Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`

Powiększ Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`

Zgłaszająca osoba: isa666

Poczuj fascynujący aromat soczystej maliny. Peeling doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Sprawia, że ciało staje się doskonale wygładzone i odświeżone.

Skład: Aqua, Polyethylene, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Triethanolamine, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Rubus Idaeus Extract, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI:45100, CI:16255. (27.01.2009)

/mw/

• zapach <3
  • Plusy:
    +Cena
    +Poręczne opakowanie
    +Zapach
    +Duża ilość drobinek
    +Wygładza skórę
    +Dobrze zdziera martwy naskórek
    +Bardzo wydajny
    +Nie uczula i nie podrażnia

Minusów nie odnotowałam

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer jeden
  • Najlepszy peeling jakiego używałam !!! zapachy peelingów z tej serii są boskie wypróbowałam już chyba wszystkie warianty ale ten jest moim ulubionym...
    + cudowny zapach
    + bardzo wydajny
    + przystępna cena
    + dostępność
    + jak dla mnie opakowanie jest poręczne i wygodne
    + spory wybór zapachów
    + skóra po nim jest wyraźnie gładsza
    + ma bardzo fajną konsystencję
    + drobinki dobrze złuszczają martwy naskórek
    + nie podrażnia skóry
    + nie uczula

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić mewtuszek1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Co jakiś czas powracam do tego peelingu, ponieważ uwielbiam go za słodki malinowy zapach oraz to, że jest gruboziarnisty i porządnie złuszcza naskórek nie podrażniając skóry. Kolejnym plusem tego peelingu jest to, że nie pozostawia po sobie tłustego filmu, którego bardzo nie lubię. W porównaniu do innych produktów jest tani oraz wydajny.

Gorąco polecam ten peeling, ponieważ jest naprawdę wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdzierak
  • Uwielbiam ten peeling za malinowy zapach który nie jest wbrew pozorom słodki. Chwała mu za to że jest gruboziarnisty nie tylko z nazwy. Porządnie zdziera, pozostawia skórę gładką oraz pachnącą.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły słodziak
  • Generalnie bardzo dobry peeling
    Lista zalet :
    -Wydajny
    -Tani
    -Jest w każdej drogerii
    -Słodziutki zapach malin, niespecjalnie chemiczny. Jednakże sprawdza się u mnie tylko jesienią i zimą przez swoją cukierkowość.
    -Dobrze złuszcza naskórek
    -Nie podrażnia
    -Bezproblemowo się spłukuje i nie zalega pod prysznicem
    -Nie zostawia filmu na skórze jak niektóre peelingi
    -Nie uczula

Peeling jest warty swojej ceny i spełnia swoje zadanie. Zapach jest bardzo słodki co dla jednych jest zaletą a dla innych będzie koszmarem. Myślę, że stosowany regularnie kilka razy w tygodniu przez kilka miesięcy co niektórych może zmęczyć. Polecam wypróbować! Najlepiej nam idzie gdy stosujemy na zmianę z innymi zapachami

Używam tego produktu od: Pół roku rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny zapach!
  • Zapach jest po prostu obłędny!!! Uwielbiam go!
    Jeśli chodzi o działanie... No na pewno coś tam robi, ale przynajmniej u siebie jest mi to ciężko zauważyć...

Jest wydajny

przyjemny w użyciu

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić n_a_g_i_n_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • + świetnie ściera martwy naskórek
    + skóra jest po nim gładka jak lustro
    + zapach
    + cena
    + wydajność

- zmieniłabym opakowanie, bo nie mogę go zużyć do końca :P

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Chcesz pochwalić dzona_dzolanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej MALINA!
  • Kupiłam to zachęcona bardzo przyjemnym zapachem maliny (od razu się w nim zakochałam ). Peeling ma bardzo fajną konsystencję, drobinki dobrze złuszczają martwy naskórek, nie podrażniając przy tym skóry.
    Praktycznie opakowanie, postawione od razu "do góry nogami" ułatwiając wyciskanie peelingu z opakowania
    Cena przyzwoita,a nawet niska (tylko 9 zł!!), dodatkowo łatwo można się na niego natknąć
    Skóra po użyciu staje się gładka i miła w dotyku Zapach nie utrzymuje się na skórze (choć nie powiem,byłabym zachwycona jakbym cały wieczór czuła wokół siebie aromat maliny).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani gruboziarnisty ani soczysta malina
  • Myślałam, że to będzie hit, że będę chciała wypróbować wszystkie wersje zapachowe, ale spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Lubię konkretne zdzieraki. Ten ma drobiny średniej wielkości, ale są niestety nieostre i jest ich tyle co kot napłakał. Do tego peeling spływa z ciała i jego część ląduje na ścianach prysznica. Efektu wygładzenia brak, chyba że zużyjemy 1/4 butelki na raz - wtedy pewne, niewielkie działanie można zaobserwować. Zapach jest sztuczny, chociaż nie można go uznać za jednoznacznie nieprzyjemny. Tak czy owak, jest to kosmetyk przeznaczony raczej dla osób o wrażliwej skórze. Mnie nie zadowolił.

Chcesz pochwalić _Zdzicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY!!!!!
  • Najlepszy peeling jakiego używałam

+ duże drobinki dzięki którym ładnie usuwa się złuszczony naskórek i skóra staje się jedwabiście gładka;
    + fajny zapach - malinowy że tak powiem "podchodzi" mi najbardziej ze wszystkich dostępnych;
    + cena! 9 zł to nie dużo moim zdaniem za takie opakowanie;
    + wydajność - 1 buteleczka starcza mi na ok 2-3 miesiące przy częstym używaniu.

Minusów jak dla mnie brak!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

Chcesz pochwalić anita_91 za czytelną i pomocną recenzję?