Prostownica do włosów Shine Therapy S9950, Remington

Powiększ Prostownica do włosów Shine Therapy S9950, Remington

Zgłaszająca osoba: kiziaaamizia87

Prostownica Shine Therapy wyposażona jest w płytki ceramiczne nowej generacji, które po nagrzaniu, emitują w molekularnej ilości kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów. Włosy są lepiej chronione przed wpływem wysokiej temperatury i uzyskują idealny połysk. Płytki prostownicy tak skonstruowano, aby nie trzeba było ich wymieniać przez cały okres użytkowania urządzenia.

- Płytki ceramiczne emitujące kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów, zapewniający im zdrowy wygląd i idealny połysk
- Ruchome płytki wyrównują nacisk na włosy
- Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostowanie temperatury do konkretnego typu włosów
- Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie
- Funkcja "Heat Boost" pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury
- Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
- Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Wymiary (mm): 175x340x85
- Waga: 709g
- Gwarancja: 3 lata

Cena: ok. 250zł
/bw/

• 5-letnia gwarancja, włoski nabłyszczone
  • prostownicę dostałam na urodziny. Efekt po początkowych prostowaniach włosów tą prostownicą był nieziemski. Faktycznie, produkt sprawia, że włosy są nabłyszczone, lśnią, odbijają jakiś tam blask. Trochę wierzyć mi się nie chciało, że prostownica wygładza (w żadne odżywcze właściwości prostownic nie wierzę), ale ten efekt jest naprawdę super i utrzymywał się na włosach długo. Jednakze po około pól roku uzytkowania efekt tego nabłyszczenia juz nie był tak intensywny.
    Ma naturalne cienkie włosy, pofalowane, prostowałam nieujarzmione włosy tuż przy owalu trwarzy (a\'la grzywka) - i wiadomo jak to jest - jedziesz prostownicą i potem znowu kolejną partię wlosów, że zawsze wyprostowalam nią więcej niz chciałam, ale oczywiście z efektów byłam zadowolona Tak się do niej pzryzwyczaiłam, że trochę (niestety) włosy sobie zepsułam, wiec raz na jakis czas (2 tygodnie) odstawiam ją w kąt.

PLUSY:
    Szybko się nagrzewa
    ma regulowaną temperaturę, wyswietlacz LED
    gwarancja 5 lat !!! ***> Po roku uztkowania (nie uwazam, abym z niej bardzo duzo korzystała, poniewaz prostowałam tylko wybrane partie włosów wzdłuż twarzy, a całe włosy tylko na jakies wieczorne wyjscia). Prostownica się zepsuła, nie nagrzewała się, oddałam z tytułu gwarancji i okazało się, że gwarancja była zasadna - dano mi nową prostownicę (kompletnie nową ) z nowym etui, itp. Jestem mega zadowolona z takiej polityki firmy.

zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ten produkt (chyba, że znowu dostanę na urodziny ), poniewaz mam nadzieję, że za 3 lata na rynku pojawi się jakies inne cudo Remingtona, Z pewnościa kupię coś REMINGTONA, ale nie wiem, czy ten produkt. Chociaz tutaj muszę zaznaczyc dwie kwestie:

1) koleżanka miała prostownicę marki Philips, producent dawał 3 letnia gwarancję, kumpela bardzo sobie chwaliła produkt, ze tak trwały i nieawaryjny, az tu nagle w kilka dni po upływie 3 lat, prostownica niczym zaprogramowana, sie zepsuła kompletnie), gdy jej powiedziałam, że ja mam 5 letnia gwarancję i że dano mi nową, była zaskoczona.

2) inna kumpela zakupiła prostownicę remingtona - model S 9500 - i zawsze jak sie omawiałyśmy na imprezkę (wpierw mały befor u mnie w pokoju) to zawsze wolała skorzystać z Shine Theraphy, co tylko powoduje, ze ten model wygryza inne Remingtony

Polecam. Szczególnie za politykę firmy (5 letnią gwarancję).

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić inesseni90 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ideał
  • Od czego zacząć. A od tego że to jest moja kolejna prostownica i jak na razie ukochana. Miałam fox jazz z tytanowo lustrzanymi płytkami jakaś masakra. Ale to już historia. Zepsuła się i wzięłam się za poszukiwanie. Opinie recenzje itd. Najpierw kupiłam remington s 6500. Ale nie byłam z niej zadowolona. Za 10 razem włosy były wyprostowane tak jak bym chciała. Puszyly się nie milosiernie przy odrobinie wilgoci. Poza tym płytki się nie domykaly ( przy zakupie w sklepie nawet jej nie otwieralam) ale też myślałam że jakoś sobie z tym poradze ale niestety nie wiec ja zanioslam do sklepu doplacilam i jestem posiadaczka tego cudeńka.

Plusy

Prostuje włosy jednym "pociagnieciem"
    Łuski włosa sa dotknięte
    Włosy nie pusza się
    Prostowanie wystarczy do następnego mycia (co 2/3 dzien)
    Szybko się nagrzewa
    Piękny design

Minusy

Nie wiem czy to kwestia moich włosów ( mam rozjasnione)
    Nie widzę mocnego efektu błyszczących włosów

Na pewno kupię ja jeszcze raz ale zastanawiam się jeszcze nad remingtonem keratin therapy

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić kara30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Osobiście kupiłam model S8500 ale po roku przestała działać mi jedna płytka dlatego oddałam ją na gwarancji. Jak się okazało prostownicy mi nie naprawili, a wymienili na nowy model S9950.

Szczerze powiedziawszy moim zdaniem ten nowy, niby ulepszony model jest gorszy ponieważ WYRYWA WŁOSY. Dobrze prostuje ale niedaleko płytek znajduje się mała szpara w którą lubią się czasami wciskać włosy (w starym modelu bez ruchomych płytek to nie występowało).

Z efektu prostowanie produktów Remington jestem bardzo zadowolona i z chęcią ponownie kupiłabym jakiś nowy model prostownicy ale zdecydowanie bez ruchomych płytek -z tym jednak chyba będzie ciężko ;/

Używam tego produktu od: od 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Prostownica idealna. Włosy są po niej gładsze, a efekt prostowania utrzymuje sie na długo.

PLUSY:
    - dobrze prostuje
    - bardziej lśniące włosy
    - długi kabel
    - szybko się nagrzewa
    MINUSY:
    - brak

Ilość zużytych opakowań: genialna

Chcesz pochwalić Olala929 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Kupiłam ja kilka lat temu w Anglii, mimo ze używam ja juz ok 4-5 lat wciąż jest bardzo dobra. Nie niszczy włosów, wystarczy jedno pociągnięcie i sa idealnie wyprostowane, jak dla mnie najlepsza jaka używałam !

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Roxxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza prostownica.
  • Kiedy zaczęłam prostować włosy używałam prostownicy z firmy Philips, którą kupiłam za 119zł. Służyła mi świetnie, ale nie miała wyświetlacza, ani innych bajerów, postanowiłam ją wymienić. Długo zastanawiałam się, którą wybrać. Trafiłam właśnie na tę prostownicę. Jak się sprawuje?

Cena, dostępność. Kupiłam ją za ok. 180zł poprzez portfal electro.pl Są one dostępne zarówno w sklepach stajonarnych, typu: Media Expert, Media Markt, Saturn (i wiele innych), a take w sklepach internetowych, czy też na allegro. Myślę, że problemu z dostępnością nie ma, warto jednak sprawdzić jej ceny, ponieważ pomiędzy poszczególnymi sklepami różnią się - mniej lub więcej.

Wygląd. Bardzo mi się podoba. Poprzednia prostownica była czarna z fioletowymi wstawkami, ta natomiast jest jej przeciwieństwem. Uważam, że wygląda profesjonalnie, zachęca do użycia, nie wygląda tandetnie. Ma fajny kształt, nie jest ani za wąska, ani za szeroka, idealnie leży w dłoni, nigdy mi nie wyleciała z rąk.

Opakowanie. Przyszła do mnie w opakowaniu podobnym do tego, które jest tu pokazane w miniaturce. Otrzymałam w gratisie zestaw kosmetyków do ciała i piankę Nivea (produkt niepełnowymiarowy). Otwierało się szybko, sprawnie, bez problemów. Opakowanie również jest ładnie wykonane, zachęca, żeby zabrać prostownicę ze sobą. Nie odpycha, wygląda (i jest) porządne. Do prostownicy była dołączona instrukcja obsługi i inne podstawowe rzeczy, a także termoochronny pokrowiec na prostownicę, co jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli chcemy zabrać ją w podróż ze sobą (ja często natomiast o tym zapominam ).

Funkcje. Wszystkie wymienione, więc opis jest prawdziwy w 100%. Ja po prostu włączam, nastawiam temperaturę, blokuję ją przed zmianą i czekam aż się prostownica nagrzeje. A potem przechodzę do prostowania włosów, na koniec odbezpieczam, wyłączam ją i zostawiam do wystygnięcia.
    Przyciski chodzą na tyle sprawnie, że nie trzeba się siłować i nic przypadkowo się nie wciska. Żeby włączyć wystarczy przetrzymać przycisk dwie sekundy i gotowe. Nastawianie temperatury jest równie przyjemne, aby zabezpieczyć temperaturę, którą już ustawiliśmy wystarczy przetrzymać przycisk do zmniejszania temperatury. Kiedy się nagrzewa - wyświetlacz miga, a po ukończeniu nagrzewania, kiedy jest gotowa - wyświetlacz przestaje migać i wydaje krótki dźwięk, który jest dobrze słyszalny i nie jest piskliwy. Prostownica nie nadaje się do prostowania mokrych włosów, więc nie próbowałam nawet jej do tego wykorzystywać. Podejrzewam, że zareagowałaby tak, jak każda inna nieprzystosowana do niego. Chodzi cicho, włosy szybko suną po płytkach, włosy nie znajdują się między płytką a obudową, dzięki czemu nie wyrywamy włosów. Na początku możemy wyczuć delikatny zapach, co zawdzięczamy olejkowi, który wydzielają płytki. Kabel obrotowy, długi, ale nie za długi, odpowiedni. Nie zauważyłam nic, co przeszkadzałoby mi w tej prostownicy.

Efekty użytkowania. Podoba mi się to, że efekt możemy uzyskać taki, jaki nam się podoba. W zależności od tego, jaką temperaturę ustawimy możemy je wyprostować delikatnie lub włosy mogą zamienić się w idealnie prostą, lśniące tafle. Włosy po użyciu są miękkie, błyszczące, proste. Efekt trzyma się do następnego mycia. Podczas prostowania wytwarza się para - skutek utraty nawilżenia z włosa, ale prostownica właśnie na tym polega. Nie zauważyłam, aby włosy ucierpiały po jednorazowym zabiegu. Należy mieć na uwadze, że codzienne prostowanie spowoduje niszczenie włosa. Im gorsza prostownica, tym szybciej włosy po kilkukrotnym wyprostowaniu będą wyglądać. Prostowałam nią kręcone włosy, falowane. Fajne jest to, że jeśli włos jest kręcony i go spróbujemy wyprostować to miękko opadnie i będzie wyglądał naturalnie. Nie będzie sztywny.

Żywotność. Używam jej od dwóch lub trzech lat (naprawdę długo) - nie pamiętam dokładnie. Ani razu nie zdarzyła się jakakolwiek awaria. Zabieram ją w podróż, nie ma z nią żadnych problemów.

Prostowanie z tym sprzętem zapewnia doskonałą fryzurę. Myślę, że jeżeli chcemy kupić lepszą prostownicę, która dłużej nam posłuży, warto postawić na Remingtona. Poleciłam ją bratowej oraz cioci, obydwie są zadowolone, także te osoby, którym miałam okazję prostować włosy. Dobra prostownica to podstawa. To wydatek raz na kilka lat, więc myślę, że warto. Każdego zachęcam do kupna.

Używam tego produktu od: dwóch/trzech lat

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Moja 2 prostownica w życiu.
    Dla mnie wystarczająco dobra.

PLUSY:
    -Dokładnie prostuje włosy (używam zazwyczaj 160/170 st.), można nią również zrobić fale.
    -przystępna cena (płaciłam rok temu ok 120zł)
    -długi kabel
    -ruchome płytki

MINUSY
    hmm raczej brak bo jak każda prostownica niszczy włosy, nie oszukujmy się. Nie wierzę w bajki jakie narzuca producent o olejkach w środku które nawilżają włosy, i że ona nie zniszczy naszych włosów.

*nie radzę używać temperatury która sugeruje producent
    *NIE UŻYWAJCIE na wilgotnych a co gorsza mokrych włosach

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Angie1311 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Jest to bardzo dobrej jakości prostownica, najlepsza pośród tych, których miałam okazję używać. Posiada obrotowy długi kabel, który znacznie ułatwia proces stylizacji. Płytki na początku użytkowania szybko się nagrzewały, teraz zajmuje im to trochę więcej czasu, ale myślę, że to kwestia długości 'życia' i jej użytkowania. Po wyprostowaniu moje włosy są ułożone, fryzura trzyma się bez większych zarzutów do następnego mycia( w moim przypadku do dnia następnego). Włosy pozostają proste nawet przy zetknięciu z wilgocią czy deszczem.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić vengenz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Prostownica świetnie radzi sobie z moimi niesfornymi włosami. Wyprostowana czupryna trzyma mi się idealnie również na drugi dzień!!

+świetny kolor
    +poręczna
    +szybko się nagrzewa
    +nie ciągnie włosów

Minussów: brak

Chcesz pochwalić kora90210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Prostownica nie radzi sobie z moimi puszącymi się włosami. Gdy jest wilgotne powietrze to na mojej głowie sterczą wszystkie rosnące od głowy włosy. To moja trzecia prostownica z remingtona i z przykrością stwierdzam, że producent mnie zawiódł.

PLUSY:
    ładny wygląd
    szybki czas nagrzewania

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić 4fairy4 za czytelną i pomocną recenzję?