Sally Hansen, Star Opal, Nail Glaze (Opalizujący lakier do paznokci )

Powiększ Sally Hansen, Star Opal, Nail Glaze (Opalizujący lakier do paznokci )

Zgłaszająca osoba: lady opium

Lakier do paznokci z prawdziwymi cząsteczkami opalu. Nadaje paznokciom wyjątkowy blask i połysk. Wyciąg z alg, proteiny pszenicy, ekstrakt z nagietka lekarskiego i krokosza barwierskiego korzystnie wpływają na stan paznokci, odżywiają je, wzmacniają i utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia.
Zawarte w lakierze sproszkowane cząsteczki opalu sprawiają, że paznokcie cudownie mienią się w słońcu. Kolor lakieru delikatnie zmienia się w zależności od kąta padania światła.
Twój manicure będzie zarówno subtelny, jak i olśniewający.
Dzięki nowoczesnej formule lakier utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni. Może być stosowany bezpośrednio na całe paznokcie lub jako atrakcyjny dodatek do fantazyjnego manicure.
Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych typu DBT czy Toluen.

/s/

• OK
  • Bardzo ładnie się mieni/błyszczy na różowo, pudrowo, brzoskwiniowo. Nie podoba mi się odcień z zielonym błyskiem, bo wygląda jak rozlana benzyna. Pędzelek dobry, długi i świetnie się nim maluje. Wystarczy 1 warstwa żeby dobrze pokryć paznokieć. Przy 2 warstwach lepszy efekt (bardziej błyszczy). Duże opakowanie i kuleczki, dzięki którym lakier jest jak nowy i nie ciągnie się. Długo się utrzymuje. Nie wiem czy ponownie kupię, ponieważ raczej nie kupuję 2 tych samych lakierów do paznokci, lubię eksperymentować Ale ogólnie lakier jak najbardziej OK

Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Princeska87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ekstra
  • Mam 10 kolorów.

Podobają mi się wszystkie, ale moim ukochanym jest odcien nr 12.

w ciągu dnia w zależności od kąta padania promieni słonecznych wygląda na złoto, czasem brzoskwinie, lekki pomarańcz.
    W nocy efekt super po nałożeniu 2 warstw.

Minusem jest to,że większość z nich jest w odcieniu różowym - drobinki dają poświatę np. zieloną,niebieską czy złotą.
    Ja je uwielbiam, są delikatne i rewelacyjnie wygladają!
    Trwałość normalna - 4 dni. Nie śmierdzą, schną ładnie.

POLECAM!

Używam tego produktu odd niedawna
    Ilość zużytych opakowań:10 napoczętych

Chcesz pochwalić esseymi za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Nie jestem zadowolona, liczyłam na więcej.... Używam odcieni: 02 (Crystal Opal), 04 (Rose Gold), 08 (Pale Lilac). Najciekawszy efekt uzyskuję z wariantem 02.
    Lakiery są bezbarwne, zawierają jedynie opalizujące drobinki. Faktycznie delikatnie zmieniają odcień w zależności od intensywności światła i kąta padania promieni. Przy pełnym oświetleniu efekt jest nijaki, najlepszy w półmroku, ale i tak słabszy niż oczekiwałam.
    W sumie nic specjalnego, również jeżeli chodzi o trwałość. Po 3 dniach lakier ściera się na końcach i matowieje. Dość szybko schnie - za to plus. Bardzo wydajny, jakościowo średni. Po SH spodziewałam się czegoś więcej, zwłaszcza po pozytywnych doświadczeniach z lakierami Advanced.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij