Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Powiększ Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Zgłaszająca osoba: Lasti

Nawilżający krem eksfoliujący z kwasami AHA (5%), stymulujący odnowę komórek. Preparat delikatnie złuszcza i usuwa nagromadzone martwe komórki. Głęboko oczyszcza i zwęża pory. Nadaje skórze elastyczność, gładkość i miękkość. Już po tygodniu stosowania wygląd skóry ulega zauważalnej poprawie - niedoskonałości zmniejszone, pory zwężone, gładka skóra o wyrównanym kolorycie.

• Może być
  • Bandi to pierwszy krem z kwasami którego użyłam. Po pierwszym dniu bardzo pozytywne wrażenie, cera wyraźnie wygładzona, jednak w dalszym stosowaniu efekt ten nie był już tak spektakularny, największy plus tego kosmetyku to spłycenie drobnych blizn, jeszcze z dzieciństwa, a tego się nie spodziewałam. Jednak muszę odjąć 1,5 gwiazdki za to ze "popalił" mi włosy które są blisko twarzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić anulka88cn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanawiający
  • Sama nie wiem, jak go określić. Jestem z niego zadowolona, ale nie wiem, czy to jest w 100% to, czego szukam. Jest to mój pierwszy krem z kwasami, kupiony za namową kosmetyczki (zresztą - w salonie kosmetycznym). I dlatego nie dałam mu jeszcze określenia KWC.

Na pewno pomaga pozbyć się różnych niedoskonałości - wągrów, różnego rodzaju krostek, pomaga też zwalczać problemy z porami.
    Pomaga się ich pozbyć, ale nie pomaga na to, aby nie pojawiały się nowe. Dla mnie to minus.

I strasznie wysusza skórę, ale tego się spodziewałam, w końcu to kwasy. Nie wiem tylko, jaki krem nawilżający byłby dobry do stosowania na dzień, aby przezwyciężyć tę suchość i nie zapchać skóry, co popsuje działanie kremu.

Przy dłuższym stosowaniu może być szkodliwy dla skóry, dlatego radzę nie stosować częściej niż co 2-3 dni, ewentualnie robić przerwy ok. tygodnia.

Wydaje się też być wydajny, mam go kilka miesięcy i jest więcej niż połowa, a używam prawie codziennie.
    Plus też za zapach. Dam mu 5 gwiazdek, jeśli po spożytkowaniu całego stan mojej skóry ulegnie znacznej poprawie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Krem jest rewelacyjny. Wracam do niego zawsze w okresie jesienno-zimowym i wiosennym w zależności od stanu skóry. Mam cerę trądzikową ale z tendencją do wysuszania przy stosowaniu zbyt agresywnych kosmetyków - dodatkowo mam problem z naczynkami więc nie stosuje peelingów mechanicznych. Dodatkowo rano zawsze miałam problem z małymi 'białymi krostkami'...

Krem stosowany na noc:
    + likwiduje wszelkie podskórne wypryski i poranne 'niespodzianki'
    + cera jest gładka i promienna
    + nie wysusza!
    + mega wydajny - przy codziennym stosowaniu starcza na ok 3 miesiące czyli na pełen okres trwania kuracji zalecanej przez producenta
    + wygodne i estetyczne opakowanie z pompką
    + piękny zapach
    + bardzo dobra cena jak na tej jakości produkt
    + dostępność - zarówno na Allego, jak i w sklepie internetowym i w salonach kosmetycznych

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania i 4 w trakcie

Chcesz pochwalić loonkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Suteczny dla rozważnych;-)
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do zaskórników w strefie T.W drugiej fazie cyklu zdażają mi się pojedyńcze wypryski z gatunku tych co trzeba przeczekać bo ruszone długo się goją;(. Moja skóra nie przepada za peelingami mechanicznymi bo łatwo ją podrażnić.Zanim kupiłam ten krem miałam kilka próbek dlatego mogłam potrenować jak się z tym kremem obchodzić bo na pewno nie jest to codzienny krem na noc.To krem do zadań specjalnych.
    Opakowanie kremu jest typu airless co jest higieniczne i bardzo mi się podoba.
    Krem ma biały kolor i trochę zbyt chemiczny brzoskwiniowy zapach (za to leci pół gwiazdki).
    Na całą twarz wystarcza jedna pompka kremu.
    Zawartość kwasów w tym kremie jest wyczówalna.Po nałożeniu na twarz czuję mrowienie.Nie wyobrażam sobie aby stosować ten krem codziennie.Używam go od czasu do czasu w trzydniowych cyklach aby oczyścić twarz z zaskórników i tak sprawdza się znakomicie.Skóra jest wygładzona i promienna.Dodatkowo używam go zawsze w ostatnim tygodnu cyklu i to skutecznie chroni mnie przed ,,okresowymi niespodziankami na twarzy.To bardzo udany produkt o ile się z nimnie przesadzi bo może podrażnić.Jeszcze nie raz poniego sięgnę.Polecam ale radzę skorzystać najpierw z próbek i używać z rozwagą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Nałozyłam ten kremik raz na noc..budze się rano- nic.
    Następnego dnia- poranek maskara. Twarz zmasakrowana, liszaje, czerwone placki, piecze, szczypie..Tam są kwasy AHA5% i wyglada na to ze nie sa do mojej cery..zaznaczam mam cerę tłustą

Używam tego produktu od: 2 razy na noc
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sylwina6666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla Każdego Rodzaju Cery
  • Krem polecam dla osób z cerą tłustą/mieszaną. Z początku byłam bardzo zadowolona, ponieważ krem ładnie napiął i nawilżył skórę. Moim błędem było zastosowanie go na szyi. Po jakiś 2 tygodniach stosowania, dostałam okropnej wysypki - ogromne i bolesne plamy, skóra swędziała. Do tej pory nie poradziłam sobie z problemem. Kuruje się oliwką dla dzieci. Dodam, że skórę na szyi mam suchą - w przeciwieństwie do cery.

Plusy:
    + napina i nawilża skórę twarzy
    + jest bardzo wydajny i wygodny w aplikacji
    + ma dobrą konsystencję i łatwo się wchłania

Minusy
    - bardzo boleśnie uczula skórę suchą (przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pauletta_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Kosmetyk całkiem niezły. Nie spodziewałam się cudów i się nie zawiodłam. Lekko poprawił stan mojej skóry - stała się nieco gładsza, zmniejszyły się gródki, jest po nim nawilżona.
    Stosuję tylko na noc, na dzień raczej się nie nadaje - twarz się po nim świeci, ale to w końcu krem na noc .

Na początku lekko podrażniał, ale po kilku dniach było ok.

plusy:
    cena
    wydajność (starcza na 3 - 4 miesiące)

minusy:
    na początku podrażnia
    niektórym może przeszkadzać zapach, jak dla mnie znośny

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Stosuję ten krem już ok. 3 -4 tygodnie i widzę zdecydowaną różnicę. Moja cera się wygładziła, jest zdecydowanie mniej zaskórników, pory są zwężone i mniej widoczne. Skóra wygląda na zdrowszą.
    Zauważyłam że mam mniej podskórnych grudek na policzkach, co było moją zmorą.
    Nie podrażnił mojej cery mimo że jest wrażliwa. Owszem odczuwam po nałożeniu delikatne pieczenie czy szczypanie ale ono szybko przechodzi. Momentalnie sie wchłania i jest delikatny w konsystencji. Mimo to nie przesuszył mi skóry. Jak dla mnie jest bardzo dobry.
    Zapach neutralny. Cena przystępna.
    Możliwe że kupię ponownie chociaż jak go zużyję to zakupię ten droższy z kwasami.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie!
  • Krem dostałam od mamy do "wykończenia". Powiedziała, że poleciła jej go kosmetyczka i że jest fajny.
    Posmarowałam się dwa razy później pojechałam na weekend w góry, z którego wróciłam ze spuchniętymi powiekami, całą wysypaną i spuchniętą twarzą!! Myślałam, że to alergia na coś czego używali w hotelu, więc po wizycie u dermatologa (lekarka stwierdziła, że to alergia ale na co? tego mialam się domyślić sama). W każdym bądź razie na czas kuracji nie używałam niczego kosmetycznego... Ale po miesiącu zauważyłam w szafce krem i skusiłam się ponownie... no i znowu to samo! skóra przesuszona, oczy spuchniete ;/
    Oczywiście na początku znowu nie skojarzyłam tego z kremem, bo nasłuchałam się od wszystkich, że alergia to powinno wyjść od razu a nie po kilku dniach... no i tak jakos postanowiłam sprawdzić opinie dot. kremu... od dziś będę sie trzymać od niego z daleka
    Ogólnie rzecz biorąc- mojej mamie nie zaszkodził, ale też nie uznała go za jakieś cudo. Ja po 25 latach stałam się alergikiem więc będę uważać na te rózne kosmetyczne "cuda".
    Po prostu kochane ostrożnie z tym kosmetykiem Jeśli widzicie niekorzystne zmiany lepiej zrezygnować z niego niż obudzić się pewnego dnia i wyglądać jak quasimodo

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy

Chcesz pochwalić PannaZKsiezyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo mnie uczulił
  • Po około tygodniu używania kremu dostałam okropnego uczulenia. Na początku byłam zadowolona, cera była gładka i jednolita. Z czasem zaczęłam dostawać czerwonych plam i liszaji na twarzy i szyi. Poczatkowo nie wiedziałam od czego, odstawiałam po kolei kosmetyki, poduszki z pierza, ale okazało się, że o jednak ten krem. Nie mam wrażliwej cery, ani skłonności do alergii i nigdy żaden krem nie zasiał takigo spustoszenia na mojej twarzy.
    Inne kremy Bandi nie uczuliły mnie, miałam ich próbki.
    Teraz używam sporadycznie na dekolt i plecy.

Używam tego produktu od: przez 7 dni

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij