Powiększ Celia, Tonik do oczyszczania i odświeżania skóry `Kolagen + nagietek` (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Summer

Delikatny tonik oczyszczająco - odświeżający. Dzięki zawartości kolagenu odbudowuje strukturę skóry i wygładza zmarszczki. Wyciąg z nagietka doskonale łagodzi podrażnienia, ma właściwości ściągające i oczyszczające pory. Tonik długotrwale nawilża naskórek, zapewniając naturalną równowagę hydrolipidową. Przywraca skórze elastyczność i odpowiedni odczyn pH.

Skład: aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, calendula officinalis extract, acacia senegal gum extract, xanthan gum, chondrus crispus, glucose, D-panthenol, allantoin, disodium EDTA, citric acid, DMDM hydantoin, iodopropynyl butylcarbamate, coumarin, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, limonene, linalool, parfum, C.I. 15985.

• Sympatyczny
  • +dobrze oczyszcza
    + nie wysusza
    +nie piecze
    +nie podrażnia

- nie daje właściwie żadnego super efektu poza oczyszczeniem

Używam go i będę używać nadal, dla mnie dobry tonik to taki który nie wysusza a oczyszcza skórę i ten dokładnie taki jest.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Juniper_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZYJEMNIAK
  • ZALETY:
    - niska cena (5-6zł)
    - dobra dostępność - osiedlowe drogerie, apteki
    - przyjemny, nieduszący zapach
    - brak alkoholu w składzie
    - koi, łagodzi, nawilża i neutralizuje skórę
    - nie pozostawia lepkiej warstewki na skórze
    - dobrze się sprawdza w codziennym przemywaniu twarzy, cudnie odświeża i orzeźwia
    - ładne, proste opakowanie
    - polska firma

WADY:
    - nie zaobserwowałam

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • niekoniecznie
  • Lubię tą markę stosuje wiele kosmetyków ale do tego już nie wrócę. posiadam wersję w nowym opakowaniu. zapach produktu jest mocno zniechęcający, długo czuje go na swojej twarzy. co do samego działania - ani nie pogorszyło ani nie poprawiło stanu mojej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 0 małe

Chcesz pochwalić sanberg za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Fajny tonik, który odświeża cerę i likwiduje uczucie ściągniętej skóry.
    Trochę nawilża, jest bardzo wydajny, opakowanie jest wygodne.
    Gwiazdkę odejmuję za zapach, bo musiałam się do niego przyzwyczaić, i wydaję mi się, że jako kosmetyk do twarzy powinien być bardziej subtelny, delikatniejszy.
    Kolejnym minusem jest jego dostępność, ja swój kupiłam w drogerii wispol, widziałam go też w większych tesco

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowane

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytu
  • Jestem posiadaczką jeszcze tej(starszej) wersji toniku.Po przeczytaniu wielu pochlebnych recenzji tego produktu i po tym jak zobaczyłam,że jest w czołówce KWC stwierdziłam,że muszę wypróbować to "cudo" . Nie mówię,że jakoś specjalnie mnie rozczarował ale też nie zauroczył. Zwykły tonik do oczyszczania twarzy bez jakiegoś szczególnie dobroczynnego działania dla mojej skóry.
    Używam go jako dokończenie demakijażu i tu sprawdza się ok, usuwa reszki podkładu i odświeża skórę ale niestety zostawia klejącą warstwę.Dla mnie największym plusem toniku jest zapach<3 cudowny,świeży i owocowy Cena toniku również na plus.
    Jest jednak rzecz która okropnie mnie w nim denerwuje. Wielki otwór przez,który naprawdę ciężko jest nałożyć na wacik odpowiednią ilość produktu.Tonik podczas aplikacji po prostu wylewa się z opakowania.
    Z dostępnością różnie jak ktoś nie ma Tesco w swoim mieście to może mieć problem, chociaż ja go znalazłam w niewielkiej drogerii.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Fajny polski produkt. Nie mamw wielkich wymagań w stosunku do tonika a ten sprawdzał się całkiem nieźle

Plusy:
    Jest całkiem wydajny, poręczne opakowanie, nie wylewało się go za dużo. Oczyszcza twarz, tonizuje. Niska cena.

Minusy:
    Dostępność. Po przeprowadzce trudno mi go znaleźć. Dlatego chwilowo zmieniłam tonik, ale jak go znajdę to zapewne do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Praktycznie bez wad
  • Szczere mówiąc, a właściwie pisząc tonik jest bardzo dobry, jednak mnie jakoś nie zachwyca. Przechodzę wiec do zalet:
    +dobrze odświeża
    +zmywa resztki kremu
    +lekko nawilża
    +nie podrażnia
    czyli ma wszystkie cechy jakie musi mieć tonik.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że pozostawia na skórze trochę klejącą się warstwę, która po chwili znika.

Zapach to kwestia gustu, mi nie przypadł do gustu, ale to nie wada.

Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

Chcesz pochwalić Meridi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • nie spodziewałam się cudów po toniku za 5 zł ale miło się zaskoczyłam
    -dobrze nawilża i tonizuje skórę
    -nie lepi się
    -ładnie pachnie, kwiatowo ale nie nachalnie
    -wydajny
    -minusem jest otwór, przez który tonik wylewa się nierównomiernie
    -dobry skład,dużo wyciągów roślinnych
    -nie podrażnia, wręcz łagodzi
    -ciekawy design butelki, nieco inny niż na zdjęciu, bo teraz jest w kształcie tuby.
    polecam

Używam tego produktu od: sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie szkodzi
  • Lubię kupować polskie produkty, moje ulubione toniki to stara wersja Polleny Evy z koniczyną oraz Melisa Urody. Tonik Celii nie jest łatwo dostępny więc kiedy go znalazłam - od razu kupiłam.

Nie mam dużych wymagań względem toniku, stosuję go wieczorem dla ukojenia i dodatkowego odświeżenia. Ma nie podrażniać, koić, relaksować. Ten tonik owszem, nie podrażnia. Intensywnie pachnie, w zależności od nastroju był to albo zapach przyjemny (kwiaty) albo nieprzyjemny (zgniłe jabłko).

Miałam wrażenie, że szybko wyparowuje z mojej skóry ale pozostawiał na niej dziwne uczucie i trochę lepiąca się warstewkę. Skóra była trochę ściągnięta (obiecany kolagen?) co nie było nieprzyjemne lecz trochę niekomfortowe. Tonik nic nie przesuszył ani podrażnił. Niemniej miałam wrażenie, że po nim moja skóra nie jest tak ukojona jak po innych tonikach. Z drugiej strony nie miało to też wielkiego znaczenia - zaraz potem kładłam krem więc te wszystkie drobiazgi znikały.

Tonik miałam już w nowym opakowaniu - nowoczesnym, ładnym. Dość łatwo dozować kosmetyk po kilku próbach. Kosmetyk całkiem wydajny, miałam go 3 miesiące.

Nie jest to kosmetyk zły ale też nie zapałałam do niego szczególnym uczuciem. Póki co zakupu nie powtórzę ale w sytuacji awaryjnej przygarnę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za 5 zł nieprzyzwoicie dobry
  • Miałam ten tonik w nowej szacie - nowoczesnie zaprojektowana flaszka w kształcie walca z wygodnym dozownikiem. Ma całkiem fajny skład, co w połączeniu z ceną sprowokowało mnie do zakupu.

Stwierdzić muszę, że moją skórę nie tylko tonizował, odświeżał, ale i nawilżał. Ma także dobre właściwości doczyszczające. Czasami pozostawiał uczucie zalepienia cery, ale na szczęście szybko ono mijało.

Co mi nie pasowało: zapach. Niestety intensywny, na dłuższą mętę drażniąco-męczący, choć mój mąż twierdził, że ślicznie pachnie, czego zrozumieć do dzisiaj nie mogę.

Polecam wypróbować, aczkolwiek wolę tonik Melisa Urody.

Używam tego produktu od: wystarczył na ok. 2 miesiące

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij