Avon, Passion Dance EDT

Powiększ Avon, Passion Dance EDT

Zgłaszająca osoba: Sistar

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum

Cena: 54,90zł / 50ml

• Chwalona: 13 raz(y)
  • mocny szypr
  • Zapach od lat w Avonie, ma swoje zwolenniczki ponieważ wiem, że może się bardzo podobać, to że mi nie to inna bajka. Teraz już wiem, na jakim zapachu się wzorowali by stworzyć Summer White Sunrise, który również jest szyprem. Wody są bardzo do siebie podobne, ale PD jest o wiele mocniejszy, wspomniany kuzyn jest moim ulubieńcem. Jednak tu jest za dużo wszystkiego. Dla młodych kobiet zbyt przytłaczający i duszacy. Flakon okropny! Nie cierpię czerwonych flakonów, tandeta. Zapach jest bardzo trwały, nie można mu tego zarzucić. Jest bardzo avonowy.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE CZYTAJ TEGO, ROZPISAŁAM SIĘ
  • Klasyk Avonu. Odkąd pamiętam, zawsze przeglądając katalog, szukałam stron zapachowych z Little Black Dress i właśnie z Passion Dance. Jeszcze gdy byłam smarkulą, postanowiłam sobie, że pewnego dnia nabędę wszystkie avon'owskie klasyki. Tak też się stało, bowiem od jakiegoś czasu zaczęłam je kolekcjonować.

Niedawno na moją toaletkę trafiła długo wyczekiwana PD. Prosty, ciemnoczerwony, falisty flakonik z nazwą zamknięty w ciemnoczerwono- czarnym, troszkę kiczowatym kartoniku.
    Moje pierwsze zdumienie- pachnie inaczej niż w katalogu! Mam wrażenie, że przez te wszystkie lata wykreowałam w głowie moją własną PD i po otrzymaniu tej prawdziwej, wyszło to na jaw.

Przejdę teraz do konkretów (''Nareszcie!''- pomyślały znudzone i poirytowane Wizażanki, siwiejące już w trakcie czytania mej jakże długiej i nudnej recenzji.)
    + trafiłam na promocję i za flakonik zapłaciłam 30 lub 40zł (skleroza nie boli, jak to mówią, ale ''tylko'' dolega)
    + mimo, iż zapach różni się od tego, który sobie wymyśliłam, to i tak jest piękny, tajemniczy, zmysłowy, i baaardzo kobiecy. Kojarzy mi się z tańcem wieczorowym i długą, czerwona lub czarną suknią z odkrytymi plecami. Używam go latem, gdyż myślę, że jest dobry na każdą porę roku, nie tylko na jesień i zimę.
    + zapach nie jest nachalny i ciężki. Noo... chyba, że ktoś wyleje na siebie pół buteleczki- wtedy faktycznie nos gnije. Pamiętajmy więc- mniej znaczy więcej! (I w tym momencie Nobel w kategorii Odkrywcze Myślenie trafia w ręce ''funky punky''! Przy okazji- co to za głupi nick?)
    + zapach jest trwały. Powtarzam- zapach jest trwały. Przeglądając recenzje, zauważyłam, że niektóre Wizażanki miały co do tego wątpliwości. Moje zdanie na ten temat jest takie- nasz nos przyzwyczaja się do naszych perfum i na dodatek nie wyczuwa już na początku użytkowania psikadła jego zapachu. Także nie martwcie się, jeśli nie czujecie powalającego zapachu- on z Wami jest. Więc nie spryskujcie się kolejną porcją PD, tylko odczekajcie jeszcze kilkadziesiąt minut, zanim znów jej użyjecie.

- dostępność. Zawsze to powtarzałam, powtarzam i do usr... śmierci będę to powtarzała- nie lubię w Avonie tego, że zamówienia trzeba składać poprzez katalog. Osobiście wolę przespacerować się do sklepu, obejrzeć towar, dotknąć, powąchać i wtedy- upewniwszy się co do jego jakości, wyglądu i tego, czy naprawdę go potrzebuję (no jasne, że tak! kosmetyków nigdy nie za dużo! )- dopiero go zakupić.

PODSUMOWANIE (naareeeeszcie!)- polecam PD zdecydowanym, pewnym siebie, ambitnym dziewczętom i kobietom!

PS: nie polecam PD nastolatkom. Dziewczyny, macie jeszcze czas na takie 'dorosłe' zapachy, więc póki możecie, korzystajcie z młodzieżowych, zakręconych, energicznych psikadeł.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Ciężki, obrzydliwie szyprowy, koleżanka stwierdziła że to idealny zapach dla 'staruch'. Mam bardzo niemiłe skojarzenia, kupiłam w cenie regularnej i ŻAŁUJĘ. Teraz rozcieńczony z wodą robi za odświeżacz powietrza w toalecie.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić paneleq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki...
  • Zapach dostałam w prezencie pod choinkę, więc przynajmniej to nie ja się nań wykosztowałam - jędza ze mnie, przyznaję bez bicia

PLUSY:
    + zapach jest... interesujący; mnie osobiście nawet pasował, ale z tym różnie bywa,
    + cena(o ile się orientuję, produkt bywa często w promocji).

MINUSY:
    - kiepska trwałość,
    - mało wydajny,
    - z czasem powszednieje.

Nie polecam

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk z Avonu
  • Te perfumy znam bardzo dobrze są w moim domu od dawna .Moja mama co jakiś czas kupuje je ponownie,czasem kupije je też babci.Ja jej czasem je podkradam ( także podobają się osobą z różnych grup wiekowych,ja mam 17 lat) Widziałam też ,że jedna koleżanka z klasy bardzo często ich używa

plusy
    - ładny ,intensywny zapach .Pasuje na późną jesień i zimę.Na wieczory i na imprezy.Jest zmysłowy otulający kobiecy .Kojarzy mi się z tańcem towarzyskim
    - trwałość bardzo dobra.Fajnie się trzyma.To ewenement perfumy avon zazwyczaj szybciutko się ulatniają
    - dobra cena ,często w promocji
    - ładny flakon

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka pomyłka
  • Nie, nie i jeszcze raz nie. Kupiłam go po promocji (chyba za 30 zł) i to był błąd.
    - okropny, duszący, przyprawiający o ból głowy zapach
    - słaba trwałość
    - niewydajny
    - cena (za wysoka bez promocji)
    - nie rozwija się na ciele

Plusem jest to chyba flakonik - bardzo ładnie wygląda na półce.
    Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik 50 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duszny, ciężki i nieprzyjemny zapach dla straszych pań.
  • Te perfumy mnie odstraszają. Są paskudne i takie duszne. Kiedy psikłam się nimi i poszłam do koscioła, myslałam, że sama zemdleje.

Lubię ogniste zapachy, ale nie takie mocne, jak ten.
    Nigdy więcej go nie zakupię

Nie polecam

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić didi3101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dzikie ostępy
  • To jeden z niewielu zapachów, do których próbuję się przekonać latami. Pierwszy raz powąchany w katalogu wydał mi się okrutnie śmierdzący, nawet nie potrafię tego opisać. Było to jakieś 7 lat temu, kiedy podobały mi się typowe chłodne świeżaki (szypr trzeba UMIEĆ nosić), więc PD naturalnie odpadał w przedbiegach.
    Ale teraz, kiedy jestem starsza zaczynam doceniać zalety tego zapachu. Jest kwiatowy, to jasne- jaśmin, paczula, róża to silnie położone akcenty, potem gdzieś zamajaczy grapefruit, a podbicie jest bursztynowe. Ale przede wszystkim lubię ten rozgrzewający męski akcent w perfumach- nie są na każdą okazję, bardziej na gorący wieczór i noc połączoną ze śniadaniem, bo na dzień zanadto upajające i pobudzające, nie mogłabym się nawet sama skupić na pracy czuję w nich dużo zieleni przełamanej jakimś brązem, mech, akordy drzewne, ogólnie wrażenie spaceru po lesie, tylko że takiego mrocznego, dzikiego i nieokiełznanego, w którym łatwo można się zgubić. I chyba niedługo zabłądzę i ja w okolice mojej konsultantki

Używam tego produktu od: tylko testy
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocny, długotrwały Skarb
  • Zapach mocny, ciężki, idealny na wieczory i zimowe dni. Bardzo długo utrzymuje się na ciele.
    Lubię go, ale nie za często. Dobry dla młodzieży ale też dla starszych osób.
    Łatwo idzie go rozpoznać na obcych osobach ;-)

Chcesz pochwalić M_Ola za czytelną i pomocną recenzję?
  • intensywny,długotrwały zapach
  • zapach mocny,ciężki, intensywny, długo się utrzymuje. ładny kształt i kolor flakonika, jak dla mnie zapach chyba jednak zbyt charakterystyczny i będę testowała nowe zapachy

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bienia11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny zapach, ale ma to coś
  • Wodę tą miałam dawno temu zapach podoba mi się, bo ma w sobie jaśmin, który uwielbiam. Perfumy bardzo długo utrzymują się na skórze. Mają ładny flakonik. Starczą na długo, bo są mocne, więc nie trzeba wlewać na siebie pół flakonu.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Zapach który się, albo kocha, albo nienawidzi. Ja kocham!

Pierwszy raz kupiłam go dziewięć lat temu i zawsze jest w mojej torebce. Mimo, że jest bardzo ciężki używam go często na co dzień. Jest bardzo uwodzicielski. Zdecydowanie dla kobiet niezależnych, pewnych siebie i odważnych.

Na plus zdecydowanie:
    - cena (szczególnie w promocji)
    - wydajność
    - naprawdę długo się utrzymuje
    - ładny, prosty flakonik

Ubolewam nad tym, że nie w każdym katalogu Avonu jest dostępny.

Ilość zużytych opakowań: myślę, że około 15 flakoników

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • kupiłam go gdzieś 5 lat temu... i wciąż mam pół butelki i to chyba dlatego bo wyparował
    uzyłam go dosłownie dwa razy i nigdy więcej....
    Wyczuwam od razu z daleko kogoś kto używa tego zapachy.
    dla ,mnie koszmar, ale cóż... każdy ma inny gust

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić justynaa1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Jeden z moich zapachów. Ma głębię i to coś w sobie. Na lato moze faktycznie średni chociaż używam przez cały rok głównie w jakieś święta (w niedzielę zazwyczaj też) i imprezy wszelkiego typu.

Plusy:
    -głębia zapachu
    - jest jednym z nielicznych zapachów które są naprawdę trwałe
    - cena w promocji

Minusów nie widzę.

Jeśli chodzi o wydajność ciężko mi się określić bo tak jak już pisałam nie używam ich na codzień

Używam tego produktu od: ponad 2lata
    Ilość zużytych opakowań: oj duużo

Chcesz pochwalić Agnes93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Po raz pierwszy miałam do czynienia z tą wodą toaletową w 2007 kiedy kupiła ją sobie moja mama. Od razu ten zapach bardzo mi się spodobał, jednak byłam wtedy jeszcze gówniarą i nie pasował on do mnie. Niedawno kupiłam na promocji własny flakonik i bardzo się cieszę, że zapach nadal mi się podoba. Ten zapach przede wszystkim jest jakiś, nie da się obok niego przejść obojętnie. Można go pokochać lub znienawidzić. Zapach (jak na wodę toaletową) bardzo trwały, szczególnie na ciuchach. Zdecydowanie dla kobiety pewnej siebie, wiedzącej, czego chce, zdecydowanej, znającej swoje mocne strony. Flakonik moim zdaniem pasuje do zawartości, prosty, ale nieprzegięty ani nietandetny. Daję bez wahania 5 gwiazdek, nie wystawiam KWC, bo wielu zapachów w swoim życiu jeszcze nie poznałam, więc nie wiem czy kiedyś jakiś nie zasłuży, na 6 czyli właśnie na KWC. Polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić SekretnyWachlarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Nawet po recenzjach na wizażu widać, że zapach jest "jakiś". Jedne go uwielbiają, inne nie mogą znieść. Ja należę do tych pierwszych. Idealne na chłodne dni, nie ma w sobie nawet pół nuty słodyczy. Dla nastolatek faktycznie się nie nadaje, za to dla młodych kobiet - jak najbardziej. Jest bardzo trwały - lubię zmieniać perfumy, a w przypadku PD zapach na płaszczu zimowym utrzymuje się bardzo długo. Latem faktycznie może przytłaczać. To jeden z moich ulubionych avonowskich (i nie tylko zapachów)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić cloudine74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oryginalny
  • Avon stworzył naprawdę ciekawy i nietypowy zapach. Dość ciężki, więc raczej na jesień i zimę, ale mimo to nie dusi, bo nie jest słodki. Już wiele razy miałam ochotę go nabyć, ale nie wiem, czy się zdecyduję, bo jest bardzo popularny.

Ilość zużytych opakowań: testy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość oryginalny
  • Ciekawy, nieco męski zapach. Pasuje na zimowe i jesienne wieczory. Wyczuwam w nim różę, skórkę grejpfruta i dużo mchu. Używałam kilka lat temu, ale wciąż z przyjemnością wącham pusty flakonik. Pewnie kupię sobie flakonik z okazji zimy,może nawet w tym roku.Używam tego produktu od: używałam 5 lat temuIlość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zauroczenie wciąż trwa...
  • Nie jestem fanką perfum Avonu. Ale muszę przyznać,że ten zaczarował mnie od pierwszego powąchania i ten stan trwa od lat.
    Jest zmysłowy, kobiecy, otulający, ciepły. Mocny zapach kwiatów-lilia, róża i jaśmin są złagodzone tropikalnymi owocami,które dodają zadziorności i świeżości. Całość spaja paczula i leśny akcent-najpewniej mech.
    Uwielbiam je mieć na sobie również dlatego,że są naprawdę trwałe. Trwają na mnie cały dzień.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony od gimnazjum
  • Używam tego zapachu od ponad 10 lat a wciąż mi się nie znudził.Zapach jest mocny,charakterystyczny-nie każdemu przypadnie do gustu.Bardzo długo utrzymuje się na skórze.Jest dość wydajny.Cena współmierna do jakości.

Polecam.Ja będę go kupować do końca życia(chyba że przestaną go produkować)

Ilość zużytych opakowań: ok.ośmiu

Chcesz pochwalić dafnia4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt mocny i ciężki
  • Plusy: trwałość
    Minusy: Dla mnie jest za mocny, zbyt intensywny, duszący, ostry i jakiś taki sfermentowany. Bardzo nachalny. Dla kobiet o męskim typie urody.

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki,uwodzicielski,extra
  • Kocham ciężkie zapachy,a ten taki jest. Jak ktoś pachnieć zmysłowo,to gorąco polecam

-ciężki
    -długo się utrzymuje
    -dusi ,ja kocham takie perfumy
    -jak mam go na sobie czuję się pewniejsza siebie i bardziej seksowna

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednego

Chcesz pochwalić Nancy3320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • W katalogu pachniały naprawdę super, więc zamówiłam, cena w promocji była całkiem przystępna, niestety spotkał mnie wielki zawód. Zapach okazał się strasznie duszący, nawet jedno psikcięcie to dla mnie za dużo. Trwałość myślę, że można ocenić na dobrą bo nie mogłam się pozbyć tego zapachu przez długie godziny. Wydajności nie jestem w stanie ocenić, bo zakupiłam te perfumy już ładnych parę lat temu, potem podarowałam mamie i jeszcze gdzieś w domu je widziałam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: około połowy

Chcesz pochwalić Liev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Kupiłem kiedyś te perfumy mojej mamie nie spodziewając się niczego wielkiego, a mimo to był to strzał w tzw. 10! Mama od tej pory namiętnie używa tych perfum na zmianę z Chloe.
    Co ja jako facet mogę o nich powiedzieć. Zapach bardzo ładny, dla kobiety pewnej siebie, doświadczonej (ale nie tylko), zdecydowanej. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Kiedy moja mama wraca z pracy nadal go czuję. Flakonik pasuje do tych perfum, do ceny też nie można się przyczepić (tym bardziej w promocji). Podsumowując - polecam przynajmniej raz spróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Maks_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Plusy:
    - zapach, piękny, zdecydowany
    - trwałość
    - cena (o ile w promocji)
    - butelka (pasuje do zawartości w środku)
    - brak uczuleń

Plusy/minusy:
    - wydajność

Minusy:
    - Brak

Wracam za każdym razem, używam zarówno zimą (wtedy za dnia i wieczorem) jak i latem (wtedy tylko na wieczór, jakieś wyjście). Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić TeczaNaPatyku za czytelną i pomocną recenzję?