Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.

Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml

/bw/

• Jak dotąd najlepszy
  • Mam pewne granice, jeśli chodzi o kwotę, którą mogę wydać na tusz. W regularnej drogeryjnej cenie nigdy bym go nie kupiła, ale z pomocą przyszedł internet. Tak więc pierwszym plusem jest cena: ok. 30 zł za 13 ml świetnego produktu. A dalej:
    - bardzo wygodna szczoteczka
    - dobrze się nakłada, nawet 2 warstwy
    - bez grudek i sklejania
    - podkręca, pogrubia i rozczesuje (wydłużenia nie zauważyłam)
    - efekt utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień

Niestety, nie ma tuszu idealnego i ten również ma małe minusy:
    - osypuje się
    - szybko wysycha w opakowaniu i trzeba ratować go kilkoma kroplami płynu micelarnego

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to mój nr 1 wśród tuszy (dopóki nie znajdę lepszego ) .Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: prawie 4 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Seirina za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny jakiego używam na stałe
  • Jedyny tusz jakiego używam na stałe
    Wydłuża, pogrubia, choć efektem wow bym tego nie nazwała.
    Niewątpliwie trzeba się nauczyć go używać z uwagi na grubą szczoteczkę.
    Poza tym szczoteczka gęsta, b.dobrze rozczesuje rzęsy. Tusz utrzymuje się do wieczora a nałożenie kilku warstw powoduje b.ładne podkreślenie wieczornego makijażu i nie osypuje się ani nie brudzi powiek.

Ma 2 poważne minuy:
    1. Cena zbyt wysoka
    2. Polska wersja tego tuszu znacznie różni się jakości od zagranicznej. Tusz ten kupiony w sklepie za granicą (nie podróba) spokojnie wystarczał mi na rok a nawet po upływie tego czasu nadal bez problemu nadawał się do użycia (nie zasychał, nie osypywał się "nie kluszczył się". Ten sam tusz z R...na po 6 miesiącach muszę wyrzucać do kosza bo jest fatalny i nie nadaje się do użytku mimo długiego okresu przydatności!

Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić anso77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej tuszu tej firmy
  • Nie mam pojęcia co jest z tymi tuszami nie tak, może po prostu nie współgrają z moimi rzęsami, ale wszystkie tusze max factor jakie miałam (2000 calorie, masterpiece max i ten) jak jeden mąż, obsypują się maksymalnie po godzinie, przez resztę dnia wyglądałam dzięki nim jak panda. Ten dodatkowo ma jeszcze beznadziejną szczoteczkę, skleja rzęsy i robi grudy. Próbowałam się z nim dogadać na różne sposoby (opakowanie zużyłam prawie do końca), ale niestety, za każdym razem porażka. NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić f _ c k yea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Okropny
  • Tusz zakupiłam w drogerii H... z 40% rabatem. Nie wiem o co chodzi, czy oni wystawili do sprzedaży jakieś stare tusze? Czy źle je przechowują... Ten tusz jest bardzo słaby, zresztą to mało powiedziane. Tusz niemiłosiernie skleja rzęsy i dodatkowo osypuje się! Dawno nie widziałam czegoś podobnego, grudki tuszu pod oczami.

Kolejny minus to szczoteczka, za gruba, ciężko maluje się kąciki oczu.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić iza84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale nie porwalo mnie
  • Po prostu dobry tusz.
    Pieknie rozdziela, podkresla, ale to NA PEWNO nie jest efekt sztucznych rzes.
    Jesli ktos szuka mocniej podkreslonych oczu ( nie chodzi mi o pajaki na oczach, ale po prostu widoczne rzesy) to to nie to.
    Produkt jest dla mnie po prostu ok.

Efekt rzes "jak nie swoich" poki co osiagnelam tylko z maybelline one by one Ewentualnie 2000 calorie tez bardzo blisko idealu. Nie kupie ponownie przez to ze lubie mocniejszy efekt. Nie nienaturalny , po prostu wyrazniejszy

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie to czego szukam
  • Mam raczej cienkie i delikatne rzesy i poza tym ze po urzyciu tuszu rzesy byly ladnie czarne to zero podkrecenia czy wydluzenia. Troche lepiej jak uzylam bazy z innej firmy i na to ten tusz ale sam bez efektu. Kupilam bo mial duzo dobrych recenzji ale osobiscie niepolecam.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Funkydevil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Miałam duże nadzieje wobec tego tuszu, ale niestety mocno się zawiodłam.

Minusy:
    -ciężko się go nakłada, trzeba bardzo uważać bo jedno machnięcie za dużo i rzęsy strasznie posklejane
    - na końcu szczoteczki zbiera się dużo tuszu, który trzeba usuwać przed pomalowaniem rzęs
    - szybko znika
    - bardzo mocno się osypuje, wpada do oczu i szczypie
    - wysoka cena

Plusy:
    - przy umiejętnym nakładaniu daje bardzo ładny efekt (niestety na krótko)

Chcesz pochwalić kkatarzyna7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zakochałam się
  • tusz jest megaaaa !!

robi wszystko to co obiecuje producent - rzęsy sa mega pogrubione, nie skleja ich i wyglądają baaardzo naturalnie !!

duze opakowanie wystarczy na długo !!

łatwo dostepny

łatwo się zmywa (demakijaż)

nie kruszy się i nie odbija na powiece (a mam do tego tendencję)

minusy ??

- dośc drogi stacjonarnie, dlatego kupuję w internecie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dosyć dobry ale drogi
  • Tusz kupiłam oczywiście pod wpływem recenzji. Gdyby nie cena 30 zł w internetowej drogerii na pewno bym go nie kupiła. Jakiś czas temu miałam tusz z Max Factora 2000 calorie curved brush ale strasznie się osypywał. Długo się zastanawiałam czy go zamówić... no ale przejdźmy do konkretów. Swoje rzęsy mam ani długie ani krótkie, i niezbyt gęste. Tusz trochę wydłuża, trochę pogrubia.. dwie warstwy wyglądają bardzo ładnie ale żadnych efektów "wow" nie ma. Taki efekt daje mi tusz z Eveline za około 13 zł. Chociaż False lash effect się nie osypuje i jest dość trwały . Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić amelcikowo za czytelną i pomocną recenzję?
  • robi robotę
  • Od czego zacząć.... rzęsy nim pomalowane są po prostu estetyczne. Świetna szczoteczka radzi sobie z rozczesaniem (w momencie posiadania tego tuszu grzebyk do rzęs odszedł w niepamieć ) 1 warstwa to jeszcze nie false lash, ale "sztucznie naturalny efekt" dwie warstwy tworzą ładny, przyzwoity efekt jednak niestety to nie jest taki spektakularny efekt wow. Poluzował mi się ten "skręt" w zamknięciu więc do tuszu dostawało się powietrze i szybko zasechł, ale i tak uważam, że dzielnie trzymał się długo (jakieś 2,5 - 3 miesiące) Max factor to dla mnie jednak marka nr 1 wśród tuszy ze średniej półki, jeszcze się nie zawiodłam

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?