Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• Nie wiem skąd ten zachwyt
  • Zachęcona tak pochlebnymi opiniami zakupiłam ten tusz i stwierdzam, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Tusz nie pogrubia rzęs o ich wydłużeniu nie wspomnę. Szczoteczka jest bardzo gruba, przez co malując rzęsy często malują się i powieki. Schnie bardzo wolno, tak więc intensywniejsze mrugnięcie powoduje oczy jak u szopa pracza.
    Max Factor 2000 calorie jest 100% lepszy.

Nie ma takiej opcji, bym zakupiła ten produkt jeszcze raz.
    Szukam dalej swojego idealnego tuszu.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić Kokosanka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna mascara!!!!
  • Chcesz osiągnąć długie, grube i pełne objętości rzęsy? Nie szukaj dalej! Ten tusz spełni Twoje oczekiwania!!!

Szczoteczka jest świetna, silikonowa, idealna do rozczesywania. Tusz ma idealny kolor i konsystencję. Ten duet stworzy nieziemsko długie i grube rzęsy w ciągu kilku minut! Spojrzenie nabiera wyrazistości bez sztucznych rzęs! Ten tusz naprawdę nadaje efekt doklejonych Mogę polecić go z czystym sumieniem każdej z Was!!!

Używam tego produktu od: krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny, ale kończy się zdecydowanie za szybko.
  • Tusz idealny, rozczesuje rzęsy, ydłuża, pogrubia ale nie skleja.
    Nie pachnie brzydko jak większość tuszów.

Nie miałabym nic przeciwko wydaniu takiej sumy pieniędzy na tak dobry tusz do rzęs gdyby starczał on na dłużej.
    Niestety bardzo szybko się kończy i wysycha. Zganiam to na szczoteczkę , ale to szczoteczka czyni ten produkt tak dobrym.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Hanyeon za czytelną i pomocną recenzję?
  • faworyt od lat ;-)
  • ten tusz jest moim faworytem, używam go razem z MF 2000 calorie curved brush, najpierw nakładam jedną warstwę 2000 calorie, wtedy mam pięknie podkręcone rzęsy a następnie czekam aż trochę przyschnie i nakładam na to FLE efekt jest świetny, rzęsy są podkęcone, pogrubione i rozdzielone. Nie wiem jak się spisze u dziewczyn które potrzebują jeszcze wydłużenia, ja ma długie rzesy ale niestety rzadkie wiec stawiam na pogrubienie w tej kwestii jest genialny !!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! Świetny
  • Pierwszy tusz do rzęs z jakim się spotkałam, który spełnił moje oczekiwania i obietnice producenta!

- genialnie pogrubia
    -wydłuża
    -podkręca
    -daje efekt sztucznych rzęs
    -nie rozmazuje się
    -nie robi efektu pandy
    -nie obsypuje się

Pomimo swej grubej szczoteczki, bardzo przyjemnie się go nakłada. Super konsystencja.

Genialny! Nic dodać nic ująć

Chcesz pochwalić milag87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega hit !
  • Zdecydowanie najlepsza maskara jaką znam. Zrozumiałm to zwłaszcza, gdy kupiłam ostatnio maskarę twist up the volume - bourjois....słaba raczej. Ta ( chyba jako jedyna ) nieskleja mi rzęs ! Wydluża, pogrubia i ma piękny czarny kolor. Wypróbuję jeszcze VML So Coture z Loreal, ale coś czuję, że nie dorówna tej do pięt..............

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny!
  • zdecydowanie najlepszy z tych średnio-pułkowych tuszy ....ładnie rozdziela rzęsy są one ewidentnie pogrubione , nie skleja ich ...efekt jest bardzo ładny i efektowny ale też jednocześnie bardzo naturalny. Jestem tym tuszem bardzo usatysfakcjonowana

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić badassunicorn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Bardzo dobry tusz, to już moje drugie opakowanie i na pewno nie ostatnie Tusz nie skleja rzęs, łatwo się nakłada, nie osypuje się, aby ładnie wytuszować rzęsy nie trzeba wieloktornie maczać szcztoeczki, wystarczy jedno wyciągnięcie.
    Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić elle elle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 23 raz(y)
  • Bardzo dobry tusz, choć wersja Clump Defy jest lepsza
  • Byłam i jestem nadal zachwycona tuszem MF Clump Defy, ale chciało mi się czegoś nowego, więc kupiłam False Lash Effect. Na początku dałabym mu 5 gwiazdek, ale po pewnym czasie (ok 4 tygodnie) niestety zaczął się zbijać w grudki. Ale oprócz tego ma same zalety: bardzo dobra szczoteczka, tusz trzyma się cały dzień, nic się nie osypuje, łatwo się zmywa. Ale te grudki...

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu 1 miesiąc

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • Używałam go kiedyś i byłam zachwycona. Więc po przyznaniu Mu KWC stwierdziłam, że sięgnę po niego ponownie. Używam go dopiero od tygodnia, ale nie takiego efektu oczekiwałam lubię teatralne rzęsy, a po użyciu tego tuszu są po prostu poprawne. Poczekam jeszcze troszkę może jak nabierze"powietrza" to zgęstnieje trochę i będzie wówczas lepszy efekt.

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anulla124 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij