Powiększ Givenchy, Photo’Perfexion Fluid Foundation (Podkład wygładzający i korygujący cerę)

Zgłaszająca osoba: legally blond

Marka Givenchy proponuje nowy podkład Photo Perfexion, obiecując razem z nimi nieskazitelny wygląd skóry.
Inspirowany cyfrowym obrazowaniem produkt koryguje i maskuje niedoskonałości. Podkład działa jak wygładzający korektor, dodając jednocześnie blasku. Lekka formuła wyrównuje koloryt i retuszuje. Kompleks udoskonalający cerę, dzięki perełkom krzemionki, mice, ekstraktom roślinnym z cukrami i potasem oraz wyciągowi z bluszczu nawilża i odświeża. Herbata Kombuchka pobudza skórę i aktywizuje lipogenezę, a duża koncentracja saponiny pobudza mikrocyrkulację i dba o zdrowy blask i kolor. Kompleks rozświetlający z optycznymi drobinkami i składnikami roślinnymi wspomagają efekt odbijania światła i naturalne zdolności fluorescencyjne skóry.

/s/

• Ok
  • Potrzebowałam czegoś lekkiego . W Sephorze pani doradziła mi właśnie ten podkład . Fluid wyrównuje koloryt skóry . Nasza cera rzeczywiście wygląda jak po photoshopie. Podkład dość długo utrzymuje się na twarzy. Nie ciemnieje , ani nie znika z naszej skóry.

Ilość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ciesiela660 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi
  • Mam mieszane uczucia - rozprowadza się topornie, smuży, szybko zasycha - nie mam doswiadczenia z takimi topornymi podkladami, wiec strasznie sie z nim męczę.

Krycie jest po prostu ŻADNE - po prostu wyrownuje koloryt cery, ale wszystko spod niego przeswituje... Nie wymagam od niego wielkiego krycia - chcialabym LEKKIE - otrzymuję NIEISTNIEJACE...

Po kilku godzinach staje sie widoczny na twarzy, zbiera sie w zalamaniach, nie wyglada dobrze ani naturalnie.
    Tyle o wadach.

Zaleta jest jedna, ale wielka - MEGA wygladzenie, porów na skorze NIE MA, znikają! Po prostu jak photoshopowy filtr na twarzy, cos pięknego, buzka jak z obrazka (jesli zakorektorujemy niedoskonalosci ).

Wykonczenie bardziej matowe niz blyszczace, ale to taki lekki, naturalny mat, w sumie ładnie wyglada. I co jeszcze mnie w nim urzeklo - absolutne niewchodzenie w pory, co robi wiekszosc podkladow na mojej twarzy.

Najjasniejszy kolor jest ok dla mojej bladej twarzy, choc mialam podklady, ktore były lepiej dopasowane kolorystycznie

Sa plusy i minusy - jak mowie gładkosc cery po nalozeniu jest niesamowita, ale tępe rozprowadzanie i efekt ciasta po 3 godzinach mnie troche odstraszaja.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: próbki z Sephory

Chcesz pochwalić Joskelyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 233 raz(y)
  • hmmm ...
  • Mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Z jednej strony tak, a z drugiej nie bardzo.
    Na tak jest to, ze jest lekki oraz buzia ładnie wygląda po nałożeniu, przez jakies 4-5 godzin.
    Na nie jest to, ze z każda godzina podkład bardzie znika, a pojawia się więcej sebum na twarzy w strefie T.
    A takze to, ze mało kryje, chociaż gdyby był kryjący nie wyglądałby tak naturalnie.
    Juz nawet bym wybaczyła to krycie, ale kurcze, znikanie w ciagu dnia to dla mnie dyskwalifikacja niestety.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie b. dobry
  • Świetny, delikatny, bardzo lekki podkład na wiosnę i latoBardzo dobrze wtapia się w skórę, równie dobrze ujednolica kolor cery, dając efekt raczej matowy i gładki w dotyku. Nienachalny zapach, dozownik działający bez zarzutu, szklana buteleczka, pzowalacjąca ocenić poziom ubytku fluidu. Niezbyt trwały, potrafi zniknąć ok. godz. 17.00, ale znika równomiernie, nie tworząc przy tym mało estetycznych plam. Nawilża, nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w zmarszczki. Właściwie nie kryje - zwykłe przebarwienie przerasta jego możliwości. Można dodawać kolejne warstwy, lecz wymaga to sporej precyzji - mimo iż tak lekki, kolejne warstwy wyraźnie się odcinają. Filtr przeciwsłoneczny to strzał w dziesiątkę. Podsumowując: lekki, niezobowiązujący podkład na lato, dla cer bezproblemowych i przyzwoicie nawilżonych. Osobiście mam w tej kategorii inne KWC, stąd tylko 3,5 gwiazdki.

Edit: Niestety, coraz bogatsze doświadczenie z podkładami każe mi zweryfikowac swoją opinię - ocenę obniżam zaledwie do dwóch gwiazdek. Pasjonujące przygody z kolejnymi fluidami obnażyły wady Givenchy: ,iał to byc lekki, półtransparentny, nawilżający podkład, idealny na cieplejsze dni. Nic z tego - być może jesienią i zimą będzie lepiej, póki co - w wyższej temperaturze podkład ten schodzi w ciągu kilku godzin, dodatkowo wysduszając cerę. Kryje topornie. Zdecydowanie podkład dla nielicznych wybranych, obdarzobnych idealną, skrajnie nawilżoną cerą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić chryzolit za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny podkład ale dla idealnych cer
  • Podkład ma swoje wady i zalety. Jeśli chodzi o plusy:
    - odcień idealnie pasuje do mojej karnacji; duża gama kolorystyczna dla tzw. baldziochów, każdy znajdzie coś dla siebie,
    - ładnie wyrównuje koloryt cery, ale nie zakryje większych problemów, typu przebarwienia, itp.,
    - lekka, przyjemna konsystencja,
    - nie tworzy smug,
    - nie tworzy maski,
    - skóra pod nim oddycha,
    - skóra wydaje się wypoczęta,
    - nie wchodzi w załamania, zmarszczki,
    - nie podkreśla suchych skórek,
    Według mojej oceny nie nadaje się do skór, które mają coś do ukrycia, bo jedna warstwa tego podkładu temu nie sprosta.

Ogólnie jest to bardzo przyjemny podkład, szczególnie sprawdzi się w sezonie wiosenno - letnim.

Używam tego produktu od: używałam w lecie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Idealny, pięknie kryje to co trzeba, cudownie pachnie. Nie wysusza twarzy, twarz jest idealnie wygładzona, nie świeci się, ale promienieje. Cena jest wysoka, ale warta wydania. Dla mnie idealny kolor, mam bardzo jasną karnację i ciężko znaleźć mi podkład który nie tworzy ciemnej plamy. Najjaśniejszy z tej serii był świetny.

Używam tego produktu od: rok temu jedno opakowanie, ale zaraz gdy skończę ten podkład co mam kupuję.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 30 ml

Chcesz pochwalić tendzik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Bardzo dobry podkład. Daleko mi do cery idealnej ale ten podkład wydobywa z niej wszystko co najlepsze. Jest dość lekki a przy tym przyzwoicie kryjący, bardzo ładnie wyrównuje kolor cery i dobrze ukrywa rozszerzone pory. Cera jest wygładzona, nie podkreśla suchych skórek (chyba że skóra byłaby już bardzo przesuszona), nie wchodzi w jakieś drobne zmarszczki tylko je jakimś cudem ukrywa, nie matowi ale nie ma konieczności stosowania po nim już żadnego pudru. Przy większych problemach do ukrycia można albo nałożyć dwie warstwy i nadal wygląda to całkiem nieźle albo poratować się korektorem. Kolory dobre, nawet dla bladych choć dla całkiem "białoskórych" nie wiem czy znajdzie się odcień. Generalnie to najlepszy podkład jaki dotąd używałam

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla cery idealney
  • plusy :
    -bardzo wydajny
    -dobrze sie rozprowadza pedzlem,
    -srednio kryje,
    - nie zapycha porow
    - wyrownuje koloryt skory

minusy:
    -nie wytrzymuje 8h bez poprawek,
    - krycie srednie- nie powala na kolana
    -nie koryguje cery

Podklad nie powalil mnie na kolana, nie moge powiedziec, ze jest zly albo wspanialy. Dla mnie po prostu sredni. Mam cere mieszana(zdarzaja sie wypryski i swiecenie w strefie T). Nie wiem czy bym go jeszcze raz kupila. Po prostu jest nijaki.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Anjasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • pielęgnacja i upiększenie w jednym!
  • Nigdy bym nie wybrała podkladu Givenchy i nadal kupowała Diora lub Chanel, gdyby nie namowa konsultatki z Sephory. Raczej im nie ulegam, grzecznie wysłuchuję porad, ale i tak wychodzę z wcześniej upatrzonym produktem. Jednak tym razem, tak się nie stało i wcale nie żałuję! Na początku mi nie leżał, wydawał sie mało kryjący i jakiś taki nie dokońca "maskujący", jakby za subtelny. Ale po prawie roku używania stwierdzam, że skóra pokryta tym podkładem nabiera szlachetności i jest bardzo przyjemna w dotyku. Jeszcze bardziej go doceniłam kiedy przetestowałam Teint Idole Ultra 24 Lancoma. Givenchy bije go na głowę - klasą. Lancome to płaskie krycie, takie jednowymiarowe. Nie mam cery doskonałej, tylko mieszaną, wrażliwą i na dodatek naczynkową. Ten podkład daje mi poczucie komfortu i lekkości, co z wiekiem zaczynam bardziej doceniać. POLECAM!!!Używam tego produktu od: od prawie rokuIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lorkinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Kupiłam ten podkład bo chcialam spróbować czegoś nowego po latach używanie jedynie DW. Napaliłam sie na niego bardzo i zawiodłam się.
    Na początek odcienie albo za jasne albo za ciemne nic po środku, krycie bardzo lekkie, skóra błyszczy się dośc mocno już po 3 godzinach więc niezbędny jest dodatkowy puder no i po około 7 godzinach podkład zniknął z mojego nosa.
    Myślę że dam mu jeszcze szansę latem bo jest dośc lekki jednak nie zakupię nowego opakowanie bo kupując 25 ml za 210 złotych spodziewałam się czegoś wyjątkowego a tu klapa.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Justyna2602 za czytelną i pomocną recenzję?