Oceanic, AA Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż

Powiększ Oceanic, AA Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż

Zgłaszająca osoba: kilianna

Idealna do cery tłustej i mieszanej. Wygładza skórę, niweluje uczucie tłustości, nadając jej miękkie i matowe wykończenie. Zapewnia bardziej trwały makijaż. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Posiada pH neutralne dla skóry.

Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 20 roku życia.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Niacinamide, Dimethicone, Dimthicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Panthenol, Parfum, Allantoin, Caprylyl Glycol, Carbomer, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Enantia Chlorantha Extract, Oleanolic Acid, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Extract. (30.04.2010)

/s/

• Mała, tania i wydajna!
  • Baza AA jest mała, tania i wydajna. Mam ją od ponad roku, a nadal nie zużyłam całego opakowania. Stanowi idealny podkład zarówno pod fluid, jak i puder. Nie łuszczy się! Pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Nie wypełnia jednak niedoskonałości, ale przy tej cenie nie mam prawa tego od niej wymagać.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić nikatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używałam jej przez kilka lat i przez te lata zużyłam chyba 3 opakowania. Baza jest rewelacyjnie wydajna pojemnośc jej to 30ml a na jedną aplikację wystarczy na prawdę nie wiele. Nakładałam ją zawsze wacikiem kosmetycznym - efekt był w tedy najlepszy (makijaż się dłużej trzymał) Konsystencja jest taka lekko żelowa. Kolor posiada biało-przeźroczysty. Makijaż trzyma cały dzień od rana do wieczora aż do zmycia. Produkt ogólnie jest stworzony dla cery tłustej i mieszanej lecz ja posiadam suchą i mi odpowiada bo co mnie zdziwiło lekko nawilża... skóra jest miękka i delikatna po jej aplikacji na twarz. Nie czuc efektu ściągnięcia. Niby to baza matująca fakt matuje... od razu po nałożeniu lecz po aplikacji podkładu, o "matcie" nie ma mowy ale również to zależy od samego podkładu. Kiedyś jak nie używałam bazy pod cienie to tą bazę stosowałam również na powieki... i trzymała cienie ale niezbyt rewelacyjnie długo bo maksymalnie 5-6 godzin po tym czasie rolowały się na powiekach :/ Posiada przyjemny zapach, łatwa aplikacja, poręczne opakowanie

Plusy:

+ Makijaż trzyma od rana do wieczora (aż do zmycia) w nienagannym stanie
    + Przyjemna aplikacja
    + Lekka żelowa konsystencja
    + Rewelacyjnie wydajna
    + Szybko się wchłania i nie zostawia filmu
    + Lekko nawilża
    + Skóra jest gładka, miękka i po prostu przyjemna w dotyku
    + Cienie trzyma w miarę długo jak na bazę do twarzy
    + Poręczne opakowanie
    + Nie czuc efektu ściągnięcia
    + Przyjemny zapach

Minusy:

Nie ma

Plus/Minus:

+/- Matuje ale od razu po aplikacji... po nałożeniu podkładu skóra już nie jest matowa ale to również zależy od podkładu.

Używam tego produktu od: Używałam przez kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 30ml

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpada
  • za tą cenę dużo lepsza jest baza Quiz Cashmere
    baza z AA:
    *nie przedłuża trwałośći makijazu, mało tego makijaż z ta bazą trzyma się o połowę krócej niż jakbym pod podklad nałozyla zwykly krem
    *podklad się na niej roluje i nie rownomiernie rozprowadza
    *matuje? hahah dobre! nie matuje ani troszeczkę. Byc może mam po prostu zbyt tłusta cerę i nie radzi sobie z nią (a tego jednak oczekuję od kosmetyku)

ogólnie oceniam słabiutko, na mojej cerze niestety się nie sprawdził. wyrzucone w błoto 11zł (promocja byla) :/

Używam tego produktu od: 1,5roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno męczę, ale nie dokończę bo się nie sprawdziła baza

Chcesz pochwalić just_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może dla nastolatek
  • Przejdźmy od razu do rzeczy:

+ Wygodne, estetyczne i higieniczne opakowanie
    + Ładny zapach produktu - melonowo-ogórkowy
    + Lekka konsystencja, po wyciśnięciu żelowa, pod wpływem ciepła staje się bardziej płynna
    + Ładnie nawilża i delikatnie "uklepuje" suche skórki

- Nie daje fajnego poślizgu, nie ułatwia rozprowadzania podkładu (ale przynajmniej nie utrudnia )
    - Matuje może odrobinkę ale posiadaczki tłustej cery na pewno nie będą usatysfakcjonowane
    - Nie robi dla skóry niczego co mogłoby sprawić że mam ochotę sięgać po ten produkt
    - Nie przedłuża trwałości makijażu a nawet jeśli to w sposób prawie niezauważalny

Produkt nie robi szkód na skórze ale też nie daje widocznych efektów. Działa troche jak lekki krem dla nastolatek. Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny bubel
  • Ta baza nie robi absolutnie nic i choć nie była droga to uważam te pieniądze za wyrzucone w błoto. W sumie to nie wiem po co ona została wyprodukowana skoro działa jak zwykły krem.

Plusy:
    -cena
    -przyjemny zapach - taki nieco ogórkowy
    -brak silikonu
    -przyjemna lekka konsystencja
    -nie wysusza cery

Minusy:
    -nie przedłuża trwałości makijażu
    -nie matuje

Nigdy więcej jej nie kupię bo od bazy oczekuję przedłużenia trwałości makijażu i zmatowienia cery a ona (pomimo plusów) nie spełnia tych wymogów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić KrwawaMary86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Jak na razie nie znalazłam jeszcze da siebie idealnej bazy. Niu używam jej na twarzy tylko stosuje jako baze pod cienie. Spisuje się nawet dobrze chociaż i tak po jakimś czasie cienie zaczynają się wałkować

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić DziDzia 144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA !!!
  • Nie wiem czemu ta baza ma tak dużo negatywnych opinii. Dla mnie to najlepszy produkt jaki miałam,a było ich kilka po drodze. Minusów nie znalazłam dlatego plusy:
    + Nawilża,
    + Matuje,
    + Wygładza,
    + Uczucie świeżości,
    + Nie wysusza,
    + Konsystencja idealna, zapach bardzo fajny,
    Jeżeli o czymś zapomniałam to trudno i tak dla mnie to najlepszy produkt. Polecam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić anytka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Plusy:
    - "nie ściąga" cery, nie wysusza
    - wchłania się jak krem
    - makijaż ładnie trzyma się cały dzień (na skórze raczej normalnej z delikatną tendencją do przetłuszczania się w strefie T)
    - jest bardzo wydajna
    - można stosować jako krem matujący bez makijażu
    - dobra cena

Minusów nie widzę, chociaż mogłaby trochę nawilżać, ważne, że nie wysusza.

Używam tego produktu od: czerwiecIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalna
  • kupilam ja w Rosmannie (cena na dowidzenia) z nadzieja, ze w koncu znalazlam odpowiedni kosmetyk, ktory zmatowilby moja skore i pomogl w utrzymaniu make upa.
    okazuje sie, ze baza nie dala kompletnie nic, zero efektow, zero podtrzymania makijazu, zero zmatowienia.
    zadnych plusow.
    nie polecam!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić ekspres do kawy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako krem, nie jako baza
  • Jako baza, muszę przyznać, że jest to porażka. W żaden sposób nie przedłuża trwałości makijarzu i nie matuje.
    Ale jako krem jestem nim zachwycona. Nawilża, sprawia, iż skóra jest przyjemna w dotyku i doskonale reguluje wydzielanie sebum.
    Ponadto baza nie uczula.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić lennyx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij