Prostownica parowa Pro 230 Radiance, Babyliss

Powiększ Prostownica parowa Pro 230 Radiance, Babyliss

Zgłaszająca osoba: madlen1987

BaByliss Pro 230 Radiance to rewolucyjna wysokowydajna prostownica wykorzystująca technologię Cera-Heat opartą o wzmocniony system grzewczy oraz unikalne, innowacyjne rozwiązania pozwalające uzyskać profesjonalne efekty bez pomocy profesjonalisty.
Prostownica wykorzystuje wzmocniony system grzewczy z super mocnymi grzałkami ceramicznymi, pozwalający osiągnąć 230 stopni Celsjusza w 30 sekund, a super szybki system odnawiania "gorąca" pozwala na utrzymanie wysokiej wydajności cieplnej przez cały czas używania.
Chowane rozczesujące ząbki dają profesjonalny efekt rozczesanych włosów dla ekstra efektywnego prostowania, z 3 zmiennymi rodzajami ząbków przystosowane do różnych długości i grubości włosów. (włosy cienkie i grube, długie i krótkie , proste i kręcone). Aktywna jonizacja pary wodnej poprawia (ulepsza) kondycję włosów i unika puszenia dla mocnego końcowego połysku. Pięc stopni grzewczych (od 170 – przy cienkich zniszczonych włosach, do 230 stopni przy grubych i kręconych).
Ceramiczno-tytanowa stopa grzewcza pozwala na uzyskanie wysoką gładkość włosa.
3m kabla przystosowanego do salonowych potrzeb.
Pro 230 posiada również luksusową torebkę z matą chłodzącą plus klamry do włosów.
5 lat gwarancji.

Cena: 100GBP
/bw/

• polecam
  • Mam długie, grube i dość mocno kręcone włosy i ta prostownica, choć nie jest idealna, radzi sobie z nimi całkiem dobrze.

+ szerokie płytki znacznie skracają czas prostowania długich włosów;
    + jak się raz wyprostuje, to nie trzeba poprawiać, włosy trzymają się proste do kolejnego mycia;
    + moich włosów nie prostuje na tzw. "druty", co dla mnie jest dużym plusem - są proste, ale końcówki pozostają delikatnie podkręcone, łuski włosa są zamknięte;
    + nie niszczy zbytnio włosów;
    + grzebyk znacznie ułatwia prostowanie grubych włosów;
    + obrotowy kabel, który się nie plącze <3;
    + można nią też zakręcić włosy, mimo że na pierwszy rzut oka jej kształt na to nie wskazuje.

- jest ciężka, na początku bolała mnie ręka od prostowania zanim sobie jej nie wyćwiczyłam ;
    - niestety funkcja pary moim zdaniem nic nie daje :P jedynie po wlaniu do pojemniczka jakiegoś olejku można się pobawić, ale samą wodą... zbędny gadżet;
    - farba z obudowy szybko się zdrapuje.

Ogółem polecam, aczkolwiek w tych czasach za taką cenę na pewno można kupić coś lepszego

Ilość zużytych opakowań: 1 i ani razu się nie popsuła! *puka w niemalowane*

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sourissou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnienie oczekiwań w 100%
  • Miałam sporo wątpliwości przed kupnem tej prostownicy, odstraszały mnie cena i opinia mojego fryzjera, który stwierdził, że prostownica ma byc prostownicą i dodatki (grzebyki i jonizacja pary wodnej) tylko jej ujmują...
    Zaryzykowałam i nie żałuję!

Mam cienkie i słabe włosy, bałam się, że po zabiegach z tak potężnym żelazkiem bedą w jeszcze gorszej kondycji. Tak się nie stało - włosy po prostowaniu NIE ROZDWAJAJĄ SIĘ, prostownica nie wyrywa pojedyńczo plątających się włosków. Włosy się nie puszą, nie wywijają (chyba że trafiam na naprawde parszywą pogodę), są po prostowaniu gładkie i błyszczące, zwłaszcza jak do pojemniczka wleje się wodę z jakimś preparatem nawilżającym.
    Wystarczy mi prostowanie na 170 stopniach, żeby uzyskać oczekiwane efekty, nigdy się nie zdarzyło, żebym musiała rozkręcać prostownicę chociażby na 3/4 mocy.
    Pół gwiazdki odejmuję za trochę niefunkcjonalne umiejscowienie pojemniczka i to, że aby go napełnić trzeba go odczepiać i przyczepiać.

Prostownica naprawdę warta swojej ceny. Gorąco polecam!!

Używam tego produktu od: 2,5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 i oby długo działała!

Chcesz pochwalić haravelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena się opłaca
  • Używałam tej prostownicy przez 3 lata. Kupiłam ją po 430 zł bodajże. Na początku byłam zachwycona funkcją pary i jej wyglądem. Po czasie zaczęłam ja poznawać. Faktycznie, funkcja pary sprawdza się nieźle, lecz włosy po prostowaniu parowym nie utrzymują się proste na długo.. Co do normalnego prostowania. Mam wlosy grube i gęste, więc muszę prostować je warstwowo. Ustawiałam prostownicę na najwyższą temperaturę i efekt był znakomity. były proste, ciężkie i ładnie układające się. Trzymały sie bardzo długo. Przy prostowaniu w nizszych temp. tez sprawdza się dobrze, ale przy moich włosach po połowie dnia lekko się falowały gdzieniegdzie Na ogół polecam, odjęłam gwiazdkę za dość przeciętne prostowanie parowe.
    + dodam, że do wody, która wlewałam do pojemniczka używałam olejków wygladzających włosy i było widać ich działanie

Używam tego produktu od: używałam przez 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże (?)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chocolatebutik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Tego Babylissa kupiłam 2 lata temu i byłam zachwycona, była to wtedy najlepsza prostownica które dotychczas miałam. Mam włosy raczej zniszczone, farbowane, puszące się i naturalnie falowane a na dodatek jest ich mnóstwo. Początkowo z efektu byłam zadowolona, jednak po kilku godzinach włosy jakby wracały do poprzedniej formy.. 2 lata temu kupiłam ją za ponad 260zł a obecnie używam REMINGTONA SHINE THERAPY i muszę napisać, że ta prostownica jest CUDOWNA a ten babyliss się może schować ! cena tego remingtona to tylko 140zł z a przesyłką na allegro ( w sklepie w granicach 200zł). Remington świetnie radzi sobie z moim buszem na głowie włosy miękkie, jedno przeciągnięcie prostownicą i włosy proste jak druty ! niedowiary ! dlatego prostownica parowa babylissa może i będzie b,dobra dla dziewczyn które mają zdrowe, niefarbowane włosy.. bo naprawdę o wiele lepszy jest ten remington do mojego typu włosów które są naprawdę niesforne.

Minusy Babylissa:
    - prostownica duża i ciężka
    - pojemniczek na wodę jest malutki, woda w zbiorniczku kończy się bardzo szybko a na dodatek pojemniczek ułamał się ("zawiasik" przyczepiający zbiorniczek do prostownicy) - raczej nie z mojej winy bo prostownica nie upadła mi, raczej ze względu na częstotliwość wpinania pojemniczka i wyciągania..
    - po 2 latach używania powstało dużo rys i zadrapań

Plusy:
    - b.dobrze radzi sobie z włosami grubymi,niesfornymi
    - grzebyczek "pomocniczy"
    - ładny kolor ,etui oraz dodatkowa mata

Chcesz pochwalić rabiosa725 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • naprawde nie niszczy wlosow szybko sie nagrzewa
    ciezko mi powiedziec ze jest dobra kiedy jej uzywalam byla dla mnie super ale odkad mam prostownice ghd ta poprostu jest smieszna i beznadziejna takze nie polecam lepiej wydac wiecej i kupic naprawde dobra niz ta ktora jest zwyczajna a tez super tania nie jest Używam tego produktu od: dwoch latIlość zużytych opakowań: jedna prostownica

Chcesz pochwalić delicio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny sprzęt
  • Prostownica świetnie radzi sobie z niesfornymi, puszącymi się włosami. Stosowana razem z ochronnymi spray'ami nie niszczy włosów. Duży zakres regulacji temperatury pozwala na dobór tej odpowiedniej. Ma długi kabel. Ja jestem z niej zadowolona

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: używam

Chcesz pochwalić Tajra_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super prostownica
  • Kupiłam ją ponad miesiąc temu i szczerze powiem, ze jestem z niej zadowolona. Mam suche włosy, strasznie się puszą i robią sie loczki. Po umyciu prostuje włosy w 200 stopniach. I są prościutkie! efekt długo się trzyma, pare dni (nie mówie o końcówkach, bo po spaniu się podkręcają).
    Zauważyłam, że moje końcówki się zniszczyły i rozdwoiły. No cóż, każy to używa prostownicy musi liczyć się ze zniszczeniem włosów, więc trzeba stosować balsamy
    Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 prostownica

Dodaje zdjęcia przed i po użyciu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić oddech za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Prostownica faktycznie prostuje włosy bardzo dobrze (sama mam bardzo kręcone i po wyprostowaniu ta prostownica trzymaja sie nawet przy kiepskiej pogodzie ALE

Prostownica BARDZO niszczy włosy! po 2 tygodniach zauwazylam straszna zmiane w ich kondycji

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić marrgareth za czytelną i pomocną recenzję?
  • OCH!
  • Nic wspanialszego do prostowania włosów nie spotkałam na swojej drodze!!
    Mogłabym w nieskończoność fascynować się wkładką parującą, wbudowanym (regulowanym) grzebykiem, regulacją temperatury, jakością, pięknym designem, pomocnymi spinkami, szybkością nagrzewania, prostymi włosami przy temperaturze 170 stopni (czyli najniższej) et cetera et cetera.
    Ale najbardziej wspaniałe w tej prostownicy jest to, że trzy dni po prostowaniu włosów, są piękne lśniące, gładkie i przede wszystkim prościutkie!!
    Pukam w niemalowane, żeby jej się nic nie stało!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: mam nadzieję, że długo jedno

Chcesz pochwalić Lidiq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC najlepsza!!!
  • Cudo ta prostownica!!!

Witam Was, otóż mam włosy za ramiona i doczepiłam sobie włosy naturalne metoda warkoczykową do pasa prawie...,,robiło mi sie siano po myciu więc kupiłam Remingtona Wet&dry s7902 - szczerze nie polecam...na mokro przy 190 stopniach prostowała i do tego pół godziny, na sucho ponad 200stopni włosy sianowate, biosilk troche pomógł, sprzedałam ją

*jak dostałam Babyliss pro 230 i Radiance najpierw spróbowałam na sucho, przy 170 stopniach włosy prościutki
    * szersza płytka niz w remingtonie pozwala na łatwiejsze i szybsze prostowanie..
    *klapy prostownicy doskonale sie domykaja..mozna jedna reką prostować..i dobrze końcówki prostuje
    *pojemniczek na wode bardzo mały, nalałam cały a i tak zostało 3/4 wody (wody destylowanej)
    * próba z funkcja pary - 170 stopni, to juz rewelacja!!! włosy jak igiełka proste miękkie,, a jak dam biosilka przed to już jak z salonu fryzura
    * wogóle ładny design tej prostownicy...fajny pokrowiec

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić Letissia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij