Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Powiększ Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Zgłaszająca osoba: Lasti

Nawilżający krem eksfoliujący z kwasami AHA (5%), stymulujący odnowę komórek. Preparat delikatnie złuszcza i usuwa nagromadzone martwe komórki. Głęboko oczyszcza i zwęża pory. Nadaje skórze elastyczność, gładkość i miękkość. Już po tygodniu stosowania wygląd skóry ulega zauważalnej poprawie - niedoskonałości zmniejszone, pory zwężone, gładka skóra o wyrównanym kolorycie.

• nie polecam
  • Nałozyłam ten kremik raz na noc..budze się rano- nic.
    Następnego dnia- poranek maskara. Twarz zmasakrowana, liszaje, czerwone placki, piecze, szczypie..Tam są kwasy AHA5% i wyglada na to ze nie sa do mojej cery..zaznaczam mam cerę tłustą

Używam tego produktu od: 2 razy na noc
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sylwina6666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla Każdego Rodzaju Cery
  • Krem polecam dla osób z cerą tłustą/mieszaną. Z początku byłam bardzo zadowolona, ponieważ krem ładnie napiął i nawilżył skórę. Moim błędem było zastosowanie go na szyi. Po jakiś 2 tygodniach stosowania, dostałam okropnej wysypki - ogromne i bolesne plamy, skóra swędziała. Do tej pory nie poradziłam sobie z problemem. Kuruje się oliwką dla dzieci. Dodam, że skórę na szyi mam suchą - w przeciwieństwie do cery.

Plusy:
    + napina i nawilża skórę twarzy
    + jest bardzo wydajny i wygodny w aplikacji
    + ma dobrą konsystencję i łatwo się wchłania

Minusy
    - bardzo boleśnie uczula skórę suchą (przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pauletta_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Kosmetyk całkiem niezły. Nie spodziewałam się cudów i się nie zawiodłam. Lekko poprawił stan mojej skóry - stała się nieco gładsza, zmniejszyły się gródki, jest po nim nawilżona.
    Stosuję tylko na noc, na dzień raczej się nie nadaje - twarz się po nim świeci, ale to w końcu krem na noc .

Na początku lekko podrażniał, ale po kilku dniach było ok.

plusy:
    cena
    wydajność (starcza na 3 - 4 miesiące)

minusy:
    na początku podrażnia
    niektórym może przeszkadzać zapach, jak dla mnie znośny

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Stosuję ten krem już ok. 3 -4 tygodnie i widzę zdecydowaną różnicę. Moja cera się wygładziła, jest zdecydowanie mniej zaskórników, pory są zwężone i mniej widoczne. Skóra wygląda na zdrowszą.
    Zauważyłam że mam mniej podskórnych grudek na policzkach, co było moją zmorą.
    Nie podrażnił mojej cery mimo że jest wrażliwa. Owszem odczuwam po nałożeniu delikatne pieczenie czy szczypanie ale ono szybko przechodzi. Momentalnie sie wchłania i jest delikatny w konsystencji. Mimo to nie przesuszył mi skóry. Jak dla mnie jest bardzo dobry.
    Zapach neutralny. Cena przystępna.
    Możliwe że kupię ponownie chociaż jak go zużyję to zakupię ten droższy z kwasami.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie!
  • Krem dostałam od mamy do "wykończenia". Powiedziała, że poleciła jej go kosmetyczka i że jest fajny.
    Posmarowałam się dwa razy później pojechałam na weekend w góry, z którego wróciłam ze spuchniętymi powiekami, całą wysypaną i spuchniętą twarzą!! Myślałam, że to alergia na coś czego używali w hotelu, więc po wizycie u dermatologa (lekarka stwierdziła, że to alergia ale na co? tego mialam się domyślić sama). W każdym bądź razie na czas kuracji nie używałam niczego kosmetycznego... Ale po miesiącu zauważyłam w szafce krem i skusiłam się ponownie... no i znowu to samo! skóra przesuszona, oczy spuchniete ;/
    Oczywiście na początku znowu nie skojarzyłam tego z kremem, bo nasłuchałam się od wszystkich, że alergia to powinno wyjść od razu a nie po kilku dniach... no i tak jakos postanowiłam sprawdzić opinie dot. kremu... od dziś będę sie trzymać od niego z daleka
    Ogólnie rzecz biorąc- mojej mamie nie zaszkodził, ale też nie uznała go za jakieś cudo. Ja po 25 latach stałam się alergikiem więc będę uważać na te rózne kosmetyczne "cuda".
    Po prostu kochane ostrożnie z tym kosmetykiem Jeśli widzicie niekorzystne zmiany lepiej zrezygnować z niego niż obudzić się pewnego dnia i wyglądać jak quasimodo

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy

Chcesz pochwalić PannaZKsiezyca za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo mnie uczulił
  • Po około tygodniu używania kremu dostałam okropnego uczulenia. Na początku byłam zadowolona, cera była gładka i jednolita. Z czasem zaczęłam dostawać czerwonych plam i liszaji na twarzy i szyi. Poczatkowo nie wiedziałam od czego, odstawiałam po kolei kosmetyki, poduszki z pierza, ale okazało się, że o jednak ten krem. Nie mam wrażliwej cery, ani skłonności do alergii i nigdy żaden krem nie zasiał takigo spustoszenia na mojej twarzy.
    Inne kremy Bandi nie uczuliły mnie, miałam ich próbki.
    Teraz używam sporadycznie na dekolt i plecy.

Używam tego produktu od: przez 7 dni

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • podejdź do niego z głową
  • Według mnie ten krem nie jest dla każdego i nie może być stosowany, jako jakiś tam krem na noc, który ma wygładzić i pozbyć się zaskórników czy trądziku. To silny i inwazyjny krem, któremu powinien towarzyszyć krem z filtrem (minimum 20, ale ja stosowałam 30) i mocny krem nawilżający.

Krem oceniam z perspektywy osoby z cerą tłustą. Kiedyś z wieloma podskórnymi niespodziankami, ale mniejszą ilością niespodzianek na skórze.

Krem z kwasami kusił mnie już od kilku lat. Jednak wciąż był strach o to jak zareaguje moja skóra.

Po niezbyt udanej kuracji u dermatologa zdecydowałam się po zeszłorocznym lecie rozpocząć kurację kremem z kwasem. Jako, że miałam w próbkowych zbiorach dwie próbki kremu z kwasem od bandi to po wypróbowaniu padło na zakup pełnowymiarowego opakowania.

Kurację rozpoczęłam 17 września ubiegłego roku. Początkowo wszsytko było w porządku - gładka i rozświetlona cera. Jednak po jakimś tygodniu nadszedł szok - skóra czerwona i podrażniona jak diabeł!! Suche placki i skórki to był mój najmniejszy problem. W niektórych miejscach wprost nie mogłam się do skóry dotknąć. Byłam załamana, ale również mocno zdeterminowana, aby nadal używać tego kremu. Odstawiłam go więc na jakiś czas i na twarz nie nakładałam zupełnie nic, ponieważ z doświadczenia wiem, że moja skóra najlepiej zregeneruje się sama. Po upływie około tygodnia skóra się uspokoiła. Wspomagałam ją jedynie wodą termalną z la roche posay.
    Po tym czasie wróciłam do stosowania kremu i tak używałam go, aż do stycznia, ponieważ jest mega wydajny.

Podsumowując moją kurację:
    + cera jest bardzo wygładzona. Zniknęła większość podskórnej "kaszki", a wypryski na twarzy praktycznie się nie pojawiają, a te które się pojawiają są wywołane najprawdopodobniej miesiączką. Czuję jakby krem odsłonił moją wewnętrzną, piękniejszą skórę.
    Po dłuższym stosowaniu krem rozjaśnia i cerę i przebarwienia. Nieco wyrównuje jej koloryt.

Jednak na pewno najważniejsze jest jej mega wygładzenie, rozświetlenie i ujednolicenie struktury skóry.

Była to moja pierwsza przygoda z kwasami, ale jestem tak zadowolona z rezultatów, że od razu po skończeniu 5%kwasu sięgnęłam po 10% z pharmaceris. Na pewno podczas kolejnego sezonu jesienno - zimowego znów sięgnę po kwasy.

Według mnie nie ma co się rozwodzić nad konsystencją, zapachem czy wchłanianiem, bo to krem na noc, więc jak coś tam jest nie tak to jest do przeżycia, ale akurat w przypadku tego kremu wszystko jest jak najbardziej na plus.

Opakowanie również bardzo fajne, ponieważ nie dość, że ma pompkę to jeszcze widać zużycie.

Używam tego produktu od: 17 wrzesień 2013-końcówka stycznia 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczyłam na coś więcej
  • Wiele lat temu poleciła mi go kosmetyczka. Wtedy nie zużyłam nawet całego opakowania. Teraz posanowilam do niego wrócić.

Po ok 3 tygodniach zaczynam zauważać, że koloryt mojej skóry zaczyna się wyrównywać, nieco bledną przebarwienia potrądzikowe
    Rano cera jest jędrna i gładka
    Efekt wypoczętej cery
    Zniknęły wszystkie zimowe suche skórki
    Dobrze się rozprowadza, nie roluje się
    Przyjemny zapach

+/-
    Aplikator. Sam pomysł pompki uważam za genialny, ale dla mnie wyciska za dużo kremu, dlatego nie dociskam jej do końca. Kiedy wycisnę do końca i wszystko rozsmaruję na twarzy to robi się czerwona i rano też jeszcze taka pozostaje.
    Cena...obecnie nie stanowi dla mnie problemu, niestety dla nastolatki był za drogi

Lekko szczypie na świeże zmiany skórne
    Nie poprawia ogólnego stanu cery, mimo kwasu w składzie. Nadal co było to jest, czyli zdarzają się niespodzianki
    Dostępność, kupiłam przez internet

Podsumowując: trudno mi go podsumować jakoś konkretnie. Liczylam na coś więcej niż wyrównanie kolorytu. Co z tego, że cera jest jaśniejsza, skoro pojawiają się nowe wypryski i nowe blizny po nich...

Ilość zużytych opakowań: Kiedyś jedno i teraz używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Borykam się z moją cerą odkąd zaczęłam studia (ok. 3 lata) i przetestowałam mnóstwo kosmetyków do cery mieszanej, trądzikowej itp. i żaden krem, żel itp mnie nigdy, ale to nigdy nie uczulił ani nic. Ten krem poleciła mi moja kosmetyczka i sama też stwierdziłam, że jest to dobry pomysł, bo złuszczenie mi się zdecydowanie przyda. Niestety zakup tego kremu był to największym błędem..

Zakupiłam go ok miesiąc/półtora temu i stosowałam razem z innym kremem Bandi (kojącym do cery mieszanej) przez dokładnie tydzień. Po siódmym dniu stosowania moja twarz oszalała. Najpierw zaczęłam wyczuwać przeokrutną suchość na twarzy, uczucie ściągnięcia a w dotyku skóra mojej twarzy była chropowata. Potem doszły czerwone plamy, swędzenie itp. Generalnie załamka, a na dodatek musiałam przedstawić projekt przed salą pełną ludzi w takim stanie.
    Udało mi się ją doprowadzić do normalnego stanu po ok. tygodniu przez picie wapna, nakładania na twarz maści z wit A, dializatu z krwi cieląt, albo wręcz czasami niczego. Niestety bez makijażu się nie obyło, ale ograniczyłam się do minimum i kremu bambino pod makijaż.

Krem odstawiłam, jeden i drugi, bo nie wiedziałam, który mnie uczulił. Nawet zastanawiałam się czy to nie jest uczulenie od czegoś innego. Dlatego też 2 dni temu nałożyłam na noc ponownie ten krem. Kto nie ryzykuje, nie żyje jak to mówią ;d I znów niestety obudziłam się dzisiaj z twarzą potwora. Za 4 dni wyjeżdżam w góry, więc mam nadzieję, że jakoś uda mi się w tak krótkim czasie doprowadzić moją twarz do poprzedniego stanu..

Wiem, że wielu osobom ten krem pomógł, dlatego nie będę pisać "nie polecam", bo kosmetyk to indywidualna sprawa i nie na każdego musi działać cudownie
    Ja swoje muszę wycierpieć (mam nadzieję, że ostatni raz;d) Za jakiś czas zajmę się ponownym testowaniem tego kremu kojącego do cery mieszanej, mam nadzieję, że chociaż on mnie nie uczuli.

Kupujcie próbki!!! Bo nie wiadomo co kupujecie w opakowaniu pełnowymiarowym!

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ryysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważajcie na niego!!!
  • Skuszona próbką tego kosmetyku w drogerii,nałożyłam krem na noc,nad ranem miałam idealną cerę,gładką i wogóle... Kupiłam produkt pełnowymiarowy,po kilku dniach poparzył mi skórę! po tygodniu dostałam eksplozji wyprysków,poparzenia liczne. Jestem załamana...mam cerę mieszaną i po jakimś czasie stosowania tego kremu mam na twarzy ruinę.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić anusiakowska za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij