Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Powiększ Himalaya Herbals, Neem Face Pack (Maska z miodli indyjskiej)

Zgłaszająca osoba: karinam6

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

/in/

• znośna
  • Maseczka ma dość rzadką konsystencję, warto wstrząsnąć opakowaniem przed aplikacją, ponieważ czasami wydobywa się z niej woda. W maseczce wyczuwalne są bardzo drobne ziarenka, którymi na koniec można zrobić sobie delikatny peeling.
    Sama aplikacja i zmywanie maski nie sprawia żadnych trudności.
    Cudów na skórze nie zdziałała. Zmniejszała troszkę pory i wygładzała skórę. Ślady po pryszczach może troszkę lepiej się goiły. Niestety maseczka czasami wywoływała u mnie podrażnienia, skóra lekko piekła a po zmyciu maski była zaczerwieniona. Dlatego nie planuję powrotu do niej...

Chcesz pochwalić aSHa85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maska jest tania i wydajna. Pachnie niespecjalnie ciekawie, ale znośnie. Łatwo się ją aplikuje i nie ma też większych problemów z jej zmyciem. Dzięki niej skóra jest dobrze oczyszczona, wygładzona, miękka i rozświetlona. Do tego przyśpiesza likwidację wszelkich niedoskonałości na skórze jak np, krostki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybawienie
  • Spełnia wszystkie obietnice producenta. Oczywiście przy regularnym stosowaniu. Ja kończę pierwszą tubkę, maski używam 2 razy w tygodniu i efekty są zdumiewające. Twarz jest uspokojona, oczyszczona. Ale tak jak mówię, tylko po regularnym stosowaniu.
    No i jeszcze jedna sprawa: niemiło zastyga na twarzy, więc polecam spryskiwać wodą, 1-2 razy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, lubię bardzo bardzo bardzo
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Zakupiłam opakowanie 75ml na wysepce Himalaya w Realu, zapłaciłam grosze, lubię kosmetyki naturalne i orientalne. Mam troszkę inne opakowanie (dołączam zdjęcie) niż pokazane jest w opisie, ale to jest ta sama maska.

UŻYTKOWANIE

Maseczka ma poręczne opakowanie. Zapach ma bardzo intensywny – zielonych liści i błota, mi osobiście bardzo odpowiada. Konsystencja jest niejednolita, rozdziela się na gęstą i wodnistą warstwę, najlepiej wytrząsnąć dobrze tubkę przed wyciśnięciem. Ma ziemisto-zielonkawą barwę, czuć w konsystencji piaskowate drobinki, które mają wysuszające właściwości, czasem pod koniec robię sobie peeling. W trakcie wysychania zmienia barwę na szaro-zieloną, odpowiada mi to bo lubię kolorowe, błotne maseczki. Schnie w czasie 50-10 minut, ściągając przyjemnie cerę. Po bardzo łatwym zmyciu (choć może się ciapać po umywalce) skóra jest oczyszczona, gładziutka, matowa, zaczerwienienia są trochę ugaszone. Maseczka jest bardzo wydajna, można ją stosować regularnie.

OPINIA KOŃCOWA
    Chętnie kupię ją ponownie, za tą cenę naprawdę warto.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Nie urzekła mnie ani ceną ani składem gdyż nie słyszałam wcześniej o miodli indyjskiej. Kupiłam ją ponieważ potrzebowałam maseczki na pryszcze a markę himalaya znałam wcześniej z rewelacyjnych past do zębów.
    Skóra, po nałożeniu maseczki, przeraźliwie piekła. Po jej zmyciu twarz była długo zaczerwieniona. Pory się nie domkneły. Skóra za każdym razem była wysuszona. Jedynym plusem jest to że faktycznie wysusza pryszcze.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MessiHair za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Używam z zaciekawieniem
  • Znalazłam ją w rodzinnej miejscowości na półce jakiejś niesieciowej drogerii. Spodobała mi się jej cena [9,80] i pamiętałam dobre recenzje na wizaz.pl. Kupiłam w nagłym zrywie, bo zwykle kupuję maseczki w saszetkach - Ziaję z glinką szarą lub Soraya Beauty Therapy. - ich opinie znaleźć można na moim profilu.

Przetestowałam w domu rodzinnym, potem zabrałam ze sobą do mieszkania w Krakowie - i używam z Narzeczonym na spółkę.

Ja - mieszana cera ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T, zgrubiały naskórek na brodzie, okresowo zapchane pory i nieliczne niedoskonałości na brodzie i policzkach.
    On - cera delikatna, z dużą skłonnością do zanieczyszczeń, mocno rozszerzone pory, duża ilość zamkniętych zaskórników, zwykle bez stanów zapalnych, skłonność do podrażnień i przesuszeń - ale z nadmierną produkcją sebum przy kremach nawilżających.

Używamy jej bo ładnie matuje, oczyszcza pory i zwęża je, uspokaja skórę w miejscach stanów zapalnych. Dla mnie przyjemnie pachnie, lubię uczucie delikatnego ścierania przy jej zmywaniu - peeling od razu z głowy.

Nałożona w okresie wysypu pryszczy o podłożu hormonalnym uspokaja moją buzię i zmniejsza zaczerwienienia.

Kupię ponownie, wychodzi taniej niż w przypadku kupowania pojedynczych saszetek, które zużywam na raz. A jest wydajna i nie potrzeba jej wiele nałożyć na twarz, by działała.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Anq91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • skład nie porywa, za to działanie tak
  • Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, wrażliwą, która lubi oczyszczenie, ale bez przesuszenia.

Maseczka jest delikatna, świetnie oczyszcza skórę, naprawdę dogłębnie, a przy tym nie przesusza skory. Dobrze radzi sobie z zaskórnikami, nie podraznia, łagodzi i wysusza wypryski, zmniejsza zaczerwienienia.

Wydaje mi się, że lekko normalizuje wydzielanie sebum. Zdecydowanie wygładza i rozjaśnia skórę.

Jest średnio wydajna, ma ładne, estetyczne opakowanie zamykane wieczkiem.

Kolor maseczki to głęboka zieleń, zapach jest słodkawy, ale jak dla mnie lekko śmierdzący- cóż dla urody trzeba cierpieć

Trzeba dokładnie zamykać wieczko, bo lubi zasychać, gdy się tego nie dopilnuje.

Dałabym pięć gwiazdek gdyby nie Sodium Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, DMDM Hydantoin, Sodium Propylbaraben, Disodium EDTA oraz Sodium Lauryl Sulfate w składzie.

Generalnie polecam cerom przetłuszczającym się i mieszanym, bo za tę cenę warto.

Pewnie do niej wrócę jak mi się skończy.

Używam tego produktu od: miesiąca raz w tygodniu

Chcesz pochwalić Wewo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój faworyt
  • Na tę maskę natknęłam sie jakis czas temu buszując po Internecie. Zaciekawiła mnie na tyle, aby pójsć do apteki i ją kupić. Teraz wiem, ze była to bardzo dobra inwestycja.

Maseczkę można kupić w aptece lub stronie producenta, a więc z dostępnoscią nie ma problemu. Kosmetyk można kupić bo dobrej cenie, ja zapłaciłam ok. 12 zł za swoją tubkę, która ma 75 ml i zamknięcie na zatrzask, a więc jest bardzo wygodna i funkcjonalna. Maseczka ma brudny zielony kolor z drobinkami zapewnie błota. Konsystencja jest w sam raz - nie za gęsta dobrze się rozprowadza, ale też nie ucieka podczas aplikacji. Zapach jest dosyc intensywny, ale mi się podoba, przypomina ma zapach kadzidełek.

Po nałożeniu maska lekko mrowi, ale u mnie to uczucie szybko znika i nie jest specjalnie uciążliwe. Zawsze aplikuję ją dosyć cienką warstwą, zwracam szczególna uwage na strefę T. Zastygając maska lekko sciąga skórę, ale wsytarczy spryskiwać twarz tonikiem albo wodą. Zmywam zwykle po ok. 15 minutach wykonując zawsze masaż twarzy - drobinki błota wykonują delikatny peeling. Zmywa się bez większego problemu, jednak później lepiej przemyć twarz wacikiem albo gąbką do twarzy, bo źle zmyta maska zostawia brzydkie zielone slady na ręczniku.

Już po pierwszym użyciu widać wyraźne efekty, a przy regularnym stosowaniu się utrzymują. Uzywałam wiele masek oczyszczających, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Twarz jest rozjasniona, pory jakby zwężone, można zauważyć wygładzenie i oczyszczenie.dodatkowo zauważyłam zmatowienie strefy T. Stosuję maskę raz w tygodniu. Zauważyłam, że po ok. 2 miesiącach twarz się do niej przyzwyczaiła, więc odstawiłam ją jakis czas i teraz używam dalej, a efekty są tak samo dobre jak na początku.

Kosmetyk nie uczulił mnie, nie spowodował wysypki i innych nieprzyjemnosci. Nie polecam jednak uzywania jest za często, bo może wysuszać. Na pewno nie nada się dla cer suchych lub wrażliwych, bo sciąga i napina skórę, ale producent wyraźnie zaznaczył, że jest to produkt przyznaczony dla cery tłustej i mieszanej. W moim przypadku maska jest wydajna, tym bardziej, że wystraczy nałożyć ją cienką warstwą. Kosmetyk daje bardzo dobre efekty, stosuję ją z dużą przyjemnoscią i polecam.

Podaję skład maski: Aqua, Kaolin, Melia Azadirachta Leaf Extract, Propylene Glycol, Bentonite, Fuller\'s Earth, Curcuma Longa roqt Extract, Fragnance, sodium Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, DMDM Hydantoin, Xanthan Gum, Sodium Propylbaraben, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Lauryl Sulfate.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Natychmiastowe wygładzenie
  • Maseczkę tę używam raz w tygodniu, kiedy chcę swoją cerę szybko "postawić an nogi". Odświeża, oczyszcza, natychmiastowo wygładza i napina skórę.
    Jej charakterystyczny, ziołowy zapach uważam za bardzo przyjemny. Zwykle czekam pół godziny zanim zastygnie na mojej twarzy. Pod koniec czasu zasychania nieco ciągnie skórę, ale to mało komfortowe uczucie mija tuż po zmyciu. Lubię ją i mogę ją polecić posiadaczkom cer mieszanych, z tendencją do trądziku i pierwszymi oznakami starzenuia.

Używam tego produktu od: Od pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nMniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemna
  • Maseczka działa podobnie do zielonej glinki czyli oczyszcza i wygładza. Mam suchą skórę ale nie robi mi krzywdy i nie wysusza jeszcze bardziej. Ale to zauważyłam że tak samo jak w przypadku zielonej gdy za długo trzymam wtedy łatwo o podrażnienia i wysuszenie. Dlatego 10minut mi starczy.

Maseczka fajnie pachnie dla mnie to relaksujący zapach, ale zależy co kto lubi

Maseczka tak jak napisałam działa całkiem dobrze nie jest ideałem ale nie mam takich w przypadku maseczek do twarzy. Napewno będę do niej wrcać i stosować zamiennie i maseczką z zielonej glinki

Chcesz pochwalić monisiaczek22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Dawno, dawno temu kupiłam te maseczke w aptece. Byłam zachwycona jej działaniem. Co prawda ściąga skórę ale widać, że oczyszcza i wyciąga sebum. Cera jest potem przez dłuższy czas zmatowiona a niespodzinki goją się szybciej. Nie wysusza skóry, nie mam potrzeby od razu po jej zmyciu nakładać czegoś nawilżającego. Niestety przez długi czas nie mogłam jej nigdzie kupić, w żadnej aptece nie mieli kosmetyków tej firmy. Aż tu pewnego pięknego dnia zobaczyłam HH w Realu. Zaraz powędrowała do koszyka razem z innymi produktami, których nie miałam okazji wcześniej wypróbowywać. Oczywiście zrobiłam zapas jakby znów miała zniknąć ze sklepowych półek w niewyjaśnionych okolicznościach.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić agula0224 za czytelną i pomocną recenzję?
  • długotrwałe efekty
  • Produkt przypadł mi natychmist do gustu. Dzięki tej masce wygląd mojej cery bardzo się poprawił. Jako nastolatka miałam problemy z miejscowymi zmianami skórnymi po regularnym stosowaniu problem zniknął. Maska głęboko oczyszcza i daje efekt rozjaśnionej cery.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić polinkaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna
  • świetny produkt. Bardzo ładnie oczyszcza. Skóra po niej jest wygładzona i pięknie odświeżona. Na początku trochę piecze Ale da się wytrzymać. Nie podrażnia skóry. Kupiłam pod wpływem wcześniejszych pozytywnych opinii na KW i się nie zawiodłam

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić Ania843 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekielne ognie!
  • Maseczka wcale nie oczyszcza tak świetnie, ja kto obiecuje producent. Zgadzam się z poprzedniczka-efekt mizerny i krótkotrwały. Nawet, jeżeli ma się skórę tłustą, to przecież nie chodzi o to,aby ją podrażnić i wysuszyć na wiór! Maska tania, wydajna, ale co z tego, kiedy skóra pali piekielnym ogniem, pojawiają się zaczerwienienia, suchość i ściągniecie skóry? Dla takiego miernego efektu nie warto się męczyć. Jestem na nie.

Chcesz pochwalić migota za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Zupełnie nie rozumiem dlaczego ta maseczka zyskała taką popularność... jej działanie jest bardzo krótkotrwałe a skład wcale nie tak 'naturalny' jak obiecuje producent (parabeny!)

Moja skóra piekła żywym ogniem, a jestem przyzwyczjona do różnego typu 'nieprzyjemnych' naturalnych specyfików, preparatów opartych na błotach, ziołach czy glinkach. Efekt oczyszczenia mizerny, znika dosłownie po 20 minutach.

Wypróbowałam ją wielokrotnie, oczekując poprawy. Nie było warto. Nie polecam, to zwykła strata czasu. Zwykłe glinki dają o wiele lepsze efekty, no i mają czysty skład.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 tubki

Chcesz pochwalić caffeine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Maseczka nie pomogła mojej cerze, ale też nie zaszkodziła (stąd 2 gwiazdki a nie 1). Niemniej nie planuję ponownego zakupu, bo kosmetyk jest naprawdę nieprzyjemny w użyciu (zastyganie, ciężkie zmywanie), zapach jak dla mnie nie do zniesienia, skład nie za ciekawy a działanie, jak już wspomniałam, w moim przypadku żadne. Nie polecam więc i szukam dalej...

Chcesz pochwalić Babsztyl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 459 raz(y)
  • Do peelingu świetna, jednak już nie wrócę
  • Nabiegałam się strasznie za tą maską. Kupiłam ją bardzo dawno temu, aktualnie wykańczam drugie opakowanie. Sama nie wiem czemu skusiłam się na zakup tej maseczki po raz drugi. W moim odczuciu ta maska jest bardzo przeciętna, dałabym jej dwie gwiazdki, gdyby nie fakt, że można nią wykonać niezły peeling.

Do rzeczy, PLUSY:

+ 75ml - jest jej dużo, a jest piekielnie wydajna
    +teoretycznie należy ją zostawić na 10-15 minut, ale mi się zdarzało i na krócej, i na dłużej, nie podrażniła mojej skóry.
    + wspomniany już peeling: gdy maska zaschnie na twarzy, to przy zmywaniu można nią wykonać rewelacyjny peeling, co jest wielkim plusem.
    + NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

+/- zapach. Mnie się podoba, jest jakiś taki ziołowo-leczniczy + jakiś kadzidlany akcent. Kwestia gustu.
    +/- kolor: po nałożeniu maska ma kolor zgniłej zieleni, zasycha na blado zielono. Owszem, wygląda nieestetycznie, ale taki kolor ma też swoje plusy - wyraźnie widzę, gdzie i ile maski nałożyłam. Przy maseczkach o jasnym kolorze mam czasem ten problem, że przy żółtym żarówkowym świetle ciężko stwierdzić czy maskę rozprowadziłam równo. Zgniłą zieleń widzę wyraźnie z 3 metrów i to bez okularów czy soczewek

MINUSY:

- zacznę od konsystencji. Standardowo maska ma postać bardzo gęstą, niejednolitą - są w niej mniejsze i większe grudki. Nie przeszkadza mi to. Niestety, po jakimś czasie maska mi się rozwarstwiła (patrzę na datę przydatności: June 11, więc jeszcze trochę czasu). Wylewa mi się z niej zielonkawa woda, a sama maź jest coraz gęstsza (i nie da się tego wymieszać niestety)

- najgorszy minus: EFEKTY. W mojej opinii ta maska jest stanowczo przereklamowana. Wszystkie obietnice producenta poza oczyszczaniem skóry są kłamstwem (według mnie oczywiście).
    Ani nie ogranicza przetłuszczania, nie odświeża, antybakteryjna też nie jest, bo wychodzi mi po niej więcej pryszczy niż normalnie (i nie jest to kwestia wyciągania zanieczyszczeń, po prostu - maska zapycha mi pory). Odmładzanie i ujędrnianie? Nie zauważyłam. Co do naturalnego blasku - u mnie dzieje się wręcz przeciwnie: owszem, widzę, ze pory są trochę mniej widoczne, zaskórniki na nosie może trochę bledsze, ale ogólny wygląd skóry jest na minus. Wygląda na zmęczoną, sfatygowaną, moim zdaniem skóra pod tą maską się dusi. Jest trochę szorstka, jakaś taka bez życia.
    Co więcej: maska trochę wysusza i ściąga. Nie zapobiega pryszczom, wręcz odwrotnie - wychodzi mi po niej więcej, często trafi się jakaś ropna gula.

Przestałam stosować na twarz celem używania na dekolt, gdzie większość oczyszczających masek daje rewelacyjne efekty. Ta nie. Niestety Himalaya mojej skórze nie robi dobrze (), więc po skończeniu opakowania już na pewno jej nie kupię.

Jednakże, bajer z peelingiem jest fajny, naprawdę mało czym tak przyjemnie szoruje mi się skórę (zmywam ją jak mi się podoba - delikatnie gąbką lub palcami), więc.. sama nie wiem czy polecić, czy nie. Do peelingu jest dobra, tylko niestety trzeba poczekać te 10-15 minut do zaschnięcia

EDIT: Po chwili namysłu doszłam do wniosku, że ta maska może być strzałem w dziesiątkę dla osób posiadających dość grubą i tłustą skórę. Sprawdzi się u panów (jak u Tżta recenzentki poniżej ) oraz kobiet mających grubszą, przetłuszczającą się skórę.

Używam tego produktu od: długo, pewnie z dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kończę drugie (bardzo wydajny produkt)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNA
  • Przede wszystkim opisuję tę maseczkę bardziej na podstawie obserwacji mojego chłopaka, bo to on stosuje ja na co dzień, ja mu ja czasem podkradam (czuje się totalnie usprawiedliwiona, w końcu to ja mu ja pokazałam )

maseczka bardzo ładnie oczyszcza skórę,
    odświeża ją,
    pory są mnij widoczne,
    skóra jest rozjaśniona taka ukojona
    wydajna

bardzo dobra maseczka.
    Mój facet który jest typem "kosmetyki są dla kobiet" ją uwielbia i zachwala swoim kumplom.

cena rewelacyjna

minus to kiepska dostępność,
    w poznaniu tylko w magicznej można ją znaleźć

polecamy!

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olenka_k20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza..
  • Maseczka jest świetna. Rozjaśnia i odświeża cerę. Ładnie goi wszelkie niespodzianki. Skóra po niej jest bardzo gładka i ma ujednolicony kolor. Efekt jest natychmiastowy.
    Jednym słowem jest świetna.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Chcesz pochwalić norana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska.
  • Nie jest to co prawda KWC, ale produkt rewelacyjny.
    Jego jedyną wadą jest dość chemiczny skład.
    No i to, jak wygląda na twarzy.
    Ale za to naprawdę działa!
    Oczyszcza i ściąga pory. Hamuje powstawanie drobnych niespodzianek. Wydajna.
    Ładnie pachnie, ale to zasługa wspomnianego chemicznego składu.
    Wolałabym, żeby była bardziej naturalna, dlatego odejmuję pół gwiazdki, poza tym rewelacja.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych maseczek oczyszczających
  • Tę maseczkę zakupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu, wyniuchałam ją na allegro za 11 zł.

Maseczka dogłębnie oczyszcza, odswieża, jednak spodziewalam sie wiekszego wysuszenia wyprysków no ale to nie clinique skora po zmyciu jest zaczerwieniona, ale mam tak po prawie każdej maseczce oczyszczajacej... i za to lekkie podrażnienie odejmuję pół gwiazdki.

Maska ma piękny zapach! Bardzo mi się podoba, taki relaksujacy, a po zmyciu ok.3 godz go czuć dookoła

4,5 to moim zdaniem najlepszy werdykt.
    Maseczka troszkę napina moją skórę, ale na pewno nie ujędrnia,.

Niewatpliwym plusem jest cena 11 zł za 75 ml.

Trochę ciężko ją zmyć, na opakowaniu napisane jest, żeby robić to gąbką, ale boję się, podejrzewam, że gdybym zmywała tę maskę gąbką to skórę miałabym nie czerwoną a bordową :/ więc wolę wolniej a mniej brutalnie.

Polecam tę maseczkę zanieczyszczonym cerom, z małymi wypryskami, myślę, że z trądzikiem sobie nie poradzi.

Planuję kupić kolejną tubkę, jest to jeden z produktów, do którego będę wracać.

Ilość zużytych opakowań: 1x 75 ml

Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo fajna, nie ma drugiej takiej
  • Bardzo ją lubię..wyrównuje kolor skóry, nakładam na twarz...a po 20 minutach zwilżam wodą termalną i robię masaż twarzy-żaden peeling nie wygładza tak skutecznie i delikatnie twarzy jak masaż tą maseczką.
    Jedyny minus to zapach i to ze nieestetycznie się prezentuje na twarzy, ale w końcu to nie perfum, a efekt po zmyciu jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Chcesz pochwalić aira za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra!
  • Najlepsza z maseczek, jakich używałam do tej pory. Mam spore kłopty z cerą, a ta maseczka sprawdza się bardzo dobrze. Cera po jej użyciu jest wyraźnie oczyszczzona, ale i wygładzona, zyskuje też bardziej promienny wygląd - bardzo miłe uczucie. Może jakiś absolutny KWC to nie jest, ale ze masek oczyszczających, których używałam (a było tego sporo) ta jest zdecydowanie najlepsza Fajny produkt w bardzo przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: około pół roku

Chcesz pochwalić ewe_k_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jedna z moich ulubionych maseczek. Najważniejszą jej zaletą jest to, że natychmiast i widoczny gołym okiem sposób poprawia kondycję cery. Stosuję ją raz w tygodniu wieczorem po peelingu i rano budzę się z wypoczętą, jasną, gładziutką cerą o wyrównanym kolorycie. Lepiej nie pokazywać się światu z tą maseczką na twarzy, bo wygląda mało apetycznie, ale efekt rekompensuje wszelkie niedogodności. Polecam!

Chcesz pochwalić dorotka z krainy ozz za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Mogę podpisać się rękami i nogami pod recenzją pode mną. Maseczka wg mnie jest dość przeciętna, używam jej jednak dla świętego spokoju. Chyba będę musiała poszukać lepszej. Co do zmywania, to zwilżam dłonie wodą i resztkami robię peeling - tak zmywa się całkiem fajnie.

Na pewno nie zapobiega zaskórnikom

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cocaine_kate za czytelną i pomocną recenzję?