Pierre Guillaume Paris (Parfumerie Generale), Yuzu Ab Irato EDT

Pierre Guillaume Paris (Parfumerie Generale), Yuzu Ab Irato EDT

Delikatny i silny zarazem, sensualny i świeży, pojawia się gdzieś pomiędzy japońskim ogrodem,a morzem Śródziemnym. Na początek odrobina krystalicznie czystego yuzu i liści mięty, następnie siła pieprzu z magnolią, jaśminem i hiacyntem odsłania zmysłowe i ekscytujące serce. Absolut z tymianku, hyzopu oraz mirra połączone z bambusem wieńczą zapach wodnisto - roślinną harmonią.

Kategoria: cytrusowo-kwiatowa

Nuty zapachowe: japońskie yuzu, liście mięty, magnolia, jaśmin, hiacynt, pieprz, hyzop, mirra, bambus.

wody toaletowe
kwiatowe, zielone / cytrusowe

Archikatedra lubelska :D

Wow, coś niesamowitego! Wąchałam testery i zastanawiałam się, który zaszczycić testem na skórze no i przy Yuzu ab Irato nie miałam wątpliwości :D Bałam się tylko, ze na skórze może stracić urok, rozwinąć się, zmienić, szczęśliwie nic takiego sie nie stało - od początku do końca pachnie lubelską archikatedrą, chłodem kamiennych posadzek, dymkiem z kadzidła który rozproszył się pod kopułą, wodą święconą... No niesamowite jest to - zupełnie przypadkowe - odzwierciedlenie zapachu znajomego miejsca. Jakbym miała rozebrac Yuzu ab Irato na czynniki pierwsze to czuję tu dużo chłodnych i orzeźwiających cytrusów i ziół i bardzo delikatne, kadzidlano-drzewne tło, wszystko bardzo transparentne, a jednak emenujące, odrywające się od skóry i trwałe w stopniu zadowalającym. Wiem jedno - chcę całą flaszkę! Co za zaskoczenie, bo znając nuty i wiedząc co twórca chciał w tym zapachu uchwycić raczej nie zdecydowałabym się na test. Szczęśliwie na buteleczkach były tylko numerki i nie pamiętałam co kryje się pod 09 :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testy