Astor, Age Vitality Concealer (Korektor w pędzlu)

Powiększ Astor, Age Vitality Concealer (Korektor w pędzlu)

Zgłaszająca osoba: Ewik11

Rozświetlająco - kryjący korektor z wygodnym aplikatorem w pędzlu. Idealnie maskuje cienie pod oczami i kryje oznaki zmęczenia.Wygładza zmarszczki i niedoskonałości skóry nadając jej promienny wygląd. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Cena: 29,90zł

• Chyba żart
  • Kupiłam go na szybko, bo marzył mi się korektor z pędzelkiem w przystępnej cenie, więc padło na ten( choć jak na ten produkt to cena wcale nie okazała się przystępna). Pierwszy raz próbowałam go użyć przed weselem koleżanki robiłam aż trzy podejscia zmywałam i próbowałam nałożyć jeszcze raz i g..., nie dało rady. Uznałam że dam mu jeszcze szanse i spróbowałam z innym podkładem i też nic z tego nie wyszło. Więc musieliśmy się rozstać bo szkoda było mi miejsca w kosmetyczce na taki badziew.
    Największe wady:
    -Nie da się nałożyć
    -roluje się i waży
    - Zbiera w zagłębieniach podkreślając zmarszczki.
    Nie wiem czy oddziałuje jakoś na skóre, bo nie miałam go na sobie aż tak długo żeby móc to ocenić.
    Produkt zraził mnie skutecznie do marki Astor

Używam tego produktu od: kilka podejść
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego wyrzuciłam do kosza

Chcesz pochwalić Arundati za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny.
  • Najgorszy korektor, jakiego kiedykolwiek używałam.
    Najjaśniejszy odcień jest za jasny, trochę ciemniejszy z kolei za ciemny.
    Po nałożeniu robi smugi, podkreśla zmarszczki, nijak nie da się go równo rozprowadzić.
    Na niedoskonałości absolutnie się nie nadaje, krycie w takim przypadku jest zerowe.
    Opakowanie jest bardzo niewygodne.
    Cena (38zł w Super Pharm) wręcz kosmiczna jak za taką jakość.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • O Bożenko!
  • Przyznaję bez bicia, kupiłam ten korektor na szybko, bez czytania KWC, w jakimś totalnym zamroczeniu umysłu. Kosztował niemało więc oczekiwania jakieś tam wobec niego miałam. A tu zonk! Kurczeblaszka, najgorszy kosmetyk ever. Nie robi niczego co robić powinien. PO nałożeniu pod oczy mamy piękne glutki, kluski, farfocle, nie da się rozsmarować, wałkuje się, robi plamy, prześwity, podkreśla zmarszczki których nie mamy. No kosmos po prostu! Nawet moja Mama, które wobec kosmetyków ma niewielkie wymagania powiedziała " A weź idź z tym cholerstwem"
    Nie da sie go używać w żaden sposób, wstyd wyjść z czymś takim do ludzi. Na plus jedynie wygodne opakowanie, nie zacinające się, dozujące odpowiednią ilość kosmetyku.
    Nie polecam, nie popełniajcie tego błędu. Za 30 zł kupcie sobie lepiej dobrą kawę i czekoladę

Ilość zużytych opakowań: 1/8 opakowania, reszta wylądowała w śmieciach

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Oleeeńka za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEGIA , MASAKRA, KATASTROFA!!!!
  • Najgorszy korektor pod oczy jaki kiedykolwiek miałam , widziałam i używałam.... to jakaś pomyłka... nie da się go urzywać bo najzwyczajniej się roluje , waży ..naaaawet nie wiem jak to nazwać... istny koszmar. NIE KUPUJCIE DZIEWCZYNY SZKODA KASYYY...Pieniądze w błoto , próbowałam Ja, moja mama, siostra, koleżanka i taki sam efekt więc to nie kwestia wieku, ani rodzaju skóry. Wstyd dla Astora.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić mendi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie da się nałożyć, żenada roku!
  • Ten korektor do najtańszych nie należał, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę minimalistyczną wręcz pojemność. Mimo to potrzebowałam czegoś na okolice oczu-rozświetlającego. Niestety zakup nie był udany.

Przede wszystkim zastanawiam się jak coś takiego można dopuścić do masowej produkcji. Chyba nikt tego nie testował. Przede wszystkim produktu NIE DA SIĘ NAŁOŻYĆ!!! Natychmiast kiedy chcemy go rozsmarować roluje się i ściera w 100%. Próbowałam samym pędzelkiem, z wklepywaniem, bez i efekt ten sam-czyli totalny brak efektu i brak korektora w miejscach gdzie go nakładamy. Próbowałam też bez kremu pod oczy- to samo.

Ja czuję się oszukana tym produktem. Rozumiem, że niektóre kosmetyki dla jednych cer są lepsze dla innych gorsze, jednym pasują, innym nie. Ten produkt nie pozostawia jednak nadziei na wydanie opinii o nim. Dla mnie jest wadliwy i powinien podlegać reklamacji.

Przestrzegam przed zakupem. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: próbowałam używać, niestety użycie jest niemożliwe.
    Ilość zużytych opakowań: kilka prób/kilkanaście.

Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • zupełnie niegodny polecenia, szkoda pieniędzy. w zasadzie wszystko w temacie zostało powiedziane - nie maskuje cieni, a je uwypukla, podkreśla zmarszczki...
    mam go dość długo, a był użyty dosłownie kilka razy. powinien w końcu wylądować w koszu

zdecydowane nie

Używam tego produktu od: mam go od ok. roku, ale praktycznie nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić katariiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewypał
  • Rzeczywiście ten korektor to wyjątkowy niewypał, a wcale nie jest taki tani, myślałam że może ja trafiłam na jakiś stary egzemplarz ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii widzę, że to taka jego uroda, że zamiast kryć cienie pod oczami to uwydatnia i podkreśla zmarszczki i wysusza, ma oszukane opakowanie , jest go nie wiele, tylko na samym brzegu bo rozebrałam go na części pierwsze...Używam tego produktu od: używałam rok temuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić moniulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Najgorszy korektor jaki kiedykolwiek miałam! Nie kryje cieni pod oczami, natomiast bardzo podkreśla nawet najmniejsze zmarszczki, wałkuje się, tworzy nieestetyczne plamy na twarzy. Daję pół gwiazdki za fajny aplikator. Ogółem pieniądze wyrzucona w błoto.

Używam tego produktu od: użyłam parę razy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Aarion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej nie kupię!
  • Pierwsze i najważniejsze to że korektor szybko zasycha na twarzy, nie zdążę go nawet dobrze rozetrzeć a on juz sie zaczyna wałkować!
    Miał ukryc cienie pod oczami a tego nie robi, odznacza się i je uwidacznia Na te partie twarzy absolutnie sie nie nadaje!!!!
    Plus za wygodny aplikator i to że można nim zamaskowac pojedyńcze wypryski.
    Używam tego produktu od: dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1/4opakowania reszta wylądowała w koszu

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mazidło bohomazidło
  • To brzmi jak ponury żart: "Ten niezastąpiony korektor maskuje objawy zmęczenia dzięki zawartym witaminom A, C i E. (...) Zawartość w formule pigmentów doskonale łączących się ze skórą zapewnia doskonałe pokrycienie doskonałości." Końcówka ostatniego zdania setnie się udała - POKRYCIE-NIE DOSKONAŁOŚCI!

Po prawdzie! Swoje główne zadanie korektor spełnia zupełnie na odwyrtkę:
    1) Chociaż dokładnie nie pokrywa - na szczęście - naszych doskonałości, to jednak sprawia, że owe doskonałości wydają się podejrzane.
    2) Zamiast maskować cienie, jeszcze bardziej podkreśla, że mamy coś do ukrycia.
    3) Jak szkło powiększające uwydatnia prawie niewidoczne zmarszczki.
    4) Okolice oczu bez korektora wyglądają lepiej niż po jego użyciu.
    5) Żeby jakoś - co nie znaczy, że dobrze - wyglądać po aplikacji, powinnyśmy założyć okulary (najlepiej przyciemnione) albo umiejętnie przypudrować maźnięcia pudrem rozświetlającym, najlepiej dość ciemnym.

Jedna gwiazdka za to, że przynajmniej nie przesusza nieszczęsnej skóry pod oczami, jak niektóre inne korektory.

Za to źle się nakłada, tworząc na skórze - choćby nie wiem, jak się starać - istny bohomaz. Poprawianie malowidła przynosi jeszcze gorszy efekt, więc nie ma mowy o skończeniu tego dzieła. Ciągle będzie to tylko i wyłącznie podmalówka. Nie wiem, komu można wcisnąć ten lichy, niedokończony obraz pod tytułem: "Rozkładająca się podmalówka barwy cielistej". Fuj!

Używam tego produktu od: używałam półtora roku temu
    Ilość zużytych opakowań: wymęczyłam jedno (głównie nieudane podmalówki zakończone zmyciem specyfiku)

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Zingiber za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie!!!
  • żałuję, że nie przeczytałam recenzji, a dałam się namówić Pani z Rossmana
    Straciłam tylko 30zł.
    - Korektor nie kryje cieni
    - wałkuje się
    - źle nakłada się
    - nie jest wydajny
    - trzeba nałożyć gruba warstwę, żeby ukryć cienie
    - trudno dobrac kolor

Jego zadaniem miało byc zatuszowanie cieni pod oczami, nie spełnia go absolutnie. Równie dobrze mogłabym go nie nakładać, oszczędzić 30 zł dla siebie i tę chemię dla skóry.

nawet jakby był w promocji za 9 zł choćby i za darmo nie wzięłabym: są lepsze kosmetyki i tańsze, np z Bell jest tani

Wyrzuciłam go po kilku tygodniach.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: nawet nie zużyłam do końca

Chcesz pochwalić ladyfreakish za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to ma być??
  • nie wiem dlaczego ten produkt nazwany jest korektorem, skoro nie spełnia podstawowych zadań korektora, zarówno maskującego jak i rozświetlającego. na skórze utrzymuje się najwyżej 30 min. krycie ma bardzo średnie. mały wybór kolorów. cena baaardzo wygórowana jak na właściwości produktu. dodatkowo kłopotliwe opakowanie- przycisk dozujący produkt często wciska się podczas zamykania nasadki. pieniądze wyrzucone w błoto. nie polecam i nie kupię ponownie na pewno.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić santia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Korektor Astora zakupiłam około roku temu i użyłam go dosłownie 3 razy, po czym zmywałam go po każdej aplikacji na skórę.
    1 - Okropnie się go rozprowadza na skórze; korektor roluje się i zdecydowanie za szybko zasycha;
    2 - korektor ten tworzy cienką siateczkę, nie kryje sińców ani przebarwień;
    3 - w składzie znajdują się drobinki, które mają rozświetlać ale niestety robią tylko to, bez żadnego pokrycia miejsca, które chcemy zatuszować;
    4 - aplikator w postaci pędzelka wcale nie ułatwia rozprowadzenie produktu na skórze gdyż i tak należy wcierać go palcami.

Jedyny plus przyznaję za opakowanie, które jest estetyczne i trwałe.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić pauluniaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być, ale żadna rewelacja
  • Kupiłam ten korektor na allegro za 8 zł i dlatego nie mogę specjalnie narzekać. Jest wydajny, łatwo się rozprowadza, ale jakoś wybitnie długo nie kryje moich cieni pod oczami. O zmarszczkach nie wspomnę. Zużyję go do końca, ale pomyślę o zakupie innego. Chociaż tak naprawdę - czy cokolwiek jest w stanie rzeczywiście zakryć zmarszczki i cienie????

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tatinetko za czytelną i pomocną recenzję?
  • pieniądze wywalone w błoto
  • Ten korektor nie ma żadnych plusów. Nie spełnia swojej podstawowej roli: nie kryje. Źle się nakłada. Złazi. Daje efekt rozmazanego makijażu. Nie poleciłabym go nikomu.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: odrobinę 1

Chcesz pochwalić Yadelis za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest????
  • mam pytanie. do czego sie to uzywa? bo jako korektor to sie nie sprawdza. walkuje sie, sciera. tworzy jakies nierowne plamy. koszmar! tyle kasy za takie cos?

Używam tego produktu od: mam go od pol roku ale uzylam jakies 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: ciagle mam 1

Chcesz pochwalić zauberin za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • jak dla mnie korektor nie jest taki zły- oczywiście nie nadaje się do zatuszowania głębokich zmarszczek czy krost ale do rozjaśnienia cieni pod oczami i zamaskowania drobniutkich zmarszczek- jak najbardziej. Aplikacja nie jest taka trudna, miałam już 3 opakowania i żadne się nie popsuło ani nie zacięło. Wg. mnie całkiem niezły produkt a co do ceny... ja kupuję na Allegro za 9 zł z odbiorem osobistym więc uważam że za tą cenę jest ok a nawet lepiej. Jest trwały i nie roluje się- widocznie poprzedniczki nie potrafią nakładać... Co do krycia- podobnie- jak ktoś ma głębsze zmarszczki to powinien używać silnie kryjących korektorów lub udać się do chirurga plastycznego ale w przypadku cery normalnej dwudziestolatki- korektor spisuje się bardzo dobrze. Polecam młodym osobom z łądną cerą do tuszowania cieni i drobnych zmarszczek, nie zaś krost czy przebarwień.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Viccka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jakiś żart.
  • Jeszcze takiego beznadziejnego korektora w moim zyciu nie mialam, nie dziwie sie wiec ze ma takie opinie i ocenę.
    Przyznaje ze kupilam go bo jakas glupia baba w drogerii mi go wcisneła jako korektor ktory czyni cuda, chyba była naćpana.
    nie widze zadnych zalet jedynie szereg wad, wszystko o nim bylo juz napisane wiec nie bede sie rozpisywac.
    Omijajcie go z daleka!

Używam tego produktu od: kupilam 4 dni temu
    Ilość zużytych opakowań: uzylam 2 razy i nie zmierzam juz nigdy wiecej

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kobietamafii za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • To ma być korektor? Haha się uśmiałam. Wydałam 30zł bo nasłuchałam sie opinii, że jest cudowny - zaryzykowałam.
    Producent nie wywiązał się ani w 1%!!!!!
    Ten "korektor" powinien zostać wycofany z obiegu. Nie kryje, zatyka pory, w ogole dziwnie sie rozprowadza.
    Nigdy wiecej

Używam tego produktu od: 1tydzien - zmądrzałam
    Ilość zużytych opakowań: jedna setna

Chcesz pochwalić ann2817 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój Boże
  • mój Boże... czemu przytrafiło mi się TO akurat w przeddzień Sylwestra, kiedy półki sklepowe świecą pustkami....
    nie przyczepię się do krycia, konsystencji, gamy kolorów, bo wszystko to bym przeżyła, gdyby w JAKIKOLWIEK sposób dało się go rozprowadzić...
    błagam, błagam, niech mi ktoś pomoże, bo nie mam pojęcia! wydawałoby się że skoro jest tak płynny nie będzie problemów z rozsmarowaniem ale TO?! tego się nie da w ogóle rozsmarować, albo zasycha tak jak go nałożysz, czyli całkiem nie zlewa się z cerą, a kiedy próbujesz rozsmarować robią się grudki jakby złaził rozmoczony naskórek ... nie jestemw stanie opisać, KOSZMAR< najgorszy zakup od KIEDYKOLWIEK!

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić numb05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Mam wrażenie, że panie w rossmanie chyba chcą się go pozbyć wciskając go klientkom jako cudowny korektor pod oczy, który same używają i chwalą jak to na ich skórze ładnie wygląda. Nigdy więcej nie poddam się opinii pani w drogerii, żałuję, że wydałam na to aż 30 zł, korektor przede wszystkim nie spełnia podstawowej funkcji- nie kryje. Robiłam do niego już kilka podejść, ale za każdym razem jak go nałożę, moje cienie pod oczami zamiast się ukryć uwidaczniają się jeszcze bardziej, zmarszczki, których praktycznie nie mam, robią się widoczne i podkreślone jak flamastrem, tragedia jakaś. Dziewczyny wybierajcie świadomie kosmetyki, nie dajcie się namawiać na byle co...

Używam tego produktu od: czerwca 2010

Chcesz pochwalić martuskaa2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • korektor? chyba do papieru..
  • 1. to NIE jest korektor.
    2. to w ogóle nie kryje.
    3. to nie daje się rozprowadzić.
    4. to podrażnia oczy.
    5. to podkreśla załamania/zmarszczki.
    6. to nie powinno być w sprzedaży.

nie polecam. opakowanie może i jest fajne, ale korektor swojej funkcji nie spełnia (w ogóle!).

Ilość zużytych opakowań: 0 - po kilkunastu użyciach wylądował na dnie szuflady...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inteinte za czytelną i pomocną recenzję?
  • omijać szerokim łukiem
  • Korektor poleciła mi sprzedawczyni w sklepie i kupiłam go za jej namową nie sprawdzając wcześniej recenzji na wizażu co było błędem.
    - wałkuje się strasznie
    - nie kryje
    - ciężko się rozprowadza
    - gromadzi się w załamaniach
    Plusów nie zauważyłam. Ten korektor nie posiada ani jednej pozytywnej cechy, zdecydowanie odradzam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić jittery za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!!!!!!!!!
  • Ten korektor to był dla mnie hardcore po prostu...

Brak mi słów, nie wiedziałam jak go nakładać, myślałam, że to ja jestem jakaś ułomna i po prostu nie umiem używać. Nieważne czy się go nałożyło po podkład czy na, efekt był ten sam... trzeba było zmywać cały makijaż i zaczynać od nowa.

Po nałożeniu korektora pod oczami robiły mi się kluski, tak, dosłownie kluski... Kiedy próbowałam je rozetrzeć, obojętnie czy palcem czy tym ich genialnym pędzelkiem, efekt był ten sam- kluski kulały mi się po całej twarzy, spadając na policzki, na usta...

Masakra, najgorszy korektor jaki kiedykolwiek miałam, zdecydowanie nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od:już nie używam
    Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić AgusiekT za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalny
  • Nie nie i jeszcze raz nie!!! Najgorszy korektor jaki miałam. Jest dośc wodnisty a po zaschnieciu tworzy taka dziwna skorupkę która po dotknięciu reką się walkuję i ściera. Okropnośc

Używam tego produktu od:nie uzywam już, wyrzuciłam
    Ilość zużytych opakowań:nawet nie 1

Chcesz pochwalić Lathspell za czytelną i pomocną recenzję?