Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Powiększ Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)
Produkt dostępny w 25 sklepach. Cena już od 25,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Hebron

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

Cena: ok. 60zł / 13ml
/bw/

• mógł być lepszy
  • Ten tusz nie przypadł mi do gustu. może i trochę wydłuża rzęsy ale pogrubienia i zakręcenia to specjalnie nie zauważyłam. Jak dla mnie ma zbyt grubą szczoteczkę przez co zawsze podczas nakładania się brudzę a najkrótsze rzęsy i tak nie są pomalowane tak jak trzeba. Nakładany o 7 rano, około godziny 13 już wyraźnie się osypuje. Sprawa podkręcenia rzęs wygląda następująco: rano jest powiedzmy znośnie, a po pół godziny już są oklapnięte i proste. Mega czarny za co plus ale to chyba jedyny.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić karolincia1234 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

pierwsza depilacja bikini

• Świetny tusz i prawdziwy efekt sztucznych rzęs
  • Trafiłam na ten tusz szukając godnego zastępcy L'oreal Telescopic Carbon Black. Wybrałam nie sprawdzając żadnych recenzji i trafiłam w dziesiątkę!

Plusy:
    - znacznie wydłuża rzęsy
    - pięknie podkręca, układa, rozczesuje nawet najbardziej oporne rzęsy
    - daje efekt sztucznych rzęs, naprawdę!
    - nie skleja rzęs
    - kolor, głęboko czarny
    - dobrze kryje
    - cena, przystępna jak na takiej jakości produkt.

Minusy: brak.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić paulipe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super! Dla mnie KWC
  • Naprawdę dobry tusz. Wow!!

+ idealna czerń
    + gruba, silikonoa szczoteczka z bardzo krótkim włosiem
    + dobrze pokrywa wszystkie rzęsy
    + idealnie rozczesuje rzęsy, nie skleja
    + pogrubia i lekko wydłuża
    + tworzy efekt sztucznych rzęs, tak jak obiecuje producent
    + nie osypuje się, nie kruszy
    + nie rozmazuje się
    + nie odbija się na powiece
    + szybko schnie na rzęsach dzięki czemu możemy od razu aplikować kolejną warstwę
    + można stopniować efekt kolejnymi warstwami kosmetyku
    + bardzo dobrze się zmywa płynem micelarnym
    + choć nie jest wodoodporna, wytrzymuje umiarkowany deszcz i łzy
    + wytrzymuje w idealnym stanie cały dzień lub całą imprezę
    + nie podrażnia, nie uczula
    + nie wysycha szybko w opakowaniu
    + bardzo duża pojemność! aż 13,1ml - to się rzadko zdarza
    + baaaardzo wydajny! Używałam go chyba rok i był niezmienny od początku do końca

Naprawdę wart jest swojej ceny!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowujący
  • Zachęcona opiniami użytkowniczek kupiłam go na promocji w Rossmannie -49%. Mam długie, ciemne i lekko podkręcone rzęsy, tak naprawdę jedyne, czego wymagam od tuszu to pogrubienie. Ten tusz nawet tego nie robi, jedynie brzydko je skleja. Na dodatek zauważyłam, że po użyciu tego tuszu moje rzęsy są prostsze. Nie wiem, czy trafiłam na jakiś stary egzemplarz, czy o co chodzi, ale nie spodziewałam się, ze tusz za ok. 60 zł już po kilku godzinach będzie się kruszył i osypywał. Generalnie jestem nim bardzo rozczarowana i na pewno nie kupię kolejnego opakowania.

Chcesz pochwalić angie4691 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Tuszu używałam od końcówki gimnazjum po 3 rok studiów. Sprawdzał się na każdym kroku,szczególnie pieknie wyglada nałożony na górne rzęsy. Niesamowicie je wydłużył i zagęścil. Z dolnymi rzęsami było troche gorzej ze względu na dużą szczoteczkę, ktora nie byla nie poręczna w malowaniu. Mówię w czasie przeszlym,gdyż znalazłam swoj ideał maskary tańszej i lepszej.
    Ogólnie bardzo polecam jeżeli ktoś moze wydać na maskare około 30 zl. ( np. Allegro)
    Na pewno warta swojej ceny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Zaczarowana_Diana za czytelną i pomocną recenzję?
  • love-hate
  • czytałam te wszystkie opinie przez lata i wreszcie nadszedł czas, kiedy i na mojej toaletce pojawił się ten tusz.
    kupiłam, rozpakowałam, użyłam... WHAT?! mokry, wodnisty, sklejał rzęsy, tusz był wszędzie tylko nie tam, gdzie powinien być. szczotka wielka.. zastanawiałam się o co chodzi tym wszystkim dziewczynom.

rzuciłam w kąt, wściekła i rozczarowana. znalazłam chyba po 2 miesiącach. w dzień, w który nie musiałam wychodzić z domu postanowiłam sprawdzić go jeszcze raz, zanim go wyrzucę.

chyba trochę wysechł, bo w sekundę przypomniałam sobie, za co kocham tusze Maxa Factora! jest boski. genialnie rozdziela rzęsy, pogrubia, unosi, nie potrzebuję już przy nim zalotki, dodatkowa warstwa w zewn. kąciku robi "kocie oko", nie rozmazuje się ani nie obsypuje. o ja niewierna! kupiłam po prostu zbyt świeży. następnym razem zafunduję nowemu 2 godziny schnięcia przed użyciem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić monioras za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Absolutny mój numer 1 !

Zgodnie z obietnicą producenta tworzy efekt sztucznych rzęs, do tego się nie kruszy, nie skleja rzęs i baardzo długo się na nich utrzymuje. Bardzo często można go dostać na promocji w rossmanie za niecałe 30 zł w tej cenie jest dostępny też całorocznie w drogeriach internetowych więc cena jest dodatkowym plusem.

Po zmianie opakowania a w tym modyfikacji szczoteczki (być może 'grzebali' też przy formule) wydaje mi się, że jest jeszcze lepszy! Myślę, że nie zamienię go na nic innego

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić justyskabe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Z rzęsami robi to, co inne tusze. Nie było spektakularnego efektu rozsławionego w internecie.
    Nie kruszył się i nie rozmazywał.
    Nie jest wart 60 zł. Kupiony na promocji w rossmannie -49% za ok 30 zł i tak sprawił mi zawód.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić lotta2501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Najlepszy z ogólnodostępnych marek drogeryjnych. * świetny efekt * nie robi grudek na rzesach * nie osypuje się * nie odbija się. Uważam, że jest wart swojej ceny ( często można go dostać w promocji ) czasem używam go zamiennie z tuszem sexy pulp yves rocher ( ten ma standardową szczoteczkę ) niektórzy skarżą się, że przysycha i nie można go wykorzystać do końca. Ja nie mam takiego problemu używam Duraline inglota wystarczy kropelka

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić KrewetkaMirabelka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z lepszych tuszy jakich używałam chociaż nie pozbawiony wad. Na Max Factor False Lash Effect skusiłam się ze względu na podobną szczoteczkę co w tuszu CoverGirl Lash Blast, który uwielbiam ale który bardzo ciężko dostać w Polsce.

Największym plusem tuszu jest świetnie wyprofilowana, duża szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy. Nie ma mowy o efekcie owadzich nóżek. Żeby go uzyskać musiałabym chyba malować się lewą ręką po pijaku. Kolor jest smoliście czarny, tusz się nie osypuje i nie kruszy. Nie uczula, nie zasycha szybko i jest wydajny.
    Minusem jest to, że chociaż w nazwie i założeniu jest wydłużający i pogrubiający to jednak tak nie jest do końca. Wydłuża owszem ale z pogrubieniem jest problem. Jest bardzo delikatne.

Cena nieco wysoka ale tusz jest warty wypróbowania.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić Shannon_16 za czytelną i pomocną recenzję?