Ziaja, Masło Kakaowe, Krem przeciwzmarszczkowy Q10

Powiększ Ziaja, Masło Kakaowe, Krem przeciwzmarszczkowy Q10

Zgłaszająca osoba: T3kla

Wzmacnia włókna kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Opóźnia procesy starzenia się skóry.
Nawilża i poprawia koloryt skóry.
Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Zawiera: Koenzym Q10, wit. E, F, A, masło kakaowe, masło Shea

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Canola Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Ubiquinone, Atelocollagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Juglans Regia (Walnut) Shell Extract, Retinyl Palmitate, Carbomer, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Diazolidinyl Urea, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide. (29.05.2010)

Cena: ok. 7zł / 50ml
/mw/

• geniusz w małym słoiku
  • Kiedyś w zamierzchłych czasach, kiedy udzielała się w internetach TheCurlyGal usłyszałam o tym kremie po raz pierwszy w filmiku wyżej wymienionej.
    Gdzieś z tyłu głowy miałam zakodowaną informację, że taki krem jest.
    Przypomniałam sobie o nim jak przyszły do nas na chwilę mrozy w okolicach grudnia. Weszłam do sklepu ziai, kupiłam krem i zaraz w najbliższej łazience umyłam ręce i posmarowałam sobie nim nos i policzki. I wtedy to poczułam - to była mięciutka kakaowa kołderka, która otuliła mój czerwony nos i policzki. Już żadne mrozy nie były mi straszne.
    Swoje pudełko podrzuciłam mamie na spróbowanie. Mama moja ma twarz suchą, wrażliwą, dużo rzeczy ją uczula, zmarszczki też ma. No i ona też się zakochała w tym kremie, bo nawilża genialnie, bardzo szybko się wchłania.
    Ja mam za to cerę mieszaną, ze skłonnością pewną do niemiłych niespodzianek, powolne początki pierwszych zmarszczek. I kocham ten krem bardzo bardzo.
    Kiedy mam wysuszoną skórę mogę posmarować się rano - za kilka chwil wszystko mi się wchłonie i NIE ŚWIECĘ SIĘ. Mogę spokojnie przypudrować sobie nosek i nic mi nigdzie nie spływa.
    Mogę nałożyć grubą warstwę kosmetyku na noc - rano twarz mięciutka, nawilżona - cudowna. Smaruję się pod oczami - nic nie szczypie, nic nie gryzie.
    Jest śmiesznie tani jak za takiego mistrza, ma wygodny lekki słoiczek - to ważne dla mnie, bo co weekend wożę ze sobą wielką kosmetyczkę.
    Super ekstra, naprawdę warto kupić. A jak komuś nie spasuje to dobry do rąk, łokci i innych suchych miejsc

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić moniaobcy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłam go dzięki recenzjom
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 8.20 zł. Można go dostać taniej, więc przepłaciłam. Kremu używałam dwa razy dziennie.

Kosmetyk delikatnie i bardzo ładnie pachnie. Jest lekki, czyli nadaje się do mojej tłustej cery. Kolor kremu jest lekko beżowy. Produkt poprawił koloryt mojej skóry. Natomiast nawilża normalnie, dlatego więcej jak 4 gwiazdki mu nie dam.

Skład produktu mnie bardzo odpowiada. Jest w nim dużo substancji, które zapobiegają utracie nawilżenia skóry. Koenzym Q10 (Ubiquinone) i witaminy np. witamina E (Tocopheryl Acetate) występuje przed substancją zapachową, co przemawia na korzyść tego produktu. Oprócz wymienionych skladników kremik zawiera olejek palmowy, olej canola, olej sojowy, olej arachidowy, ekstrakt z łubiny orzecha włoskiego.

Podsumowując, jest to dobry krem. Chętnie go kupię ponownie i polecam ten produkt. Kosmetyk można dostać w sklepie firmowym Ziaji.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny !
  • Zalety:
    +lekka konstystencja
    +szybko się wchłania
    +cena
    +poparawia stan skóry koloryt może nie znacznie ale cera wydaje się ładniejsza i odżywiona
    +nawilża i to bardzo dobrze
    +piękny zapach

Wady:
    -Nie zawiera Q10 (o którym jest mowa) ani witamin chyba że poprostu zostały pominięte w składzie w co wątpie..

P.s niektóre użytkowniczki piszą że nie działa na zmarszczki to chyba normalne ponieważ to krem przeciwzmarszczkowy co znaczy że osoby które już je mają raczej nie powinny go stosować ponieważ efektów raczej nie zobaczą.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić xnevergiveupx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem ma piękny zapach , dobrze nawilża. Konsystencja w sam raz. Świetnie się rozprowadza. Kem nie pomaga na zmarszczki , ani w sposób zauważalny nie poprawia kolorytu skóry, ale da się to wybaczyć. Największym minusem jest to, że nie zawiera filtru SPF.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić brokenstyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie w tłoku
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami. Spodziewałam się czegoś lepszego, a to taki średni, żeby nie powiedzieć słabej jakości (z uwagi na brak nawilżenia) krem.

Zalety:
    + konsystencja, łatwo się wchłania,
    + zapach,
    + cena.

Wady:
    - słabo nawilża - musiałam stosować 3-4 warstwy, bo skóra była ciągle wysuszona,
    - nie poprawia kolorytu skóry,
    - nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego - nie zwiększył napięcia mojej skóry.

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Chcesz pochwalić Vintae za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wypróbować !
  • nie zauważyłam jakichś cudownych właściwości, ale na pewno ten produkt niczego złego naszym buziom nie uczyni . skóra wydaje się być nieźle nawilżona, miękka i gładka. co do poprawy kolorytu ..hmm?? może faktycznie cera nabiera ładniejszej matowej barwy ??. no i zapach bardzo mi się podoba na redukcję zmarszczek jednak nie ma co liczyć :-(

Używam tego produktu od:1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ga_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Ten krem jest niesamowity. Nie podrażnia, nie zapycha, wygładza i nadaje jednolity koloryt. Cera wygląda lepiej niż z użyciem podkładu.
    Szkoda, że bez filtrów, ale na rynku nie ma chyba jeszcze dobrego kremu z Q10 i filtrami.
    ----
    Edit: odejmuję 2 gwiazdki, bo po kilku użyciach mam na twarzy trzy wielkie bąble, które nie chcą zejść. Bardzo podobne do tych, które miałam (mam nadal) po Lirene kremie ultra-nawilżającym. Ktoś wie, który składnik kremu może to wywoływać?

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: ciut

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aggie82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Krem rzeczywiście wygładza skórę, pozytywnie na nią działa, relaksująco i odżywczo, ale nie chemicznie.
    Za tą cenę godny uwagi krem na pierwsze zmarszczki dla osób około 25 roku życia.
    Ładnie pachnie, pozytywna konsystencja.

Chcesz pochwalić alijaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Używam tego kremiku zamiennie z innymi, i w zależności od nastroju - albo na dzień albo na noc Kremik jak za tą cenę na prawdę przyzwoity - nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego - chociaż zmarszczek w zasadzie na razie nie mam, więc się nie wypowiem. Konsystencja lekka, nie lepi i nie klei się do palców, dlatego dobrze sprawdza się jako krem na dzień. Zapach kapitalny to chyba najwieksza zaleta tego preparatu :P Wydajny, chociaż nie używam codziennie, a jedynie 2 do 3 razy w tygodniu. Opakowanie w porządku - jak wszystkie ziaji dość minimalistyczne i oszczędne, mi nie przeszkadza. Po aplikacji twarz się nie świeci i można spokojnie nakładać makijaż.. Jedynie co mi nie pasuje to zbyt slabe nawilżenie, moja skóra czuje zazwyczaj jakiś niedosyt.. dlatego aplikuję 2 lub 3 warstwy.. No i szkoda ze nie ma filtrów uv, ale czego można wymagać za cene ok 7 zl Na pewno śmiało mogę polecić, ale nie jako krem bazowy, a jedynie jako pielęgnację uzupełniająco-dodatkową (moj bazowy kremik to emulsja Olaya).

Używam tego produktu od: 1,5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Chcesz pochwalić Chocolatina za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie TAK
  • Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, lekką, bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy, od razu się wchłania, skóra jest bardzo miła w dotyku, dobrze nawilżona,nie błyszcząca i nie podrażniona..używam go również pod puder w kamieniu..zapach cudowny, toffi..zdecydowanie polecam osobom, które nie lubią ciężkich lepiuchów, jest to krem nawilżający i dużo lżejszy od tradycyjnej normalnej formuły, poza tym ma bardzo fajny skład..czy poprawia koloryt? tego nie wiem, myślę, że po całym dniu na słońcu można to zauważyć, bo samo masło kakaowe daje efekty oliwkowej ciepłej opalenizny...Szkoda tylko że dość trudno spotkać ten krem, mnie sie udało i kupiłam sobie od razu 2 słoiczki polecam !!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić LadyDaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Toffi w słoiczku.
  • Kupiłam go za całe 6,50 zł.
    Kremik jest po prostu świetny.
    Ma piękny zapach jak krówki albo toffi i kolor- jak miód akacjowy.
    Kupiłam z ciekawości, jak będzie coś nie tak to dużo nie stracę.
    Mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę.
    Kremik nie robi mi żadnej krzywdy, pięknie się wchłania i odżywia.
    Bardzo dobry pod filtr. Jeszcze mnie nie zapchał.
    Skóra po nim jest taka gładziutka i mięciutka jak u dziecka, i jeszcze ten rozkoszny zapach.
    Po prostu cud miód i orzeszki. Szczerze polecam.
    Używam tego produktu od:4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 i będzie 4

9.10.2011
    Postanowiłam dopisać kilka słów, na wiosnę zużyłam kolejny słoiczek ale nie wiem dlaczego zmienił się kolor kremu na biały i może odrobinę słabiej pachnie, a może to mój nos się przyzwyczaił, teraz szukam kolejnego słoiczka na zimę, używam na noc i nadal polecam.

Chcesz pochwalić Mientka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • W sumie nie mam jeszcze 25 lat, ale jak mama zauważyła Ziaje kakaową to od razu dorwała go dla mnie i dla siostry. Zaskoczenie: krem nie jest tłusty, szybko się wchłaniał, dobrze nawilżał. Nie wiem czy działa na zmarszczki, gdyż sama wykorzystałam tylko pół słoiczka - ale nadaje się do codziennej pielęgnacji. Za taką cenę.. Nie ma się nawet co zastanawiać

Używam tego produktu od: Niedawno
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chabrowykocyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach i gładka cera
  • Kremik niezwykle przyjemny w używaniu. Lekko się nakłada, szybko wchłania, pozostawia skórę mięciutką i nawilżoną. Ma cudowny zapach. Nie widzę działania przeciwzmarszczkowego, ale może coś tam... działa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić T3kla za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam .!
  • bardzo dobry krem .! bardzo go polecam stosuje go ciągle i nie narzekam bardzo dobry również do opalania na słońcu jak i w solarium .Skóra po nim nabiera lekko brązowego koloru. Skóra jest długo nawilzona

Używam tego produktu od: ok2 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić edyta92lw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam
  • Masło kakaowe to moim zdaniem bardzo dobry kremik,
    teraz gdy wyszedł jeszcze lepszy nie taki ciężki;D
    nooo lekkka formula.

używam go zawsze wtedy gdy chodzi mi skóra np. gdy spalę się na solarium.

+ produktu?
    krem jest tani kosztuje jakos 3 zł

Używam tego produktu od:sierpnia

Chcesz pochwalić DwukropekGwiazdka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem , całkiem
  • Bardzo fajny kremik. Lekki (w odróżnieniu od zwykłego kremu "masło kakaowe". szybko się wchłania i łagodzi podrażnienia skóry. Zmarszczek nie mam, więc nie wiem jak to z nimi jest,ale generalnie nie wygładza skóry i szczypie nałożony na skórę pod oczami. Używam go kiedy schodzi mi skóra z nosa (efekt walki z zaskórnikami ) i wtedy sprawdza się idealnie. Można spróbować bo nie kosztuje dużo.

Używam tego produktu od: 4 msc

Chcesz pochwalić marcysza za czytelną i pomocną recenzję?