Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Idealnie kryje niedoskonałości cery, utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Zawiera kompleks minerałów zapewniający zdrowy wygląd i jednolity, trwały makijaż. Doskonale stapia się ze skórą czyniąc ją świeżą, gładką i naturalnie piękną. Beztłuszczowa formuła. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)

/mw/

• niestety nie dla mnie...
  • Bardzo podobały mi się cena, trwałość i idealny dla mojej skóry odcień podkładu. Wszystko by było super gdyby mi nie "wnerwiał" skóry twarzy. Niestety zaczęły mi po nim wyskakiwać niespodzianki i musiałam się z nim rozstać. To taka ocena subiektywna, bo po wcześniejszych wpisach widzę, że na dziewczyny dobrze działał. No trudno...widocznie nie byliśmy sobie przeznaczeni

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • używałam go swego czasu na blizny potrądzikowe. Krył świetnie, wyrównywał koloryt, nie błyszczał. Obecnie przeszłam na kremy BB, ale ostatnio naszła mnie ochota na ten podkład. Zimą podkład sprawdza się raczej lepiej niż krem BB, jednak już go nie znalazłam. A szkoda, bo z chęcią sprawdziłabym jak sobie radzi teraz

Ilość zużytych opakowań: ok.10

Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydajny, lekki i nie uczula
  • Używa go moja mama, siostra i ja i wszystkie jesteśmy nim zachwycone. Długo się utrzymuje, można go dostać w każdej drogerii, a kolejnym jego plusem jest w miarę przystępna cena

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gwendalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • DLA MNIE REWELACJA
  • Dla mnie idealny podkład, idealnie wyrównywał koloryt, długo utrzymywał się na twarzy i nie zapychał. Został niestety wycofany ale dzisiaj udało mi się dostać na allegro kilka sztuk, więc dla fanek tego podkładu polecam szukać na allegro.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Chocolate87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska
  • za mocny kolor, za mocny na twarzy, za mocno podkreślał niedoskonałości, za mocno widać skórki, za mocno się odcinał od szyjki. Za dużo tego za mocno, więc za mocno nie płakałam wyrzucając go do śmieci

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar dla cery mieszanej
  • Tak mi się dziś przypomniał, więc napiszę, że to był jeden z moich koszmarków.

Mam cerę mieszaną, a ten podkład to była istna tłusta maska na twarz - coś jak plastelina, po której twarz robiła się oleista i cera się strasznie psuła. Wszystkie zresztą podkłady Rimmela jakie miałam, okazały się strasznym dnem, więc już nie wracam do tej firmy. Niemniej szminki mają całkiem ok.

PS - pewnie niewiele z was wie, że dla Rimmela tak naprawdę produkuje kosmetyki francuska firma Coty.

Używam tego produktu od: używałam 2 tygodnie i wyrzuciłam

Chcesz pochwalić caryca84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przez długi czas używałam tylko ten podkładu, ponieważ doskonale spełniał swoje funkcje, tzn.:

- przede wszystkim dobrze i dokładnie zakrywał wszystkie niedoskonałości
    - miał bardzo "konkretną" konsystencję
    - stapiał się ze skórą, nie tworzył efektu maski
    - utrzymywał się w dobrym stanie do 5h
    - brak drażniącego zapachu

Ale miał parę wad:
    - stosowany na skórę przetłuszczającą się miał tendencję do "spływania" i sporadycznego zatykania porów
    - buzia się po nim świeci jak latarnia, więc użycie pudru było koniecznością.

Żałuję, że nie produkują już tej wersji, ponieważ uważam, że jest sto razy lepsza od tej nowej! Sama mam jeszcze tubkę tego podkładu w odcieniu Ivory i używam go miejscowo, gdy mam jakis większy "problem".
    Godny polecenia mimo wszystko!

Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić lilith92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety juz w zapomnianych
  • Zanim zdecydowałam się napisać recenzję, kosmetyk już w kategorii zapomnianej. Cóż...
    Na kolana nie rzucał, z całą pewnością trwałości 16-to godzinnej nie było, jak zapewniał producent. Zwłaszcza w upalne dni. Ale i tragedii też nie było: zimą trzymał się nawet i do ośmiu godzin, wystarczyło tylko lekko od czasu do czasu skorygować sypkim pudrem. Nie zapychał, nie drażnił nie wiadomo jakim zapachem.
    W sumie mocna 3.

Używam tego produktu od: dośc długo

Chcesz pochwalić wielanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny niewypał Rimmela.
  • Wydawało mi się, że Rimmel to porządna firma, a kolejne doświadczenia, zwłaszcza z ich podkładami, utwierdziły mnie w przekonaniu, że chyba nie do końca...
    Kolejny podkład, który obietnicami i ceną zachęcał. Postanowiłam spróbować. Niestety u mnie nie sprawdził się w ogóle!

- było go potwornie widać na twarzy co zupełnie go dyskwalifikowało - podkreślał pory, zmarszczki, niedoskonałości, skórki, do tego tworzył upiorną maskę
    - konsystencja - bardzo ciężko było go rozprowadzić - ciągnący, tępy
    - i ostatnia rzecz to to, że nadawał twarzy szaro-bury zmęczony "efekt".
    - mineralny we fluidzie, nie wiem co to za bajki, taki "niby" mineralny raczej

Użyłam go kilka razy, stwierdziłam, że jest do niczego i postanowiłam oddać Mamie, która nie ma cery problematycznej i u Niej prawie każdy podkład wygląda dobrze. Niestety ten, sprawdził się tak samo jak u mnie. Wyglądał szaro i postarzał Ją. Cera Mamy wyglądała gorzej niż przed pomalowaniem.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego oddałam Mamie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić missaint za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę go zmęczyć
  • Nie wiem jak to się stało, że to coś jest jeszcze ze mną. Może to niechęć do wyrzucania niezużytych kosmetyków? Jest to jeden z najokropniejszych podkładów jakie używałam. Niestety nie umiem odczytać daty ważności, może to by mnie skłoniło by go wyrzucić? Trzymam go w lodówce bo naprawdę żadko po niego sięgam.
    Produkt ten ma prawie same wady:
    - tworzy maskę ale nie kryje odpowiednio
    - jest jak klej na twarzy
    - kolor z kosmosu - 101 porcelain to ognista pomarańcza z czerwonymi pigmentami. W sam raz dla indianina?
    - podkreśla zaczerwnienione obszary na twarzy
    - zapach mocno perfumowany. Po co podkładowi tak mocny zapach?
    - nie wytrzymuje nawet 8h na twarzy. Używam tylko latem gdy jestem najbardziej opalona, albo po samoopalaczu, bo zazwyczaj i tak unikam słońca
    - roluje się na twarzy
    - zapycha
    - tandetne opakowanie które łatwo upaćkać
    - nałożyć na niego puder, róż czy bronzer to sztuka. Wszystko rozprowadza się na nim źle.

Plusy:
    - nie waży się

Nigdy więcej podkładów z rimmel. Zraziłam się,

Używam tego produktu od: bardzo długo, można liczyć w latach

Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij