Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała 'Rajskie jabłuszko'

Joanna, Fruit Fantasy, Gruboziarnisty peeling do ciała 'Rajskie jabłuszko'

Peeling do ciała Fruit Fantasy zmiękcza, nawilża i poprawia jędrność skóry. Idealnie oczyszcza usuwając martwy naskórek, wygładza i nadaje sprężystość. Dzięki peelingowi skóra łatwiej się regeneruje i wchłania kosmetyki pielęgnujące, a soczysty zapach jabłuszka otuli Twe ciało.
Problem:
Skóra wymagająca regeneracji, wygładzenia i zmiękczenia oraz lepszego przygotowania do zabiegów pielęgnacyjnych.
Efekt:
Doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Sprawia, że ciało staje się idealnie wygładzone, odświeżone i przygotowane do kolejnych kroków dbania o ciało.

Rajskie jabłuszko

Kto z nas nie zna zapachu rajskiego jabłuszka ? Firma "Joanna" zrobiła to doskonale , bardzo lubię cała serię peelingów owocowych, sprawdziły mi się o każdej porze roku. Produkt ma świetne opakowanie, widzimy ilość zużywanego produktu dzięki czemu nie ma zaskoczenia że już się skończył :), do tego cudowny zapach jabłuszka, moja skóra po użyciu peelingu jest wygładzona i miękka , nie ma na niej podrażnień, bardzo dobrze oczyszczona z martwego naskórka, nie zostawia też tzw dla mnie lepkiej poświaty na ciele jak to bywa w niektórych peelingach cukrowych.

Dpbry peeling to podstawa

Lubię tą owocową serię Joanny. Świetne peelingi w przystępnej cenie. Uwielbiam ich używać , dobrze złuszczają martwy naskórek, sprawiają że skóra staje sie miekka i odzyskuje sprężystość .A zapach tego peelingu to prawdziwy hit.

Dobrze choć mogłoby być lepiej ;)

Lubię peelingi z Joanny, bo są w przystępnej cenie i zazwyczaj dobrze się sprawdzają. Ten gruboziarnisty peeling świetnie ściera naskórek z różnych partii ciała, sprawia, że skóra jest gładka po jego użyciu. Nawet przy nieco mocniejszym wcieraniu nie podrażnia. Jedyne minusy to zawartość SLS w składzie i nieco chemiczny zapach.

RAJSKE CZY TEŻ NIE ZAPACH UPRZYJEMNIA SAM RYTUAŁ STOSOWANIA. JEDNAK CO DO GRUBOŚCI ŚCIERAKA JAK DLA MNIE SŁABY….

Początkowo na moje drodze peelingowania ciała był to jeden z moich ulubionych produktów. W zasadzie jeden z ulubionych bo i łatwo dostępnych i stosunkowo niedrogich. Produkt można było kupić w każdym sklepie osiedlowym. Dosłownie wszędzie gdzie wystąpiła taka potrzeba. Marka Joanna jest firmą łatwo dostępną.
Opakowanie zacznę swoją ocenę od tego. Standardowa plastikowa, prześwitująca tubka z zatyczką. W tym temacie jak najbardziej wszystko na plus. Niezawodna od początku do ostatniej kropli. Dodatkowo widać na jakim etapie użytkowania jesteśmy. Dzięki przeźroczystej butelce.
Kolejnym punktem jest ocena samego produktu. Jest to żelowy, zielony – Januszkowo pachnący produkt. Dość gęsty po wyciśnięciu na dłoń nie spływa. Swobodnie można rozpracować go na zwilżonym ciele. Co do samego materiału ścierającego- producent zaznacza, że jest to peeling gruboziarnisty. Co przez to należy zrozumieć. Moim zdaniem jest to najintensywniejsza forma ścierania martwego naskórka. Dla osób które rozpoczynają swoją drogę ze złuszczaniem martwego naskórka może on okazać się grubym zdzierakiem. Jednak dla mnie- osoby, która przerobiła w swojej kolekcji niezliczoną ilość tego typu produktów uważam jest to lekka forma ścierania.
Jak dla mnie stosowanie tego produktu solo bez gąbki peelingującej mija się z celem. W żadnym razie nie zaobserwowałam bym żadnego efektu. Jednak jak wspomniałam w połączeniu z ostrą gąbką jest ok, nawet się pieni- w łazience unosi się wspaniała woń świeżego jabłuszka. Zapach czysta rozkosz.
Przez moje ręce przeszło w zasadzie nie wiem ile opakowań tego produktu. Zawsze chętnie do niego wracam. Jednak teraz mając na rynku taką mnogość produktów nie wiem kiedy po raz kolejny sięgnę po ten produkt…. Coraz bardziej zwracam uwagę na składy. Na to aby produkty były pochodzenia roślinnego, nie testowane na zwierzętach. Krótko mówiąc staję się świadomym konsumentem, który wie czego chce.

Jabłuszko

Fajniutki peeling porządnie ściera martwy naskórek pozostawia skórę pachnąca, mięciutka i gładką. Jest bardzo wydajny i tani najlepszy do tej pory polecam

Faktycznie rajskie jabłuszko

Jako że jestem fanką peelingów drobnoziarnistych to jednak nie mogłam przejsć obojętnie obok tego zielonego cuda. Musiałam go wypróbować, zaraz po tym jak miałam styczność z wersją malinową tego peelingu.

Plusy:
*fajne opakowanie i wygodne, stoi do góry nogami więc nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku, kolorowa etykieta, a przez przezroczyste opakowanie widzimy zieloną konsystencję, również widać ile produktu ubywa
*ZAPACH- cudowny, intensywny, soczysty. Nie jest chemiczny i to jest super. W czasie kąpieli zapach wyczuwalny jest w całej łazience, a my sami się odprężamy i relaksujemy
*konsystencja - z racji tego że to peeling gruboziarnisty to za wiele drobinek tu nie znajdziemy, więcej tutaj żelu niż kryształków, ale zwolennikom peelingów gruboziarnistych nie bedzie to przeszkadzać. Ja wolę drobnoziarniste ale mogę używać tego produktu jako peelingo-żel
*pojemność- produktu całkiem sporo, przez co jest wydajny i adekwatna pojemnośc do ceny
*produkt nie wysusza skóry
*nawet dobrze złuszcza martwy naskórek, choć nie tak jak drobnoziarniste peelingi
*cena- kilkanaście zł, jakieś 12, wg mnie jak na peeling i taką pojemnosć to jest dobrze

Minusy:
brak

Produkt polecam fankom intensywnych, owocowych zapachów, które lubią relaks i odprężenie w czasie kąpieli :)

Jabłuszko pełne snów!

To mój drugi ulubiony, zaraz po 'Soczystej malinie' zapach z linii Fruit Fantasy.
Jest niezwykle przyjemny, bardzo świeży, nie trąci sztucznością i nie jest męczący.
Wspaniale relaksuje i wprawia w optymistyczny nastrój, uwielbiam go wiosną, jest zapowiedzią czekających mnie letnich, beztroskich dni.

Peeling zamknięty jest w wygodnym, plastikowym, poręcznym opakowaniu z porządną klapką. Konsystencja jest żelowa, ale nie wodnista. Drobinki są grube i jest ich sporo, swobodnie pozwalają na wykonanie oczyszczającego masażu. Peeling nie wysusza i nie podrażnia nawet mojej wrażliwej, atopowej skóry, mimo intensywnego aromatu- dodam, że jest to zaleta wszystkich produktów z tej serii, a więc da się zrobić coś, co jest barwione i mocno pachnie i co jednocześnie nie będzie wpływać destrukcyjnie na skórę.
Dobrze oczyszcza i odświeża, pozostawiając skórę gładką i miłą w dotyku.
Zapach, jak wspomniałam, bardzo mi się podoba, uprzyjemnia rytuał pielęgnacyjny i jest zdecydowanym atutem kosmetyku.

Cena, wydajność - bardzo dobre, koszt waha się zależnie od sklepu między 10-12 zł, zaś peeling wystarcza na jakieś 6 tygodni, zależnie od tego, jak hojną ręką zdecyduję się go użyć.

Bardzo fajny produkt o wspaniałym zapachu, lubię i będę używać, dopóki będzie produkowany!

Świetny produkt

Ma piękny, intensywny zielony kolor i zapach rajskiego jabłuszka. Pachnie naprawdę owocowo, jednak niestety zapach nie utrzymuje się długo na skórze. Kosmetyk znajduje się w dużym, wygodnym w użyciu opakowaniu, które łatwo otwiera się nawet mokrymi dłońmi. Dzięki grubym drobinkom naprawdę dobrze złuszcza naskórek i pozostawia skórę odświeżoną, gładką i miękką w dotyku. To już drugi wariant zapachowy z tej firmy jaki posiadam i oba bardzo przypadły mi do gustu, chętnie wypróbuję pozostałe Kupiłam go w jakiejś małej drogerii za mniej niż 10 zł więc cena również na plus

Całkiem przyjemny.

Peeling niewątpliwie przyciąga swoim kolorem i jabłuszkami na opakowaniu. Sam w sobie jest przyjemny, dobrze zdziera, nie przesusza, pachnie chemicznie, ale ładnie.

Konsystencja: galaretkowa, ale nie spływa, ma w sobie mocne, grube drobinki.

Działanie: po rozprowadzeniu go na zwilżonej skórze powstaje delikatna pianka, peeling staje się trochę kremowy a drobinki dopiero odkrywają swoje oblicze. Masaż jest przyjemny, nie boli, ale widocznie pobudza skórę i poprawia krążenie. Szybko się zmywa, pozostawiając skórę nawilżoną, nie jest tak mocno pokryta sztuczną warstwą jak np. w peelingach Perfecty. Po osuszeniu skóra jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku.

Zapach: jest to chemiczne jabłuszko, jak jakiś kolorowy jabłkowy napój, ale całkiem przyjemny, jednakże jest ulotny.

Opakowanie: nie jest zbyt twarde, otwór dobrze dozuje produkt.

Plusy:
- dobrze zdziera,
- skóra po nim jest wygładzona, miękka,
- dość ładnie pachnie
- niedrogi
- grube, solidne drobinki

+/- mógłby być bardziej wydajny.

świetny ździerak

Ten peeling na prawdę ma moc :) zamknięty jest w plastikowej przezroczystej butelce, zamykanej na "klik", którą stawiamy otwarciem do dołu - zero problemu z wydobyciem produktu. Peeling ma dość gęstą konsystencję, w której zatopione jest mnóstwo drobinek - ostrych drobinek. Skóra po jego użyciu jest bardzo oczyszczona, wygładzona i mocno czerwona :) po dłuższym stosowaniu staje się bardziej napięta. Polecam :)

Mocny zdzierak o chemicznym zapachu.

Jest to jeden z najmocniej działających peelingów drogeryjnych, jeśli nie najmocniejszy. Idealny produkt dla fanek mocnego tarcia.

Plusy:
+ Porządnie ściera naskórek. Jest na tyle mocny, że nie używałam go na łydkach, jedynie na pupie, udach i brzuchu.
+ Po jego użyciu skóra jest bardzo gładka i miękka.
+ Nie podrażnia (chyba, że za mocno potrzemy wrażliwy fragment skóry).
+ Nie brudzi wanny, łatwo go spłukać.
+ Jest dobry jako peeling do stóp, używałam go w ten sposób raz na kilka dni.
+ Wygodne opakowanie, ładnie wygląda na półce wanny.
+ Cena.

Minusy:
- Zapach, jest ładny, ale nieco chemiczny.
- Dostępność? Ostatnio widuję go wyłącznie w hipermarketach.

Swego czasu zużyłam wiele opakowań, teraz już do niego nie wrócę. Zapach nie podoba mi się tak jak kiedyś.

Mocny peeling

Peeling bardzo dobrze oczyszcza skóre.... Powiedziała bym, że bardzo dobrze. Skóra po jego użyciu jest gładka, jędrna i zaróżowiona a do tego ten fajny kolor i piękny zapach zielonego jabłuszka. Niestety coraz rzadziej widuje go w drogeriach.... A szkoda bo to bardzo dobry peeling naszej polskiej marki.