Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`

Powiększ Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała `Soczysta malina`

Zgłaszająca osoba: isa666

Poczuj fascynujący aromat soczystej maliny. Peeling doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Sprawia, że ciało staje się doskonale wygładzone i odświeżone.

Skład: Aqua, Polyethylene, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Triethanolamine, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Rubus Idaeus Extract, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI:45100, CI:16255. (27.01.2009)

/mw/

• najlepszy jaki miałam
  • + świetnie ściera martwy naskórek
    + skóra jest po nim gładka jak lustro
    + zapach
    + wydajność

- zmieniłabym opakowanie, bo nie mogę go zużyć do końca :P

Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

Chcesz pochwalić dzona_dzolanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej MALINA!
  • Kupiłam to zachęcona bardzo przyjemnym zapachem maliny (od razu się w nim zakochałam ). Peeling ma bardzo fajną konsystencję, drobinki dobrze złuszczają martwy naskórek, nie podrażniając przy tym skóry.
    Praktycznie opakowanie, postawione od razu "do góry nogami" ułatwiając wyciskanie peelingu z opakowania
    Cena przyzwoita,a nawet niska (tylko 9 zł!!), dodatkowo łatwo można się na niego natknąć
    Skóra po użyciu staje się gładka i miła w dotyku Zapach nie utrzymuje się na skórze (choć nie powiem,byłabym zachwycona jakbym cały wieczór czuła wokół siebie aromat maliny).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani gruboziarnisty ani soczysta malina
  • Myślałam, że to będzie hit, że będę chciała wypróbować wszystkie wersje zapachowe, ale spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Lubię konkretne zdzieraki. Ten ma drobiny średniej wielkości, ale są niestety nieostre i jest ich tyle co kot napłakał. Do tego peeling spływa z ciała i jego część ląduje na ścianach prysznica. Efektu wygładzenia brak, chyba że zużyjemy 1/4 butelki na raz - wtedy pewne, niewielkie działanie można zaobserwować. Zapach jest sztuczny, chociaż nie można go uznać za jednoznacznie nieprzyjemny. Tak czy owak, jest to kosmetyk przeznaczony raczej dla osób o wrażliwej skórze. Mnie nie zadowolił.

Chcesz pochwalić _Zdzicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY!!!!!
  • Najlepszy peeling jakiego używałam

+ duże drobinki dzięki którym ładnie usuwa się złuszczony naskórek i skóra staje się jedwabiście gładka;
    + fajny zapach - malinowy że tak powiem "podchodzi" mi najbardziej ze wszystkich dostępnych;
    + cena! 9 zł to nie dużo moim zdaniem za takie opakowanie;
    + wydajność - 1 buteleczka starcza mi na ok 2-3 miesiące przy częstym używaniu.

Minusów jak dla mnie brak!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

Chcesz pochwalić anita_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • To mój 4 peeling z tej serii, zmieniam tylko zapachy Używam ich regularnie.

+ bardzo ładnie pachną
    + mają duże drobinki, które świetnie peelingują
    + wydajność
    + ładne i praktyczne opakowanie

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • dobrze działa
  • Lubię ten piling za działanie. Ma grube drobinki, dobrze ścierają, ale nie są to "żylety". Pilinguje świetnie. Skóra jest po nim gładka, naskórek jest złuszczony. Produkt jest dość wydajny.
    Tylko do jednego muszę się przyczepić. Zapach, Zwykle mi nie przeszkadza, ale tutaj rzuca sie w nos. Czasem, jak się bardzo, ale to bardzo starałam, to nawet udawało mi się wyczuć malinę. Zwykle jednak pachnie jak skrzyżowanie poziomki i jakiegoś bardzo śmierdzącego środka dezynfekującego.

Zamierzam wypróbowac też inne pilingi. W zależności od tego, jak będą mi pasować zależy, czy kupię ponownie ten. Bo działa dobrze, alezapach mi bardzo nie pasuje.

Używam tego produktu od: jesień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Noane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt, którego mogłabym używać ciągle, i ciągle!
  • Dostałam ten produkt rok temu na urodziny, ach jak ta osóbka cudownie mnie obdarowała

PLUSY
    + przepiękny zapach
    + skóra po peelingu jest jedwabiście gładka i miękka
    + drobinki są grube, ostre, ale nie trą jak "żyletki"
    + dobrze usuwa martwy naskórek
    + cena przystępna
    + opakowanie wygodne w użyciu
    + bardzo wydajny

MINUSY
    - u mnie w mieście tak średnio z jego dostępnością

Ogólnie to w 100 % polecam !
    Na pewno jeszcze nie raz, nie dwa go zakupię

Ilość zużytych opakowań: dwa duże opakowania

Chcesz pochwalić agus0709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie ten chemiczny zapach
  • Peeling sam w sobie bardzo fajny. Grube ziarenka szybko i dobrze wygładzają skórę. Wygodne opakowanie. Ale ten zapach.... Chemiczna malina. Dlatego, jeśli już sięgnę po ten peeling, to wybiorę inny zapach.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak ! Tak! Tak!
  • gruby peeling (bardzo dokładnie usuwa martwy naskórek)
    ładnie pachnie, zapach dlugo utrzymuje sie w łazience, na skórze zapach pozostaje delikatny ale go czuć
    delikatnie sie pieni
    zakochalam sie w nim i nie zamienie go na żadnen inny

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić Pietruszka1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam, że bedzie lepszy
  • Jak to często bywa skusiłam sie na ten produkt pod wpływem chwili. A konkretniej samej nazwy. Soczysta malina... miałam przed oczyma miseczkę pełną świeżych malin.A okazało się, że te maliny są tak chemiczne i tak nieprzyjemne, że aż szok. Ten produkt wcale nie pachnie malinami, tylko jaką słodka chemiczną substancja. Sam peeling ok, ma fajne drobinki, nie za ostre w sam raz na peeling co kilka dni. Jest też fajnie myjący więc nie potrzebuję sie po nim myc ponownie. Nie oblepia ciała sztuczną parafiną, co też jest na plus. Do tego zapachu nie wrócę, ale nie wykluczam wypróbowania innych zapachów z tej serii.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak...
  • Efekt gładkiej, pięknie pachnącej skóry gwarantowany! Peelingi Joanny zostaną ze mną na dłużej. Za co odejmuje pół gwiazdki : średnia wydajnośc i wg. mnie dosyć trudno wydostać produkt z opakowania, a już szczególnie pod koniec.Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić arquettewska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych peelingów na rynku
  • Jak wszystkie peelingi z tej serii jest doskonały: prawdziwy GRUBOZIARNOISTY peeling, który idealnie wygładza naskórek. Ponadto
    - ślicznie pachnie - choć dla mnie ten zapach jest ciut za słodki
    - wydajny - wystarczy kropla wielkości ziarna grochu, żeby wygładzić większy obszar ciała, dlatego starcza na długo
    - tani

Wady: brak

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • +cena
    +zapach!!! kąpiel to czysta przyjemność, pachnie cała łazienka, zapach utrzymuje sie na skórze
    +konsystencja- jest dosyć gęsty, więc nie trzeba używać go dużo=jest wydajny
    +dobrze usuwa nmartwy naskórek
    +skóra jest po nim gładka, miękka, no super po prostu!

Z czystym sumieniem polecam każdemu, skończyłam właśnie pierwsze opakwoanie, skuszę się na pewno na jakiś inny zapach z tej serii

Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastic
  • Zacznę od tego, że jest on wg mnie o wiele lepsze niz te mniejsze wersje peelingów od Joanny które tak wszyscy chwalą.

Jeśli chodzi o ten peeling widzę same plusy:
    + wygładza skórę i pozostawia ją miękką i miłą w dotyku
    + nie podrażnia, nia uczula
    + przepięknie pachnie
    + estetyczne, wygodne w uzyciu opakowanie
    + wydajny

Na pewno kupię go jeszcze nieraz. Kupując go myślałam, że ma zapach truskawki, okazało się jednak, że to malina, ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na codzień w upalne dni
  • Bardzo lubię peelingi z Joanny, mam wszystkie wersje zapachowe i już nie mogę doczekać się, by użyć następnych
    -śliczny zapach, jest po prostu obłędny, uprzyjemnia mi kąpiel, relaksuje
    -dobrze zdziera, grube ziarenka - nie tak dobrze jak peeling kawowy, ale stosuję go codziennie, ponieważ mam przejściowe problemy z rogowaceniem
    -w dodatku dobrze myje
    -wydajny
    -tani
    -zapach utrzymuje się przez pewien czas na skórze
    -skóra jest widocznie gładsza i jaśniejsza
    -ogólnie dostępny
    Polecam!

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • Nie mam mu nic do zarzucenia.
  • Kupuję od kilku lat z przerwami.

Mogę z czystym sercem powiedzieć, że to jeden z lepszych peelingów, jakie dostępne są w drogeriach!

Plusy:
    +tani
    +mega wydajny
    +bardzo duże, dobrze zdzierające drobinki
    +przepiękny zapach
    +przemyślane opakowanie

Minusów brak.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: około 6 zużytych

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mmmmmmmm..alinaaaa <3
  • Peeling kupiłam około roku temu więc jest wydajny a używam go dość cz esto . Ma przeeeeeśliczny zapach malin można się uzależnić Peeling ma bardzo drobne i ostre oraz gęsto zatopione w żelu drobinki dlatego jest megaskuteczny . Skóra po nim jest gładka, miękka, wygładzona jaśniejsza i ślicznie pachnie Można go dostać w każdym sklepie i jest duzo wariantów zapachowych.

Używam tego produktu od: ponad rok

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszyscy mają mambę? Mam i ja
  • Peeling jest super! Bradzo chciała bym aby producent zminienił go na peeling cukrowy ponieważ zakochałam się w tym zapachu a jednoczeście uwielbiam mocne cukrowe peelingi, ale ten też jest okej. Zapach? Można się w nim zakochać. Kojarzy mi się z dzieciństwem i malinową mambą Zapach utrzymuje się na ciele około 4 godzin. Po kąpieli cała łazienka pachnie malinami Posiada grube ziarna, dobrze złuszcza, skóra jest po nim mięciutka i gładziutka. Konsystencja nie jest zbyt lejąca, w sam dla peelingu z grubymi ziarenkami. Opakowanie 200ml, stojące na zakrętce co ułatwia aplikację. Kupiłam go półtora miesiąca temu moze 2, i ubyło mi go dopiero połowe także nawet wydajny. Cena w drogeriach około 8-9 zł , ja kupiłam w Hebe za 8,99, w Rossmanie nie widziałam go:/

Podsumowując:
    -obłędny zapach malin
    -dość grube ziarenka
    -wydajny
    -tani
    -buteleczka stojąca na zakrętce ułatwia aplikację
    -czuć aromat na ciele przez parę godzin
    -w Rossmanie chyba go nie znajdziemy :/ (bynajmniej ja szukałam i nie znalazłam)

Używam tego produktu od: 2Miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W połowie 1 opakowania 200ml

Chcesz pochwalić Kosmetyczka93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Uwielbiam!
  • Moje ukochane cudenko do przyjemnych kapieli zluszczajacych martwy naskorek !
    Przepiekny soczysty zapach ktory odswieza i sprawia ze az chce sie zyc !
    Kiedys co prawda byl troszke tanszy ale patrzac na to ze jest dobry i wydajny nie robi to roznicy.

Chcesz pochwalić xTync za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • ten zapach malin jest nieziemski

sam peeling odpowiada moim potrzebom, jest wyraźnie grubszy od tych drobnoziarnistych od Joanny, do tego ładnie myje no i jest wydajny

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić rasha90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ach te MALINY!!!!
  • Zdecydowane plusy za cudowny zapach i dobra konsystencje zdzierajacego peelingu, minus za sklad niestety SLS...no ale i tak go kupuje!
    Swietne opakowanie,bardzo latwe w uzyciu pod prysznicem!
    POLECAM
    P.S. Dla mnie bardzo ciezko dostepny a i tak go sciagam z Polski, to chyba plus, prawda?

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: pol opakowania z mandarynka i pol z malina

Chcesz pochwalić martuskubus za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Uwielbiam ten peeling! Ma cudowny kolor, piękny zapach, świetną, przyjemną konsystencję. Jest tani, łatwo dostępny,wydajny.

Nic dodać nic ująć, dobrze oczyszcza skórę i pozbywa się obumarłego naskórka

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić pina2008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Przejdę od razu do rzeczy...
    Peeling ma cudowny zapach, taki świeży i energetyzujący
    Ma grube ziarenka peelingujące, więc świetnie złuszcza naskórek, skóra jest po nim bardzo gładka. Jest to jeden z najlepszych peelingów jakie miałam.
    Minusem jest tylko mała wydajność, opakowanie przy ciągłym użytkowaniu nie starczyło mi nawet na miesiąc ;/

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • za***isty! uwielbiam! zapach to już wgl, ładnie się pieni, używam do masażu antycelulitowego i widze poprawy. Cena też spoko bo jest dosc wydajny! w każdej drogerii można go dostać i wgl uwielbiam go ))

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania całe

Chcesz pochwalić monika030 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny zdzierak
  • Odnoszę wrażenie, że od kiedy zaczęłam stosować do peelingu zmieloną kawę żaden gotowy produkt z drogerii nie jest w stanie w pełni zadowolić mnie pod kątem skuteczności i siły ścierania. Lubię mocne drapaki, działające szybko i efektywnie. Gotowe peelingi do ciała mają zazwyczaj duże ziarenka ale jest ich niezbyt wiele i podczas masażu nie trą one skóry w takim stopniu jak spora ilość kawowych drobinek.

Takie działanie ma też recenzowany peeling gruboziarnisty Joanny w wersji soczysta malina. W żelowej bazie zawieszone są grube drobiny ścierne ale nie jest ich na tyle dużo, by mogły zrobić skórze krzywdę. Ja ich działanie odczuwam jako względnie delikatny masaż. Jedynie dekolt staram się nie trzeć zbyt mocno, by na delikatnej skórze nie doszło do zaczerwienienia i podrażnienia.

Z efektu wygładzenia skóry jestem całkiem zadowolona, peeling dobrze usuwa martwe komórki naskórka i nie wysusza przy tym mocno skóry. Ale ja po takim zabiegu i tak zawsze wsmarowuję balsam do ciała, bo moja skóra ma skłonność do przesuszania.

Zapach jest słodki i bardzo apetyczny, zdecydowanie umila on masaż ciała.

Nie wiem, czy wrócę kiedyś do tego peelingu, nie był zły ale chyba jednak wolę zmieloną kawę…

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mariah za czytelną i pomocną recenzję?