Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`

Powiększ Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`

Zgłaszająca osoba: isa666

Poczuj fascynujący aromat soczystej maliny. Peeling doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Sprawia, że ciało staje się doskonale wygładzone i odświeżone.

Skład: Aqua, Polyethylene, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Triethanolamine, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Rubus Idaeus Extract, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI:45100, CI:16255. (27.01.2009)

/mw/

• Ulubieniec
  • Co jakiś czas powracam do tego peelingu, ponieważ uwielbiam go za słodki malinowy zapach oraz to, że jest gruboziarnisty i porządnie złuszcza naskórek nie podrażniając skóry. Kolejnym plusem tego peelingu jest to, że nie pozostawia po sobie tłustego filmu, którego bardzo nie lubię. W porównaniu do innych produktów jest tani oraz wydajny.

Gorąco polecam ten peeling, ponieważ jest naprawdę wart wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdzierak
  • Uwielbiam ten peeling za malinowy zapach który nie jest wbrew pozorom słodki. Chwała mu za to że jest gruboziarnisty nie tylko z nazwy. Porządnie zdziera, pozostawia skórę gładką oraz pachnącą.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły słodziak
  • Generalnie bardzo dobry peeling
    Lista zalet :
    -Wydajny
    -Tani
    -Jest w każdej drogerii
    -Słodziutki zapach malin, niespecjalnie chemiczny. Jednakże sprawdza się u mnie tylko jesienią i zimą przez swoją cukierkowość.
    -Dobrze złuszcza naskórek
    -Nie podrażnia
    -Bezproblemowo się spłukuje i nie zalega pod prysznicem
    -Nie zostawia filmu na skórze jak niektóre peelingi
    -Nie uczula

Peeling jest warty swojej ceny i spełnia swoje zadanie. Zapach jest bardzo słodki co dla jednych jest zaletą a dla innych będzie koszmarem. Myślę, że stosowany regularnie kilka razy w tygodniu przez kilka miesięcy co niektórych może zmęczyć. Polecam wypróbować! Najlepiej nam idzie gdy stosujemy na zmianę z innymi zapachami

Używam tego produktu od: Pół roku rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny zapach!
  • Zapach jest po prostu obłędny!!! Uwielbiam go!
    Jeśli chodzi o działanie... No na pewno coś tam robi, ale przynajmniej u siebie jest mi to ciężko zauważyć...

Jest wydajny

przyjemny w użyciu

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić n_a_g_i_n_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • + świetnie ściera martwy naskórek
    + skóra jest po nim gładka jak lustro
    + zapach
    + cena
    + wydajność

- zmieniłabym opakowanie, bo nie mogę go zużyć do końca :P

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Chcesz pochwalić dzona_dzolanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej MALINA!
  • Kupiłam to zachęcona bardzo przyjemnym zapachem maliny (od razu się w nim zakochałam ). Peeling ma bardzo fajną konsystencję, drobinki dobrze złuszczają martwy naskórek, nie podrażniając przy tym skóry.
    Praktycznie opakowanie, postawione od razu "do góry nogami" ułatwiając wyciskanie peelingu z opakowania
    Cena przyzwoita,a nawet niska (tylko 9 zł!!), dodatkowo łatwo można się na niego natknąć
    Skóra po użyciu staje się gładka i miła w dotyku Zapach nie utrzymuje się na skórze (choć nie powiem,byłabym zachwycona jakbym cały wieczór czuła wokół siebie aromat maliny).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani gruboziarnisty ani soczysta malina
  • Myślałam, że to będzie hit, że będę chciała wypróbować wszystkie wersje zapachowe, ale spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Lubię konkretne zdzieraki. Ten ma drobiny średniej wielkości, ale są niestety nieostre i jest ich tyle co kot napłakał. Do tego peeling spływa z ciała i jego część ląduje na ścianach prysznica. Efektu wygładzenia brak, chyba że zużyjemy 1/4 butelki na raz - wtedy pewne, niewielkie działanie można zaobserwować. Zapach jest sztuczny, chociaż nie można go uznać za jednoznacznie nieprzyjemny. Tak czy owak, jest to kosmetyk przeznaczony raczej dla osób o wrażliwej skórze. Mnie nie zadowolił.

Chcesz pochwalić _Zdzicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY!!!!!
  • Najlepszy peeling jakiego używałam

+ duże drobinki dzięki którym ładnie usuwa się złuszczony naskórek i skóra staje się jedwabiście gładka;
    + fajny zapach - malinowy że tak powiem "podchodzi" mi najbardziej ze wszystkich dostępnych;
    + cena! 9 zł to nie dużo moim zdaniem za takie opakowanie;
    + wydajność - 1 buteleczka starcza mi na ok 2-3 miesiące przy częstym używaniu.

Minusów jak dla mnie brak!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

Chcesz pochwalić anita_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • To mój 4 peeling z tej serii, zmieniam tylko zapachy Używam ich regularnie.

+ bardzo ładnie pachną
    + mają duże drobinki, które świetnie peelingują
    + cena
    + wydajność
    + ładne i praktyczne opakowanie

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • dobrze działa
  • Lubię ten piling za działanie. Ma grube drobinki, dobrze ścierają, ale nie są to "żylety". Pilinguje świetnie. Skóra jest po nim gładka, naskórek jest złuszczony. Produkt jest dość wydajny.
    Tylko do jednego muszę się przyczepić. Zapach, Zwykle mi nie przeszkadza, ale tutaj rzuca sie w nos. Czasem, jak się bardzo, ale to bardzo starałam, to nawet udawało mi się wyczuć malinę. Zwykle jednak pachnie jak skrzyżowanie poziomki i jakiegoś bardzo śmierdzącego środka dezynfekującego.

Zamierzam wypróbowac też inne pilingi. W zależności od tego, jak będą mi pasować zależy, czy kupię ponownie ten. Bo działa dobrze, alezapach mi bardzo nie pasuje.

Używam tego produktu od: jesień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Noane za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij