Avon, Passion Dance EDT

Powiększ Avon, Passion Dance EDT

Zgłaszająca osoba: Sistar

Gorący, zmysłowy zapach. Ognistą naturę kompozycji w pełni odzwierciedla kolor buteleczki.

Kategoria: kwiatowo-chyprowa.

Nuty zapachowe: grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz, czarna róża, ambra, mech, paczula.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum

Cena: 54,90zł / 50ml

• Mój styl zapachowy z pazurem!
  • Cena ok.30 zł za 50 ml
    Bardzo długo się utrzymuje na skórze
    Eleganckie,ciemne opakowanie
    Trochę duszący zapach,ale ja takie lubię,najlepiej nadają się na zimę albo na wieczór.Według mnie jest to dla kobiet lubiących się ubierać na ciemno i z pazurem.Raczej nie dla nastolatek

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• zapach ponadczasowy
  • Chyba jedyny zapach ze stajni Avon, który jest "made in Italy" a nie "made in Poland"
    Wykonanie jest świetne jak za tę cenę (10zł na allegro!), to nie alkoholowe popłuczyny, które błyskawicznie wietrzeją. Jak na EDT jest bardziej trwała niż niejedna EDP.
    Jeśli chodzi o sam zapach, no cóż...był, jest i będzie. Ponadczasowy, klasyczny szyprowy zapach - a takie po prostu trzeba lubić. Mocny, esencjonalny, charakterny - nieśmiertelny
    Dla mnie idealny na lato, ewentualnie ciepłą wiosnę. Ładnie pachnie na skórze rozgrzanej słońce.
    W chłodniejsze miesiące po prostu mi śmierdzi

Używam tego produktu od: 1-2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytku

Chcesz pochwalić mischa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intensywny
  • Plusy :
    - intensywny, mocny zapach
    - trwałe
    - idealne na jesień/zimę oraz na wieczorne wyjście
    - cena przystępna, okazyjnie można kupić za pół ceny.

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 2010

Chcesz pochwalić Kasia251221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezupełnie..
  • Ból, ból i ból.

Perfumy oryginalne, ciekawe, mocne, wyraziste. Flakon - w moim stylu. Szyper w moim stylu. Kolor. Są kobiece, nawet długo sie trzymają.. Opisywane jako seksowne i zmysłowe, ogniste. Więc biorę, bo CO może pójść nie tak?

Ale.. ALE... Grejfrut. Zamówiłam je i albo przeczytałam nuty zapachowe wyjątkowo nieuważnie, albo też była to jedna z tych pozycji w katalogu, gdzie w opisie wymienione są tylko dwa składniki ze wszystkich - kojarzycie, prawda? ''Zanurz się w zmysłowej nucie COŚTAM i COŚTAM zapachu Passion Dance''... Nie wiem. Wiem jedynie, ze kupiłam je, z bijącym mocno sercem rozpakowałam, niuch i... Zawód. I już wiem, że w nucie głowy jest albo Grejfrut, albo jakaś soczysta porzeczka. Nie trawię żadnego z tych dodatków. a gorzkiego cytrusa to wyczuję na kilometr i mnie odrzuci... No i niestety, grejfrut mi zniszczył całą kompozycję. Próbowałam się do niej przekonać wiele razy, ale ostatecznie musiałam oddać perfumy komu innemu.
    Jak na złość trzymały się mnie jak rzep psiego - w normalnych warunkach wszystko na mnie znika po godzinie. Passion Dance grejfrutowo rzucał się, szydząc, dopóki nie zdarłam ich porządnie wodą z mydłem.

Szkoda, ale to juz kwestia mojego nosa

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nie zmęczyłam

Chcesz pochwalić pokrzyva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyciągający
  • Passion Dance jest to zapach za który otrzymałam najwięcej komplementów od mężczyzn. Zdecydowanie nie jest to zapach dla nastolatki.
    Ciężki, zmysłowy, przyciągający facetów. Wąchając go - przed oczami mam parę ludzi splatających się w tańcu. Trwałość zapachu na skórze kiepska. Na ubraniach trzyma się dłużej.

Zapachów z Avonu przestałam używać jakiś czas temu, poza jednym wyjątkiem. Zostałam wierna jedynie Passion Dance, chyba dlatego, że zwraca uwagę mężczyzn.

Używam tego produktu od: 10 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 i w trakcie 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mamba4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za mocny, duszący zapach
  • Niestety zapach od Avon, Passion Dance EDT to nie był trafiony zakup już zastanawiam się komu podarować swoją buteleczkę, aby spasował zapach. Jak dla mnie zapach jest zbyt ostry i duszący kompletnie mi nie odpowiada.

Zalety:
    -niska cena
    -ładne opakowanie

Wady:
    -zbyt ostry i duszący zapach
    -krótko się utrzymuje na ciele

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić luisach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Dawniej te perfumy by mi nie podeszły, ale wylicytowałam je kiedyś na WOŚP i o dziwo - podeszły mi bardzo. Zapach mocny, intensywny i ciężki, typowo wieczorowy.

+ intensywny zapach
    + zapach długo się utrzymuje
    + ładna buteleczka
    + cena

Używam tego produktu od: prawie roku

Chcesz pochwalić blackithilien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Intrygujący, ale nie dla mnie
  • Passion Dance to niewątpliwie klasyk Avonu, ale ja go nie pokochałam. Zamówiłam z nadzieją na mocny i wyrazisty zapach, który podkreśli moją osobowość i zaintryguje otoczenie. Ciemnoczerwony flakon tylko rozbudził moje nadzieje na zapach "z pazurem".

Aż ciężko uwierzyć, czytając tyle recenzji, że na mnie te perfumy (edt) po prostu śmierdzą. Zamiast czuć ciężkie i mocne szyprowe wonie grejpfruta, papai, lilii wodnej, jaśminu, narcyza, czarnej róży, ambry, mchu, czy paczuli, wszystko zlewa się w jednostajną woń. Przywodzi mi to na myśl kolorową plastelinę, która po zlepieniu razem nie tworzy czegoś niezwykłego, a tylko brązową kulkę. Tak jest w tym przypadku, woni nie potrafię od siebie odróżnić, wszystko jest razem wrzucone do jednego flakonu i pachnie jak potpourri ze sklepu "wszystko za 5 złotych". Nie czuję w tym zapachu nic co można nazwać wyrafinowanym, czy seksownym.

Może nie dorosłam jeszcze do noszenia szyprów, albo moja skóra nie lubi się z Passion Dance. Perfumy są też na mnie nietrwałe, wietrzeją po 2-3 h. Nie zauważyłam, aby nuty przenikały się, zapach jest raczej płaski, jednowymiarowy.

Osobiście preferuję bardziej kobiece, lżejsze, delikatniejsze i subtelniejsze, ale przede wszystkim mniej skomplikowane zapachy, gdzie mniej więcej potrafię rozróżnić czym pachnę i przy takich na razie chyba pozostanę. Licho mnie chyba podkusiło na ten zapach, w katalogu wydawał się inny, bardziej przyjemny dla nosa.

Ilość zużytych opakowań: sporadycznie, w trakcie 1 flakon

Chcesz pochwalić Amisiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mocny, pachnie jak męski
  • Skusiłam się na niego wąchając "pachnącą stronę" w katalogu Avonu, tymczasem perfumy nieco odbiegają od tejże strony... Są o wiele cięższe i mocniejsze, co sprawia, że pachną jak męskie perfumy. Czuć jaśmin, czarną róże, poza tym na pierwszy plan wybija się paczula w towarzystwie ambry. Gdyby było odwrotnie, byłabym zadowolona, a tak, niestety nie mogę ich używać.

Minusy:
    -krótkotrwałe,
    -za mocne i za ciężkie.

Cechy neutralne:
    -standardowe opakowanie,
    -nie najgorszy zapach, ale jednak zbyt intensywny, żeby się podobał.

Plusy:
    -bardzo dobra cena.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakon

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekny , elegancki, z pazurem.
  • Jest to jedyny zapach Avon, który kupiłam więcej niż raz.Zapewne nie dla miłośniczek lekkich słodziaków.Tu już ciężkie kwiaty mieszają się z akordami cięższego kalibru osiadają na skórze z goryczką.Dla młodych pań ewentualnie na wieczór, na pań dojrzałych elegancki zapach na codzień, wieczorowo też da radę.Zapach z głębią, ogonem i pazurem, dodaje kobiecości, jest sensualny i zmysłowy.Avon nie może produkować zapachów dla samych nastolatek, bo dojrzałe kobiety też chętnie czasem coś kupująI ten zapach bardziej polecałabym dojrzałym paniom zwłaszcza na okres jesień-zima,mnie w lecie on też nie męczy, dodaje mi jako kobiecie pieprzyka.Napisałabym, że jest trochę retro, ale w dobrym tego słowa znaczeniu.Zapewne bardzo różniący się od pozostałych zapachów Avon.U mnie stanie obok Opium i chętnie będę sięgać po niego.Butelka ładna i poręczna.Bardzo niska cena-20 zł na Allegro, trwałość rewelacyjna.Dawniej Avon miewał perełki.Daję z uwagi na stosunek jakości do ceny maksymalną ocenę.I wstyd dla firmy Avon, że dawniej EDT były 10 razy trwalsze i intensywniejsze niż obecne EDP

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego i nieostatniego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?