Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• Rozczarowanie
  • Tusz nie stwarza jakiegoś spektakularnego efektu, naturalnie troche wydłuża i pogrubia ale bez zachwytu.
    Niestety mocno się osypuje, co dyskwalifikuje go całkowcie w używaniu. Mam "pełno grudek" w oczach, przez co oczy ciągle mnie swędzą i pieką. Po jakimś czasie zaczyna robić się "panda" pod okiem.
    Tusz może jest wydajny.

Używam tego produktu od: około 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić wskazówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamieniłaby na inny, nigdy!
  • Nie zlepia rzęs, w miarę szybko schnie, bardzo wydajny, rewelacyjnie pogrubia rzęsy, czy wydłuża? U mnie niekoniecznie, muszę się sporo nagimnastykować, żeby ujrzeć efekt. Co do demakijażu - dobrze i łatwo się zmywa.
    Jedynie cena troszkę odstrasza - ale warto

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić ola_la_7676 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Używałam wielu tuszy, aż w końcu trafiłam na Max Factora. Uwielbiam ten tusz z wielu powodów:
    - szybko schnie na rzęsah
    - nie skleja rzęs
    - utrzymuje się cały dzień bez rozmazywania
    - łatwy w demakijażu (używam mleczka z Avonu)

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić analeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • W 100% spełnia moje oczekiwania.

Zalety:
    +łatwo się rozprowadza
    +nie rozmazuje się
    +świetnie pogrubia i wydłuża rzęsy

Wady:
    Zdecydowanie brak.

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Absolutely4Me za czytelną i pomocną recenzję?
  • w 100% spełnia moje oczekiwania
  • Nie osypuje się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs.

Nakładam niewielką warstwę (1-2 pociągnięcia szczoteczką) co daje bardzo naturalny efekt, a jednocześnie rzęsy wydają się być pogrubione i zagęszczone.

I co dla mnie najważniejsze - nie uczula mnie tak jak większość tuszów do rzęs

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Bezludna Wyspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • No.1
  • Bardzo dobry tusz, uzywam go juz kilka lat, zmieniam w miedzy czasie na inne ale zawsze wracam do niego, bardzo ladnie wydluza i pogrubia rzasy tworzac super efekt, efekt sztuzcnych rzes, nie osypuje sie,

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madzia568 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1 ! 💖
  • Absolutny fenomen wśród tuszy do rzęs. Odkąd sięgam pamięcią ta maskara była i jest nieodłącznym elementem w mojej kosmetyczce.

PLUSY 👍
    *Pięknie rozdziela
    *wydłuża
    *pogrubia, dając efekt sztucznych rzęs
    *mimo mocnego efektu, jest on jednocześnie naturalny dzięki dobremu rozdzieleniu
    *nie osypuje się
    *głęboka czerń
    *przy jednej warstwie nadaje się na codzień, przy kolejnych możemy uzyskać piękny wieczorowy look

MINUSY 👎

*ZERO !

Polecam!Używam tego produktu od: Kilku latIlość zużytych opakowań: Około 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić apodzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem skąd ten zachwyt
  • Zachęcona tak pochlebnymi opiniami zakupiłam ten tusz i stwierdzam, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Tusz nie pogrubia rzęs o ich wydłużeniu nie wspomnę. Szczoteczka jest bardzo gruba, przez co malując rzęsy często malują się i powieki. Schnie bardzo wolno, tak więc intensywniejsze mrugnięcie powoduje oczy jak u szopa pracza.
    Max Factor 2000 calorie jest 100% lepszy.

Nie ma takiej opcji, bym zakupiła ten produkt jeszcze raz.
    Szukam dalej swojego idealnego tuszu.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Chcesz pochwalić Kokosanka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna mascara!!!!
  • Chcesz osiągnąć długie, grube i pełne objętości rzęsy? Nie szukaj dalej! Ten tusz spełni Twoje oczekiwania!!!

Szczoteczka jest świetna, silikonowa, idealna do rozczesywania. Tusz ma idealny kolor i konsystencję. Ten duet stworzy nieziemsko długie i grube rzęsy w ciągu kilku minut! Spojrzenie nabiera wyrazistości bez sztucznych rzęs! Ten tusz naprawdę nadaje efekt doklejonych Mogę polecić go z czystym sumieniem każdej z Was!!!

Używam tego produktu od: krócej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny, ale kończy się zdecydowanie za szybko.
  • Tusz idealny, rozczesuje rzęsy, ydłuża, pogrubia ale nie skleja.
    Nie pachnie brzydko jak większość tuszów.

Nie miałabym nic przeciwko wydaniu takiej sumy pieniędzy na tak dobry tusz do rzęs gdyby starczał on na dłużej.
    Niestety bardzo szybko się kończy i wysycha. Zganiam to na szczoteczkę , ale to szczoteczka czyni ten produkt tak dobrym.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić Hanyeon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij