Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Powiększ Bandi, Young Care, Krem złuszczający na noc

Zgłaszająca osoba: Lasti

Nawilżający krem eksfoliujący z kwasami AHA (5%), stymulujący odnowę komórek. Preparat delikatnie złuszcza i usuwa nagromadzone martwe komórki. Głęboko oczyszcza i zwęża pory. Nadaje skórze elastyczność, gładkość i miękkość. Już po tygodniu stosowania wygląd skóry ulega zauważalnej poprawie - niedoskonałości zmniejszone, pory zwężone, gładka skóra o wyrównanym kolorycie.

• nie polecam
  • Nałozyłam ten kremik raz na noc..budze się rano- nic.
    Następnego dnia- poranek maskara. Twarz zmasakrowana, liszaje, czerwone placki, piecze, szczypie..Tam są kwasy AHA5% i wyglada na to ze nie sa do mojej cery..zaznaczam mam cerę tłustą

Używam tego produktu od: 2 razy na noc
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić sylwina6666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla Każdego Rodzaju Cery
  • Krem polecam dla osób z cerą tłustą/mieszaną. Z początku byłam bardzo zadowolona, ponieważ krem ładnie napiął i nawilżył skórę. Moim błędem było zastosowanie go na szyi. Po jakiś 2 tygodniach stosowania, dostałam okropnej wysypki - ogromne i bolesne plamy, skóra swędziała. Do tej pory nie poradziłam sobie z problemem. Kuruje się oliwką dla dzieci. Dodam, że skórę na szyi mam suchą - w przeciwieństwie do cery.

Plusy:
    + napina i nawilża skórę twarzy
    + jest bardzo wydajny i wygodny w aplikacji
    + ma dobrą konsystencję i łatwo się wchłania

Minusy
    - bardzo boleśnie uczula skórę suchą (przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pauletta_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • Kosmetyk całkiem niezły. Nie spodziewałam się cudów i się nie zawiodłam. Lekko poprawił stan mojej skóry - stała się nieco gładsza, zmniejszyły się gródki, jest po nim nawilżona.
    Stosuję tylko na noc, na dzień raczej się nie nadaje - twarz się po nim świeci, ale to w końcu krem na noc .

Na początku lekko podrażniał, ale po kilku dniach było ok.

plusy:
    cena
    wydajność (starcza na 3 - 4 miesiące)

minusy:
    na początku podrażnia
    niektórym może przeszkadzać zapach, jak dla mnie znośny

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Stosuję ten krem już ok. 3 -4 tygodnie i widzę zdecydowaną różnicę. Moja cera się wygładziła, jest zdecydowanie mniej zaskórników, pory są zwężone i mniej widoczne. Skóra wygląda na zdrowszą.
    Zauważyłam że mam mniej podskórnych grudek na policzkach, co było moją zmorą.
    Nie podrażnił mojej cery mimo że jest wrażliwa. Owszem odczuwam po nałożeniu delikatne pieczenie czy szczypanie ale ono szybko przechodzi. Momentalnie sie wchłania i jest delikatny w konsystencji. Mimo to nie przesuszył mi skóry. Jak dla mnie jest bardzo dobry.
    Zapach neutralny. Cena przystępna.
    Możliwe że kupię ponownie chociaż jak go zużyję to zakupię ten droższy z kwasami.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie!
  • Krem dostałam od mamy do "wykończenia". Powiedziała, że poleciła jej go kosmetyczka i że jest fajny.
    Posmarowałam się dwa razy później pojechałam na weekend w góry, z którego wróciłam ze spuchniętymi powiekami, całą wysypaną i spuchniętą twarzą!! Myślałam, że to alergia na coś czego używali w hotelu, więc po wizycie u dermatologa (lekarka stwierdziła, że to alergia ale na co? tego mialam się domyślić sama). W każdym bądź razie na czas kuracji nie używałam niczego kosmetycznego... Ale po miesiącu zauważyłam w szafce krem i skusiłam się ponownie... no i znowu to samo! skóra przesuszona, oczy spuchniete ;/
    Oczywiście na początku znowu nie skojarzyłam tego z kremem, bo nasłuchałam się od wszystkich, że alergia to powinno wyjść od razu a nie po kilku dniach... no i tak jakos postanowiłam sprawdzić opinie dot. kremu... od dziś będę sie trzymać od niego z daleka
    Ogólnie rzecz biorąc- mojej mamie nie zaszkodził, ale też nie uznała go za jakieś cudo. Ja po 25 latach stałam się alergikiem więc będę uważać na te rózne kosmetyczne "cuda".
    Po prostu kochane ostrożnie z tym kosmetykiem Jeśli widzicie niekorzystne zmiany lepiej zrezygnować z niego niż obudzić się pewnego dnia i wyglądać jak quasimodo

Ilość zużytych opakowań: użyłam kilka razy

Chcesz pochwalić PannaZKsiezyca za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo mnie uczulił
  • Po około tygodniu używania kremu dostałam okropnego uczulenia. Na początku byłam zadowolona, cera była gładka i jednolita. Z czasem zaczęłam dostawać czerwonych plam i liszaji na twarzy i szyi. Poczatkowo nie wiedziałam od czego, odstawiałam po kolei kosmetyki, poduszki z pierza, ale okazało się, że o jednak ten krem. Nie mam wrażliwej cery, ani skłonności do alergii i nigdy żaden krem nie zasiał takigo spustoszenia na mojej twarzy.
    Inne kremy Bandi nie uczuliły mnie, miałam ich próbki.
    Teraz używam sporadycznie na dekolt i plecy.

Używam tego produktu od: przez 7 dni

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • podejdź do niego z głową
  • Według mnie ten krem nie jest dla każdego i nie może być stosowany, jako jakiś tam krem na noc, który ma wygładzić i pozbyć się zaskórników czy trądziku. To silny i inwazyjny krem, któremu powinien towarzyszyć krem z filtrem (minimum 20, ale ja stosowałam 30) i mocny krem nawilżający.

Krem oceniam z perspektywy osoby z cerą tłustą. Kiedyś z wieloma podskórnymi niespodziankami, ale mniejszą ilością niespodzianek na skórze.

Krem z kwasami kusił mnie już od kilku lat. Jednak wciąż był strach o to jak zareaguje moja skóra.

Po niezbyt udanej kuracji u dermatologa zdecydowałam się po zeszłorocznym lecie rozpocząć kurację kremem z kwasem. Jako, że miałam w próbkowych zbiorach dwie próbki kremu z kwasem od bandi to po wypróbowaniu padło na zakup pełnowymiarowego opakowania.

Kurację rozpoczęłam 17 września ubiegłego roku. Początkowo wszsytko było w porządku - gładka i rozświetlona cera. Jednak po jakimś tygodniu nadszedł szok - skóra czerwona i podrażniona jak diabeł!! Suche placki i skórki to był mój najmniejszy problem. W niektórych miejscach wprost nie mogłam się do skóry dotknąć. Byłam załamana, ale również mocno zdeterminowana, aby nadal używać tego kremu. Odstawiłam go więc na jakiś czas i na twarz nie nakładałam zupełnie nic, ponieważ z doświadczenia wiem, że moja skóra najlepiej zregeneruje się sama. Po upływie około tygodnia skóra się uspokoiła. Wspomagałam ją jedynie wodą termalną z la roche posay.
    Po tym czasie wróciłam do stosowania kremu i tak używałam go, aż do stycznia, ponieważ jest mega wydajny.

Podsumowując moją kurację:
    + cera jest bardzo wygładzona. Zniknęła większość podskórnej "kaszki", a wypryski na twarzy praktycznie się nie pojawiają, a te które się pojawiają są wywołane najprawdopodobniej miesiączką. Czuję jakby krem odsłonił moją wewnętrzną, piękniejszą skórę.
    Po dłuższym stosowaniu krem rozjaśnia i cerę i przebarwienia. Nieco wyrównuje jej koloryt.

Jednak na pewno najważniejsze jest jej mega wygładzenie, rozświetlenie i ujednolicenie struktury skóry.

Była to moja pierwsza przygoda z kwasami, ale jestem tak zadowolona z rezultatów, że od razu po skończeniu 5%kwasu sięgnęłam po 10% z pharmaceris. Na pewno podczas kolejnego sezonu jesienno - zimowego znów sięgnę po kwasy.

Według mnie nie ma co się rozwodzić nad konsystencją, zapachem czy wchłanianiem, bo to krem na noc, więc jak coś tam jest nie tak to jest do przeżycia, ale akurat w przypadku tego kremu wszystko jest jak najbardziej na plus.

Opakowanie również bardzo fajne, ponieważ nie dość, że ma pompkę to jeszcze widać zużycie.

Używam tego produktu od: 17 wrzesień 2013-końcówka stycznia 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczyłam na coś więcej
  • Wiele lat temu poleciła mi go kosmetyczka. Wtedy nie zużyłam nawet całego opakowania. Teraz posanowilam do niego wrócić.

Po ok 3 tygodniach zaczynam zauważać, że koloryt mojej skóry zaczyna się wyrównywać, nieco bledną przebarwienia potrądzikowe
    Rano cera jest jędrna i gładka
    Efekt wypoczętej cery
    Zniknęły wszystkie zimowe suche skórki
    Dobrze się rozprowadza, nie roluje się
    Przyjemny zapach

+/-
    Aplikator. Sam pomysł pompki uważam za genialny, ale dla mnie wyciska za dużo kremu, dlatego nie dociskam jej do końca. Kiedy wycisnę do końca i wszystko rozsmaruję na twarzy to robi się czerwona i rano też jeszcze taka pozostaje.
    Cena...obecnie nie stanowi dla mnie problemu, niestety dla nastolatki był za drogi

Lekko szczypie na świeże zmiany skórne
    Nie poprawia ogólnego stanu cery, mimo kwasu w składzie. Nadal co było to jest, czyli zdarzają się niespodzianki
    Dostępność, kupiłam przez internet

Podsumowując: trudno mi go podsumować jakoś konkretnie. Liczylam na coś więcej niż wyrównanie kolorytu. Co z tego, że cera jest jaśniejsza, skoro pojawiają się nowe wypryski i nowe blizny po nich...

Ilość zużytych opakowań: Kiedyś jedno i teraz używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Borykam się z moją cerą odkąd zaczęłam studia (ok. 3 lata) i przetestowałam mnóstwo kosmetyków do cery mieszanej, trądzikowej itp. i żaden krem, żel itp mnie nigdy, ale to nigdy nie uczulił ani nic. Ten krem poleciła mi moja kosmetyczka i sama też stwierdziłam, że jest to dobry pomysł, bo złuszczenie mi się zdecydowanie przyda. Niestety zakup tego kremu był to największym błędem..

Zakupiłam go ok miesiąc/półtora temu i stosowałam razem z innym kremem Bandi (kojącym do cery mieszanej) przez dokładnie tydzień. Po siódmym dniu stosowania moja twarz oszalała. Najpierw zaczęłam wyczuwać przeokrutną suchość na twarzy, uczucie ściągnięcia a w dotyku skóra mojej twarzy była chropowata. Potem doszły czerwone plamy, swędzenie itp. Generalnie załamka, a na dodatek musiałam przedstawić projekt przed salą pełną ludzi w takim stanie.
    Udało mi się ją doprowadzić do normalnego stanu po ok. tygodniu przez picie wapna, nakładania na twarz maści z wit A, dializatu z krwi cieląt, albo wręcz czasami niczego. Niestety bez makijażu się nie obyło, ale ograniczyłam się do minimum i kremu bambino pod makijaż.

Krem odstawiłam, jeden i drugi, bo nie wiedziałam, który mnie uczulił. Nawet zastanawiałam się czy to nie jest uczulenie od czegoś innego. Dlatego też 2 dni temu nałożyłam na noc ponownie ten krem. Kto nie ryzykuje, nie żyje jak to mówią ;d I znów niestety obudziłam się dzisiaj z twarzą potwora. Za 4 dni wyjeżdżam w góry, więc mam nadzieję, że jakoś uda mi się w tak krótkim czasie doprowadzić moją twarz do poprzedniego stanu..

Wiem, że wielu osobom ten krem pomógł, dlatego nie będę pisać "nie polecam", bo kosmetyk to indywidualna sprawa i nie na każdego musi działać cudownie
    Ja swoje muszę wycierpieć (mam nadzieję, że ostatni raz;d) Za jakiś czas zajmę się ponownym testowaniem tego kremu kojącego do cery mieszanej, mam nadzieję, że chociaż on mnie nie uczuli.

Kupujcie próbki!!! Bo nie wiadomo co kupujecie w opakowaniu pełnowymiarowym!

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ryysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważajcie na niego!!!
  • Skuszona próbką tego kosmetyku w drogerii,nałożyłam krem na noc,nad ranem miałam idealną cerę,gładką i wogóle... Kupiłam produkt pełnowymiarowy,po kilku dniach poparzył mi skórę! po tygodniu dostałam eksplozji wyprysków,poparzenia liczne. Jestem załamana...mam cerę mieszaną i po jakimś czasie stosowania tego kremu mam na twarzy ruinę.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić anusiakowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Wybrałam ten krem kierując się opiniami innych użytkowniczek i tym razem się nie zawiodlam. Krem dobrze złuszcza, a cera wydaje się świeża. Na pewno zakupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Dorota600 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Nie ma większych problemów ze skórą ale czasem coś mi wyskoczy i niestety bywa, że po niespodziankach zostają ślady. Ten krem idealnie radzi sobie z moją mieszaną cerą. Używam go zawsze wieczorem na oczyszczoną skórę. Po jego uzyciu przebarwienia znikają, koloryt cery staje się wyrównany a pory są zwężone. Złuszczanie jest delikatne i dzięki temu skóra nie jest sucha jak wiór. Opakowanie jest higieniczne z pompką próżniową przez co mamy pewność że krem zużyjemy do końca. Krem jest tani a używanie go to sama przyjemność.
    Polecam nakładać cienką warstwą zwłaszcza, jeśli ma się doczynienia z kwasami po raz pierwszy. Zbyt duża ilość kremu może wywołać podrażnienia. Trzeba także pamiętać o filtrach.

Ps. Do recenzetki eleanelor: Kwasów AHA nie stosuje się przy cerze naczynkowej.Używam tego produktu od: prawie dwóch latIlość zużytych opakowań: w trakcie 3

Chcesz pochwalić Shannon_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety uczula
  • Nie mam większych problemów z cerą, tj. nie narzekam na rozszerzone pory, zaskórniki, pękające naczynka czy wrażliwą skórę. Krem kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji, a że nigdy wcześniej nie używałam kremów z kwasami i do tego cena była niska- kupiłam.

Krem ma brzoskwiniowy (?) zapach, który przypomina mi trochę zapach antybiotyku w zawiesinie Dla mnie przyjemny- kojarzy się z dzieciństwem.
    Na plus zaliczyłabym też opakowanie z pompką: higieniczne i praktyczne, bo krem można zużyć do samego końca.

Nałożyłam na noc, przez sekundę lekko piekło, a rano byłam zachwycona efektem: twarz gładka, pory praktycznie niewidoczne, zero podrażnień. Po 4/5 nocy zauważyłam odstające skórki w okolicy nosa i to, że skóra jest lekko przesuszona. Odstawiłam go na parę dni i używałam w tym czasie kremu nawilżającego.

Po tej przerwie znowu zaczęłam go stosować. Zbliżał się okres, a u mnie oznacza to rozszerzone pory i zwiększone wydzielanie sebum, które się w tych porach zbiera. Chciałam zobaczyć, jak krem poradzi sobie w ''trudniejszych'' warunkach. Nałożyłam tak jak poprzednio- na oczyszczoną skórę, położyłam się, a rano wyglądałam jakbym spała z głowa w ulu. Na całej twarzy (dosłownie na CAŁEJ) miałam takie malutkie, twarde krostki wypełnione płynem surowiczym. Dodatkowo skóra była czerwona i podpuchnięta. Wyglądałam strasznie, ale naprawdę źle się poczułam, kiedy uświadomiłam sobie, że za kilka godzin będę musiała wystąpić w takim stanie przed sporą liczbą osób
    Nie łączyłam uczulenia z kremem, bo przecież już wcześniej go używałam no i nie potrafiłam sobie wyobrazić, że można się doprowadzić do takiego stanu zwykłym mazidłem. Skóra wracała do normy przez tydzień i przez ten czas nie używałam oczywiście kremu.

Zrobiłam podejście nr 3. Znowu rano zauważyłam krostki, ale było ich mało, skóra była tylko zaróżowiona i bez opuchlizny. Wtedy domyśliłam się, że to ten krem i z ogromnym żalem odstawiłam.

Od tej pory stosuję go tylko na dekolt, gdzie mam tłustą skórę. Ostatnio zaryzykowałam i znowu nałożyłam na twarz i rano nie było krostek, tylko lekkie zaczerwienienie. Może się uodporniłam Mogłabym próbować używać co 3/4 dni, ale gra nie jest warta świeczki.
    Dobrze, że nie kupiłam czegoś drogiego, bo wtedy plułabym sobie w brodę. Chociaż może droższy kosmetyk ma lepszy skład i nie wywołuje alergii..
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić cherry_flamme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Krem jest wydajny i w miarę tani jak na tego typu kosmetyk a do tego przyjemnie pachnie. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu jest ona wygładzona, miękka i ma ładniejszy koloryt bez jej wysuszenia. Nie zauważyłam, żeby jakoś rewelacyjnie zwężał pory i przyczyniał się do zmniejszenia liczby niedoskonałości. Poza tym nie podrażnia skóry.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjaciel tłustej cery
  • Mam cerę tłustą ze skłonnością do wszelkiego rodzaju wyprysków, zaskórników i innych niespodzianek. Krem ten zdecydowanie, przy regularnym stosowaniu, ogranicza wydzielanie sebum. Używam go przez 3 miesiące i robię miesiąc przerwy i tak w kółko. Zmniejsza ilość zaskórników i co za tym idzie większych zmian zapalnych. Przyśpiesza gojenie się oraz rozjaśnia płytkie blizny. Z głębszymi bliznami sobie nie radzi - trzeba czegoś mocniejszego. Efekt złuszczenia nie jest widoczny, ani uciążliwy - ale na dzień konieczny jest krem nawilżający, aby nie skóra nie była podrażniona. Super opcja jak za tą cenę. Zdecydowanie polecam osobom z tłustą cerą.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić anuskau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na świecie
  • Mój ukochany kremik z którym się już nie rozstaje. Również pierwszy raz poleciła mi go moja kosmetyczka, teraz gości u mnie na stałe. Przez noc robi z twarzą cuda : ) I pomimo tego, że mam cerę suchą ze strefą T mam zawszę problemy, stosuje krem zawsze po kąpieli, po stonizowaniu twarzy, na noc, codziennie od miesiąca, nie mam kompletnie, podkreślam kompletnie żadnych problemów skórnych na twarzy odkąd używam tego produkty. Z całego serca polecam : ) Dziwię się moim poprzedniczkom o zdrowej skórze, że piszą o szczypaniu co u mnie przy wrażliwej skórze, suchej, alergicznej i z AZS nie wystąpiło ani razu...

Plusy:

cudowny efekt, cera bez żadnych zaskórników, syfków, wągrów etc

mięciutka w dotyku!

kremik naprawdę super wydajny, mała ilość wystarczy żeby pokryć całą twarz

konsystencja odpowiednia, rzadka ale nie za rzadka

zapach - bardzo delikatny

nie podrażnia

nie uczula mojej alergicznej skóry z AZS

absolutnie nie zapycha!!!

super skład

zmniejsza pory

szybciutko się wchłania

nawilża

przyśpiesza gojenie się wszelkich wyprysków

nie lepi się

Minusy:

jedynym - ale dużym minusem jest to, że kremik ten jest ciężko dostępny

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki, i w trakcie 1 pompki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Bardzo dobry krem.Jest lekki,nie pozostawia zadnej tlustej powloki.Rzeczywiscie skora jest ladniejsza,jest mniej zaskornikow,gladsza,promienna.Bardzo wydajny,wygodna butelka z pomka.Minusik tylko za to,ze troche podraznia skore,wiec stosuje go co 3 dni,napewno jeszcze kupie.

Używam tego produktu od: 3miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić olayahoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zdecydowany hicior
  • Pierwszy krem o właściwościach antytrądzikowych, który jest skuteczny. Pozbyłam się zaskórników, krost, które potrafiły wyskoczyć w ciągu nocy po tym jak zbyt mało dokładnie zmyłam makijaż, krosty jakie wyskakują przed okresem są okazjonalne, 2, czasem 3, niewielkie i po posmarowaniu ich na noc grubsza warstewką kremu na 20 minut do rana się wchłaniają. Cera się przejaśniła, znikają przebarwienia, blizny się spłycają, kolor skóry się wyrównuje.

Plusy
    -skuteczny, a to najważniejsze
    -nie zapycha, co powinno być normą dla kosmetyków do skór tłustych i mieszanych, ale nie każdy producent o tym widać wie
    -przewydajny- myślę, że stosuję go dużo na jeden raz, około jedno mocne dociśnięcie pompki na jeden raz, a zużyłam go ok połowę
    -higieniczne opakowanie z pompką

Czasem łącze go z kremem z kwasami pirogronowym i azelainowym z Bandi, ładnie nawilża skórę, rano jest miękka i napięta, do tego także ma działanie antybakteryjne.

Minusy
    -dostępność. Jak dla mnie takie kosmetyki powinny być dostępne w drogeriach a nie jakieś Garniery i inne.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić anka_1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ten krem zachęcona pozytywnymi komentarzami oraz próbką którą dostałam przy okazji zakupu innego kremu. Mam cerę mieszana z tendencja do zmian trądzikowych. Niestety moja twarz po kliku użyciach rano zaczęły robić sie zaczerwieniona i bardzo przesuszona na czole pojawiły się jakieś dziwne małe krostki których nigdy nie miałam. Dodam że od tygodnia nie używam kremu i krostki zniknęły jak i zaczerwienieni.
    Zdecydowanie krem nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić palila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Krem poleciła mi moja kosmetyczka, więc zakupiłam
    Dobrze nawilża, przyjemnie pachnie, łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania i jest wydajny. Nie roluje się, wygładza skórę. Polubiliśmy się

Chcesz pochwalić cherry pie za czytelną i pomocną recenzję?
  • super pielęgnacja na noc
  • Działanie kremu pokrywa się z obietnicami z ulotki - cera o poranku jest wygładzona a jej koloryt wyrównany. Dobre jest też nawilżenie i zero podrażnienia, przesuszenia czy innych niespodzianek częstych przy kremach z kwasami. Mimo że krem nie jest sensu stricto preparatem matującym, to nie powoduje też nadprodukcji sebum. Mimo 5% stężenia kwasów działanie kremu określiłabym jako bardzo delikatne i być może dlatego też bardziej widocznym rezultatem jest wygładzenie powierzchni skóry niż zwalczanie zaskórników czy naprawdę rozszerzonych porów. Kremu używam regularnie co noc i myślę, że po skończeniu opakowania będę musiała zastosować krem ze stężeniem 10% aby efekty nadal były dobre.
    Ani jednej nocy nie zauważyłam nowych wyprysków czy "wysypu" spowodowanych użyciem tego kremu. Wydajność określiłabym jako średnią, ale opakowanie z pompką jest na tyle dobrze rozwiązane, że widać ile kremu nam jeszcze pozostało.
    Pół gwiazdki odjęłam za zapach - męczący, intensywny, o poranku wciąż go czuję na poduszce. Zdecydowanie wolę kosmetyki bezzapachowe. I drugi zarzut - parafina w składzie. Jej zastosowanie rozmija się mocno z ideą dermokosmetyku, a przede wszystkim oczyszczania, gdyż jak wiadomo parafina mocno zatyka pory i zapewne z tego powodu krem nie jest skuteczny na zaskórniki. Parafinę można było zastąpić naturalnym olejkiem, którego efekt działania byłby podobny, a nie byłby to komedogenny olej mineralny.
    Mimo to krem działa, choć zdecydowanie nie jest to terapia lecząca trądzik, lecz pielęgnacja dodająca gładkości cerze.

Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić essinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Mam cerę mieszaną, ze wskazaniem na tłustą, do tego problemy z trądzikiem i zaskórnikami. Wrażenia po dwóch miesiącach regularnego stosowania są jak najbardziej pozytywne.

Plusy:

-nawilżenie (bardzo dobrze radzi sobie z przesuszonymi partiami)

-normalizuje produkcję sebum (skóra w ciągu dnia świeci się zdecydowanie mniej, oczywiście, robię makijaż, ale zauważyłam dużą poprawę, a jedyną zmianą był wlaśnie krem na noc)

-zmniejsza pory oraz ilość wyprysków (przykrych niespodzianek jest zdecydowanie mniej)

-wbrew pozorom, że ma kwasy, to łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie i likwiduje suche skórki

-opakowanie (pompka; widać ile kremu zostało)

-wydajność (po 2 miesiącach codziennego stosowania nie jestem nawet w połowie opakowania)

Minusy

-czasem szczypie (ale taki w końcu jego urok, uczucie jest nasilone przy podrażnieniach)

-jeżeli pojawi się jakiś wyprysk, to należy go potraktować punktowo jakimś wysuszaczem, inaczej będzie siedział zdecydowanie dłużej

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu. Najbardziej zależało mi właśnie na zmatowieniu mojej twarzy i krem ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

Chcesz pochwalić krysiuniunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem, ale tylko dla cer mieszanych.
  • Kremu używam sporadycznie, ze względu na dość ostrą reakcję mojej skóry na ten krem. Zniewala działaniem po peelingu, dlatego też zazwyczaj wyciągam go z kosmetyczki dwa razy na miesiąc.

Krem świetnie nawilża w moim przypadku, uspokaja skórę wymęczoną peelingiem, okresem i ostrymi potrawami i czekoladą, od której jestem uzależniona. Ogólnie krzywdy nie robi.

Mimo wszystko nie polecam osobą ze skórą tłustą, ponieważ krem ma dość tłustą według mnie konsystencję, a i powstałych pryszczów specjalnie nie leczy.

Ma przyjemny zapach i konsystencję, jego niewielka ilość wystarczy na całą twarz, szybko się wchłania i nie zostawia filmu na skórze.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze.

Chcesz pochwalić vainqueur_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • nawet niezły ale nie ideał
  • Zdecydowałam się na kupno kremu po recenzjach na Wizażu i stronie producenta. Wspominała też o nim znajoma kosmetyczka więc bez wahania zamówiłam kremik przez internet. Początkowo nie wiedziałam co o nim myśleć, ale używam kremu od 3 miesięcy, więc wypadałoby dać jakąś recenzję.
    Dodam że początkowo stosowałam krem złuszczający pharmaceris T st. I więc to nie jest moja pierwsza przygoda z kwasami.
    Po pierwsze na plus zdecydowanie:

- wydajność kremu, jak wcześniej wspomniałam stosuje krem od 3 miesięcy i jeszcze sporo go zostało, więc jest bardzo wydajny,
    - cena, jak na krem z kwasami jest jak najbardziej ok,
    - mam wrażenie że krem przyśpiesza gojenie zaczerwienionych miejsc po krostach. Przed kuracją musiałam czekać kilka tygodni żeby plamka po kroście zniknęła, teraz widzę, że plamki znikają zdecydowanie szybciej,
    - krem ograniczył wysyp krostek przed okresem, na co skarży się wiele dziewczyn, odkąd stosuje krem mam z tym coraz mniejszy problem,
    - kolejna ważna rzecz to że krem naprawdę przyśpiesza gojenie się nowo powstałych krostek, po dwóch, trzech dniach krostki były wysuszone.

No i teraz minus, jeden zasadniczy. Miałam ogromną nadzieję, że krem zadziała na zaskórniki. Mam cerę tłusta, z rozszerzonymi porami, zaskórniki to moja zmora, zawsze wracają a kremik niestety w żaden sposób nie wpłynął na to. Ani nie zlikwidował zaskórników, ani nie pomógł przed nawrotem po gruntownym oczyszczaniu cery.

Dodam, że podczas stosowania nie wystąpił żaden wysyp, na jaki się skarżą niektóre dziewczyny podczas stosowania kremów z kwasamiUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bemki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na tak
  • Mam cere mieszaną, z trądzikiem( co prawda nie dużym) i zaskórnikami. Krem głownie kupiony by zapobiec powstawaniu niespodziewanym kolegą na twarzy i pozbyciu sie zaskórników zamkniętych.
    Po pierwszym tygodniu stosowania miałam go dosyć, dostałam potwornego wysypu na twarzy, pryszcz na pryszczu, z czasem poznikały.
    Gojenie pryszczy przebiega terasz szybciej, na twarzy widze coraz mniej wyprysków, wągrow jest tez mniej, buzia jest owiele gładsza, rozświetlona, poznikały niewielkie przebarwienia.
    Narazie produkt nie stosuje jakos długo bo dopiero 1,5 miesiaca, a aby było widać jakieś konkretne rezultaty trzeba go stosować jakies 3 miesiące.
    Już zamawiam następne opakowanie i zobaczymy jak bużka bedzie wyglądać póżniej

Plusy:
    - fajny zapach
    - miła konsystencja
    - łatwo sie rozprowadza
    - po kilku minutach jest fajnie wchłonięty
    - szybsze dojrzewanie i gojenie sie wyprysków

MINUSY:
    - szczypanie, ale przynajmniej czuć, że kwasy działa;p

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 4/5 opakowania

Chcesz pochwalić sylwiaori za czytelną i pomocną recenzję?