Loton, Provit, Jedwab w płynie

Powiększ Loton, Provit, Jedwab w płynie

Zgłaszająca osoba: lubiszi

Odżywka dwufazowa do włosów długich i zniszczonych, matowych i trudnych do ułożenia. Regeneruje zniszczone włosy na powierzchni i w ich wnętrzu. Powoduje, że włos się nie elektryzują , łatwo rozczesują i nie "puszą". Włosy ładnie wyglądają po jej zastosowaniu.
Odżywka składa się z dwóch warstw, białej i liliowej, które trzeba przed użyciem wymieszać. Preparat można nanosić na suche i mokre włosy.

• Może być
  • Do testowania zachęciły mnie dość pozytywne opinie wizażanek. Ja osobiście do tej odżywki mam mieszane uczucia.

PLUSY:
    + bardzo przyjemny zapach
    + ułatwia rozczesywanie
    + zapobiega elektryzowaniu się włosów
    + zmniejsza efekt puszenia się włosów
    + nadaje blask
    + poprawia strukturę włosa
    + wygodne opakowanie i używanie przez atomizer
    + dostępność
    + nie uczula ani nie podrażnia

MINUSY:
    - mało wydajny
    - cena jak na taki rozmiar trochę wygórowana
    - lekko obciąża włosy

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna odżywka!
  • Odżywka bardzo przypadła mi do gustu. Odżywia, regeneruje, poprawia strukturę włosa, jednocześnie wygładzając i ułatwiając rozczesywanie.
    Produkt nadaje ładny połysk włosom.
    Plusem jest również przyjemny zapach, jak i korzystna cena
    Bardzo lubię również formę aplikacji - odżywka w sprayu (wygodne stosowanie, przezroczyste opakowanie, co ułatwia ocenę ilości produktu). Polecam!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa bez zarzutu.
  • Nakładałam ten jedwab tylko na końcówki, to był mój pierwszy kosmetyk do zabezpieczania ich.

Wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - jedwab pozwolił utrzymać efekt, który uzyskałam poprzez podcięcie włosów. Końcówki się nie zniszczyły, są miękkie i ładnie wyglądają. Zapach jest przyjemny, a aplikacja przez większość czasu bezproblemowa, dopiero pod koniec buteleczki miałam problemy z wydobyciem z niej kosmetyku.

Tak naprawdę dopiero po wypróbowaniu innych kosmetyków będę mogła ocenić, czy Provit czyni cuda, czy to dość standardowe działanie, ale źle na pewno nie jest i z pewnością jeszcze wiele razy go kupię.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić cpp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocnik w rozczesywaniu
  • Bardzo cenię ten produkt za działanie i zapach. Jego wydajność także jest wysoka, Cena przystępna. Na moje włosy działa cudownie, ujarzmia je, nawilża, sprawia, że nie mam problemów z ich rozczesaniem. Jedwab dodaje włosom miękkości, sprawia, że są delikatne w dotyku. Bardzo lubię ten efekt.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje, a doodatkowo przetluszcza włosy
  • Plusy
    + ładny zapach
    + ładne opakowanie
    +dobrze dostępny
    +tani

Minusy
    - przetłuszcza włosy
    - wyszusza
    Nie daje żadnych efektów przy dłuższym stosowaniu produktu.. Jestem zawidzionaa

Chcesz pochwalić martyna320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo slaby produkt
  • Plusy
    -ułatwia rozczesywanie
    -ładnie pachnie
    -estetyczne opakowanie
    -cena
    -przyjemna aplikacja
    -nie obciąża włosów (jeśli nie przesadzimy z ilością)

Minusy
    -brak regeneracji
    -należy uważać podczas aplikacji, ponieważ zbyt duża ilość obciąża włosy
    -nie zapobiega puszeniu się włosów
    -nie zapobiega elektryzowaniu się włosów

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna pomyłka, USUNĄĆ TO Z RYNKU
  • Ten produkt to czyste nieporozumienie... Wszystko co jest napisane na opakowaniu to jakaś bzdura...

Plusy:
    + ładnie pachnie
    + cena
    + wygodna aplikacja

Minusy:
    - przetłuszcza włosy
    - włosy są straszne w dotyku, twarde i posklejane
    - nie regeneruje
    - nie wygładza ani nie nawaliża
    - włosy jak się puszyły tak się puszą
    - obciąża

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić dame_badass za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Raczej słaby produkt, poza tym,że ma bardzo ładny zapach nie robi nic. Nie zauważyłam żeby moje włosy lepiej się po nim rozczesywały. Używałam go po wygładzającej odżywce żeby włosy ładnie pachniały. Próbowałam go też jako ochronę przed wysoką temperaturą,ale nie podołał temu zadaniu. Cena jak na jego umiejętności jest dosyć wygórowana.
    Za zapach i wydajność ma plus.

Używam tego produktu od: Roku.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DolceFarNiente3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • U mnie rewelacji żadnej nie było.

Plusy:
    -łatwo się po nim rozczesuje włosy
    -zapach
    -aplikacja
    -cena

Minusy:
    -włosy szybko się przetłuszczają
    -u mnie nie było efektu z elektryzowaniem się włosów
    -brak regeneracji włosa
    -brak nawilżenia

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Testerkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Moje włosy są dość problematyczne, bardzo się puszą i ciężko nad nimi zapanować. Jedwab z Loton również im nie podołał, nie zauważyłam poprawy. Psikam nim włosy po umyciu, ale poza całkiem przyjemnym zapachem ten kosmetyk nie ma dla mnie innych plusów. Byś może na cienkich włosach sprawdza się lepiej.

Używam tego produktu od: 8 miesięcy i zostało jeszcze trochę do zużycia
    Ilość zużytych opakowań: 1 i wciąż jestem w trakcie

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jako iż używam szamponów Barwy bez silikonów, po umyciu włosy są trudne w rozczesywaniu i ten produkt służy mi aby to ułatwić oraz zredukować elektryzowanie się włosów.
    Plusy:
    + cena
    + polski producent
    + ułatwia rozczesywanie włosów
    + łagodzi elektryzowanie

Minusy:
    - może lekko przyspiesza przetłuszczanie się włosów ale też trzeba kosmetyki rozsądnie dawkować a nie nawalić tonami Używam tego produktu od: Paru miesięcyIlość zużytych opakowań: Około 15

Chcesz pochwalić Tigger1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Kupiłam go, bo na szybko potrzebowałam czegoś do ochrony moich świeżo podciętych włosów. Pierwszy raz uzyłam i włosy były fajnie natłuszczone/nawilżone (końcówki), mniej się elektryzowały, ale za drugim razem czar prysł i na prawdę sądzę, że ten produkt mało co daje. Boję się go używać pod prostownicę, słaby mi się wydaje. Nic poza wodą.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Dynm_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doraźna
  • Kupiłam ten produkt mając na uwadze jedną jego właściwość : zapobieganie elektryzowaniu sie włosów. Jak napisałam w podsumowaniu preparat działa doraźnie, tylko wtedy gdy sie go użyje, nie działa jakoś długo. Lubie go za pozostawienie moich włosów bardzo miękkich, podatnych do układania, łatwo się rozczesujących. Niestety włosy jak sie elektryzowały tak sie dalej elektryzują. Nie zauważyłam żeby były zdrowsze. Stają sie szybciej tłuste i obciążone. Z wydajnością też tak średnio

Chcesz pochwalić whateverlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opłacalna i dobra
  • JA zaczęłam tego używać na bardo zniszczone włosy, u mnie ułatwia rozczesywanie i to bardzo, są miękkie i delikatne ale u góry szybciej się przetłuszczają mimo iz psikam bardziej na końcówki. Ogólnie za taką cenę to polecam , zależy też na jakie włosy : )

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Moficzek za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy się po nim puszą, tragedia
  • Niestety zakup tego jedwabiu to totalna pomyłka. Myślałam, że jedwab to kosmetyk, który ma za zadanie wygładzić nasze włosy i nadać im połysk. Niestety chyba się myliłam...po spryskaniu moich włosów lotonem zauwazyłam puszenie się. Na dodatek po dłuższym stosowaniu jedwab ten wysusza włosy co jest bardzo niekorzystne. KOlejnym minus jest dziwny zapach odżywki, ale to już kwestia gustu.. Ogólnie NIE POLECAMUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ashley808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto
  • jeśli chce mieć produktów do włosów który nic nie robi to warto go kupić produkt nic nie daje dla włosów, koło jedwabiu nawet nie stał, włosów nie regeneruje nie ułatwia rozczesywania
    dwa plusy:
    cena niewielka
    moje włosy się po nim nie elektryzują i nie pusząUżywam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: skończone pierwsze

Chcesz pochwalić paris232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt! Polecam
  • Bardzo fajny produkt.
    Jest łatwo dostępny
    Ma przyjemny zapach,
    Zapobiega rozdwajaniu końcówek,
    Dobra cena,
    Wydajny.
    Niestety nie ułatwia rozczesywania.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 3

Chcesz pochwalić optymistkaful za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt
  • Kosmetyk ładnie pachnie, przynajmniej mi ten zapach odpowiada. Jest w miarę tani.. niestety tu kończą się jego plusy. Po tym jedwabiu miałam straszne problemy z rozczesaniem włosów, stały się bardzo suche, matowe i sianowate.
    Nie spełnia swojej podstawowej roli, nie wygładza, a o regeneracji czy odbudowie nie wspominając. Męczę się teraz żeby go dokończyć i wyrzucić...

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Weroniiika_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kompletnie nie działa!
  • Kupiłam skuszona promocją w Naturze i niestety żałuję. Zero jakichkolwiek efektów!

- Nie ułtawia rozczesywania
    - Nie wygładza włosów na żadnej ich długości
    - Prawie w ogóle nie pachnie

Owszem, mam bardzo grube i ciężkie włosy ale żeby nawet nie pomagał ich rozczesać?.. Już nie wiem czym je traktować...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Albena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do końcówek
  • Kupiłam zachęcona pierwszymi dobrymi wrażeniami, po tym, jak podkradałam go cioci Wtedy ten jedwab wydawał mi się świetny: ładnie pachniał, wygładzał, zostawiał włosy miękkie i lśniące.
    Jednak, gdy zaczęłam go używać po każdym myciu, to rozczarowałam się Przesuszał, wzmagał przetłuszczanie i okropnie puszył włosy! Jeden wieli baranek! Odłożyłam, go gdzieś daleko do szafki.

O dziwo, wróciłam do niego przypadkiem. Kilka tygodni temu podcięłam włosy o parę centymetrów. Z braku funduszy na nowy jedwab, zaczęłam przegrzebywać składowisko zapomnianych kosmetyków. Spojrzałam na różowy płyn i pomyślałam, że dam mu jeszcze jedną szansę. I to była dobra decyzja Nie wiem jak to się dzieje, ale na samych końcówkach sprawuje się idealnie! Wygładza je, zostawia miękkie i co najważniejsze- zabezpieczone Moje włosy mają w zwyczaju, już po kilku dniach od podcięcia, łamać się przy końcach! A teraz są w dobrym stanie Nie widać białych punkcików i rozdwojonych kosmyków

Warto spróbować

Używam tego produktu od: Sierpnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Inflow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowite nie porozumienie ?!
  • Porażka !
    połowe opakowania wylałam bo szkoda było mi moich włosów . Po użyciu tego produktu włosy stały sie suche ,matowe i niemiłe w dotyku.
    Stanowczo odradzam jeżeli ktoś bardzo dba o włosy.
    Jedyną prawdą jaka jest napisana na opakowaniu to pomaga rozczesac włosy .

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Salosanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to porażka!!!
  • Powiem szczerze że chciałam zaoszczędzić i mnie pokarało! Mam dosyć przetłuszczające się włosy które mocno się elektryzują. Delikatnym jedwabiem chciałam załatwić sprawę, ale ten okazał się tragiczny!

Minusy:
    Po nim moje włosy wyglądały jakby były nie myte przez kilka dni.
    Żadnego wzmocnienia czy innych korzyści.

Plusy:
    Jedyny plus to ładny zapach, ale raczej krótkotrwały.
    Trudno mi się jakiś więcej dopatrzeć pozytywów.

Szczerze nie polecam tego produktu. Mnie on w niczym nie pomógł.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 i nigdy więcej go nie tknę!!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Felcia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale jest wybitny
  •  Dobrze się nakłada
     Włosy stają gładkie, trochę mocniejsze, mniej się łamią, choć efekt nie jest spektakularny, dlatego nie daję 5
     Ułatwia rozczesywanie,
     Nie przetłuszcza włosów
     Łatwo dostępny
     W miare przystępna cena. Zapłaciłam 9 zł

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić ladyfreakish za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • Kupiłam go po rozjaśnianiu włosów o kilka tonów, chociaż nie były zbytnio zniszczone. Używam codziennie, po umyciu i nałożeniu odżywki do spłukiwania i szczerze mówiąc efekt widzę tylko jeden po wyschnięciu, że włosy są miękkie....poza tym nic więcej...w dodatku ostatnio moje włosy zrobiły się bardzo napuszone i nie wiem co spowodowało taki efekt, możliwe właśnie, ze ten ''jedwab''...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LolinkaxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Produkt nie zdziałał cudów z moimi włosami a nawet je bardziej przesuszył . Mam włosy wysuszone , kręcone i myślałam że stan będzie lepszy ale tylko 10 zł poszło w błoto bo włosy po użyciu zostały nawet w gorszym stanie . Produkt mnie zawiódł .

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić tezlubiezelki za czytelną i pomocną recenzję?