Avon, Passion Dance EDT

Powiększ Avon, Passion Dance EDT

Zgłaszająca osoba: Sistar

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum

Cena: 54,90zł / 50ml

• Wielka pomyłka
  • Nie, nie i jeszcze raz nie. Kupiłam go po promocji (chyba za 30 zł) i to był błąd.
    - okropny, duszący, przyprawiający o ból głowy zapach
    - słaba trwałość
    - niewydajny
    - cena (za wysoka bez promocji)
    - nie rozwija się na ciele

Plusem jest to chyba flakonik - bardzo ładnie wygląda na półce.
    Ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik 50 ml

Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duszny, ciężki i nieprzyjemny zapach dla straszych pań.
  • Te perfumy mnie odstraszają. Są paskudne i takie duszne. Kiedy psikłam się nimi i poszłam do koscioła, myslałam, że sama zemdleje.

Lubię ogniste zapachy, ale nie takie mocne, jak ten.
    Nigdy więcej go nie zakupię

Nie polecam

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić didi3101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dzikie ostępy
  • To jeden z niewielu zapachów, do których próbuję się przekonać latami. Pierwszy raz powąchany w katalogu wydał mi się okrutnie śmierdzący, nawet nie potrafię tego opisać. Było to jakieś 7 lat temu, kiedy podobały mi się typowe chłodne świeżaki (szypr trzeba UMIEĆ nosić), więc PD naturalnie odpadał w przedbiegach.
    Ale teraz, kiedy jestem starsza zaczynam doceniać zalety tego zapachu. Jest kwiatowy, to jasne- jaśmin, paczula, róża to silnie położone akcenty, potem gdzieś zamajaczy grapefruit, a podbicie jest bursztynowe. Ale przede wszystkim lubię ten rozgrzewający męski akcent w perfumach- nie są na każdą okazję, bardziej na gorący wieczór i noc połączoną ze śniadaniem, bo na dzień zanadto upajające i pobudzające, nie mogłabym się nawet sama skupić na pracy czuję w nich dużo zieleni przełamanej jakimś brązem, mech, akordy drzewne, ogólnie wrażenie spaceru po lesie, tylko że takiego mrocznego, dzikiego i nieokiełznanego, w którym łatwo można się zgubić. I chyba niedługo zabłądzę i ja w okolice mojej konsultantki

Używam tego produktu od: tylko testy
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocny, długotrwały Skarb
  • Zapach mocny, ciężki, idealny na wieczory i zimowe dni. Bardzo długo utrzymuje się na ciele.
    Lubię go, ale nie za często. Dobry dla młodzieży ale też dla starszych osób.
    Łatwo idzie go rozpoznać na obcych osobach ;-)

Chcesz pochwalić M_Ola za czytelną i pomocną recenzję?
  • intensywny,długotrwały zapach
  • zapach mocny,ciężki, intensywny, długo się utrzymuje. ładny kształt i kolor flakonika, jak dla mnie zapach chyba jednak zbyt charakterystyczny i będę testowała nowe zapachy

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bienia11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny zapach, ale ma to coś
  • Wodę tą miałam dawno temu zapach podoba mi się, bo ma w sobie jaśmin, który uwielbiam. Perfumy bardzo długo utrzymują się na skórze. Mają ładny flakonik. Starczą na długo, bo są mocne, więc nie trzeba wlewać na siebie pół flakonu.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Zapach który się, albo kocha, albo nienawidzi. Ja kocham!

Pierwszy raz kupiłam go dziewięć lat temu i zawsze jest w mojej torebce. Mimo, że jest bardzo ciężki używam go często na co dzień. Jest bardzo uwodzicielski. Zdecydowanie dla kobiet niezależnych, pewnych siebie i odważnych.

Na plus zdecydowanie:
    - cena (szczególnie w promocji)
    - wydajność
    - naprawdę długo się utrzymuje
    - ładny, prosty flakonik

Ubolewam nad tym, że nie w każdym katalogu Avonu jest dostępny.

Ilość zużytych opakowań: myślę, że około 15 flakoników

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • kupiłam go gdzieś 5 lat temu... i wciąż mam pół butelki i to chyba dlatego bo wyparował
    uzyłam go dosłownie dwa razy i nigdy więcej....
    Wyczuwam od razu z daleko kogoś kto używa tego zapachy.
    dla ,mnie koszmar, ale cóż... każdy ma inny gust

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić justynaa1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubionych
  • Jeden z moich zapachów. Ma głębię i to coś w sobie. Na lato moze faktycznie średni chociaż używam przez cały rok głównie w jakieś święta (w niedzielę zazwyczaj też) i imprezy wszelkiego typu.

Plusy:
    -głębia zapachu
    - jest jednym z nielicznych zapachów które są naprawdę trwałe
    - cena w promocji

Minusów nie widzę.

Jeśli chodzi o wydajność ciężko mi się określić bo tak jak już pisałam nie używam ich na codzień

Używam tego produktu od: ponad 2lata
    Ilość zużytych opakowań: oj duużo

Chcesz pochwalić Agnes93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Po raz pierwszy miałam do czynienia z tą wodą toaletową w 2007 kiedy kupiła ją sobie moja mama. Od razu ten zapach bardzo mi się spodobał, jednak byłam wtedy jeszcze gówniarą i nie pasował on do mnie. Niedawno kupiłam na promocji własny flakonik i bardzo się cieszę, że zapach nadal mi się podoba. Ten zapach przede wszystkim jest jakiś, nie da się obok niego przejść obojętnie. Można go pokochać lub znienawidzić. Zapach (jak na wodę toaletową) bardzo trwały, szczególnie na ciuchach. Zdecydowanie dla kobiety pewnej siebie, wiedzącej, czego chce, zdecydowanej, znającej swoje mocne strony. Flakonik moim zdaniem pasuje do zawartości, prosty, ale nieprzegięty ani nietandetny. Daję bez wahania 5 gwiazdek, nie wystawiam KWC, bo wielu zapachów w swoim życiu jeszcze nie poznałam, więc nie wiem czy kiedyś jakiś nie zasłuży, na 6 czyli właśnie na KWC. Polecam!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić SekretnyWachlarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Nawet po recenzjach na wizażu widać, że zapach jest "jakiś". Jedne go uwielbiają, inne nie mogą znieść. Ja należę do tych pierwszych. Idealne na chłodne dni, nie ma w sobie nawet pół nuty słodyczy. Dla nastolatek faktycznie się nie nadaje, za to dla młodych kobiet - jak najbardziej. Jest bardzo trwały - lubię zmieniać perfumy, a w przypadku PD zapach na płaszczu zimowym utrzymuje się bardzo długo. Latem faktycznie może przytłaczać. To jeden z moich ulubionych avonowskich (i nie tylko zapachów)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić cloudine74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oryginalny
  • Avon stworzył naprawdę ciekawy i nietypowy zapach. Dość ciężki, więc raczej na jesień i zimę, ale mimo to nie dusi, bo nie jest słodki. Już wiele razy miałam ochotę go nabyć, ale jego popularność sprawiła, że mam go dosyć.

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość oryginalny
  • Ciekawy, nieco męski zapach. Pasuje na zimowe i jesienne wieczory. Wyczuwam w nim różę, skórkę grejpfruta i dużo mchu. Używałam kilka lat temu, ale wciąż z przyjemnością wącham pusty flakonik. Pewnie kupię sobie flakonik z okazji zimy,może nawet w tym roku.Używam tego produktu od: używałam 5 lat temuIlość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zauroczenie wciąż trwa...
  • Nie jestem fanką perfum Avonu. Ale muszę przyznać,że ten zaczarował mnie od pierwszego powąchania i ten stan trwa od lat.
    Jest zmysłowy, kobiecy, otulający, ciepły. Mocny zapach kwiatów-lilia, róża i jaśmin są złagodzone tropikalnymi owocami,które dodają zadziorności i świeżości. Całość spaja paczula i leśny akcent-najpewniej mech.
    Uwielbiam je mieć na sobie również dlatego,że są naprawdę trwałe. Trwają na mnie cały dzień.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony od gimnazjum
  • Używam tego zapachu od ponad 10 lat a wciąż mi się nie znudził.Zapach jest mocny,charakterystyczny-nie każdemu przypadnie do gustu.Bardzo długo utrzymuje się na skórze.Jest dość wydajny.Cena współmierna do jakości.

Polecam.Ja będę go kupować do końca życia(chyba że przestaną go produkować)

Ilość zużytych opakowań: ok.ośmiu

Chcesz pochwalić dafnia4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt mocny i ciężki
  • Plusy: trwałość
    Minusy: Dla mnie jest za mocny, zbyt intensywny, duszący, ostry i jakiś taki sfermentowany. Bardzo nachalny. Dla kobiet o męskim typie urody.

Chcesz pochwalić Likaonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki,uwodzicielski,extra
  • Kocham ciężkie zapachy,a ten taki jest. Jak ktoś pachnieć zmysłowo,to gorąco polecam

-ciężki
    -długo się utrzymuje
    -dusi ,ja kocham takie perfumy
    -jak mam go na sobie czuję się pewniejsza siebie i bardziej seksowna

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednego

Chcesz pochwalić Nancy3320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • W katalogu pachniały naprawdę super, więc zamówiłam, cena w promocji była całkiem przystępna, niestety spotkał mnie wielki zawód. Zapach okazał się strasznie duszący, nawet jedno psikcięcie to dla mnie za dużo. Trwałość myślę, że można ocenić na dobrą bo nie mogłam się pozbyć tego zapachu przez długie godziny. Wydajności nie jestem w stanie ocenić, bo zakupiłam te perfumy już ładnych parę lat temu, potem podarowałam mamie i jeszcze gdzieś w domu je widziałam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: około połowy

Chcesz pochwalić Liev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Kupiłem kiedyś te perfumy mojej mamie nie spodziewając się niczego wielkiego, a mimo to był to strzał w tzw. 10! Mama od tej pory namiętnie używa tych perfum na zmianę z Chloe.
    Co ja jako facet mogę o nich powiedzieć. Zapach bardzo ładny, dla kobiety pewnej siebie, doświadczonej (ale nie tylko), zdecydowanej. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Kiedy moja mama wraca z pracy nadal go czuję. Flakonik pasuje do tych perfum, do ceny też nie można się przyczepić (tym bardziej w promocji). Podsumowując - polecam przynajmniej raz spróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Maks_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Plusy:
    - zapach, piękny, zdecydowany
    - trwałość
    - cena (o ile w promocji)
    - butelka (pasuje do zawartości w środku)
    - brak uczuleń

Plusy/minusy:
    - wydajność

Minusy:
    - Brak

Wracam za każdym razem, używam zarówno zimą (wtedy za dnia i wieczorem) jak i latem (wtedy tylko na wieczór, jakieś wyjście). Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić TeczaNaPatyku za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpychający wręcz...
  • Mocny, meczący, przyprawiający o mdłości i bóle głowy odór.
    Trzyma się cholernie długo i daje uczucie nieświeżości.
    Jak dla mnie przeznaczony dla starych pudernic niestety...

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ognisty
  • Mocny, ostry zapach moze przyciagac lub odpychac, warto go uzywac z rozsadkiem.
    Na pocztaku przeszkadzal mnie ten ostry zapach aczkowliek z czasem przekonalam sie do niego, gdzyz jest trwaly a nawet mala ilosc, wieczorowa pora podkresla nasza kobiecosc i temperament.

Flakon ciekawy, niewielki.
    Cena rozsadna.
    Nie brudzi ubran (w moim przypadku nie zaobserwowalam plam).

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 , 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StokrotkaLilly za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze wśród moich zapachów
  • Jak już kilka osób pisało jest to z pewnością zapach który albo się kocha albo nienawidzi. Ja zdecydowanie go kocham.
    Kilka lat temu kupiłam w sumie w ciemno bo spodobało mi się opakowanie . I to był strzał w 10! Od tamtego czasu zawsze jest w mojej kolekcji perfum. Wśród znajomych nie zrobił furory, ale u mnie tak i to jaką.... Jak dla mnie wspaniały zapach na letnie(i nie tylko) upojne wieczory. Zmysłowy, sexowny, elegancki i ...ciężki(w dobrym sensie). U mnie "rozbudza zmysły" . Dla kobiet niebanalnych i pewnych siebie. Na pewno zapada w pamięć.

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić ankaka2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropnie duszący
  • Perfumy te wpadły mi w ręce kilka lat temu. Pamiętam, że katalogu zapach był opisywany jako seksowny i uwodzicielski. O ile flakon jest ładny o tyle sam zapach już nie. Perfumy są bardzo duszące, ciężkie i męskie. Za nic nie kojarzą mi się z seksowną femme fatale, raczej z herod babą, używającą najtańszej męskiej wody kolońskiej. Długo utrzymują się na skórze. U mnie wywołują ból głowy, jest mi od nich po prostu niedobrze. Jeśli poczuje go u jakieś osoby to natychmiast się oddalam byle tylko nie przesiąknąć tym smrodem.

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Shannon_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ach ta pasja..
  • Narcyz, mech, paczula.. ach ta pasja!

Zapach z kategorii trochę "męskich", surowych, ostrych.
    Mocny, z czasem jednak łagodnieje, dość długo się utrzymuje na skórze. Trzeba go lubić. Buteleczka dość dobrze odzwierciedla zawartość. Troszkę łączy się z Deep Red Bossa.

Klasyk Avonu.

Polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?