Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• najlepszy
  • Mój faworyt:
    Kupiłam skuszona opiniami koleżanek i mnie nie rozczarował...

Plusy:
    - ładnie rozczesuje rzęsy
    - nie skleja
    - nie kruszy się
    - super czarny

Minusy
    - cena - chyba,że trafi się promocja

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić mimelek za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Tusz nie dla wszystkich
  • Skuszona dobrymi opiniami na Wizażu i promocję w Hebe zdecydowałam się kupić ten tusz, by spróbować czegoś innego (mam już wypracowany skuteczny 'patent' na swoje rzęsy). Jeszcze 2 tygodnie temu napisałabym o tym tuszu: "beznadziejny - dramatycznie skleja rzęsy, w trakcie aplikacji można ubrudzić nim całe oko". Ale po pewnym czasie używania go i nauczenia się jego 'obsługi' stwierdzam, że tusz jest całkiem dobry:

PLUSY:
    + ładnie czesze rzęsy - są długie i rozdzielone

MINUSY:
    - duża, niewygodna szczota - trzeba się trochę nagimnastykować, by dobrze się nim umalować i jednocześnie nie zrobić sobie oczu pandy
    - moim zdaniem mógłby bardziej pogrubiać rzęsy

Tusz jest dobry, ale szału nie ma, dlatego ponownie go nie kupię - wrócę do swojego, do tej pory niezawodnego patentu na swoje rzęsy.

Wizażankom, które kupiły go pierwszy raz i chcą używać, polecam 'wytarcie' nieco z formuły szczoteczki i dokładne czesanie rzęs. Nałożyć 2 warstwy tuszu (najpierw jedno oko, potem drugie i znowu wracamy do pierwszego - w tym czasie pierwsza warstwa zdąży nieco przeschnąć), cierpliwe i dokładnie czesząc je szczotą.

Chcesz pochwalić mrofka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • tusz bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy wielkim minusem jest jak dla mnie mało intensywnie czarny kolor

sprawdza się bardziej na dzień kiedy potrzebujesz mocnego efektu, ale nie spektakularnego. wysycha moim zdaniem szybciej niż inne tusze maxfactor , ponieważ ma większy otwór na spiralkę. kiedy nie ma moich ulubionych rodzajów tuszy maxfactor wybieram ten

Używam tego produktu od: 6 miesc
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić passionfruit91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Jest to najlepszy tusz do rzęs, jaki do tej pory używałam. Na pewno do niego wrócę.

-pogrubia
    -rzęsy jak firanki, długie
    -nie obsypuje się
    -świetnie rozczesuje
    -równomiernie się rozprowadza
    -nie robi grudek

jednak minusem jest to, że od kropelki wody może się rozmazać; bardzo nietrwały, jeśli chodzi o wodę; no i cena

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić marina27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam Jak dotąd mój faworyt.
  • Moje rzęsy są raczej mało wymagające, ciemne, w miarę gęste i długie. Nigdy nie szukałam jakiegoś specjalnego tuszu, bo po takim przeciętnym wyglądały po prostu dobrze. Ten tusz kupiłam przypadkiem w rossmannowskiej promocji -49%. I... zakochałam się w nim! Takich pięknych rzęs nie miałam nigdy po żadnym innym tuszu, a testowałam naprawdę wiele. Nie skleja, nie obsypuje się pod koniec dnia, nie wysycha szybko, jest wydajny, idealnie pogrubia bez efektu sztuczności, świetnie wydłuża, mogę szczoteczką dotrzeć nawet do tych najkrótszych rzęs w kącikach, wytrzymuje cały dzień i nadal jest ok.
    Jednym slowem daje naprawdę efekt wow! Cena może i nie jest najniższa, ale jest jej wart.

Chcesz pochwalić joannexx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Moje rzęsy są jasne, średniej długości i gęstości, za to naturalnie podkręcone. Tusz bardzo ładnie je rozdziela, nie zostawia grudek, wydłuża, nie podrażnia. W zasadzie "robi" wszystko, co obiecuje producent. Kupiony za rozsądną cenę na promocji z cyklu "-40%". Jedyne do czego mam zarzuty, to do osypywania się go z dolnych rzęs po około 5h. Używam go od około dwóch miesięcy - im gęstszy tym lepiej się go używa. Może kiedyś kupię ponownie, bo za każdym razem staram się używać coś nowego.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, pełnowymiarowego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kalith za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię to!
  • Tusz False Lash Effect to mój strzał w dziesiątkę i zawsze chętnie do niego wracam. Jest idealny dla takich topornych rzęs jak moje - krótkie, rzadkie, po prostu ble.

Produkt idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy, ma super szczoteczkę, dzięki której nie trzeba się namachać, żeby osiągnąć jakikolwiek efekt.

Nie zostawia grudek, ale czasem potrafi złośliwie skleić rzęsy.

Dla mnie super, polecam, zwłaszcza, że jest bardzo wydajny i mimo tego, że cena odstrasza, warto się wykosztować raz na jakiś czas, bo starcza na długo.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić Pandopanika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz
  • Mam dość krótkie, nie za gęste i jasne rzęsy, trochę się obawiałam, że szczoteczka nie będzie mi odpowiadała do takiego typu rzęs, ale myliłam się. Tusz je znacznie wydłuża i sprawia, że po jednym pociągnięciu jakby się namnożyły. Dolne rzęsy, których u mnie w ogóle nie widać, po wytuszowaniu stają się widocznie i jestem w szoku, że mam ich tak dużo. Tusz wytrzymuje najgorsze upały, nie odbija się i nie kruszy. Produkt zasługuje na 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić crala za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny tusz
  • nie znalazlam poki co lepszego tuszu do rzęs, chociaż co jakis czas kupuje inny, zawsze do niego wracam. Pogrubia, nie osypuje sie i nawet w te upały nie oznacza sie na górnych powiekach.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić noneczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś byłam zachwycona
  • Używałam tuszu niegdyś, wówczas moja opinia była pełna zachwytów i zasadniczo nie zauważałam żadnych minusów.
    \nPo kupnie wielu innych produktów, jako że jestem ciekawa nowości, powróciłam z nadzieją, że ów produkt mnie nie zawiedzie. I o zgrozo rozczarowanie.
    \nNie pogrubia już jak kiedyś, nie rozczesuje, tak jak robiła to kiedyś, nawet po pozostawieniu jej na jakiś czas po otwarciu, co prawie zawsze skutkuje, teraz pozostała mokra i czyniła moje rzęsy cienkimi , zlepiającymi się i niewidocznymi. Musze jednak dodać, że uznaję tusz za dobry wówczas kiedy czyni moje średnie rzęsy spektakularnie gęstymi i pełnymi objętości.
    \nNigdy się natomiast nie osypywała, teraz również tego nie zauważyłam, natomiast faktem jest że mnie nawet krytykowane pod tym względem mascary zwykle nie osypują się. W tym temacie zatem nie mogę się wypowiedzieć. Podobnie rzecz ma się z rozmazywaniem czy też odbijaniem na powiece. Z pewnością mogę dodac, że po kilku godzinach traci na intensywności, co pewnie dzieje się z każdym tuszem, jednakże jej resztki nie opadają mi na policzek.
    Wydłużenia też nie zauważyłam, ja jednak radzę sobie z tym problemem tak, że po nałożeniu jednej warstwy czekam kilka minut aż ta podeschnie i nakładam następną.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miauczący Behemot za czytelną i pomocną recenzję?