Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Powiększ Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Zgłaszająca osoba: Lasti

Nawilżający krem eksfoliujący z kwasami AHA (5%), stymulujący odnowę komórek. Preparat delikatnie złuszcza i usuwa nagromadzone martwe komórki. Głęboko oczyszcza i zwęża pory. Nadaje skórze elastyczność, gładkość i miękkość. Już po tygodniu stosowania wygląd skóry ulega zauważalnej poprawie - niedoskonałości zmniejszone, pory zwężone, gładka skóra o wyrównanym kolorycie.

• Lubimy się. I to bardzo
  • Idealny krem do domowego, delikatnego złuszczania!

+ wydajny
    + higieniczne opakowanie z pompką
    + delikatnie złuszcza
    +zamyka/zwęża pory
    + usuwa drobne zaskórniki i likwiduje pryszcze
    + cena adekwatna

- czasem ciężko się zorientować, ile produktu już zużyłyśmy (opakowanie pod światło i problem rozwiązany)
    - trzeba uważać przy stosowaniu - może zdarzyć się tak, że po dwóch nocach skóra będzie schodzić zbyt mocno. Polecam stosować raz na dwie/trzy noce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić rochelle_ za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

• Myślałam, że będzie skuteczniejszy
  • Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami w internecie skusiłam się na ten krem, ale nie jestem w pełni zadowolona.
    Mam cerę skłonną do wyprysków, ale nie typowo trądzikową. Liczyłam więc na silniejsze działanie w moim wypadku, a tak nie jest. Krem stosuję na noc, ale rano nie ma jakichś spektakularnych efektów. Zawarte kwasy są jak dla mnie może za słabe. Cera jest lekko wygładzona, ale to samo mogę uzyskać w zasadzie peelingiem, a pryszcze nadal wyskakują. Na istniejące krem działa słabo. Myślałam, że krem ma silniejsze działanie, dlatego jestem trochę zawiedziona.
    Zapach mnie nie powala, na początku pachnie, ale za chwilę czuć niemiły zapach. Nie wiem, czy kupię ponownie, chyba przerzucę się na kwasy z Ziaja Pro Kwasy.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na noc
  • Kupowałam go regularnie, jednak ostatnio przerzuciłam sie na kwas na noc z Ziaji liście manuka ze względu na cenę
    Bandi jest dobry, ładnie złuszcza, pieknie pachnie. Dla cery trądzikwoej jak najbardziej

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić anu07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • udany zakup
  • mam cere mieszana skonna do wypryskow i zaskórnikow i rozszeżonych porów wiec postanowilam zakupic ten specyfik. i to byl strzał w dziesiatke. uzywam go codziennie jak producent napisal w ulotce. Po nie calym tygodniu zauwarzyłam
    -blizny po wypryskach zaczeły blednąc
    -rano cera jest gładka i promienna
    -pory zmniejszyly sie
    -strefa T mnij sie świeci
    -ładnie pachnie i w miare sybka sie wchlania
    -wydajny
    zamawialm z www.bandi.pl po zrobieniu przelewu na drugi dzien popoludniu mailam paczuche

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Bandi to pierwszy krem z kwasami którego użyłam. Po pierwszym dniu bardzo pozytywne wrażenie, cera wyraźnie wygładzona, jednak w dalszym stosowaniu efekt ten nie był już tak spektakularny, największy plus tego kosmetyku to spłycenie drobnych blizn, jeszcze z dzieciństwa, a tego się nie spodziewałam. Jednak muszę odjąć 1,5 gwiazdki za to ze "popalił" mi włosy które są blisko twarzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić anulka88cn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zastanawiający
  • Sama nie wiem, jak go określić. Jestem z niego zadowolona, ale nie wiem, czy to jest w 100% to, czego szukam. Jest to mój pierwszy krem z kwasami, kupiony za namową kosmetyczki (zresztą - w salonie kosmetycznym). I dlatego nie dałam mu jeszcze określenia KWC.

Na pewno pomaga pozbyć się różnych niedoskonałości - wągrów, różnego rodzaju krostek, pomaga też zwalczać problemy z porami.
    Pomaga się ich pozbyć, ale nie pomaga na to, aby nie pojawiały się nowe. Dla mnie to minus.

I strasznie wysusza skórę, ale tego się spodziewałam, w końcu to kwasy. Nie wiem tylko, jaki krem nawilżający byłby dobry do stosowania na dzień, aby przezwyciężyć tę suchość i nie zapchać skóry, co popsuje działanie kremu.

Przy dłuższym stosowaniu może być szkodliwy dla skóry, dlatego radzę nie stosować częściej niż co 2-3 dni, ewentualnie robić przerwy ok. tygodnia.

Wydaje się też być wydajny, mam go kilka miesięcy i jest więcej niż połowa, a używam prawie codziennie.
    Plus też za zapach. Dam mu 5 gwiazdek, jeśli po spożytkowaniu całego stan mojej skóry ulegnie znacznej poprawie.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Krem jest rewelacyjny. Wracam do niego zawsze w okresie jesienno-zimowym i wiosennym w zależności od stanu skóry. Mam cerę trądzikową ale z tendencją do wysuszania przy stosowaniu zbyt agresywnych kosmetyków - dodatkowo mam problem z naczynkami więc nie stosuje peelingów mechanicznych. Dodatkowo rano zawsze miałam problem z małymi 'białymi krostkami'...

Krem stosowany na noc:
    + likwiduje wszelkie podskórne wypryski i poranne 'niespodzianki'
    + cera jest gładka i promienna
    + nie wysusza!
    + mega wydajny - przy codziennym stosowaniu starcza na ok 3 miesiące czyli na pełen okres trwania kuracji zalecanej przez producenta
    + wygodne i estetyczne opakowanie z pompką
    + piękny zapach
    + bardzo dobra cena jak na tej jakości produkt
    + dostępność - zarówno na Allego, jak i w sklepie internetowym i w salonach kosmetycznych

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania i 4 w trakcie

Chcesz pochwalić loonkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Suteczny dla rozważnych;-)
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do zaskórników w strefie T.W drugiej fazie cyklu zdażają mi się pojedyńcze wypryski z gatunku tych co trzeba przeczekać bo ruszone długo się goją;(. Moja skóra nie przepada za peelingami mechanicznymi bo łatwo ją podrażnić.Zanim kupiłam ten krem miałam kilka próbek dlatego mogłam potrenować jak się z tym kremem obchodzić bo na pewno nie jest to codzienny krem na noc.To krem do zadań specjalnych.
    Opakowanie kremu jest typu airless co jest higieniczne i bardzo mi się podoba.
    Krem ma biały kolor i trochę zbyt chemiczny brzoskwiniowy zapach (za to leci pół gwiazdki).
    Na całą twarz wystarcza jedna pompka kremu.
    Zawartość kwasów w tym kremie jest wyczówalna.Po nałożeniu na twarz czuję mrowienie.Nie wyobrażam sobie aby stosować ten krem codziennie.Używam go od czasu do czasu w trzydniowych cyklach aby oczyścić twarz z zaskórników i tak sprawdza się znakomicie.Skóra jest wygładzona i promienna.Dodatkowo używam go zawsze w ostatnim tygodnu cyklu i to skutecznie chroni mnie przed ,,okresowymi niespodziankami na twarzy.To bardzo udany produkt o ile się z nimnie przesadzi bo może podrażnić.Jeszcze nie raz poniego sięgnę.Polecam ale radzę skorzystać najpierw z próbek i używać z rozwagą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Nałozyłam ten kremik raz na noc..budze się rano- nic.
    Następnego dnia- poranek maskara. Twarz zmasakrowana, liszaje, czerwone placki, piecze, szczypie..Tam są kwasy AHA5% i wyglada na to ze nie sa do mojej cery..zaznaczam mam cerę tłustą

Używam tego produktu od: 2 razy na noc
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sylwina6666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla Każdego Rodzaju Cery
  • Krem polecam dla osób z cerą tłustą/mieszaną. Z początku byłam bardzo zadowolona, ponieważ krem ładnie napiął i nawilżył skórę. Moim błędem było zastosowanie go na szyi. Po jakiś 2 tygodniach stosowania, dostałam okropnej wysypki - ogromne i bolesne plamy, skóra swędziała. Do tej pory nie poradziłam sobie z problemem. Kuruje się oliwką dla dzieci. Dodam, że skórę na szyi mam suchą - w przeciwieństwie do cery.

Plusy:
    + napina i nawilża skórę twarzy
    + jest bardzo wydajny i wygodny w aplikacji
    + ma dobrą konsystencję i łatwo się wchłania

Minusy
    - bardzo boleśnie uczula skórę suchą (przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pauletta_87 za czytelną i pomocną recenzję?