Prostownica do włosów Shine Therapy S9950, Remington

Powiększ Prostownica do włosów Shine Therapy S9950, Remington

Zgłaszająca osoba: kiziaaamizia87

Prostownica Shine Therapy wyposażona jest w płytki ceramiczne nowej generacji, które po nagrzaniu, emitują w molekularnej ilości kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów. Włosy są lepiej chronione przed wpływem wysokiej temperatury i uzyskują idealny połysk. Płytki prostownicy tak skonstruowano, aby nie trzeba było ich wymieniać przez cały okres użytkowania urządzenia.

- Płytki ceramiczne emitujące kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów, zapewniający im zdrowy wygląd i idealny połysk
- Ruchome płytki wyrównują nacisk na włosy
- Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostowanie temperatury do konkretnego typu włosów
- Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie
- Funkcja "Heat Boost" pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury
- Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
- Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Wymiary (mm): 175x340x85
- Waga: 709g
- Gwarancja: 3 lata

Cena: ok. 250zł
/bw/

• Szału nie ma
  • Prostownica nie radzi sobie z moimi puszącymi się włosami. Gdy jest wilgotne powietrze to na mojej głowie sterczą wszystkie rosnące od głowy włosy. To moja trzecia prostownica z remingtona i z przykrością stwierdzam, że producent mnie zawiódł.

PLUSY:
    ładny wygląd
    szybki czas nagrzewania

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić 4fairy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZYZWOITA PROSTOWNICA
  • Co tu dużo mówić, Remington to solidna firma i nie ma co tu narzekać. Prostownicę kupiłam jakieś 3 lata temu i jak na razie (odpukać!) dobrze mi służy. Kabel jest długi i obrotowy co znacznie ułatwia współpracę z prostownicą. Z czasem potrafi się rozłączyć, ale zrzucam to na intensywną eksploatację prze te lata. W każdym bądź razie szybko się nagrzewa, istnieje regulacja temperatury oraz alarm, który sam wyłącza prostownicą po bodajże upłynięciu godziny. Nie mogę powiedzieć, że prostownica nie niszczy i nie pali włosów, bo niestety takiej prostownicy jeszcze nie wynaleziono. Jest to normalna kolej rzeczy, jeżeli włosy traktujemy gorący "żelazkiem". Gd mi się całkowicie popsuje zapewne kupię jakiś nowszy model, oczywiście tej same firmy. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Prostownica jest świetnej jakości, cena zachęca do kupna. Uzywam jej codziennie do prostowania grzywki. Bardzo szybko się nagrzewa. Ma idealną wielkośc. Uzywam jej już ponad dwa lata i nigdy mnie nie zawiodła. Daję jej mocną 4, ponieważ mam porównanie tylko z jedną prostownicą.

Używam tego produktu od: Dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić mellodramat za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Zdecydowanie mój faworyt !! Ma obrotowy kabel co jest bardzo wygodne, bardzo ładnie prostuje i wygładza włosy, bardzo szybko się nagrzewa i stygnie. Duża przyjemność użytkowania.

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedna sztuka

Chcesz pochwalić KaSi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra prostownica
  • po czytaniu wielu opini na portalach inter. zdecydowałam się na zakup tej prostownicy - chociaż długo wahałam się pomiezy frizz a shine.
    Prostownica bardzo ładnie wygładza włosy, wcześniejszą prostownicą babyliss nie otrzymywałam takiego efektu nawet przy dużo wyższej temreraturze. jedyny minus jest taki,że trochę śmierdzi przy używaniu (może to wspomniane olejki) i mam wrażenie,że włosy szybciej się przetłuszczają. ogólnie jestem mega zadowolona z efektów, bo nie muszę prostować włosów codziennie jak wcześniej.

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Prostownica prawie idealna
    Szybko się nagrzewa, posiada regulację temperatury, zawiera olejek, który nabłyszcza włosy, dobrze spełnia swoje zadanie

Mam naturalnie kręcone włosy, a ta prostownica sprawia, że są proste, gładkie i błyszczące

Zalety:
    - włosy po jej użyciu są lśniące, gładkie i pozostają proste do następnego dnia
    - szybko się nagrzewa
    - możliwość regulacji temperatury
    - ładny wygląd
    - pokrowiec
    - obrotowy kabel

Wady:
    - jak dotąd nie zauważyłam

Szczerze polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AnnaDorota1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Moje włosy są bardzo cienkie i delikatne. Od kilku lat są farbowane, rozjaśniane itp. Jednym słowem przestały rosnąc, a raczej kruszyć się na końcach. Prostownicy używam dość często, co powodowało że były w stanie drastycznym. Musiałam ciągle sporo je podcinać. Pewnego dnia postanowiłam to zmienić i zrobić coś co poprawi kondycję moich włosów i w końcu będę je miała dlugie. Używałam cały czas prostownicy Remington'a ale bez specjalnych funkcji. Pewnego dnia moja fryzjerka zaproponowała mi zakup Shine Therapy S9950. Postanowiłam ją zakupić. Prostuję włosy w temeraturze 150-160 stopni i widzę znaczną poprawę włosów. W końcu są dłuższe, nie mam poszarpanych końcówek, ładnie wyprostowane włosy i to na długo. Widzę ogromną różnicę. Oczywiście wiem doskonale, że każda prostownica w jakimś stopniu niszczy włosy, nie da się ukryć tego faktu, ale przynajmniej ta nie degraduje moich włosów jak poprzednia. Stosuję jej juz około roku i mam nadzieję, że będzie mi służyła jeszcze długo. Jestem z niej bardzo zadowolona, spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić AneczkaK86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Z racji, że moje włosy są bardzo oporne na wszelakie prostowanie, kręcenie grzebałam na wizażu bardzo dużo. Ofiarą padła właśnie ta prostownica. Zakochałam się w niej od pierwszego użycia! Włosy pięknie wyprostowane, na dodatek gładkie i lśniące Efekt utrzymuje się aż do umycia głowy (oczywiście bez większej ingerencji) przy najniższej temperaturze.

Wielkim plusem jak dla mnie jest wykonanie, włosy nie łamią się między płytkami, bardzo łatwo się ją czyści (po nagrzaniu "prostuję" ręcznik i jest ok ) a przechowywanie ułatwia praktyczne etui.

Minusy? BRAK!

Używam tego produktu od: ok 3 lat

Chcesz pochwalić Aga3105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj numer jeden!
  • Prostownice dostalam w prezencie. Jestem z niej naprawde bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prostuje wlosy, szybko sie nagrzewa, jest latwa w obsludze, bardzo poreczna, wyglad takze bardzo mi sie podoba Jedynym minusem jak dla mnie jest to iz wlosy sie po niej szybko przetluszczaja... Byc moze jest to spowodowane olejkami ktore podobno uwalniaja sie podczas prostowania. Ogolnie jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patqu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Na początku chcę zaznaczyć, że prostownicę kupiłam około tygodnia temu za sprawą dobrych opinii na wizażu.
    Plusy:
    +szybko się nagrzewa
    +włosy są gładkie, lśniące i przede wszystkim super proste
    +posiada długi, obrotowy kabel
    +jest lekka, dobrze leży w dłoni
    +ładna, zgrabna
    +posiada regulacje temperatury
    +blokada

-wyrywa włosy
    -wysusza końcówki, wręcz je ,,przycina''

Polecam prostownice posiadaczka zdrowych włosów. Na pewno kosmetyki chroniące przed wysokimi temperaturami są wskazane.

Ja już planuje zakup jedwabiu.
    Nie próbowałam prostować w 150 stopniach, a może to jest własnie sposób na przesuszone końcówki.

Zapewne nie kupie drugiej, gdy ta się zepsuje bo lubię szukać ideałów, choć na dzień dzisiejszy to jest mój KWC

Używam tego produktu od: tydzien

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gabrynia 13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepsza!
  • To jest moja druga prostownica w całym moim krótkim życiu i oby ostatnia. Kupiłam ją za nieduże pieniądze w zeszłym roku i sprawuje się naprawdę świetnie. Nie wiem czego to zasługa, bo nie wierzę w jakieś odżywki w sprzęcie, ale włosy o wiele lepiej wyglądają po użyciu prostownicy niż bez. Są błyszczące, wygładzone, miękkie w dotyku, nie plączą się, ciągle chce je się macać

Na plus również ruchome płytki - są w miarę pomocne. Przyciski umieszczone w dobrym miejscu + możliwość blokady. Bardzo szybko się nagrzewa.

Mam włosy do połowy pleców i prostuje je w 160 stopniach i myślę, że to absolutnie wystarcza. 230 stopni to chyba jakiś żart
    Jest dobra zarówno do prostowania, jak i do kręcenia.

Jedyny jej minus, który tak naprawdę powinien być plusem jest to, że często podłączając prostownicę do kontaktu zapominam ją włączyć i czekam na "piknięcie" bardzo długo

Ta prostownica ma absolutnie wszystko, czego potrzebuję od tego typu sprzętu.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prostownicy

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • pięknie nabłyszcza wlosy- rewelacja
  • Prostownica bardzo nabłyszcza moje włosy, już nie raz koleżanki zwracały uwage i się pytały jakich odżywek stosuje, a to zasługa właśnie tej prostownicy. Po wysuszeniu moje włosy sa spuszone i pofalowane. Prostownica bardzo szybko prostuje i to juz od 190 stopni i włosy wygladają po wyprostowaniu na dwa razy zdrowsze. Przed prostowaniem stosuje odżywki i serum do włosów więc przy moim prostowaniu (co 2 dni) moje włosy i tak są w bardzo dobrej kondycji. Polecam

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: moja 3 prostownica

Chcesz pochwalić MonisiaD za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER - ale trzeba uważać
  • Posiadam tą prostownicę od 2,5 roku. Na początku była zbawieniem- piękne proste włosy na bardzo długo. Po jakimś czasie włosy zaczęły się sypać i łamać-tragedia.... teraz po 2,5 roku użytkowania odstawiam ją na jakiś czas i jeśli będe jej używała to na najniższej temperaturze.
    Dlaczego 2 w trakcie?
    Po około 2 latach przestała się szybko nagrzewać i czasami się wyłączała- oddałam na gwarancję i dostałam nową 5 lat gwarancji to MEGA PLUS

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moooniiikaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra
  • Jest to moja druga prostwnica, pierwsza nie dawała dobrego efektu i bardzo wolno się nagrzewała. Włosy prosuję nią co dwa dni, przed wyjściem do szkoły i jest naprawdę w porządku. Kiedyś prostowałam nią włosy mojej kuzynce, która ma kręcone włosy i bardzo dobrze sobie poradziła.

Plusy:
    -bardzo dobrze prostuje włosy- kosmyki po wyprostowaniu są gładkie, błyszczące i sypkie, czasami efekt jest nawet za mocny przez co włosy wyglądają mocno nienaturalnie, takie proste strąki
    -nie zniszczyła mi włosów- nigdy ich nie przypaliła, ani nawet nie są przesuszone
    -ładny design- urządzanie jest naprawdę czarujące, subtelne i dobrze trzyma się w ręce, a nie jakaś toporna maszyna, dodatkowo te kolory (och! )
    -kabel- jest naprawdę długi i obrotowy, dzięki czemu mogę ułożyć prostownice pod jakim chcę kątem
    -szybki czas nagrzewania
    -wystaraczająco głośny sygnał "bip"- kiedy włączam urządzenie i radio, spokojnie usłyszę, że jest gotowe do użycia
    -etui-fajnie, że producent oferuje nam jej, ponieważ nie niszczy się i jest łatwiejsza w transporcie

Minusy:
    -zapach przypalonych włosów- czasami po nałożeniu wieczorem kosmetyku nawilżającego włosy, kiedy rano je stylizuję czuję właśnie taki nieprzyjemny zapach
    -nagrzewanie obudowy- denerwuje mnie ten fakt, ponieważ jeśli chcę sobie zrobić loki, muszę dotknąć miejsca zewnętrznej strony blaszek i w moim przypadku jest ono naprawdę gorące

Ogólnie polecam tą prostownicę i jeśli ktoś potrzebuje czegoś codziennego użytku, jest ona godna zaintereswania.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić cytrynowa_rozkosz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Nie rozumiem czego niektóre dziewczyny oczekują od prostownicy... Przecież to oczywiste, że jeśli używa się prostownicy, lokówki czy suszarki to włosy się niszczą, a przy dobrej pielęgnacji są w świetnej kondycji, więc nie rozumiem negatywnych recenzji no ale cóż..

Ja osobiście jestem meeega zadowolona z niej, prostuję włosy od ok. 3 lat, na początku sprawdziłam 180 stopni lecz na moje kręcone włosy to było zdecydowanie za mało, później zaryzykowałam i zaczęłam ustawiać najwyższą temperaturę i tu sprawdza sie świetnie.
    Moje włosy są idealnie proste aż do następnego mycia, czasmi przejadę końcówki po nocy ale to bardzo sporadycznie.
    Przy wilgoci włosy się nie puszą od razu, może jakoś lekko bierze je ale dalej są proste. Porównując do pierwszej, która była totalnie beznadziejna to ta jest ideałem! Dodam również, że robiłam nią loki i fale i wychodziły całkiem nieźle Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Chcesz pochwalić teczovaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo mieszane uczucia, raczej na nie.
  • Chyba troszkę zepsuję opinie tej prostownicy. Kupiłam ją 2 lata temu, gdy ścięłam włosy, a moja stara prostownica była tak beznadziejna że nie opłacało się jej nawet włączać. Długo szukałam i w końcu stwierdziłam, że remington shine therapy będzie najlepsza. Kupiłam ją wtedy za 150 zł przez allegro. Na początku byłam totalnie zachwycona - bo w porównaniu z moją starą prostownicą (epoka kamienia łupanego) radziła sobie świetnie. Włosy były proste bez względu na warunki atmosferyczne, lejące. Urządzenie w miarę szybko się nagrzewało, prostowałam zazwyczaj przy 180 stopniach. Jak na moje cienkie, ale długie włosy, ta temperatura była odpowiednia. Przy 200 już paliła moje włosy, a przy 150 nie umiała ich zbyt dokładnie wyprostować. Ogólnie rzecz biorąc przez pierwsze miesiące byłam zachwycona- dopiero po jakimś czasie pokazały się minusy. Włosy zaczęły mi się coraz bardziej łamać, nie były już takie piękne, nie błyszczały się i nie wytrzymywały przy złej pogodzie. Jednak nadal używałam, nie chciałam jej od razu spisać na straty. Koleżanki przychodzące do mnie i prostujące sobie nią włosy były zachwycone. Na początku tego roku stwierdziłam że już mam dość - prostownica kompletnie nie radziła sobie już z moimi włosami, nie prostowała ich, musiałam kilkanaście razy przejechać po jednym paśmie które i tak nie było proste, efekt utrzymywał się baaardzo krótko, tak krótko, że nie opłacało mi się nawet włosów prostować, nawet przy dobrej pogodzie i przy używaniu specjalnych wygładzających kosmetyków. Paliła moje włosy, śmierdziała no i niestety - wiosną 2013 oficjalnie zakończyłam korzystanie z tej prostownicy. Nie wiem,dlaczego tak się stało. Przez kilka pierwszych miesięcy byłam naprawdę pod ogromnym wrażeniem, teraz już niestety wcale. NIE jestem gotowa z czystym sumieniem napisać wszystkim wizażankom - "TAK , KUPUJCIE TĘ PROSTOWNICĘ, JEST ŚWIETNA!" - bo jak dla mnie tak nie jest. Zachęcona opiniami na wizazu zamówiłam kilka dni temu remington pearl s9500 i miejmy nadzieję, że okaże się lepsza, aniżeli remington shine therapy.

Jako plusy zaliczam:
    + prostota w obsłudze
    + dość szybkie nagrzewanie
    + możliwość wyboru temperatury
    + długi kabel
    + [z początku] efekt prostych, lejących się włosów
    + przydatne etui
    +ruchome płytki
    + ciekawy i 'wyróżniający się' wygląd

Minusy:
    -po 1,5 roku używania zaczęła palić moje włosy i efekt nie był już wcale powalający, wręcz przeciwinie, włosy nie błyszczały się, stały się matowe i łamliwe.
    - nie da się nią kręcić loków,
    - ten 'włącznik' do 'zamknięcia' prostownicy u mnie nie działa i to od początku,
    -obietnica producenta o 'odżywce' ulataniającej się z płytek jak dla mnie jest zwykłą ściemą,
    - wyrywa włosy,
    - nagrzewająca się obudowa

Używam tego produktu od: września 2011 roku

Chcesz pochwalić rozkosmana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Terapia niszcząca włosy
  • Prostuję włosy codziennie. Zachęcona internetowymi opiniami zakupiłam. Myślałam, że opinie o spalonych włosach pisze konkurencja... I mam. Ładną prostownicę z niebieskim wyświetlaczem, regulacją temperatury, blokadą klawiszów, z automatycznym wyłącznikiem po godzinie, pikaniem jak się nagrzeje.............................. która nieziemsko niszczy włosy. Pół moich włosów nie przyjmuje farby do włosów; mam blond siano w tym miejscu.
    Miałam inne prostownice, nawet taką co grzeje 230stopni bez regulacji. Nie zniszczyła mi włosów tak jak ta, którą zwykle ustawiam na 190 stopni Teraz będę już na 170. albo 160... Chociaż 160 nie prostuje tak dokładnie.

Szybko prostuje przy temp. od 180 st. szybko się nagrzewa, ale tak zniszczyła mi w pół roku włosy, że nie ma mowy o błysku jakimkolwiek. DOSŁOWNIE SPALIŁA!!!!!!!!!

Pewnie dużo kupi ten drogi badziew, bo zdecydowanie więcej jest pozytywnych opinii... A ja wracam do mojej starej ale jarej Remington CS5002. Ciekawe, czy jest jeszcze w sklepach taka staroć, bo moja po tylu latach użytkowania ma starte płytki.

Używam tego produktu od: około pół roku codziennie
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić arbuziaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam tą prostownicę zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i nie zawiodłam się.

PLUSY:
    + świetnie prostuje włosy, moje na co dzień kręcone wyglądają jak druciki
    + nie niszczy włosów - nie używam jej regularnie, ale porównując z poprzednią prostownicą, ta jest o wiele delikatniejsza dla włosów
    + cena w stosunku do jakości nie jest wysoka
    + włosy są prościutkie aż do następnego mycia

MINUSY:
    nie zauważyłam

Szczerze polecam!Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę!
  • Używam tej prostownicy od hmm.. ponad 3 lat i jedyne co mogę o niej powiedzieć: zachwycająca! Wcześniej miałam kilka prostownic w niskim przedziale cenowym i chyba nie muszę mówić, jaki był skutek prostowania nimi włosów, w zasadzie były jeszcze bardziej pokręcone niż przed a ta prostownica to istne cudo... Pomimo upływu lat, wciąż spełnia swoje zadanie doskonale!

Włosy po użyciu są proste i gładkie przez cały dzień i jeszcze dłużej Efekt jest długotrwały i powalający. Żadna pogoda nie jest w stanie zniszczyć fryzury. Wygląda estetycznie, elegancko.
    Jedyną rzecz którą zauważyłam na minus: z upływem czasu czas nagrzewania wydłuża się w nieskończoność :P
    Ale i tak ją kocham i nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Bez zawahania kupiła bym ponownie

P.S. Testowana na głowach wielu koleżanek - 100% skuteczności.

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

Chcesz pochwalić chocolate_cake za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobra!
  • Kupiłam prostownicę, bo byłam bardzo zmęczona moimi poprzednimi za 50 zł. One okropnie zniszczyły mi włosy. Gdy zaczyłam używać tej po tygodniu zauważyłam poprawę. Jest na prawdę godna polecenia. Włosy trzymają się proste do następnego mycia, końcówki się nie kręcą, włosy się nie puszą, nawet gdy jest wilgotne powietrze.

Plusy:
    - gładkie i lśniące włosy
    - bardzo szybki czas nagrzewania
    - sygnał, gdy się nagrzeje
    - regulacja temperatury
    - długi efekt prostowania
    - poprawa kondycji włosów
    - wygodne prostowanie
    - automatyczne wyłączanie po godzinie
    - niska cena jak na jakość (140 zł)

Minusy:
    - brzydki zapach (niestety muszę używać sprayu, który nadaje ładny zapach)Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić meryo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spaliła mi całe włosy
  • Cóż, chyba będę jedną z niewielu niezadowolonych użytkowniczek, ale cóż... Prostownicę kupiłam 1,5 miesiąca temu po przeczytaniu opinii i wysłuchaniu porad koleżanek. W sumie kupiłam dwie, bo dała się na nią nabrać koleżanka z pracy.

Moje włosy były baardzo zadbane - olejowanie, maski z uzdatniaczami z zsk i tak dalej, ogólnie świadoma pielęgnacja. Prostowałam tylko z kosmetykami termoochronnymi, wcześniejsze prostownice nie niszczyły ich zbytnio. Kręcone, gęste, ale cienkie.

Dziś musiałam ściąć u fryzjerki 13 cm włosów (a powinnam jeszcze więcej, tylko wtedy miałabym włosy do ucha). To, co ten wynalazek zrobił z moimi włosami jest po prostu nie do opisania. Były tak spalone, że same się kruszyły, wypadały, końcówki (chociaż połowa włosów to w sumie nie końcówki...) były w strasznym stanie po prostu. Mało tego - niektóre włosy są popalone nawet przy głowie, a nie na końcach...

To cudo dokonało tego w 1,5 miesiąca po może 10 użyciach... Świetnie, prawda? 10 lat temu miałam prostownicę z marketu za 20 zł, która tak mi włosów nie zjechała jak ta mega super wypasiona.

Żeby było śmieszniej - koleżanka z pracy ścinała włosy wczoraj. Z tego samego powodu. Miała je do pasa, ma ledwo za ramiona. Czyli prostownica - my 2:0

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić blair witch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobra
  • Moja pierwsza prostownica I trzyma się długo. Już parę latek
    Włosy prostuję na wyjścia, ale nie zawsze i do szkoły co dwa, trzy dni, ponieważ ta prostownica jest tak dobra, że trzyma do następnego mycia. Bardzo mi się to podoba <3
    Lecz nie jest taka idealna jak niektórzy piszą...

Plusy:
    +Bardzo wygodnie się prostuje
    + Bardzo ładnie wykonana
    + Dobra cena
    + Nie niszczy włosów
    + Proste włosy bardzo długo się trzymają

Minusy:
    - Włosy są sianowate po prostowaniu. Trzeba więc używać chroniącego jedwabiu, aby tego unikać.
    - Z upływem czasu regularnego prostowania włosy robią się bardzo suche
    - Zapach palonych włosów podczas prostowania

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Lawlietka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Wypróbowałam już kilka prostownic i ta wydaje mi się najlepsza.
    +Włosy gładkie i lśniące
    +Regulacja temperatury
    +Szybki czas nagrzewania
    +Automatyczne wyłączanie
    +Blokada temperatury

Przed kupnem czytałam opinie na temat tej prostownicy i przerażało mnie to że włosy po tym olejku się przetłuszczały u niektórych dziewczyn, na szczęście ja nie miałam z tym problemu Więc moim zdaniem mminusów brak.

Chcesz pochwalić kajka47 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm.. nie wiem
  • + ładnie wygląda
    + szybko się nagrzewa
    + regulacja temperatury
    + automatyczne wyłącznie się jak się przegrzeje
    + solidne płytki ceramiczne

- mi się zepsuła, coś nie styka w kablu i teraz muszę ją trzymać w określonej pozycji, by się w ogóle nagrzała. Ale i tak czasem się wyłącza
    - jakiegoś super nabłyszczenia włosów nie zauważyłam
    - włosy niszczy jak każda prostownica

Mam ją od ponad 3 lat, więc wiele już przeszła. Myślę, że jest to dobry produkt, ale ja zastanawiam się nad kupnem prostownicy parowej Babyliss.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne doświadczenie
  • Przed zaupem tego modelu przeczytałam sporo opinii o produkcie. Największe obawy budziło we mnie to, że pod wpływem olejku z avocado wydobywającego się podczas prostowania, włosy szybko się przetłuszczają. Na szczęście jednak takiego efektu nie zauważyłam na swoich włosach.

Włosy prostuję codziennie od wielu lat. Przez ostatnie 7 lat używałam słynnej prostownicy Wahl Cutek. Pod koniec użytkowania nie radziła już sobie niestety z moimi włosami, mimo używania specjalistycznych kosmetyków do włosów i zabiegu prostowania keratynowego, któremu się poddałam.

Dziś po raz pierwszy użyłam Remingtona i byłam pod dużym wrażeniem. Włosy są idealnie wyprostowane po jednym pociągnięciu (na moim włosach przy temp. 190 stopni). Stają się "sypkie", nie puszą się. Ponadto, mimo braku jonizacji prostownica nie elektryzuje moich włosów. Na swoich włosach nie zauważyłam jednak zapewnianego przez producenta efektu blasku.

Zdecydowanym plusem tej prostownicy są dla mnie ruchome płytki.

Nie zaznaczam, że kupiłabym produkt ponownie, ponieważ mam nadzieję, że prostownica będzie mi służyła przez wiele lat. Jeśli jednak nadejdzie już jej kres, na rynku z pewnością pojawią się jakieś nowości

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 - standardowe

Chcesz pochwalić deepred za czytelną i pomocną recenzję?