Powiększ Garnier Skin Naturals, Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24h, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry 5a % Hydro - Urea

Zgłaszająca osoba: Queen

Mleczko Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24H to odpowiedź Garniera na problemy skóry suchej i odwodnionej. Jego innowacyjna formuła zawiera 5% Hydro-Urea - nawilżającego składnika aktywnego, który utrzymuje wodę w skórze, aby zapewnić jej optymalne i długotrwałe nawilżenie. Przywraca jej elastyczność i upragnione uczucie komfortu, powoduje ustąpienie uczucia ściągnięcia. Po tygodniu stosowania mleczka, skóra poprawia zdolność do utrzymania nawilżenia na optymalnym poziomie. Przez 24 godziny skóra jest łagodnie otulona.

Skład: aqua/water, glycerin, cyclopentasiloxane, urea, paraffinum liquidium/mineral oil, propylene glycol, butyropermum parkii butter/shea butter, cetearyl alcohol, alcohol denat., peg-100 stearate, glyceryl stearate, glycine, sodium hydroxide, sodium lactate, disodium edta, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid, acer saccharinum extrac/sugar maple extract, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, methylparaben, phenoxyethanol, ethylpraben, parfum/fragrance (F.I.L. B31956/1)

Cena: 17,50zł / 250ml; 23,50zł / 400ml
/bw/

• Bardzo dobry
  • Na mleczko natknęłam się bardzo przypadkowo - podczas praktyki zawodowej jedna z pań poprosiła aby do masażu nie używać "szpitalnej" tłustej oliwki tylko jej balsamu. Mimo, że nie używałam go na sobie tak mi się spodobał (w szczególności zapach i to jak ładnie nawilżał skórę), że postanowiłam go kupić Po pierwszym użyciu na sobie stwierdziłam, że był to dobry wybór. Balsam dobrze nawilża i wygładza skórę. Ma delikatną ale treściwą konsystencję. Szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie (wg mnie). Jest wydajny i nie sprawia problemów w użytkowaniu. Z butli łatwo wycisnąć resztki mleczka lub przeciąć w celu wydobycia produktu. Cena również zachęca do zakupu. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, calkiem.
  • Dostałam go od koleżanki na Mikołajki, w zestawie z innymi produktami tej samej firmy. Opis, obietnice producenta wydały mi się naprawdę zachęcające - moja skóra potrzebowała porządnego i trwałego nawilżenia. Okazało się, że ten balsam owszem, nawilża, ale bez jakiegoś szałowego efektu.

OPAKOWANIE.
    Dostałam olbrzymią butlę 400 ml. Wyślizguje się z dłoni, jest dość nieporęczna. Ponadto (chyba mam jakegoś pecha) wieczko, nakrętka podczas aplikacji dziwnie podskakiwało, otwierało się. Gdy już powoli balsam się kończył, bardzo ciężko było wydobyć to, co zostało.

APLIKACJA.
    Aplikacja - zważywszy na nieporęczne opakowanie, i - w moim przypadku - jakąś trefną zakrętkę - sprawiła mi wiele problemów. Jednak, gdy już wydobyłam tyle produktu, ile chciałam, byłam zadowolona. Balsam ma świetną, treściwą konsystencję; jest dość gęsty, ale nie przesadnie. Szybko się wchłania, tłustawy filtr nie pojawia się, albo szybko znika. Zapach mi się jednak nie podoba - jest po prostu dziwny. Nie jest to dla mnie jakaś duża wada, bo kupując balsami nie zwracam uwagi na to, czy pachnie kwiatuszkami czy czymś niezbyt miłym, ale byłoby lepiej, gdyby po prostu pachniał przyjemnie.

DZIAŁANIE.
    Balsam działa dość dobrze. Fajnie nawilża, jest dość trwały. Skóra wydaje się być zdrowsza, lepiej wygląda, jest jakby bardziej napięta, witalna.

ZALETY
    + Dostępność - można go kupić praktycznie wszędzie.
    + Mocznik w składzie - w moim przypadku zawsze mile widziany.
    + Cena - może na pierwszy rzut oka nie jest zbyt atrakcyjna, ale jest moim zdaniem adekwatna do jakości produktu. Chociaż, jak dla mnie, to i tak nieco zbyt dużo. Poza tym, dość rzadko bywa na promocjach.
    + Działanie - rzeczywiście nawilża, wpływa na skórę, która wygląda na zdrowszą, jest bardziej napięta, miękka w dotyku.
    + Trwały - dość długo trzyma się na skórze.

WADY.
    + Skład - nigdy nie oczekiwałabym jakiegoś naturalnego składu po tej firmie, będącej jedną z wiodących marek na polskim rynku, ale te wszystkie sztuczne nazwy naprawdę mnie zniechęcają.
    + Zapach - dziwny, nieprzyjemny.
    + Wydajność - nie jest zbyt wydajny. Trzeba dość dużo balsamu na jednorazowe użycie. Całe opakowanie starcza na dość krótko.
    + Opakowanie - nieporęczne, niepraktyczne, wyślizguje się.

Balsam nie jest zły - nawilża, wpływa korzystnie na skórę. Nie przekonał mnie na tyle, bym była pewna, że pozostanę mu wierna. Zamiast niego wolę kupić masełko kakaowe Ziai za 8 zł (!) i otrzymać lepsze nawilżenie i działanie. Ale ten nie jest zły. Chociaż...dla bardziej suchej i szorstkiej skóry nie przyniesie efektów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić papapuga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • ratuje jesienią i zimą
  • Mam bardzo przesuszoną skórę, czasem aż swędzi. Paradoks polega na tym że nienawidzę smarować się tymi wszystkimi balsamami więc jej stan zależy od tego jak ją pielęgnuję. Balsam ten po 2 dniach bardzo poprawia jej stan. Systematycznie stosowany nadaje miękkość i delikatność. Dobrze się wchłania. Denerwuje mnie tylko zapach i to, że ciężko wydobywa się z butelki. Aby zużyć do końca trzeba było rozciąć opakowanie (połamałam przez to nożyczki).
    Podsumowując dobry balsam dla wymagających

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rihab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre dla wrażliwej skóry
  • Jak na mleczko ma dość gęstą konsystencję,ale to akurat uważam za plus,bo nie spływa po skórze zanim się go rozprowadzi.

Zapach dziwny i wolałabym,gdyby szybko się ulatniał,a tak niestety nie jest.Można jednak przymknąć oko ze względu na plusy kosmetyku.

Mleczko dobrze się rozprowadza i natychmiast wchłania nie pozostawiając żadnej niepożądanej warstwy.

Uczucie nawilżenia pojawia się natychmiast,a skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.Wyraźnie też zostaje nawilżona,jednak z tym 24-godzinnym nawilżeniem można byłoby dyskutować,bo w przypadku mojej bardzo suchej skóry trwało zaledwie kilka godzin,ale i tak w porównaniu do innych kosmetyków jest to sukces.

Mleczko jest bezpieczne dla wrażliwej skóry.Miałam nawet wrażenie,że lekko koiło podrażnienia.W każdym bądź razie nie nasilało ich.

Przy systematycznym stosowaniu wydajność kosmetyku jest średnia.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić pockett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pol na pol:P
  • Wydaje mi sie ze juz kiedys pisalam recenzje tego produktu,ale niestety gdzies zniknela:P Nie wspominam go zbyt milo.Kupilam go gdyz dodawali do niego szminke w zestawie w biedronce za jakies grosze wiec deal 2 w 1
    Na plus:
    +Nie mozna mu odmowic jednego-naprawde bardzo porzadnie,dogłebnie nawilza przesuszona skóre.Az pije ten balsam
    +Zapach.Wiem ze jest specyficzny i niektorych bedzie on odpychal,jednak mnie bardzo on przypadl do gustu
    +wydajnosc
    +cena
    Na minus
    -To o czym pisaly moje poprzedniczki-okropnie podraznia skore! Czuc szczypanie w czasie aplikacji i jakis czas pozniej tez
    -Okropna konsystencja,strasznie wolno sie wchlania,skora pozostaje lepka po aplikacji,brudzi pidzamke,o smarowaniu sie przed wyjsciem z domu nie ma mowy
    Ogolnie mysle ze sa duzo lepsze balsamy ktore rownoczesnie nawilzaja i sa przyjazde delikatne dla skory.Jestem na nie.

Używam tego produktu od: znam go ok 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • ok.
  • przeciętny kosmetyk.
    kupiłam przez przypadek.
    plusy:
    - cena a wydajność
    - konsystencja
    - zapach
    - nawilżenie jest ale przeciętne

minusy:
    - zdecydowanie butelka, niecierpie butelek Garniera ( zawsze jest problem z zużyciem do końca kosmetyku)
    - na skórze pozostaje jakiś tłusty nalot.

nic specjalnego

Używam tego produktu od: 4 misięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1- 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sheer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Witam. Zakupiłam ten produkt dwa miesiące temu. Moja skóra potrzebuje nawilżenia, ten produkt sprawdził się rewelacyjnie!
    Zapach jak zapach, taki zwykły, lecz jak ja posmaruje nim całe ciało to odczuwam zapach jakby 'stroju kąpielowego'. Ale to nic, ponieważ, za moment zapach się ulatnia więc spokojnie możemy popsikać się perfumami.
    Jest wydajny. Jeden minus- Po depilacji podrażnia skórę.

Używam tego produktu od: 2-miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Chengdu_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bohater dla przesuszonej skóry!
  • Jak dla mnie najlepszy balsam na jaki kiedykolwiek trafiłam. Mam bardzo suchą skórę na nogach i stopach. kupiłam go i jestem zachwycona, mimo problemów z suchą skórą stóp, po regularnym smarowaniu, skóra po tygodniu była bardzo delikatna i miękka, a ten efekt utrzymywał się bardzo długi okres czasu. Aktualnie kończy mi się opakowanie, które kupiłam w listopadzie, ale nie zrezygnuję z niego, mimo tego, że lubię eksperymentować z różnymi balsamami.

Używam tego produktu od: listopada 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić NoLCiA886 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy balsam garniera do bardzo suchej skóry
  • To najlepszy balsam garniera do suchej skóry - ale zaznaczam do naprawdę bardzo suchej skóry!
    U osób ze skórą nie mającą problemów z utratą nawilżenia, itp może się nie sprawdzić, a wręcz dręczyć -> lepki film na skórze i problemy z wchłanianiem.

Uzywałam kilku balsamów z garniera w tym słynny w czertwonej butli z syropem klonowym - który jest za słaby i u mnie się nie sprawdził (nie kupię go więcej).

Ten balsam zawiera 5% stężenie masła urea, więc pomyślałam że to brzmi dobrze i że może się sprawdzić
    Nie myliłam się!

Zacznę od tego, że balsam kupiłam z czetwonym kremem do rąk w zestawie za ok 11 zł (jeden z produktów był gratis).

STAN SKÓRY:
    Skórę na całym ciele oprócz nóg, a szczególności łydek i piszczeli mam normalną.
    Na nogach istna sachara! Borykam się z problemem suchości od paru lat i zaznaczam, że mało który balsam w tej cenie tak dobrze działa!
    ___________________
    Balsam nie sprawdził się u mnie na skórze w takich częściach ciała jak ranioma, ręce, brzuch, klatka piersiowa - był najzwyczajniej za tłusty, skóra była lepka, a po wyjściu z wanny kleiły się do mnie jakieś włoski, wełenki, itp bleh, więc się nie dziwię, że niezadowolone opinie są od osób z normalną skórą, które twierdzą i są przekonane, że mają suchą skórę, a w rzeczywistości tak nie jest..

Dlatego jak balsamu używałam tylko i wyłącznie na nogi.

Na nogach sprwadził się świetnie, odpowiedni nawilżał i dżywiał moją przesuszoną skórę.
    Faktycznie przywracał balans nawilżenia i doprowadzał ją do stanu "normalności". Efekt ukojenia był długotrwały i w 100% zadowalający. Nogi wyglądały na lekko nabłyszcone i podobał mi się ten efekt

KONSYSTENCJA:
    Dość gęsta, jak typowy treściwy balsam, ja nie zgodziłabym się z nazwą producenta "mleczko" bo mleczkiem nie jest. Mleczko ma lżejszą konsystencję od balsamu, bardziej lejącą a ten pordukt takiej kosystencji nie ma.
    Biała barwa.

0,5 gwiazdki odejmuję za zapach - drażniący, słodkawy, lekko mdły i na złość utrzymuję się na skórze całkiem długo. Na szczęście nie czuć go było, bo jak wspomniałam poźniej smarowałam nim tylko nogi (łydki, uda).

Dostepność - nie sprawia problemu.
    Wydajność - starczył na ok. 2 miesięcy stosowania.

Z pewnością zaopatrzę się w kolejną butlę, tylko wykończę mój apteczny, równie dobry

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane NIE
  • Dostałam ten produkt w prezencie, jako część zestawu świątecznego. Nie zużyłam go nawet w połowie, bo wyrzuciłam opakowanie do kosza.

Produkt ma dziwny zapach, przypominający jakiś straszny syrop. Okropieństwo.

Strasznie szczypie jak się go nakłada na nogi- nawet dzień po depilacji!

Okropnie ciężki i tłusty, czuć film nawet po spaniu..

Wcale nie nawilża.

Wydajny, bo próbowałam używać minimalnych ilości.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: grudnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Chcesz pochwalić DarkTemptation za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dla bardzo suchej skóry
  • Polecam tylko osobom o naprawdę suchej, problematycznej skórze, dla reszty będzie zbyt ciężki.

+ dobrze nawilża BARDZO BARDZO wysuszoną skórę (moja mama sprawdziła na swoich przesuszonych łydkach, u mnie się nie sprawdził, ponieważ nie mam z tym większych problemów)
    +niesamowicie wydajny

-jest zbyt ciężki dla skóry normalnej
    -gęsty
    -tłustawy film jest odczuwalny na skórze nawet rano
    -okropny zapach
    -złe opakowanie jak dla tak gęstego produktu, trzeba się namęczyć, żeby od połowy opakowania coś nam spływało
    - opakowanie nie ma plaskiego korka wiec cieżko wykorzystać końcówkę produktu

Używam tego produktu od: lipca 2012

Chcesz pochwalić hatestupidpeople za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy
  • Zdecydowałam się na ten balsam, ponieważ był w promocji (duże opakowanie za niecałe 10zł) no i zawiera mocznik.
    Moja skóra po kąpieli jest przesuszona i swędzi. Po posmarowaniu balsamem to znika. Jednak po dwóch dniach nie używania go, skóra znów swędzi, więc jest to tylko powierzchowne nawilżenie.
    Balsam pozostawia lekką tłustą powłokę, która utrzymuje się dość długo, co nieraz przeszkadza jeśli chcę szybko wyjść na zewnątrz.
    Opakowanie mogłoby być inne, gdyż balsam jest gęsty i ciężko wykorzystać go do końca, trzeba się nieźle namęczyć

Plusy:
    - szybko działa
    - cena (w promocji)
    - zapach
    - łagodzi swędzenie powodowane suchością skóry
    - efekt utrzymuje się długo, jednak po 'odstawieniu' skóra powraca do poprzedniego stanu
    - konsystencja
    - nie uczula

Minusy:
    - opakowanie
    - brak głębszego nawilżenia (za to odjęta jedna gwiazdka)

Kupiłam jeszcze jedno opakowanie, jednak będę szukać czegoś innego

Używam tego produktu od: nie_pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: kończę jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić English Breakfast za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Mleczko Garnier okazało się bardzo drażniące i piekące.
    Od kiedy zaczęłam je stosować zauważyłam straszne podrażnienia na skórze oraz wysypkę.
    Po depilacji i naniesieniu balsamu skóra zaczęła mnie szczypać. I bez depilacji na skórę suchą jest to samo.

- konsystencja odpowiednia, wydajny
    - klejący
    - bardzo wolno się wchłaniał
    - dziwny zapach, jak lekarstwo

Ilość zużytych opakowań: 3skończone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić syrenkaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne!
  • Idealne dla suchej i wrażliwej skóry. Dobre również dla małego dziecka!

-gęste i wydajne
    -łatwo się rozprowadza na skórze
    -skóra nawilżona przez 24h
    -idealne po opalaniu
    -nie uczula
    -nie podrażnia
    -zapach delikatny nie przeszkadza
    -natłuszcza skóre przez co wygląda ona korzystniej
    -idealne po goleniu/depilacji
    -przystępna cena, szczególnie w promocji

Polecam!
    Produkt wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić dzikakuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze
  • Mleczko idealnie nawilża i wygładza skórę. Sprawia, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Co prawda nie mam bardzo suchej skóry, więc nie wiem jak by się na takiej sprawdziło, ale dla normalnej lub przesuszonej jest super.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: kilka, nie pamiętam ile

Chcesz pochwalić almaelena za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wypał totalny
  • Mleczko miało poratować moją skórę podrażnioną nie odpowiednim proszkiem. Niestety nie zrobiło nic. Nawilżenie nijakie - za to tłusty film gwarantowany co najmniej przez 2 dni, ble. Żeby tego było mało ma dużo alkoholu w składzie i brudził pościel, nie wspomnę już o alkoholowym zapachu. Nie polecam, bubel totalny

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam nie całe jedno i wyrzuciłam

Chcesz pochwalić Latkosia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Dobry dla wymagających!
  • Garnier, Garnier... ah... zawsze gdy ktoś mówi o tej firmie na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Nigdy nie zawiodłam się na ich kosmetykach. Są ratunkiem dla mojej skóry, która potrzebuje natychmiastowego nawilżenia.

+skóra nawilżona przez 24h? Prawda!
    +skóra nawodniona, odżywiona? Prawda!+konsystencja nie wylewająca się
    +zapach
    +idealny na każdą porę roku
    +niektóre balsamy mają beznadziejne zamknięcia, ale to spisuje się na medal

-jedyne co mi się nie podoba to wielkie opakowanie... mogło by być bardziej poręczne

Taki minus można przeboleć, gorąco polecam na wysuszone ciało! Przy takiej terapii pielęgnującej nasz skóra będzie zdecydowanie gotowa na pokazanie się w lato w stroju kąpielowym, w spódniczce - bez białych śladów ukazujących suche miejsca. Naprawdę jest to jeden z lepszych balsamów na rynku!

Chcesz pochwalić Rinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • +zdecydowanie bardzo dobrze nawilża
    +efekt nawilżenia utrzymuje się na długo po nałożeniu
    +delikatny zapach
    +dosyć gęsta konsystencja(nie lubię rzadkich balsamów)

-opakowanie( nieporęczne, ciężko zużyć produkt do końca, ciężko wycisnąć z opakowania, nawet gdy jest jeszcze połowa produktu)

Chcesz pochwalić kingajas za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie najlepszy
  • Jak dla mnie za gesta konsystencja - ciezko zuzyc go do konca. Zapach prawie nie wyczuwalny. pokrywa skore lekkim filmem (co lubie) i zostaje na dlugo.
    Po miesiacu skora jest miekka, delikatna i wygladzona, bez sladu suszy. Po nalozeniu wchlania sie dosc szybko.
    malo poreczne opakowanie z tendencja do wypadania z reki dlatego tez bede szukala czegos innego.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy (400ml)

Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne!
  • Mleczko kupiła mi kiedyś mama.
    Z początku drażnił mnie jego zapach, było w nim coś, co mi nie odpowiadało, ale się przyzwyczaiłam.
    Mleczko świetnie nawilża!
    Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania,
    nie uczula, nie podrażnia.
    Był to też najlepszy "krem" jaki używałam do... stóp Żadne kremy i preparaty, które stosowałam (nawet te z wyższą zawartością urea) tak doskonale nie nawilżyły moich stóp, właściwie zawsze borykałam się z przesuszeniem.
    Kiedyś od niechcenia posmarowałam tym mleczkiem stopy, bo nie chciało mi się iść po krem i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania
    Rewelacja w dobrej cenie!

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić aga0402 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ; )
  • Dobrze nawilża, nie uczula, jest bardzo wydajny.

Miałam lekkie problemy z przesuszoną skórą. Wystarczyła kąpiel z preparatami nawilżającymi, delikatna warstwa tego mleczka i wszystko wróciło do normy już po jednej nocy ; )

Polecam dla alergików i osób o skórze wrażliwej ; )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FireWire za czytelną i pomocną recenzję?
  • uratował moją przesuszoną skórę
  • Po przyjeździe z wakacji moja skóra zrobiła się przesuszona jak nigdy dotąd. Była w okropnej kondycji. Używałam różnych balsamów- droższych i tańszych. Jedne pomagały do kolejnego umycia się inne zaś w ogóle. Ten balsam chociaż ma swoje duże minusy uratował moją skórę. Skóra 3 dni po używaniu tego balsamu zrobiła się nie do poznania. Już nie musiałam od razu po kąpieli smarować się balsamem bo tak tragicznie wyglądała. Nabrała koloru, nie była sucha i szorstka.
    Balsam ładnie pachnie, niestety nie ma poręcznego opakowania- wyślizguje się z ręki. Skóra po nim choć jest nawilżona to niestety jest strasznie lepka nawet cały dzień :/ Nie jest to miłe i komfortowe uczucie.
    Jednak polecam gdy na prawdę potrzebujecie odratować swoją skórę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny produkt, który dla mnie jak na razie nie ma żadnej konkurencji.
  • Nie przepadam za firmą GARNIER, ale ten balsam po prostu uwielbiam!!

Jesienią i zimą staram się go używać codziennie po kąpieli. Jego efekt utrzymuje się przez całą noc i dzień. Latem po przedawkowaniu słońca to mó pierwszy ratunek. Po tygodniu regularnego wsmarowywania skóra odzyskuje pożądaną warstwę nawilżenia.

Zdarza mi się od czasu do czasu skusić się na jakiś inny balsam do przetestowania, ale mimo to staram się mieć zawsze zapas tego w swojej lazience.

PLUSY:
    * długotrwale nawilża i daje uczucie ukojenia przesuszonej skórze,
    * ładnie pachnie,
    * jest bardzo wydajny,
    * dostępny w każdej drogerii,
    * przystępna cena,

MINUSY:
    * opakowanie wyślizguje się z rąk

Ilość zużytych opakowań: w zależności od pory roku, opakowanie stracza mi na miesiąc lub dwa, więc myślę, że zużyłam już około 12

Chcesz pochwalić MagdalenaT_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Moja skóra zalicza się do bardzo suchej.

-wchłania mi się po chwili,
    -w ogóle nie nawilża,
    -drogi (mam ten największy),
    -wyślizguje mi się z rąk podczas nakładania,
    -skóra się po nim lepi

+ma ładny zapach
    +wydajny

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady wykończyć całego

Chcesz pochwalić maddie1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowuje - kiepsko się wchłania, oblepia skórę, ma odpychający zapach
  • Plusy:
    - z przykrością stwierdzam, że nie dostrzegam żadnych plusów stosowania tego produktu. A szkoda, bo lubię markę Garnier, a ów produkt nieco obniżył moją sympatię co do niej.

Minusy:
    - ciężka, lepka konsystencja,
    - u mnie on się po prostu nie wchłania! - pozostaje bardzo długo na skórze i niestety nie jest to przyjemne uczucie,
    - skóra jest po nim klejąca przez kilkanaście godzin,
    - nie zauważyłam żadnych nawilżających efektów,
    - okropny zapach,
    - jak dla mnie opakowanie [400 ml] jest zupełnie nieporęczne - za duże, a swoim kształtem skutecznie ułatwia wyślizgiwanie się produktu z rąk podczas aplikacji.

Zdecydowanie nie polecam! Osobiście uważam go za najgorszy krem do ciała, na jaki kiedykolwiek trafiłam.Używam tego produktu od: ponad rokuIlość zużytych opakowań: nie mogę się doczekać aż skończę pierwsze - i z całą pewnością ostatnie - zostało mi go jeszcze na 1-2 aplikacje

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lick_me69 za czytelną i pomocną recenzję?