie mi wystarcza, ale obawiam się , że skóra przesuszona może domagać się dodatkowego nawilżenia. Krem nie matuje, ale planuję kupić jeszcze krem z kuracji anty trądzikowej (antybakteryjne i przeciwłojotokowe działanie) i jakoś logicznie rozplanować pielęgnacje tymi kremami.

Jak go stosuję:
    Na umytą żelem skórę, przetartą płynem micelarnym z biedry nakładam na wieczór większą warstwę, a rano mniejszą.

Chyba kupię jakieś opakowania na zapas, bo to jak leczy moją cerę jest nie do opisania

Chcesz pochwalić mrymrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • PLUSY:
    - cena
    - konsystencja
    - krem nadaje się pod makijaż
    - dobrze nawilża
    - łagodzi podrażnienia
    - redukuje zaczerwienienia
    - redukuje niedoskonałości

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • początkowo byłam zawiedziona - zmniejszał rumień zaraz po nałożeniu, ale po kilku minutach ten znów się pojawiał. Po 2 tygodniach policzki stały się dużo jaśniejsze, a po miesiącu zaczerwienienie pojawia się tylko po większym wysiłku.
    Nie pomaga zwalczyć istniejących wyprysków, ale zapobiega nowym. Jest tani i wydajny. Dodatkowo nawilża skórę.

Na minus - niski filtr i ciężka dostępność, apteki często wolą mieć w ofercie droższe produkty.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Oliton za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogorszył stan cery
  • Po 4 miesiącach używania kremu, cera się pogorszyła, zaczeła swędzić, wysuszyła się. Nie zauważyłam poprawy w jakimkolwiek miejscu z trądzikiem.

Zalety:
    - cena

Wady:
    - brak widocznego działania
    - pogorszenie stanu cery przed zastosowaniem kuracji
    - w trakcie kuracji, skóra stała się napięta i swedząca

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić MorDor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem poznałam jakieś 2 lata temu. Wykorzystałam go wtedy do końca i byłam bardzo zadowolona. Jednak szybko o nim zapomniałam, bo ciągle szukałam czegoś nowego.
    Wróciłam do niego tydzień temu można by rzec przypadkiem, gdyż w aptece internetowej, w której składałam zamówienie, ten krem był w promocji.

Jest na prawdę dobry.
    Nawilża, ale nie sprawia, że skóra jest tłusta.
    Łagodzi podrażnienia (moim problemem są czerwone policzki) od razu.
    No i łagodzi trądzik.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

Chcesz pochwalić _Schmetterling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatnie łagodzi
  • Zakupiłam go, by złagodzić przebarwienia na skórze. Początkowo nie widziałam różnicy, ale po ok. połowie opakowania plamy zmalały.
    Jego dużym plusem jest lekka konsystencja i dobre wchłanianie. Nie ma z nim problemu rolowania się na skórze. Nie pozostaje po nim tłusta warstwa. Jego zapach nie drażni.
    Nie oczekiwałam po nim zmatowienia na cały dzień, ani doprowadzenia mojej skóry do stanu idealnego jak z obrazka. Potrzebowałam produktu, który nawilży i złagodzi skórę, wyrówna jej koloryt i ograniczy choć trochę wypryski. Miał też być dobrą bazą pod makijaż.
    Gdybym oceniała go po paru dniach stosowania, pewnie nie wiedziałabym co napisać, bo nie widziałam różnicy przed/po. Jednak teraz po zużyciu całego opakowania mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Ka Myk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Polecony mi przez panią w aptece. Ja akurat mam trądzik pospolity, ale na policzkach występuje coś w rodzaju zaczerwienienia i jakby popękanych naczynek - krem mi nie pomógł na to, przeciwnie, wystąpiły mi po nim krostki.
    Jedynie nawilżył mi skórę koło nosa, mocno przesuszoną.
    Konsystencja ok, dla mnie jedynie na wieczór, bo jest dosyć tłusty.

Używam tego produktu od: parę tygodni temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Rysia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi
  • Zacznę od tego że nie wiem czy mam trądzik różowaty - jeden dermatolog stwierdził że tak, drugi że nie. Mam jednak zaczerwienione policzki i dużo małych, płytkich wyprysków. Liczyłam że ten krem nieco zredukuje zaczerwienienie. Na mojej cerze nie zrobił jednak nic - ani nie pomógł,ani nie zaszkodził. Ot, zwykły kremik nawilżający do codziennego stosowania, na pewno nie dla skóry ze specjalnymi potrzebami.

Używam tego produktu od: używałam około rok temu

Chcesz pochwalić Black Dhalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie, sprawdza się.
  • Używam tego produktu dopiero od ok. 3 tygodni. Kupiłam go za 12zł. Od dawna mam problem z moją cerą. Na policzkach mam zaczerwienienie, które nigdy nie maleje, wręcz rośnie. Na czole pojawiają się wypryski, które po stosowaniu innych kosmetyków nie łagodniały. Po otwarciu i zastosowaniu kremu, zostałam mile zaskoczona. Krem ma fajną konsystencję, praktycznie nie ma zapachu, jest bardzo wydajny. Po użyciu kremu rano, twarz mi się świeciła, ale wystarczyło odczekać 5 minut i spokojnie mogłam nakładać podkład. Na wieczór również stosowałam krem, rano moja cera była nawilżona. Po około tygodniu zauważyłam,że zaczerwienie delikatnie się rozjaśnia, nowe wypryski się nie pojawiają, obecne robią się coraz mniejsze. Chwilę temu zakupiłam w aptece za 12zł żel myjący również z ziaji. Mam nadzieję,że również spełni moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygdniu
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam dopiero 1/4 kremu

Chcesz pochwalić Studentka_torun za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno
  • Na mnie kosmetyk w ogóle nie podziałał.
    Naczynka dalej są widoczne.
    Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia.
    Co więcej twarz po użyciu tego cuda jest podrażniona.

Jest to nie do przyjęcia dlatego muszę pozbyć się kosmetyku który robi mi krzywdę.

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij