Powiększ Sephora, Super Demaquillant Yeux Waterproof [Waterproof Eye Makeup Remover] (Płyn do usuwania makijażu wodoodpornego)

Zgłaszająca osoba: allie

Natychmiast usuwa wszelkie ślady makijażu oczu, nawet najtrwalszy tusz wodoodporny. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Propylene Glycol, Dipolassium Phosphate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Poloxamer 184, Panthenol, Potassium Phosphate, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Chloride, Hydroxycetyl Hydroyethyl Dimonium Chloride, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Glycerin, Chlorphenesin, Methylparaben, Cl61570, Cl42090.

• Użytkownik
    Chwalona: 534 raz(y)
  • bardzo dobry plyn
  • Moim ulubionym plynem do demakijazu oczu, do ktorego wracam niestety tylko w przyplywach wiekszej gotowki, jest dwufazowy "All Mascaras" Heleny Rubinstein. To najlepszy plyn ever, ale przyznam, ze troche szkoda mi wydawac 30 euro za 125ml, ktore koncza sie po kilku tygodniach. Stad ciagle testy w poszukiwaniu tanszego zamiennika i pomysl na przetestowanie dwufazowego plynu Sephory.

+ latwo zmywa nawet ciezki makijaz oczu, czyli: baze, a na niej cienie, kredke do oczu, eyeliner i tusz. Namoczony platek bawelniany przykladam do oka, trzymam chwile czekajac, az plyn rozpusci kosmetyki, po czym przecieram nim delikatnie powieke
    + Po jednym przetarciu oka znika prawie caly makijaz, nie ma potrzeby tarcia delikatnej skory wokol oczu. Z reguly zuzywam 2 waciki, po jednym na kazde oko
    + Daje sobie rade ze zmyciem wodoodpornego tuszu
    + Nie podraznia
    + Nie szczypie
    + Nie wysusza delikatnej skory wokol oczu
    + Nie zostawia tlustej powloki
    + Ma calkiem ladne opakowanie

Wad nie ma. Dla mnie malenka moze byc dostepnosc. Mieszkam w Niemczech, a niestety nie ma tutaj Sephory. W plyn moge sie zaopatrzyc tylko podczas wypadow do Holandii lub do Polski.
    Wydajnosc srednia, ale to jakby standard takich plynow.
    Na pewno polecam.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo przyjemny
  • Po kilku latach rozłąki, jedna z vlogerek przypomniała mi o nim i postanowiłam znów go zakupić.

Płyn bardzo przyzwoicie radzi sobie z wszelkimi wodoodpornymi produktami - wystarczy przyłożyć wacik na kilkanaście sekund i cały makijaż oka znika. Produkt pozostawia tłusty film, co dla mnie nie jest minusem. Płyn nie podrażnia moich oczu.

Wcześniej używałam dwufazówek z Nivei oraz Ziajii -u mnie spisały się o wiele gorzej od produktu Sephory.

Duża butelka o pojemności 200ml starcza mi na 1,5 - 2 miesiące.

Chcesz pochwalić exige za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Mnie nie zachwycił.....przede wszystkim trzeba się trochę pomęczyć, żeby zmył makijaż oczu, nie zawsze szybko sobie z tym radził. Poza tym jest mało wydajny, czasami zostawiał mgiełkę, co wiadomo nie jest przyjemne. Myślę, że cena jest trochę zbyt wysoka. Za mniejsze pieniądze można znaleźć płyn do demakijażu, który radzi sobie z makijażem oczu szybciej nie podrażniając.

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozmywa, nie zmywa
  • Na szczęście prodekt dostałam w postaci dwóch gratisów o standardowej wielkości. Według mnie nie ma on żadnych zalet, nie umywa się do tańszej o połowę ziaji.

Wady:
    * nie zmywa makijażu, a jedynie go rozmazuje;
    * wypadają po nim rzęsy;
    * szczypią mnie po nim także oczy;
    * trudna aplikacja, na wacik wylewa się zbyt dużo produktu;
    * nie jest on wydajny (punkt wyżej);
    * zbyt wysoka cena.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kamcioszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowala
  • Obecnie kończę trzecie opakowanie. Używam do demakijażu całej twarzy, nie tylko oczu.
    Produkt radzi sobie z kosmetykami wodoodpornymi, jednak trzeba wacik nieco dłużej przy twarzy przytrzymać. Nie podrażnia, nie szczypie.

Uważam że do demakijażu, płyny dwufazowe nadają się najlepiej. Próbowałam zamienić go na Ziaję, niestety ta się u mnie nie sprawdza. Więc pozostanę temu wierna :P

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół opakowania

Chcesz pochwalić madzik1007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • demakijaż oczu jest w moim przypadku utrapieniem, jakikolwiek płyn/mleczko podrażniały moje oczy, demakijaż wręcz sprawiał ból (np gdy miałam cienie i eyeliner)

ten płyn w końcu to zmienił!
    używam go tylko do demakijażu oczu.

+ wydajny
    + nie podrażnia skóry wokół oczu

- pozostawia tłustą warstwę na skórze
    - cena
    - trzeba użyć paru wacików, aby dokładnie zmyć makijaż (ale skóra nie piecze jak to bywało przy użyciu innych produktów)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić minialka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogłby radzić sobie lepiej...
  • Opakowanie - wygodne, estetyczne.

Działanie - płyn nie do końca radzi sobie z wodoodpornym makijażem, pomimo że wg producenta jest do niego przeznaczony. Niedomywa. Dopiero 3 wacik jest jako tako czysty, a nie maluję się jakoś nadmiernie.
    Lubi zostawiać tłusty film na oku.

Więcej go nie kupię ze względu na cenę. Nie jest wart tych pieniędzy.

Używam tego produktu od: październik 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak między nami porozumienia
  • Niestety ten płyn rozczarował mnie bardzo, chyba za wiele się po nim spodziewałam. Tak już jest jak się na coś mocno nastawię, posłucham zachwytów na temat jakiegoś produktu,kupie go, to potem rozczarowanie boli dwa razy bardziej :-/

+ ładne opakowanie
    + estetycznie prezentuje się na półce
    +łatwo połączyć warstwy ze sobą, nawet po intensywnym wytrząsaniu szybko się nie rozdziela
    + dość wydajny
    + wydobycie go na płatek jest dość łatwe i precyzyjnie

+/- ta tłustawa warstwa po zmyciu makijażu...niby lekko nawilża ale niestety nie mogę jej zdzierżyć na dłuższą metę..

- NIE DOMYWA DOSTATECZNIE MAKIJAŻU nawet tego nie wodoodpornego!! to jest skandaliczne, żeby za tą cenę musiała wykorzystywać 4-5 wacików albo poprawiać demakijaż zwykłym płynem Ziai!
    - jak dostanie się pod powiekę to zaczyna się dramat, piecze i szczypie aż wylewam gorzkie łzy
    -cena trochę przesadzona

Niestety ale po zużyciu tej buteleczki rozstaniemy się w obopólnym porozumieniu, bez żalu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąć
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 125 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie fantastyczny
  • Świetnie usuwa WSZYSTKO jak należy. I to bez tarcia, wystarczy przyłożyć na chwilę wacik do oka i w tym czasie pośpiewać do dziecka albo zapytać męża jak było w pracy - i już - cały makijaż nawet wodoodpormny zostaje na waciku !
    Nie mogę mu nic zarzucić, wreszcie znalazłam coś dla siebie i nie mam już potrzeby szukać dalej. Prostolinijne opakowanie, cena bardzo przyzwoita w stosunku do jakości, nie szczypie w oczy, nie podrażnia, przyjemnie natłuszcza (ale nie zamglając widoku !).

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Buteleczka ładna, zgrabna, jak na "dwufazowca" przystało są dwie warsty płynu. Pierwsza niebieska (bardzo ładny odcień), a druga bezbarwna. Aplikacja jest bardzo dobra ze względu na to, że kosmetyku nie wylewa się przez małą dziurkę zbyt dużo. Zapach Sephory jest przyjemny, raczej neutralny. Jeden nasączony wacik zmywa makijaż oka pod warunkiem, że przez 10 sekund się go przytrzyma. Schodzi większość, ale nie wszystko, potrzebne są małe poprawki. Trzeba bardzo uważać, aby płyn nie dostał się pod powieki, bo będzie szczypać! Po zastosowaniu na powiekach i wokół oczu pozostaje tłusty film, jakby suchy olejek.
    Kosmetyk fajny i nie mam większych zastrzeżeń, ale nie porywa. Po zużyciu tej buteleczki nie powrócę do tego płynu. Jednak wolę pozostac przy jednolitym demakijażu, bez podziału na oczy i resztę twarzy.
    Wydajność kosmetyku - będzie chyba nie najlepsza, ale jak skończę używać jeszcze edytuję ten post. Póki co po 3 dniach płynu ubyło sporo i wystarczy pewnie na około 2,5 - 3 tygodnie

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Niebieskooka arystokratka za czytelną i pomocną recenzję?