Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• Jeden z najlepszych jakie używałam
  • Z natury mam długie i grube rzęsy. Mało jest tuszy,które podkreślą ich piękno w całej okazałości,a do tego będą trwałe,będą dawać mocny efekt i nie sprawiać trudności z używaniem. Zawsze miałam sceptyczne podejście do tego typu szczoteczek,wolałam grube ''miotły''. Ten tusz mnie do nich przekonał

Plusy:

+ na moich rzęsach faktycznie tworzy efekt sztucznych rzęs,są bardzo długie,pogrubione i podkręcone,ale przy tym zachowują lekkość
    + szczoteczka dociera do każdej rzęsy,dzięki zminimalizowaniu ilości tuszu nie obkleja ich,tylko ładnie rozczesuje tworząc piękny wachlarz
    + nie osypuje się,nie tworzy grudek
    + operowanie szczoteczką jest wygodne,kto nie ma wprawy szbko jej nabierze
    + nie wysycha w opakowaniu w przeciągu miesiąca,spokojnie wytrzymuje 3-4. Jest wydajny

Jedynym minusem może być cena,polecam kupować w promocji lub skorzystać z rabatów

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !!!
  • Tusz gości od zawsze w mojej kosmetyczce. Kupowałam również mojej mamie. Była bardzo zadowolona. Tusz rozdziela rzesy, nie kruszy się.
    Wracam do niego zawsze. Teraz mam go nawet w torebce.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Kamila_W za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Może zacznę od tego, że moje rzęsy do urodziwych nie należą. Są krótkie, jasne, rzadkie. Ogólnie żadna z nich "ozdoba oka".
    \n
    \nPewnego sobotniego wieczoru, zbierając się na imprezę u koleżanki dostrzegłam u niej w kosmetyczce to cudo. Zaintrygowana czekałam na "efekt sztucznych rzęs" na jej oku, chociaż nie wierzyłam, że będzie on inny niż po innych tuszach. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłam efekt! Wow! Stwierdziłam, że muszę go mieć :P Wiadomo, do sztucznych rzęs daleko, ale efekt na prawdę przeszedł moje oczekiwania. Rzęsy są wydłużone, podkręcone. Piękne. Jeszcze żaden tusz tyle nie zdziałał na moich rzęsach. Jest to nieodwołalnie mój KWC. Miałam tez inne tusze z tej serii False Lash, ale ten w czarnym opakowaniu jest the best.
    \n
    \nTusz aplikujemy grubą, gęstą szczoteczką. mnie to akurat nie przeszkadza, dosyć szybko nauczyłam się nią operować. Tusz jest super wydajny, ja jedno opakowanie mam jakieś 7-8 miesięcy od otwarcia, później zaczyna lekko przysychać i wymieniam na świeży. Tusz nie kruszy się na rzęsach nawet po kilku godzinach.
    \n
    \nCena... Gdybym nie zobaczyła efektu u koleżanki nie kupiła bym go ze względu na cenę właśnie. Dobrze, że nasze drogi się przecięły! Ostatecznie biorąc pod uwagę wydajność i efekt uważam, że jest wart swojej ceny. Lepiej kupić jeden, a dobry, niż w tym czasie 3 badziewne

Chcesz pochwalić agatka9062 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Cudo,nie tusz do rzęs! Uwielbiam False Lash Effect z wielu powodów:
    1."czarna czerń"-tusz jest naprawdę świetnie napigmentowany
    2.pogrubienie-rzęsy są "utuczone" na zawołanie
    3.wydłużenie
    4.rozdzielenie
    5.łatwy demakijaż
    6.nie kruszy się,nie osypuje,nie robi "pandy"
    uwielbiam,dla mnie po prostu tusz stulecia!!

Używam tego produktu od: daaaawna
    Ilość zużytych opakowań: ??? 6? 7?

Chcesz pochwalić RudaBlerwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawnie
  • Patrząc na statystyki, mascara False Lash Effect większości Wizażanek przypadła do gustu, mnie jednak ten produkt nieco rozczarował i już spieszę z wyjaśnieniem, dlaczego.
    Przede wszystkim tusz nie należy do tanich - w Polsce jego regularna cena oscyluje w granicach 50 zł, więc jest to już jakiś wydatek, który powinien przynieść wymierne korzyści. Ja kupiłam go co prawda w UK za około 8 funtów, ale nie zmienia to faktu, że spodziewałam się po nim czegoś więcej - w końcu chwytliwa nazwa do czegoś zobowiązuje, prawda? (a przynajmniej powinna):P
    Moje rzęsy są z natury ciemne, gęste i długie, przy czym ich końcówki dość szybko jaśnieją od słońca, więc już samo pokrycie ich tuszem sprawia, że oko wygląda na bardziej wyraziste i "ubrane". Wobec powyższego ten tusz nie miał zbyt wysoko zawieszonej poprzeczki.
    W False Lash Effect podoba mi się to, że pomimo nakładania kolejnych warstw dla wzmocnienia efektu, rzęsy nie sklejają się na podobieństwo owadzich nóżek. Tusz dobrze je rozczesuje i rozdziela, dzięki czemu prezentują się korzystnie i dopełniają makijaż oka. Ale z pewnością nie jest to tak przeze mnie pożądany efekt sztucznych rzęs. Są podkreślone, owszem, ale mieszczą się w granicach naturalnego look'u, a nie zniewalających firan
    Lubię grube, gęste szczoteczki, pozwalające chwycić każdą, nawet krótszą rzęsę, jednak ta, w którą wyposażono omawiany produkt wydaje mi się trochę toporna i mimo wprawy, nie udaje mi się uniknąć ubrudzenia nią powieki, zwłaszcza w wewnętrznym kąciku oka.
    Jeśli chodzi o trwałość makijażu, False Lash... również nie wybija się ponad przeciętną - po upływie około 5-6 godzin nie udaje mi się uniknąć zbierania czarnych okruszków z dolnej powieki, więc i tu szału nie ma.
    Generalnie więc tusz działa poprawnie, ale nie jest dla mnie kosmetycznym okryciem, więc zanim przyjdzie mi ponownie kupować mascarę, przemyślę jeszcze raz, czy akurat do tej warto wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia, dla naprawdę wymagających kobiet
  • Ten tusz posiadam już od kilku lat i nie potrafię się z nim rozstać. Jest wspaniały prawie, że idealny Pomimo że jest non stop w mojej kosmetyczce to testuję również inne tusze.
    Dla wydłużenia stosuję odżywkę Dior Lash Maximizer
    Zalety:trwałość, wydłużenie, pogrubienie, brak grudek, nie kruszy się, wydajny
    Niektórych może odrzucić cena bo kosztuje aż +/- 60 zł, ale warto poczekać na promocję lub zamówić przez sklep internetowy

Ilość zużytych opakowań: ponad 8

Chcesz pochwalić Kasinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Z początku podchodziłam do tego produktu sceptycznie, a jednak okazał się małym cudeńkiem .

Zalety:
    - cena ( normalnie kosztuje w drogeriach 60 zł, tymczasem ja kupiłam go za 20 zł na allegro z paragonem itd, dlatego mam pewność, że jest oryginalny)
    - fajne klasyczne opakowanie
    - dostępność ( rossman, douglas, allegro...)
    - Nie sypie się
    - jest w miarę odporny ( biorąc pod uwagę, że nie jest wodoodporny) na wodę.
    - Rzęsy nie sklejają się po nim , są wrecz ładnie rozczesane
    - Rzęsy po nim nie są za mocno wydłużone, dlatego nadaje się do szkoły itp.

Wady:
    - Nie nadaje się na jakieś imprezy, ale dla mnie to nie problem

Nie dałam 5 gwiazdek, ponieważ nadal poszukuję tuszu idealnego, choć ten jest naprawdę niesamowity.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Julie123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jak dla mnie tusz jest ok. Nie porywa, ale też nie jest najgorszy. Generalnie miałam jedno opakowanie.. i za nim nie tęsknie.

plusy:
    + fajnie pogrubia
    + wydłuża
    +nie osypuje się

minusy:
    - niewygodna szczoteczka
    -brak spektakularnego efektu

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malfffinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie
  • Tak , to jest tusz który lubię zdecydowanie najbardziej (oby sie nie zepsuł ). Tusz dla kobiet które lubią mieć mocno , grubo wytuszowane rzęsy. NA rzęsach jest dobrze widoczny lecz ładnie je rozczesuję. Zdecydowanie mój faworyt

Ilość zużytych opakowań: 8 duzych

Chcesz pochwalić IINECZKAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk dobrej jakosci
  • Jest to bardzo dobrej jakości tusz, który ładnie podkreśla rzęsy. Na pewno godny polecenia. Nie robi grudek, nie rozmazuje się i nie kruszy w ciągu dnia.

Jeśli chodzi o moje subiektywne odczucia to jego szczoteczka jest trochę ni w pięc ni w dziewięć. Niby silikonowa, ale dość gruba i duża przez co mało precyzyjna. Trudno nią umalować dolne rzęsy i te górne w samych kącikach oka. Nie wiem dla kogo byłaby idealna. Osobiscie lubię duże, porzadne szczotki, ale w wersji tradycyjnej, poniewaz mam dość grube i długie rzęsy i muszę mieć szczotę, która solidnie je wyczesze. Szczoteczki silikonowe są moim zdaniem dla osób o delikatniejszych rzęsach, ale takim rozmiarem ciężko wówczas operować.

Po przyzwyczajeniu się do tej szczoteczki można nim uzyskać efekt wyraźnie podkreślonych, ładnie rozdzielonych rzęs, który jest jednak raczej naturalny, nie zapewnia efektu sztucznych rzęs jak sugeruje nazwa.

Generalnie bardzo spoko, choć nie do końca mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić walenick za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij