Powiększ Oceanic, AA Ultra Nawilżanie, Krem nawilżająco-normalizujący do cery normalnej i mieszanej

Zgłaszająca osoba: VeniceQueen

Lekka, nietłusta konsystencja preparatu oraz kompleks regulujący proces produkcji sebum zapewniają efekt matowej skóry. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry.
Składniki: Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki, chronią przed szkodliwym działaniem czynników środowiska oraz przywracają właściwą równowagę skórze. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Betaine, Ethylhexyl Stearate, Di-C12-13 Alkyl Malate, Xylitylpolyglucosides, Sodium Acrylate/ Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Squalane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PVP, Silica, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, BHT, Caprylyl Glycol, Carbomer, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Xylitan, Xylitol, Dimethycone, Niacinamide, Yeast Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ammonium Glycyrrhizate, Panthenol, Zinc Gluconate, Caffeine, Biotin, Propylene Glycol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Allantoin, Durvillea Antarctica, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 17zł / 50ml
/mw/

• Ujdzie
  • Nie mam zbyt wymagającej cery i nie potrzebuję dużego nawilżenia, więc ten krem sprawdza się dobrze. Ma lekko wodnistą konsystencje i naprawdę nie trzeba go dużo nakładać na twarz. Szybko się wchłania ma ładny zapach.
    I taka moja uwaga. Krem podrażnia oczy. Gdy przypadkowo rozsmaruję go za blisko , zaczynają szczypać. Ale może to być moje uczulenie na jakiś składnik.

Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Same minusy...
  • Po pierwsze krem bardzo slabo,powierzchownie tylko nawilza,zostawia nieprzyjemnie lepka skore.W ogole nie matuje,nie normalizuje,nie robi niczego,co obiecuje nam producent.Poza tym masakrycznie zapycha,powoduje wysyp podskornych krostek,ktorych ciezko sie pozbyc,nigdy wiecej!

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić king4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Dla mnie jeden z najlepszych.
  • Ten krem jest dla mnie jednym z lepszych, których do tej pory używałam. Ma bardzo lekką konsystencję, rozprowadza się na twarzy idealnie i wystarczy tak naprawdę niewielka ilość, przez co jest wydajny i przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem wystarcza mi spokojnie na ponad miesiąc. Mam skórę mieszaną i wrażliwą. Dobranie odpowiedniego kremu jest dla mnie bardzo problematyczne, ponieważ kremy zbyt tłuste, pozostawiające film sprawiają, że moja skóra się świeci, zaś kremy nienawilżające wystarczająco powodują, że mam suche skórki zwłaszcza na czole i nosie. Ten krem u mnie dobrze sprawdza się na wiosnę i jesień, kiedy warunki pogodowe nie są surowe. Niestety podczas zimy jest za słaby i moja skóra nie jest wystarczająco nawilżona. Dobrze sprawdza się także latem, ponieważ jest lekki jak piórko i łatwo się wchłania. Nie zapycha skóry i nadaje się pod podkład. Nigdy nie zostawia tłustego filmu, co jest dla mnie dużą zaletą. Każda z nas ma tak naprawdę inne zapotrzebowania i dla jednych może być on idealny, a dla innych beznadziejny. Myślę jednak, że warto go przetestować na własnej skórze

Podsumowując:
    + bardzo dobrze się wchłania;
    + lekka konsystencja, która nie zostawia filmu;
    + bardzo wydajny;
    + nadaje się pod podkład;
    + po aplikacji skóra jest miękka i miła w dotyku;
    + szklane opakowanie;
    + nie zapycha porów;
    + dobra cena w stosunku do jakości (kupuję za ok. 18 zł)

- trochę za słabo nawilża zwłaszcza w zimie i nie likwiduje suchych skórek (ale wydaje mi się to niedużą wadą, bo w moim przypadku warto zmieniać krem na inną porę roku)

Ilość zużytych opakowań: około 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić pat20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRY -NIE DLA WSZYSTKICH

+DOBRY NA DZIEŃ -BEZ MAKIJAŻU
    SREDNIE NAWILŻENIE
    +PIĘKNY ZAPACH

- OPAKOWANIE -JAJKO KOŃCÓWKĘ SIĘ ZLE WYCIĄGAŁO

- ZOSTAWIA TAKĄ JAK BY POWŁAKĘ NA TWARZY KTÓRA MNIE DRAŻNI TAK JAK BY SIĘ NIE WCHŁĄNIAŁ

- NIE NADAJĘ SIĘ POD MAKIJAŻ -FLUID I PODKŁAD ROLUJĄ SIĘ POD NIM

Używam tego produktu od: 6 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: 50 ML JEDNO OPAKOWANIA

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Nusika2124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wiecej nie kupie
  • Potrzebuję kremu który dobrze nawilża bez zapychania. Niestety zauważyłam, że po paru użyciach mam więcej podskórnych grudek. Dlatego nie kupię go więcej.
    Plusy:
    -niska cena
    -przyjemny zapach
    -nawilża
    Minusy:
    -zapycha, powodując podskórne grudki

Chcesz pochwalić kennedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Moja skóra po tym kremie jest bardzooo gładka, nawilżona. Krem dość ładnie pachnie, nie jest ciężki. Dość przystępna cena.
    Będę szukała swojego idealnego kremu, jednak możliwe że do tego jeszcze wrócę.
    Uniwersalność kremu - na dzien i na noc średnio do mnie przemawia, osobiście wolę mieć dwa osobne kremy.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić maadzioszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny do cery tłustej
  • Niesamowity krem, jako jedyny nadaje się do mojej tłustej cery, nawilża, jednocześnie nie przetłuszczając. Dla osób z cerą mieszaną lub tłustą - jedyny

Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Chcesz pochwalić lena1magda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Plusy:
    +jest lekki
    +nawilża
    +ślicznie pachnie
    +nie roluje się
    +nadaje się pod makijaż
    +jest wydajny

Minusy:
    -właściwie brak

Nie mam twarzy z problemami, dlatego nie wiem jak się sprawuje u każdego z osobna. Ale w moim przypadku najważniejsze jest to, aby się nie rolował, nadawał pod makijaż i żeby miał ładny zapach- nienawidzę jakiś kwiatowych kremów. I oczywiście powinien delikatnie nawilżać, ale nie przetłuszczać twarzy. I ten krem tak właśnie działa.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (próbowałam też inne kremy w międzyczasie)

Chcesz pochwalić Airisha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zagości w mojej kosmetyczce już więcej
  • Zachwycona wcześniejszym kremem AA Naturalne Rozświetlanie postanowiłam kupić ten krem i miałam nadzieje, że także będę zadowolona. Jednak nie spełnił moich oczekiwań.

Minusy:

Nie nawilża
    Zapach jest uporczywy
    Zatyka pory
    Po nałożeniu na twarz można odczuwać szczypanie

Plusy:

Chcesz pochwalić NattiNattiSing za czytelną i pomocną recenzję?
  • POMYŁKA!
  • Kupiłam oczywiście pod wpływem pozytywnych opinii na wizazu...

Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej:
    +nie zapycha, to mu się akurat udało
    +lekka konsystencja

A teraz minusy:
    -POTWORNIE czuć go na twarzy, po nałożeniu nawet niewielkiej ilości miałam wrażenie, że moja twarz jest spocona, po prostu obrzydliwe uczucie, które jak dla mnie, dyskwalifikuje ten krem na całej linii
    -nawilżenie słabe, moja skóra wręcz się wysuszyła przez niego
    -zapach, mnie nie przypadł do gustu
    -niewydajny, mimo że starałam się go nakładać w minimalnych ilościach w nadziei, że nie będę go czuć na twarzy i tak szybko go ubywało, co w tym wypadku powinnam zaliczyć na plus, bo krócej będę się z nim męczyć

Ponieważ żal mi każdego grosza wydanego na to smarowidło stosuję go na dekolt i tu o dziwo pojawiły mi się małe czerwone krostki.

Echhh... nie polecam tego badziewia!

Chcesz pochwalić mtr za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Produkt spełnia swoją rolę. Mam cerę mieszaną adzięki temu kremie nie błyszczy się w strefie T, a skóra jest dobrze nawilżona. Ponadto ten krem mnie nie uczulił, choć mam dużą skłonność do alergii. Ogólnie produkt trafiony, ale narazie poszedł w odstawkę,bo testuję też inne kremy. Może znajdę jeszcze lepszy? Gorąco polecam

Używam tego produktu od: pół roku temu

Chcesz pochwalić thalia22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • bardzo przyjemny krem do twarzy, używałam go przez dlugi okres czasu, jednak chciałam wypróbować czegoś innego, mimo to na pewno go jeszcze kupię

+ świetna konsystencja (nie za tłusta, nie za lekka)
    + dość dobrze nawilża
    + szybko wysycha
    + matuje
    + niska cena
    + dostępność
    + gładka twarz oraz brak niespodzianek na twarzy to duży plus

- niezbyt przyjemny zapach ale można przywyknąć
    - dla mnie nieporęczne opakowanie, szczególnie gdy miałam dłuższe paznokcie wtedy byl problem z wydobyciem kremu ( szczególnie pod koniec)

Ogólnie polecam, ja byłam bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: bylo ich wiele

Chcesz pochwalić marta225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hicior
  • Ten krem jest świetny! Poleciła mi znajoma i miała rację. Jest dobry na dzień. Na noc korzystam z bardziej tłustych. Pod makijaż śmiało można go użyć, bo bardzo szybko się wchłania. Jestem naprawdę zadowolona! Cena też niezbyt wygórowana!Używam tego produktu od: parę miesięcyIlość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić studiowizerunku za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry kremik
  • moja skóra jest często bardzo sucha i w takich wypadkach ten krem szybko i skutecznie ją ratował
    absoluatnie nie zauważyłam, żeby zostawiał tłusty film na skórze, nawet jeśli nałoży go się naprawdę sporo, to i tak prędzej czy później krem całkowicie się wchłania. nadaje się pod podkład, praktycznie pod każdy. ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowywuje. minusem jest trochę mała wydajność i cena, z 4zł powinni opuścić, chociaż tragedii nie ma. aczkolwiek bardzo polecam każdemu ten krem na pewno jeszcze do niego wrócę, ale lubię nowości

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 /50ml

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do niespodzianek... Krem ten nie jest w moim przedziale wiekowym gdyż jestem młodsza. Działa świetnie nareszcie znalazłam krem do twarzy który szybko się wchłania, ma lekką konsystencję, dobrze nawilża, nie powoduje podrażnień. Wystarczy nie wiele aby starczyło na całą twarz. Na dzień jego nawilżenie mi starcza ale na noc chętnie poszukaj czegoś mocniejszego. Jedynym minusem tego kremu jest wysoka cena ja daje za mój około 18 zł głównie w Rossmanie. Pudełeczko wygląda na duże jak na krem ale w środku kryje się malutki słoiczek.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ila777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Plusy:
    - bardzo dobrze koi skórę (używałam go po paskudnej alergii i naprawdę bardzo mi z nią pomógł)
    - szybko się wchłania
    - skóra się po nim nie świeci (chociaż nie nazwałabym tego efektem matującym)

Minusy:
    - zdecydowanie za drogi
    - nawilża dobrze, ale bez szału. Dla skóry mieszanej owszem, dla suchej nie bardzo.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2, trzecie właśnie zaczęte

Chcesz pochwalić Rafineria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Uwielbiam ten krem! jest cudowny!

- świetnie nawilża,
    -jest bardzo delikatny,
    -ma super konsystencję i zapach,
    - nie zapycha,
    - dobrze się wchłania,
    - pięknie pachnie,
    - niewiele kosztuje,

Nie ma nic co byłoby minusem. Jest fantastyczny!

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Chcesz pochwalić gg22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala
  • Krem "męcze" już od kilku tygodni. Niestety tylko"męcze" bo użytkowanie go nie należy do moich przyjemności a szkoda mi wyrzucić już drugi kiepski produkt do twarzy.

Nie spodziewałam się super efektu jak na drogeryjny krem ale chociaż rezultatu zadowalającego.

Przyjemna konsystencja, w miare szybko się wchłania ma raczej nie drażniący zapach (dokładnie jak tonik matujący Estee Lauder). Opakowanie ok, cena niska, dostępny w wielu drogieriach.

Ale na tym koniec plusów.

Co mi się nie podoba to słabe nawilżanie, napewno nie ultra. Właściwości matujące bez fajerwerków, raczej mam po tym kremie suchą twarz, aczkolwiek zostawia lekki tłusty film na skórze.

Nie nadaje sie pod każdy podkład.

Sądze że to jego sprawka powstałych na twarzy zaskórników. Nie zmieniłam żadnego innego kosmetyku do twarzy oprócz kremu.

Czasem szczypie mnie po nim twarz.

W rezultacie nie spełnił moich oczekiwań, ale miałam przeczucie że za taką kwote nie dostane wymarzonego kremu.

Nie wiem komu mozna go polecić, nastolatkom? Nie wiem.Używam tego produktu od: kilka tygodniIlość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły kremik
  • Mam cerę mieszaną i potrzebuję matowienia, ale szczególnie zimą przydaje się też dobre nawilżenie. Z taką właśnie myślą kupiłam ten krem. Nie zachwycił mnie przesadnie, ale nie jest też zły.

+lekka konsystencja
    +dobrze się wchłania
    +lekko matuje
    +lekko nawilża

-absolutnie nie współgra z podkładem, roluje się
    -spodziewałam się lepszego nawilżenia
    -nie za ładne opakowanie jak za taką cenę

Ot taki sobie kremik. Raczej już do niego nie wrócę, chyba, że latem, kiedy nie będę używała podkładu.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić infernallady za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem jakich wiele
  • Kupiłam go z myślą o stosowaniu na noc, bo na dzień używam kremu matującego. Jako kosmetyk nawilżający sprawdził się całkiem nieźle, bo nie miałam problemu z suchym czołem i policzkami. Mimo że moja wrażliwa i alergiczna cera sprawia mi czasem kłopoty, to ten krem nigdy jej nie uczulił ani nie podrażnił. Nie zauważyłam też, żeby zapychał pory.

Zapach całkiem przyjemny, dość neutralny, dlatego nie irytował ani nie męczył. Słoiczek pozwala na wybranie kremu do końca. Kosmetyk w moim przypadku był bardzo wydajny, bo wystarczył na pięć miesięcy.

Jednak krem dostaje ode mnie trzy gwiazdki, ponieważ mimo że konsystencja jest wodnisto-kremowa, co sugerowałoby, iż będzie lekki, to taki nie był. Zostawiał filtr na twarzy, średnio się wchłaniał, czego efektem była świecąca i lepka twarz rano. Dlatego nie sądzę, żeby sprawdzał się jako krem na dzień przy mieszanej cerze.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Całkiem dobry krem matujący dla osób mających problem ze "świeceniem", lecz mają dobrze nawilżoną skórę. Lekki, dobrze się wchłania i doskonale nadaje się pod makijaż. Wadą jest cena (dosyć drogi) i stosunkowo mała wydajność.

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • używam tego kremu od ponad roku, na początku byłam nim zachwycona, jednak po tak długim stosowaniu mam do niego sporo zastrzeżeń:
    *roluję sie szczególnie na czole;/
    *zapach bywa męczący
    *za tą cenę opakowanie bardzo kiepskie
    *nie radzi sobie z suchymi skórkami na nosie i policzkach
    Niby jest fajny ale ma duże ale, dokończę to opakowanie i zaczynam poszukiwania innego mam nadzieje lepszego kremu.

Używam tego produktu od:roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asia 90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • bardzo fajniutki kremik , lekki , uzywam go od jakiegos czasu i nie mam większych zastrzeżen co do samego produktu , choc wole kremiki do twarzy, jednak nie w słoiczkach tylko, w tubkach ze wzgledu na łatwiejsze uzytkowanie i to jedyny minusikUżywam tego produktu od:3 miesiące

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • Kupiłam ten krem gdyż poszukiwałam lekkiego kremu nawilżającego.
    Jego konsystencja jest rzeczywiście lekka,za co plus.
    I to by było na tyle gdyż moim zdaniem:
    -zdecydowanie zbyt intensywny zapach
    -w sytuacjach mocnego wysuszenia nie dawał rady,musiałam ratować się kakaową ziają
    -nieprzyjemnie rolował się gdy nakładałam podkład
    -nakładany na lekko podrażnioną cerę piekł niemiłosiernie.

być może ocena byłaby wyższa gdyby kosztował on 6,7 zł ale nie 17!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić Damayanti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem bardzo przypadł mi do gustu. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Na plus również przyjemny zapach, nawilżenie, zmatowienie skóry. Nadaje się pod make-up. Do tego jeszcze bardzo przyjemne opakowanie

Używam tego produktu od:pół roku

Chcesz pochwalić wywloczka za czytelną i pomocną recenzję?