Compeed, Plastry na opryszczkę

Powiększ Compeed, Plastry na opryszczkę

Zgłaszająca osoba: jadira

Plaster na opryszczkę Compeed to nowoczesny, niewidoczny plaster, który leczy objawy opryszczki wargowej we wszystkich fazach rozwojowych.
Plaster nie zawiera substancji czynnej, ponieważ nie ma na celu zapobiegania namnażaniu się wirusa, lecz jedynie leczenie objawów opryszczki. COMPEED TOTAL CARE™ leczy zmianę chorobową dzięki warstwie Hydrokoloidu-075, stosowanego do leczenia ran. Wykorzystanie tego materiału pozwala na tworzenie ultracienkich, elastycznych i dyskretnych opatrunków.

Cena: ok. 20zł / 15 plasterków
/s/

• Najskuteczniejsze!!!
  • Nic lepiej nie działa jak te plasterki!!

Najlepiej założyć je jak tylko zobaczymy na ustach malutki pęcherzyk lub czujemy mrowienie. Musimy pamiętać aby zmieniać je jeden po drugim. Gdy jeden odkleja się, zakładamy następny. 3 dni i po opryszczce ani śladu.

Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Edyta3939 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry produkt
  • Szybko leczy opryszczkę, choć trudno ocenić ten produkt, gdyż przynajmniej u mnie opryszczka przebiega bardzo ostro.
    leczenie w każdej postaci jest nieprzyjemne, jednak dzięki plastrom, nie mam pekających strupów, nic mnie nie swędzi i jeżeli dobrze je założe, czuje sie komfortowo.
    Leczenie wg producenta jest caly czas a nie tylko kiedy ma się białą plamkę kremu na opryszczkę..
    Polecam..
    Warto dobrze przeczytać jak się to aplikuje bo można kilka plastrów przez przypadek wyrzucić do śmieci, bo raz zle naklejone trudno uzyć ponownie. Nie polecam makijazu na te plastry, ewentualnie pomadkę ochronną

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ewelka123f za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Kupiłam te plasterki tylko dlatego, że tak były zachwalane przez sporą ilość ludzi. Nie ufałam im i już wiem dlaczego - ten plasterki to jeden wielki koszmar!

Zacznijmy od początku. Są zamknięte w plastikowym opakowaniu - to na plus. Ale Ich cena już nie jest taka fajna - zapłaciłam blisko 30 zł za nie i to są pieniądze wrzucone w błoto. Dlaczego? A dlatego, bo one nawet w najmniejszym stopniu nie leczą opryszczki! Niby naklejamy go na miejsce wykwitu i co się dzieje? Wykwit rośnie, puchnie, boli, nie oddycha. Potem przy odrywaniu pęka pęcherzyk powodując niesamowity ból. Ale nadal wytrwale kleimy kolejne i opryszczka zamiast znikać powiększa się, coraz bardziej boli aż w końcu zaczyna wyglądać jak wulkan Etna! Nie zdaje egzaminu w żadnym ze stadiów opryszczki! O stokroć lepiej działa najzwyklejsza pasta do zębów!

Używam tego produktu od: Użyłam przy dwóch wykwitach opryszczki
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno - połowa plastrów do kosza!

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Dziala przeswietnie tylko jest w tym jeden zasadniczy chaczyk bez ktorego sukcesu nie bedzie. Plasterek trzeba nosic dzien i noc bez przerwy jak jeden sie odkleja odrazu drugi. Pierwsze dni jak jest mokra kilka sie ich zluzywa. Ale effekt przeswietny. A i trzeba jeszcze go nalozyc jak tylko sie pojawi piekace uczucie i babelek. jak zawsze mialam opryszczke przez conajmniej 10 dni oblesny strup i sie rozrastala tak teraz jest 5 dzien juz plasterka nie nosze i sladu nie ma. Podow dla ktorego trzeba go nosic caly czas to dlatego zeby z powietrza i otoczenia nie wdawaly sie bakterie, jak tylko sie wdadza wlasnie rosnie i paprze sie ta rana, podczas gdy jest zakryta poprostu sie szybko goi

Używam tego produktu od: pierwszy raz.
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić juulial za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • ten produkt jest niebezpieczny
  • Dwa dni przed ślubem poczułam, że tworzy się opryszczka.
    Odrzuciłam wszystkie dotychczasowe metody i pobiegłam po plasterki.

Plasterek odparzył opryszczkę, spowodował wyciek jakiegoś płynu, a w dniu ślubu miałam na ustach wielką, wypaloną lub wyżartą dziurę po zerwanej zmianie.

Odradzam, polecam w to miejsce płyn Sonol.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić mjos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przestrzegam nie używajcie tego!
  • Zakupiłam platerki ze względu na obawę, że mogę zaracić niechcący dziecko. Zazwyczaj sama jązwalczałam domowymi sposobami w 3 - 4 dni. Dodam, że opryszczka nigdy nie była duża, robił mi się zazwyczaj jeden mały bąbelek, który sprytnie wysuszałam i po sprawie. I tak niedawno nabyłam plasterki, żeby zabezpieczyć ,fizycznie odizolować ją od niekontrolowanego kontaktu zdzieckiem. A oto efekty:
    - Po zdjęciu (delikatnym, bo wrażliwa jestem) opryszcza została naruszona, a skóra bolała. Dodam, że plaster częściowo sam się zaczął odklejać, chociaż nie minął przepisowy czas.
    - Przy drugim plasterku zaczęła mnie boleć połowa twarzy, tak dziwnie jakby skóra stała się wrażliwa i nie skojarzyłabym tego faktu, ale kiedy zdjęłam drugi plaster, który zdarł się ze sķórą i w miejscu opryszczki zrobiła się jątrząca rana, to postanowiłam nie naklejać już na żywą ranę plastra i po krótkim czasie ból twarzy znikł
    - Jeśli to jednak mało dla kogoś to dodam, że po wszystkim opryszcza nie zniknęla, trwala ponad 10 dni, a po tygodniuorzerwy zaczęły mi się tworzyć nowe pęcherzyki na połowie wargi . Nigdy nie miałam tak rozległej opryszczki i domowe sposoby zatrzymują ją w jednym miejscu, a ona za dwa dni pojawia się obok starego miejsca.
    Dlatego szczerze nie kupujcie tego dziadostwa, bo mi narobiło ogromnych szkód, a ten ból twarzy pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale raczej to co jest w tym plastrze nie jest bezpieczne dla organizmu.

Używam tego produktu od: października 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 plasterki z jednego opakowania

Chcesz pochwalić mayacherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Użycie tego produktu było wielkim błędem. Wiele razy przechodziłam przez problem bolącego i nieestetycznego zimna, ale jeszcze nigdy nie było aż tak źle.
    Niestety zawiodłam się myśląc, że droższe oznacza lepsze. Plastry dość sporo kosztują, jednak plusem jest to, że w wielu aptekach sprzedają je na sztuki. No i to by było na tyle z pozytywów. W sumie za plus można także uznać, iż opryszczka po (idealnym) nałożeniu plastra wygląda trochę lepiej, to jest to efekt krótkotrwały i pozostawia za sobą wiele minusów:
    - nie uśmierzają bólu
    - jeszcze bardziej podrażniają miejsce opryszczki przy ich ściąganiu
    - nie zapobiegają rozprzestrzenianiu się opryszczki:
    1) zmiana skórna pojawiła się także po drugiej stronie wargi
    2) mimo, iż na początku opryszczka nie była duża, rozprzestrzeniła się pod wpływem plastra na całą jego powierzchnię
    - mam wrażenie, że plaster jedynie sprawił, iż miejsce to uległo odparzeniu
    - po pęknięciu pęcherzyków pozostały duże, mokre i żółte płaty
    -jeszcze nigdy nie odczuwałam takiego bólu spowodowanego opryszczką, jak po założeniu tych plastrów
    - (jak wspomniałam powyżej) cena jest wysoka
    -/+ hah, no i nie wiem, czy uznać to za plus, czy minus, ale usta mam tak spuchnięte, jakbym przed chwilą wstrzyknęła sobie botoks

Szczerze nie polecam tego produktu. Strata pieniędzy oraz przysporzenie sobie większych kłopotów.
    P.s. Polecam SONOL- dostępny w aptekach, koszt ok.8-10pln. Szybko wysusza opryszczkę, zapobiega jej rozprzestrzenianiu się, wygodny w użyciu.

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Chcesz pochwalić edith95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wierze, ze mozna zrobic tak beznadziejny produkt!
  • Nie wiem od czego zaczac - takiego zawodu dawno nie przezylam - ten produkt jest po prostu kompletnie bezuzyteczny a do tego niewiarygodnie wprost niewygodny w stosowaniu.
    Dawalam mu kilka razy szanse, ale wlasnie kiedy trzykrotnie nie udalo mi sie przykleic w odpowiednim miejscu tego cudenka psotanowilam dac wyraz swojej frustracji.
    Udaje sie to to przykleic tylko i wylacznie na plaskiej powierzchni (jak wiadomo opryszki zawsze sie lokalizuja na idealnie plaskiej powierzchni naszych ust...) roluje sie, nie trzyma - wyglada jak zdarta skorka - no jesli to mialoby byc dyskretne i niewidoczne pozwole sie sobie nie zgodzic... Dobrze, na wszystko sie zgodze jesli bedzie dzialac, ale tu jest jeszcze gorzej! Jak sie juz udalo przykleic i szalejemy ze szczescia, konfetti sypie sie z nieba - okazuje sie ze nasza opryszczka przepieknie rosnie pod, obok, naokolo tegoz koleczka...
    Sprawdzilam co najmniej trzykrotnie nie wierzac, ale jednak... DRAMAT!
    Bialy kremik moze widoczny - ale uleczy mi usta w 2 dniUżywam tego produktu od: kilka miesiecy oczywiscie sporadycznieIlość zużytych opakowań: 1 i nigdy wiecej zadnego wiecej

Gdyby byla taka mozliwosc dalabym ujemne gwiazdki!

Chcesz pochwalić dudkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak!
  • Co jakiś czas na ustach pojawiają mi się przykre niespodzianki.
    Jest to spowodowane różnymi czynnikami: czasami pogoda, czasami osłabienie itd.

Używałam różnych rzeczy, często pomagał mi Sonol, jednak ostatnio nic już nie dawało rady.
    Postanowiłam zakupić te plastry. Po jednym dniu znaczna poprawa, zrobił się prawie strupek. Tym oto sposobem po 2,3 dniach miałam już tylko mały ślad.
    Świetnie sobie radzą, jedyny minus : cena, ale one sprawdziły się u mnie zawsze, więc warto zainwestować.

Świetnie sprawdzają się na dzień, ponieważ ranka, czy nasza niespodzianka nie jest podatna na zanieczyszczenia, czy działanie słońca. Poza tym wygląda to estetyczniej.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Opryszczkę mam od zawsze.. wiele już przetestowałam, a te plastry są dobre, ale to i tak w zależności od fazy opryszczki.

Plusy:
    + jeżeli nałożę plastry na I fazę opryszczki, czyli opuchlizna, zaczerwienione miejsca, delikatne swędzenie to jak ręką odjął, opryszczki nie ma, w moim przypadku delikatna opuchlizna trzyma się wtedy 2 dni, ale mi to nie przeszkadza, wolę opuchliznę niż obleśne.. coś
    + zabezpieczają miejsce przed dotykaniem, wiatrem, deszczem itd.
    + w fazach opryszczki bez płynu trzymają się dość długo
    + łagodzą bóle, choć trochę ściągają skóre

minusy:
    - cena - na pewno nie 20 zł, nie wiem skąd to wzieliscie, ja zaplacilam 30 zl
    - na fazach płynnych spadają i w ogóle ble..
    - jeden plaster jest stanowczo za maly, ja potrzebuje srednio dwóch, wiec wtedy tak wydajnie nie jest i z 15 plastrow robi sie okolo 7!!!'
    - cięzka aplikacja

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Salamka za czytelną i pomocną recenzję?