Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.

Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml

/bw/

• robi robotę
  • Od czego zacząć.... rzęsy nim pomalowane są po prostu estetyczne. Świetna szczoteczka radzi sobie z rozczesaniem (w momencie posiadania tego tuszu grzebyk do rzęs odszedł w niepamieć ) 1 warstwa to jeszcze nie false lash, ale "sztucznie naturalny efekt" dwie warstwy tworzą ładny, przyzwoity efekt jednak niestety to nie jest taki spektakularny efekt wow. Poluzował mi się ten "skręt" w zamknięciu więc do tuszu dostawało się powietrze i szybko zasechł, ale i tak uważam, że dzielnie trzymał się długo (jakieś 2,5 - 3 miesiące) Max factor to dla mnie jednak marka nr 1 wśród tuszy ze średniej półki, jeszcze się nie zawiodłam

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nigdy nie wiedziałam co to znaczy osypująca się maskara, dopóki nie spróbowałam tego tuszu.
    Szybko też zasycha w opakowaniu (mimo, że lubię lekko zaschnięte maskary, efekt jest intensywniejszy) i efekt też nie jest mega wow.
    Żółty tusz wibo za 10zł bije tą maskarę na głowę

Używam tego produktu od: 3 mies

Chcesz pochwalić defuckto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kochaliśmy się całe wieki
  • Używałam tego tuszu całymi latami.Patrzac z perspektywy czasu, był nieco zbyt gęsty, ale dawał piękny efekt-wydłużał, pogrubiał.Efekt łał był niewątpliwie.Szybko wysychał, ciągle kupowałam nowy i nowy, a tani nie jest.Wspominam z dużym sentymentem

Używam tego produktu od: już nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mimo dość wysokiej ceny skusiłam się i nie żałuję.

+ wydłuża
    + pogrubia
    + głęboka czerń
    + długo się utrzymuje
    + raczej się nie osypuje

- cena mogłaby być niższa
    - lekko skleja rzęsy

Chcesz pochwalić agaattek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego tuszu. Jak dla mnie- strzał w 10 !

Plusy:
    - ślicznie rozdziela rzęsy, nie skleja ich
    -mocna czerń
    -wydłuża
    -pogrubia
    -opakowanie

Minusy:
    - na pewno cena
    - uważam że szczoteczka jest zbyt gruba, aczkolwiek aplikacja nią nie jest trudna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opakowania

Chcesz pochwalić malinowe_love za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Mam bardzo rzadkie i średnio długie rzęsy, w mniej wiecej połowie opakowania zaczęłam używać odrzywki do rzęs dzieki ktorej stały sie nieco gęstsze i dłuższe

+Produkt ma duza silikonowa szczoteczkę ktora przypadła mi do gustu, swietnie rozczesuje rzęsy i nie tworzy grudek

+Na początku byłam średnio zadowolona z tego tuszu ale gdy tylko rzęsy troche podrosły i sie zagęściły mogłam nim wyczarować efekt WOW ! Wiec dla długich i gęstych rzęs jak najbardziej na tak

+Nie osypuje sie

+łatwo sie zmywa

+\- cena ok. 60 zł. Troche duzo ale do przeżycia

- mam opadająca powiekę i niestety produkt sie na niej odbijał

-moje oczy łzawią na wietrze i silnym słońcu i tusz sie dość mocno rozmazywał w kącikach, myśle ze kupno wersji wodoodpornej załatwi problem

Myśle ze kupie go ponownie lecz w wersji wodoodpornej

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić majka_rebel za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Tuszu używałam już jakiś czas temu i wspominam bardzo miło.
    Dzięki niemu polubiłam wielkie, silikonowe szczoteczki.
    Szczoteczka ta bardzo ładnie wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy. Nie skleja, nie odbija się na powiekach.
    Tusz jest wydajny, starcza na ok. 4 miesiące używania codziennie. Łatwo go zmyc.
    Mały minusik za to, że bardzo trudno pomalowac nim dolne rzęsy, ale wybaczam.
    Polecam.

Używam tego produktu od: od wakacji 2014

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczenie jak dobry moze byc tusz
  • Przez rece przeszło mi baaaaardzo wiele tuszy. Lepsze i gorsze. Szczoteczki reczej byam za tymi s włosia niz silikonowe..
    Ostatnimi czasy ograniczałam sie do Loreal lub Maybelline z lepsym lub gorszym entuzjazmepodchodziłam.
    Dzieki WIzaz w rece najpierw wpadł mi 2000 calori podkrecany...dla mnie taki sobie. Pozniej Tradycyjny. Na poczatku nie lubiliśmy sie ale po miesiacu bylo cudownie. ALe Ten grubiutki braciszek.. szoka gruba silikonowa, krece nosem....ale co ona robi z rzesami. Oczywiscie jedno machniecie nie da nam efektu WOW ale perfekcyjnie wydłuza i rozdziela.
    Poprostu co rano jak sie maluje (inne tusze poszły w odstawke) nie mozna zrobic sobie nim Krzywdy.
    Wrecz przeciwnie.

mam tylko jeden malutenki problem.ale za to absolutnie nawet pol gwiazdki. A ten minusik...dolne rzesy. no z nimi mam zabawe. ale do nich uzywam innych tuszy i jest ok. Poprostu szczoteczka jest zbyt masywna

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić LooLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • super tusz
  • Tusz ładnie rozdziela rzęsy oraz je pogrubia. Z końcem opakowania jest coraz lepszy, coraz lepiej rozczesuje rzęsy. Nie kruszy się, łatwo można go zmyć, Starcza na ok pół roku codziennego używania. Jedyną wadą jest dość wysoka cena, choć na wyprzedażach w Rossmanie można go kupić juz za 30 zl.

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Chcesz pochwalić pinka1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z gorszych jakie miałam
  • kupiłam go tylko dlatego, że byłam pod kreską. obecny tusz wysechł-chyba nie domknęłam dobrze bo strasznie stwardniał, a w drogerii najbliżej mojego miejsca zamieszkania mają raptem 5 tuszy do wyboru (używałam wtedy loreala so couture). więc nie miałam zbyt wielu opcji zwłaszcza rano przed pracą, brałam co było...

*już po pierwszym użyciu się wkurzałam, bo zwykle nakładam 2 warstwy i tej drugiej nie mogłam rozczesać. niesamowicie posklejało mi rzęsy, utworzyły się tzw. ''pajęcze nóżki'', ale ok jakiś grzebyczkiem dałam radę.

*dolne rzęsy rozmazały się zanim do pracy dojechałam (mam z nimi problem, bo wiekszość tuszy na dolnych włoskach mi się nie trzyma, ale dla porównania kiedyś w chińskim sklepie dostałam przy zakupach tusz, który był ideałem przez tydzień, a potem się nie nadawał do niczego, ale się nie rozmazał, więc od maxfactora oczekiwałam czegoś więcej)

*uczucie, że tuszu mam za dużo

*pod koniec dnia rzęsy się posklejały i trochę skruszyły, co mnie zdziwiło, bo ekstremalnie szybko wysechł po pomalowaniu, a po paru godzinach się rozpływał

podsumowując to była moja pierwsza przygoda z firmą maxfactor i ostatnia.
    plusem jedynie jest cena, bo zapłaciłam około 20zł

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe-i nigdy więcej!

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij