Garnier, Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24h, Mleczko przywracające balans nawilżenia skóry 5a % Hydro - Urea

Mleczko Intensywna Pielęgnacja Nawilżająca przez 24H to odpowiedź Garniera na problemy skóry suchej i odwodnionej. Jego innowacyjna formuła zawiera 5% Hydro-Urea - nawilżającego składnika aktywnego, który utrzymuje wodę w skórze, aby zapewnić jej optymalne i długotrwałe nawilżenie. Przywraca jej elastyczność i upragnione uczucie komfortu, powoduje ustąpienie uczucia ściągnięcia. Po tygodniu stosowania mleczka, skóra poprawia zdolność do utrzymania nawilżenia na optymalnym poziomie. Przez 24 godziny skóra jest łagodnie otulona.

Nawet nawet

Kupiłam na promocji, za coś chyba 12zł.
Ogólnie to nawet je lubię, spełnia dość dobrze swoją rolę - długotrwałe nawilżanie.

Zalety:
- u mnie skuteczny, skóra jest miła w dotyku długo po nałożeniu,
- gęsty i wydajny,
- zapach, dla mnie OK, ale to kwestia gustu,
- nie podrażnia mnie, nie uczula (pomijając nakładanie na podrażnioną skórę)

Wady:
- opakowanie - nieporęczne, ciężko z niego wydobyć balsam już po zużyciu połowy butelki (z racji jego gęstości częściowo), nie da się "postawić do góry nogami"
- nie polecam na podrażnioną skórę, strasznie szczypie,
- dość długo się wchłania, nadmiernie nałożony pozostawia tłusty film.

Ogólnie je lubię, ale szukam jeszcze czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: Jakieś 2 miesiące, 2x dziennie
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze, 250ml

mocno nawilża

Mleczko spodobało mi się, głównie dlatego, że dobrze nawilżało moją skórę. Miałam okres, w którym moja cera była silnie odwodniona i potrzebowałam nawilżającego kosmetyku, który wnika w głąb skóry. Garnier spełnił moje oczekiwania, odżywił cerę i sprawił, że pozostawała nawilżona przez cały dzień. Zostawiał tłustą warstwę, co akurat bardzo mi odpowiadało. W dodatku bardzo ładnie pachniał, więc skóra cały czas sprawiała wrażenie odświeżonej i czyściutkiej. Polecam, wydajny kosmetyk za niską cenę, warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Kocham i nienawidzę jednocześnie

Ten balsam budzi we mnie skrajne emocje. Ta ambiwalencja wynika z tego, że balsam jest trudny i nieprzyjemny w użytkowaniu, ale jego działanie jest świetne.

OPAKOWANIE
Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać beznadziejnych opakowań balsamów Garniera. Opakowanie tego balsamu niczym nie różni się od innych.

WŁAŚCIWOŚCI/UŻYTKOWANIE
Jak na mleczko jest dość gęsty i treściwy. Podczas nakładania trochę rozmazuje się i wolno się wchłania. Po jego aplikacji trzeba sporo czasu odczekać żeby móc się ubrać, czy czegokolwiek dotknąć żeby nie potłuścić. Zapach jest kremowy, dla mnie neutralny. No i chyba jego największa wada.. wystarczą niewielkie podrażnienia i skóra potwornie po jego aplikacji swędzi i szczypie. Nic się z nią dalej nie dzieje (przynajmniej u mnie) ale jest to bardzo nieprzyjemne. Pamiętam jak pierwszy raz go użyłam po goleniu - myślałam, że zwariuję.

DZIAŁANIE
Nie znam drugiego tak dobrze nawilżającego balsamu. Skóra po jego użyciu jest cudownie nawilżona, miękka i aksamitna. Czuć, że balsam nie działa powierzchniowo i taki efekt nie znika po jego zmyciu, jest długotrwały.

Pomimo ogromnych utrudnień w użytkowaniu wciąż go kupuję, ale dyskomfort związany z jego aplikacją sprawia, że nie robię tego z przyjemnością z jaką czasem nakłada się balsamy.

cudowne!

Akurat moja mama używała tego mleczka i ostatnio przy porządkach gdzieś tam znalazła się jakaś 1/4 butelki, więc po ogoleniu nóg maszynką mleczko zostało nałożone i jest na prawdę fantastyczne !
Od zawsze mam problem ze swędzeniem, pieczeniem i podrażnieniem nóg po depilacji i żaden balsam ani żaden sposób golenia (na mokro, z pianką, mydłem, itp) nie dawał rezultatu.
Po tym mleczku nogi są idealnie gładkie, jednolite, ślicznie pachnie skóra i są najważniejsze intensywnie nawilżone ! :)
zero swędzenia, pieczenia czy podrażnienia :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Najgorszy balsam na rynku

Skóra po posmarowaniu mleczkiem robi się czerwona, szczypie, swędzi i jedynie zmycie mleczka pozwala odetchnąć (i skórze i człowiekowi). W składzie olej mineralny, parabeny, alkohol- nic potrzebnego naszemu ciału. Użyłam kilkanaście razy ponieważ chciałam się przekonać czy to nie "chwilowy" efekt- za każdym razem jednak dostawałam ogromnej wysypki, swędziało i piekło. Opakowanie wylądowało w koszu.
Nigdy więcej!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania- nie byłam w stanie zużyć nawet połowy...

Swietnie ratuje skore ale...

+ super ratunek dla suchej skory zwlaszcza po zimie
+genialnie nawilza i wygladza
+ mam wrazenie, ze dociera do glebokich warstw skory dzieki czemu nic mnie nie swedzi ani nie mam uczucia zciagania
+ jak dla mnie to gesty balsam, a nie lekkie mleczko co akurat lubie
+ cena, ktora za taka jakosc nie jest bardzo wysoka. W Irl kosztuje okolo 8 euro ale udalo mi sie kupic go w promocji -50%

- zapach, ktory mi nie pasuje. Jest identyczny jak czerwony garnier
- bardzo dlugo sie wchlania, a zazwyczaj nie mam czasu czekac
- skora jest po nim troche lepka

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego duzego opakowania

Na mleczko natknęłam się bardzo przypadkowo - podczas praktyki zawodowej jedna z pań poprosiła aby do masażu nie używać "szpitalnej" tłustej oliwki tylko jej balsamu. Mimo, że nie używałam go na sobie tak mi się spodobał (w szczególności zapach i to jak ładnie nawilżał skórę), że postanowiłam go kupić :) Po pierwszym użyciu na sobie stwierdziłam, że był to dobry wybór. Balsam dobrze nawilża i wygładza skórę. Ma delikatną ale treściwą konsystencję. Szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie (wg mnie). Jest wydajny i nie sprawia problemów w użytkowaniu. Z butli łatwo wycisnąć resztki mleczka lub przeciąć w celu wydobycia produktu. Cena również zachęca do zakupu. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Całkiem, calkiem.

Dostałam go od koleżanki na Mikołajki, w zestawie z innymi produktami tej samej firmy. Opis, obietnice producenta wydały mi się naprawdę zachęcające - moja skóra potrzebowała porządnego i trwałego nawilżenia. Okazało się, że ten balsam owszem, nawilża, ale bez jakiegoś szałowego efektu.

OPAKOWANIE.
Dostałam olbrzymią butlę 400 ml. Wyślizguje się z dłoni, jest dość nieporęczna. Ponadto (chyba mam jakegoś pecha) wieczko, nakrętka podczas aplikacji dziwnie podskakiwało, otwierało się. Gdy już powoli balsam się kończył, bardzo ciężko było wydobyć to, co zostało.

APLIKACJA.
Aplikacja - zważywszy na nieporęczne opakowanie, i - w moim przypadku - jakąś trefną zakrętkę - sprawiła mi wiele problemów. Jednak, gdy już wydobyłam tyle produktu, ile chciałam, byłam zadowolona. Balsam ma świetną, treściwą konsystencję; jest dość gęsty, ale nie przesadnie. Szybko się wchłania, tłustawy filtr nie pojawia się, albo szybko znika. Zapach mi się jednak nie podoba - jest po prostu dziwny. Nie jest to dla mnie jakaś duża wada, bo kupując balsami nie zwracam uwagi na to, czy pachnie kwiatuszkami czy czymś niezbyt miłym, ale byłoby lepiej, gdyby po prostu pachniał przyjemnie.

DZIAŁANIE.
Balsam działa dość dobrze. Fajnie nawilża, jest dość trwały. Skóra wydaje się być zdrowsza, lepiej wygląda, jest jakby bardziej napięta, witalna.

ZALETY
+ Dostępność - można go kupić praktycznie wszędzie.
+ Mocznik w składzie - w moim przypadku zawsze mile widziany.
+ Cena - może na pierwszy rzut oka nie jest zbyt atrakcyjna, ale jest moim zdaniem adekwatna do jakości produktu. Chociaż, jak dla mnie, to i tak nieco zbyt dużo. Poza tym, dość rzadko bywa na promocjach.
+ Działanie - rzeczywiście nawilża, wpływa na skórę, która wygląda na zdrowszą, jest bardziej napięta, miękka w dotyku.
+ Trwały - dość długo trzyma się na skórze.

WADY.
+ Skład - nigdy nie oczekiwałabym jakiegoś naturalnego składu po tej firmie, będącej jedną z wiodących marek na polskim rynku, ale te wszystkie sztuczne nazwy naprawdę mnie zniechęcają.
+ Zapach - dziwny, nieprzyjemny.
+ Wydajność - nie jest zbyt wydajny. Trzeba dość dużo balsamu na jednorazowe użycie. Całe opakowanie starcza na dość krótko.
+ Opakowanie - nieporęczne, niepraktyczne, wyślizguje się.

Balsam nie jest zły - nawilża, wpływa korzystnie na skórę. Nie przekonał mnie na tyle, bym była pewna, że pozostanę mu wierna. Zamiast niego wolę kupić masełko kakaowe Ziai za 8 zł (!) i otrzymać lepsze nawilżenie i działanie. Ale ten nie jest zły. Chociaż...dla bardziej suchej i szorstkiej skóry nie przyniesie efektów.

ratuje jesienią i zimą

Mam bardzo przesuszoną skórę, czasem aż swędzi. Paradoks polega na tym że nienawidzę smarować się tymi wszystkimi balsamami więc jej stan zależy od tego jak ją pielęgnuję. Balsam ten po 2 dniach bardzo poprawia jej stan. Systematycznie stosowany nadaje miękkość i delikatność. Dobrze się wchłania. Denerwuje mnie tylko zapach i to, że ciężko wydobywa się z butelki. Aby zużyć do końca trzeba było rozciąć opakowanie (połamałam przez to nożyczki).
Podsumowując dobry balsam dla wymagających

Dobre dla wrażliwej skóry

Jak na mleczko ma dość gęstą konsystencję,ale to akurat uważam za plus,bo nie spływa po skórze zanim się go rozprowadzi.

Zapach dziwny i wolałabym,gdyby szybko się ulatniał,a tak niestety nie jest.Można jednak przymknąć oko ze względu na plusy kosmetyku.

Mleczko dobrze się rozprowadza i natychmiast wchłania nie pozostawiając żadnej niepożądanej warstwy.

Uczucie nawilżenia pojawia się natychmiast,a skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.Wyraźnie też zostaje nawilżona,jednak z tym 24-godzinnym nawilżeniem można byłoby dyskutować,bo w przypadku mojej bardzo suchej skóry trwało zaledwie kilka godzin,ale i tak w porównaniu do innych kosmetyków jest to sukces.

Mleczko jest bezpieczne dla wrażliwej skóry.Miałam nawet wrażenie,że lekko koiło podrażnienia.W każdym bądź razie nie nasilało ich.

Przy systematycznym stosowaniu wydajność kosmetyku jest średnia.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Pol na pol:P

Wydaje mi sie ze juz kiedys pisalam recenzje tego produktu,ale niestety gdzies zniknela:P Nie wspominam go zbyt milo.Kupilam go gdyz dodawali do niego szminke w zestawie w biedronce za jakies grosze wiec deal 2 w 1 :)
Na plus:
+Nie mozna mu odmowic jednego-naprawde bardzo porzadnie,dogłebnie nawilza przesuszona skóre.Az pije ten balsam
+Zapach.Wiem ze jest specyficzny i niektorych bedzie on odpychal,jednak mnie bardzo on przypadl do gustu
+wydajnosc
+cena
Na minus
-To o czym pisaly moje poprzedniczki-okropnie podraznia skore! Czuc szczypanie w czasie aplikacji i jakis czas pozniej tez
-Okropna konsystencja,strasznie wolno sie wchlania,skora pozostaje lepka po aplikacji,brudzi pidzamke,o smarowaniu sie przed wyjsciem z domu nie ma mowy
Ogolnie mysle ze sa duzo lepsze balsamy ktore rownoczesnie nawilzaja i sa przyjazde delikatne dla skory.Jestem na nie.

Używam tego produktu od: znam go ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

ok.

przeciętny kosmetyk.
kupiłam przez przypadek.
plusy:
- cena a wydajność
- konsystencja
- zapach
- nawilżenie jest ale przeciętne

minusy:
- zdecydowanie butelka, niecierpie butelek Garniera ( zawsze jest problem z zużyciem do końca kosmetyku)
- na skórze pozostaje jakiś tłusty nalot.

nic specjalnego

Używam tego produktu od: 4 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1- 400 ml

Może być

Witam. Zakupiłam ten produkt dwa miesiące temu. Moja skóra potrzebuje nawilżenia, ten produkt sprawdził się rewelacyjnie!:)
Zapach jak zapach, taki zwykły, lecz jak ja posmaruje nim całe ciało to odczuwam zapach jakby \'stroju kąpielowego\'. Ale to nic, ponieważ, za moment zapach się ulatnia więc spokojnie możemy popsikać się perfumami.
Jest wydajny. Jeden minus- Po depilacji podrażnia skórę.

Używam tego produktu od: 2-miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1