Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Powiększ Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Idealnie kryje niedoskonałości cery, utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Zawiera kompleks minerałów zapewniający zdrowy wygląd i jednolity, trwały makijaż. Doskonale stapia się ze skórą czyniąc ją świeżą, gładką i naturalnie piękną. Beztłuszczowa formuła. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)

/mw/

• Wydajny, lekki i nie uczula
  • Używa go moja mama, siostra i ja i wszystkie jesteśmy nim zachwycone. Długo się utrzymuje, można go dostać w każdej drogerii, a kolejnym jego plusem jest w miarę przystępna cena

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Gwendalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • DLA MNIE REWELACJA
  • Dla mnie idealny podkład, idealnie wyrównywał koloryt, długo utrzymywał się na twarzy i nie zapychał. Został niestety wycofany ale dzisiaj udało mi się dostać na allegro kilka sztuk, więc dla fanek tego podkładu polecam szukać na allegro.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Chocolate87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • maska
  • za mocny kolor, za mocny na twarzy, za mocno podkreślał niedoskonałości, za mocno widać skórki, za mocno się odcinał od szyjki. Za dużo tego za mocno, więc za mocno nie płakałam wyrzucając go do śmieci

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar dla cery mieszanej
  • Tak mi się dziś przypomniał, więc napiszę, że to był jeden z moich koszmarków.

Mam cerę mieszaną, a ten podkład to była istna tłusta maska na twarz - coś jak plastelina, po której twarz robiła się oleista i cera się strasznie psuła. Wszystkie zresztą podkłady Rimmela jakie miałam, okazały się strasznym dnem, więc już nie wracam do tej firmy. Niemniej szminki mają całkiem ok.

PS - pewnie niewiele z was wie, że dla Rimmela tak naprawdę produkuje kosmetyki francuska firma Coty.

Używam tego produktu od: używałam 2 tygodnie i wyrzuciłam

Chcesz pochwalić caryca84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przez długi czas używałam tylko ten podkładu, ponieważ doskonale spełniał swoje funkcje, tzn.:

- przede wszystkim dobrze i dokładnie zakrywał wszystkie niedoskonałości
    - miał bardzo "konkretną" konsystencję
    - stapiał się ze skórą, nie tworzył efektu maski
    - utrzymywał się w dobrym stanie do 5h
    - brak drażniącego zapachu

Ale miał parę wad:
    - stosowany na skórę przetłuszczającą się miał tendencję do "spływania" i sporadycznego zatykania porów
    - buzia się po nim świeci jak latarnia, więc użycie pudru było koniecznością.

Żałuję, że nie produkują już tej wersji, ponieważ uważam, że jest sto razy lepsza od tej nowej! Sama mam jeszcze tubkę tego podkładu w odcieniu Ivory i używam go miejscowo, gdy mam jakis większy "problem".
    Godny polecenia mimo wszystko!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić lilith92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety juz w zapomnianych
  • Zanim zdecydowałam się napisać recenzję, kosmetyk już w kategorii zapomnianej. Cóż...
    Na kolana nie rzucał, z całą pewnością trwałości 16-to godzinnej nie było, jak zapewniał producent. Zwłaszcza w upalne dni. Ale i tragedii też nie było: zimą trzymał się nawet i do ośmiu godzin, wystarczyło tylko lekko od czasu do czasu skorygować sypkim pudrem. Nie zapychał, nie drażnił nie wiadomo jakim zapachem.
    W sumie mocna 3.

Używam tego produktu od: dośc długo

Chcesz pochwalić wielanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny niewypał Rimmela.
  • Wydawało mi się, że Rimmel to porządna firma, a kolejne doświadczenia, zwłaszcza z ich podkładami, utwierdziły mnie w przekonaniu, że chyba nie do końca...
    Kolejny podkład, który obietnicami i ceną zachęcał. Postanowiłam spróbować. Niestety u mnie nie sprawdził się w ogóle!

- było go potwornie widać na twarzy co zupełnie go dyskwalifikowało - podkreślał pory, zmarszczki, niedoskonałości, skórki, do tego tworzył upiorną maskę
    - konsystencja - bardzo ciężko było go rozprowadzić - ciągnący, tępy
    - i ostatnia rzecz to to, że nadawał twarzy szaro-bury zmęczony "efekt".
    - mineralny we fluidzie, nie wiem co to za bajki, taki "niby" mineralny raczej

Użyłam go kilka razy, stwierdziłam, że jest do niczego i postanowiłam oddać Mamie, która nie ma cery problematycznej i u Niej prawie każdy podkład wygląda dobrze. Niestety ten, sprawdził się tak samo jak u mnie. Wyglądał szaro i postarzał Ją. Cera Mamy wyglądała gorzej niż przed pomalowaniem.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego oddałam Mamie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić missaint za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę go zmęczyć
  • Nie wiem jak to się stało, że to coś jest jeszcze ze mną. Może to niechęć do wyrzucania niezużytych kosmetyków? Jest to jeden z najokropniejszych podkładów jakie używałam. Niestety nie umiem odczytać daty ważności, może to by mnie skłoniło by go wyrzucić? Trzymam go w lodówce bo naprawdę żadko po niego sięgam.
    Produkt ten ma prawie same wady:
    - tworzy maskę ale nie kryje odpowiednio
    - jest jak klej na twarzy
    - kolor z kosmosu - 101 porcelain to ognista pomarańcza z czerwonymi pigmentami. W sam raz dla indianina?
    - podkreśla zaczerwnienione obszary na twarzy
    - zapach mocno perfumowany. Po co podkładowi tak mocny zapach?
    - nie wytrzymuje nawet 8h na twarzy. Używam tylko latem gdy jestem najbardziej opalona, albo po samoopalaczu, bo zazwyczaj i tak unikam słońca
    - roluje się na twarzy
    - zapycha
    - tandetne opakowanie które łatwo upaćkać
    - nałożyć na niego puder, róż czy bronzer to sztuka. Wszystko rozprowadza się na nim źle.

Plusy:
    - nie waży się

Nigdy więcej podkładów z rimmel. Zraziłam się,

Używam tego produktu od: bardzo długo, można liczyć w latach

Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda nerwów
  • Pamiętam ten nieudany zakup sprzed kilku lat. Niestety, tak to z reguły jest, że mając dobry podkład nagle zapragnie się odmiany i efekty tego przedsięwzięcia są opłakane.
    Ja bardzo bym chciała być mile zaskoczona przez markę Rimmel, ale do tej pory w pełni to nie nastąpiło. Beznadziejne pomadki i podkłady. Zawsze miałam nadzieję, że kolejny zakup okaże się trafiony, ale cóż...
    Może tusze do rzęs jeszcze im wychodzą, bo takowe miałam, ale co do reszty powątpiewam.
    Ostatnią szansę im daję kupując puder matujący, kolejnych nie będzie w razie zawodu.

Przypominam sobie dziwny ,,zapach" tego fluidu oraz jego konsystencję na podobieństwo oleistej mazi. Poza tym, dzieje się coś irytującego z podkładem w chwilę po nałożeniu. Mianowicie miałam wrażenie, że okleiłam sobie twarz już na stałe - bo rzeczywiście nie jest do starcia -ale tym samym wadą tej funkcji jest to, że róż, bronzer itp. ciężko i nierównomiernie się rozprowadza.
    Kolejna wada to okropny efekt maski. Naprawdę nie wiem skąd pozytywne opinie na jego temat, ale mając porównanie do wielu porządnych podkładów nigdy nie powiedziałoby się, że tenże nie robi efektu maski.
    Maska jak się patrzy i koniec roztrząsania.
    Jest ciężki, cały czas go czuć na twarzy i czuć tę woń starego oleju.
    Odnośnie krycia niedoskonałości - raczej średnie.

Kolorystyka też jak z kosmosu: ciemne, pomarańczowe odcienie, chociaż miałam jeden z tych jaśniejszych.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić edyta8604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo dla suchej cery!
  • Nie wiem po co "ulepszali" jego formułę, ten podkład jest po prostu cudowny!

+ Zapach i konsystencja przyjemne, podkład zawsze nakładam palcami i w tym przypadku nie ma z tym problemów, nie zrobiłam sobie maski nawet przy dosyć grubej warstwie
    + krycie na 4+, czyli naprawdę świetne!
    + trochę matuje, choć nigdy nie miałam probemu ze świeceniem się twarzy
    + wodoodporny
    + dość odporny na ścieranie
    + nie brudzi ubrań, jeśli się go na twarz nie nałoży szpachelką
    + naprawdę trwały! cały dzień spokojnie wytrzyma
    + nie podkreśla sychych skórek, co jest moją zmorą
    + róż i bronzer trzymają się na nim dobrze, nakładają się równo i bez placków - wielki plus!
    + najlepszy na chłodną porę roku, na upały może być nieco za ciężki, choć można go rozrobić z kremem i mamy BB cream

Minusów u mnie brak, chyba wreszcie trafiłam w dziesiątkę, jeśli chodzi o podkład dla mojej cery. Z czystym sumieniem polecam!

Ilość zużytych opakowań: na razie kończę tester, ale już kupuję całe opakowanie - szkoda, że w drogeriach już go nie dostaniemy.

Chcesz pochwalić pati100larz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest co wspominać...
  • Pamiętam ten podkład mimo tego, że używałam go jakieś 4 lata temu. Pamiętam, że nie dobrałam idealnie koloru, kupiłam na pewno jakiś beżowy, nigdy nie kupuję opalonych/ciemnych. Mimo tego podkład był pomarańczowy. Pamiętam, że strasznie zatykał mi pory i miałam po nim wiele nowych zaskórników.

Plusy:
    +zapach

Minusy:
    -zapychał pory
    -skóra świeciła się po nim straszliwie
    -powodował wysyp zaskórników
    -miał pomarańczowy odcień
    -był bardzo nietrwały, po godzinie/dwóch dosłownie spływał z twarzy

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • do dziś pamiętam ten
  • Skusiłam się na ten podkład kiedy był on nowością, a było to pewnie jakieś 5 lat temu, ale chyba do końca życia nie zapomnę jakie "wrażenie" na mnie zrobił. Zapłaciłam za niego wówczas ponad 30zł co uważam za kompletną stratę pieniędzy Były to jeszcze czasy, kiedy nie wiedziałam o istnieniu wizażu.pl, także kupiłam podkład zupełnie w ciemno.

Sama sobie zawiniłam tym, że kupiłam ciut za ciemny odcień, ale ostatecznie nie kolor był tu problemem, tylko "działanie" podkładu.

Te z Was, które czytały jakąś inną moją podkładową recencję wiedzą, że mam wściekle tłustą strefę T, także nie wierzę w zmatowanie na cały dzień. Jedyne czego wymagam od podkładu, który nie jest opisany przez producenta jako matujący, to to, że pokryty pudrem stworzy efekt naturalnego matu, który utrzyma się chociaż ze 2,3 godziny, bo do poprawek w razie czego jestem przyzwyczajona ;]

Lecz tu niestety jest pies pogrzebany...

Po nałożeniu tego podkładu na twarz świeciłam się tak, jakbym natarła sobie skórę czymś w rodzaju kolorowej wazeliny. Przykładałam sobie do skóry bibułki matujące, potem omiatałam twarz pudrem - i nic z tego, od razu po zakończeniu makijażu, a właściwie to jeszcze w jego trakcie wyglądałam tak, jakbym umalowała się co najmniej 12 godzin wcześniej - twarz wyglądała tak nieestetycznie, że aż brakuje słów, żeby to opisać. Wszystkie bliskie koleżanki, które znają mnie na tyle dobrze, że wiedziały, że nie obrażę się o uwagę w stylu "e, wiesz, chyba musisz poprawić makijaż bo się świecisz.." wygłaszały takie słowa, a ja dostawałam szału, oczywiście nie z powodu tych uwag, tylko z powodu tego, że podkład mnie tak nieprzyjemnie załatwił..

Przemęczyłam się tak dwa tygodnie, zanim zdesperowana stwierdziłam, że trudno, najwyżej będę zmuszona zrobić sobie przymusową głodówkę na koniec miesiąca, ale czymś takim dłużej malować się nie da

Podkład oddałam koleżance, która w momencie obdarowywania była bardzo zadowolona, jednak później chyba żywiła do mnie cichy uraz z powodu tego, jakim bublem wszech czasów ją obdarowałam. Na niej też się nie sprawdził...

Jedyne, co muszę przyznać to to, że inna znajoma, posiadczka skóry suchej, była z tego podkładu zadowolona, i u niej faktycznie można było dopatrzeć się świeżego, naturalnego efektu.

Podsumowując :
    + ładnie pachnie, zapach taki sam jak Rimmel Match Perfection

- rzekomo beztłuszczowa formuła wywołująca na mieszanej cerze efekt posmarowania się kolorowym tłuszczem już w trakcie makijażu...
    - 16 godzin to on na pewno nie wytrzymywał..

Po tym "zakupie wszechczasów" nauczyłam się jednego : żeby kupować jedynie te podkłady, w których producent obiecuje na opakowaniu, że są matujące...

Używam tego produktu od: używałam kilkanaście dni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kociooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Jestem zła na Revlona, bo mi go było widać na twarzy z kilometra! Wróciłam do Rimmela i jest wreszcie ok.
    +ładnie kryje (ale nie robi maski)
    +konsystencja bardzo przyjemna
    +wydajność przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania (nie używałam go może codziennie, ale to przecież niemożliwe, żeby od pół roku mieć to samo opakowanie- normalnie cudownie mi się mnoży )
    +nie ma problemu ze zmywaniem
    +nie widać mi porów, suchych skórek etc.

-16h to chyba jakiś żart
    -szybko się ściera
    -czoło mi się błyszczy po godzinie (dzięki ci Boże za puder i bibułki)

Używam tego produktu od: conajmniej 7 miesięcy

Chcesz pochwalić asiunia19021 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt
  • Mój kolor to 103 true ivory. Jak dla mnie rewelacja. Idealnie kryje niedoskonałości bez efektu maski, jest niewyczuwalny. Świetnie stapia się ze skórą. I przede wszytskim nie ściera się ,a tym samym nie pozostawia śladów na ubraniach.Pozostaje na miejscu cały dzień. Szkoda że zastąpili go [i zmienili formułę na bardziej leistą] Lasting Finish 25H Foundation który w ogóle się u mnie nie sprawdza

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić hhhania1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok.
  • Podkład taki sobie, nic nadzwyczajnego.
    \nMiałam go co prawda kilka razy bo kilka godzin sie utrzymuje i nieco maskuje jakieś niedoskonałości a skóra oddycha.
    \nAle z tymi 16h to niestety bzdura ponieważ w ciągu dnia dotykam swojej twarzy podkład niestety nie wytrzymuje zbyt długo a do tego ściera się nierównomiernie a skutecznie.....
    \nOgólnie może być na krótkie wyjście, w pracy niestety nie zdaje egzaminu o wakacjach nie mówiąc....
    \nŚrednia cena, średnia jakość.....Jest wiele lepszych.
    \nDuży plus że nie błyszczy się po nałożeniu....

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Jak dla mnie podkład średni. Ładnie pachnie, średnio kryje, szybko się ściera i trzeba po nim przypudrować twarz bo sie świeci, dla mnie nawet najjaśniejszy odcień jest ciut za ciemny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Syll93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie super
  • Jest super kupuje na allegro 15ml za 5 zł - mały testerek. teraz znowu musze zamówić .Nie mam pryszczy tylko widoczę naczynka i cienie pod oczami- na mnie się sprawdza .

Ilość zużytych opakowań: cztery- malutkie

Chcesz pochwalić dziubeek92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Przyzwoity podkład. Nie jest ciężki ale nie jest lekki. Ładnie się rozprowadza. Nie tworzy efektu maski. Średnio kryje. Jest trwały. Jedynym minusem jest to, że strasznie się po nim świece (z innymi podkładami tak nie mam). Mam kolor 100 ivory i jest za ciemny (może to moje niedopatrzenie na inne odcienie). Nie wiem czy kupiłabym go ponowie, są lepsze w takiej samej cenie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić crazygirl33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Bardzo porządny podkład Dla mnie jeśli chodzi o użytek codzienny za ciężki, za to swietnie sprawdza się w zestawieniu z makijarzem wieczorowym Dobrze się rozprowadza, ładnie kryje niedoskonałości, poprawia i wyrównuje koloryt skóry, nie tworzy efektu maski, faktycznie jest dość trwały, nie musiałam go nigdy poprawiać. Chętnie kupiłabym jeszcze, ale własnie widzę, że wycofali, a szkoda

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2?

Chcesz pochwalić Zuzik06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny był
  • Szkoda, że go już nie ma. Fajny, leciutki podkład. Pamiętam, że miał świeży, przyjemny zapach. Dobrze krył, nie tworzył maski. Łatwo go się aplikowało. Był trwały, nie sprawdzałam czy trzymał te 16 h, ale 8 dawał radę. Lubiłam go.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: jedno, potem go wycofali

Chcesz pochwalić nalatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę dobry
  • PLUSY:
    -znalazłam swój kolor
    -lekki, nie zapycha
    -przy umiejętnej aplikacji nie widać go na twarzy
    -nie wysusza skóry
    -łatwy w demakijażu
    -średnie krycie
    -wydajny
    MINUSY:
    -nie kryje większych przebarwień/wyprysków
    -niezbyt nadaje się na cienie pod oczami
    -po jakimś czasie trzeba go poprawić
    -podkreśla suche skórki
    -daje uczucie "lepkości"

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hanaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moja ulubiona konsystencja!
    Przyjaźnię się z tym podkładem już długo. Mimo wzlotów i upadków. Na ogół jestem z niego zadowolona.
    + kryje dość dobrze, ale z większymi problemami sobie nie poradzi
    + fajne, naturalne odcienie (mój 100)
    + nie zapycha

Minusy swoje ma, oczywiście np brak matowienia, ale nie mam mu tego za złe

Wracam do niego jak dotąd zawsze

Używam tego produktu od: ze 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilkaaa

Chcesz pochwalić Hellion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych na jakie trafiłam do tej pory.
  • Problemem mojej cery jest to że się bardzo wysusza i jako jedyny Rimmel Lasting Finish mnie nie skrzywdził pod tym względem . Ponadto ma przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza, nie czuję się jakbym miała słynny "efekt maski" (ale nie można przesadzać z tym podkładem, bo łatwo złamać granicę) jedyny minus to ta gęsta konsystencja.

Chcesz pochwalić pesteczka030609 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest na dobrej drodze ;-)
  • jestem zadowolona z uzywania tego podkladu, mam zwykle problem z dopasowaniem koloru (kolor mojej cery jest dosc dziwny ;-) )

+fajna konsystencja
    +srednie krycie i matowienie (na codzien spisuje sie doskonale, na wyjscia robie miksture - lasting+dermacol+pedzel do podkladu=idealny,trwaly make up na kilka DOBRYCH godzin bez poprawek ;-)
    +dobra dostepnosc (przez co czesto mozna go "wyrwac" na promocjach w wielu drogeriach w fajnej cenie)
    +latwy demakijaż (nienawidze podkladow z ktorymi nie radza sobie plyny micelarne,zele,mydlo,szczota ryzowa i pumeksc )

-jest nieco "scieranly"
    -w polskich drogeriach jeszcze nie spotkalam odcienia pasujacego idealnie do mojej cery (pomimo duzej dostepnosci nie ma pelnej gamy kolorow) a wiem,ze taki istnieje (kupilam go kiedys na wakacjach w londynie)

Używam tego produktu od: odkąd pojawil sie na polskim rynku
    Ilość zużytych opakowań: 100?

Chcesz pochwalić filifionka899 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Niestety nie dla mnie. W ogóle nie krył, że już nie wspomnę o matowieniu cery.. Totalna pomyłka. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie wiem czemu nosi to nazwę podkładu.. Dla mnie to jakiś olej o niewyraźnym kolorze. Bardzo mnie zawiódł

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/...

Chcesz pochwalić agatusiaM za czytelną i pomocną recenzję?