Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Powiększ Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Zgłaszająca osoba: karinam6

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

/in/

• znośna
  • Maseczka ma dość rzadką konsystencję, warto wstrząsnąć opakowaniem przed aplikacją, ponieważ czasami wydobywa się z niej woda. W maseczce wyczuwalne są bardzo drobne ziarenka, którymi na koniec można zrobić sobie delikatny peeling.
    Sama aplikacja i zmywanie maski nie sprawia żadnych trudności.
    Cudów na skórze nie zdziałała. Zmniejszała troszkę pory i wygładzała skórę. Ślady po pryszczach może troszkę lepiej się goiły. Niestety maseczka czasami wywoływała u mnie podrażnienia, skóra lekko piekła a po zmyciu maski była zaczerwieniona. Dlatego nie planuję powrotu do niej...

Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maska jest tania i wydajna. Pachnie niespecjalnie ciekawie, ale znośnie. Łatwo się ją aplikuje i nie ma też większych problemów z jej zmyciem. Dzięki niej skóra jest dobrze oczyszczona, wygładzona, miękka i rozświetlona. Do tego przyśpiesza likwidację wszelkich niedoskonałości na skórze jak np, krostki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawienie
  • Spełnia wszystkie obietnice producenta. Oczywiście przy regularnym stosowaniu. Ja kończę pierwszą tubkę, maski używam 2 razy w tygodniu i efekty są zdumiewające. Twarz jest uspokojona, oczyszczona. Ale tak jak mówię, tylko po regularnym stosowaniu.
    No i jeszcze jedna sprawa: niemiło zastyga na twarzy, więc polecam spryskiwać wodą, 1-2 razy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, lubię bardzo bardzo bardzo
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Zakupiłam opakowanie 75ml na wysepce Himalaya w Realu, zapłaciłam grosze, lubię kosmetyki naturalne i orientalne. Mam troszkę inne opakowanie (dołączam zdjęcie) niż pokazane jest w opisie, ale to jest ta sama maska.

UŻYTKOWANIE

Maseczka ma poręczne opakowanie. Zapach ma bardzo intensywny – zielonych liści i błota, mi osobiście bardzo odpowiada. Konsystencja jest niejednolita, rozdziela się na gęstą i wodnistą warstwę, najlepiej wytrząsnąć dobrze tubkę przed wyciśnięciem. Ma ziemisto-zielonkawą barwę, czuć w konsystencji piaskowate drobinki, które mają wysuszające właściwości, czasem pod koniec robię sobie peeling. W trakcie wysychania zmienia barwę na szaro-zieloną, odpowiada mi to bo lubię kolorowe, błotne maseczki. Schnie w czasie 50-10 minut, ściągając przyjemnie cerę. Po bardzo łatwym zmyciu (choć może się ciapać po umywalce) skóra jest oczyszczona, gładziutka, matowa, zaczerwienienia są trochę ugaszone. Maseczka jest bardzo wydajna, można ją stosować regularnie.

OPINIA KOŃCOWA
    Chętnie kupię ją ponownie, za tą cenę naprawdę warto.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Nie urzekła mnie ani ceną ani składem gdyż nie słyszałam wcześniej o miodli indyjskiej. Kupiłam ją ponieważ potrzebowałam maseczki na pryszcze a markę himalaya znałam wcześniej z rewelacyjnych past do zębów.
    Skóra, po nałożeniu maseczki, przeraźliwie piekła. Po jej zmyciu twarz była długo zaczerwieniona. Pory się nie domkneły. Skóra za każdym razem była wysuszona. Jedynym plusem jest to że faktycznie wysusza pryszcze.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MessiHair za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Używam z zaciekawieniem
  • Znalazłam ją w rodzinnej miejscowości na półce jakiejś niesieciowej drogerii. Spodobała mi się jej cena [9,80] i pamiętałam dobre recenzje na wizaz.pl. Kupiłam w nagłym zrywie, bo zwykle kupuję maseczki w saszetkach - Ziaję z glinką szarą lub Soraya Beauty Therapy. - ich opinie znaleźć można na moim profilu.

Przetestowałam w domu rodzinnym, potem zabrałam ze sobą do mieszkania w Krakowie - i używam z Narzeczonym na spółkę.

Ja - mieszana cera ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T, zgrubiały naskórek na brodzie, okresowo zapchane pory i nieliczne niedoskonałości na brodzie i policzkach.
    On - cera delikatna, z dużą skłonnością do zanieczyszczeń, mocno rozszerzone pory, duża ilość zamkniętych zaskórników, zwykle bez stanów zapalnych, skłonność do podrażnień i przesuszeń - ale z nadmierną produkcją sebum przy kremach nawilżających.

Używamy jej bo ładnie matuje, oczyszcza pory i zwęża je, uspokaja skórę w miejscach stanów zapalnych. Dla mnie przyjemnie pachnie, lubię uczucie delikatnego ścierania przy jej zmywaniu - peeling od razu z głowy.

Nałożona w okresie wysypu pryszczy o podłożu hormonalnym uspokaja moją buzię i zmniejsza zaczerwienienia.

Kupię ponownie, wychodzi taniej niż w przypadku kupowania pojedynczych saszetek, które zużywam na raz. A jest wydajna i nie potrzeba jej wiele nałożyć na twarz, by działała.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Anq91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • skład nie porywa, za to działanie tak
  • Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, wrażliwą, która lubi oczyszczenie, ale bez przesuszenia.

Maseczka jest delikatna, świetnie oczyszcza skórę, naprawdę dogłębnie, a przy tym nie przesusza skory. Dobrze radzi sobie z zaskórnikami, nie podraznia, łagodzi i wysusza wypryski, zmniejsza zaczerwienienia.

Wydaje mi się, że lekko normalizuje wydzielanie sebum. Zdecydowanie wygładza i rozjaśnia skórę.

Jest średnio wydajna, ma ładne, estetyczne opakowanie zamykane wieczkiem.

Kolor maseczki to głęboka zieleń, zapach jest słodkawy, ale jak dla mnie lekko śmierdzący- cóż dla urody trzeba cierpieć

Trzeba dokładnie zamykać wieczko, bo lubi zasychać, gdy się tego nie dopilnuje.

Dałabym pięć gwiazdek gdyby nie Sodium Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, DMDM Hydantoin, Sodium Propylbaraben, Disodium EDTA oraz Sodium Lauryl Sulfate w składzie.

Generalnie polecam cerom przetłuszczającym się i mieszanym, bo za tę cenę warto.

Pewnie do niej wrócę jak mi się skończy.

Używam tego produktu od: miesiąca raz w tygodniu

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój faworyt
  • Na tę maskę natknęłam sie jakis czas temu buszując po Internecie. Zaciekawiła mnie na tyle, aby pójsć do apteki i ją kupić. Teraz wiem, ze była to bardzo dobra inwestycja.

Maseczkę można kupić w aptece lub stronie producenta, a więc z dostępnoscią nie ma problemu. Kosmetyk można kupić bo dobrej cenie, ja zapłaciłam ok. 12 zł za swoją tubkę, która ma 75 ml i zamknięcie na zatrzask, a więc jest bardzo wygodna i funkcjonalna. Maseczka ma brudny zielony kolor z drobinkami zapewnie błota. Konsystencja jest w sam raz - nie za gęsta dobrze się rozprowadza, ale też nie ucieka podczas aplikacji. Zapach jest dosyc intensywny, ale mi się podoba, przypomina ma zapach kadzidełek.

Po nałożeniu maska lekko mrowi, ale u mnie to uczucie szybko znika i nie jest specjalnie uciążliwe. Zawsze aplikuję ją dosyć cienką warstwą, zwracam szczególna uwage na strefę T. Zastygając maska lekko sciąga skórę, ale wsytarczy spryskiwać twarz tonikiem albo wodą. Zmywam zwykle po ok. 15 minutach wykonując zawsze masaż twarzy - drobinki błota wykonują delikatny peeling. Zmywa się bez większego problemu, jednak później lepiej przemyć twarz wacikiem albo gąbką do twarzy, bo źle zmyta maska zostawia brzydkie zielone slady na ręczniku.

Już po pierwszym użyciu widać wyraźne efekty, a przy regularnym stosowaniu się utrzymują. Uzywałam wiele masek oczyszczających, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Twarz jest rozjasniona, pory jakby zwężone, można zauważyć wygładzenie i oczyszczenie.dodatkowo zauważyłam zmatowienie strefy T. Stosuję maskę raz w tygodniu. Zauważyłam, że po ok. 2 miesiącach twarz się do niej przyzwyczaiła, więc odstawiłam ją jakis czas i teraz używam dalej, a efekty są tak samo dobre jak na początku.

Kosmetyk nie uczulił mnie, nie spowodował wysypki i innych nieprzyjemnosci. Nie polecam jednak uzywania jest za często, bo może wysuszać. Na pewno nie nada się dla cer suchych lub wrażliwych, bo sciąga i napina skórę, ale producent wyraźnie zaznaczył, że jest to produkt przyznaczony dla cery tłustej i mieszanej. W moim przypadku maska jest wydajna, tym bardziej, że wystraczy nałożyć ją cienką warstwą. Kosmetyk daje bardzo dobre efekty, stosuję ją z dużą przyjemnoscią i polecam.

Podaję skład maski: Aqua, Kaolin, Melia Azadirachta Leaf Extract, Propylene Glycol, Bentonite, Fuller\'s Earth, Curcuma Longa roqt Extract, Fragnance, sodium Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, DMDM Hydantoin, Xanthan Gum, Sodium Propylbaraben, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Lauryl Sulfate.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Natychmiastowe wygładzenie
  • Maseczkę tę używam raz w tygodniu, kiedy chcę swoją cerę szybko "postawić an nogi". Odświeża, oczyszcza, natychmiastowo wygładza i napina skórę.
    Jej charakterystyczny, ziołowy zapach uważam za bardzo przyjemny. Zwykle czekam pół godziny zanim zastygnie na mojej twarzy. Pod koniec czasu zasychania nieco ciągnie skórę, ale to mało komfortowe uczucie mija tuż po zmyciu. Lubię ją i mogę ją polecić posiadaczkom cer mieszanych, z tendencją do trądziku i pierwszymi oznakami starzenuia.

Używam tego produktu od: Od pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nMniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna
  • Maseczka działa podobnie do zielonej glinki czyli oczyszcza i wygładza. Mam suchą skórę ale nie robi mi krzywdy i nie wysusza jeszcze bardziej. Ale to zauważyłam że tak samo jak w przypadku zielonej gdy za długo trzymam wtedy łatwo o podrażnienia i wysuszenie. Dlatego 10minut mi starczy.

Maseczka fajnie pachnie dla mnie to relaksujący zapach, ale zależy co kto lubi

Maseczka tak jak napisałam działa całkiem dobrze nie jest ideałem ale nie mam takich w przypadku maseczek do twarzy. Napewno będę do niej wrcać i stosować zamiennie i maseczką z zielonej glinki

Chcesz pochwalić monisiaczek22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij