Yves Rocher, Hamamelis, Delikatne mleczko do ciała (nowa wersja)

Powiększ Yves Rocher, Hamamelis, Delikatne mleczko do ciała (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: schaetzchen

Nawilżające mleczko do skóry wrażliwej, pH fizjologiczne, kompozycja zapachowa bez alergenów. Składniki pochodzenia roślinnego: oczar, masło karite, olej kokosowy z kopry, gliceryna roślinna, witamina E. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, barwników.

Skład: aqua, coco-caprylate/caprate, methylpropanediol, cocs nucifera oil, glycerin, cetearyl alcohol, dimethicone, parfum, hexyldecyl laurate, hexyldecanol, butyrospermum parkii buter, hamamelis virginiana extract, cetearyl glucoside, stearyl alcohol, 1,2-hexanediol, ethylhexyl glycerin, sorbic acid, caprylyl glycol, xantan gum, tocopherol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, alcohol, sodium hydroxide

/in/

• niezły
  • Kupiłam sobie delikatne mleczko do ciała a potem się zastanawiałam czy mi wystarczy - bo mam skórę suchą i raczej stosuję cięższe, odżywcze balsamy. Ale nie było tak źle, przy dobrych żelach pod prysznic, które nie wysuszają, od biedy dawało radę. Zapach jest świetny - delikatny, roślinny, odpręzający. Ogólnie polecam dziewczynom, które nie mają dużych problemów z suchą skórą, bo mleczko jest lekkie, nie natłuszcza, szybko się wchłania, i niewymagającą skórę dobrze nawilży i odżywi, dla mojej nie zawsze to wystarczało. Myślę że zabrakło właśnie tego natłuszczenia, i pozostającej na skórze warstewki. Ale jeśli komuś to niepotrzebne, to śmiało. Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Chcesz pochwalić _Matilde_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilża i odżywia skórę
  • Mleczko bardzo fajnie się wchłania i nawilża skórę, zapach trochę dziwny, ale można się przyzwyczaić. Skóra po użyciu jest gładka i nawilżona.
    Kupiłam mleczko za około 18-20 zł, było w promocji.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić annaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na polanie pośród lasu...
  • Jak to sie stało, że wcześniej tego czegoś nie używałam, nie smarowałam sie od stóp do głów, nie polowałam na promocje ?? no jak ??:P

W sumie to nie przepadam za balsamami do ciała i mleczkami, a te z YR jakoś wybitnie mi do gustu nie przypadły. Przypadkiem, jako prezenty do zamówień, wpadały mi w łapki różne perfumowane mleczka czy inne z serii PN i żadne nie powaliło ani działaniem, ani zapachem, ani tym bardziej składem- zwyczajowo szły dalej w świat, by cieszyć innych swym urokiem, bo na mnie on nie działał. W efekcie tego typu kosmetyków w YR nie kupowałam, w ogóle raczej omijałam z daleka od jakiegoś czasu, bo przerzuciłam sie na olejki do ciała, których używam do wszystkiego

Tym razem jednak potrzebowałam jakiegos "zapełniacza" do zamówienia w e-eklepie, czegoś w okolicach 10zł... kolejny żel pod prysznic nie, szampon też nie... może coś z serii Hamamelis ?? znałam dobrze zapach, nie raz miałam żel czy mydło w płynie lub dezodorant w kulce (szkoda, że już go nie ma). Patrze, a tu balsamy w promocji -50%... może wezmę taki mały za 13 zł na próbę ?? wzięłam :P

Paczka dotarła w godzinach przedpołudniowych, na smarowanie sie od stóp do głowy nie było czasu - posmarowałam więc tylko przedramiona... i znalazłam sie w lesie
    Spodziewałam sie lekkiej, ziołowej nutki, raczej słabo wyczuwalnej, raczej nietrwałej - bo to przecież rodzinny balsam, łagodny i delikatny... a tu takie zdziwienie, zapach trwał na łokciach niemalże do wieczora, a potem od wieczora do rana Zapach zapewne kontrowersyjny - ziołowo-zielony, cierpki, ostry...ja takowe wonie uwielbiam ale wierzę, że mogą drażnić.

Butelka jak to butelka, przypuszczam, że w niedługim czasie zmieni sie jej szata graficzna - oby tez nie skład i zapach.
    A działanie... zwyczajne, ot lekko nawilża. Nie mam przesuszonej skóry,codziennie po kąpieli wcieram olejek lub po prostu kapie sie w wodzie z oliwką mleczko zatem jest tylko dopełnieniem - wobec czego nie zauważyłam ani słabego nawilżania i natłuszczania,ani przesuszenia...ot, przyjemne lekkie mleczko, które swym zapachem przenosi do innej krainy wchłania sie szybko, nie tłuści, nie brudzi...czego chcieć więcej ??

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, nie ostatniego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pannawiosna za czytelną i pomocną recenzję?
  • było warto
  • Przed zakupem luknęłam na opinie wizażanek i fakt że były one bardzo różne jeszcze bardziej kusił mnie do wypróbowania- nie żałuję
    Pierwsze wrażenie? Świeży, ziołowy i subtelny zapach.
    Przyjemna kremowa konsystencja. Inna niż w mleczkach których dotąd miałam okazję używać. Ma w sobie coś innego ale nie potrafię do końca określić na czym to polega
    Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Po innych mleczkach miałam poczucie że się lepie i już nie czułam się tak świeżo pomimo że dopiero wyszłam z wanny- tu było zupełnie inaczej Świeżo, komfortowo i rześko.
    Mleczko ładne nawilża i nie powoduje alergii.
    Wydajne i warte swojej ceny.
    Plus za wygodne opakowanie i szatę graficzna opakowania.
    Tylko coś czuje że niedługo je wycofają jak wszystkie produkty ze starym logo ;/

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • najepsze mleczko jakie używałam
  • Zazwyczaj mleczka balsamy mało kiedy mi pasują i w większości zużywam pół opakowania a nie widząc poprawy od razu kupuje inne. W ten sposób mam zawaloną łazienkę kosmetykami a z którymi się potem męczę.

W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Mam dużą butle 500ml. Zużyłam może z 1/3 opakowania i zauważyłam że skóra jest ładniejsza, nawilżona. Nie tylko ja zauwazyłam różnicę ale również moi przyjaciele. Zapach mleczko ma dla mnie cudne - ale wiem że to kwestia gustu. W tej chwili wiem że zakupie kolejne opakowanie jak tylko to mi sie skończy.

Może dodam iż mam bardzo suchą skórę ciała. To mleczko przynosi mi ukojenie i odprężenie po zastosowaniu. Zapach utrzymuje się cały dzien na mojej skórze

Ilość zużytych opakowań: prawie połowa opakowania

Chcesz pochwalić magi7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity i rodzinny produkt.
  • Jak to zwykle na promocji w YR bywa skusiłam się na coś na co nie do końca byłam przekonana. Kolejne pozytywne zaskoczenie, ostatnio chyba mam do nich szczęcie

+Balsam ma bardzo przyjemną i lekką konsystencję. Jest gęstsza niż większości balsamów i to na duży plus. Bardziej składania się ku rzadkiemu kremowi.
    +świetnie nawilża. Skóra jest wyraźnie odżywiona i napięta. Oczywiście nie na długo, ale efekt jest satyfakcjonujący. Daje takie uczucie zdrowej skróry.
    +w.w. uczucie ma zapewne związek z jakimiś dobroczynnymi substancjami zawartymi w balsamie
    + nie uczula, nie podrażnia, nie wywołuje alergicznych niespodzianek i zaczerwienień.
    + to najszybciej wchłaniający się balsam jaki miałam - porównywalnie z kremem do rąk.
    +cena - często na promocji
    +opakowanie - sztywne i poręczne, nie wyślizguje sie z ręki. Co do wydobywania końców to w większości opakowań trzeba je rozciać. Pomijając ozywiście słoiczki.
    +szalenie wprost wydajny - duża pojemność i ogólna skłonność balsamów do dużej wydajności.

+- zapach, który mnie się podoba, ale jest na tyle specyficzny i intensywny, że części na pewno się nie spodoba.

Wypróbowałam, nie żałuję, ale więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Dla mnie najlepsze mleczko jakie miałam okazję używać. Zapach bardzo mi się podoba. Szybko się wchłania i pozostawia skórę jedwabiście miękką ,bez tłustej powłoczki. Efekt idealnie gładkiej i miękkiej skóry utrzymuje się przez cały dzień. Uwielbiam to mleczko.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić asiakali za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Tego mleczka używałam jakieś 2 lata temu i dopiero niedawno wyrzuciłam z łazienki opakowanie z zawartością, jakąś 1/3...
    Wg mnie to mleczko to jakiś żart.

Wady:
    - z a p a c h - wiem, że to rzecz gustu, rozumiem to, ale dla mnie to jakiś smród zgniłej trawy wymieszanej z błotem, taki "zielony" w najgorszej postaci; pamiętam go do dzisiaj...
    - nie nawilża, nie natłuszcza, nie robi nic
    - wodnista, lejąca się konsystencja
    - paskudne opakowanie kojarzące mi się (nie wiem czemu) ze szpitalem i lekami
    - cena regularna zbyt wysoka

Plusy a właściwie jeden:
    + duże opakowanie z wygodnym zamknięciem

To najgorsze smarowidło do ciała jakie miałam w swoim życiu. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 latat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednej butelki

Chcesz pochwalić BabyParis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1250 raz(y)
  • łagodny i bezpieczny nawet dla sory naczynkowej
  • Serię Hamamelis z oczarem wirginijskim bardzo lubię i często do niej wracam.
    Szczególnie ze względu na obecność hamamelisa którego ekstrakt działa przeciwzapalnie, odswieżająco, bakteriobójczo i przeciwkrwotocznie. Doskonale pielęgnuje cerę o rozszerzonych porach, lub z siatką popękanych żyłek.

+ konsystencja lekka
    + łatwa dostępnośc
    + zawiera wodę z oczaru wirginijskiego
    + nie uczula
    + nie podrażnia
    + wydajny
    + pachnie hamamelisem: "roślinnie zielono","trawiaście"
    + nie drogi ( z uwagi na czeste promocje w YR)
    + pielegnuje skóre
    + bez alergenów
    + fizjologiczne PH
    + szybko się wchłania
    + skóra jest miekka, delikatna i wypielegnowana.
    + bezpieczny rowneiz dla dzieci

+/- nawilża przeciętnie

Mleczko jest przyjemne, lekkie. Zapach faktycznie po czasie może zacząc męczyć, niemniej kosmetyk raczej bezpieczny dla skory, co jest jego ogromnym plusem. Dodatkowy plus za łagodność względem sklóry ze skłonnością do naczynek, mam skórę nczynkową na dekolcie i ani razu mnie nie podrażnil, a Vichy Essentieles tak.
    Wadą moze być jedynie fakt, ze zimą, kiedy skóra jest wymagająca, nawilza słabo, a konsystencja jest zbyt lekka.

Gwiazdka mniej za słabe nawilżenie i zbyt lekką konsystencję.

PolecamUżywam tego produktu od: 5 latIlość zużytych opakowań: 8x200ml

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud, miód i paczka orzeszków
  • Jak dla mnie jest to najlepsze mazidło do ciała jakie udało mi się znaleźć. Używałam tego mleczka już wiele razy ale dopiero teraz oceniam. Uwielbiam je i chociaż czasem zdradzam z powodu braków finansowych to i tak po jakimś czasie zawsze do niego wracam.

Zalety:
    - doskonale i na długo nawilża skórę, gasząc jej pragnienie,
    - łagodzi podrażnienia,
    - delikatny i przyjemny zapach,
    - lekka konsystencja,
    - szybko się wchłania,
    - wydajność,
    - łatwo je zużyć do końca,
    - poręczne opakowanie, chociaż pod koniec trzeba je stawiać do góry nogami,
    - większa niż standardowo pojemność.

Wady:
    - jednak trochę zbyt wygórowana cena.

Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: ostatnio miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić SexiChic za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij