John Frieda, Frizz-Ease, Straightening potion (Spray do prostowania włosów)

Powiększ John Frieda, Frizz-Ease, Straightening potion (Spray do prostowania włosów)

Zgłaszająca osoba: annaboo

Spray do prostowania włosów chroniący przed stylizowaniem na ciepło
Pomysłowy uderzeniowo-suchy spray wygładzający i utrzymujący prosto włosy bez obciążenia. Włosy są lśniące niczym szklane odbicie.
Chroni włosy przed ciepłem suszarki i prostownicy. Naprawia szkody wyrządzone przez ciepło poprzez wnikanie do wnętrza włosa i chroni je od środka i na zewnątrz.
W rezultacie kręcenie się włosów jest po kontrolą

Cena: ok. 40zł / 200ml
/mw/

• całkowita porażka
  • Nie dostrzegłam w tym sprayu żadnych zalet.

Produkt skazuje na całkowitą porażkę:

1. Już po pierwszym użyciu odczuwalny jest brzydki zapach, zupełnie mnie nie przekonuje; - zawiera alkohol, który czuć na włosach, okropne!

2. Spray nie ma nic wspólnego z prostowaniem włosów, ani z wygładzeniem;

3. Mam wrażenie, że kosmetyk niszczy włosy, powoduje sklejanie i plątanie się włosów;

4. W dzień jeszcze jakoś moje fryzura dawała radę, ale po kilku godzinach włosy zaczynały wyglądać na przetłuszczone, domyślam się, że skóra po prostu reagowała wydzielaniem na alkohol, który jest dosyć silnym składnikiem sprayu.

Odradzam, chyba, że ktoś na własne życzenie chce doprowadzić swoje włosy do ruiny, tracąc przy tym 40 zł.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić alina_glinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna beznadziej
  • Nie moge znalezc ani jednego +, to chyba mowi samo za siebie. A jesli chodzi o wady:

- skleja
    - tworzy efekt siana
    - nie wygladza
    - brzydko pachnie
    - nawet aplikacja jest beznadziejna przez ta pompkę,
    - wlosy sa niemile w dotyka po zastosowaniu

Totalna klapa.

Używam tego produktu od: kupilam 4 mce temu
    Ilość zużytych opakowań: na poczatku 1

Chcesz pochwalić moniaal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny spray... do tworzenia efektu siana na włosach.
  • Chyba tak jak większość zebranych tu dziewczyn kupiłam ten spray , bo pomyślałam sobie: "A kupię! będę miała coś porządnego." A akurat była promocja w rossmanie - dałam za niego bodajże 17-18zł. Tak czy siak, pieniądze wyrzucone w błoto, o tyle dobrze jednak, że to nie były te 4 dyszki.

Efekt na włosach? Nie prostych i zdrowych jakie obiecuje etykieta, a zniszczonych, sianowatych, brzydkich. I ten alkoholowy zapach... Ten produkt nie zasługuję nawet na bardziej wnikliwą recenzję - jest po prostu do bani.

Używam tego produktu od: nie używam.
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Neciaaa102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no i co teraz z tym zrobić???
  • Kupując go myślałam, że będę miałą wreszcie dobry kosmetyk do prostowania wosów. Niestety , jest gorszy niż wszystkie inne stosowane przeze mnie do tej pory. Skleja włosy i straszliwie obciąża, juz po zastosowananiu TEGO wyglądają jak przetłuszczone, co mówić na drugi dzień! Próbowałam kilkakrotnie, na różne sposoby i w róznych ilościach i efekt na moich włosach był zawsze taki sam - lepiące, posklejane i tłuste kosmyki. A wcale nie przesadzam z ilością i nie spryskuję - jak zaleca producent dokładnie od nasady po końce, tylko mniej - myślałam że dzięki temu efekt będzie lepszy.
    no i co teraz z tym zrobić? nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale TO do niczego się nie nadaje.
    pół giazdki za cenę , bo kupiłam go w promocji, ale niezależnie ile zapłaciłam, są to wyrzucone pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: męczę się z 1 szt.

Chcesz pochwalić nioniol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Wspomaga prostowanie, utrzymuje ten efekt przez długi czas (nawet na następny dzień), dzięki sprayowi włosy można naprawdę mocno wyprostować. W użyciu z samą suszarką włosy wyglądają jak naturalnie proste, są jakby usztywnione, sypkie, odtłuszczone, stają się odrobinkę szorstkie (nie jest to mankament, przez to są bardziej puszyste niż lejące). Przy użyciu z prostownicą stają się bardziej lśniące i wygładzone, trochę na azjatycki sposób. Tworzy na włosach przyjemną warstwę, nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się najbardziej ze sproszkowaną skorupką jajka albo ceramiką Nie obciąża włosów u nasady, nie przyspiesza przetłuszczania się. Super, że dodatkowo chroni przed wpływem temperatury.

Zauważalnym minusem jest zawartość alkoholu w składzie (i to na drugim miejscu), który powinien być unikany dla dobra włosów, gdyż wysusza włosy.

Producent twierdzi, że przy długotrwałym stosowaniu pomaga naprawić uszkodzenia spowodowane układaniem włosów na gorąco – nie odnotowałam - ba, szczerze nawet nie spodziewałabym się takiego efektu.

Przy okazjonalnym stosowaniu wydaje się być fajną opcją ze względu na podtrzymywanie włosów w swej prostocie oraz uzyskanie pożądanego efektu ekstremalnie wyprostowanych włosów. Na co dzień zachowałabym ostrożność, gdyż obawiam się, że mógłby przynieś niekorzystne skutki dla kondycji włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy z najgorszych
  • najgorzej wydane pieniadze w poim zyciu. 40 zl poszlo sie ...
    -nie chroni przed goracem suszarki i prostownicy.
    -skleja i placze wlasy
    -utrudnia ukladanie, nie mowiac o prostowaniu
    -obciaza
    -sprawia ze wlosy sa suche i matowe

nie spodziewalam sie tego po tej firmie

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno opakowanie

Chcesz pochwalić MisiaCk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Katastrofa
  • Włosy po nim:
    -matowe
    -obciążone (mimo małej ilości użutego kosmetyku)
    -nadal się puszą
    -absolutnie nie wspomaga prostowania
    Cena BARDZO nie adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy, teraz zajmuje tylko miejsce w koszyku
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet 1/3ej

Chcesz pochwalić NatiM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do loków
  • Moja ocena tego produktu nie będzie do końca "poprawna", ponieważ jest to najlepszy produkt, jakiego używałam do tej pory do... podkreślenia kręconych włosów.
    Jest świetny, zbiera włosy w pukle, jednak ich nie skleja (chyba, że użyje się go zbyt dużo). Włosy są lekkie, trochę "twardsze", utrwala fryzurę. Nie mam po nim sprężynek, tylko ładne, bardzo mocne fale na całej długości. Nie wyobrażam sobie układania włosów bez zestawu ten spray + dyfuzor.
    (Dodam jeszcze, że kupiłam go przez przypadek na allegro, pomyliłam opakowania z produktem specjalnie do loków z tej samej serii i okazał się dużo, dużo lepszy!)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić akkusativ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Tragedia...
    Pieniadze wyrzucone w bloto. Tak samo na mokro jak i na sucho wielka klapa. Mam wrazenie, ze wysusza mi wlosy, jakos dziwnie je skleja i do tego strasznie cuchnie. Samo rozczesywanie sprawialo mi trudnosc :/ Byc moze na innych wlosach sie sprawdzi na moich kreconych i rozjasnianych nie zdal egzaminu.

Plusy:
    -prostowal

Aleee:
    -wysusza wlosy, robi z nich siano
    -wlosy wygladaja po nim na zniszczone
    -skleja
    -smierdzi
    -za drogi jak na taki bubel

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić Misss Piggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!
  • Miałam już wiele podejść do tego produktu, ale nie warto się męczyć - ten spray jest beznadziejnym kosmetykiem.

Kosztował mnie dużo, bo ok. 40 zł, a po jego użyciu moje włosy są w opłakanym stanie. Są sklejone, sztywne, szorstkie w dotyku.

Jeszcze nie trafiłam na warte polecenia produkty z firmy John Frieda, tego sprayu w szczególności nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić peutetre za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij