Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor 'Popielaty'

Powiększ Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor 'Popielaty'

Zgłaszająca osoba: Jazzlyn

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku jest wzbogacona o mikroproteiny i prowitaminę B5 odżywiające włókna włosów. Po zastosowaniu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate, trimethylsilylamodimethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquaternium-10,disodium edta, panthenol, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, acid violet 43, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Cena: 12zł / 500g
/mw/

• Świetny!
  • Jakieś 7 lat temu zapragnęłam mieć platynę na głowie. Włosy u fryzjera miałam tylko rozjaśniane, więc szampon rewitalizujący kolor był wymagany. Ten szampon już po 1. myciu spełnił swoje zadanie. Pięknie pachnie, jest bardzo wydajny. Używałam kilku różnych szamponów i ten naprawdę był najlepszy. Do tej pory, pomimo tego, że mam swój naturalny kolor (średni blond, ale naturalnie robi mi się brzydko żółty), używam go 1 w tygodniu, by uzyskać ładniejszy kolor.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić PowerPlay za czytelną i pomocną recenzję?
  • bleh
  • Porównuję ten szampon do: Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych. Dwa tak różne produkty tego samego producenta - jeden "drogeryjny" i tani, drugi - "profesjonalny" i drogi.
    Kupiłam ten szampon przypadkiem, gdyż zmuszona byłam w sklepie fryzjerskim dokupic coś, żeby zapłacic kartą, a że fioletowej Joanny drogeryjnej używam od dawna do ochładzania mojego blondu, więc stwierdziłam, że szampon "profesjonalny" na pewno będzie tak samo dobry jeśli nie lepszy.
    Ale nie jest:
    -szampon ten jest mniej fioletowy niż zwykła Joanna (w tamtym wystarczyła niewielka kropla, żeby uzyskac intensywnie fioletową pianę), przez co efekt ochładzania koloru ciężej uzyskać
    -z tego powodu zużywa się go więcej, więc ostatecznie nie jest wydajny
    -pieni się słabo
    -plącze i wyszusza włosy
    -paskudny porzeczkowy zapach, nie cierpię czarnej porzeczki, sam zapach dyswalifikuje dla mnie ten szampon
    -jest drogi i trudno dostępny
    Na plus tylko wygodne opakowanie z pompką.

Wrócę pokornie do Joanny za 6 zł, która daje o niebo lepsze rezultaty.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić parnaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny!
  • Bardzo dobry, niedrogi szampon, który naprawdę robi to, co robić powinien: ochładza kolor włosów blond, neutralizuje żółtawo-złote refleksy.

Włosy po jego użyciu o dziwo nie są przesuszone, choć może to przez to, że nie ryzykuję bez odżywki.

Ładny zapach, bardzo wydajny, cena za tą ilość i jakość bardzo niska.

Jedyny minus, za który pół gwiazdki w dół - zabarwia skórki wokół paznokci i same paznokcie, wyglądają strasznie i chwilę schodzi, by to zmyć.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny, działa!
  • Wreszcie coś co działa na moje rudo- zielone włosy!!! Pięknie pachnie, pieni się mocno a w połączeniu z odżywką z tej linii tworzą idealnie działający duet! Już po 3-cim myciu włosy mają ciemniejszą, chłodną poświatę zamiast rudego, super, na pewno kupię go ponownie!!!

Używam tego produktu od: killu dni
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Chcesz pochwalić im.13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi podpasował
  • Joannę poleciła mi moja fryzjerka. Do tej pory nie miałam podobnego szamponu. Mam naturalny kolor włosów oraz blond pasemka. Wcześniej miałam kilka razy robiony balejaż i jasne włosy z czasem nabierały żółtego odcienia. Gdybym wcześniej wiedziała, jak można go zneutralizować...Na szczęście odkrycie przyszło później i jak wielka była moja radość, gdy po wyjściu od fryzjerki miałam przepiękny platynowy odcień pasemek. Szampon ma odcień atramentu, łatwo da się go zmyć z wanny. Po umyciu nim włosów i trzymaniu przez kilka minut można uzyskać pożądane efekty. Włosy rozjaśniane są stonowane i pięknie błyszczą. Szampon cudnie pachnie porzeczką, zapach jest bardzo realistyczny. Kosmetyku używam raz na tydzień zamiennie z innym szamponem (obecnie mój ulubiony krówkowy Creme Caramel firmy Inebrya). Polecam wszystkim Joannę!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK, ale du*y nie urywa
  • Liczyłam na to, że będzie o wiele lepiej neutralizował niechcianą żółć w rozjaśnionych włosach. Troszkę ochładza i rozświetla kolor, ale bez żadnej rewelacji. O wiele lepiej sprawdza się odżywka z tej samej linii.

Jednakże ogólnie bardzo polubiłam ten szampon. Ma cudowny zapach, mój ulubiony fioletowy kolor, a przede wszystkim bardzo zmiękcza włosy i powoduje, że łatwiej się je rozczesuje.
    Jeśli jakaś pani twierdzi, że wysusza, czy plącze włosy, to niech ma świadomość, że prawdopodobnie nie jest to wina szamponu, a rozjaśnianych/farbowanych włosów.
    Dla porównania dodam, że moje rozjaśnione włosy myte w (niestety) bardzo twardej wodzie, rozczesuję po tym szamponie równie dobrze co po odżywczych i odbudowujących Elseve'ach.

Generalnie myślę, że warto używać tego szamponu, bo co prawda cudem nie jest, ale jednak subtelne rezultaty są (a już na pewno zapobiega żółknięciu włosów).
    Moim zdaniem doskonale nadaje się do codziennego użytku. Warto także zaznaczyć, że jest bardzo bardzo wydajny i wygodny w użyciu dzięki pompce oraz bardzo dobrze się pieni i nie spływa z głowy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Milky Spirit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Używam fioletowych szamponów bardzo sporadycznie, tego używam wspólnie z mamą i nasze opinie są rozbieżne. Mój naturalny kolor włosów to blond, jedyne co z nimi robię jeśli chodzi o ich barwę, to spryskuję sprayem rozjaśniającym Joanny raz na rok. Nie zauważyłam, żeby szampon robił cokolwiek szczególnego poza plątaniem i przesuszaniem włosów, koniecznie muszę używać po nim odżywki. Tak czy inaczej, użyję jeszcze czasem, chociażby dla spokoju ducha. Nie widzę jednak zbyt specjalnie, żeby kolor był zrewitalizowany.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JolkaOlka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na Tak
  • Szampon dobrze się pieni,jest niesamowicie wydajny,i świetnie neutralizuje wszelkie ciepłe tony. Sprawdził się zarówno na blondzie, jak i na brązie gdy chciałam ochłodzić odrobinkę odcień. Gdy stosowałam go na blond włosach,nabierały one ładnego popielatego odcienia,nigdy nie zdarzyło mi się by były fioletowe(taką niespodziankę zrobił mi podobny szampon z kallosa). Włosy rozczesują się po nim bez żadnego problemu,są gładkie i błyszczące. Polecam

Chcesz pochwalić Alicja1123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny
  • SAME PLUSY+dobrze sie pieni +neutralizulzuje nieprzyjemny żółty odcien włosów rozjasnianych + nie pozostawia fioletowego koloru np na skórze czy w miejscach mycia włosów np wanna +jest bardzo wydajny +w przystępnej cenie POLECIŁA MI SZAMPON MOJA FRYZJERKA 6 LAT TEMU A TERAZ JA POCECAM WSZYSTKIM

Chcesz pochwalić MALEMILI88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • plusy:
    -cena
    -wydajny
    -dobrze się pieni
    -nie barwi na fioletowo
    -pozostawia włosy miękkie , oczyszczone
    -włosy jak z pod ręki fachowca
    -pięknie niweluje żółte refleksy
    -podbija jasny kolor , dodaje blasku
    -całkiem przyjemny zapach

jednym słowem świetny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - małe zużycie

Chcesz pochwalić madziairomek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • Kupiłam ten szampon po przeczytaniu dobrych opinii na wizażu i się nie zawiodłam.Co prawda moja fryzjerka powiedziała,że mam go wyrzucić,ale ja i tak raz na tydzień umyję nim włosy.
    Moim zdaniem spełnia on swoją podstawową funkcję,czyli likwiduje żółte refleksy i mi o to przede wszystkim chodzi.Nie zostawia fioletowych włosów.
    Zapach też mi się podoba,mam wersję porzeczkową.
    Cena bardzo przystępna.
    Trochę gorzej jest z dostępnością,ale trzeba szukać w małych drogeriach i oczywiście na allegro.
    Może nie odżywia on jakoś mega mocno włosów,ale to chyba nie o to chodzi.
    Ja generalnie jestem z tego szamponu zadowolona.

Chcesz pochwalić MartynaKlb za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC wraz z maska
  • Szampon stosowany wraz z maska z tej samej serii daje naprawde obiecane efekty.

PLUSY
    +nie placze wlosów
    +nawilza
    +rewitalizuje zólty odcien na moich brazowych wlosach oraz nadaje piekny popielaty odcien na odrostach w kolorze ciemnego blondu

Stosowalam wczesniej taki szampon Loreala z serii Professional,
    ale bardzo wysuszal wlosy,
    Szampon Joanny jest naprawde lepszy.

Używam tego produktu od: od kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsza butelke

Chcesz pochwalić Kasiaczek_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Uważam ,że szampon dobrze oczyszcza włosy, nie podrażnił mojej wrażliwej skóry głowy, a to już duży plus.Włosy po jego użyciu są miękkie,lekko nawilżone i błyszczące, i obietnica producenta co do ochłodzenia blondu jest spełniona w 100%.Po kilkakrotnym użyciu kolor stopniowo nabiera popielatego odcienia.Trzeba jednak dokładnie go spłukać, bo może pozostawiać niebieski barwnik na skorze głowy!Podsumowując; polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Mam naturalny blond. Wcześniej kochałam złote, żółciutkie refleksy i robiłam wszystko, aby je podtrzymać i aby były wyraźne, a teraz w drugą stronę się kieruję.

Szampon jest niezły i ładnie niweluje żółć włosów. Stosuję go mniej więcej dwa razy w tygodniu i to mi wystarczy.

Mi tam nic nie barwi, pachnie pięknie, fantastycznie się pieni, jest bardzo wydajny i ma cudny kolor.
    Tani jak barszcz, ale trudno dostępny.

Nie niszczy włosów przy moim stosowaniu, ale ja nie myję włosów za często nim i nie trzymam długo. Do tego standardowo odżywka i mam piękne, lśniące włosy.

Można spróbować.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dużej odlewki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • To jakieś szamponowe placebo - po prostu nie działa. Testowałam już różne długości trzymania go na włosach: od około 3 minut do nawet 15. Jednak za każdym razem pożądanego efektu nie było: włosy pozostawały żółte tak jak przed myciem, jedynie białe refleksy delikatnie zabarwiał na fioletowo - ale to przecież nie o to chodziło!!! Do tego bardzo wysusza włosy.
    Jedyne plusy to zapach (bardzo przyjemny, porzeczkowy) i cena za taką objętość. Ogólnie to jednak wielkie rozczarowanie, bo podstawowej funkcji którą obiecuje producent - nie spełnił. Na pewno więcej nie kupię i zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lunatique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Fajny szampon któremu dawniej byłam wierna, lecz zdradziłam go z szamponem rewitalizującym firmy MILA i tamten jest o niebo lepszy!!! (posiada w sobie jedwab)
    Po tym włosy były suche i troszkę matowe, jadnak spełnia swoją funkcję i niweluje żółte refleksy

Ps na typowego "kurczaka" o wiele bardziej pomoże srebrna płukanka niż szampon czy odżywka...

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malwinka861 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szok
  • Wybrałam się w moim małym miasteczku do hurtowni fryzjerskiej. Chciałam kupić prezent , tani dla sąsiadki , która ma siwe swoje naturalne włosy. Polecono mi ten szampon. Pierwsza reakcja szampon za tak małe pieniądze czy może być choćby dobry? Po 2-ie marka Joanna- nie miałam za dobrych skojarzeń. Ucieszona ceną skusiłam się. Po 2 dniach przychodzi do mnie ta sąsiadka i mówi patrz- a ja w szoku, jakby od fryzjera wyszła. Jej siwe włosy dostały pięknego koloru, nie są żółte. Pięknie pachną- tylko małe zastrzeżenie trzeba używać zamiennie ze swoim innym szamponem. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesica
    Ilość zużytych opakowań: brak

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sroczka1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4-
  • szampon ogólnie spełnia obietnice, włosy po nim mają piękny kolor srebrny, duzo lepszy efekt niz po płukankach. Niestety jest duże ale, włosy strasznie się przesuszają, mam mega siano, po tygodniu stosowania szamponu włosy domagają się obcięcia końcówek, niestety tak się przesuszyły. Będe uzywać tego szamponu od czasu do czasu, ale będe szukać na pewno lepszego który tak nie wysuszy moich włosó

Używam tego produktu od: tugodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EVOLLET za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 177 raz(y)
  • Brudzi, ale myje, pachnie porzeczką
  • Szampon mam od roku. Tak, on na tyle wystarczy. Używam do mycia włosów na zmianę z innymi szamponami.

Kolor straszny, fioletowy, jak większość tego typu szamponów. Pieni się bardzo dobrze, stąd nietrudno pozostawić go na włosach na kilka minut. Ja mam długie włosy i raczej boję się zostawiać go na tak długi czas, robię tylko masaż tym szamponem i po minucie spłukuję.

Z tego, co zauważyłam, szampon ten nie niszczy włosów. Wręcz przeciwnie, pomaga uzyskać jakiś tam połysk.

Czy wpływa na kolor? W małym stopniu- tak, jeśli ktoś ufarbował włosy i są one żółte, ten szampon na pewno pomaga w neutralizacji niechcianych żółtości.

Szampon jest ogromnie wydajny- duża butelka wystarczy na 8- 12 miesięcy...
    Zapach do przyjęcia, przypomina czarną porzeczkę.

Bardzo dobry zamiennik dla Loreala tego typu, który bardzo niszczy włosy. Joanna jest raczej neutralna

Mnie osobiście nie podoba się opakowanie- jest niewygodne, co prawda jest pompka, ale szampon wycieka z otworu i brudzi Wszystko (stąd ten paradoks- brudzi, ale myje). Dlatego "tylko" cztery gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój pachnący KWC!
  • Powala mnie ten zapach na kolana. Szampon tak przepięknie pachnie, że nie da się tego opisac. Jest genialny, łatwo się aplikuje, ładnie rozjaśnia żółte pasma. A co najważniejsze "koloryzuje" równomiernie (nie to co płukanka Srebrzyk).
    Po spłukaniu wodą efekt nie blednie, a ja spłukuję dośc obficie (powiedziałabym że z potrójną mocą)
    Mega wydajny.
    Polecam!!!

Chcesz pochwalić nikolla87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostanie ze mna na zawsze
  • Zdecydowanie polecam ten szamponik dla wszystkich blondynek, ktore chca sie pozbyc zoltych refleksow zyskujac zimny, srebrny odcien Szamponik w smiesznej cenie, ja kupilam za 12.99 w hurtowni fryzjerskiej, do tego pojemnosc 500ml, zapach mmmhh.....slicznie owocowy Szczerze powiedziawszy dlugo sie bronilam przed zakupem, myslac ze szamponik bedzie kopia szamponu joanna rowniez do wlosow blond, tyle ze dostepny w kazdej drogerii. Szampon gesty na tyle ze na moje bardzo dlugie blondy wystarczy dwie aplikacje by rozprowadzic piane po calych wloskach. Jesli chodzi o kazde szampony, plukanki czy odzywki rewitalizujace do tej pory kazda z wyprobowanych ( joanna, l'oreal blonde shine, silver ) powodowala ze po " zabiegu" wlosy byly nieznosnie suche. Szamponik nawilza wloski do tego stopnia ze wystarczy zapobiegawczo po umyciu nalozyc leciutka odzywke po czym z latwoscia rozczesac wloski Zdecydowanie polecam, szamponik juz na zawsze zostanie na mojej poleczce, koniec eksperymentow

Jedyny minusik.....nie ma dostepnosci w normalnych ogolnodostepnych drogeriach, no ale produkt jest profesjonalny dla salonow fryzjerskich, wiec dla takiego cuda warto

Ilość zużytych opakowań: jedno, ale bedzie wiecej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetybody za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Ten szampon jest bardzo fajny
    przez długi czas rozjaśniałam włosy, teraz je farbuje, ale również na blond tylko, że farbą, a nie rozjaśniaczem...i wiadomo włosy są żółtsze, a przy głowie to już "jajo";P
    ale na szczęście pewnego dnia jak mama jechała na zakupy, a mi się nie chciało, poprosiłam ją żeby kupiła mi jakiś fioletowy szampon do włosów...no i kupiła TEN...poprzednio miałam też ten ale ten drogeryjny taki tańszy ultra color jeśli dobrze pamiętam nazwę i szczerze mówiąc nie lubiłam go, bo wysuszał włosy...
    a ten mmmmiodzio:
    -ładnie pachnie
    -fajna konsystencja
    -wydajny (bardzo!)
    -włosy stają się po nom takie żywe, mienią się ładnie, wydają się zdrowsze, ale oczywiście nie robi z nimi niewiadomo jakich cudów, że nagle błyszczące jak u lalki i gęste...raczej nie, ale są bardziej błyszczące i ładniej wyglądają, żywiej, bo kolor się ochładza...i żółć znika, a jeśli zostaje to delikatna, ale tylko w niektórych miejscach u mnie np tak na dole głowy pod spodem włosów, ale to się nie rzuca w oczy
    -nie przesusza włosów jak wszystkie inne fioletowe szampony, które miałam
    -nie sprawia, że włosy stają się fioletowe lub z taką poświatą oczywiście jeśli z nim nie przesadzimy, bo kiedy używałam dzień po dniu przez 10 minut to za trzecim razem były lekko fioletowe, ale teraz używam tak dzień po dniu przez 2 dni na 3 do 5 minut i trzeciego dnia myje zwykłym szamponem i kolorek jest super bez fioletów

jego minusy to:
    -zostawia fioletowe ślady na rękach!! ale w informacjach o szamponie użytkowniczka zostaje o tym poinformowana...myślę, że głowę można myć w rękawiczkach, ale ja w sumie staram się długo nie trzymać rąk w szamponie i wtedy jest ok...potem mydełko i jest dobrze, przez pierwsze dni chodziłam niestety z fioletowymi paznokciami;P
    ale już się nauczyłam temu zapobiegać,
    no i włosy mi się po nim chyba bardziej przetłuszczają...z tego względu w ten jeden dzień kiedy nie będę myć włosów szamponem(trzeci;P)będę używać szamponu do włosów przetłuszczających się, może to coś pomożeale musi być jakiś minus wśród niemalże SAMYCH plusów

Jak najbardziej polecam wszystkim blondynkom, które chcą ochłodzić swój blond kolor, ale nie chcą przesuszyć czy zafioletowić włosów jak dadzą za dużo preparatu jak np w przypadkach płukanek, których efekt mi się nie podoba.
    Używam tego produktu od: 4 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie jednego może jedna czwarta jest zużyta a myje włosy codziennie!! tzn 2 dni nim potem jeden dzień przerwy i znowu nim

Edit: muszę niestety edytować szampon jest fajny owszem, ale przy regularnym stosowaniu sprawia, że włosy stają się szarawe...a bez regularnego sa zółte.
    Niestety muszę zacząć szukać innego fioletowego szamponu, bo nie lubię nienaturalnego szarawo platynowego ani żółtego odcienia włosów...

Także odejmuję też jedną gwiazdkę, bo efekt powinien być długotrwalszy, zeby nie tzreba było stosowac go co chwilę, albo działanie nie tak silne, zeby nie zaczynały tworzyć się szare włosy, byłam u fryzjerki po tym szamponie i swoim profesjonalnym okiem stwierdziła, że końce sa pod kolor zieleni...

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Super cena za taką wydajność, bajeczny zapach i widoczne efekty!

Złotożółci wszelakie znikły, pielęgnacja jest przyjemna, szampon nie wysusza włosów.

Używałam fioletowego z mariona i ten jest o niebo lepszy!

Używam tego produktu od: kilu miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Chcesz pochwalić Eloska za czytelną i pomocną recenzję?
  • FAJNY
  • Mam włosy rozjasnione,maja ładny jasny kolor,nie żółty!!!Jednak aby uzyskac popielaty odcien,stosuje raz w tyg.szampon z Joanny.Wczesniej uzywałam szamponu drozszego z innej firmy,ale mimo dłuzszego trzymania szamponu na włosach-popielatego efektu nie było.
    Szampon ten trzeba nałozyc na włosy wmasowac i pozostawic na kilka minut,im dłuzej pozostaje na włosach tym bardziej uzyskujemy popielaty odcien.
    Warto zwrocic uwage na dokładne spłukanie kosmetyku z głowy i rak bo czasem pozostaja granatowe smugi na ciele-ktore bez obaw łatwo sie zmywa!
    Szampon jest wydajny,tani,dosc ładnie pachnie,po umyciu włosy sa miekkie,błyszczace.POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 5op.

Chcesz pochwalić hator29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega wydajność..
  • Szampon poleciła mojej mamie fryzjerka.I tak się zaczęło że mama go nie używała tylko ja zaczęła.Mam włosy blond,wtedy jeszcze bez rozjaśniania .Używałam go raz na jakiś czas,dodając go do innych szamponów.(no oczywiście myłam też bez innych specyfików).Jego plusem jest meeega wydajność!szampon starczył no nie wiem prawie na 2 lata aż się przeterminował ,profesjonalność(polecają go w salonach kosmetycznych),cena,oczyszczenie.Minusem jest to że z kolorem nic nie zrobił,ale nie oczekiwałam ,bo nie farbowałam włosów.

Używam tego produktu od:2 lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BloondieLook za czytelną i pomocną recenzję?