Avon, Passion Dance EDT

Powiększ Avon, Passion Dance EDT

Zgłaszająca osoba: Sistar

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum

Cena: 54,90zł / 50ml

• charakterystyczny
  • Zapach mocno charakterystyczny, dobry na wieczór i wyjścia. Moją sympatię zyskał przez przypadek, koleżanka kupiła 2 "roletki" i jedną podarowała mi. Od tamtego czasu staram się zawsze mieć go na swojej półce.

Plusy:
    -trwały (na skórze kilka godzin, na ubraniu wyczuwalny nawet kolejnego dnia)
    -wyrazisty i mocny zapach
    -cena

Minusy:
    -zbyt popularny
    -pospolita butelka

Ilość zużytych opakowań: 6-7

Chcesz pochwalić patrycja0422 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • zapach bardzo ładny. dla mnie rzeczywiście gorący, kojarzy mi się z tańcem.,. Zapach zmysłowy, bardzo długo sie utrzymuje. Kilka lat temu bardzo mi się podobał. Teraz mam wrażenie że bardzo popularny , dużo osób nim pachnie. generalnie polecam jeśli ktoś lubi takie gorące, zmysłowe zapachy jest naprawdę niezły. Mi się po tych kilku latach przejadł.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić monisiak9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach mojej nastoletniości
  • Mam i bardzo lubię.
    Przede wszystkim dlatego, że przypominają mi czasy liceum, kiedy ich używałam nie znając i nie mogąc sobie pozwolić jeszcze na górnopółkowe perfumy. Passion dance to zapach ówczesnych dyskotek w klubach, pierwszych randek, licealnej rzeczywistości. Mam do niego ogromny sentyment i dlatego lubię go zawsze mieć w swojej kolekcji, choć obecnie bardzo, bardzo rzadko ich używam.
    Lubię je także za to, że są bardzo orginalne, ciekawe, mocno rozpoznawalne-wiele osób zna i kojarzy bardzo dobrze ten zapach. Przy tym w czasach kiedy wyszedł w ówczesnej ofercie Avon były one zupełnie inne niż wszystko co do tej pory firma proponowała.

Zgadzam się ze stwierdzeniem którejś z moich przedmówczyń, że to taki avonowski killerek. Zapach bardzo mocny,cieżki, ostry wręcz,upajający i narkotyczny. Ogoniasty i trwały.
    Wyraźnie czuć grejpfrut dzięki, któremu są lekko gorzkawe, paczulę, jaśmin w jakiś sposób również oraz kwiaty bliżej niezidentyfikowane.

Cena śmiesznie niska, flakonik nieciekawy.
    Warto znać

Używam tego produktu od: wielu, wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę jest ok.
  • Nie lubię oceniać zapachów, wiadomo co nos to inny gust. Podejdę więc do tego ogólnikowo, bo produkt mimo tego, że nie powala na kolana to raczej jest godny uwagi.

PLUSY:
    bardzo trwały zapach, pewnie dlatego, że intensywny
    cena w promocji zawsze kusząca
    jak na wieczór zapach intrygujący i miły
    Ładna, poręczna buteleczka
    Wydajny, jedno psiknięcie i go czuć dość intensywnie

MINUSY:
    może dusić, zwłaszcza na początku
    zapach jest intensywny, nie nadaje się raczej na codzień
    trochę też banalny i tandetny, no i nachalny

Polubiłam kiedyś ten zapach, bo pracowałam w restauracji- idealnie kamuflował zapach żarełka. Po prostu go pożerał

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: z 3? nie pamiętam do końca

Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie
  • Zapach zdecydowanie nie dla mnie. Mocny, duszący, ciężki, wieczorowy. Skusiłam się kiedyś bo był w promocji i były to pieniądze wyrzucone w błoto. Jedyny plus - był trwały. na koleżance też mi się nie podobał. Nie kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama niewiem
  • Przez pewień cza perfum mi się podobał,używałam go zimą ponieważ jest to ciężki intensywny zapach,ale po jakimś czasie zapach mnie zmęczył,tą intensywnością szczególnie wyczuwana przezemnie lilia i róża jakoś mnie drażniły,zapach zaczoł mi sie kojażyć z starszymi paniami po65 roku życia i go odstawiłam,buteleczka ładna cena niska,ale na rynku jest masa ładniejszych zapachów .Avon ma niskej jakości perfumy ,z małymi wyjątkami.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić crowt23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Jestem posiadaczką tych perfum po raz drugi po kilkuletniej przerwie. Świetnie czuję się z nim właśnie na jesień, dodaje mi energii jest taki świeżo-szyprowy. Uważam że bardzo kobiecy i sexy, zwraca uwagę płci brzydkiejPo prostu cudeńkoPolecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. całe w wersji limitowanej 30 ml, 2 op.50ml zaczęte.

Chcesz pochwalić magmaran za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyróżnia się
  • Jak narazie moja ulubiona propozycja od Avonu. Wyraźnie czuć kwiaty ale nie jest to kolejna prosta, słodka kompozycja jakich wiele ma w swoim asortymencie ta firma. Myślę, że jest bardziej dojrzała i bardziej "zadziorna". Wiadomo- nie spodziewajmy się cudów za tą cenę ale jest naprawdę dobrze. Dobra na chłodne dni i na wieczór. Wprowadza w intymny nastrój.

Używam tego produktu od: dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • mocny szypr
  • Zapach od lat w Avonie, ma swoje zwolenniczki ponieważ wiem, że może się bardzo podobać, to że mi nie to inna bajka. Teraz już wiem, na jakim zapachu się wzorowali by stworzyć Summer White Sunrise, który również jest szyprem. Wody są bardzo do siebie podobne, ale PD jest o wiele mocniejszy, wspomniany kuzyn jest moim ulubieńcem. Jednak tu jest za dużo wszystkiego. Dla młodych kobiet zbyt przytłaczający i duszacy. Flakon okropny! Nie cierpię czerwonych flakonów, tandeta. Zapach jest bardzo trwały, nie można mu tego zarzucić. Jest bardzo avonowy.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE CZYTAJ TEGO, ROZPISAŁAM SIĘ
  • Klasyk Avonu. Odkąd pamiętam, zawsze przeglądając katalog, szukałam stron zapachowych z Little Black Dress i właśnie z Passion Dance. Jeszcze gdy byłam smarkulą, postanowiłam sobie, że pewnego dnia nabędę wszystkie avon'owskie klasyki. Tak też się stało, bowiem od jakiegoś czasu zaczęłam je kolekcjonować.

Niedawno na moją toaletkę trafiła długo wyczekiwana PD. Prosty, ciemnoczerwony, falisty flakonik z nazwą zamknięty w ciemnoczerwono- czarnym, troszkę kiczowatym kartoniku.
    Moje pierwsze zdumienie- pachnie inaczej niż w katalogu! Mam wrażenie, że przez te wszystkie lata wykreowałam w głowie moją własną PD i po otrzymaniu tej prawdziwej, wyszło to na jaw.

Przejdę teraz do konkretów (''Nareszcie!''- pomyślały znudzone i poirytowane Wizażanki, siwiejące już w trakcie czytania mej jakże długiej i nudnej recenzji.)
    + trafiłam na promocję i za flakonik zapłaciłam 30 lub 40zł (skleroza nie boli, jak to mówią, ale ''tylko'' dolega)
    + mimo, iż zapach różni się od tego, który sobie wymyśliłam, to i tak jest piękny, tajemniczy, zmysłowy, i baaardzo kobiecy. Kojarzy mi się z tańcem wieczorowym i długą, czerwona lub czarną suknią z odkrytymi plecami. Używam go latem, gdyż myślę, że jest dobry na każdą porę roku, nie tylko na jesień i zimę.
    + zapach nie jest nachalny i ciężki. Noo... chyba, że ktoś wyleje na siebie pół buteleczki- wtedy faktycznie nos gnije. Pamiętajmy więc- mniej znaczy więcej! (I w tym momencie Nobel w kategorii Odkrywcze Myślenie trafia w ręce ''funky punky''! Przy okazji- co to za głupi nick?)
    + zapach jest trwały. Powtarzam- zapach jest trwały. Przeglądając recenzje, zauważyłam, że niektóre Wizażanki miały co do tego wątpliwości. Moje zdanie na ten temat jest takie- nasz nos przyzwyczaja się do naszych perfum i na dodatek nie wyczuwa już na początku użytkowania psikadła jego zapachu. Także nie martwcie się, jeśli nie czujecie powalającego zapachu- on z Wami jest. Więc nie spryskujcie się kolejną porcją PD, tylko odczekajcie jeszcze kilkadziesiąt minut, zanim znów jej użyjecie.

- dostępność. Zawsze to powtarzałam, powtarzam i do usr... śmierci będę to powtarzała- nie lubię w Avonie tego, że zamówienia trzeba składać poprzez katalog. Osobiście wolę przespacerować się do sklepu, obejrzeć towar, dotknąć, powąchać i wtedy- upewniwszy się co do jego jakości, wyglądu i tego, czy naprawdę go potrzebuję (no jasne, że tak! kosmetyków nigdy nie za dużo! )- dopiero go zakupić.

PODSUMOWANIE (naareeeeszcie!)- polecam PD zdecydowanym, pewnym siebie, ambitnym dziewczętom i kobietom!

PS: nie polecam PD nastolatkom. Dziewczyny, macie jeszcze czas na takie 'dorosłe' zapachy, więc póki możecie, korzystajcie z młodzieżowych, zakręconych, energicznych psikadeł.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?