Powiększ Sephora Face, Waterproof Eye Makeup Remover (Płyn do usuwania makijażu wodoodpornego)

Zgłaszająca osoba: allie

Natychmiast usuwa wszelkie ślady makijażu oczu, nawet najtrwalszy tusz wodoodporny. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Skład: Aqua, cyclopentasiloxane, isohexadecane, propylene glycol, dipolassium phosphate, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, poloxamer 184, panthenol, potassium phosphate, centaurea cyanus flower extract, sodium chloride, hydroxycetyl hydroyethyl dimonium chloride, disodium EDTA, butylene glycol, glycerin, chlorphenesin, methylparaben, cl61570, cl42090.

• Niezły
  • Buteleczka ładna, zgrabna, jak na "dwufazowca" przystało są dwie warsty płynu. Pierwsza niebieska (bardzo ładny odcień), a druga bezbarwna. Aplikacja jest bardzo dobra ze względu na to, że kosmetyku nie wylewa się przez małą dziurkę zbyt dużo. Zapach Sephory jest przyjemny, raczej neutralny. Jeden nasączony wacik zmywa makijaż oka pod warunkiem, że przez 10 sekund się go przytrzyma. Schodzi większość, ale nie wszystko, potrzebne są małe poprawki. Trzeba bardzo uważać, aby płyn nie dostał się pod powieki, bo będzie szczypać! Po zastosowaniu na powiekach i wokół oczu pozostaje tłusty film, jakby suchy olejek.
    Kosmetyk fajny i nie mam większych zastrzeżeń, ale nie porywa. Po zużyciu tej buteleczki nie powrócę do tego płynu. Jednak wolę pozostac przy jednolitym demakijażu, bez podziału na oczy i resztę twarzy.
    Wydajność kosmetyku - będzie chyba nie najlepsza, ale jak skończę używać jeszcze edytuję ten post. Póki co po 3 dniach płynu ubyło sporo i wystarczy pewnie na około 2,5 - 3 tygodnie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno 125 ml

Chcesz pochwalić Niebieskooka arystokratka za czytelną i pomocną recenzję?
  • MUST HAVE! NAJ-NAJ-NAJ
  • +jak żaden inny nie usuwa makijażu,
    +wystarczy jeden wacik aby zmyć wodoodporny makijaż,
    +pięknie rozpuszcza wszystko,
    +olejek z płymen idealnie się łączą,
    +leciutka buteleczka,
    +ma dziurkę w buteleczbce na czubku, więc nie rozlewa się wszędzie jak dajemy go na wacik,
    +ten filtr, który zostaje po zmywaniu makijażu dla mnie jest bardzo przyjemny> delikatnie śliski ale szybko się wchłania,
    +WYDAJNY!
    Między czasie próbowałam innych, ale ten zawsze był ze mną!
    NIE MA MINUSÓW!

Używam tego produktu od: 3lata
    Ilość zużytych opakowań: 10...nie zliczę....

Chcesz pochwalić CatMar za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • super
  • Kosmetyk mnie zachwycił. Olejek który rewelacyjnie zmywa całodniowy makijaż. Wystarczy wstrząsnąć buteleczką, aby płyn zmieszał się z olejkiem i już . Duży plus za to, że usuwając makijaż z oczu nie szczypie ani nie podrażnia, Do tego ładny, błękitny kolor kosmetyku. Zużyłam już 2 buteleczki i na pewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • do bani
  • Właśnie zużyłam ostatnie krople - leżał na moment awaryjny, mam czasem tak że zamiast wyrzucić kosmetyk, który mnie wkurzał i nie sprawdzał się chowam gdzieś na moment, kiedy naprawdę już nie będę miała czego użyć do demakijażu oczu. Mam też tak z szamponami, odżywkami itd..

I zdania na jego temat nie zmieniam: słabo zmywa, leje się po rękach nawet gdy dobrze wstrząśnięty i połączone obie fazy - nie wchłania się w płatek, a płatki kosmetyczne ostatnio mnie denerwują, dlaczego większość jest tak słabo chłonnych? choć w przypadku dwufazowca Sephora chyba i super płatek by nie pomagał.

Jak ktoś wcześniej pisał, kilka płatków trzeba żeby zmyć tusz wodoodporny, zostawia tłustą warstwę. Cena - nie warto bo nasze polskie np. Bielendy z Avocado, są o niebo lepsze.

Ja miałam tę większą butlę, więc polecam zakup małej najpierw, żeby się nie rozczarować.

Używam tego produktu od: jedno duże op
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże op

Chcesz pochwalić Aires za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Kupiłam ten produkt za namową mamy, bo ona była z niego mega zadowolona, więc miałam okazję najpierw go sobie potestować, zanim zdecydowałam się na zakup swojego. Muszę przyznać, że płyn ten jest naprawdę rewelacyjny, zmywa każdy rodzaj makijażu, choć przyznaję, że makijaż wodoodporny robię rzadziej, niż taki zwyczajny. Używanie tego preparatu jest bajecznie proste - wystarczy nasączyć wacik i przyłożyć na kilka sekund do oka i gotowe! Nie trzeba nic trzeć, jak przy innych płynach. Małym minusikiem jest to, że buteelczka jest mała, a cena duża, oraz to, że po zmyciu makijażu mam wrażenie, że pozostaje taka tłusta warstewka, ale to wszystko da się przeżyć, skoro działanie jest takie fajne

Używam tego produktu od: koniec czerwca 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety
  • Płyn co prawda szybko i sprawnie radzi sobie z makijażem oczu (zużyłam 1 wacik na każde oko bez mocnego tarcia), ale zostawił tłustą powłokę i jakimś sposobem wysuszył okolice oka. Fakt, że mam bardzo suchą skórę tych rejonach, ale znalazłam płyn, który radzi sobie dużo lepiej.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wie, do czego służy
  • Zmywa. Dokładnie, ale jeśli leniwie zostawicie ostatnie smugi kredki, następnego dnia rano spokojnie dokończycie dzieła zmywania. Nie podrażnia (raz zapiekło mnie oko, fakt - jak praktycznie wlałam sobie płyn pod powiekę ), nie rozmazuje, po prostu robi, co musi - zmywa

Po kilkudziesięciu próbach wreszcie trafiłam na kosmetyk do demakijażu, przy którym nie muszę bać się kredek niespływających same z siebie.

Chcesz pochwalić Azaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez wad
  • Próbkę tego produktu dostałam przy okazji większych zakupów w Sephora. I jej użycie skutecznie zachęciło mnie do nabycia pełnowymiarowego opakowania tego kosmetyku.
    \nPłyn jest świetny: doskonale się miesza i długo utrzymuje w takiej postaci.
    \nZmywa makijaż ekspresowo nie podrażniając przy tym oczu. Nie ma mowy o "efekcie pandy" następnego dnia po przebudzeniu.
    \nNie zostawia na skórze tłustej warstwy. Jest wydajny, zamknięty w estetycznym i minimalistycznym opakowaniu.
    \nMuszę jednak zaznaczyć iż nie wiem jak radzi sobie z makijażem wodoodpornym gdyż nie używam takich kosmetyków.
    \nPół gwiazdki odejmuje za cenę która do najniższych nie należy.
    \nPodsumowując: gorąco polecam!
    \n

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Zacznę od tego, że nie lubię płynów dwufazowych i z zasady staram się ich unikać. Drażni mnie uczucie lepkości i tłusty film, jaki zostawiają na skórze. Od czasu do czasu okazują się jednak niezastąpione. Spośród wszystkich przetestowanych przeze mnie, najbardziej do gustu przypadł mi właśnie ten z Sephory. Momentalnie zmywa nawet bardzo ciemny makijaż oczu, bezproblemowo radząc sobie nawet z tym, z czym Bioderma ma problem. Warto mieć go w zasięgu ręki. Jest bardzo wydajny, nie podrażnia ani nie uczula. Naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Maluję rzęsy dopiero od niedawna i nie miałam okazji wypróbowywać wielu płynów do usuwania makijażu, ale ten od razu przypadł mi do gustu.

Po przejściu na wodoodporny tusz, od razu sięgnęłam po ten kosmetyk i od samego początku mnie oczarował.
    Zmywa się łatwo, wystarczy delikatnie potrzeć i tusz schodzi bez problemu.
    Mimo delikatnej, łatwo podrażniającej się skórze na powiekach, nie odczuwam żadnego szczypania przy używaniu.
    Zmywa dokładnie, ponieważ nigdy nie zdarzyło mi się obudzić ze śladami po tuszu.
    Jest naprawdę wydajny i ma ładne opakowanie. Myślę, że raczej nie będę szukać jakiegoś zamiennika dla tego kosmetyku

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić kyubyeol za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij