Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Powiększ Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Zgłaszająca osoba: Jazzlyn

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku jest wzbogacona o mikroproteiny i prowitaminę B5 odżywiające włókna włosów. Po zastosowaniu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate, trimethylsilylamodimethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquaternium-10,disodium edta, panthenol, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, acid violet 43, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Cena: 12zł / 500g

/mw/

• Świetny!
  • Jakieś 7 lat temu zapragnęłam mieć platynę na głowie. Włosy u fryzjera miałam tylko rozjaśniane, więc szampon rewitalizujący kolor był wymagany. Ten szampon już po 1. myciu spełnił swoje zadanie. Pięknie pachnie, jest bardzo wydajny. Używałam kilku różnych szamponów i ten naprawdę był najlepszy. Do tej pory, pomimo tego, że mam swój naturalny kolor (średni blond, ale naturalnie robi mi się brzydko żółty), używam go 1 w tygodniu, by uzyskać ładniejszy kolor.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić PowerPlay za czytelną i pomocną recenzję?
  • bleh
  • Porównuję ten szampon do: Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych. Dwa tak różne produkty tego samego producenta - jeden "drogeryjny" i tani, drugi - "profesjonalny" i drogi.
    Kupiłam ten szampon przypadkiem, gdyż zmuszona byłam w sklepie fryzjerskim dokupic coś, żeby zapłacic kartą, a że fioletowej Joanny drogeryjnej używam od dawna do ochładzania mojego blondu, więc stwierdziłam, że szampon "profesjonalny" na pewno będzie tak samo dobry jeśli nie lepszy.
    Ale nie jest:
    -szampon ten jest mniej fioletowy niż zwykła Joanna (w tamtym wystarczyła niewielka kropla, żeby uzyskac intensywnie fioletową pianę), przez co efekt ochładzania koloru ciężej uzyskać
    -z tego powodu zużywa się go więcej, więc ostatecznie nie jest wydajny
    -pieni się słabo
    -plącze i wyszusza włosy
    -paskudny porzeczkowy zapach, nie cierpię czarnej porzeczki, sam zapach dyswalifikuje dla mnie ten szampon
    -jest drogi i trudno dostępny
    Na plus tylko wygodne opakowanie z pompką.

Wrócę pokornie do Joanny za 6 zł, która daje o niebo lepsze rezultaty.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić parnaska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny!
  • Bardzo dobry, niedrogi szampon, który naprawdę robi to, co robić powinien: ochładza kolor włosów blond, neutralizuje żółtawo-złote refleksy.

Włosy po jego użyciu o dziwo nie są przesuszone, choć może to przez to, że nie ryzykuję bez odżywki.

Ładny zapach, bardzo wydajny, cena za tą ilość i jakość bardzo niska.

Jedyny minus, za który pół gwiazdki w dół - zabarwia skórki wokół paznokci i same paznokcie, wyglądają strasznie i chwilę schodzi, by to zmyć.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo fajny, działa!
  • Wreszcie coś co działa na moje rudo- zielone włosy!!! Pięknie pachnie, pieni się mocno a w połączeniu z odżywką z tej linii tworzą idealnie działający duet! Już po 3-cim myciu włosy mają ciemniejszą, chłodną poświatę zamiast rudego, super, na pewno kupię go ponownie!!!

Używam tego produktu od: killu dni
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić im.13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi podpasował
  • Joannę poleciła mi moja fryzjerka. Do tej pory nie miałam podobnego szamponu. Mam naturalny kolor włosów oraz blond pasemka. Wcześniej miałam kilka razy robiony balejaż i jasne włosy z czasem nabierały żółtego odcienia. Gdybym wcześniej wiedziała, jak można go zneutralizować...Na szczęście odkrycie przyszło później i jak wielka była moja radość, gdy po wyjściu od fryzjerki miałam przepiękny platynowy odcień pasemek. Szampon ma odcień atramentu, łatwo da się go zmyć z wanny. Po umyciu nim włosów i trzymaniu przez kilka minut można uzyskać pożądane efekty. Włosy rozjaśniane są stonowane i pięknie błyszczą. Szampon cudnie pachnie porzeczką, zapach jest bardzo realistyczny. Kosmetyku używam raz na tydzień zamiennie z innym szamponem (obecnie mój ulubiony krówkowy Creme Caramel firmy Inebrya). Polecam wszystkim Joannę!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK, ale du*y nie urywa
  • Liczyłam na to, że będzie o wiele lepiej neutralizował niechcianą żółć w rozjaśnionych włosach. Troszkę ochładza i rozświetla kolor, ale bez żadnej rewelacji. O wiele lepiej sprawdza się odżywka z tej samej linii.

Jednakże ogólnie bardzo polubiłam ten szampon. Ma cudowny zapach, mój ulubiony fioletowy kolor, a przede wszystkim bardzo zmiękcza włosy i powoduje, że łatwiej się je rozczesuje.
    Jeśli jakaś pani twierdzi, że wysusza, czy plącze włosy, to niech ma świadomość, że prawdopodobnie nie jest to wina szamponu, a rozjaśnianych/farbowanych włosów.
    Dla porównania dodam, że moje rozjaśnione włosy myte w (niestety) bardzo twardej wodzie, rozczesuję po tym szamponie równie dobrze co po odżywczych i odbudowujących Elseve'ach.

Generalnie myślę, że warto używać tego szamponu, bo co prawda cudem nie jest, ale jednak subtelne rezultaty są (a już na pewno zapobiega żółknięciu włosów).
    Moim zdaniem doskonale nadaje się do codziennego użytku. Warto także zaznaczyć, że jest bardzo bardzo wydajny i wygodny w użyciu dzięki pompce oraz bardzo dobrze się pieni i nie spływa z głowy.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Milky Spirit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Używam fioletowych szamponów bardzo sporadycznie, tego używam wspólnie z mamą i nasze opinie są rozbieżne. Mój naturalny kolor włosów to blond, jedyne co z nimi robię jeśli chodzi o ich barwę, to spryskuję sprayem rozjaśniającym Joanny raz na rok. Nie zauważyłam, żeby szampon robił cokolwiek szczególnego poza plątaniem i przesuszaniem włosów, koniecznie muszę używać po nim odżywki. Tak czy inaczej, użyję jeszcze czasem, chociażby dla spokoju ducha. Nie widzę jednak zbyt specjalnie, żeby kolor był zrewitalizowany.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JolkaOlka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na Tak
  • Szampon dobrze się pieni,jest niesamowicie wydajny,i świetnie neutralizuje wszelkie ciepłe tony. Sprawdził się zarówno na blondzie, jak i na brązie gdy chciałam ochłodzić odrobinkę odcień. Gdy stosowałam go na blond włosach,nabierały one ładnego popielatego odcienia,nigdy nie zdarzyło mi się by były fioletowe(taką niespodziankę zrobił mi podobny szampon z kallosa). Włosy rozczesują się po nim bez żadnego problemu,są gładkie i błyszczące. Polecam

Chcesz pochwalić Alicja1123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny
  • SAME PLUSY+dobrze sie pieni +neutralizulzuje nieprzyjemny żółty odcien włosów rozjasnianych + nie pozostawia fioletowego koloru np na skórze czy w miejscach mycia włosów np wanna +jest bardzo wydajny +w przystępnej cenie POLECIŁA MI SZAMPON MOJA FRYZJERKA 6 LAT TEMU A TERAZ JA POCECAM WSZYSTKIM

Chcesz pochwalić MALEMILI88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • plusy:
    -cena
    -wydajny
    -dobrze się pieni
    -nie barwi na fioletowo
    -pozostawia włosy miękkie , oczyszczone
    -włosy jak z pod ręki fachowca
    -pięknie niweluje żółte refleksy
    -podbija jasny kolor , dodaje blasku
    -całkiem przyjemny zapach

jednym słowem świetny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - małe zużycie

Chcesz pochwalić madziairomek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij