Powiększ Wella, System Professionals, Color Touch Plus (Farba profesjonalna bez amoniaku)

Zgłaszająca osoba: viki1988

Dzięki profesjonalnej formule farba zapewnia włosom żywy kolor i przepiękny połysk.
Formuła wyrównuje strukturę włosów i umożliwia lepszą przyczepność pigmentów Color Touch odbijających światło. Rezultat to do 50% bardziej żywy kolor.
Farba zawiera profesjonalny kompleks wydobywający połysk dzięki któremu osiągniesz spektakularne efekty podczas usługi demi permanentnej koloryzacji. Keratyna oraz naturalny wosk wzmacniają, odżywiają i przygotowują włosy na żywy, długotrwały rezultat kolorystyczny.
Ponad 65 odcieni, trwałość koloru aż do 24 myć.
Do 50% więcej połysku. Nie zawiera amoniaku.

Cena: ok. 30zł / 60ml

• Absolutnie KWC!
  • Tak ładnego koloru włosów jeszcze nie miałam. Średni brąz z CT okazał się strzałem w 10, wygląda mega naturalnie i co równie ważne- nie daje czerwonawych refleksów. Jeżeli do tego dodać równomierne spłukiwanie się i świetną kondycję włosów po farbowaniu, to wychodzi na to, że jest to farba idealna!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić madame_fistashek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre krycie
  • Farba ma rewelacyjne krycie. Moje włosy po dwukrotnej dekoloryzacji miały intensywny pomarańczowy kolor. Farba pokryła jednolicie włosy, które miały aż trzy ostre odcienie. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień, dokładnie nałożyć i farba spełni oczekiwania.
    Kondycja włosów- bez zmian.

Ogólnie oceniam farbę jako bardzo dobrą i moja ocena nie bierze pod uwagę tego, że farba będzie się spłukiwać z rozjaśnionych włosów bo jest to dość naturalny efekt.

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Anyzkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Dla mnie doskonała
  • Mam ciemne, brązowe włosy, które od jakiegoś czasu siwieją, szczególnie na czubku głowy (w tej chwili w ok. 40%). Przez parę lat używałam Castingów L'Oreala - ale zaczęły mi włosy wypadać garściami. Zrozpaczona zaczęłam szukać alternatywy - przeczytałam gdzieś opinię fryzjera, który zaproponował klientce właśnie Wella Color Touch Plus - nie mylcie ze zwykłym Color Touch! co widzę tu w recenzjach.
    Nie chcę używać farby, chcę jak najdłużej unikać agresywnych środków - włosy niestety nie lubią tego. WCTP jest łagodnym kremem koloryzującym, który stopniowo wypłukuje się z włosów. Moje włosy zareagowały pozytywnie - nie wypadają - a używam tego specyfiku regularnie co 1,5-2 miesiące od 2 lat. Po farbowaniu są lśniące (nie zapominam przy tym o mocniejszych odżywkach, też profesjonalnych - koloryzacja, nawet tak łagodna, to w końcu chemia, nie cudów!), kwestia dobrania dla siebie właściwego koloru, paleta jest spora - a potem spokój. Farba schodzi u mnie w ciągu ok. 6 tygodni - głównie od czubka głowy - tam gdzie siwieję najmocniej, dół jest ok. Jedna tubka wystarcza mi na dwa farbowania - mam włosy kręcone do ramion. Kupuję zestaw (krem plus emulsja utleniająca) na allegro i sama nakładam - kupiłam tamże także miseczkę i pędzel do farbowania dosłownie za kilka złotych, więc cała procedura nie sprawia żadnych kłopotów - trzeba tylko zaopatrzyć się w rękawiczki. Nigdy, przenigdy nie wrócę do farb sklepowych. Dla mnie to KWC, mimo że cena w stosunku do Castinga jest wyższa o ok. 10 zł - nie zamienię się, never! U fryzjera koszt byłby zdecydowanie wyższy - ale ta koloryzacja, to naprawdę żadna filozofia. Polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań: ok. 12

Chcesz pochwalić elja za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIEEEE
  • włosy miały się błyszczeć i pięknie pachnieć tymczasem mam spalone włosy które wypadają...;-(
    Trzymałam to na włosach niecałe 25 min. więc chyba za bardzo nie przesadziłam. Po dwóch tygodniach od zafarboowania podaczas mycia włosy nadal okropnie mi śmierdzą chemią.
    Miałam kolor 55/65 -na moich ciemnych włosach wyszedł bardzo intensywny (czerwono-fioletowy), wypłukuje się szybko na szczęście hehehe

Chcesz pochwalić aisunah za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC... prawie...
  • Wszystko mi się w tej farbie podoba... zapach, cena, konsystencja (mam porównianie z farbami loreala i matrix). i została bym przy niej gdyby nie czerwony odcien ciemnego brązu 3/0!!! w słoncu mieni się na czerwono!! bardzo mi się to nie spodobało...
    mimo wszytsko polecam!! farba sama osbie jest super

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adriianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry... krem tonujący
  • Tak naprawdę to należy chyba zacząć od tego że Color Touch to nie tyle farba co krem tonujący. Co od razu wskazuje, że efekt nie będzie tak trwały ja to jest w przypadku farby. Tak więc nie rozumiem osób, które zarzucają tu kiepską trwałość.

Jak dla mnie jest to fajny produkt, jeśli włosów nie farbujemy cały czas, tylko od czasu do czasu. Ja jednak wolę farby Koleston Welli, ale tylko dlatego, że po prostu wolę farby za ich większą trwałość.
    Color Touch to tak naprawdę jego łagodniejszy odpowiednik, efekty są równie doskonałe, różnica polega na tym, że Color Touch jest nieco mniej trwały, a dzięki temu jest bezpieczniejszy dla włosów. Tak to właśnie jest w przypadku kremów tonujących.
    Cena jak na produkt profesjonalny jest do zaakceptowania W lokikoki.pl można ją kupić za 32zł

Używam tego produktu od: farbowałam włosy 1 raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewela Loczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, godna polecenia
  • Od razu podkreślam, że nigdy nie stosowałam tego kosmetyku sama, ponieważ farbuję włosy u fryzjera. Po platynowym blondzie postanowiłam zostać czarnulką. Na początku fryzjerka użyła tradycyjnej farby wella. Oczywiście kolor się spierał. Nie chciałam więcej katować włosów farbą, dlatego następna koloryzacja odbyła się przy użyciu color touch. Oczywiście pierwsze kilka koloryzacji nie było zbyt udanych, ponieważ kolor spierał się już po tygodniu z czarnych do brązowych. Obecnie po pół roku i ok. 7 koloryzacjach mam piękny czarny kolor, który prawie się nie spiera, a włosy utrzymują blask do następnego farbowania. Zdradzają mnie tylko odrosty
    Dodatkowo Color Touch ABSOLUTNIE NIE NISZCZY WŁOSÓW !
    Uwierzcie mi, po eksperymentach kolorystycznych miałam włosy jak sianko...ehhh bardziej jak WATĘ. A po koloryzacji tym kosmetykiem nie pogorszył się ich stan. Napewno to również kwestia odpowiedniej pielęgnacji, ale farbując włosy na blond mimo tej samej pielęgnacji miałam włosy w o wiele gorszym stanie, a obecnie są prawie idealne, więc Color Touch im nie szkodzi, a farbuję włosy co 4 tyg..
    Nie dam 5 gwiazdek, ponieważ ostatnio fryzjerka zafarbowała mi czuprynę odpowiednikiem z Matrixa i efekt koloryzacji jest dokładnie ten sam, więc Color Touch to nie ewenement.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: tak

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katarzyncia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Namiastka fryzjera w domu
  • Welle Touch poleciło mi kilka różnych fryzjerów, którzy na codzień używają innych produktów, więc była to osobista rada, a nie wynikająca z politki salonu.

Farba jest idealna. super, równe pokrycie (a nie plamy jak zdażało się w przypadku kilku farb), bardzo ładny kolor i przyjazna dla włosów. jedno opakowanie starcza mi na 2-3 farbowania (średniej długości włosy, trochę dłuższe niż do ramion).

Póki co nie znalazłam żadnych minusówUżywam tego produktu od: 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić montecalvo za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!
  • Kupiłam numer 5/0- jasny brąz. Przed koloryzacją moje włosy były intensywnie rude; efekt po koloryzacji? Prawie czarne włosy!
    Co ciekawsze, w zeszłym tygodniu podcinałam włosy u fryzjera, a dziś zauważyłam, że po wczorajszej koloryzacji końcówki włosów są podniszczone.
    Uważam, że wadą produktu jest brak na opakowaniu skali "kolor wyjściowy-efekt po".
    Na cenę nie narzekam, bo Wella CTP kosztowała jedynie kilka zł więcej od solidnych farb drogeryjnych (zapłaciłam za nią 37zł).

To było pierwsze i ostatnie zakupione przeze mnie opakowanie tej "rewelacyjnej" farby!

Chcesz pochwalić basik182 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak niszczy
  • Miałam piękne, rozjaśnione na jasny blond włoski. Rozjaśniałam je od 8 lat więc dałam im w kość. Do tego jeszcze od 2 lat prostowałam, ale stosując dobre maski do włosów nie narzekałam zbytnio na nie, nie sprawiały mi większych problemów. Nigdy nie miałam problemów z ich wypadaniem, raczej z ich lekkim kruszeniem po prostowaniu oczywiście. Na zmianę koloru włosów namówiła mnie koleżanka, twierdząc ze tyle lat noszę tylko blond wiec pora na zmianę. Długo się zastanawiałam aż wreszcie pomyślałam "czemu nie?!" raz kozie śmierć, najwyżej wrócę do blondu jak mi się nie spodoba. Poszłam do innego fryzjera bo mój dotychczasowy nie pracował na farbach welli i nałożył mi to świństwo 35 minut na całą długość włosów prócz odrostów, twierdząc że na tak rozjaśnionych włosach kolor ciemniejszy nie wyjdzie. Ja chciałam tylko przyciemnić je na średni blond i tak jemu powiedziałam. Fryzjer stwierdził ze kolor 8/71 będzie jak dla mnie najkorzystniejszy i podobny do mojego naturalnego koloru. Po 35 minutach przeciągnął jeszcze na 20 minut odrost z pozostałą długością włosów. Kolor wyszedł bardzo ciemny brąz. Byłam w szoku, ale fryzjer powiedział ze wypłuka mi się do średniego blondu w co uwierzyłam. Farbowanie miałam początkiem listopada, Włosy zaczęły wychodzić mi garściami przy ich myciu, po zadnej masce nie chciały się rozczesać. Zrobiły sie straszne kołtuny. Przy każdym myciu było coraz gorzej, aż któregos dnia zrobił się tak wielki kołtun ze musiałam wziąść nożyczki i sama je obciąć z 5 cm. od nasady. Płakałam i obcinałam. To była największa nauczka na przyszłość dla mnie. Moim zdaniem wina fryzjera, ale już w to nie wnikam było minęło. Teraz wydaje mnóstwo kasy aby wróciły do życia i jest już trochę lepiej. Tylko kiedy one odrosną? Miałam włosy do łopatek a teraz.... masakra!Używam tego produktu od:1 raz

Chcesz pochwalić foka83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij