Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Powiększ Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Zgłaszająca osoba: karinam6

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

Skład: Aqua, kaolin, melia azadirachta leaf extract, propylene glycol, bentonite fuller’s earth, curcuma longa roqt extract, fragrance, sodium metylparaben, imidazolidinyl urea, DMDM hydantoin, xanthan gum, sodium propylparaben, citric acid, disodium EDTA, sodium lauryl sulfate

/in/

• Pozytywne zaskoczenie
  • Po zakupie pasty do zębów, z której nie byłam do końca zadowolona, maseczka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie odpowiadają mi tylko 'peelingujące drobinki,' wolę bardziej kremowe maseczki.

Zalety:
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    - lekko oczyszcza skórę i sprawia, że się mniej świeci
    - skład

Wady
    - lekko peelingujące drobinki

Ogólnie jeden z najlepszych kosmetyków na tej półce cenowej!

Używam tego produktu od: 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marcymona za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mój numer 1 wśród maseczek
  • Na początku byłam przerażona wyglądem i zapachem maseczki, ale... przemogłam się i pozwoliłam jej działać przez 15 minut. Efekt mnie zdecydowanie zaskoczył!
    Już wiem, że ten zapach zostanie ze mną na dłużej, bo efekty są tego warte.
    Przede wszystkim cera jest wygładzona, po drugie miła w dotyku, po trzecie wyraźnie bardziej miękka i nawilżona. Po czwarte - w moim przypadku niweluje problemy skórne (drobny trądzik).

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić dostojewska83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna dla cery mieszanej i zanieczyszczonej
  • Miło mnie ta maska zaskoczyła. Zwykle używałam zielonej glinki, ale ta maseczka ją zdetronizowała. Też zawiera glinkę, ale ta w połączeniu z neem dział znacznie lepiej. Ładniej oczyszcza skórę, działa antybakteryjnie i nieźle wycisza wypryski. A przy tym nie podrażnia. Dla mnie bomba.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • znośna
  • Maseczka ma dość rzadką konsystencję, warto wstrząsnąć opakowaniem przed aplikacją, ponieważ czasami wydobywa się z niej woda. W maseczce wyczuwalne są bardzo drobne ziarenka, którymi na koniec można zrobić sobie delikatny peeling.
    Sama aplikacja i zmywanie maski nie sprawia żadnych trudności.
    Cudów na skórze nie zdziałała. Zmniejszała troszkę pory i wygładzała skórę. Ślady po pryszczach może troszkę lepiej się goiły. Niestety maseczka czasami wywoływała u mnie podrażnienia, skóra lekko piekła a po zmyciu maski była zaczerwieniona. Dlatego nie planuję powrotu do niej...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maska jest tania i wydajna. Pachnie niespecjalnie ciekawie, ale znośnie. Łatwo się ją aplikuje i nie ma też większych problemów z jej zmyciem. Dzięki niej skóra jest dobrze oczyszczona, wygładzona, miękka i rozświetlona. Do tego przyśpiesza likwidację wszelkich niedoskonałości na skórze jak np, krostki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawienie
  • Spełnia wszystkie obietnice producenta. Oczywiście przy regularnym stosowaniu. Ja kończę pierwszą tubkę, maski używam 2 razy w tygodniu i efekty są zdumiewające. Twarz jest uspokojona, oczyszczona. Ale tak jak mówię, tylko po regularnym stosowaniu.
    No i jeszcze jedna sprawa: niemiło zastyga na twarzy, więc polecam spryskiwać wodą, 1-2 razy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, lubię bardzo bardzo bardzo
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Zakupiłam opakowanie 75ml na wysepce Himalaya w Realu, zapłaciłam grosze, lubię kosmetyki naturalne i orientalne. Mam troszkę inne opakowanie (dołączam zdjęcie) niż pokazane jest w opisie, ale to jest ta sama maska.

UŻYTKOWANIE

Maseczka ma poręczne opakowanie. Zapach ma bardzo intensywny – zielonych liści i błota, mi osobiście bardzo odpowiada. Konsystencja jest niejednolita, rozdziela się na gęstą i wodnistą warstwę, najlepiej wytrząsnąć dobrze tubkę przed wyciśnięciem. Ma ziemisto-zielonkawą barwę, czuć w konsystencji piaskowate drobinki, które mają wysuszające właściwości, czasem pod koniec robię sobie peeling. W trakcie wysychania zmienia barwę na szaro-zieloną, odpowiada mi to bo lubię kolorowe, błotne maseczki. Schnie w czasie 50-10 minut, ściągając przyjemnie cerę. Po bardzo łatwym zmyciu (choć może się ciapać po umywalce) skóra jest oczyszczona, gładziutka, matowa, zaczerwienienia są trochę ugaszone. Maseczka jest bardzo wydajna, można ją stosować regularnie.

OPINIA KOŃCOWA
    Chętnie kupię ją ponownie, za tą cenę naprawdę warto.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Nie urzekła mnie ani ceną ani składem gdyż nie słyszałam wcześniej o miodli indyjskiej. Kupiłam ją ponieważ potrzebowałam maseczki na pryszcze a markę himalaya znałam wcześniej z rewelacyjnych past do zębów.
    Skóra, po nałożeniu maseczki, przeraźliwie piekła. Po jej zmyciu twarz była długo zaczerwieniona. Pory się nie domkneły. Skóra za każdym razem była wysuszona. Jedynym plusem jest to że faktycznie wysusza pryszcze.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MessiHair za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Używam z zaciekawieniem
  • Znalazłam ją w rodzinnej miejscowości na półce jakiejś niesieciowej drogerii. Spodobała mi się jej cena [9,80] i pamiętałam dobre recenzje na wizaz.pl. Kupiłam w nagłym zrywie, bo zwykle kupuję maseczki w saszetkach - Ziaję z glinką szarą lub Soraya Beauty Therapy. - ich opinie znaleźć można na moim profilu.

Przetestowałam w domu rodzinnym, potem zabrałam ze sobą do mieszkania w Krakowie - i używam z Narzeczonym na spółkę.

Ja - mieszana cera ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T, zgrubiały naskórek na brodzie, okresowo zapchane pory i nieliczne niedoskonałości na brodzie i policzkach.
    On - cera delikatna, z dużą skłonnością do zanieczyszczeń, mocno rozszerzone pory, duża ilość zamkniętych zaskórników, zwykle bez stanów zapalnych, skłonność do podrażnień i przesuszeń - ale z nadmierną produkcją sebum przy kremach nawilżających.

Używamy jej bo ładnie matuje, oczyszcza pory i zwęża je, uspokaja skórę w miejscach stanów zapalnych. Dla mnie przyjemnie pachnie, lubię uczucie delikatnego ścierania przy jej zmywaniu - peeling od razu z głowy.

Nałożona w okresie wysypu pryszczy o podłożu hormonalnym uspokaja moją buzię i zmniejsza zaczerwienienia.

Kupię ponownie, wychodzi taniej niż w przypadku kupowania pojedynczych saszetek, które zużywam na raz. A jest wydajna i nie potrzeba jej wiele nałożyć na twarz, by działała.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Anq91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • skład nie porywa, za to działanie tak
  • Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, wrażliwą, która lubi oczyszczenie, ale bez przesuszenia.

Maseczka jest delikatna, świetnie oczyszcza skórę, naprawdę dogłębnie, a przy tym nie przesusza skory. Dobrze radzi sobie z zaskórnikami, nie podraznia, łagodzi i wysusza wypryski, zmniejsza zaczerwienienia.

Wydaje mi się, że lekko normalizuje wydzielanie sebum. Zdecydowanie wygładza i rozjaśnia skórę.

Jest średnio wydajna, ma ładne, estetyczne opakowanie zamykane wieczkiem.

Kolor maseczki to głęboka zieleń, zapach jest słodkawy, ale jak dla mnie lekko śmierdzący- cóż dla urody trzeba cierpieć

Trzeba dokładnie zamykać wieczko, bo lubi zasychać, gdy się tego nie dopilnuje.

Dałabym pięć gwiazdek gdyby nie Sodium Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, DMDM Hydantoin, Sodium Propylbaraben, Disodium EDTA oraz Sodium Lauryl Sulfate w składzie.

Generalnie polecam cerom przetłuszczającym się i mieszanym, bo za tę cenę warto.

Pewnie do niej wrócę jak mi się skończy.

Używam tego produktu od: miesiąca raz w tygodniu

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?