Powiększ Givenchy, Photo’Perfexion Fluid Foundation (Podkład wygładzający i korygujący cerę)

Zgłaszająca osoba: legally blond

Marka Givenchy proponuje nowy podkład Photo Perfexion, obiecując razem z nimi nieskazitelny wygląd skóry.
Inspirowany cyfrowym obrazowaniem produkt koryguje i maskuje niedoskonałości. Podkład działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku. Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje. Kompleks udoskonalający cerę, dzięki perełkom krzemionki, mice, ekstraktom roślinnym z cukrami i potasem oraz wyciągowi z bluszczu nawilża i odświeża. Herbata Kombuchka pobudza skórę i aktywizuje lipogenezę, a duża koncentracja saponiny pobudza mikrocyrkulację i dba o zdrowy blask i kolor. Kompleks rozświetlający z optycznymi drobinkami i składnikami roślinnymi wspomagają efekt odbijania światła i naturalne zdolności fluorescencyjne skóry.

/s/

• Szału nie robi
  • Mam mieszane uczucia - rozprowadza się topornie, smuży, szybko zasycha - nie mam doswiadczenia z takimi topornymi podkladami, wiec strasznie sie z nim męczę.

Krycie jest po prostu ŻADNE - po prostu wyrownuje koloryt cery, ale wszystko spod niego przeswituje... Nie wymagam od niego wielkiego krycia - chcialabym LEKKIE - otrzymuję NIEISTNIEJACE...

Po kilku godzinach staje sie widoczny na twarzy, zbiera sie w zalamaniach, nie wyglada dobrze ani naturalnie.
    Tyle o wadach.

Zaleta jest jedna, ale wielka - MEGA wygladzenie, porów na skorze NIE MA, znikają! Po prostu jak photoshopowy filtr na twarzy, cos pięknego, buzka jak z obrazka (jesli zakorektorujemy niedoskonalosci ).

Wykonczenie bardziej matowe niz blyszczace, ale to taki lekki, naturalny mat, w sumie ładnie wyglada. I co jeszcze mnie w nim urzeklo - absolutne niewchodzenie w pory, co robi wiekszosc podkladow na mojej twarzy.

Najjasniejszy kolor jest ok dla mojej bladej twarzy, choc mialam podklady, ktore były lepiej dopasowane kolorystycznie

Sa plusy i minusy - jak mowie gładkosc cery po nalozeniu jest niesamowita, ale tępe rozprowadzanie i efekt ciasta po 3 godzinach mnie troche odstraszaja.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: próbki z Sephory

Chcesz pochwalić Joskelyn za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 140 raz(y)
  • hmmm ...
  • Mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Z jednej strony tak, a z drugiej nie bardzo.
    Na tak jest to, ze jest lekki oraz buzia ładnie wygląda po nałożeniu, przez jakies 4-5 godzin.
    Na nie jest to, ze z każda godzina podkład bardzie znika, a pojawia się więcej sebum na twarzy w strefie T.
    A takze to, ze mało kryje, chociaż gdyby był kryjący nie wyglądałby tak naturalnie.
    Juz nawet bym wybaczyła to krycie, ale kurcze, znikanie w ciagu dnia to dla mnie dyskwalifikacja niestety.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie b. dobry
  • Świetny, delikatny, bardzo lekki podkład na wiosnę i latoBardzo dobrze wtapia się w skórę, równie dobrze ujednolica kolor cery, dając efekt raczej matowy i gładki w dotyku. Nienachalny zapach, dozownik działający bez zarzutu, szklana buteleczka, pzowalacjąca ocenić poziom ubytku fluidu. Niezbyt trwały, potrafi zniknąć ok. godz. 17.00, ale znika równomiernie, nie tworząc przy tym mało estetycznych plam. Nawilża, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Właściwie nie kryje - zwykłe przebarwienie przerasta jego możliwości. Można dodawać kolejne warstwy, lecz wymaga to sporej precyzji - mimo iż tak lekki, kolejne warstwy wyraźnie się odcinają. Filtr przeciwsłoneczny to strzał w dziesiątkę. Podsumowując: lekki, niezobowiązujący podkład na lato, dla cer bezproblemowych i przyzwoicie nawilżonych. Osobiście mam w tej kategorii inne KWC, stąd tylko 3,5 gwiazdki.

Edit: Niestety, coraz bogatsze doświadczenie z podkładami każe mi zweryfikowac swoją opinię - ocenę obniżam zaledwie do dwóch gwiazdek. Pasjonujące przygody z kolejnymi fluidami obnażyły wady Givenchy: ,iał to byc lekki, półtransparentny, nawilżający podkład, idealny na cieplejsze dni. Nic z tego - być może jesienią i zimą będzie lepiej, póki co - w wyższej temperaturze podkład ten schodzi w ciągu kilku godzin, dodatkowo wysduszając cerę. Kryje topornie. Zdecydowanie podkład dla nielicznych wybranych, obdarzobnych idealną, skrajnie nawilżoną cerą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chryzolit za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny podkład ale dla idealnych cer
  • Podkład ma swoje wady i zalety. Jeśli chodzi o plusy:
    - odcień idealnie pasuje do mojej karnacji; duża gama kolorystyczna dla tzw. baldziochów, każdy znajdzie coś dla siebie,
    - ładnie wyrównuje koloryt cery, ale nie zakryje większych problemów, typu przebarwienia, itp.,
    - lekka, przyjemna konsystencja,
    - nie tworzy smug,
    - nie tworzy maski,
    - skóra pod nim oddycha,
    - skóra wydaje się wypoczęta,
    - nie wchodzi w załamania, zmarszczki,
    - nie podkreśla suchych skórek,
    Według mojej oceny nie nadaje się do skór, które mają coś do ukrycia, bo jedna warstwa tego podkładu temu nie sprosta.

Ogólnie jest to bardzo przyjemny podkład, szczególnie sprawdzi się w sezonie wiosenno - letnim.

Używam tego produktu od: używałam w lecie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Idealny, pięknie kryje to co trzeba, cudownie pachnie. Nie wysusza twarzy, twarz jest idealnie wygładzona, nie świeci się, ale promienieje. Cena jest wysoka, ale warta wydania. Dla mnie idealny kolor, mam bardzo jasną karnację i ciężko znaleźć mi podkład który nie tworzy ciemnej plamy. Najjaśniejszy z tej serii był świetny.

Używam tego produktu od: rok temu jedno opakowanie, ale zaraz gdy skończę ten podkład co mam kupuję.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 30 ml

Chcesz pochwalić tendzik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry podkład. Daleko mi do cery idealnej ale ten podkład wydobywa z niej wszystko co najlepsze. Jest dość lekki a przy tym przyzwoicie kryjący, bardzo ładnie wyrównuje kolor cery i dobrze ukrywa rozszerzone pory. Cera jest wygładzona, nie podkreśla suchych skórek (chyba że skóra byłaby już bardzo przesuszona), nie wchodzi w jakieś drobne zmarszczki tylko je jakimś cudem ukrywa, nie matowi ale nie ma konieczności stosowania po nim już żadnego pudru. Przy większych problemach do ukrycia można albo nałożyć dwie warstwy i nadal wygląda to całkiem nieźle albo poratować się korektorem. Kolory dobre, nawet dla bladych choć dla całkiem "białoskórych" nie wiem czy znajdzie się odcień. Generalnie to najlepszy podkład jaki dotąd używałam

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla cery idealney
  • plusy :
    -bardzo wydajny
    -dobrze sie rozprowadza pedzlem,
    -srednio kryje,
    - nie zapycha porow
    - wyrownuje koloryt skory

minusy:
    -nie wytrzymuje 8h bez poprawek,
    - krycie srednie- nie powala na kolana
    -nie koryguje cery

Podklad nie powalil mnie na kolana, nie moge powiedziec, ze jest zly albo wspanialy. Dla mnie po prostu sredni. Mam cere mieszana(zdarzaja sie wypryski i swiecenie w strefie T). Nie wiem czy bym go jeszcze raz kupila. Po prostu jest nijaki.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Anjasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • pielęgnacja i upiększenie w jednym!
  • Nigdy bym nie wybrała podkladu Givenchy i nadal kupowała Diora lub Chanel, gdyby nie namowa konsultatki z Sephory. Raczej im nie ulegam, grzecznie wysłuchuję porad, ale i tak wychodzę z wcześniej upatrzonym produktem. Jednak tym razem, tak się nie stało i wcale nie żałuję! Na początku mi nie leżał, wydawał sie mało kryjący i jakiś taki nie dokońca "maskujący", jakby za subtelny. Ale po prawie roku używania stwierdzam, że skóra pokryta tym podkładem nabiera szlachetności i jest bardzo przyjemna w dotyku. Jeszcze bardziej go doceniłam kiedy przetestowałam Teint Idole Ultra 24 Lancoma. Givenchy bije go na głowę - klasą. Lancome to płaskie krycie, takie jednowymiarowe. Nie mam cery doskonałej, tylko mieszaną, wrażliwą i na dodatek naczynkową. Ten podkład daje mi poczucie komfortu i lekkości, co z wiekiem zaczynam bardziej doceniać. POLECAM!!!Używam tego produktu od: od prawie rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lorkinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Kupiłam ten podkład bo chcialam spróbować czegoś nowego po latach używanie jedynie DW. Napaliłam sie na niego bardzo i zawiodłam się.
    Na początek odcienie albo za jasne albo za ciemne nic po środku, krycie bardzo lekkie, skóra błyszczy się dośc mocno już po 3 godzinach więc niezbędny jest dodatkowy puder no i po około 7 godzinach podkład zniknął z mojego nosa.
    Myślę że dam mu jeszcze szansę latem bo jest dośc lekki jednak nie zakupię nowego opakowanie bo kupując 25 ml za 210 złotych spodziewałam się czegoś wyjątkowego a tu klapa.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Justyna2602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt idealnej, rozpromienionej cery - mój KWC
  • Z doborem odpowiedniego do mojej cery podkładu zawsze miałam problem, niestety wina leżała po stronie mojej niezwykle wymagającej i łatwo buntującej się cery... Głównym problem u mnie jest nierówny koloryt skóry, rozszerzone pory, z którymi stale toczę bój, pojedyńcze niespodzianki od czasu do czasu i dosyć szybkie błyszczenie się cery z jednoczesną skłonnością do miejscowego przesuszenia, wręcz lekką atopią szczególnie zimnych porach roku.
    Dobierając podkład jestem więc bardzo wymagająca, kiedy po 1,5 rocznym użytkowaniu Clinique, Anti Blemish Solutions doszłam do wniosku, że widzę w nim sporo wad i muszę znaleźć coś bardziej zbliżonego do ideału, na samą myśl o poszukiwaniach traciłam na nie ochotę... Konsultatntki z S. również nie ułatwiały zadania, każda miała inne zdanie, wzajemnie wykluczały swoje typy, próbowałam tak przez tydzień różnych próbek...
    Aż w końcu któraś z konsultantek poleciła mi Givenchy i to był strzał w dziesiątkę, próbowałam go przez tydzień w różnych warunkach, kilka razy padło pytanie ze strony moich znajomych co robię, że mam tak ładną cerę, wtedy już wiedziałam, że znalazłam ideał i czym prędzej kupiłam pełnowymiarowy produkt!

Zalety:
    - nie jest ani za lekki (nie znika z twarzy, moja cera go 'nie zjada') ani za ciężki (jak, np. EW Double Wear, który moją cerę dodatkowo obciążał, poszarzał i odbierał blasku) - Photo Perfection jest czymś pomiędzy - ma idealną formułę
    - koloryt cery jest idealnie wyrównany, drobne niespodzianki są niewidoczne, większe należy dodatkowo pokryć korektorem (dla mnie to nie jest minus, gdyż nie istnieje dla mnie podkład, który ukrywając wszystkie większe defekty na twarzy nie stworzy jednocześnie maski)
    - nie tworzy maski
    - nadaje cerze wielowymiarowego blasku, takiego naturalnego rozświetlenia, ukrywa zmęczenie
    - trzyma się cały dzień z drobnymi poprawkami pudrem (oceniam wynik razem z pudrem Clinique Almost Powder)
    - nie wchodzi w pory, zmniejsza ich widoczność (chociaż to zależy od kremu do twarzy, raz zmieniłam na parę dni na inny i z nim już nie współpracował tak dobrze, pory były bardziej widoczne)
    - nie wysusza cery, a o to u mnie nie trudno
    - nie zapycha
    - bardzo łatwo było mi dobrać idealny odcień podkładu
    - ma filtr
    - niezwykle eleganckie opakowanie z pompką
    - wydajny, używam od 4 miesięcy i jeszcze trochę mi zajmie jego zużycie

Wady:
    - jak dla mnie brak,

Polecam z czystym sumieniem, mam cerę mieszaną ale myślę, że dla tłustych cer jak i normalnych również będzie idealny.

Ja swój ideał już znalazłam

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić natk_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity
  • Przyzwoity ale nie powalający. Mam normalną cerę, głównie zwracam uwagę na dobór koloru. Z givenchy był dosyć jasny odcień w kierunku żółtego i dlatego go kupiłam, ale na zimę był nieco zbyt żółty, lepiej sie sprawdzał w lecie, reszta odcieni była różowa, także wybór kolorów taki sobie. Wykończenie satynowe, czyli nie do końca to co ja lubię - wolę albo mat albo rozświetlenie, efekt wygładzający był, ale znam lepsze. Troche kryje ale nie rewelacyjnie, jednocsześnie nie jest to podkład lekki, taki średni. Lubiłam go, ale po skończeniu nie tęsknię za nim, ot, podkład jak podkład.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jovi1980 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Trzeba dać mu czas
  • Podkład przy pierwszych aplikacjach nie powala. Ja byłam rozżalona, że wydałam tyle pieniędzy, a jego na twarzy prawie nie ma i nie robi w zasadzie nic, ale przemoglam sie i tak oto się polubiliśmy.
    Po kilku dniach stosowania moja cera zaczęła wyraźnie sie poprawiać. Podkład ten tworzył ja nieskazitelną. Używałam go tylko w lato, gdyz sądzę, że na zime jest jednak za lekki, ale w nastepnym sezonie niewątpliwie znów do niego wróce.
    Dla cer bezproblemowych na 100% idealny i będzie tworzył obiecany efekt photo shopa.
    Dla mojej cery, mieszanej i nieco problemowej też jest wspaniały, także myślę, że osoby bez wyspecjalizowanych wymagań co go krycia będą bardzo zadowolone.

podsumowując, polecam każdemu dla wyrównania kolorytu i nabrania blasku.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z każdym dniem lubimy się coraz bardziej)
  • Szukałam i szukałam! Sto razy przejrzałam Wasze recenzje na temat podkładów aż wreszcie wybrałam się pewnego pięknego dnia na zakup Moim marzeniem był podkład we fluidzie, które miałby dawać dobre krycie, ale i rozświetlenie (nie błyszczenie całej twarzy). Moim celem był Lancome Tient miracle:0 Znalazłam najlepszy odcień do mojej skóry, czyli 35 czy też 035 nie dla bladych twarzyczek. Następnie poprosiłam Sephorową konsultantkę o doradzenie, czy aby dobry kolor wybrałam i czy ten podkład spełni wymienione przeze mnie oczekiwania. No i... doradzono mi bym wypróbowała Photo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Perfexion w odcieniu nr 7. Niestety tak strasznie byłam nastawiona na Lancome, aż konsultantka wykonała na mojej twarzy porównawczy makijaż. Połowa twarzy na której był Lancome przeraziła mnie! Moje niedoskonałości zostały podkreślone, a w szczególności pory! Było to bardzo przykre rozczarowanie. Ale ale! Givenchy był o niebo, a nawet dwa lepszy! Pięknie wyrównał powierzchnie skóry,pienie krył, miał super zapach, no i dawał efekt rozświetlenia którego poszukiwałam! Rozświetlenie to polega na tym, że w zależności od kąta padania światła uzyskujemy zdrowy delikatny błysk, w innych miejscach podkład inteligentnie zachowuje stoicki "spokój".\\\\\\\\\\\\\\\\nNa chwilę obecną jest to najlepszy podkład jaki miałam na twarzy. Lubię testować nowości i zapewne kupię jeszcze inny podkład, ale do Givenchy będę powracać. Polecam z ręka na sercu

Edit: Wszystko co powyżej napisałam jak najbardziej się sprawdza,poza jednym bardzo ważnym szczegółem jakim jest TRWAŁOŚĆ. Podkład ten wygląda super przez 2 - 3 godziny, potem znika... Wielka szkoda bo na początku wygląda bosko

Chcesz pochwalić SoboTunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy
  • mam mieszaną cerę, mi przypadł do gustu, jest b. naturalny, ładnie tuszuje niedoskonałości, dosyć trwały,ale nie tak jak EL DW, nie zapycha, jest leciut, wydajny.POLECAM

Używam tego produktu od: 3MIESIECY
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić blacckgirl7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetlisty
  • W świecie podkładów nie znalazłam jeszcze swojego KWC, ale Photo\\\'Perfection to bardzo dobry kosmetyk.

Jestem bladawcem z cerą mieszaną, na której co i rusz jawi się mniejsza lub większa niespodzianka, więc teoretycznie ten podkład w ogóle nie pownien być dla mnie, a jednak się polubiliśmy

Miałam dość tępych podkładów, które sprawiały, że twarz, pomimo że zmatowiona, wyglądała jak papier (np. EL Double Wear) oraz fluidów, które nie spełniały ani jednej obietnicy (vide Chanel Mat Lumiere). Cenię sobie satynowe wykończenie oraz rozświetlenie, a to podkład Givenchy mi zapewnia.

"Photo\'Perfection" jest przeciętnie trwały, ale mając cerę mieszaną, cudów już nie oczekuję.

Plusy:

1. Twarz jest promienna i wygląda na wypoczętą.
    2. Cienie pod oczami (a mam sie czym chwalić) dzięki składnikom, które odbijaja światło, są mniej widoczne.
    3. Miły zapach.
    4. Estetyczny, wygodny i higieniczny flakon.
    5. Komplementy od męża i koleżanek a propos cery

Minusy:

1. Trwałość. Podkład znika z twarzy, konieczne sa poprawki.
    2. Mój nos świeci się praktycznie zaraz po nałożeniu fluidu (puder w kamieniu lub sypki jest absolutnym musem).

Podkład nie jest mocno kryjący, więc gdy wyskakują niespodzianki lub gdy cienie pod oczami staja się bardziej widoczne, sięgam po korektor.

Podsumowując: ma wady, ale darzymy się sympatią. Jednocześnie cały czas poszukuję swojego ideału.

Używam tego produktu od: 2 lata, aczkolwiek nie stale

Ilość zużytych opakowań: 2 (25 ml każde)

Chcesz pochwalić iwatake za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna rzecz.
  • Fluid daje bardzo naturalne wykończenie. Twarz staje się rozświetlona i promienna, kosmetyk nie daje pudrowego, matowego wykończenia. Średnio kryje ale właśnie dlatego można go uznać za wyglądający na twarzy naturalnie. Jeśli akurat mam na twarzy więcej niespodzianek to givenchy ma zbyt słabe krycie Ma za*ebisty zapach, uwielbiam go wąchać, taki świeży... Jest dość wydajny(ale nie używam go codziennie), nie za rzadki nie za gęsty. uzbrojony w praktyczną pompkę.

Używam tego produktu od: listopada 2010

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miley16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Jestem posiadaczką suchej skóry z tendencją do zapychania porów na nosie (spadek po wcześniejszych problemach z cerą - "rozwalone pory". Niedoskonałości w postaci wyprysków pojawiają mi się sporadycznie. W efekcie moja cera nie potrzebuje ani superkrycia, ani matowienia.
    Za każdym zużytym opakowaniem tego podkładu wyruszam na poszukiwanie nowego, jednak zawsze wracam do starego, kochanego Givenchy. Ten podkład spełnia wszystkie moje wymagania. Używam odcieniu 03, czyli Perfect Sand.

Dla kogo jest ten podkład?
    Dla posiadaczek zdrowej cery, które pragną podkreślić swoją urodę. Podkład ten posiada paletę jasnych kolorów, więc sprawdzi się on również dla tak bladolicych przypadków, jak ja, dla których brakuje kolorówki wśród niektórych marek.

Na plus:
    + podkład zapewnia naturalny, zdrowy wygląd cery,
    + rozświetla ją (bez nachalnych, tandetnych drobinek brokatowych), sprawia, że twarz wygląda promiennie,
    + świetna konstystencja, pozwalająca na pokrycie cery za pomocą kropli,
    + w połączeniu z różem tej firmy daje efekt pięknej, zdrowej cery,
    + neutralny zapach,
    + nieziemsko wydajny, jak wiele kosmetyków tej firmy,
    + rzeźbi cerę,
    + delikatnie pokrywa drobne niedoskonałości, które wskutek odbijania światła stają się niewidoczne,
    + ładne opakowanie,
    + paleta odcieni zawierająca również ładne odcienie dla osób z bardzo jasną cerą.

Nie jest to podkład dla osób z cerą wymagającą mocnego krycia, a sam producent tego efektu też nie obiecuje.

Z całą pewnością jest to mój długoterminowy związek, a nie krótkotrwały romans

Używam tego produktu od: jesień 2009

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elisienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest to moj podklad
  • nie sadze,zebym go jeszcze kiedykolwiek ponownie kupila. podklad wg mnie jest ciezki,nie spelnia obietnic,ktore podaje producent. zamiast 'photo perfection" tworzy nam sie na buzi maska.
    jezeli ktos przepada za podkladami, ktore sa widoczne na twarzy, powinien byc z niego zadowolony

Używam tego produktu od: już nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić rudziaczeq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna klapa!!!
  • Skusiła mnie na ten podkład Konsultantka z Sephory twierdząc, że dla mojej bladej twarzy z lekko wysuszoną skórą będzie idealny. I niestety dałam się namówić a po przyjściu do domu na wszelki wypadek sprawdziłam Wasze recenzje. Z dobrym nastawieniem przystąpiłam więc następnego poranka do robienia makijażu. No i....żal, żal, żal. Totalna klapa!!
    Minusy:
    - kompletnie nie wyrównuje kolorytu,
    - wysusza miejsca wrażliwe
    - jest lejący i źle się trzyma na skórze
    - nic nie wygładza i nic nie koryguje
    - nieładnie jak dla mnie pachnie
    - jest za drogi jak na to co sobą prezentuje
    Plusy:
    - ta jedna gwiazdka jest za opakowanie

Morał z tej recenzji jest taki, że nie należy ufać Konsultantką w Sephorze (nie pierwszy raz się przejechałam, bo pomimo złych doświadczeń jakoś ufałam jak głupia jakaś i gdybym zaufałam własnemu doświadczeniu miała bym teraz super extra podkład Smashboxa a nie tą kupkę z Givenchy

Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gajdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie nie wart swojej ceny!!!
  • Według mnie ten podkład jest wart co najwyżej 30 zł. Na pewno nie 185 zł i nie mogę sobie darować, że wyrzuciłam w błoto tyle pieniędzy.

- nie jest prawie w ogóle kryjący
    - maże się wręcz po twarzy,nie stapia się z nią
    - podkreśla mi suche miejsca
    - niewydajny, muszę użyć go 3 razy więcej niż przeciętnie

+zapach
    +konsystencja
    i to by było na tyle...

W dodatku kolor 3 jest dla mnie za jasny i wyglądam w nim jak śmierć. Nie polecam tego podkładu. Zresztą według mnie to bardziej krem koloryzujący. Tak więc nazwa jest zupełnie nieadekwatna moim zdaniem. Dodam, że mam cerę suchą. Wcześniej miałam Subli'mine i był zdecydowanie lepszy, choć też nie idealny.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

Chcesz pochwalić MISSandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt naturalny
  • Podkład daje tak naturalny efekt, że skóra wygląda tak, jakby nic się na nią nie nałożyło. Tak samo widać wszelkie przebarwienia, niedoskonałości. Nie mogłam uwierzyć, że nie ma ŻADNEGO efektu. Więc po co kupować, jeśli wyglądam tak, jakbym nałożyła tylko zwykły krem? 3 gwazdki za to, że nie szkodzi.

Używam tego produktu od: już nie
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić AnnBlus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacyjny!
  • Świetny, delikatny podkład, dający naturalny efekt. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt, rozświetla, odmładza, pielęgnuje. Bużka wygląda, jak pupcia niemowlaka: jędrna, gładka, pełna blasku (ale absolutnie nie tłusta).
    Podkład nakładam na silikonową bazę Dermiki, dzięki temu jest nieco bardziej utrwalony i genialnie się rozprowadza. Następnie oprószam pudrem sypkim. Mat utrzymuje się kilka godzin (śrdnio ok.3 ), w zależności od temperatury i "wahań nastrojów" mojej kapryśnej cery. W ciągu dnia wymagane są poprawki, ale cóż, skóra mi się przetłuszcza i nic na to nie poradzę
    Odnośnie recenzji mojej poprzedniczki: nie wiem, jak można narzekać na kolor, który się SAMEMU wybrało (chyba nikt nas nie zmuszał). Przecież jest dość duża gama odcieni do wyboru, a poza tym są rożne koloryty naszych cer. Poza tym nie zgodzę się z twierdzeniem, że podkład za mało kryje, gdyż jest to produkt delikatnie kryjący, o czym świadczy sam opis kosmetyku, jak ktoś poszukuje czegoś bardziej "tynkowego", to niech sięgnie po inny fluid. Ja mam bardzo ładną cerę (takie jest zdanie otoczenia), nie potrzebuję niczego ukrywać, jedynie wyrównać koloryt i nadać cerze świeżości. Dlatego nie interesują mnie mocno kryjące podkłady, bo po prostu nie mam czego kryć. Ewentualnie zastosuje jakiś korektor na pryszcza, jak już się pojawi. Dlatego tak ważne jest, aby dobierać kosmetyki do swojego rodzaju cery i swoich indywidualnych oczekiwań.
    Generalnie jest to najlepszy podkład, z jakim się spotkałam. Ja osobiście polecam, ale, jak wiadomo, kwestia gustu.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić eklerkalala za czytelną i pomocną recenzję?
  • za co ta nota 4,04?????????????
  • podkłady testuje i kupuje namietnie..sugerując sie tak wysoką nota na vizażu oczywiscie chce sie spróbowac..i co?????? co to jest????kolor 6 jakis żółty(moze to dla azjatek???) lubie te z domieszką zółci ale z domieszką a nie w takim kolorze..krycie żadne własciwie..tak lekkie ze az mnie zatkałoInspirowany cyfrowym obrazowaniem produkt koryguje i maskuje niedoskonałości.????komu???? Podkład działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku # Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje????żarty jakies ???2 gwiazdki za wysoki filtr 20 w podkladzie to luksus ale nic poza tym jemu więcej nie dam..mnie rozczarował!!!!

Używam tego produktu od: 3 tyg

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale..
  • Tak, to jest bardzo dobry produkt! Jeśli zależy wam na delikatnym ! i lekkim pokryciu skóry, wyrównaniu jej kolorytu (a nie mocnym zakryciu niedoskonałości) oraz dodaniu blasku, to jak najbardziej jest to podkład dla was. Photo'perfexion jest moim zdaniem idealny na sezon wiosna-lato, kiedy makijaż nie może być ciężki, kiedy cera ma mieć naturalny i młodzieńczy blask (nie mylić ze świecącą się od nadmiaru sebum skórą ). Jeżeli natomiast szukacie podkładu, który jest średnio-mocno kryjący, kiedy oczekujecie matu na twarzy... cóż, zawiedziecie się.
    Photo'perfexion jest bardzo płynny, lekki... nie tworzy smug, można go stosować warstwami (gdyby komuś było mało ). Nie włazi w pory, bajecznie pachnie (fiołki?), cudownie wygładza i rozjaśnia buźkę. Nie waży się, nie oksyduje (nie zmienia koloru), nie uczula ani nie zapycha.. Czemu więc daję mu tylko 4 gwiazdki? Otóż dlatego, że producent zabrał nam 5ml fluidu (czyli butelka ma 25ml) oraz za to, że mógłby być ciut (dosłownie ciutciut) gęstszy, mniej płynny... przez to że jest dosyć wodnisty nie jest tak trwały tzn. szybciej się "ściera" . Mimo to polecam go i sama chętnie do niego wrócę (następnej wiosny )

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

Chcesz pochwalić Dark_Kicia_Miau! za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 496 raz(y)
  • spodziewalam sie ciut wiecej
  • Zaczne do tego, ze glownym zadaniem jakie powinien spelniac podklad na mojej twarzy to wygladzenie cery poprzez przykrycie moich rozszerzonych porow i absolutny zakaz osadzania sie w nich. Krycie jest dla mnie malo istotne, poniewaz mam ladna cere, bez prawie zadnych innych niedoskonalosci.

Konsystencja tego podkladu jest lekka i dzieki temu bardzo latwo sie go rozprowadza. Nie tworzy smug. Tuz po nalozeniu zostawia efekt lekkiego glow, takiej zdrowej, naturalnie wygladajacej cery. Ja taki efekt bardzo lubie . Mimo tego z reguly go przyproszam pudrem sypkim, aby sie dluzej trzymal, ale zdarzylo sie kilka razy, ze zostawilam go samego i tez swietnie dawal sobie rade.

Krycie jest srednie, co mnie bardzo odpowiada. Nie lubie zbyt mocno kryjacych podkladow. Ten ladnie wyrownuje kolor cery.

Nie podkresla suchych skorek, zmarszczek i nie osadza sie na wloskach. Zawdziecza to chyba swojej lekkiej konsystencji. Niestety osadza sie w porach, zamiast je maskowac. Bardzo mi sie to nie podoba. Rozszerzone pory rzucaja sie bardziej w oczy, a powinno byc przeciez odwrotnie.

W kraju, w ktorym mieszkam bardzo ciezko dostac produkty Givenchy, wiec ten podklad kupila mi siostra w polskiej Sephorze. Z tego co wiem kosztuje od stycznia 185zl. Posiadam odcien 4. Opakowanie jest bardzo ladne i posiada wygodna pompke (uff) .

Trwalosc tego podkladu mnie zadowala. Trzyma sie prawie caly dzien, nie splywa, nie znika nawet z nosa pod koniec dnia, co czesto zdarza sie innym podkladom.

Generalnie bylby swietny, gdyby nie to, ze za wzor stawiam podklad Armaniego Face Fabric i on bardzo wysoko podnosi poprzeczke. Jak na razie kazdy inny wyprobowany podklad z nim przegrywa, wiec nie wiem czy kupie Photo Perfexion ponownie. Za to, ze sie widocznie osadza w porach pewnie nie, ale moze kiedys sie ich pozbede i wtedy jeszcze raz go zakupie ...

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?