Mary Kay, NouriShine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Powiększ Mary Kay,  NouriShine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Zgłaszająca osoba: Susanah

Błyszczyki łączą w sobie iskrzący połysk i intensywną barwę. Każdy odcień współgra z konturówkami i szminkami z linii Mary Kay tworząc bogaty wybór kolorów.
Ich specjalnie opracowana formuła nasączona substancjami odżywiającymi skórę warg zapobiega klejeniu się ust.

Cena: 50zł / 7,75ml

• ABSOLUTNY HIT!
  • Błyszczyki z Mary Kay to zdecydowanie najlepsze produkty do makijażu ust, z jakimi miałam styczność.

Razić może cena (ok. 50 zł, chyba, że jest się członkinią klubu Mary Kay, wtedy wychodzi odrobinę taniej), jednak, gdy się weźmie pod uwagę WYDAJNOŚĆ tego produktu, jego cena przestaje odstraszać. Przy normalnej, codziennej aplikacji jedna ,,buteleczka" błyszczyku starczyć może spokojnie...na rok, albo i dłużej. Zazwyczaj moje błyszczyki lądują w koszu nie dlatego, że się skończyły, lecz dlatego, że skończył się ich termin ważności (więc wyobraźcie sobie, na ile starczają, zwłaszcza te intensywne kolory, których używa się stosunkowo rzadziej).

Kolejny, jak dla mnie ogromny plus tego produktu, to jego trwałość. Malując usta każdym innym błyszczykiem mogłam się śmiało pożegnać z makijażem, kiedy tylko sięgnęłam po coś do jedzenia, picia czy też po papierosa. By natomiast błyszczyk Mary Kay zmył się z ust trzeba by chyba zjeść porcję posiłku przygotowaną dla plutonu wojskowego. Owszem, po zjedzeniu w szkole czy w pracy kanapki, wypiciu kawy nasze usta przestają się błyszczeć, jednak pigment na nich zostaje, dając całkiem ciekawy efekt... jakbyśmy pomalowały usta pomadką.

Na plus jak dla mnie jest także zapach - lekko słodkawy, z nutą wanilii, karmelu... ale nie mdły.

REASUMUJĄC:
    + WYDAJNOŚĆ
    + TRWAŁOŚĆ
    + ZAPACH

- CENA

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam

Chcesz pochwalić s0lange za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubiłam
  • Dostałam kiedyś ten błyszczyk w prezencie i bardzo go polubiłam. Żałuję, że nie mam teraz dostępu do kosmetyków Mary Kay, bo z chęcią zakupiłabym go ponownie.

Pomimo, że jestem fajną raczej gęstszych i klejący błyszczyków ten przypadł mi do gustu.
    Jest treściwy, ale zarazem lekki, prawie niewyczuwalny na ustach. Z powodzeniem mogłabym się nim umalować na ulicy, bez konieczności zerkania w lusterko.

Plus za trwałość i efekt na ustach - delikatny, lśniący mini drobinkami róż. Dodatkowo błyszczyk nawilżał i z powodzeniem mogłam go używać zamiast pomadki ochronnej. Miło wspominam również jego przyjemny, budyniowy zapach.

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić madziarra za czytelną i pomocną recenzję?
  • BDB
  • Moja mama była konsultantką , miała ten błyszczyk w swojej kosmetyczce , kiedy przestała go używać , a ja miałam bardzo popękane usta , pozwoliła mi go użyć .

plusy

trwałość
    nawilżenie
    zapach
    drobniki brokatu
    lekki , niesklejający
    wydajny

minusy

kolory , fajnie gdyby były bardziej naturalne .

dwie nocki z błyszkiem na ustach i po popękanych wargach nie było śladu .

jest drogi , bardzo drogi i powiem szczerze , że w ogóle wszystkie kosmetyki z MK nie są warte swojej ceny .

Używam tego produktu od: nie regularnie

Ilość zużytych opakowań: zero - tylko czasami , jak mamuśka pożyczyła

Chcesz pochwalić Angelunek za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie jeden z ulubionych
  • uwielbiam ten blyszczyk
    za wszystko : kolor, forme aplikacji, konsystencje, zapch, intensywnosc koloru oraz efekt

posiadam kolor Coral Rose

blyszczyk ma bardzo poreczny aplikator - mozna latwo sie nim pomalowac z zamknietymi oczami

konsystencja blyszczyka jest gesta, tresciwa, lekko klejaca
    moj kolor jest kryjacy, z migoczacymi delikatnymi drobinkami!

efekt na ustach rewelacyjny, piekne, blyszczace, kuszace usta!

blyszczyk ladnie wygladza usta, nie wysusza - nakladam go bez balsamu i usta sie nawilozne i miekkie.

trwalosc typowego blyszczyka
    "zjada sie" rownomiernie, nie wazy na ustach
    drobinki sa delikatne

jestem w tym blyszczyku totalnie zakochana
    mam ochote wyprobowac inny kolor

cena troche wysoka, ale jak ktos ma dostep do ebay uk to mozna tam z latwscia znalezc go za polowe ceny
    waaaaarto!!!

Używam tego produktu od: 4 miesiace Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justitia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedobry w smaku
  • Ogólnie jest ok. Kolory mają niezłe, jednak jest jeden tak duży mankament, że dyskwalifikuje ten błyszczyk całkowicie.

OKROPNY CHEMICZNY POSMAK fuu fuu

Po chwili od pomalowania ust się to aktywuje.

Używam tego produktu od: 3 mieś

Chcesz pochwalić Emi2412 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Kocham go! Mocno!
  • Jest rewelacyjny!!!! Dostałam go w prezencie od cioci. Mam go półtora roku, nie używam go codziennie, bo mi go tak jakoś szkoda, oszczędzam, gdyż nie znam żadnej konsultantki z tej firmy by móc go kupić ponownie. Mam Odcień Melon Sorbet, taki śliczny morelowy. Błyszczyk ma idealną jak dla mnie konsystencję jest dość gęsty, przez co długo się utrzymuje. Ma także piękny zapach, który mi przypomina budyń waniliowy. Nie wysusza. Polecam!

Używam tego produktu od:1.5 roku

Chcesz pochwalić Mutya za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietne kolory, ale drogie
  • Produkt ten jest bardzo dobry. Mam jasny odcien skory, ciemne wlosy i brazwe oczy. Zazwyczja nosze naturalny makijaz i blyszczyk w kolorze "beach bronze" jest swietnym wykonczeniem. wyglada bardzo naturalnie i po prostu kocham ten kolor. ale cena (50zl) jest nie do pomyslenia. mysle ze mozna znalezc podobne w kolorze blyszczyki o tej samej jakosc w duuuuzo lepszej cenie. na szczescie nie mieszkam w Polsce wiec mam dostep do tych kosmetykow w dobrej cenie wiec na pewno jeszcze nie jeden raz kupie ten blyszczyk

Używam tego produktu od:8 miesiecy

Chcesz pochwalić Europe za czytelną i pomocną recenzję?
  • sooo sweet
  • Używam odcieni berry sparkle i caramel kiss.Pierwszy kolorek sprawia,że usta wyglądają wyjątkowo kusząco,drugi natomiast wygląda bardzo naturalnie.Świetnie nawilża i jest trwały jak na błyszczyk.Wydajność porównywalna do estee lauder,czyli średnia.Dobra cena jak na taką jakość

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić gocuś za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Uważam, że to b. dobry błyszczyk.
    Nie lepi się, daje ładny efekt i niesamowicie długo wytrzymuje na ustach. Ledwo wyczuwalny smak i zapach.
    Zachwyciło mnie również jego opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Chcesz pochwalić Susanah za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij