Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• Polecam
  • Moje rzęsy są jasne, średniej długości i gęstości, za to naturalnie podkręcone. Tusz bardzo ładnie je rozdziela, nie zostawia grudek, wydłuża, nie podrażnia. W zasadzie "robi" wszystko, co obiecuje producent. Kupiony za rozsądną cenę na promocji z cyklu "-40%". Jedyne do czego mam zarzuty, to do osypywania się go z dolnych rzęs po około 5h. Używam go od około dwóch miesięcy - im gęstszy tym lepiej się go używa. Może kiedyś kupię ponownie, bo za każdym razem staram się używać coś nowego.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, pełnowymiarowego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kalith za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Lubię to!
  • Tusz False Lash Effect to mój strzał w dziesiątkę i zawsze chętnie do niego wracam. Jest idealny dla takich topornych rzęs jak moje - krótkie, rzadkie, po prostu ble.

Produkt idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy, ma super szczoteczkę, dzięki której nie trzeba się namachać, żeby osiągnąć jakikolwiek efekt.

Nie zostawia grudek, ale czasem potrafi złośliwie skleić rzęsy.

Dla mnie super, polecam, zwłaszcza, że jest bardzo wydajny i mimo tego, że cena odstrasza, warto się wykosztować raz na jakiś czas, bo starcza na długo.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić Pandopanika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz
  • Mam dość krótkie, nie za gęste i jasne rzęsy, trochę się obawiałam, że szczoteczka nie będzie mi odpowiadała do takiego typu rzęs, ale myliłam się. Tusz je znacznie wydłuża i sprawia, że po jednym pociągnięciu jakby się namnożyły. Dolne rzęsy, których u mnie w ogóle nie widać, po wytuszowaniu stają się widocznie i jestem w szoku, że mam ich tak dużo. Tusz wytrzymuje najgorsze upały, nie odbija się i nie kruszy. Produkt zasługuje na 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić crala za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny tusz
  • nie znalazlam poki co lepszego tuszu do rzęs, chociaż co jakis czas kupuje inny, zawsze do niego wracam. Pogrubia, nie osypuje sie i nawet w te upały nie oznacza sie na górnych powiekach.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić noneczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś byłam zachwycona
  • Używałam tuszu niegdyś, wówczas moja opinia była pełna zachwytów i zasadniczo nie zauważałam żadnych minusów.
    \nPo kupnie wielu innych produktów, jako że jestem ciekawa nowości, powróciłam z nadzieją, że ów produkt mnie nie zawiedzie. I o zgrozo rozczarowanie.
    \nNie pogrubia już jak kiedyś, nie rozczesuje, tak jak robiła to kiedyś, nawet po pozostawieniu jej na jakiś czas po otwarciu, co prawie zawsze skutkuje, teraz pozostała mokra i czyniła moje rzęsy cienkimi , zlepiającymi się i niewidocznymi. Musze jednak dodać, że uznaję tusz za dobry wówczas kiedy czyni moje średnie rzęsy spektakularnie gęstymi i pełnymi objętości.
    \nNigdy się natomiast nie osypywała, teraz również tego nie zauważyłam, natomiast faktem jest że mnie nawet krytykowane pod tym względem mascary zwykle nie osypują się. W tym temacie zatem nie mogę się wypowiedzieć. Podobnie rzecz ma się z rozmazywaniem czy też odbijaniem na powiece. Z pewnością mogę dodac, że po kilku godzinach traci na intensywności, co pewnie dzieje się z każdym tuszem, jednakże jej resztki nie opadają mi na policzek.
    Wydłużenia też nie zauważyłam, ja jednak radzę sobie z tym problemem tak, że po nałożeniu jednej warstwy czekam kilka minut aż ta podeschnie i nakładam następną.

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Miauczący Behemot za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • testuję wiele tuszy, ale do niego zawsze wracam. Jest cudowny. Rozdziela i pięknie wydłuża. Pogrubienia niestety nie ma zbyt dużego ale moim zdaniem i tak jest wart zakupu. Można nim wyczarować naprawdę długie rzęsy.
    Nie kruszy się i mi nigdy jeszcze na powiece się nie odbił. Według mnie warto zapłacić za niego tyle pieniędzy, chociaż w drogeriach internetowych można go kupić nawet o połowę taniej. Warto go wypróbować i polecam go każdemu.

Używam tego produktu od: ok 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 10 opakowań

Chcesz pochwalić agusiolek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny...
  • Jak dla mnie super tusz, ale na pewno nie pogrubiający. Znakomicie rozdziela rzęsy, i ich nie skleja - co najważniejsza. Nie osypuje się. Wart zakupu!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić cece1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mógł być ideałem
  • tusz dorwałam na jakieś promocji, z 2 miesiące temu. i pokochaliśmy się od pierwszego użycia.

piękny kolor czerni.
    tusz super rozdzielał i pogrubiał rzęsy.
    całkiem nieźle wydłużał (ale mi najbardziej zależy na pogrubianiu).
    wystarczała jedna warstwa, aby osiągnąć oczekiwany przeze mnie efekt (a nie był on delikatny ) - lubię skupiać uwagę na oku.

ale czar prysł po jakimś 1,5 miesiąca użytkowania. po prostu zgęstniał. i już nie daje takiego efektu jak wcześniej. może był wcześniej otwierany przez jakąś kobitkę w drogerii? nie wiem. ale po takiej cenie - oczekiwałabym jednak trochę więcej...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę rozczarował
  • Szczerze mówiąc, oczekiwałam cudów. Dostałam dobry tusz, ktory ani się nie odbijał, ani nie osypywał. Był odpowiednio czarny, zostawał na rzęsach cały dzień i dobrze się zmywał. Natomiast jeśli chodzi o efekt jaki dawał to byl bardzo przeciętny. Miał wydłużać i pogrubiać, ale obie te czynności robił raczej przeciętnie. Poza tym, dosyć szybko zasechł, nie wystrzymał nawet 3 miesięcy, co przy tuszu za taką kwotę jest niedopuszczalne. Na nie jest też szczoteczka - gruba z cienkimi wypustkami, nie ma mowy żeby się nia nie upaćkać, zwłaszcza koszmarnie malowało się nią dolne rzęsy.
    Podsumowując - dobry tusz, ale bez zachwytów.

Używam tego produktu od: niecałych 3 miesięcy

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Totalne rozczarowanie
  • Już dawno nie byłam tak rozczarowana żadnym kosmetykiem. Od wielu lat Max Factor stanowił dla mnie istny synonim dobrych tuszy do rzęs - bardzo długo używałam różnych wersji 2000 Calories, a i o innych słyszałam same dobre rzeczy. Więc kiedy nadarzyła się okazja, bez wahania sięgnęłam po słynny i zachwalany False Lash Effect.

I niestety - zawód na całej linii.

W tym tuszu nie podoba mi się praktycznie wszystko: szczoteczka jest za gruba i niewygodnie się nią manewruje - dokładne pomalowanie rzęs od nasady jest praktycznie niemożliwe, dodatkowo zbiera się też na niej za dużo tuszu, maskara niesamowicie skleja rzęsy i zostawia na nich grudki oraz co najgorsze - praktycznie od razu OSYPUJE się.

Jedyny plus jaki znalazłam - mimo sklejenia, grudek i osypywania, ta nieszczęsna szczoteczka przynajmniej porządnie podkręca rzęsy. Ale tylko tyle

Ech, minie trochę czasu zanim znów odważę się wypróbować jakieś cudo od Max Factora. A szkoda, bo ich hollywoodzkie dziedzictwo niesamowicie przemawia do wyobraźni

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Chcesz pochwalić plum7 za czytelną i pomocną recenzję?