Avon, Passion Dance EDT

Powiększ Avon, Passion Dance EDT

Zgłaszająca osoba: Sistar

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum

Cena: 54,90zł / 50ml

• sama niewiem
  • Przez pewień cza perfum mi się podobał,używałam go zimą ponieważ jest to ciężki intensywny zapach,ale po jakimś czasie zapach mnie zmęczył,tą intensywnością szczególnie wyczuwana przezemnie lilia i róża jakoś mnie drażniły,zapach zaczoł mi sie kojażyć z starszymi paniami po65 roku życia i go odstawiłam,buteleczka ładna cena niska,ale na rynku jest masa ładniejszych zapachów .Avon ma niskej jakości perfumy ,z małymi wyjątkami.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić crowt23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudny
  • Jestem posiadaczką tych perfum po raz drugi po kilkuletniej przerwie. Świetnie czuję się z nim właśnie na jesień, dodaje mi energii jest taki świeżo-szyprowy. Uważam że bardzo kobiecy i sexy, zwraca uwagę płci brzydkiejPo prostu cudeńkoPolecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. całe w wersji limitowanej 30 ml, 2 op.50ml zaczęte.

Chcesz pochwalić magmaran za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyróżnia się
  • Jak narazie moja ulubiona propozycja od Avonu. Wyraźnie czuć kwiaty ale nie jest to kolejna prosta, słodka kompozycja jakich wiele ma w swoim asortymencie ta firma. Myślę, że jest bardziej dojrzała i bardziej "zadziorna". Wiadomo- nie spodziewajmy się cudów za tą cenę ale jest naprawdę dobrze. Dobra na chłodne dni i na wieczór. Wprowadza w intymny nastrój.

Używam tego produktu od: dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • mocny szypr
  • Zapach od lat w Avonie, ma swoje zwolenniczki ponieważ wiem, że może się bardzo podobać, to że mi nie to inna bajka. Teraz już wiem, na jakim zapachu się wzorowali by stworzyć Summer White Sunrise, który również jest szyprem. Wody są bardzo do siebie podobne, ale PD jest o wiele mocniejszy, wspomniany kuzyn jest moim ulubieńcem. Jednak tu jest za dużo wszystkiego. Dla młodych kobiet zbyt przytłaczający i duszacy. Flakon okropny! Nie cierpię czerwonych flakonów, tandeta. Zapach jest bardzo trwały, nie można mu tego zarzucić. Jest bardzo avonowy.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE CZYTAJ TEGO, ROZPISAŁAM SIĘ
  • Klasyk Avonu. Odkąd pamiętam, zawsze przeglądając katalog, szukałam stron zapachowych z Little Black Dress i właśnie z Passion Dance. Jeszcze gdy byłam smarkulą, postanowiłam sobie, że pewnego dnia nabędę wszystkie avon'owskie klasyki. Tak też się stało, bowiem od jakiegoś czasu zaczęłam je kolekcjonować.

Niedawno na moją toaletkę trafiła długo wyczekiwana PD. Prosty, ciemnoczerwony, falisty flakonik z nazwą zamknięty w ciemnoczerwono- czarnym, troszkę kiczowatym kartoniku.
    Moje pierwsze zdumienie- pachnie inaczej niż w katalogu! Mam wrażenie, że przez te wszystkie lata wykreowałam w głowie moją własną PD i po otrzymaniu tej prawdziwej, wyszło to na jaw.

Przejdę teraz do konkretów (''Nareszcie!''- pomyślały znudzone i poirytowane Wizażanki, siwiejące już w trakcie czytania mej jakże długiej i nudnej recenzji.)
    + trafiłam na promocję i za flakonik zapłaciłam 30 lub 40zł (skleroza nie boli, jak to mówią, ale ''tylko'' dolega)
    + mimo, iż zapach różni się od tego, który sobie wymyśliłam, to i tak jest piękny, tajemniczy, zmysłowy, i baaardzo kobiecy. Kojarzy mi się z tańcem wieczorowym i długą, czerwona lub czarną suknią z odkrytymi plecami. Używam go latem, gdyż myślę, że jest dobry na każdą porę roku, nie tylko na jesień i zimę.
    + zapach nie jest nachalny i ciężki. Noo... chyba, że ktoś wyleje na siebie pół buteleczki- wtedy faktycznie nos gnije. Pamiętajmy więc- mniej znaczy więcej! (I w tym momencie Nobel w kategorii Odkrywcze Myślenie trafia w ręce ''funky punky''! Przy okazji- co to za głupi nick?)
    + zapach jest trwały. Powtarzam- zapach jest trwały. Przeglądając recenzje, zauważyłam, że niektóre Wizażanki miały co do tego wątpliwości. Moje zdanie na ten temat jest takie- nasz nos przyzwyczaja się do naszych perfum i na dodatek nie wyczuwa już na początku użytkowania psikadła jego zapachu. Także nie martwcie się, jeśli nie czujecie powalającego zapachu- on z Wami jest. Więc nie spryskujcie się kolejną porcją PD, tylko odczekajcie jeszcze kilkadziesiąt minut, zanim znów jej użyjecie.

- dostępność. Zawsze to powtarzałam, powtarzam i do usr... śmierci będę to powtarzała- nie lubię w Avonie tego, że zamówienia trzeba składać poprzez katalog. Osobiście wolę przespacerować się do sklepu, obejrzeć towar, dotknąć, powąchać i wtedy- upewniwszy się co do jego jakości, wyglądu i tego, czy naprawdę go potrzebuję (no jasne, że tak! kosmetyków nigdy nie za dużo! )- dopiero go zakupić.

PODSUMOWANIE (naareeeeszcie!)- polecam PD zdecydowanym, pewnym siebie, ambitnym dziewczętom i kobietom!

PS: nie polecam PD nastolatkom. Dziewczyny, macie jeszcze czas na takie 'dorosłe' zapachy, więc póki możecie, korzystajcie z młodzieżowych, zakręconych, energicznych psikadeł.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki...
  • Zapach dostałam w prezencie pod choinkę, więc przynajmniej to nie ja się nań wykosztowałam - jędza ze mnie, przyznaję bez bicia

PLUSY:
    + zapach jest... interesujący; mnie osobiście nawet pasował, ale z tym różnie bywa,
    + cena(o ile się orientuję, produkt bywa często w promocji).

MINUSY:
    - kiepska trwałość,
    - mało wydajny,
    - z czasem powszednieje.

Nie polecam

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk z Avonu
  • Te perfumy znam bardzo dobrze są w moim domu od dawna .Moja mama co jakiś czas kupuje je ponownie,czasem kupije je też babci.Ja jej czasem je podkradam ( także podobają się osobą z różnych grup wiekowych,ja mam 17 lat) Widziałam też ,że jedna koleżanka z klasy bardzo często ich używa

plusy
    - ładny ,intensywny zapach .Pasuje na późną jesień i zimę.Na wieczory i na imprezy.Jest zmysłowy otulający kobiecy .Kojarzy mi się z tańcem towarzyskim
    - trwałość bardzo dobra.Fajnie się trzyma.To ewenement perfumy avon zazwyczaj szybciutko się ulatniają
    - dobra cena ,często w promocji
    - ładny flakon

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka pomyłka
  • Nie, nie i jeszcze raz nie. Kupiłam go po promocji (chyba za 30 zł) i to był błąd.
    - okropny, duszący, przyprawiający o ból głowy zapach
    - słaba trwałość
    - niewydajny
    - cena (za wysoka bez promocji)
    - nie rozwija się na ciele

Plusem jest to chyba flakonik - bardzo ładnie wygląda na półce.
    Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik 50 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dzikie ostępy
  • To jeden z niewielu zapachów, do których próbuję się przekonać latami. Pierwszy raz powąchany w katalogu wydał mi się okrutnie śmierdzący, nawet nie potrafię tego opisać. Było to jakieś 7 lat temu, kiedy podobały mi się typowe chłodne świeżaki (szypr trzeba UMIEĆ nosić), więc PD naturalnie odpadał w przedbiegach.
    Ale teraz, kiedy jestem starsza zaczynam doceniać zalety tego zapachu. Jest kwiatowy, to jasne- jaśmin, paczula, róża to silnie położone akcenty, potem gdzieś zamajaczy grapefruit, a podbicie jest bursztynowe. Ale przede wszystkim lubię ten rozgrzewający męski akcent w perfumach- nie są na każdą okazję, bardziej na gorący wieczór i noc połączoną ze śniadaniem, bo na dzień zanadto upajające i pobudzające, nie mogłabym się nawet sama skupić na pracy czuję w nich dużo zieleni przełamanej jakimś brązem, mech, akordy drzewne, ogólnie wrażenie spaceru po lesie, tylko że takiego mrocznego, dzikiego i nieokiełznanego, w którym łatwo można się zgubić. I chyba niedługo zabłądzę i ja w okolice mojej konsultantki

Używam tego produktu od: tylko testy
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • mocny, długotrwały Skarb
  • Zapach mocny, ciężki, idealny na wieczory i zimowe dni. Bardzo długo utrzymuje się na ciele.
    Lubię go, ale nie za często. Dobry dla młodzieży ale też dla starszych osób.
    Łatwo idzie go rozpoznać na obcych osobach ;-)

Chcesz pochwalić M_Ola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij