Maybelline, Pure.Liquid Mineral Foundation (Mineralny podkład w płynie)

Powiększ Maybelline, Pure.Liquid Mineral Foundation (Mineralny podkład w płynie)

Zgłaszająca osoba: mOna01

Pure.Liquid Mineral zapewnia pełny, nieskazitelny makijaż. Pozwala skórze oddychać, dając zdrowo wyglądające wykończenie, które stapia się z odcieniem skóry.
Nie zatyka porów. Bez talku. Bez olejków. Bezzapachowy.
W Polsce dostępne jest opakowanie z dozownikiem - pompką.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Glycerin, Isotridecyl Isononanoate, PEG-9 Polidimethylsiloxethyl Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Poliglycerin-3 Crosspolymer, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Acrylates Copolymer, Propylparaben, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Aluminium Hydroxide, PEG-9, Ethylparaben, Butylparaben [ /- MAY CONTAIN: CI 77891 / Titanium Dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491 / Iron Dioxides], (F.I.L D28659/1).

• Jak najbardziej TAK
  • Używam tego podkładu od dobrych paru lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona.

Jeżeli chodzi o plusy tego kosmetyku to ;
    -fajnie nawilża cerę
    -dopasowuje sie do kolorytu skóry
    -nie tworzy efektu maski - chyba,że przesadzi się z aplikacją
    -dosyć wydajne opakowanie
    -cena jest ok

Jego minusami są :
    -lekko się świeci (ale gdy nałożę puder prasowany uzyskuję mat)
    -dosyć krótko się trzyma
    -mały wybór kolorów

Podsumowując, produkt ten jest bardzo fajną opcją podkładu dziennego, jednak na wieczór polecam coś bardziej kryjącego. Ideałem nie jest ale fajnie spełnia podstawowe wymagania. Polecam .

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić Elegantceil za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorzej byc nie może
  • Podkłady maybelline są dość nierówne, ale tym razem jest naprawdę źle.. Pierwszy raz trafiłam na podkład, który wogóle nie stapia sie ze skórą, a ogólne wrażenie jest takie, że firma wypuściła go pod zachęcającą i popularną nazwą \'mineral\' na szybko bez dostatecznego wypróbowania składników i tego jak sie ze współpracują.
    Trwałość oceniłabym jako bardzo słabą, kolory tez niezbyt zachęcające -jeżeli ktos tak jak ja uzywa tylko w chłodnej tonacji to wybór jest ograniczony do 01 sand beige, a i jemu daleko do beżu.

Używam tego produktu od: uzyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić treize13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły, ale...
  • Nie mogę go skrytykować, że zły, że słaby, że kiepski itd. To po prostu podkład nie dla mnie. Ale zacznę od plusów:

- fajny jasny, neutralny odcień ( Ivory ), który nie ciemnieje
    - nie podkresla suchych skórek, nie wysusza, ba, może nawet ciut nawilża
    - wygodne opakowanie z pompką ( niby nic, ale każdy, kto miał w swoich zbiorach podkład typu Estee Lauder Double Wear czy Revlon colorstay BEZ pompki, potrafi docenić tak banalną rzecz jak pompka w opakowaniu:-D )
    - delikatna, płynna konsystencja - łatwo się rozprowadza, nie zasycha itp.

Plusów niby kilka jest, ale....

- Dla mnie to bardziej krem pielęgnujący niż podkład; nie ma krycia, nie ma matu, nie ma trwałości, no nic. To już BB Cream z Garniera ( wersja dla tłustej skóry ) jest bardziej podkładem niż to cudo...

Od podkładu szukam jednak czegoś innego, niż to co oferuje mi produkt Maybelline. Mimo tego, nie mogę tego podkładu ocenić jako złego. Może dla suchoskórej, gładkiej, idealnej buźki będzie wymarzony...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, od czasu do czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anetka832 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Mam suchą cerę i to jedyny podkład, który nie doprowadza mojej skóry do stanu pustyni dobrze kryje, utrzymuje się długo, nie tworzy tzw. efektu maski. Dodatkowo skóra oddycha i jest zdrowa. Jedynym minusem jest dostępność :/ nie wiem co się stało, że nie widzę go w drogeriach. Może po prostu zmieniło się opakowanie. Jest bardzo wydajny. Jednak nie ma takiego szału co do cenu specyfiku.Używam tego produktu od: jeden rokIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić izaabbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie NIE
  • Kupiłam go za namową sprzedawczyni. Poradziła mi go na moją mieszaną skórę jako lekki, niezapychający ale trwały podkład.

Strata pieniędzy, totalna. Zerowe krycie, rzadki nijaki, błyszczy się strasznie! Zawsze, do każdego podkładu używam prasowanego pudru Rimmela ale i on nie pomógł. Zmarnowane pieniądze. Dodatkowo moja koleżanka po tym jak zauważyła go u mnie w łazience powiedziała: "O też go miałam. Było trzeba zapytać. Strasznie się świecił. Pozbyłam się go"

Jeden plus to kolor, jasny i bez różowego pigmentu.

Używam tego produktu od: krótko
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Galaxies za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie...
  • Podkład oprócz tego że nawilża cere, nie robi poza tym nic innego. Za te pieniądze można równie dobrze kupić krem do twarzy i stosować go zamiast fluidu ( w tym przypadku). Zero krycia, chociaż dla niektórych to plus gdy nie widać że kobieta nosi makijarz. Ten produkt jednak, zachowuje się tak jakby go wcale na twarzy nie było. Jakby nie został w ogóle użyty. Oddałam go znajomej, nie było sensu się z nim męczyć

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem
  • Całkiem przyjemny podkład, nie wyrządził mi krzywdy na twarzy, ale też nie wywołał efektu wow.
    Lekki, słabo kryjący, raczej dla osób posiadających gładką cerę.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kapris91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla naprawdę bladolicych
  • Kupiłam ten podkład ponad rok temu i używam co jakiś czas kilka dni pod rząd. Ma u mnie więcej plusów niż minusów, ale mimo tego nie kupię go więcej, bo najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny (to największy minus).
    Plusy:
    - lekki, nie czuję go na skórze,
    - dobrze się rozprowadza, bez smug, nie trzeba czekać, aż trochę przeschnie, co czasem się zdarza przy innych podkładach,
    - ujednolica koloryt skóry i wystarczająco kryje małe niedoskonałości, np. niewielkie zaczerwienienia,
    - trwałość jest dla mnie dobra, podkład (lekko przypudrowany) trzyma się u mnie w dobrym stanie do 10 godzin,
    - wydajny - używam tego kosmetyku od zeszłego roku co jakiś czas (łącznie 4 miesiące lub więcej) i dopiero teraz się kończy, niewielka ilość wystarcza na 1 makijaż,
    - opakowanie jest wygodne, podkład wychodzi zawsze w takich ilościach, jakie chcę; dobre jest też to, że widać, ile podkładu jest w środku,
    - nie osadza się w porach, nie zapycha ich,
    - uczucie lekkiego nawilżenia.

Minusy:
    - zostawia nieco świecącą się i lepką warstwę, dla mnie konieczne jest lekkie przypudrowanie,
    - najjaśniejszy odcień 05 Light Beige jest za ciemny i za żółty dla prawdziwych bladziochów,
    - ma trochę dziwny zapach, kojarzy mi się z farbami plakatówkami, ale to taki szczegół, może nie każdy to wyczuje.

Używam tego produktu od: zeszłego roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annemon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt i przyjaźniejszy skład.
  • Podkład nakładam palcami, utrwalam pudrem transparentnym. Nie szkodzi mojej cerze, nie zapycha, nie wysusza, nie przetłuszcza. Gama kolorystyczna mi odpowiada - odcienie nie są pomarańczowe. Daje naturalny efekt przy średnim kryciu, nie tworzy maski, nie podkreśla zmarszczek, skórek itp. Nie trzyma się cały dzień i tylko dlatego odejmuję pół gwiazdki, ale biorąc pod uwagę skład na plus, wybaczam i daję KWC. Ostatnio nie jest dostępny w szafach Maybelline, dlatego testuję Bourjois HealthyMix i 123Perfect - nie są tak dobre w mojej ocenie, jak ten podkład.Używam tego produktu od: 3 lataIlość zużytych opakowań: 4, może więcej

Chcesz pochwalić Whitesnake za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżający fajny podkład na codzień ,dla skóry wrażliwej szkoda że nie ma lepszego krycia, lekki
  • mam cere suchą i rozległymi naczynkami. Do tej pory ten podkład był dla mnie bardzo fajny . mam cerę problematyczną wręcz czerwoną on ją fajnie ukajał.W miarę dobrze nawilża co dla mnie jest podstawą nie robi też efektu maski. Nie podkreśla suchych skórek
    Byłby jeszcze lepszy gdyby miał lepsze krycie.
    Zużyłam dwie buteleczki i zrezygnowałam z niego tylko dlatego , iż szukam czegoś innego.
    Na codzień na uczelnie czy do pracy jak najbardziej. cena też zadowalająca raz trafiłam na niego w biedronce za 19 zł także jestem na tak nie dla cery przetłuszczajacej się Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: zużyłam dwa całe opakowania do samego końca

Chcesz pochwalić f16marta za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij