Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Powiększ Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 12,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: karinam6

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

Skład: Aqua, kaolin, melia azadirachta leaf extract, propylene glycol, bentonite fuller’s earth, curcuma longa roqt extract, fragrance, sodium metylparaben, imidazolidinyl urea, DMDM hydantoin, xanthan gum, sodium propylparaben, citric acid, disodium EDTA, sodium lauryl sulfate

/in/

• Mocne oczyszczenie
  • Jedna z moich ulubionych oczyszczających maseczek ściągających całe sebum z twarzy. Nie jest to jednak produkt dla każdego gdyż maseczka ma działanie wysuszające i może podrażnić/szczypać posiadaczki wrażliwej cery.
    Używam jej pod kątem oczyszczenia gdyż innego działania nie zauważyłam.
    Zapach jest naturalny, trochę ,,ziemisty''
    ____
    Moja cera:
    -mieszana w strefie T
    -nie ma tendencji do wysuszania
    -lecze trądzik od około 8 lat, aktualnie stan jest o wiele lepszy niż kiedyś ale zawsze jakiś wyprysk się zdarzy
    -w 2014 roku zaczęłam pielęgnacji pod kątem starzenia się (aktualnie mam 18 lat- tak, w tym wieku powinno się już zacząć o to dbać)

Chcesz pochwalić kasiakowo za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Moja ulubiona maska
  • Maska zakupiona za niewiele ponad 10 zł w Hebe stała się moim absolutnym hitem!
    Ale do rzeczy W estetycznej tubce znajduje się ciemnozielona papka (kolor podobny do zielonych glinek), o specyficznym zapachu. Dla mnie jest to coś pomiędzy zapachem korzennym a ziołowym, mi jak najbardziej odpowiada.

Użytkowanie jej to czysta przyjemność. Nie spływa, nie czuję żadnego nieprzyjemnego pieczenia (co zdarzało się u mnie po maskach Tołpy). Maska zasycha całkowicie po około 10- 15 minutach i wtedy zmywam ją z twarzy. Przy zmywaniu wyczuwam delikatne drobinki, które minimalnie ścierają naskórek, co jest dla mnie dodatkowym plusem.

Efekty są naprawdę widoczne od razu po zastosowaniu. Cera wydaje się być promienna, a niedoskonałości wyciszone. Stosuję tę maskę od 2 miesięcy i widzę poprawę stanu mojej skóry. Zdecydowanie rzadziej wyskakują niechciane niespodzianki, a o to przecież chodzi.

Na ten moment to mój nr 1 wśród masek do cery tłustej/ mieszanej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Elizka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska od Himalaya.
  • Przed maską z miodli indyjskiej używałam jeszcze dwóch innych masek Himalaya - Fruit oraz Mud Pack, ale jakoś ta najbardziej przypadła mi do gustu. Dlaczego, już wyjaśniam.

* Mam cerę mieszaną. W okresie zimowym bardziej suchą, ale z problematyczną strefą T. W ostatnim czasie zauważyłam, że szybciej zanieczyszczają mi się pory na nosie i skóra nieco bardziej się przetłuszcza i pojawia się podskórna kaszka. Przypuszczam, że jest to niestety pokłosie nieudanego kosmetyku. Maskę stosuję po peelingu, raz w tygodniu. Przyznam, że oczekuję od takich produktów skuteczności i stosunkowo trwałego efektu. Tak, żebym do następnego weekendu miała spokój, bo w ciągu tygodnia nie mam czasu na eksperymentowanie z cerą.
    * Maska ma bardzo intensywny orientalno-roślinno-słodki zapach. Nie przeszkadza mi on zupełnie, choć co wrażliwsze nosy pewnie poruszy. Wyróżnia się również ciemnozieloną barwą, która na twarzy wygląda co najmniej oryginalnie (mężczyzn przerażają takie ziemiste barwy na twarzy, nigdy nie zrozumiem, why?). Nakłada się ją łatwo i przyjemnie, jest gęsta, nie cieknie z twarzy i nie przelewa się przez palce. Kładę ją na całą buzię, nieco cieńszą warstwę na policzki, grubszą na strefę T. Trzymam ją około 15-20 minut i w tym czasie maska stopniowo przysycha i lekko ściąga twarz. Choć wspomniano w innych recenzjach, że można odczuwać pieczenie ja tego nie zaobserwowałam. Inaczej niż w przypadku maski Fruit akurat ta daje jedynie lekkie ciepło. Może jestem uodporniona przez maski z błota, których używam już od dawna. Do zmywania należy się przyłożyć, bowiem maska dość mocno zasycha. Podczas mycia jeszcze trochę peelingujemy skórę, a zielony kolor chlapie wszędzie. Po takim zabiegu w barwach wojennych jestem cała ja i jakieś 3 metry kwadratowe płytek w łazience.
    * Efekty? Są, a jakże. Skóra twarzy jest oczyszczona, ale nie nadmiernie przesuszona i ściągnięta. Maska cudownie wygładza i zmiękcza. Nosek jest całkowicie oczyszczony ze sterczących brudów (choć dodam, że tutaj zasługi wypadają w stosunku 50:50 dla peelingu i maski). Odnoszę wrażenie, że te podskórne górki są lekko spłycone, a te zmiany na skórze są uspokojone i zasklepione. Buzia łaknie kremu jak kania dżdżu i nakładanie go po tym małym szarpanku jest szalenie miłe. Ogólnie to oczyszczenie starczy mi na jakiś tydzień. Żadnych negatywnych skutków maska nie wyrządza, nie powoduje zaczerwienień, alergii, nie przesusza.
    * Opakowanie to mała, zgrabna tubka z miękkiego, błyszczącego plastiku. Dobrze się z niej dozuje, stoi ona na nakrętce. Całość wygląda solidnie i estetycznie.
    * Cena bajecznie niska, około 10-15 złotych w Hebe.

Bardzo przyjemna i skuteczna maska. Czy komuś bym jej nie poleciła? Może osobom z cienką skórą twarzy, osobom z problemami z naczynkami, bądź tym z trądzikiem, aby tą maseczką sobie czegoś nie roznieść, albo nadmiernie nie zagrzać skóry. Poza tym same superlatywy, ja po skończeniu jednej tubki na pewno rozejrzę się za następną.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Reweacyjna
  • Maseczka radzi sobie świetnie z cerą tłustą,problematyczną.
    Dla mnie jest to jedyny produkt, który naprawdę oczyszcza cerę i redukuje do minimum wszelkie niedoskonałości(zaskórniki,wypryski).
    Efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu.
    Nie tylko leczy obecne zmiany ale zapobiega powstawaniu nowym.
    Moja cera nie jest idealna ale po żadnym produkcie nie wygląda tak dobrze jak po tej maseczce.
    Przez pierwsze kilka minut piecze twarz ale mi to nie przeszkadza.
    Ogromny plus za niską cenę i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (ok.70ml)

Chcesz pochwalić artystka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • wow wow wow! myślę, że to skutecznie zachęci do zakupu wszystkie dziewczyny, które jeszcze nie miały tej maseczki! Świetnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu nowych wykwitów przy regularnym stosowaniu, lubię ten zapach gdy ją nakładam, cena jest bardzo spoko, nie szkodzi skórze w żadnym wypadku
    zużyłam już 3 opakowania i nie będę szukać innej maseczki bo już ideał mam <3

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić evvveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Po zakupie pasty do zębów, z której nie byłam do końca zadowolona, maseczka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie odpowiadają mi tylko 'peelingujące drobinki,' wolę bardziej kremowe maseczki.

Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    - lekko oczyszcza skórę i sprawia, że się mniej świeci
    - skład

Wady
    - lekko peelingujące drobinki

Ogólnie jeden z najlepszych kosmetyków na tej półce cenowej!

Używam tego produktu od: 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1 wśród maseczek
  • Na początku byłam przerażona wyglądem i zapachem maseczki, ale... przemogłam się i pozwoliłam jej działać przez 15 minut. Efekt mnie zdecydowanie zaskoczył!
    Już wiem, że ten zapach zostanie ze mną na dłużej, bo efekty są tego warte.
    Przede wszystkim cera jest wygładzona, po drugie miła w dotyku, po trzecie wyraźnie bardziej miękka i nawilżona. Po czwarte - w moim przypadku niweluje problemy skórne (drobny trądzik).

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić dostojewska83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna dla cery mieszanej i zanieczyszczonej
  • Miło mnie ta maska zaskoczyła. Zwykle używałam zielonej glinki, ale ta maseczka ją zdetronizowała. Też zawiera glinkę, ale ta w połączeniu z neem dział znacznie lepiej. Ładniej oczyszcza skórę, działa antybakteryjnie i nieźle wycisza wypryski. A przy tym nie podrażnia. Dla mnie bomba.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • znośna
  • Maseczka ma dość rzadką konsystencję, warto wstrząsnąć opakowaniem przed aplikacją, ponieważ czasami wydobywa się z niej woda. W maseczce wyczuwalne są bardzo drobne ziarenka, którymi na koniec można zrobić sobie delikatny peeling.
    Sama aplikacja i zmywanie maski nie sprawia żadnych trudności.
    Cudów na skórze nie zdziałała. Zmniejszała troszkę pory i wygładzała skórę. Ślady po pryszczach może troszkę lepiej się goiły. Niestety maseczka czasami wywoływała u mnie podrażnienia, skóra lekko piekła a po zmyciu maski była zaczerwieniona. Dlatego nie planuję powrotu do niej...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maska jest tania i wydajna. Pachnie niespecjalnie ciekawie, ale znośnie. Łatwo się ją aplikuje i nie ma też większych problemów z jej zmyciem. Dzięki niej skóra jest dobrze oczyszczona, wygładzona, miękka i rozświetlona. Do tego przyśpiesza likwidację wszelkich niedoskonałości na skórze jak np, krostki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?