Oceanic, AA Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż

Powiększ Oceanic, AA Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż

Zgłaszająca osoba: kilianna

Idealna do cery tłustej i mieszanej. Wygładza skórę, niweluje uczucie tłustości, nadając jej miękkie i matowe wykończenie. Zapewnia bardziej trwały makijaż. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Posiada pH neutralne dla skóry.
Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 20 roku życia.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Niacinamide, Dimethicone, Dimthicone Crosspolymer, Butylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Panthenol, Parfum, Allantoin, Caprylyl Glycol, Carbomer, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Enantia Chlorantha Extract, Oleanolic Acid, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Extract. (30.04.2010)

/s/

• Mała, tania i wydajna!
  • Baza AA jest mała, tania i wydajna. Mam ją od ponad roku, a nadal nie zużyłam całego opakowania. Stanowi idealny podkład zarówno pod fluid, jak i puder. Nie łuszczy się! Pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Nie wypełnia jednak niedoskonałości, ale przy tej cenie nie mam prawa tego od niej wymagać.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić nikatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używałam jej przez kilka lat i przez te lata zużyłam chyba 3 opakowania. Baza jest rewelacyjnie wydajna pojemnośc jej to 30ml a na jedną aplikację wystarczy na prawdę nie wiele. Nakładałam ją zawsze wacikiem kosmetycznym - efekt był w tedy najlepszy (makijaż się dłużej trzymał) Konsystencja jest taka lekko żelowa. Kolor posiada biało-przeźroczysty. Makijaż trzyma cały dzień od rana do wieczora aż do zmycia. Produkt ogólnie jest stworzony dla cery tłustej i mieszanej lecz ja posiadam suchą i mi odpowiada bo co mnie zdziwiło lekko nawilża... skóra jest miękka i delikatna po jej aplikacji na twarz. Nie czuc efektu ściągnięcia. Niby to baza matująca fakt matuje... od razu po nałożeniu lecz po aplikacji podkładu, o "matcie" nie ma mowy ale również to zależy od samego podkładu. Kiedyś jak nie używałam bazy pod cienie to tą bazę stosowałam również na powieki... i trzymała cienie ale niezbyt rewelacyjnie długo bo maksymalnie 5-6 godzin po tym czasie rolowały się na powiekach :/ Posiada przyjemny zapach, łatwa aplikacja, poręczne opakowanie

Plusy:

+ Makijaż trzyma od rana do wieczora (aż do zmycia) w nienagannym stanie
    + Przyjemna aplikacja
    + Lekka żelowa konsystencja
    + Rewelacyjnie wydajna
    + Szybko się wchłania i nie zostawia filmu
    + Lekko nawilża
    + Skóra jest gładka, miękka i po prostu przyjemna w dotyku
    + Cienie trzyma w miarę długo jak na bazę do twarzy
    + Poręczne opakowanie
    + Nie czuc efektu ściągnięcia
    + Przyjemny zapach

Minusy:

Nie ma

Plus/Minus:

+/- Matuje ale od razu po aplikacji... po nałożeniu podkładu skóra już nie jest matowa ale to również zależy od podkładu.

Używam tego produktu od: Używałam przez kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 30ml

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpada
  • za tą cenę dużo lepsza jest baza Quiz Cashmere
    baza z AA:
    *nie przedłuża trwałośći makijazu, mało tego makijaż z ta bazą trzyma się o połowę krócej niż jakbym pod podklad nałozyla zwykly krem
    *podklad się na niej roluje i nie rownomiernie rozprowadza
    *matuje? hahah dobre! nie matuje ani troszeczkę. Byc może mam po prostu zbyt tłusta cerę i nie radzi sobie z nią (a tego jednak oczekuję od kosmetyku)

ogólnie oceniam słabiutko, na mojej cerze niestety się nie sprawdził. wyrzucone w błoto 11zł (promocja byla) :/

Używam tego produktu od: 1,5roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno męczę, ale nie dokończę bo się nie sprawdziła baza

Chcesz pochwalić just_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może dla nastolatek
  • Przejdźmy od razu do rzeczy:

+ Wygodne, estetyczne i higieniczne opakowanie
    + Ładny zapach produktu - melonowo-ogórkowy
    + Lekka konsystencja, po wyciśnięciu żelowa, pod wpływem ciepła staje się bardziej płynna
    + Ładnie nawilża i delikatnie "uklepuje" suche skórki

- Nie daje fajnego poślizgu, nie ułatwia rozprowadzania podkładu (ale przynajmniej nie utrudnia )
    - Matuje może odrobinkę ale posiadaczki tłustej cery na pewno nie będą usatysfakcjonowane
    - Nie robi dla skóry niczego co mogłoby sprawić że mam ochotę sięgać po ten produkt
    - Nie przedłuża trwałości makijażu a nawet jeśli to w sposób prawie niezauważalny

Produkt nie robi szkód na skórze ale też nie daje widocznych efektów. Działa troche jak lekki krem dla nastolatek. Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbędny bubel
  • Ta baza nie robi absolutnie nic i choć nie była droga to uważam te pieniądze za wyrzucone w błoto. W sumie to nie wiem po co ona została wyprodukowana skoro działa jak zwykły krem.

Plusy:
    -cena
    -przyjemny zapach - taki nieco ogórkowy
    -brak silikonu
    -przyjemna lekka konsystencja
    -nie wysusza cery

Minusy:
    -nie przedłuża trwałości makijażu
    -nie matuje

Nigdy więcej jej nie kupię bo od bazy oczekuję przedłużenia trwałości makijażu i zmatowienia cery a ona (pomimo plusów) nie spełnia tych wymogów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić KrwawaMary86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Jak na razie nie znalazłam jeszcze da siebie idealnej bazy. Niu używam jej na twarzy tylko stosuje jako baze pod cienie. Spisuje się nawet dobrze chociaż i tak po jakimś czasie cienie zaczynają się wałkować

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić DziDzia 144 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA !!!
  • Nie wiem czemu ta baza ma tak dużo negatywnych opinii. Dla mnie to najlepszy produkt jaki miałam,a było ich kilka po drodze. Minusów nie znalazłam dlatego plusy:
    + Nawilża,
    + Matuje,
    + Wygładza,
    + Uczucie świeżości,
    + Nie wysusza,
    + Konsystencja idealna, zapach bardzo fajny,
    Jeżeli o czymś zapomniałam to trudno i tak dla mnie to najlepszy produkt. Polecam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić anytka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Plusy:
    - "nie ściąga" cery, nie wysusza
    - wchłania się jak krem
    - makijaż ładnie trzyma się cały dzień (na skórze raczej normalnej z delikatną tendencją do przetłuszczania się w strefie T)
    - jest bardzo wydajna
    - można stosować jako krem matujący bez makijażu
    - dobra cena

Minusów nie widzę, chociaż mogłaby trochę nawilżać, ważne, że nie wysusza.

Używam tego produktu od: czerwiecIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalna
  • kupilam ja w Rosmannie (cena na dowidzenia) z nadzieja, ze w koncu znalazlam odpowiedni kosmetyk, ktory zmatowilby moja skore i pomogl w utrzymaniu make upa.
    okazuje sie, ze baza nie dala kompletnie nic, zero efektow, zero podtrzymania makijazu, zero zmatowienia.
    zadnych plusow.
    nie polecam!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić ekspres do kawy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako krem, nie jako baza
  • Jako baza, muszę przyznać, że jest to porażka. W żaden sposób nie przedłuża trwałości makijarzu i nie matuje.
    Ale jako krem jestem nim zachwycona. Nawilża, sprawia, iż skóra jest przyjemna w dotyku i doskonale reguluje wydzielanie sebum.
    Ponadto baza nie uczula.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić lennyx za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Nie warto
  • Przyjemny świeży zapach to jedyny plus. Baza nie matuje, nie zwiększa trwałości makijażu. Po prostu nie robi NIC. Skusiłam się, ponieważ cała reszta tej serii kosmetyków jest całkiem niezła, niestety baza jest wyjątkiem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić ck88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektów!
  • Nie pomaga, nie szkodzi. Nie mogę jej polecić, bo nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie zauważyłam żadnej poprawy, jeśli chodzi o błyszczenie się skóry. Zarówno z makijażem, jak i bez, świeci się jak zwykle, efektu matowienia nie ma. Ot, kolejna tubka wrzucona do kosmetyczki na wieczne nieużycie ;]

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Chcesz pochwalić Irmina1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • żadnych efektów
  • W moim przypadku (mam tłustą cerę) baza nie przynosi żadnych efektów. Szukam takiej, która zmatowi moją błyszczącą twarz na kilka godzin, cudów nie oczekuję bo i się ich nie spodziewam (co, przyznam szczerze, prowadzi mnie do rozpaczy). W poszukiwaniu ideału trafiłam na tę bazę. Zawiodłam się przeogromnie. Jedyne co pozytywnego mogę napisać do dość przyjemny zapach (mnie tam odpowiada, kwestia gustu) i niska cena. Reszta przemawia na minus. Zero matu, zero przedłużenia twałości makijażu. Po prostukosmetyk o zerowym działaniu. Na szczęście mi nie zatkał porów, a widzę, że niektóre z Was miały z tym kłopot.
    Podsumowując: baza , która nic nie robi. Jakby jej nie było.
    Acha, teraz jest chyba w innym opakowaniu. Tubka jest biała.

Używam tego produktu od: męczyłam chyba z trzy miesiące

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia przez duże T
  • Ta baza jest bazą tylko z nazwy - kompletnie się nie sprawdza.
    * zamiast matowić dodatkowo nabłyszcza,
    * za szybko wysycha i ciezko po nim nalozyc podklad
    * śmierdzi ogórkowo - aloesowo (ale to kwestia gustu)
    * powoduje szybki wysyp pryszczy bo potwornie zapycha pory ( po tygodniu stosowania wygladalam jakbym ospę miala)
    Dobrze ze cena niska i nie było mi szkoda wyrzucic tej pseudo- bazy do kosza.

Używam tego produktu od: 1 tydzien stosowalam
    Ilość zużytych opakowań: troche 1 ( reszta wyladowala w koszu)

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejna
  • Produkt nie spełnia obietnic producenta. Jedynie co robi to wzmacnia świecenie skóry i pomaga w rozprowadzaniu podkładu . Niestety nie takie byly jej zadania. Dla mnie porażka

Chcesz pochwalić kasiuletka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • +cena
    +wygładza
    +szybko się wchłania
    +nie zapycha
    +ładny zapach

-NIE MATOWI
    -NIE PRZEDŁUŻA TRWAŁOŚCI MAKIJAŻU

Nierobi niczego co powinna zrobic baza niespelnia swojich podstawowych zadan tzn.nie matowi, i nie sprawia że makijaż bedzie trzymał się dłuzej. Niepolecam poniewaz ta baza robi to samo co zwykły krem.

Chcesz pochwalić bonheur96 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • nie działa jak baza
  • - podkład nie rozsmarowuje się łatwiej, twarz jest raczej tempa, nie ma "poślizgu", jak przy innych bazach
    - nie przedłuża trwałości makijażu (mam wrażenie, jakbym nakładała podkład na sam krem)
    - nie ma żadnych właściwości matujących
    - zapycha!!

+ cena
    + na niektórych działa, jak lekki krem.

Chcesz pochwalić Vente za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • z bazą to on ma niewiele wspólnego gdyż iż ponieważ moj make up utrzymuje się tak samo krótko jak bez tej bazy aczkolwiek lubie go za to ze po nim moja twarz jest gładziutka jak pupcia niemowlaczka ale matowienia skóry tez nie zauważyłam. ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno i nie będe go kończyć

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić amoretka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super !!!!
  • + wygładza cerę, dzięki temu mogę nałożyć szybko i precyzyjnie fluid jak i podkład sypki mineralny

+makijaż utrzymuje się dłużej

+cera jest przyjemna w dotyku

+ stosuję ją często tylko z korektorem (mimo, że moja skóra nie jest idealna - a efekt mi się bardzo podoba

+ za wydajność

+ czasami stosuję ją razem z bazą korekcyjną z Inglota (zieloną) i obie razem dają taki efekt o jaki mi chodziło.

- za dostępność, bałam się, że jest już wycofana ale siostrze udało się ją kupić w Super-Pharm

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 kończę

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety zapycha
  • Mam cere tłustą, trądzikową.
    Niestety produkt powoduje wysyp krostek na nosie ;/
    Po posmarowaniu skóra rzeczywiście jest jedwabista, ułatwia to nałożenie podkładu ale efekt matu utrzymuje się b. krótko.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 próby podejścia do kosmetyku

Chcesz pochwalić milon za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydaje mi się bardzo dobra
  • Jest pierwszą bazą jaką kiedykolwiek kupilam, jestem z niej zadowolona. Opakowanie wydawalo mi sie bardzo malutkie, ale okazala sie wydajna.

Nie zapycha, ma bardzo mily zapach, konsystencja jak najbardziej ok. No i na prawdę był mat. Na prawdę godny uwagi kosmetyk.

Używam tego produktu od: ok poł roku

Chcesz pochwalić Teona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Używałam już kilku baz pod podkład: z Kryolany czy Sephory do tery mieszanej i tłustej i musze przyznać,że dopiero ta baza spełniła moje oczekiwania. Nie spodziewałam się super efektów po tak taniej bazie jeżeli droższe nie dawały rady,ale zostałam mile zaskoczona.

Owszem skóra po paru godzinach znów jest tłusta,ale nie błyszczy się mocno,makijaz nie spływa, a baza sama w sobie świetnie nawilża i ma super zapach. Dla mnie na tak.

Ilość zużytych opakowań: 1-nadal używany

Chcesz pochwalić SAH20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorsza
  • Niezauważyłam większej roznicy w matowieniu. moze cera zaczyna się blyszczec o jakieś 0,5 do 1h pozniej niż by to było normalnie.Ma ładny zapach, przyjemną konsystencje ,nawilza wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinia187 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zachwycająca nie jest
  • Stosowałam ją w lecie - kiedy skóra potrzebuje dobrego zmatowienia - baza jednak nie spełniała swojej roli
    Delikatna i lekka, nie zatyka porów - w przeciwieństwie do baz silikonowych soraya, jakich używałam wcześniej. Przyjemny zapach daje poczucie świeżości, nawilża buzię, ale nie ułatwia nakładania podkładu ani też nie matuje buzi - mimo, użycia wcześniej odpowiedniego kremu matującego...
    Dość wydajna i niedroga

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maidenJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie...
  • Wygładza i lekko nawilża. Raczej nie matuje. Natomiast nie jest typową bazą pod makijaż. Nie daje poślizgu przy nakładaniu podkładu, nakłada się go tak jakby w ogóle nie było bazy. Fajniutki ma zapach świeżych ogórków, który akurat mi się podoba Jednak ten produkt jako baza niezbyt sie nadaje ;P

Używam tego produktu od: Tylko kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: Maleńka ilość jednego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamka138 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij