Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.

Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml

/bw/

• jeden z gorszych jakie miałam
  • kupiłam go tylko dlatego, że byłam pod kreską. obecny tusz wysechł-chyba nie domknęłam dobrze bo strasznie stwardniał, a w drogerii najbliżej mojego miejsca zamieszkania mają raptem 5 tuszy do wyboru (używałam wtedy loreala so couture). więc nie miałam zbyt wielu opcji zwłaszcza rano przed pracą, brałam co było...

*już po pierwszym użyciu się wkurzałam, bo zwykle nakładam 2 warstwy i tej drugiej nie mogłam rozczesać. niesamowicie posklejało mi rzęsy, utworzyły się tzw. ''pajęcze nóżki'', ale ok jakiś grzebyczkiem dałam radę.

*dolne rzęsy rozmazały się zanim do pracy dojechałam (mam z nimi problem, bo wiekszość tuszy na dolnych włoskach mi się nie trzyma, ale dla porównania kiedyś w chińskim sklepie dostałam przy zakupach tusz, który był ideałem przez tydzień, a potem się nie nadawał do niczego, ale się nie rozmazał, więc od maxfactora oczekiwałam czegoś więcej)

*uczucie, że tuszu mam za dużo

*pod koniec dnia rzęsy się posklejały i trochę skruszyły, co mnie zdziwiło, bo ekstremalnie szybko wysechł po pomalowaniu, a po paru godzinach się rozpływał

podsumowując to była moja pierwsza przygoda z firmą maxfactor i ostatnia.
    plusem jedynie jest cena, bo zapłaciłam około 20zł

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe-i nigdy więcej!

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale szybko wysycha
  • Tusz jest ogólnie dobry, daje efekt ładnie podkreślonych i rozdzielonych rzęs. Nie rozmazuje się i nie osypuje.
    Ma też niestety 2 poważne wady.
    Tak jak poprzedniczki mam zastrzeżenia do szczoteczki.
    Jest zdecydowanie za duża i łatwo się nią dziabnąć w oko, albo ubrudzić sobie nią powieki.
    Poza tym ta trwałość... Po 3 miesiącach tusz zasycha i jest do wyrzucenia. Za tą cenę oczekiwałabym czegoś trwalszego.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kero83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najwspanialszy tusz na świecie!
  • Plusy:
    najlepszy tusz na świecie!
    niezawodny - długotrwały i nie osypuje się,
    wspaniały efekt sztucznych rzęs,
    adekwatna cena do jakości

Minusy:
    brak

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: 8 sztuk

Chcesz pochwalić rojema za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie ok
  • Jestem mu wierna od paru lat zawsze chcąc wypróbować jakiś inny tusz, wracam do Max Factora lub używam go jako drugiej warstwy.
    Uwielbiam jego szczoteczkę, która dobrze rozczesuje rzęsy i ich nie skleja (dziwią mnie przeciwne opinie - ja zawsze przeczesuję nim rzęsy wielokrotnie i owszem, kilka razy zdarzyło mi się zlepić rzęsy, ale po prostu przesadzałam z użyciem).

Nie kruszy się, nie ma grudek. Wyciąga rzęsy i nadaje im objętości.

Owszem, miałam okazję używać też lepszych, ale był to Estee Lauder, który kosztuje przeszło dwukrotnie tyle.

Polecam zakup tego tuszu w superpharmie - bardzo często można go tam kupić na promocji za 39,99zł nie pamiętam kiedy ostatnim razem zmuszona byłam kupić go w normalnej cenie.

Używam tego produktu od: około 5 lat (może nawet i dłużej)
    Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Chcesz pochwalić miniaaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt? Czego?
  • Marny tusz, nie rozumiem zachwytów nad nim. Mam rzesy dość łatwe do podkreslenia, zadowalam się maskarami maybelline, więc myślałam, że i ten produkt mnie nie rozczaruje. Niestety:
    - kiepska grubą i twardą szczoteczka
    - pogłębia, ale bez przesady
    - prawie nie wydłuża rzes
    - przy drugiej warstwie nadal nie wydłuża a jedynie tworzy grudki
    - po kilku tygodniach wysycha w buteleczce i nie robi z rzesami już zupełnie nic

Na plus
    - nie rozmazuje się
    - ogólnodostępny

Nie warty swojej.ceny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Fay8686 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie powala
  • Bardzo długo szukałam tuszu, który spełniłby moje oczekiwania: mocno pogrubiał, nie sypał się, nie kruszył rzęs, Zachęcona opiniami skusiłam się . Pierwsze wrażenia na plus:
    -świetne pogrubienie rzęs
    -intensywna czerń
    -nie sypie się
    Minusy:
    -niewygodna, zbyt gruba i krótka szczotka
    -po ok miesiącu użytkowania zaczął wysychać i sklejać rzęsy
    -mało wydajny-skończył się po niecałych 3 miesiącach
    -ciężko się go zmywa
    Niby spełnia moje główne oczekiwania, ale zawiodłam się na jego wydajności. Nie wiem czy skuszę się na niego ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić imagination00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze pogrubienie
  • Opakowanie bardzo estetyczne, klasyczne. Szczotka gruba, sylikonowa idealnie rozprowadza tusz.

Spelnia obietnice producenta, rewelacyjnie pogrubia. Utrzymuje sie caly dzien. Nie skleja, nie tworzy grudek.
    Starcza spokojnie na 6 miesięcy codziennego makijazu.

Skonczylam na eksperymentowaniu z innymi, drozszymi. Wedlug mnie jest wart swojej ceny, nawet w cenie regularnej.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat i tragedia
  • Najgorszy tusz jaki w życiu miałam. Nie wydluża, nie pogrubia, nie rozdziela rzęs. Skleja rzęsy strasznie, szczoteczka jest gruba, niewygodna, ciężko się nią maluje. Nadodatek kruszy sie po 1 godzinie i rozmazuje. Porażka szkoda ze straciłam na niego 40 zł i tak była promocja. Używałam wcześniej tuszu Max Factor EXCESS VOLUME EXTREME IMPACT MASCARA i był cudowny a ten tusz to kompletny niewypał.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić aleksa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetnie wydłuża!
  • Tusz jest moim ulubieńcem, ponieważ żaden inny nie wydłuża moich rzęs właśnie jak ten z Max Factor. Mam gęste, ale krótkie rzęsy, które niestety są w takim „mysim”, szarym kolorze. Przez to bardzo trudno dobrać mi odpowiedni tusz. Ten jest bardzo trafionym kosmetykiem dla mnie:
    +wydłuża gęste i szare rzęsy
    +ma mocny odcień, głęboka czerń
    +konsystencja nie skleja rzęs
    +nie podrażnia oczu
    +wydajny w użyciu
    +wygodnie się zmywa, nie zasycha jak „skorupka”

Chcesz pochwalić eleganckaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale trzeba uważać
  • Ten tusz kupiłam już spory czas temu tez jakos w promocji.
    Tusz posiada plastikową szczoteczkę która jest dość gruba i nie wygina się.Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy,ale uwaga można przesadzic z jego aplikacją, w nadmiarze można sobie je posklejać i wtedy to wygląda dziwnie wręcz komicznie.Nie obsypuje się,posiada piękną czerń.Cena legularna za wysoka.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij