Powiększ Celia, Tonik do oczyszczania i odświeżania skóry `Kolagen + nagietek` (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Summer

Delikatny tonik oczyszczająco - odświeżający. Dzięki zawartości kolagenu odbudowuje strukturę skóry i wygładza zmarszczki. Wyciąg z nagietka doskonale łagodzi podrażnienia, ma właściwości ściągające i oczyszczające pory. Tonik długotrwale nawilża naskórek, zapewniając naturalną równowagę hydrolipidową. Przywraca skórze elastyczność i odpowiedni odczyn pH.

Skład: aqua, glycerin, PEG-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, calendula officinalis extract, acacia senegal gum extract, xanthan gum, chondrus crispus, glucose, D-panthenol, allantoin, disodium EDTA, citric acid, DMDM hydantoin, iodopropynyl butylcarbamate, coumarin, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, limonene, linalool, parfum, C.I. 15985.

• niekoniecznie
  • Lubię tą markę stosuje wiele kosmetyków ale do tego już nie wrócę. posiadam wersję w nowym opakowaniu. zapach produktu jest mocno zniechęcający, długo czuje go na swojej twarzy. co do samego działania - ani nie pogorszyło ani nie poprawiło stanu mojej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 0 małe

Chcesz pochwalić sanberg za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Fajny tonik, który odświeża cerę i likwiduje uczucie ściągniętej skóry.
    Trochę nawilża, jest bardzo wydajny, opakowanie jest wygodne.
    Gwiazdkę odejmuję za zapach, bo musiałam się do niego przyzwyczaić, i wydaję mi się, że jako kosmetyk do twarzy powinien być bardziej subtelny, delikatniejszy.
    Kolejnym minusem jest jego dostępność, ja swój kupiłam w drogerii wispol, widziałam go też w większych tesco

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowane

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zachwytu
  • Jestem posiadaczką jeszcze tej(starszej) wersji toniku.Po przeczytaniu wielu pochlebnych recenzji tego produktu i po tym jak zobaczyłam,że jest w czołówce KWC stwierdziłam,że muszę wypróbować to "cudo" . Nie mówię,że jakoś specjalnie mnie rozczarował ale też nie zauroczył. Zwykły tonik do oczyszczania twarzy bez jakiegoś szczególnie dobroczynnego działania dla mojej skóry.
    Używam go jako dokończenie demakijażu i tu sprawdza się ok, usuwa reszki podkładu i odświeża skórę ale niestety zostawia klejącą warstwę.Dla mnie największym plusem toniku jest zapach<3 cudowny,świeży i owocowy Cena toniku również na plus.
    Jest jednak rzecz która okropnie mnie w nim denerwuje. Wielki otwór przez,który naprawdę ciężko jest nałożyć na wacik odpowiednią ilość produktu.Tonik podczas aplikacji po prostu wylewa się z opakowania.
    Z dostępnością różnie jak ktoś nie ma Tesco w swoim mieście to może mieć problem, chociaż ja go znalazłam w niewielkiej drogerii.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Fajny polski produkt. Nie mamw wielkich wymagań w stosunku do tonika a ten sprawdzał się całkiem nieźle

Plusy:
    Jest całkiem wydajny, poręczne opakowanie, nie wylewało się go za dużo. Oczyszcza twarz, tonizuje. Niska cena.

Minusy:
    Dostępność. Po przeprowadzce trudno mi go znaleźć. Dlatego chwilowo zmieniłam tonik, ale jak go znajdę to zapewne do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Praktycznie bez wad
  • Szczere mówiąc, a właściwie pisząc tonik jest bardzo dobry, jednak mnie jakoś nie zachwyca. Przechodzę wiec do zalet:
    +dobrze odświeża
    +zmywa resztki kremu
    +lekko nawilża
    +nie podrażnia
    czyli ma wszystkie cechy jakie musi mieć tonik.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że pozostawia na skórze trochę klejącą się warstwę, która po chwili znika.

Zapach to kwestia gustu, mi nie przypadł do gustu, ale to nie wada.

Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

Chcesz pochwalić Meridi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • nie spodziewałam się cudów po toniku za 5 zł ale miło się zaskoczyłam
    -dobrze nawilża i tonizuje skórę
    -nie lepi się
    -ładnie pachnie, kwiatowo ale nie nachalnie
    -wydajny
    -minusem jest otwór, przez który tonik wylewa się nierównomiernie
    -dobry skład,dużo wyciągów roślinnych
    -nie podrażnia, wręcz łagodzi
    -ciekawy design butelki, nieco inny niż na zdjęciu, bo teraz jest w kształcie tuby.
    polecam

Używam tego produktu od: sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie szkodzi
  • Lubię kupować polskie produkty, moje ulubione toniki to stara wersja Polleny Evy z koniczyną oraz Melisa Urody. Tonik Celii nie jest łatwo dostępny więc kiedy go znalazłam - od razu kupiłam.

Nie mam dużych wymagań względem toniku, stosuję go wieczorem dla ukojenia i dodatkowego odświeżenia. Ma nie podrażniać, koić, relaksować. Ten tonik owszem, nie podrażnia. Intensywnie pachnie, w zależności od nastroju był to albo zapach przyjemny (kwiaty) albo nieprzyjemny (zgniłe jabłko).

Miałam wrażenie, że szybko wyparowuje z mojej skóry ale pozostawiał na niej dziwne uczucie i trochę lepiąca się warstewkę. Skóra była trochę ściągnięta (obiecany kolagen?) co nie było nieprzyjemne lecz trochę niekomfortowe. Tonik nic nie przesuszył ani podrażnił. Niemniej miałam wrażenie, że po nim moja skóra nie jest tak ukojona jak po innych tonikach. Z drugiej strony nie miało to też wielkiego znaczenia - zaraz potem kładłam krem więc te wszystkie drobiazgi znikały.

Tonik miałam już w nowym opakowaniu - nowoczesnym, ładnym. Dość łatwo dozować kosmetyk po kilku próbach. Kosmetyk całkiem wydajny, miałam go 3 miesiące.

Nie jest to kosmetyk zły ale też nie zapałałam do niego szczególnym uczuciem. Póki co zakupu nie powtórzę ale w sytuacji awaryjnej przygarnę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za 5 zł nieprzyzwoicie dobry
  • Miałam ten tonik w nowej szacie - nowoczesnie zaprojektowana flaszka w kształcie walca z wygodnym dozownikiem. Ma całkiem fajny skład, co w połączeniu z ceną sprowokowało mnie do zakupu.

Stwierdzić muszę, że moją skórę nie tylko tonizował, odświeżał, ale i nawilżał. Ma także dobre właściwości doczyszczające. Czasami pozostawiał uczucie zalepienia cery, ale na szczęście szybko ono mijało.

Co mi nie pasowało: zapach. Niestety intensywny, na dłuższą mętę drażniąco-męczący, choć mój mąż twierdził, że ślicznie pachnie, czego zrozumieć do dzisiaj nie mogę.

Polecam wypróbować, aczkolwiek wolę tonik Melisa Urody.

Używam tego produktu od: wystarczył na ok. 2 miesiące

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodny, ale to nie to
  • Tonik jest przyjemny, ładnie pachnie, nie podrażnia. Ale mam wrażenie, że nie tonizuje - moja twarz się po nim długo lepi, pory nie są zwężone.
    Średnio odswieża twarz w ciągu dnia, najlepiej sprawdza się wieczorem - zaraz po umyciu buzi. Nie odważyłabym się nim zmyć makijażu i pójść spać, bo wiem, że cera była by źle oczyszczona.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić unen za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem tych zachwytow
  • Skuszona bardzo dobrymi recenzjami siegnelam po ten tonik i niestety sie zawiodlam. Nie jestem bardzo wymagajaca wzgledem tonikow, uzywam ich jako trzecich w kolejnosci demiakijazu. Najpierw uzywam plyn dwufazowy zeby latwo zmyc glownie makijaz oczu, pozniej denerwuje sie tlusta warstwa na skorze wiec siegam po plyn micelarny a na koniec czuje, ze musze czyms jeszcze lagodniejszym i odzywczym przetrzec twarz przed nalozeniem jakiegos kremu i tu wlasnie pojawia sie czas na tonik. Przeszlam juz kilka i powiem szczerze, ze jak dla mnie jest to tonik jakich wiele. Ani nie szkodzi szczegolnie ani nie pomaga.
    Zostawia na skorze taka drazniaca mnie mocno pachnaca warstewke i tego chyba najbardziej w tym produkcie nie lubie. Nie jestem w stanie zdzierzyc wiecej tego zapachu. jest strasznie intensywny i dlugo sie utrzymuje na skorze, jak dla mnie zupelnie niepotrzebnie.
    Podczas stosowania zauwazylam tez, ze pieka mnie troche oczy wiec prawdopodobnie mnie troche uczula ten produkt ale jesli cos jest tak wyperfumowane jak ten tonik to nic dziwnego.
    Opakowanie pod wzgledem wygody stosowania jest zupelnie przecietne natomiast zupelnie nie trafia w moj gust jesli chodzi o estetyke etykiety ktora wydaje mi sie byc tandetna i kompletnie nie dostosowana do obecnych trendow.
    Moze i ma pare fajnych skladnikow ale ja nie zauwazam cudownego dzialania a jedynie lekkie odswiezenie.
    Na moje nieszczescie byl wydajny.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić natinatulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tonik - polecam
  • Super tonik w fajnej cenie około 5 złotych. Zakupiony w Tesco. Naprawde godny polecenia:

- świetnie odświeża skórę
    - oczyszcza z resztek makijażu
    - lekko nawilża skórę
    - zawiera wyciąg z nagietka który łagodzi podrażniena
    - przyjemny, delikatny zapach

Polecam.... Jak dla mnie nie ma minusów.

Używam tego produktu od: od pół roku

Chcesz pochwalić Buzia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • Przecudowny!
  • Nie mogę sobie wybaczyć, ze nie wpadłam na niego prędzej!

To jest najlepszy tonik jakiego kiedykolwiek używałam!

Plusy:
    +tani
    +wydajny
    +przepięknie pachnie
    +doskonale oczyszcza
    +nie podrażnia

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie kwc
  • Kupuję go już od 2 lat, będzie już z kilkanaście opakowań więc to już mówi samo za siebie. Ogólnie dla mnie to jest już must have, jak kończy mi się opakowanie to wiem, że muszę kupic następny ten tonik, żaden inny. Oczywiście człowiek uczy się na błędach. W ciągu tych 2 lat ze 2, 3 x kupiłam inny tonik, ale za każdyn razem pokornie wracałam do niego. I od tego czasu mam ładną cerę, myślę, że on ma na to pozytywny wpływ także, nie szkodzi a to już plus.

Szczegółowo:

+ oczyszcza, odświeża, delikatnie nawilża - obietnice producenta zawarte na opakowaniu spełnione
    + jest delkatny, alboslutnie nie podrażnia, a mam wrażliwą skórę i przy innych tonikach mi się to niestety zdarzało
    + ogólnie ma korzystny wpływ na cerę
    + nie odczuwam po nim ściągnięcia skóry
    +szybko się wchłania
    + pięęęęęęęęęknie pachnie (jabłkowo) dzięki czemu używanie go to przyjemnośc
    + skład - kolagen, wyciąg z nagietka, gliceryna, brak parabenów, brak parafiny
    + cena - ok. 5 zł
    + polska firma nietestująca na zwierzętach
    + ładne pomarańczowo-białe opakowanie

Minusów jak dla mnie nie ma.

Przez jakiś czas kiedy absolutnie prawie wszystko mnie zapychało i nie używałam kremów, używałam tylko jego i nie miałam wysuszonej cery. Naprawdę jest dobry, ja mam cerę bardzo wrażliwą skłonną do zapychania, mieszaną i mogę powiedziec, że delikatna pielęgnacja jaką dostarcza nam ten tonik naprawdę ma bardzo dobry wpływ nawet na tak wymagającą i kapryśną cerę jak moja.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, ponad 10 spokojnie

Chcesz pochwalić Nicky07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobry
  • tonik kupiłam za ok 7zł w sklepie kosmetyczno zielarskim.

+ bardzo dobrze oczyszcza
    + nie szczypie, nie podrażnia (a mam cerę bardzo skłonną do podrażnień)
    + naprawdę nawilża skórę, czego żaden inny tonik nie robił
    + wydajny
    + pięknie pachnie

Minusów nie ma.
    Wolałabym przezroczyste opakowanie Ale nie jest to dla mnie jakiś wielki problem.

Nie daję 5 gwiazdek, ponieważ mam jeszcze do wypróbowania tonik Phytoactiv Ziaja i Mellisa Uroda. Mam nadzieję, że któryś z tych produktów stanie się moim kwc.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • minusów w nim nie dostrzegam
  • Po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii na temat tego toniku, postanowiłam, że i ja go wypróbuję. Troszkę się za nim nachodziłam, bo w Rossmanach i Naturach go nie było, znalazłam dopiero w sieci drogerii Koliber. Kosztował 5 złotych. Kosmetyk ma ładne, pomarańczowo-białe opakowanie. Jest ono porządnie wykonane i trwałe, po 3 miesięcznym użytkowaniu wygląda jak nowe. Jako pierwsze w tym toniku urzekł mnie zapach- woń świeżych, kwaśnych jabłek, tylko odrobinę chemiczna. Preparat ma lekko pomarańczowe zabarwienie, mała ilość na waciku wystarczy by oczyścić twarz i szyję. Następnie urzekło mnie działanie. Celia dobrze się wchłania, nie zostawia lepkiego filmu na twarzy. Nie podrażnia, skóra nie reaguje świądem czy zaczerwienieniem. Tonik nie zapycha porów, nie jest przyczyną powstawania nowych niedoskonałości. Faktycznie skóra jest bardziej elastyczna, dobrze oczyszczona, ściągnięta, a podrażnienia złagodzone. Przy codziennym stosowaniu zauważyłam poprawę stanu mojej cery. Po tych wszystkich pozytywnych słowach, dodam, że tonik jest bardzo wydajny. Nigdy go sobie nie żałowałam, a jest już ze mną 3 miesiące. Zostało mi jeszcze trochę płynu na samym dnie. Po weekendzie pędzę po kolejne opakowanie, gdyż minusów nie dostrzegam. Używam tego produktu od: 3miesiąceIlość zużytych opakowań: 90% pierwszego

Chcesz pochwalić evolette za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezapelacyjnie najlepszy tonik
  • Zdecydowanie to jest mój KWC

Zalety:
    -świetna cena
    -cudowny zapach
    -super się wchłania - nie zostawia lepkiej powłoki na skórze
    -dobrze oczyszcza,nawilża i odświeża skórę
    -łagodzi podrażnienia
    -baaardzo wydajny.

Zapewnienia producenta w 100% się pokrywają z rzeczywistością

Same zalety zero wad więc czego chcieć więcej??

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej w porządku
  • Lubię kosmetyki z nagietkiem, ta roślina działa na mnie niesamowicie. Zastosowany tu kolagen pewnie nie wnika wgłąb skóry, ale na razie mi to nie przeszkadza
    Tonik ma przepiękny zapach, jeszcze się z lepszym nie spotkałam. Pozostawia uczucie świeżości i nawilżenia. Szkód absolutnie żadnych nie czyni, cena jest bardzo przystępna. Jak najbardziej polecam wszystkim amatorkom nagietka i nie tylko

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ania zs_fg za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Lubię go
  • Całkiem dobry tonik. Może nie mój ideał, ale jestem zadowolona z jego pielęgnacji (nawilżenia i odświeżania). Stosuję go głównie jako uzupełnienie demakijażu, po wcześniejszym myciu twarzy żelem.

-/+ skład: nie-marzenie, ale nie podrażnił,
    + nie piecze mnie po nim skóra !!!
    + nie daje efektu ściągnięcia, nie mam po nim wrażenia lepięcej się maski
    + nawilża
    + mam wrażenie, że koi różne niespodzianki, uspokaja skórę
    + zapach (oczywiście rzecz gustu)- mi przypomina dojrzałe jabłko

Chcesz pochwalić Rosea za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbędny kosmetyk
  • Prawdę powiedziawszy to uważam tego typu kosmetyki za zbędne. Nasze matki, babcie i pra babcie nie używały ich i miały piękne cery. Osobiście nie wierzę w super działanie czegoś co znajduje się na mojej twarzy przez chwilę (od odżywiania/nawilżania/regenerowania itd są kremy, a do oczyszczania najlepsza jest oliwka), tak więc:
    - nie robi nic z buzią, poza lekkim uczuciem odświeżenia
    - nie oczyszcza
    - nie robi nic z porami (nie zatyka, nie odtyka)
    - pachnie jabłkiem
    - nie zmywa pozostałości makijażu tak dobrze jak inne preparaty
    - mam wrażenie że troszkę uczula, bo piecze mnie przez chwilę ryjek po jej użyciu
    - cena i dostępność na plus
    - buzia jest po jej użyciu jakaś taka niemiła w dotyku

Może jestem jakaś zacofana, a może po prostu nie dałam się zwieść branży kosmetycznej, ale dla mnie takie produkty są bez sensu (to mój drugi tonik, pierwszy był z Rival de Loop) i z ani jednego ani z drugiego nie jestem zadowolona, choć ten przynajmniej nie zajeżdża tak alkoholem i nie wysusza. dla mnie peeling, oliwka i krem wystarczą żebym nie miała absolutnie żadnych problemów z cerą (poza sporadycznym świeceniem się i zatkanymi porami).
    Także porównując do poprzedniego toniku wypada ok, bo nie robi krzywdy, nie wysusza, dodaje takiego chłodu i świeżości, ale nie wpływa ani na oczyszczenie, ani pielęgnacyjnie, więc w sumie jest mi zbędny.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu (nie pamiętam na ile starczył)

Chcesz pochwalić katarina26h za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tonik jest tani i wydajny. Pachnie najładniej ze wszystkich toników które do tej pory miałam. Po przetarciu nim twarzy szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną, odżywioną i bardzo dobrze oczyszczoną bez podrażnień.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • TAK!
  • Bardzo dobry i delikatny, lepszy niż wszystkie roche posay a tani jak barszcz
    nie podrażnia
    fajnie oczyszcza
    nie mogę stosować żadnego innego bo zbyt przesuszają mi skórę
    micelarne toniki się mogą schować, lepszy niż wszystko
    bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

Chcesz pochwalić innn za czytelną i pomocną recenzję?
  • dotychczas najlepszy, ale ciut brakuje do KWC
  • Mój ukochany tonik, mam tyle wobec niego sentymentu . Naprawdę niewiele mogę mu zarzucić. Dzięki niemu, jak i mleczku ze świetlikiem z Celii także, stan mojego trądziku bardzo się poprawił.
    Zapach jest bardzo miły dla nosa, choć na przykład mojej koleżance kojarzy się z zepsutym jabłkiem .
    Konsystencja w sam raz jak dla mnie - nie aż taka lejąca jak zupełna woda, tylko minimalnie (ale jednak) gęstsza.
    Cena - 5 złotych, wydajność - 2 miesiące, dostępność - tylko Leclerec i to nie zawsze :/
    Działanie:
    +mocno tonizuje
    +nawilża
    +na początku czuć lekko lepką warstwę, ale po kilku chwilach (u mnie dosłownie sekundy) znika i pojawia się gładka i miękka, ale zmatowiona twarz
    +oczyszcza bardzo leciutko z wągrów i zanieczyszczeń zebranych po całym dniu
    +przywraca właściwy odczyn pH cerze
    +kolagen i nagietek w składzie, który dodatkowo koi skórę po zaczerwienieniach i podrażnieniach
    +czasami używam bez mleczka (nie używam już żeli do twarzy - sprawiały, że twarz wydzielała coraz więcej sebum, nawet nie mam zamiaru ich recenzować; moim oczyszczeniem jest mleczko, a podczas kąpieli olejki - to służy mojej cerze), tylko samego toniku i jest dobrze, a przynajmniej wystarczająco, buźka oczyszczona

Polecam każdej cerze

Ilość zużytych opakowań: ok. 20, może 30?

Chcesz pochwalić gosia499 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Oczyszcza, nie pozostawia lepkiej warstwy, nie podrażnia, ma świetny zapach (jabłka?), skóra jest po nim przyjemna w dotyku. Zanim zaczęłam go używać testowałam różne toniki, ale żaden nie zachęcił mnie do ponownego zakupu. Teraz nie muszę się zastanawiać, jaki tonik powinnam kupić, po prostu kupuję zapas Celii. Na szczęście prawie zawsze jest on dostępny w mojej osiedlowej drogerii .

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kończę czwarte

Chcesz pochwalić Maladjec za czytelną i pomocną recenzję?
  • z wypróbowanych do tej pory - nr 1!
  • na początku napiszę, że jestem "szperaczem"
    zanim kupię kolejny reklamowany produkt staram się wyszukać coś fajnego dobrego i niedrogie go wśrod naszych rodzimych marek
    dzięki tej cesze znalazłam na półkach w leclercu ten tonik
    jest niedrogi (niecałe 6 zł), ma bardzo dobry skład, działa idealnie na moją cerę (mieszana z tendencją do przetłuszczania), ładnie delikatnie pachnie, dobrze nawilża no i nasza polska CELIA

chyba nie będę już dalej szukać bo znalazłam swój tonik

polecam go choć raz wypróbować

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić serek za czytelną i pomocną recenzję?
  • BDB tonik za parę groszy - przyzwoita POLSKA CELIA
  • Na wstępie zaznaczę, że tonik ma jedyny i zarazem największy minus, a jest nim ***-> dostępność!
    Nie można go znaleźć w rossie, naturze, superpharm, hebe, itp jedynie w niektórych tesco.

Poza tą wadą tonik posiada same zalety.

Niektóre z ZALET:
    + Cena ok. 5 zł - bardzo przystępna, na każdą kieszeń, a tonik bije na słowę np. toniki z soraya, nivea, które kosztuję w okolicach 10 zł lub nawet ponad.

+ Nie podrażnia, nie powoduje szczypania, swedzenia, ściągnięcia buzi, zaczerwienienia, nawet w oczy nie szczypie jeśli zdarzy nam się przetrzeć wacikiem nim nasączonym okolice oczu.

+ Idealnie domywa resztki i pozostałości makijażu.

+ Nie pieni się i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy, nie pozostawia żadnej lepkiej powłoki; szybko wysycha i później go nie czuć - a co za tym idzie nie obciąża, ani nie powoduje powstawania zaskórników, nie zapycha.

+ Przyjemny zapach, dość intensywny, którego nie czuć na twarzy (ulatnia się szybko)

+ Solidne opakowanie, które nie wgniata się ani nie deformuje, szczelne zamykanie, dziurka przez którą wylewamy tyle produktu ile potrzebujemy, dziurka nie za duża, ani nie za mała - idealna, nic się nie ulewa.

+ Plus za to, że tonik zawiera kolagen i nagietek - składniki znane z dobroczynnego wpływu na naszą skórę.

Poleciłam kilku osobom i są zadowolone - min. mojej mamie, która nie może stosować większości komercyjnych toników, kremów, masek ze sklepowych półek, bo ją uczulają, a ta kolagenowa seria (tonik&mleczko) nic jej nie szkodzi jedynie kosmetyki apteczne jej nie uczulały, a tu proszę niepozorna celia za parę groszy, ma działanie podobne do toników Avene, Iwostin, a kosztuje duuużo mniej.

SZCZERZE POLECAM !!!!
    )) ps. mleczko z tej serii jest moim KWC! ((

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?