Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• Jest ok
  • Jeżeli chodzi o cenę:
    -dość drogi

Jeżeli chodzi o wydajność:
    -wydajny

Jeżeli chodzi o konsystencję:
    -łatwo się nakłada, bez grudek

Jeżeli chodzi o szczoteczkę:
    -łatwo aplikuje się dzięki niej tusz, nie skleja rzęs

Jeżeli chodzi o zmywanie:
    -łatwo zmywa się kosmetykami do demakijażu

Jeżeli chodzi o rzęsy po użyciu:
    -są 2x dłuższe, jest ich więcej i nie są sklejone

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić malenka92_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealnie podkreślone rzęsy
  • Rewelacyjny tusz, właśnie takiego szukałam !!

- unosi rzęsy
    - świetnie pogrubia i wydłuża
    - dobrze rozdziela rzęsy
    - nie osypuje się
    - nie rozmazuje się
    - bardzo trwały i wydajny
    - posiada ekstra szczoteczkę
    - nie podrażnia oczu

Zniechęcić może jedynie dość wysoka cena.

Tusz jest zdecydowanie moim ulubieńcem

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Wonderful_1202 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swojej ceny
  • Kupiłam, ponieważ polecała mi koleżanka. Stary tusz się kończył, więc postanowiłam go wypróbować. Najbardziej mi nie odpowiada w nim to, że:
    1. skleja rzęsy
    2. szybko z rzęs znika (utlenia się? kruszy i opada? serio, nie wiem co się z nim dzieje)
    3. efekt jest mizerny - mam długie rzęsy, ale jasne na końcach, jak użyje tego tuszu to wydają mi się krótsze :/
    4. szczoteczka jest toporna i nie odpowiada mi jej kształt
    5. rzęsy są po nim szorstkie i sztywne
    Z plusów:
    1. bezproblemowo się go zmywa
    2. ma ładne opakowanie

Przy takiej jakości cena tego tuszu to jakieś nieporozumienie. Na pewno więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 13 ml

Chcesz pochwalić kalokagathia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak
  • Najlepszy ze wszystkich! Testowałam wiele tuszy, żaden nie dorasta temu do pięt
    - wspaniale wydłuża
    - pogrubia
    - nie wysycha
    - nie kruszy się
    Ideał
    Jedynym minusem jest cena.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić normalisboring za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla moich rzęs.
  • Tusz od dawna chciałam wypróbować, tylko jakoś zawsze szkoda było mi na niego tych 50zł bo to w sumie tylko max factor. Zakupiłam za 32 zł w perfumesco i stosuję kolejny tydzień. Niestety nie jestem zadowolona z efektu.
    Mam naprawdę długie rzęsy, ale cienkie i jasne przez co ta długość nie ma pola do popisu. Od tuszy oczekuję pogrubienia i rozczesania. W przypadku MF dostaje sklejenie i owadzie nóżki. Po wymalowaniu dolnych rzęs czuję jakby mi się wszyskie na oku plątały i zaczepiały. czuć sklejenie. Irytuje mnie to strasznie.
    Wolałabym aby szczoteczka miała dłuższe włoski i lepiej chwytała każdą rzęsę. Niestety nie podoba mi się ten przerysowany efekt. Nie kupię wiecej.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla grubszych rzęs będzie idealny
  • Tusz bardzo fajny jednak jak dla moich długich ale cienkich rzęs nie idealny. Delikatnie pogrubia ale rzęsy sa proste i twarde,zdecydowanie lepszy dla mnie jest Masterpiece.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wirka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Dla mnie ideał.Testowałam dziesiatki tuszy,zawsze do niego wracam.

+świetnie pogrubia
    +idealnie rozdziela
    +wydłuża
    +nie osypuje się nawet po całym dniu
    +nie rozmazuje się i nie odbija
    +piękne końcówki bez grudek
    +mega wydajny

W sumie to minusów nie ma.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Garniego za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem skąd ten zachwyt...to badziewie!!!
  • Kupilam go po przeczytaniu recenzji, ale szybko sie rozczarowalam. Nie mam ani rzadkich ani krotkich rzes, do tego sa one podkrecone naturalnie do gory, wiec tusz nie ma zbyt duzo roboty...a jednak polegl!!!

Szczoteczka jest za duza I jie dociera do zewnetrznych kacikow I trzeba sie nameczyc zeby tam dokladnie rozprowadzic tusz.
    Wydluzenia nie zaobserwowalam a I pogrubienie marne
    efekt jest slaby i na dodatek nietrwaly

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić xenia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham go
  • Ten tusz dla moich rzęs jest idealny moge o nim pisać w samych super latywach:
    -pieknie otwiera oko
    -mocno czarny kolor
    -długo się utrzymuje
    -łatwo zmywa
    -szybko schnie i nie robi pandy
    -i najwazniejsze nie skleja rzęs

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega polecam!
  • Ten tusz jest rewelacyjny! Używałam go jakieś 2 lata temu, potem postanowiłam przetestować inne tusze i postanowiłam wrócić stwierdzam "to jest ten" mam długie ale jednocześnie cienkie i jasne rzęsy. Ten tusz nadaje im piękną czerń, wydłuża, podkręca i jednocześnie lekko (bez sklejania) pogrubia cudo

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić emi1330 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony tusz
  • Najlepszy tusz z dotychczas używanych.
    *super rozdzielone rzęsy
    *świetna szczoteczka
    *nie ma mowy o sklejaniu
    *nie osypuje się i nie kruszy w ciągu dnia
    *pogrubia, wydłuża – idealny makijaż oka
    *nie zbija się i nie tworzy grudek
    *wydajny
    *nie uczula i nie podrażnia (jestem alergikiem)

Chcesz pochwalić k_msz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale szukam czegoś więcej
  • Mam problem z tuszami do rzęs. Kiedy miała kilkanaście lat, tusz był jedynym kosmetykiem kolorowym, którego używałam. Wtedy kupowałam tusze za maksymalnie kilkanaście złotych i byłam zadowolona. Max Factor to był szał - używała tych tuszy moja mama, były kultowe, i ja "dorosłam" do nich dopiero w liceum.

Nie wiem, o co chodzi, ale albo te tusze są gorsze, albo mnie zawodzi pamięć i idealizuję efekt, który byłam w stanie osągnąć nimi x lat temu, albo dziś mam większe wymagania. Tak czy owak, wciąż szukam tuszu idealnego i Max Factor niestety mnie... rozczarował.

Zalety:

KOLOR
    + przepiękna czerń, naprawdę nie da się ukryć, że od co najmniej dwóch lat nie miałam tak czarnych rzęs jak teraz. To jest efekt "wow"

ROZDZIELENIE RZĘS
    + moim zdaniem to jest tusz pogrubiający, ponieważ ten efekt widzę najwyraźniej. Rzęsy są grubsze niż normalnie, krzycząco czarne, ale zarazem każda jest rozdzielona, nic się nie skleja. Pod tym względem też zdecydowanie jest efekt "wow"

WYRAŹNE, MOCNE RZĘSY W SEKUNDĘ
    + co tu dużo mówić, kiedy zobaczyłam grubą szczoteczkę, przeraziłam się, bo normalnie nie umiem czymś takim operować. Potem odkręciłam tusz w domu, a tam prawie sucha zawartość w środku, miałam wrażenie, że tusz albo wysechł, albo w ogóle go nie ma.
    Dopiero kiedy "pomerdałam" szczoteczką w opakowaniu, czyli pokręciłam, okazało się, że tusz jest, jest mokry, jest go dużo i prześlicznie sprawuje się potem na rzęsach.

Powiem wprost: po jednym pociągnięciu mam efekt, którego nie miałam po kilkunastu aplikacjach moich poprzednich tuszy z Bourjois, Gosha i Loreal.
    Rzęsy są, jak pisałam: czarne, rozdzielone, wyraźne. Szczerze mówiąc, każda kolejna warstwa jest zbędna.

PODKRĘCENIE
    + Pod tym względem to zdecydowanie najlepszy tusz, jakiego żywałam. Zresztą, wcześniej miałam Masterpiece Max i efekt był identyczny: te tusze niesamowicie szybko i na caly dzień unoszą rzęsy do góry. To nawet nie jest podkręcenie, tylko uniesienie. Rzęsy dzięki temu wydają się dłuższe, pięknie "otwierają" oko, a tusz dbrze się nosi.

TRWAŁOŚĆ
    + oczywiście mam wersję zwykłą, nie wodoodporną, jednak ku m0jemu zaskoczeniu tusz trzyma mi się na oczach cały dzień.
    Nie rozmazuje się.
    Nie kruszy się.
    Nie robi efektu pandy.
    Nie to, że nie widać, że jest niewodoodporny, bo widać. Na przykład dolne rzęsy po pomalowaniu nim szarzeją i wieczorem robi się wzdłuż nich cienka smużka koloru. Jednak każdy inny tusz wieczorem wręcz złaził z moich rzęs, rozlepiał się wokoło oka i kruszył, robiąc paskudne plamy na twarzy. A Max Factor trzyma się lepiej nawet niż moje poprzednie tusze wodoodporne!

Ten tusz wygląda na oku, jakby był wodoodporny, a zmywa się tak, jakby był zwyklakiem. Ni mniej, ni więcej.

***
    No dobrze, to dlaczego nie jest moim ideałem?

Wady:

NIE DA SIĘ NIM WYDŁUŻYĆ RZĘS
    - To nie jest tusz, którym rzęsy można wydłużać. Nie da się go dobudowywać na oku kolejnymi warstwami. Rzęsy byłyby wtedy tylko dodatkowo pogrubione, a za trzecim razem sklejone. Nijak jednak by ich to nie wydłużyło.

I to jest główna wada, bo produkty o połowę tańsze mogłam nakładać rano "na szybko", uzyskując nimi mierny efekt. Ale kiedy się "pobawiłam" i miałam czas, mogłam naprawdę wydłużać i wydłużać rzęsy. Wystarczało dokładanie kolejnych warstewek na samym końcu rzęs.

Powtarzam: z False Lash Effect to nie przejdzie. To nie jest tusz, ktrym możemy popracować. On jest zerojedynkowy: "nakładasz mnie, albo spadaj". Nic się nie ponegocjuje, niczego sie przedłuży. To jest efektowny produkt dla zabieganych kobiet. Nie ma opcji, żeby przysiąść i powydłużać sobie nim rzęsy w nieskończoność.

Dlatego nie jest moim KWC.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry
  • Kupiłam w okazyjnej cenie. Tusz ma genialną szczoteczkę jednak jak na swoją gigantyczną pojemność zbyt szybko się skończył, co mnie zaskoczyło

+ bardzo ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy
    + nie osypuje się
    +jeden z lepszych jakie miałam

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kosmitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mój ulubiony tusz. Jestem niezwykle wybredna i wymagająca co do tuszu. Ten jest najlepszym jakim do tej pory używałam.

Plusy:
    - pięknie rozdziela rzęsy
    - wydłuża
    - pogrubia
    - daje efekt sztucznych rzęs

Minusy:
    - trochę się obsypuje (po paru godzinach)
    - cena (jednak uważam że jest wart tych pieniędzy)

Ogólnie bardzo polecam. Myślę, że nikt się na tym tuszu nie zawiedzie. Z pewnością do niego wrócę.

Chcesz pochwalić ypaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Mój faworyt:
    + super rozdzielone rzęsy
    + świetna szczoteczka
    + nie ma mowy o sklejaniu nawet przy 2-3 warstwach
    + nie osypuje się i nie kruszy w ciągu dnia
    + nie rozpuszcza się przy drobnych opadach atmosferycznych
    + pogrubia/zagęszcza i lekko unosi – idealny na dzienny makijaż oka
    + nie zbija się i nie tworzy grudek
    + nie wysusza rzęs
    + ładne opakowanie
    + wydajny
    + nie uczula i nie podrażnia (mam wrażliwe oczy)
    + łatwo dostępny

- cena, ale często w promocji

Używam tego produktu od: 3 m-cy (ponownie)
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Delfix za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektu sztycznych rzęs
  • po zużyciu kilkunastu opakowań mojego ulubionego tuszu-Maybelline, Colossal Volum\' Express Waterproof (Wodoodporny tusz pogrubiający do rzęs) stwierdziłam, że nadszedł czas poszukać tuszu innej firmy z podobną szczoteczką.
    Zachęcona opiniami na KWC zdecydowałam się na Max Factor. Pomimo podobnej szczoteczki do Maybelline, tusz nie pogrubia idealnie rzęs jedynie dobrze rozdziela.
    Brak efektu pogrubienia, zagęszczenia rzęs.
    Kupiłam tusz dla efektu pogrubienia więc niestety nie spełnił moich oczekiwań.
    Używam tego produktu od: 3 mies Ilość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 31 raz(y)
  • Wracam do niego bo jest tani i bardzo dobry.
  • Jak to z tuszami bywa jedne są gorsze, drugie lepsze ale wszystko zależy od indywidualnych upodobań

Uwielbiam maskary od Max Factora. Nigdy mnie nie zawiodły, są lepsze. gorsze ale zawsze efekt jest zadowalający.

FLE miałam 3 albo 4 razy.

Maskara ma wygodną szczoteczkę, silikonową i nabiera dokładnie tyle tuszu ile trzeba. Praktycznie nie odbiega od maskar wysokopółkowych.

Jest bardzo wydajna i ma ładną, elegancką, satynową czerń.

Trzyma się bardzo długo, praktycznie nie skleja rzęs jeśli tak się zdarzy można ją łatwo roczesać.

Dobrze współgra z bazami do rzęs.

Nie odbija się, zdarza się, że pod koniec użytkowania się kruszy i efekt jest mniej intensywny.

Właściwie to jedna znacząca wada jest taka, że mascara za mało pogrubia moje rzęsy i mocny look wymaga aż trzech warst tuszu. Rano niekoniecznie mam na to czas. Dla przykładu Dior Extase, czy Overcurl po jedn\ej warstwie dają wyrazisty efekt

Zawsze kupuję na przecenach po 35 zł.

Używam tego produktu od: wiele lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!!!
  • Jak dla mnie bezkonkurencyjny!!!Używam juz go kilka lat i muszę się przyznać,ze kilka razy chciałam go zdradzic(Pupa,EL,Clinique...),ale za kazdym razem szybciutko do niego wracałam!!!
    +efekt sztucznych rzęs,ale bardzo naturalny
    +pogrubia
    +pięknie unosi rzęsy
    +nie skleja
    +przystępna cena

Na co dzien maluje delikatnie,natomiast na specjalne okazje i wyjscia maluje mocniej 2 warstwy,najpierw jedna,chwilke czekam i druga.
    Polecam!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Niezliczona

Chcesz pochwalić katial za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Kiedy ten tusz wchodził na rynek musiałam go mieć. Wydałam wtedy 70 zł, ale strasznie się zawiodłam... Lubię, by moje rzęsy były precyzyjnie pomalowane i dodawały spojrzeniu tego "czegoś"... Niestety nie sprawdził się u mnie. Mam naturalnie długie rzęsy, podkręcone, lecz oczekiwałam czegoś więcej. Kruszył się po kilku godzinach, piekły mnie oczy... oddałam go w prezencie przyjaciółce...

Ilość zużytych opakowań: nie całe

Chcesz pochwalić demotywacja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjnie najlepszy
  • Tusz kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu oczywiście. Polowałam dość długo, a sięgnęłam po niego dopiero kiedy trafiłam na jakąś jednodniową promocję w Hebe (przygarnęłam go wtedy za bodajże 35 zł z groszami). Ale po dłżuższym używaniu wiem, że jest wart nawet regularnej ceny.

Moje rzęsy są naturalnie grube, gęste i długie na tyle, że nie mogę dzięki nim nosić okularów. Jedyne czego wymagam od tuszu to żeby nie sklejał, nie kruszył się (noszę soczewki), pomalował mi rzęsy na czarno i może jeszcze ociupinkę pogrubił. MF spełnia wszystkie moje wymagania w 100%.

+ ma ładne, wygodne w obsłudze i proste opakowanie
    + wydłuża i pogrubia w naturalny sposób (nie cierpię efektu teatralnych rzęs)
    + nie kruszy się absolutnie
    + jest super wydajny, opakowanie 13 ml starczy mi na rok albo i dłużej przy używaniu kilka razy w tygodniu (ale wcześniej go pewnie wyrzucę i kupię świeży)
    + ma świetną konsystencję, nie widzę by zaczynał zasychać, a używam go od 10 miesięcy
    + nie rozmazuje się ani nie odbija na powiece
    + po jego użyciu nie muszę rozczesywać rzęs, kompletnie nic nie skleja, NIGDY - szczoteczka idealnie rozdziela wszystko
    + a przy okazji wygodnie się tą szczoteczką manewruje, pomimo że jest sporych rozmiarów
    + minimalnie podkręca rzęsy
    + czerń jest intensywna, serio intensywna
    + nie uczula, nie podrażnia
    + łatwo się go zmywa
    + jest dostępny praktycznie w każdej drogerii
    + często jest w promocji, więc cena to ogromny plus

- kiedy używam go dzień za dniem, zdarza mi się gubić rzęsy i wiem że to tusz jest winowajcą, ale wystarczy porządne odżywienie i problem znika

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

Chcesz pochwalić razdwapiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Kiedyś go używałam i bardzo mi pasował. Niedawno kupiłam ponownie i jestem rozczarowana. Dość szybko wysechł po ok 2 mies. i zaczyna się kruszyć nawet podczas malowania drugiej warstwy. Efekt taki sobie, nie jest spektakularny, wyglada jak zykły tusz do rzęs. Na allegro można go dostać za ok 35 zł i uważam, że jest to wysoka cena jak za taki przeciętny efekt. Wole kupić za 25 zł 2000 calorie. Nie wiem czy kupię ponownie, raczej nie.

Używam tego produktu od: drugie opakowanie od dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kwasiorek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • naturalny wygląd
  • Bardzo fajny tusz. Dobrze rozdziela, nie pozostawia grudek, nie kruszy się, ładnie kryje rzesy, łatwy i szybki w aplikacji, nie trzeba czekać, ąz troche wyschnie, można od razu nalożyć kilka warstw, można uzyskac naprawde fajny efekt. Dobrze podkreśla oko, nie jest to efekt sztucznych rzęs, szczoteczka sprawia, że rzesy mimo tego, że są ładnie grubo pokryte, to nadal wyglądają naturalnie. Odejmuje poł gwiazdki za cene, rzadko spotykam go w promocji

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Chcesz pochwalić Tissi za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny
  • jest to mój ulubiony tusz, pare razy zdazylo mi się kupic cos innego bo myslalam ze będzie lepszy jednak zawsze wracałam do max factora
    + super wydłuza i pogrubia
    +nie kruszy się
    +jest mega wydajny
    +nie rozmazuje się
    + dostępnośc
    - hmm chyba brak ;d

Używam tego produktu od: 3 lat ? a moze i wiecej
    Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Chcesz pochwalić andzka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt zaskakuje delikatnością
  • Uwielbiam tusze od Max Factora- mam o nich jak najlepsze zdanie. Czas nadszedł więc bym wypróbowała False Lash.
    Czym zaskakuje? Szczoteczką, jest ogromna i z początku może przerażać. Okazuje się jednak,że jest niesamowicie precyzyjna. Bardzo łatwo się nią malować. Szczoteczka nabiera idealną ilość tuszu, pięknie rozdziela rzęsy i maluje dosłownie każdą rzęsę-jestem pod wrażeniem.
    Jeżeli chodzi o efekt, to producent obiecuje wspaniałe efekty- 600 % objętości więcej-efekt sztucznych rzęs. Rzeczywiście, tusz podkreśla rzęsy, zagęszcza je, ale uważam,że na tym polu lepiej sprawdza się 2000 Kalorii. Efekt obiega od sztucznych rzęs-owszem są one rozdzielone, objętość jest zwiększona, ale rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i delikatnie- a mam z natury długie i gęste rzęsy.
    Kolor wydaje się nie dość czarny, mógłby być głębszy.
    Ogólnie jest to idealny tusz na co dzień, i dla tych, którzy oczekują delikatnego efektu. Chętnie stosuję go do pracy-ma genialną trwałość.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak zastrzeżeń
  • Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego tuszu, jak dla mnie jest to świetny kosmetyk, który:
    + bardzo fajnie podkręca rzęsy
    + ma dobrą, porządnej jakości szczoteczkę, która pogrubia rzęsy, nadaje im objętość
    + jego konsystencja jest idealna, nie zasycha zbyt szybko, więc można poprawić co nie co
    + jest bardzo wydajny
    + świetnie rozczesuje rzęsy
    + nie skleja rzęs
    + niewiele kosztuje
    + wystarcza na długo!

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić aureliaanger za czytelną i pomocną recenzję?