Prostownica do włosów Shine Therapy S9950, Remington

Powiększ Prostownica do włosów Shine Therapy S9950, Remington

Zgłaszająca osoba: kiziaaamizia87

Prostownica Shine Therapy wyposażona jest w płytki ceramiczne nowej generacji, które po nagrzaniu, emitują w molekularnej ilości kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów. Włosy są lepiej chronione przed wpływem wysokiej temperatury i uzyskują idealny połysk. Płytki prostownicy tak skonstruowano, aby nie trzeba było ich wymieniać przez cały okres użytkowania urządzenia.

- Płytki ceramiczne emitujące kosmetyk nawilżający i poprawiający kondycję włosów, zapewniający im zdrowy wygląd i idealny połysk
- Ruchome płytki wyrównują nacisk na włosy
- Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostowanie temperatury do konkretnego typu włosów
- Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie
- Funkcja "Heat Boost" pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury
- Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
- Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Wymiary (mm): 175x340x85
- Waga: 709g
- Gwarancja: 3 lata

Cena: ok. 250zł
/bw/

• Idealna!
  • Prostownica świetnie radzi sobie z moimi niesfornymi włosami. Wyprostowana czupryna trzyma mi się idealnie również na drugi dzień!!

+świetny kolor
    +poręczna
    +szybko się nagrzewa
    +nie ciągnie włosów

Minussów: brak

Chcesz pochwalić kora90210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Prostownica nie radzi sobie z moimi puszącymi się włosami. Gdy jest wilgotne powietrze to na mojej głowie sterczą wszystkie rosnące od głowy włosy. To moja trzecia prostownica z remingtona i z przykrością stwierdzam, że producent mnie zawiódł.

PLUSY:
    ładny wygląd
    szybki czas nagrzewania

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić 4fairy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZYZWOITA PROSTOWNICA
  • Co tu dużo mówić, Remington to solidna firma i nie ma co tu narzekać. Prostownicę kupiłam jakieś 3 lata temu i jak na razie (odpukać!) dobrze mi służy. Kabel jest długi i obrotowy co znacznie ułatwia współpracę z prostownicą. Z czasem potrafi się rozłączyć, ale zrzucam to na intensywną eksploatację prze te lata. W każdym bądź razie szybko się nagrzewa, istnieje regulacja temperatury oraz alarm, który sam wyłącza prostownicą po bodajże upłynięciu godziny. Nie mogę powiedzieć, że prostownica nie niszczy i nie pali włosów, bo niestety takiej prostownicy jeszcze nie wynaleziono. Jest to normalna kolej rzeczy, jeżeli włosy traktujemy gorący "żelazkiem". Gd mi się całkowicie popsuje zapewne kupię jakiś nowszy model, oczywiście tej same firmy. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Prostownica jest świetnej jakości, cena zachęca do kupna. Uzywam jej codziennie do prostowania grzywki. Bardzo szybko się nagrzewa. Ma idealną wielkośc. Uzywam jej już ponad dwa lata i nigdy mnie nie zawiodła. Daję jej mocną 4, ponieważ mam porównanie tylko z jedną prostownicą.

Używam tego produktu od: Dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić mellodramat za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Zdecydowanie mój faworyt !! Ma obrotowy kabel co jest bardzo wygodne, bardzo ładnie prostuje i wygładza włosy, bardzo szybko się nagrzewa i stygnie. Duża przyjemność użytkowania.

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedna sztuka

Chcesz pochwalić KaSi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra prostownica
  • po czytaniu wielu opini na portalach inter. zdecydowałam się na zakup tej prostownicy - chociaż długo wahałam się pomiezy frizz a shine.
    Prostownica bardzo ładnie wygładza włosy, wcześniejszą prostownicą babyliss nie otrzymywałam takiego efektu nawet przy dużo wyższej temreraturze. jedyny minus jest taki,że trochę śmierdzi przy używaniu (może to wspomniane olejki) i mam wrażenie,że włosy szybciej się przetłuszczają. ogólnie jestem mega zadowolona z efektów, bo nie muszę prostować włosów codziennie jak wcześniej.

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Prostownica prawie idealna
    Szybko się nagrzewa, posiada regulację temperatury, zawiera olejek, który nabłyszcza włosy, dobrze spełnia swoje zadanie

Mam naturalnie kręcone włosy, a ta prostownica sprawia, że są proste, gładkie i błyszczące

Zalety:
    - włosy po jej użyciu są lśniące, gładkie i pozostają proste do następnego dnia
    - szybko się nagrzewa
    - możliwość regulacji temperatury
    - ładny wygląd
    - pokrowiec
    - obrotowy kabel

Wady:
    - jak dotąd nie zauważyłam

Szczerze polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AnnaDorota1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Moje włosy są bardzo cienkie i delikatne. Od kilku lat są farbowane, rozjaśniane itp. Jednym słowem przestały rosnąc, a raczej kruszyć się na końcach. Prostownicy używam dość często, co powodowało że były w stanie drastycznym. Musiałam ciągle sporo je podcinać. Pewnego dnia postanowiłam to zmienić i zrobić coś co poprawi kondycję moich włosów i w końcu będę je miała dlugie. Używałam cały czas prostownicy Remington'a ale bez specjalnych funkcji. Pewnego dnia moja fryzjerka zaproponowała mi zakup Shine Therapy S9950. Postanowiłam ją zakupić. Prostuję włosy w temeraturze 150-160 stopni i widzę znaczną poprawę włosów. W końcu są dłuższe, nie mam poszarpanych końcówek, ładnie wyprostowane włosy i to na długo. Widzę ogromną różnicę. Oczywiście wiem doskonale, że każda prostownica w jakimś stopniu niszczy włosy, nie da się ukryć tego faktu, ale przynajmniej ta nie degraduje moich włosów jak poprzednia. Stosuję jej juz około roku i mam nadzieję, że będzie mi służyła jeszcze długo. Jestem z niej bardzo zadowolona, spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić AneczkaK86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Z racji, że moje włosy są bardzo oporne na wszelakie prostowanie, kręcenie grzebałam na wizażu bardzo dużo. Ofiarą padła właśnie ta prostownica. Zakochałam się w niej od pierwszego użycia! Włosy pięknie wyprostowane, na dodatek gładkie i lśniące Efekt utrzymuje się aż do umycia głowy (oczywiście bez większej ingerencji) przy najniższej temperaturze.

Wielkim plusem jak dla mnie jest wykonanie, włosy nie łamią się między płytkami, bardzo łatwo się ją czyści (po nagrzaniu "prostuję" ręcznik i jest ok ) a przechowywanie ułatwia praktyczne etui.

Minusy? BRAK!

Używam tego produktu od: ok 3 lat

Chcesz pochwalić Aga3105 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj numer jeden!
  • Prostownice dostalam w prezencie. Jestem z niej naprawde bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prostuje wlosy, szybko sie nagrzewa, jest latwa w obsludze, bardzo poreczna, wyglad takze bardzo mi sie podoba Jedynym minusem jak dla mnie jest to iz wlosy sie po niej szybko przetluszczaja... Byc moze jest to spowodowane olejkami ktore podobno uwalniaja sie podczas prostowania. Ogolnie jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patqu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij