Neutrogena, Everyday Repair Body Lotion (Regenerująca emulsja do ciała do bardzo suchej i szorstkiej skóry)

Regenerująca emulsja do ciała przekształca nawilżanie suchej i bardzo suchej skóry w codzienną regenerację.
Emulsja zawiera odbudowującą Formułę Norweską, która działa jak przywracający optymalne nawilżenie "opatrunek". Natychmiastowo łagodzi uczucie ściągnięcia i dyskomfort oraz regeneruje suchą i szorstką skórę.
Uczucie ulgi i komfortu można poczuć od pierwszego użycia.
Skóra dzień po dniu będzie intensywnie nawilżona, bardziej miękka i aksamitnie gładka.
Emulsja posiada delikatny zapach, ma kremową, nietłustą konsystencję i jest odpowiednia do codziennego stosowania na całe ciało. Szybko się wchłania, co pozwala ubrać się zaraz po użyciu.

w końcu balsam, którego chce się używać

Próbowałem, jak pewnie większość, naprawe wielu balsamów. Neutrogena miała dobre opinie, ale tak jak w przypadku kosmetyków z Tołpy, odstraszała mnie tu cena. W końcu postanowiłem, że nie będę żałował takich pieniędzy, dla zdrowia swojej skóry. Słowo emulsja trochę mnie odstraszało, bo bałem się, że będzie bardzo tłusty. Skąd! Wchłania się po 2 minutach, ma delikatny zapach, pozostawia skórę faktycznie nawilżoną, świetnie sprawdza się na zrogowaciały naskórek. bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

rewelacja dla suchej skóry

Kremu używam już ok. roku i muszę potwierdzić opinie moich przedmówczyń – krem jest rewelacyjny, zarówno zimą jak i latem. Pielęgnuje suchą, zniszczoną i pozbawioną odpowiedniego nawilżenia skórę. Dodaje jej blasku, odżywia i sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna. Koi wszelkiego rodzaju podrażnienia i wykazuje właściwości łagodzące. Zdecydowanie polecam! Cena jest dosyć wysoka, ale konsystencja kremu sprawia, że tubka jest dosyć wydajna.

Używam tego produktu od: luty 2014

na zimę-wspaniały!

Od kiedy używam neutrogeny, pożegnałam się ze wszystkimi balsamami, mleczkami i kremami do ciała. Ta emulsja wystarcza mi w zupełności.
+mocno nawilża
+redukuje suchość i szorstkość skóry
+pielęgnuje
+odżywia
+regeneruje
+nie podrażnia

Minusy to wysoka cena i mała wydajność z powodu konsystencji dosyć lepkiej, lejącej się.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Super!

Świetny - zwłaszcza zimą, kiedy kaloryfery i grube ubrania wysuszają skórę. Doskonale nawilża, łatwo się wchłania, przyjemnie pachnie, łagodzi świąd skóry. Skóra jest miękka i gładka.
W zasadzie nie widzę wad :)

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Polecam!

Balsamu używam już dość długo. Bardzo dobrze, mocno i na długo nawilża, szybko się wchłania, co przy mojej suchej i atopowej skórze jest wskazane.
Cena: adekwatna do jakości i pojemności.
Opakowanie: praktyczne i wygodne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jeden na miesiąc

Świetny na zimę

Balsamu używałam w ciągu tegorocznej zimy. Może nie była sroga, ale mimo wszystko moja skóra była sucha na wiór; po zdjęciu spodni, od wewnętrznej strony były całe białe od łuszczącego się naskórka.

Nie mogłam wytrzymać już swędzenia i pieczenia, a balsam lirene nie umiał mi pomóc.

Zakupiłam więc ten krem i naprawdę mnie uratował. Skóra przestała się łuszczyć, piec i swędzieć. Po posmarowaniu długo była miękka i odżywiona. Kosmetyk jest bardzo gęsty i tłusty, ale mało wydajny. W ciągu zimy zużyłam dwie tuby stosując codziennie na całe ciało. Zapach jak dla mnie OK ;)
plusy;
+odżywia i nawilża
+ratuje suchą skórę
+gęsty
+zapach na plus
+dostępność

minusy;
-wydajność

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Spodziewałam się więcej

Ten balsam miał pomóc mojej alergicznej, wysuszonej skórze. Szczerze powiem,że spodziewałam się czegoś więcej.
Na plus- opakowanie, konsystencja, szybkie wchłanianie jak na taki kosmetyk. Bardzo delikatny zapach.
Emulsja nawilża, ale moim zdaniem za mało. Czułam się jakbym stosowała zwykły balsam, dużo tańszy. Nie wiem ile musiałabym go nałożyć na skórę by poczuć dogłębną regenerację. Jak skóra doszła do siebie, i przestała być sucha emulsja stała się idealna-czułam przyjemne nawilżenie przez cały dzień. Ale dla naprawdę suchej skóry to za mało.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

sama nie wiem

Szukalam kosmetyku, ktory ukoilby moja przesuszona skore. Zachecona reklamami producenta siegnelam po emulsje Neutrogeny. Przy zakupie spodobal mi sie zapach i wygodne opakowanie. W domu rozczarowala mnie zbyt gesta konsystencja kosmetyku. Jest bardzo niewydajny, do tego dluo sie wchlania. Efekty dzialania? Porownywalne z moim ulubionym (znacznie tanszym) balsamem do ciala.

Używam tego produktu od: szesciu tygodni
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze opakowanie

poprawny

Kupiłam z nadzieją na cudowne nawilżenie mojej skóry po zimie. I w sumie podstawowe zadanie spełnia, bo skóra jakby odżyła, zregenerowała się, ale mi osobiście nie do końca pasuje cała reszta.
Konsystencja, dziwnie się rozprowadza, wchłania zbyt wolno, zapach też nie mój.
Także przekonana nie jestem.
Przy kolejnym zapotrzebowaniu na balsam, chyba rozejrzę się za czymś innym

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opak.

wracam do niego każdej zimy

Jest to jeden z niewielu produktów, który skutecznie nawilża moją wyjątkowo suchą skórę zimą. Plus za opakowanie w formie tuby- bardzo wygodne, nie trzeba się męczyć z wydobywaniem resztki balsamu ze środka. Świetnie nawilża, odżywia i wygładza skórę, słowem- przynosi jej cudowne ukojenie. Odejmuję jeden punkt, ponieważ czasem, bezpośrednio po nałożeniu balsamu, odczuwam delikatne szczypanie i swędzenie. Nie pojawiają się żadne zaczerwienienia, czy też wysypka, ale nie jestem pewna czy w przypadku skóry wrażliwszej niż moja, nie byłoby takich kłopotów.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście :)

kiepski;/

Niestety ale mnie do siebie nie przekonał.
-spowodował wysyp czerwonych plamek na moim ciele
-skóra dziwnie swędziała i szczypała po aplikacji
-ciężko się rozprowadza
-długo się wchłania
-jest za drogi jak na takie marne działanie, skóra jak była sucha tak jest.

+ładnie pachnie
+dostępność

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super zapach i poprawa wygladu skory

Balsamik uzywalam juz duzo wczesniej jak tylko pojawił sie na połkach drogerii.Ogolnie zamiar byl taki, ze uzywany bedzie jako balsam i krem do rąk w jednym.
Wiec czesto,zwłaszcza jak przekroczyłam pól tej duzej tuby zaczelam nosic w torebce. Na polce pojawil sie zapewne kosetyk z zapasow, a ten słuzył mi pomocą \'w biegu\'.
Uzyty po prysznicu-jeszcze na poczatku gdy byl pelen ;)
sprawial wrazenie ciezkiego.ALe jakie moje zdziwienie było, gdy calkowicie sie wchłonął. Wtedy tez zapewne podjełam decyzje ,ze bedzie słuzył takze do rąk. Ach jak ja nienawidzę, niecierpię...nieznoszę tłustej mazi na rekach,ktora w zaden sposob do konca sie nie wchłania.
A tu taka Neutrogena wyszła naprzeciw moim oczekiwaniom i proszę, balsam sie wchłania...moze wolno, ale do konca.
Po kilkakrotnym uzyciu odczułam duzą roznice w wygladzie skory:
Jednolita, gładka i dobrze nawilzona :))))
O to chodzi w balsamie.
Wczesniej zanim na niego nie wpadlam jakos nie byłam zwolenniczką mazidel do ciała. Czasem jakies masełko do ciała lub jakis apteczny balsamik.
A tu drogeryjka proponuje te cudenko.
Wspomne tez,ze od czasu gdy go nosiłam podkradala mi go kolezanka do czasu az sobie go kupiła.
Naprawde wydajny, niewielka ilosc ale efekt ogromny.
plusy:
1. zapach
2.widoczny efekt wygładzenia,ujednolicenia skory
3. Dobrze nawilża i bardzo lekko natłuszcza
4. konsystencja
5. wygodne opakowanie -tuba
6. cena

Wady? Ja nie dostrzegłam.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 cale standardowe