Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Max Factor, False Lash Effect Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

False Lash Effect Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs, pogrubiający i wydłużający, z innowacyjną szczoteczką zawierającą 50% więcej włosków. Tusz nadaje rzęsom wygląd rzęs doklejanych, dodaje nawet do 600% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Podkreśla głębię oczu i nadaje im intensywności. Tusz idealnie pokrywa rzęsy, unosi je do góry, nie skleja oraz nie zostawia nieestetycznych grudek.
Zawiera polimery, które sprawiają, iż tusz jest odporny na wodę. Tusz Max Factor False Lash Effect Mascara posiada szczoteczkę iFX, która została zaprojektowana tak, aby równomiernie pokrywać rzęsy tuszem i docierać do najdrobniejszych włosków w kącikach oka. W efekcie makijaż przy użyciu tej maskary idealnie podkreśla rzęsy, zwiększa ich objętość i precyzyjnie je rozdziela, dzięki czemu oczy zyskują wspaniałą oprawę.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające

Mimo dość wysokiej ceny skusiłam się i nie żałuję.

+ wydłuża
+ pogrubia
+ głęboka czerń
+ długo się utrzymuje
+ raczej się nie osypuje

- cena mogłaby być niższa
- lekko skleja rzęsy

Mega pogrubienie i rozdzielenie rzęs

Tusz kupiłam całkiem przypadkiem bez czytanie opinii o nim i się nie zawiodłam.
Świetnie rozdziela rzęsy.
Dodatkowo, idealnie je pogrubia.
Sprawia, że wyglądają dużo korzystniej a dodatkowo ich nie skleja.
Zamknięty jest w opakowaniu, które przy końcu nie chciało mi się dokręcać, ale i tak zużyłam go bez problemu.
Ogólnie nie mam do niego zastrzeżeń.
Co ważne, nie robił efektu pandy.
Jedynie cena jest troszkę wysoka.

Mnie nie zachwycił.

Cześć!

Tusze do rzęs zmieniam tak samo często jak eyelinery. Uwielbiam podkreślać oczy kreską i dobrze wytuszowanymi rzęsami.

Tusz Max Factor , False Lash Effect Mascara kupiła z polecenia koleżanki. Ona była nim zachwycona i w sumie na jej rzęsach wyglądał ładnie. Wiadomo, każdy ma inne,ale postanowiłam go przetestować.

Miał potecjalnie wszystko , co lubię w tuszach do rzes:

-silikonową szczoteczkę
-właściwości wydłużające i pogrubiające

Jednak tusz mnie trochę rozczarował.Nie było efektu wydłużenia [minimalne], jedynie pogrubienie i to za mocne. Bardzo sklejał rzęsy. Powstawały też grudki. Po czasie jakby znikał z rzęs.

Dużo lepszy efekt miałam po tuszach z niższej półki cenowej. Bo Max Factor do tanich nie należy.

Może trafiłam na jakąś przeterminowaną badz zwietrzałą sztukę. Jednak na razie nie mam ochoty testować innej.

Wydłuża i pogrubia

Lubię gdy moje spojrzenie jest wyraziste. Rzęsy maluję codziennie. Ostatnie tygodnie gości na nich ten tusz od Max Factor. Za pomocą dobrze wyprofilowanej, puchatej szczoteczki maskara ta perfekcyjnie pogrubia moje rzęsy i wydłuża. Tego właśnie potrzebuję, bo moje rzęsy są z natury rzadkie i krótkie. Maskara nie obciąża ich, nie tworzy nieestetycznie wyglądających grudek. Rzęsy są dobrze rozczesane. Maskara nie kruszy się i nie powoduje podrażnień.

Faworyt

Zdecydowanie jeden z lepszych tuszy jakie stosowałam. Tylko trzeba się nauczyć pracować ta szczoteczka. Sama szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich. Efekt utrzymuje się przez cały dzień bez odbijania i kruszenia. Kolor czarny.
Żeby nie było idealnie to ma jedno ale, nie da się nim za bardzo dobudować koloru i pogrubienia. Mimo nakładania kolejnych warstw tuszu na rzęsach nie przybywa. Ma to swoje plusy, bo ile bym nie nakładła efekt jest bardzo naturalny.
Tusz raczej na codzień, na wyjścia pelreferowalabym bardziej spektakularny efekt.
Ale mimo tego pozostaje jednym z moich ulubionych, chętnie po jie go sięgnę ponownie, ale tylko przy cenie promocyjnej. W cenie regularnej nie jest wart efektu.
Rzęsy mam naturalnie długie, ale jasne i dość cienkie.
Polecam bardzo!

Maksymalne podkręcenie rzęs!

Tusz wydłużająco - pogrubiający jest naprawdę wspaniałym kosmetykiem do rzęs od Max Factor.
Jestem posiadaczką dosyć gęstych ale prostych rzęs i najbardziej zależy mi na osiągnięciu efektu wydłużonych rzęs ale i podkręconych.

Tusz radzi sobie z tym znakomicie, cudownie podkręca rzęsy, wydłuża je i nadaje kociego charakteru. Ma bardzo wygodną szczoteczkę, jest intensywnie czarny, rzęsy wyglądają bardzo ładnie. Nie skleja, nie zostawia grudek. Rozdziela rzęsy.
W moim przypadku nie osiągnęłam spektakularnie długich rzęs, ale są one podkręcone i wyraźnie podkreślone. Gdyby nieco bardziej je wydłużał to byłby zdecydowanie numerem 1 wśród tuszy. Ale i tak z chęcią do niego wrócę.
Polecam polować na promocje, bo ceny na różnych stronach są konkurencyjne.
Wart jest wypróbowania.

Bardzo dobry tusz do rzęs, ale za drogi!

Kupiłam ten tusz dwukrotnie, podczas dość dużej obniżki w drogerii. W stałej cenie w Rossmannie można go kupić w granicach 60-70zł. To dużo, ale do rzeczy.

Co do działania tuszu nie można się przyczepić. Działa fantastycznie! Pogrubia i wydłuża rzęsy. Idealnie je rozdziela dzięki czemu rzęsy wyglądają naturalnie. Nie kruszy się nawet po 10h co jest jego wielkim atutem. Rzęsy pomalowane tym tuszem po prostu robią wrażenie. To zasługa szczoteczki- idealnie wyprofilowana, odpowiednia ilość włosków, aplikacja tą szczoteczką jest bardzo prosta.

Mimo, że ten tusz ma dla mnie same zalety to nie sięgam po niego często ze względu na dość wysoką regularną cenę. Nie jest też często na promocji.
Oczywiście co kto woli, ale dla mnie tusz do rzęs na 2-3 miesiące (bo taki jest jego średni czas używania, bo wysycha lub kończy się sam produkt) w cenie ok 70zł to dużo.

Super tusz

Tusz sprawdza mi się bardzo dobrze, używam przy makijażach wieczorowych.
Ma gęstą formułę i dobrze się rozprowadza na rzęsach jednocześnie ich nie obciążając.
Efekt jest taki, że rzęsy są pogrubione, wydłużone i pięknie podkreślają oko.
Tusz jest kruczoczarny, nie obsypuje się i nie kruszy.
Szczoteczka ułatwia aplikację produktu, jest bardzo wygodna.

Wraz z bazą tej samej serii tworzą idealny duet

Kupiłam ten produkt wraz z bazą tej samej serii. Muszę przyznać, że gdyby nie promocja na ten produkt w jednej z drogerii, to chyba bym się nie skusiła na ten produkt, czego bym żałowała. To co istotne, tusz jest wodoodporny i naprawdę tutaj duży plusik, bo jest bardzo wytrzymały. Tusz wydłuża oraz pogrubia rzęsy. Warto nałożyć minimum dwie warstwy, przez co osiągnie się fajny efekt. Szczoteczką bardzo dobrze się operuje. Ja tym produktem jestem zachwycona i na pewno kupię go nieraz. Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych tuszy do rzęs.

Rewelcja!

Lubię tusze do rzęs, które dają naturalny look na rzęsach. Ale czasem lubię mieć bardziej spektakularne rzęsy! Ten tusz gwarantuje mi taki, jaki chcę look! Używając mniejszej ilości tuszu i delikatnie je tuszując, uzyskujemy naturalny wygląd rzęs. Jeśli mam ochotę na mocniejszy look - nakładam więcej warstw tuszu. To co ważne, przy kilku warstawach tusz nie skleja rzęs! Tusz dobrze trzyma się na rzęsach i nie osypuje się.

Ulubieniec !

Mój ulubiony tusz od kilku lat. Początkowo, tuż po otwarciu, raczej ciężko umalować nim rzęsy i się nie pobrudzić, ale po dwóch, trzech otwarciach konsystencja jest już ok. Można stopniować intensywność makijażu, bez grudek i sklejania. Mam proste i raczej krótkie rzęsy, ale po użyciu tego tuszu wyglądają niemal jak sztuczne. Są wyraźne i ladnie podkręcone. Bardzo polecam.

Może być

Po Max Factorze spodziewałam się więcej. Ładnie podkreśla rzęsy ale nie tak jak bym się spodziewała, bez spektakularnego efektu jaki lubię. Można stopniować stopień podkreślenia rzęs, nie skleja rzęs. Ma wyraźny czarny kolor, nie rozmazuje się i nie odbija. Szczoteczka silikonowa a ja za takimi nie przepadam.

tusz do rzęs

Tusz kupiłam ze względu na dużą pojemność (13,1ml). Tusz ma dużą, plastikową szczoteczkę. Super rozdziela rzęsy, pod tym względem jest na prawdę świetna. Jednak szczoteczka ma dosyć szeroki czubek co przy szybkim, porannym makijażu łatwo prowadzi do poplamienia sobie powieki :P jeśli chodzi o pogrubienie z tym już nie za dobrze. maskara właściwie wcale nie pogrubia rzęs jednak ładnie je podkreśla poprzez wydłużenie (które również spektakularne nie jest) i dokładne rozdzielenie.