Avon, Passion Dance EDT

Powiększ Avon, Passion Dance EDT

Zgłaszająca osoba: Sistar

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum

Cena: 54,90zł / 50ml

• Za mocny, pachnie jak męski
  • Skusiłam się na niego wąchając "pachnącą stronę" w katalogu Avonu, tymczasem perfumy nieco odbiegają od tejże strony... Są o wiele cięższe i mocniejsze, co sprawia, że pachną jak męskie perfumy. Czuć jaśmin, czarną róże, poza tym na pierwszy plan wybija się paczula w towarzystwie ambry. Gdyby było odwrotnie, byłabym zadowolona, a tak, niestety nie mogę ich używać.

Minusy:
    -krótkotrwałe,
    -za mocne i za ciężkie.

Cechy neutralne:
    -standardowe opakowanie,
    -nie najgorszy zapach, ale jednak zbyt intensywny, żeby się podobał.

Plusy:
    -bardzo dobra cena.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakon

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Piekny , elegancki, z pazurem.
  • Jest to jedyny zapach Avon, który kupiłam więcej niż raz.Zapewne nie dla miłośniczek lekkich słodziaków.Tu już ciężkie kwiaty mieszają się z akordami cięższego kalibru osiadają na skórze z goryczką.Dla młodych pań ewentualnie na wieczór, na pań dojrzałych elegancki zapach na codzień, wieczorowo też da radę.Zapach z głębią, ogonem i pazurem, dodaje kobiecości, jest sensualny i zmysłowy.Avon nie może produkować zapachów dla samych nastolatek, bo dojrzałe kobiety też chętnie czasem coś kupująI ten zapach bardziej polecałabym dojrzałym paniom zwłaszcza na okres jesień-zima,mnie w lecie on też nie męczy, dodaje mi jako kobiecie pieprzyka.Napisałabym, że jest trochę retro, ale w dobrym tego słowa znaczeniu.Zapewne bardzo różniący się od pozostałych zapachów Avon.U mnie stanie obok Opium i chętnie będę sięgać po niego.Butelka ładna i poręczna.Bardzo niska cena-20 zł na Allegro, trwałość rewelacyjna.Dawniej Avon miewał perełki.Daję z uwagi na stosunek jakości do ceny maksymalną ocenę.I wstyd dla firmy Avon, że dawniej EDT były 10 razy trwalsze i intensywniejsze niż obecne EDP

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego i nieostatniego

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WIECZOROWE
  • Jest to jeden z ładniejszych zapachów od Avon. Intensywny, kwiatowy, pasuje na wieczór. Przed zakupem pełnowymiarowych perfum radzę wypróbować, dla wielbicieli świeżych zapachów może być mdlący. Można kupić w przystępnej cenie, polecam tez mgiełke zapachową z tej serii, jest tak samo trwała jak woda toaletowa (utrzymuje sie przez kilka godzin).

Używam tego produktu od: Kupuję od czasu do czasu od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10szt.

Chcesz pochwalić tsunlai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dojrzałe
  • Ulubiony zapach mojej mamy. I do takich kobiet pasuje ten zapach dojrzałych, jest to bardzo mocny i charakterystyczny zapach. Na początku mi się podobały, potem jednak stwierdziłam, że jednak nie pasują dla mnie. Przeciętna buteleczka, trwałe i tanie.

Używam tego produktu od: kilku lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • charakterystyczny
  • Zapach mocno charakterystyczny, dobry na wieczór i wyjścia. Moją sympatię zyskał przez przypadek, koleżanka kupiła 2 "roletki" i jedną podarowała mi. Od tamtego czasu staram się zawsze mieć go na swojej półce.

Plusy:
    -trwały (na skórze kilka godzin, na ubraniu wyczuwalny nawet kolejnego dnia)
    -wyrazisty i mocny zapach
    -cena

Minusy:
    -zbyt popularny
    -pospolita butelka

Ilość zużytych opakowań: 6-7

Chcesz pochwalić patrycja0422 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • zapach bardzo ładny. dla mnie rzeczywiście gorący, kojarzy mi się z tańcem.,. Zapach zmysłowy, bardzo długo sie utrzymuje. Kilka lat temu bardzo mi się podobał. Teraz mam wrażenie że bardzo popularny , dużo osób nim pachnie. generalnie polecam jeśli ktoś lubi takie gorące, zmysłowe zapachy jest naprawdę niezły. Mi się po tych kilku latach przejadł.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić monisiak9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach mojej nastoletniości
  • Mam i bardzo lubię.
    Przede wszystkim dlatego, że przypominają mi czasy liceum, kiedy ich używałam nie znając i nie mogąc sobie pozwolić jeszcze na górnopółkowe perfumy. Passion dance to zapach ówczesnych dyskotek w klubach, pierwszych randek, licealnej rzeczywistości. Mam do niego ogromny sentyment i dlatego lubię go zawsze mieć w swojej kolekcji, choć obecnie bardzo, bardzo rzadko ich używam.
    Lubię je także za to, że są bardzo orginalne, ciekawe, mocno rozpoznawalne-wiele osób zna i kojarzy bardzo dobrze ten zapach. Przy tym w czasach kiedy wyszedł w ówczesnej ofercie Avon były one zupełnie inne niż wszystko co do tej pory firma proponowała.

Zgadzam się ze stwierdzeniem którejś z moich przedmówczyń, że to taki avonowski killerek. Zapach bardzo mocny,cieżki, ostry wręcz,upajający i narkotyczny. Ogoniasty i trwały.
    Wyraźnie czuć grejpfrut dzięki, któremu są lekko gorzkawe, paczulę, jaśmin w jakiś sposób również oraz kwiaty bliżej niezidentyfikowane.

Cena śmiesznie niska, flakonik nieciekawy.
    Warto znać

Używam tego produktu od: wielu, wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • za taką cenę jest ok.
  • Nie lubię oceniać zapachów, wiadomo co nos to inny gust. Podejdę więc do tego ogólnikowo, bo produkt mimo tego, że nie powala na kolana to raczej jest godny uwagi.

PLUSY:
    bardzo trwały zapach, pewnie dlatego, że intensywny
    cena w promocji zawsze kusząca
    jak na wieczór zapach intrygujący i miły
    Ładna, poręczna buteleczka
    Wydajny, jedno psiknięcie i go czuć dość intensywnie

MINUSY:
    może dusić, zwłaszcza na początku
    zapach jest intensywny, nie nadaje się raczej na codzień
    trochę też banalny i tandetny, no i nachalny

Polubiłam kiedyś ten zapach, bo pracowałam w restauracji- idealnie kamuflował zapach żarełka. Po prostu go pożerał

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: z 3? nie pamiętam do końca

Chcesz pochwalić justyna8813 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie
  • Zapach zdecydowanie nie dla mnie. Mocny, duszący, ciężki, wieczorowy. Skusiłam się kiedyś bo był w promocji i były to pieniądze wyrzucone w błoto. Jedyny plus - był trwały. na koleżance też mi się nie podobał. Nie kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama niewiem
  • Przez pewień cza perfum mi się podobał,używałam go zimą ponieważ jest to ciężki intensywny zapach,ale po jakimś czasie zapach mnie zmęczył,tą intensywnością szczególnie wyczuwana przezemnie lilia i róża jakoś mnie drażniły,zapach zaczoł mi sie kojażyć z starszymi paniami po65 roku życia i go odstawiłam,buteleczka ładna cena niska,ale na rynku jest masa ładniejszych zapachów .Avon ma niskej jakości perfumy ,z małymi wyjątkami.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić crowt23 za czytelną i pomocną recenzję?