Powiększ Garnier Skin Naturals, Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24h, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry 5a % Hydro - Urea

Zgłaszająca osoba: Queen

Mleczko Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24H to odpowiedź Garniera na problemy skóry suchej i odwodnionej. Jego innowacyjna formuła zawiera 5% Hydro-Urea - nawilżającego składnika aktywnego, który utrzymuje wodę w skórze, aby zapewnić jej optymalne i długotrwałe nawilżenie. Przywraca jej elastyczność i upragnione uczucie komfortu, powoduje ustąpienie uczucia ściągnięcia. Po tygodniu stosowania mleczka, skóra poprawia zdolność do utrzymania nawilżenia na optymalnym poziomie. Przez 24 godziny skóra jest łagodnie otulona.

Skład: aqua/water, glycerin, cyclopentasiloxane, urea, paraffinum liquidium/mineral oil, propylene glycol, butyropermum parkii butter/shea butter, cetearyl alcohol, alcohol denat., peg-100 stearate, glyceryl stearate, glycine, sodium hydroxide, sodium lactate, disodium edta, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid, acer saccharinum extrac/sugar maple extract, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, methylparaben, phenoxyethanol, ethylpraben, parfum/fragrance (F.I.L. B31956/1)

Cena: 17,50zł / 250ml; 23,50zł / 400ml
/bw/

• cudowne!
  • Akurat moja mama używała tego mleczka i ostatnio przy porządkach gdzieś tam znalazła się jakaś 1/4 butelki, więc po ogoleniu nóg maszynką mleczko zostało nałożone i jest na prawdę fantastyczne !
    Od zawsze mam problem ze swędzeniem, pieczeniem i podrażnieniem nóg po depilacji i żaden balsam ani żaden sposób golenia (na mokro, z pianką, mydłem, itp) nie dawał rezultatu.
    Po tym mleczku nogi są idealnie gładkie, jednolite, ślicznie pachnie skóra i są najważniejsze intensywnie nawilżone !
    zero swędzenia, pieczenia czy podrażnienia
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić blondrebellion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy balsam na rynku
  • Skóra po posmarowaniu mleczkiem robi się czerwona, szczypie, swędzi i jedynie zmycie mleczka pozwala odetchnąć (i skórze i człowiekowi). W składzie olej mineralny, parabeny, alkohol- nic potrzebnego naszemu ciału. Użyłam kilkanaście razy ponieważ chciałam się przekonać czy to nie "chwilowy" efekt- za każdym razem jednak dostawałam ogromnej wysypki, swędziało i piekło. Opakowanie wylądowało w koszu.
    Nigdy więcej!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania- nie byłam w stanie zużyć nawet połowy...

Chcesz pochwalić carabosse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietnie ratuje skore ale...
  • + super ratunek dla suchej skory zwlaszcza po zimie
    +genialnie nawilza i wygladza
    + mam wrazenie, ze dociera do glebokich warstw skory dzieki czemu nic mnie nie swedzi ani nie mam uczucia zciagania
    + jak dla mnie to gesty balsam, a nie lekkie mleczko co akurat lubie
    + cena, ktora za taka jakosc nie jest bardzo wysoka. W Irl kosztuje okolo 8 euro ale udalo mi sie kupic go w promocji -50%

- zapach, ktory mi nie pasuje. Jest identyczny jak czerwony garnier
    - bardzo dlugo sie wchlania, a zazwyczaj nie mam czasu czekac
    - skora jest po nim troche lepka

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego duzego opakowania

Chcesz pochwalić kinia2305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Na mleczko natknęłam się bardzo przypadkowo - podczas praktyki zawodowej jedna z pań poprosiła aby do masażu nie używać "szpitalnej" tłustej oliwki tylko jej balsamu. Mimo, że nie używałam go na sobie tak mi się spodobał (w szczególności zapach i to jak ładnie nawilżał skórę), że postanowiłam go kupić Po pierwszym użyciu na sobie stwierdziłam, że był to dobry wybór. Balsam dobrze nawilża i wygładza skórę. Ma delikatną ale treściwą konsystencję. Szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie (wg mnie). Jest wydajny i nie sprawia problemów w użytkowaniu. Z butli łatwo wycisnąć resztki mleczka lub przeciąć w celu wydobycia produktu. Cena również zachęca do zakupu. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, calkiem.
  • Dostałam go od koleżanki na Mikołajki, w zestawie z innymi produktami tej samej firmy. Opis, obietnice producenta wydały mi się naprawdę zachęcające - moja skóra potrzebowała porządnego i trwałego nawilżenia. Okazało się, że ten balsam owszem, nawilża, ale bez jakiegoś szałowego efektu.

OPAKOWANIE.
    Dostałam olbrzymią butlę 400 ml. Wyślizguje się z dłoni, jest dość nieporęczna. Ponadto (chyba mam jakegoś pecha) wieczko, nakrętka podczas aplikacji dziwnie podskakiwało, otwierało się. Gdy już powoli balsam się kończył, bardzo ciężko było wydobyć to, co zostało.

APLIKACJA.
    Aplikacja - zważywszy na nieporęczne opakowanie, i - w moim przypadku - jakąś trefną zakrętkę - sprawiła mi wiele problemów. Jednak, gdy już wydobyłam tyle produktu, ile chciałam, byłam zadowolona. Balsam ma świetną, treściwą konsystencję; jest dość gęsty, ale nie przesadnie. Szybko się wchłania, tłustawy filtr nie pojawia się, albo szybko znika. Zapach mi się jednak nie podoba - jest po prostu dziwny. Nie jest to dla mnie jakaś duża wada, bo kupując balsami nie zwracam uwagi na to, czy pachnie kwiatuszkami czy czymś niezbyt miłym, ale byłoby lepiej, gdyby po prostu pachniał przyjemnie.

DZIAŁANIE.
    Balsam działa dość dobrze. Fajnie nawilża, jest dość trwały. Skóra wydaje się być zdrowsza, lepiej wygląda, jest jakby bardziej napięta, witalna.

ZALETY
    + Dostępność - można go kupić praktycznie wszędzie.
    + Mocznik w składzie - w moim przypadku zawsze mile widziany.
    + Cena - może na pierwszy rzut oka nie jest zbyt atrakcyjna, ale jest moim zdaniem adekwatna do jakości produktu. Chociaż, jak dla mnie, to i tak nieco zbyt dużo. Poza tym, dość rzadko bywa na promocjach.
    + Działanie - rzeczywiście nawilża, wpływa na skórę, która wygląda na zdrowszą, jest bardziej napięta, miękka w dotyku.
    + Trwały - dość długo trzyma się na skórze.

WADY.
    + Skład - nigdy nie oczekiwałabym jakiegoś naturalnego składu po tej firmie, będącej jedną z wiodących marek na polskim rynku, ale te wszystkie sztuczne nazwy naprawdę mnie zniechęcają.
    + Zapach - dziwny, nieprzyjemny.
    + Wydajność - nie jest zbyt wydajny. Trzeba dość dużo balsamu na jednorazowe użycie. Całe opakowanie starcza na dość krótko.
    + Opakowanie - nieporęczne, niepraktyczne, wyślizguje się.

Balsam nie jest zły - nawilża, wpływa korzystnie na skórę. Nie przekonał mnie na tyle, bym była pewna, że pozostanę mu wierna. Zamiast niego wolę kupić masełko kakaowe Ziai za 8 zł (!) i otrzymać lepsze nawilżenie i działanie. Ale ten nie jest zły. Chociaż...dla bardziej suchej i szorstkiej skóry nie przyniesie efektów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić papapuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • ratuje jesienią i zimą
  • Mam bardzo przesuszoną skórę, czasem aż swędzi. Paradoks polega na tym że nienawidzę smarować się tymi wszystkimi balsamami więc jej stan zależy od tego jak ją pielęgnuję. Balsam ten po 2 dniach bardzo poprawia jej stan. Systematycznie stosowany nadaje miękkość i delikatność. Dobrze się wchłania. Denerwuje mnie tylko zapach i to, że ciężko wydobywa się z butelki. Aby zużyć do końca trzeba było rozciąć opakowanie (połamałam przez to nożyczki).
    Podsumowując dobry balsam dla wymagających

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rihab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre dla wrażliwej skóry
  • Jak na mleczko ma dość gęstą konsystencję,ale to akurat uważam za plus,bo nie spływa po skórze zanim się go rozprowadzi.

Zapach dziwny i wolałabym,gdyby szybko się ulatniał,a tak niestety nie jest.Można jednak przymknąć oko ze względu na plusy kosmetyku.

Mleczko dobrze się rozprowadza i natychmiast wchłania nie pozostawiając żadnej niepożądanej warstwy.

Uczucie nawilżenia pojawia się natychmiast,a skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.Wyraźnie też zostaje nawilżona,jednak z tym 24-godzinnym nawilżeniem można byłoby dyskutować,bo w przypadku mojej bardzo suchej skóry trwało zaledwie kilka godzin,ale i tak w porównaniu do innych kosmetyków jest to sukces.

Mleczko jest bezpieczne dla wrażliwej skóry.Miałam nawet wrażenie,że lekko koiło podrażnienia.W każdym bądź razie nie nasilało ich.

Przy systematycznym stosowaniu wydajność kosmetyku jest średnia.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić pockett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pol na pol:P
  • Wydaje mi sie ze juz kiedys pisalam recenzje tego produktu,ale niestety gdzies zniknela:P Nie wspominam go zbyt milo.Kupilam go gdyz dodawali do niego szminke w zestawie w biedronce za jakies grosze wiec deal 2 w 1
    Na plus:
    +Nie mozna mu odmowic jednego-naprawde bardzo porzadnie,dogłebnie nawilza przesuszona skóre.Az pije ten balsam
    +Zapach.Wiem ze jest specyficzny i niektorych bedzie on odpychal,jednak mnie bardzo on przypadl do gustu
    +wydajnosc
    +cena
    Na minus
    -To o czym pisaly moje poprzedniczki-okropnie podraznia skore! Czuc szczypanie w czasie aplikacji i jakis czas pozniej tez
    -Okropna konsystencja,strasznie wolno sie wchlania,skora pozostaje lepka po aplikacji,brudzi pidzamke,o smarowaniu sie przed wyjsciem z domu nie ma mowy
    Ogolnie mysle ze sa duzo lepsze balsamy ktore rownoczesnie nawilzaja i sa przyjazde delikatne dla skory.Jestem na nie.

Używam tego produktu od: znam go ok 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • ok.
  • przeciętny kosmetyk.
    kupiłam przez przypadek.
    plusy:
    - cena a wydajność
    - konsystencja
    - zapach
    - nawilżenie jest ale przeciętne

minusy:
    - zdecydowanie butelka, niecierpie butelek Garniera ( zawsze jest problem z zużyciem do końca kosmetyku)
    - na skórze pozostaje jakiś tłusty nalot.

nic specjalnego

Używam tego produktu od: 4 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1- 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sheer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Witam. Zakupiłam ten produkt dwa miesiące temu. Moja skóra potrzebuje nawilżenia, ten produkt sprawdził się rewelacyjnie!
    Zapach jak zapach, taki zwykły, lecz jak ja posmaruje nim całe ciało to odczuwam zapach jakby 'stroju kąpielowego'. Ale to nic, ponieważ, za moment zapach się ulatnia więc spokojnie możemy popsikać się perfumami.
    Jest wydajny. Jeden minus- Po depilacji podrażnia skórę.

Używam tego produktu od: 2-miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Chengdu_3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij