Avon, Hydra-Radiance, Liposome Cream (Pielęgnujący krem z liposomami)

Avon, Hydra-Radiance, Liposome Cream (Pielęgnujący krem z liposomami)

Krem z witaminami A i E, oparty na zestawie specjalnie dobranych składników odżywczych, pomaga chronić i pielęgnować skórę twarzy i szyi oraz poprawia ich wygląd.
Krem sprzyja zachowaniu młodego wyglądu, zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek na twarzy i szyi.

Cudeńko

Bardzo lubie ten krem, chociaz troszkę mnie zapycha. Jest moim przyjacielem jak tylko robi sie chłodniej.
Bardzo dobrze wpływa na skórę. jeden z lepszych kremików Avonu

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

pozytywny

Jestem zaskoczona :) nie wiedziałam że to maska na pierwsze zmarszczki! Mimo wszystko, naprawdę swietnie nawilża!! Jestem bardzo zadowolona :) Jednak maski na pierwsze zmarszczki jeszcze nie potrzebuję więc więcej tego produktu nie zakupię :) Przynajmniej do momentu w którym będzie potrzebny :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 100ml

Świetny :)

Kupiłam go w jakiejś przecenie przed urlopem rok temu i właśnie z poprzednimi wakacjami bardzo mi się kojarzy zapach tego kremu.Na wiosnę tego roku go skończyłam.Był to bardzo dobry kremik (bo z tego,co widziałam już go nie ma :( ).Bardzo ładnie nawilżał,nie zaychał,szybko się wchłaniał.Raczej lekki kremik,ale stosowałam go na noc,choc na dzień też był dobry :) Taki uniwesalny.Zaznaczyłam,że nie kupię ponownie,bo nisetety go nie ma,a szkoda,bo bardzo mi podpasował :( W sumie używałam go z 3 miesiące,więc był bardzo wydajny.

bardzo dobry

Jest to mój krem do zadań specjalnych. Jako, że na codzień używam zwykłej Nivei lub tłustego masła kakaowego ziaji, to tego kremu używam, gdy moja buzia nie wygląda reprezentatywnie. Zazwyczaj nakładam go, gdy wracam do domu po całonocnej imprezie, jak idę spać, bo po nim cera całkiem nieźle wygląda. Teraz ku mojej rozpaczy wycofali go ze sprzedaży, ale jeszcze pewnie będzie można go dorwać na allegro czy coś :P
Polecam każdemu :)

Bardzo go lubię

Jak dla mnie idealny krem na zimowe dni.Dostrzegam same plusy tego kosmetyku:
-bardzo przyjemny zapach i konsystencja
-bardzo dobrze nawilża
-skóra twarzy jest odżywiona
-dobrze się wchłania
-nadaje się pod makijaż(nie roluje w towarzystwie z podkładem)

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:ok. 3 miesięcy

super na chłodne dni

Naprawdę warto dla suchej skóry

Plusy
-wydajny
-wspaniale nawilża
-odżywia skórę
-pozostawia ją miłą w dotyku
-efekt utrzymuje się długo
-miły zapach!
-dobrze się wchłania
-nie roluje się pod makijażem
-chroni skórę przed chłodem

Minusy:
-nie zauważyłam

Bardzo dobry krem

Uzywam juz 3-go opakowania i uwazam, ze jest to jeden z najlepszych kremow jakie kiedykolwiek mialam. Opakowanie wystarcza na okolo 1,5 miesiaca przy uzywaniu raz na dzien (nakladam go rano). Krem jest raczej poltlusty, bardzo dobrze sie wchlania, nie zapycha i pachnie jak tanie mydlo (na poczatku zapach mnie zniechecal, ale jak poznalam zalety kremu to zapach jestem w stanie pominac). Jest dobry i na lato i zime; nie mam po nim zadnych wypryskow, jak jest zimno to chroni skore a w lato nie powoduje przetluszczania sie skory. Skora jest po nim dobrze nawilzona, jedrna, gladka i ma ladny kolor. Ogolnie bardzo polecam.Używam tego produktu od: sierpnia 2008

21.04.2009
Po uplywie dluzszego czasu dalej uwazam, ze krem jest bardzo bardzo dobry. Szkoda, ze avon wycofal go ze swojej oferty ale i tak od czasu do czasu mozna go kupic; kupuje wtedy na zapas:) Dalej go Wam polecam.

no jak nie AVON

Bardzo fajny krem ,nawilża,cera jest po nim zdrowa ,nie zapycha ,nadaje się do cery mieszanej ogolnie bardzo wydajny ,zapach przypadl mi nawet do gustu ,opakowanie ładnie prezentuje się w łazience ,odejmuję gwiazdkę za cene bo generalnie krem jak krem znam lepsze i tansze np Garniera ,natomiast wart go kupic w promocji ,ja za zestaw z maseczka i żelem rozswietlajacymm pod oczy zapałaciłam 27 zl ,warto sprobować moze przypadnie do gustu

Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań:1/3