Jadwiga, Pielęgnacja Skóry Trądzikowej, Krem matująco - antybakteryjny

Powiększ Jadwiga, Pielęgnacja Skóry Trądzikowej, Krem matująco - antybakteryjny

Zgłaszająca osoba: Danusiatko

Krem do intensywnej pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej i mieszanej. Osłabia pracę gruczołów łojowych bez wysuszania skóry, działa antybakteryjnie i kojąco; odblokowuje pory, oczyszcza i wygładza cerę; zapobiega powstawaniu zaskórników, ściąga pory, odświeża i nadaje ładniejszy kolor skórze. Cera staje się nawilżona i delikatna. Krem łatwo się wchłania, zapewnia matowy wygląd cery; idealny pod makijaż. Chroni przed promieniami UV.

• paskuda!!!!
  • Kupilam ten krem zachęcona opiniami na wizażu. I jak już pisało tu kilka osób totalnie się zawiodłam.
    Po użyciu kremu calą twarz pokryly mi krosty!! Nie odstawilam kremu od razu, chciałam sprawdzić, czy to na pewno jego wina. Niestety z dnia na dzień bylo tylko gorzej. Po odstawieniu kremu cera natychmiast powrócila do staniu poprzedniego więc to była ewidentna wina tego kremu!!!

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić maryska80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chała
  • Napaliłam się na ten krem okropnie... niezłe recenzje, fajne ekstrakty. Kupiłam go przez internet i co?

-ekstrakty są dopiero po tonie konserwantów, na samym końcu składu
    -krem niedostatecznie nawilża (zwykle mam problem tylko z okolicą ust, tutaj cała twarz była sucha na wiór, musiałam smarować drugą warstwę)
    -wyskoczyło mi dużo gul

Spodziewałam się czegoś lepszego po Pani Jadwidze

Używam tego produktu od: przez miesiąc pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić marcheweczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam ten krem.
  • Trudno jest znaleźć jakiś porządny krem dla cery trądzikowej, a ten spełnia moje wymagania. Pachnie specyficznie (ziołowo) jak jakiś lek. Jest trochę tłusty, ale szybko się wchłania i doskonale nawilża. Niestety nie można go kupić w sklepie, ja swój nabyłam u kosmetyczki.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić mini1aga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepi się
  • Kupiłam zachęcona składem oraz opiniami o kosmetykach Jadwigi. Jednak się zawiodłam, lecz próbowalam dać mu kolejną i kolejną szasnę. Zaczęlam używać go w okresie letnim, wiadomo skóra wtedy najbardziej się blyszczy. Fakt, sprawił, że skora była matowa, lecz nie 8 h w pracy. po nałożeniu miałam wrażenie ściągniętej skóry, co jest dla mnie dośc niekomfortowe. Minerały (LaurEss) nie wyglądały na nim dobrze.
    Plusem kremu jet to, że nie wyskakiwały mi po nim żadne niespodzianki, oraz że matowił na max. 5 godz.
    Zostało mi go jeszcze troche, narazie pójdzie w odstawkę.

Używam tego produktu od: czerwiec 2012
    Ilość zużytych opakowań: 40ml z 50ml

Chcesz pochwalić Apiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękna, nowa Ja
  • Na krem trafiłam dzięki Wizażowi.
    Wcześniej nie słyszałam o Jadwidze. Bo i skąd?
    Na sklepowych półkach nie uświadczysz żadnego produktu. A szkoda...

Długo się przekonywałam do nabycia tegoż kremu. Wielokrotnie, ciągle i ciągle czytałam w kółko te same opinie.
    Udało się. Zamówiłam krem na allegro za ok 20 zł.
    Paczka przyszła szybko. Od razu zaczęłam używać.
    Wrażenia?
    Opakowanie (już po wyjęciu z kartonika) banalnie proste. Miód na moje serce. Najprostsze z możliwych. Białe, łatwo trzyma się w ręce, lekkie.
    Zapach przyjemny, świeży, początkowo dziwny ale szybko się przyzwyczaiłam.
    Konsystencja...hm... Na pewno nie gęsta i puchata Kremik jest lejący, przypominający cement.
    Tyle jeśli chodzi o wrażenia ogólne.
    Zanim opiszę działanie wyjaśnię problemy mojej cery.
    Od gimnazjum (czyli od od 10lat) męczę się z ciągłym trądzikiem i z błyszczącą się do granic możliwości cerą.
    Trądzik przez wiele lat był tak nasilony że zostały mi blizny na policzkach.
    Przebrnęłam przez wiele kremów od typowo anty trądzikowych po nawilżające. Część szkodziła, część pomagała na chwilę, a część nie przyniosła żadnych zmian. Jeśli chodzi o zmatowienie i leczenie pryszczy bardzo dobrze radził sobie krem "Siarkowa moc", a z nawilżeniem Ziajowy nabytek w zielonym słoiczku (bodajże bio nawilżający z jakąś herbatą)
    Ale chciałam czegoś nowego. Coś co jednocześnie zmatowi buzię ale z drugiej strony nawilży. No i oczywiście pomoże pozbyć się pryszczy.
    Powiem szczerze że szczęka mi opadła gdy zaczęłam stosować recenzowany krem. Wchłania się bardzo szybko do matu. Nie trzeba użyć go wiele - zaledwie ociupinkę. Skóra nie jest jakaś sucha i spięta. Jest matowa ale nawilżona i przyjemnie elastyczna. Nic się nie ciągnie.
    Szybko można wykonać makijaż. Podkład ładnie się rozprowadza.
    Moja skóra do wieczora nie świeciła się.
    Już w kilkanaście dni później zobaczyłam że moja buzia nie jest "ozdobiona" wielkimi gulami. Coraz mniej było czerwieni na twarzy która była skutkiem stanu zapalnego przez te gule właśnie. Kolejne dni mijały a pryszcze sukcesywnie znikały a nawet jeśli się pojawiały to w mniejszej ilości i były same w sobie mniejsze. Policzki nie bolały tak strasznie jak się je dotykało
    Po lekko ponad miesiącu buzia odzyskała zdrowy wygląd. Oczywiście nie zupełnie zdrowy ale porównując do wcześniejszego stanu było cudownie. Mama to nie mogła wyjść z podziwu
    Jeden słoiczek starczył mi na ok 3 miesiące codziennego stosowania. Już używam kolejne Przyszło już w wersji w tubce i podobno Jadwiga teraz tylko takie produkuje. Ale skład jest taki sam Niby rozwiązanie bardziej higieniczne, ale ja chyba przeleję sobie tubkę do słoiczka - jakoś wygodniej mi się dozowało
    Podsumuję
    Krem fantastycznie matuje na cały dzień, nawilża, świetnie nadaje się pod podkład. Wierzę w jego działanie antybakteryjne ponieważ ilość pryszczy z dnia na dzień się zmniejsza, a jeśli coś wyskoczy to nie jest to tak szpecące i uciążliwe jak przez stosowaniem recenzowanego kremu.
    Bardzo ubolewam nad tym że tak mało dziewczyn z problemem trądziku wie o tym specyfiku. Nie wiem czy wszystkim by wyleczył problem ale mógłby choć go zmniejszyć. Wiem doskonale jak to jest mieć ciągłe wrażenie że wszyscy gapią się na zaognioną buzię.
    Teraz nie mam na co narzekać - w okresie gimnazjum - technikum na twarzy miałam tragedię. Od skończenia technikum powoli zaczęłam "wyrastać" z trądziku. Od jakiegoś czasu to "wyrastanie" stanęło w miejscu.
    Ale teraz znalazłam kompleksowy krem na moje problemy

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Krem kupiłam u mojej kosmetyczki. Zapłaciłam 25 zł/50 ml.
    Idealnie matuje skórę, dzięki niemu pozbyłam się grudek i zaskórników(przy regularnym stosowaniu) po ok 2.tyg było widać efekty. Mam cerę mieszaną, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, a co najważniejsze, jest bardzo wydajny.

Zalety:
    -cena
    -wydajność
    -naturalne składniki
    -matuje skórę oraz nawilża
    -pomaga się rozprawić z najtrudniejszymi zaskórnikami
    -szybko się wchłania

Wady:
    -nie zauważyłam
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić dootkus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śiwtny krem na dzień.
  • Kupiłam ten krem z polecenia kosmetyczki i jest zadowolona. Krem dobrze nawilża, może za bardzo nie matuje, ale nie jest to najważniejsze. Dobrze się wchłania i ładnie ziołowo pachnie. Minusem może być to, że po pewnym czasie tworzy się na nim taki jakby kożuszek ale pewnie ten ziołowy skład tak działa. Zdecydowanie polecam osobom z cerą trądzikową.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie

Chcesz pochwalić iga8707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo miłe zaskoczenie
  • Kremu używałam w trakcie "leczenia" masy wyprysków które nawiedziły mnie po zastosowaniu podkładu Rimmel. Miałam twarz pełną grudkowych wyprysków. Nie posiadam cery tłustej ani trądzikowej (raczej mieszaną, ze skłonnością do zapychania i rozszerzonych porów) ale ten krem naprawdę się u mnie sprawdził.

Plusy:
    * lekka konsystencja
    * neutralny zapach
    * mega wydajny (2 saszetki starczyły mi na dwa tygodnie przy stosowaniu 2x dziennie)
    * nie wysusza
    * daje lekkie nawilżenie
    * nie daje uczucia ściągnięcia skóry jak w przypadku np kremu antybakteryjnego Garnier który też kiedys w ramach akcji SOS stosowałam
    * dobrze i szybko się wchłania
    * matuje cerę choć pewnie przy cerze mocno przetłuszczającej się nie poradzi sobie z matowieniem
    *zwęża pory
    *przyspiesza gojenie wyprysków
    * uspokaja skórę
    *dobry skład

Minusy:
    * dostepność
    * cena (nie jakaś kosmiczna ale też nie mała)

Początkowo miałam opory przed stosowaniem tego kremu bo preparaty antybakteryjne często wysuszają mi skórę. Jednak moje obawy się nie potwierdziły. Krem bardzo dobrze nawilżył cerę, zminimalizował wypryski i zwęził pory. Skóra po jego nałożeniu była gładka, miękka i delikatnie zmatowiona.
    Rozważam zakup pełnowymiarowego opakowania.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić 19joanna86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA !!!
  • mam tłustą cerę ze skłonnością do trądziku.
    liczyłam ze ten krem mi pomoże,ziołowy,bez chemii itd.
    jakież było moje zdziwienie gdy po kilku użyciach obsypało mi buzie jak nigdy dotąd!
    na początku nie wiązałam tego z tym kerem,ale im dłużej się nim smarowałam tym trądzik był większy. w końcu go odstawiłam na probe,na jeden dzień.
    i już do niego nie wróciłam.
    buzia wróciła do normalności.

krem ma same minusy:
    brzydko pachnie
    nie nawilża,nie matuje,nie działa antybakteryjnie
    strasznie ciężko go rozsmarować
    beznadziejna konsystencja
    ja po nim dostałam wysyp pryszczy

Jednym słowem porażka i pieniądze wyrzucone w błoto

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić jezynka23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na dzień pod makijaż
  • Super krem na dzień, ładnie matuje, nie jest tłusty. Świetny pod makijaż, używam pod niego serum kolagenowe.
    Ładnie wsiąka, matuje, nawilże. Na noc też jest oki, ale ja już mam krem z hialuronem na noc.

Ten zdecydowanie wole na dzień pod makijaż.
    Jeszcze takiego kremu na dzień nie miałam suuuupeer.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zielona1311 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij